Moda, która Cię "rozwala" część 2 - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-15, 14:35   #2791
Smoke
Raczkowanie
 
Avatar Smoke
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: płn. Szwecja
Wiadomości: 207
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
ktoś chyba chce wyglac 'hardkorowo' a dla mnie wygląda to niedorzecznie .
I bardzo dobrze, jak ktoś chce, to niech nosi. Dlaczego ktoś ma zrezygnować z noszenia czaszek, tylko dlatego bo komuś tam innemu się to nie podoba? Moda oddaje osobowość, a nie przypodobanie się innym.
Smoke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 18:49   #2792
Marciamartyna
Raczkowanie
 
Avatar Marciamartyna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 495
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

A mnie rozbrajają te otrebki,tak się zastanawiam skad one są,niebieskie lub granatowe,płocienne a rączki i dół skórzane wiecie o co mi chodzi.Aa one sa takie małe.
Prawie co druga dziewoja takie nosi
__________________
Live like there's no tommorow !
Ucze się do egzaminów GMAT i TOEFL
Uzależniona od zakupów
Zapuszczam włosy
Marciamartyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 19:31   #2793
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Co do czaszek.. Mnie to wogóle nie przekonuje. Nie podobają mi się. Ale w sumie wisi mi to czy ktoś je nosi, czy nie. Dla mnie są one trochę tandetne i beznadziejne, ale jak ktoś lubi, to prosze bardzo.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 20:18   #2794
pudelkonakredki
Zadomowienie
 
Avatar pudelkonakredki
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wiadomości: 1 368
GG do pudelkonakredki
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

dzisiaj widziałam w na ulicach piotrkowa, że karmelowe ekoskórki jeszcze nie zapanowały, bo 3/4 tychże kurteczek panie nosiły w kolorze czarnym, a karmelek był tylko na 3! poza tym widziałam pod biedronką panią w bardzo ładnym trenczu!
a, no i dzisiaj spotkałam tak wyglądanego przeze mnie klona (tylko nieco odmienionego tym kolorem kurtki): czarna eko, chusta floral, bluzka w panterkę i kompletnie od czapy wyglądające bojówki bodajże
pudelkonakredki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 21:59   #2795
yousuck
Rozeznanie
 
Avatar yousuck
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 636
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Co do czaszek.. Mnie to wogóle nie przekonuje. Nie podobają mi się. Ale w sumie wisi mi to czy ktoś je nosi, czy nie. Dla mnie są one trochę tandetne i beznadziejne, ale jak ktoś lubi, to prosze bardzo.
Swoje robi też wykonanie. Te z linka nie błyszczą pod tym kątem, ale czaszki w kolekcjach McQueena
__________________
there is a light that never goes out
yousuck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 22:31   #2796
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

śmiać mi się chce jak widzę coraz więcej dziewczyn z tatuażami mini gwiazdek za uszami, na karku czy na stopie. Dokładnie taki sam tatuaż ma rihanna Gdzie indywidualność ja się pytam?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg celebrity-rihanna-tattoos-flash-designs-tattoo.jpg (31,2 KB, 117 załadowań)
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 22:45   #2797
Angry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 488
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
śmiać mi się chce jak widzę coraz więcej dziewczyn z tatuażami mini gwiazdek za uszami, na karku czy na stopie. Dokładnie taki sam tatuaż ma rihanna Gdzie indywidualność ja się pytam?
Przecież to to samo co boom na panterkę/kwiatki/ekoskóry itd. Dla niektórych tatuaż to tylko moda, robiony bezmyślnie, bo gwiazdka na topie taki ma, nie dla podkreślenia swojej indywidualności, tylko pod wpływem jakiegoś owczego pędu i szału. Fakt, zgadzam się, że motyw jest już oklepany i też mnie nie przekonuje, ale kilka lat temu uważałam, że jest uroczy, więc akurat się nie dziwię, że dużej części osób się podoba. Czego wymagać od mas
Angry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 09:12   #2798
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
śmiać mi się chce jak widzę coraz więcej dziewczyn z tatuażami mini gwiazdek za uszami, na karku czy na stopie. Dokładnie taki sam tatuaż ma rihanna Gdzie indywidualność ja się pytam?

