POMOCY, jakie meble do bezowych scian??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-10, 19:13   #1
Ariel86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15

POMOCY, jakie meble do bezowych scian???


Witam, mam duzy problem z umeblowaniem pokoju dziennego, wlasnie sie wprowadzamy, a nie mamy nawet sofy....Mam tapete, w ktorej zakochalam sie od pierwszego...zobaczenia. Zastanawiam sie tylko czy biale meble w stylu antycznym/klasycznym beda tu pasowac?Mysle, ze zadne inne nie pasuja, ale moj maz upiera sie przy bialych meblach, ale tych nowoczesnych na wysoki polysk(blee).A mnie sie marza wlasnie biale klasyczne meble, kremowa kanapa,obrazy ze srodziemnomorskim krajobrazem i kominek.Tutaj pokazuje mebelki, w ktorych sie zakochalam: http://www.otto.de/is-bin/INTERSHOP....age=0&gsselect=
albo te http://www.otto.de/Lowboard-Home-Aff...aPEslot_1_3_24

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

cos mi sie nie udalo wkleic zdjec, probuje jeszcze raz :P
Ariel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 19:22   #2
Ariel86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15
Dot.: POMOCY, jakie meble do bezowych scian???

Chyba teraz sie uda z tymi fotami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0210.jpg (60,9 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0212.jpg (36,8 KB, 56 załadowań)
Ariel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 21:30   #3
1moni9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: POMOCY, jakie meble do bezowych scian???

my akurat do scian w takim kolorze (ale malowanych) mamy meble drewniane w dosc ciemnym kolorze, chyba nazywa sie orzech, ale blizej mu do brazowo-mahoniowego. Tylko, ze postawilismy na proste formy, bardziej nowoczesne. Do tego mamy kremowa sofe. Fajnie to wyglada, ale jest to inny styl i raczej skontrastowany chociaz calosc w kolorach "ziemi" - kwestia gustu. Fajne sa te mebelki, ktore zalinkowalas. Ja osobiscie wole nowoczesniejsze linie, ale te nawet trafily do mojej wyobrazni. Zastanawiam sie tylko, czy bialy kolor na kremowych/bezowych scianach nie rozmyje calosci. chyba ze po prostu stawiacie na jasne tonacje.
Zaznaczam, ze nie jestem specem od architektury, ja tylko niose pomoc;-) pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

aha! nawet uklad pokoju i podloge mamy podobne u nas sofa stoi po prawej stronie pod sciana, tylko ta sciana jest troche ciemniejsza niz reszta i ozdobna.
1moni9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 17:19   #4
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: POMOCY, jakie meble do bezowych scian???

Mam podobne zdanie.

Jeżeli chodzi o meble, które pokazujesz - moim zdaniem zleją się ze ścianą.

Nie jestem tylko pewna, czy Tobie chodzi o wybór między nowoczesnym, a "Twoim" stylem mebli, czy może pytasz nas o kolor.

Osobiście również próbowałabym kontrastować i również w brązach, tyle że moje zdanie nie jest do końca obiektywne, bo ja po prostu otaczam się brązami od wyposażenia wnętrz zaczynając na wyglądzie kończąc.

Edytowane przez cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Czas edycji: 2011-02-11 o 17:20
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 21:47   #5
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: POMOCY, jakie meble do bezowych scian???

A ja wasz salon widze tak jak tu, na załaczniku.
Wnetrze jest chyba dosc podobne...

Zdecydowanie powinniscie zrezygnowac z tych bieli... moim zdaniem nie bedzie to wygladało korzystnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Mieszkanie_wygodne_dla_rodziny_600x0_rozmiar-niestandardowy.jpg (36,0 KB, 84 załadowań)
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 10:20   #6
Ariel86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15
Dot.: POMOCY, jakie meble do bezowych scian???

wow, bardzo wam dziekuje dziweczyny za porady

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

backie, mnie sie wydaje, ze nowoczesne meble nie pasuja do tej tapety, a z koleji te klasyczne sa mahoniowe, ciemne brazy etc., a ja wlasnie nie przepadam tak za bardzo za brazem :/ no i z drugiej strony, byloby troche ciemno (tak mi sie wydaje), a ja wlasnie wolalabym klasyke- w bieli i wiem, ze zleja sie ze sciana, ale chce stworzyc wrazenie duzej przestrzeni, lecz z ciemnymi dodatkami Juz jako takie mam wyobrazenie i staram sie tego trzymac, chociaz musze sie przyznac bez bicia, ze nie przemyslalam tak do konca sprawy z ta tapeta, ale tak to juz jest, jak lazi za mna w sklepie maz i marudzi, szybciej, brzydkie, nie mamy czasu,bo jest tyle do zrobienia itd. A i jemu i mnie od razu sie ona spodobala

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

PS. Mozliwe, ze moja wypowiedz bedzie niespojna, ale wlasnie nadszedl dzien przeprowadzki, a ja dostalam katar,goraczke- masakra, tak wiec, wiem, ze moge majaczyc :P

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

hmm, tak sie zastanawiam i chyba przekonalyscie mnie do zmiany koloru mebli zamiast bialego, na stronach, ktore podalam wczesniej mebelki sa dostepne rowniez w jasnym brazie i to bedzie chyba bardziej trafne plus jakas kremowa kanapa
Ariel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 11:10   #7
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: POMOCY, jakie meble do bezowych scian???

Gdy piszecie kolor 'bezowy' to nigdy nie wiem, czy chodzi o beż, bezę do jedzenia czy bez jako fioletowy kwiat .
Wydaje mi się, że z bielą to naprawdę nie będzie dobrze wyglądało. Pokój powinien być choć odrobinę przytulny, a jak wszystko będzie takie białe, to wyjdzie trochę za słodko moim zdaniem.
Może jasne drewno? Albo jasne z elementami ciemnego?
Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 13:24   #8
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: POMOCY, jakie meble do bezowych scian???

Jeżeli chodzi o tapetę, to nie jestem pewna, bo zdjęcia są nieco ciemne, ale chyba nie ma jednolitej faktury? Sama genralnie nie jestem zwolenniczką tapet.
Swoją drogą ciekawe jak będzie wyglądać zestawienie z jasnym brązem.
Powrotu do zdrowia życzę.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 13:19   #9
CarminaBurana
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 83
Dot.: POMOCY, jakie meble do bezowych scian???

Nie widać dokładnie, jak wygląda ta tapeta, ale możliwe, że taki odcień w połączeniu z białymi meblami rozmyje całość i efekt będzie daleki od zamierzonego, zrobi się z tego stylistyczny budyń. Mąż chyba nie będzie zadowolony
Ja postawiłabym jednak na ciemniejsze meble, chociażby w takim odcieniu - fason mebli jest dosyć klasyczny, ale są bardzo przytulne.
CarminaBurana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.