Mi sie podoba tatuaż na karku, aczkolwiek nie gwiazdki i inne takie(bo dla mnie to tatuaże bez wyrazu), ale sama chętnie bym na karku jakiś tatuaz sobie zrobiła ;D
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 10:56   #2799
dominikahh
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikahh
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

a ja wam powiem, że jechałam w czwartek do Gdańska i widziałam w pociągu cudownie ubranego mężczyznę desert shoes, szare spodnie z jakiegoś materiału z cieniutkimi białymi paseczkami [tandetnie brzmi, ale wyglądało bosko], czarna dwurzędówka, szary sweterek z takim jakimś luźnym dekoltem miło czasem takiego zobaczyć

a gwiazdek tatuaży też nie lubię
__________________
i'm in the middle of nothing and it's where i want to be.
dominikahh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 11:18   #2800
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez pudelkonakredki Pokaż wiadomość
dzisiaj widziałam w na ulicach piotrkowa, że karmelowe ekoskórki jeszcze nie zapanowały, bo 3/4 tychże kurteczek panie nosiły w kolorze czarnym, a karmelek był tylko na 3! poza tym widziałam pod biedronką panią w bardzo ładnym trenczu!
a, no i dzisiaj spotkałam tak wyglądanego przeze mnie klona (tylko nieco odmienionego tym kolorem kurtki): czarna eko, chusta floral, bluzka w panterkę i kompletnie od czapy wyglądające bojówki bodajże
też mnie rozwala ten atak klonów - jakby zeszły z taśmy produkcyjnej
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 11:34   #2801
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Jej od dawna nosze czarna eko skórke jako przejściówkę (taka z misiem w srodku bom zmarzluch) i jeszcze przez jakiś czas jej nie zdejme, jesli ma być kolo 4 stopni rano jak wychodzę Na szczęście nie nosze kwiatowej chusty, tylko moja kilkuletnia chustę w centki. Może dlatego, że nie mam bluzy w centki Jak widać nie jestem w pełni modna Jak pogoda się zmieni i będzie cieplej to będe zakładać marynarkę albo lekką kurteczkę, ale na razie tego nie widzę, bo miedzy 6 a 7 temperatura nie rozpieszcza
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 12:40   #2802
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Pewnie już milion razy się tu to pojawiło, ale jeszcze trochę popłaczę i ponarzekam

LEGINSY ZAMiAST SPODNI
może mi ktoś wytłumaczyć DLACZEGO? O tych pulchniejszych dziewczynach nie muszę nic mówić, bo to wiadomo, ale np moja siostra uważa, że gdyby była bardzo szczupła jak ja to by tak chodziła (nie wypuściłabym jej z domu dla jej własnego dobra).
Czy to tak ciężko pojąć, że leginsy to rajstopy bez stóp?

Dziś widziałam nastolatkę w centrum handlowym, za rączkę ze swoim chłopakiem, bluzka do pasa więc cały tyłek jej było widzieć, szczupła oczywiście, wyższa, ładna figura, szare leginsy, które zwisały jej z tyłka myślałam, że się uduszę ze śmiechu
co w ogóle myślą takie dziołchy, że seksi wyglądają? Bo dla mnie to jest żałosne. O hey zapomniałam spodni, więc przyszłam w samych leginsach
żeby nie było, że tak na to siadam, jestem szczupła, mam kobiecą figurę (biodra, wąską talię) i w życiu W ŻYCIU NIGDY NEVER EVER nie założyłabym samych legginsów, bo to jest po prostu... ok już brak mi słów

A co do pseudo skórzanych kurteczek na wiosnę - sama mam czarną i ciekawe, że na początku wszystkie sobie takie kupowały i zachwalały, a że większości się to podoba i mają to teraz nagle siara w takich wychodzić? przecież nie wyglądają źle

Edytowane przez MadSyndrome
Czas edycji: 2011-04-16 o 12:42
MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 12:45   #2803
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Ja nosze bo to ciepła przejściówka
W legginsach tez pomykam, ale po domu, albo do sklepu, ale wtedy już z zasłoniętym tyłkiem. Szczególnie że mam wypasione, podtrzymujące tyłek, ale w związku z takim fasonem jego pokazywanie też odpada (mają takie..wykrojenia, nie wiem jak to opisać). Legginsy nawet super zgrabnego tyłka po prostu nie trzymają na miejscu, gdzie tyłek powinien być..
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 12:54   #2804
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Rozwalają mnie buty w szpic
Jak można coś takiego nosić?
Nie dość, że deformuje nogę to jeszcze okropnie wygląda.
Najchętniej zrobiłabym rundkę po wszystkich domach i sklepach, zebrała wszystkie te paskudy i spaliła na wielkim stosie
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 13:07   #2805
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

no ja dzisiaj widziałam kobietę w brązowych rajstopowych legginsach, pod nimi oczywiście stringi i cały tyłek odsłonięty. kobieta zgrabna, ale tyłek tak jej falował jak szła że było to po prostu obleśne. a jeszcze idzie zadowolona jaka to "seksy" jest i jak to wszyscy na nią patrzą...
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 14:10   #2806
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
A co do pseudo skórzanych kurteczek na wiosnę - sama mam czarną i ciekawe, że na początku wszystkie sobie takie kupowały i zachwalały, a że większości się to podoba i mają to teraz nagle siara w takich wychodzić? przecież nie wyglądają źle
Ja tez sobie kupiłam jakieś 3 może 4 lata temu skórzaną kurtkę, a później był wysyp skóropodobnych. I co mam przestać w niej chodzić? Nie ma mowy, podoba mi się, nie wygląda tandetnie i dobrze się w niej czuję. Poza tym na pierwszy rzut oka idzie odróżnić bazarkową skajkę od porządnej kurtki z prawdziwej skóry.

Cytat:
Napisane przez asioollka Pokaż wiadomość
no ja dzisiaj widziałam kobietę w brązowych rajstopowych legginsach, pod nimi oczywiście stringi i cały tyłek odsłonięty. kobieta zgrabna, ale tyłek tak jej falował jak szła że było to po prostu obleśne. a jeszcze idzie zadowolona jaka to "seksy" jest i jak to wszyscy na nią patrzą...
Żartujesz prawda?
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 14:32   #2807
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez asioollka Pokaż wiadomość
no ja dzisiaj widziałam kobietę w brązowych rajstopowych legginsach, pod nimi oczywiście stringi i cały tyłek odsłonięty. kobieta zgrabna, ale tyłek tak jej falował jak szła że było to po prostu obleśne. a jeszcze idzie zadowolona jaka to "seksy" jest i jak to wszyscy na nią patrzą...
cóż mogę rzec...
MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 14:47   #2808
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 14:52   #2809
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Żartujesz prawda?
niestety nie żartuję
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 14:54   #2810
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Mnie rozwala jak się ubierają dziewczyny w szkołach. Zero jakiejkolwiek kultury. Ja rozumiem nie trzeba zakładać na siebie wora pokutnego, ale oglądanie trzęsących się pośladków z pod krótkich szortów czy dekoltów do pępka to lekka przesada. Do tego błyszczące bluzki i mocne makijaże, jakby za chwile miały wybrać się na dyskotekę. Nie rozumiem... Można przecież ładnie wyglądać w szkole bez zwracania na siebie uwagi

dzięki Bogu liceum już mam za sobą i nie muszę tego oglądać.
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 15:53   #2811
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Ja sądzę, że one po prostu luster w domach nie mają-poza tymi w łazience, gdzie widzą się do pasa jak dobrze pójdzie. Ale co na to ich faceci? Oczu nie mają?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 15:59   #2812
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 16:32   #2813
pralinkax
Zadomowienie
 
Avatar pralinkax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ^^
Wiadomości: 1 905
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Ja tez sobie kupiłam jakieś 3 może 4 lata temu skórzaną kurtkę, a później był wysyp skóropodobnych. I co mam przestać w niej chodzić? Nie ma mowy, podoba mi się, nie wygląda tandetnie i dobrze się w niej czuję. Poza tym na pierwszy rzut oka idzie odróżnić bazarkową skajkę od porządnej kurtki z prawdziwej skóry.


Żartujesz prawda?
Dokładnie Uwielbiam skórzane kurtki ! Pomimo wysypu eko skórek, nadal chodzę w swojej i będę chodzic ! podobnie z trampkami, o czym wcześniej była mowa.

Najbardziej tandetnie wyglądają te ze ściągaczami

A co sądzicie o spodniach z dziurami ??
__________________

Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennym, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi.


Paulo Coelho
pralinkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 17:54   #2814
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez pralinkax Pokaż wiadomość
A co sądzicie o spodniach z dziurami ??

Ja baaardzo lubię, i planuję teraz kupić sobie jakieś. Mam 2 pary, a jedne kocham po prostu bo są cudowne

A co do trzęsących się tyłków..
Jak wczoraj byłam w realu to kobieta wiek ok. 30-35, mająca leginsy czarne (ps. do tego kurtkę NIBY skórzaną) i mega wielki tyłek galaretowaty. Moja pierwsza myśl: takie leginsy nie sa dla niej! To nie chodzi o to czy ma galaretowaty tyłek czy nie(ja prawdopodnie też mam) ale raczej że są pewne rzeczy, których nie chce się oglądać. Jest to niesmaczne po prostu. Wogóle kto wymyślił, ze leginsy to spodnie? Jestem ciekawa kto wprowadzil taką "modę".
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 18:20   #2815
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

hej dziewczyny, tak Was podczytuję, bo bardzo ciekawy wątek i chciałabym dołączyć, jeśli mogę
i może też napiszę co mnie razi...buty na obcasie typu trampki....wiem, że taka moda i rozumiem też, że może wszystkim innym się podoba, ale akurat mi to jakos nie pasuje...nie wiem czemu hehe może dziwna jestem, ale w życiu bym takich nie ubrała za to rzymianki we wszystkich wersjach są cudowne, choć też już powoli oklepane
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 18:36   #2816
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Ja kurtki skorzane nosze od dawien dawna i uwazam,ze jest to najlepsze okrycie przejsciowe Jedna z River Island jest nie do zabicia i chyba na zawsze juz przy mnie zostanie, pozostale to takie z atmo, bershki,jane norman itp i tez je lubie nosic
Mysle,ze tyle osob nosi eko skorki dlatego gdyz prawie do wszystkiego pasuja, chyba nie ubiore sukienki czy eleganckich szortow a do tego wiatrowki badz czegos podobnego?
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 18:39   #2817
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
buty na obcasie typu trampki
Jakaś masakra jezu te buty są tak obrzydliwe, że to jest nieporozumienie. Nigdy bym ich nie ubrała!
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 18:44   #2818
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Jakaś masakra jezu te buty są tak obrzydliwe, że to jest nieporozumienie. Nigdy bym ich nie ubrała!

jeju jak super, że jednak nie tylko ja tam myęlę bo nawet moja własna mama sobie takie kupiła i nie słucha mnie, że nie pokażę się z nią na ulicy są beznadziejnie, nie lubię takiego mieszania stylów!! a co lubię to muszę przyznać, że wszystkie ciuchy w stylu "wojskowym" z kurtki, bluzki z pagonami itd, ale sodnie wojskowe to już odpadają
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 19:24   #2819
pralinkax
Zadomowienie
 
Avatar pralinkax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ^^
Wiadomości: 1 905
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja baaardzo lubię, i planuję teraz kupić sobie jakieś. Mam 2 pary, a jedne kocham po prostu bo są cudowne
to tak jak ja mimo iż na co dzień preferuję bardziej elegancki styl, trampki, spodnie z dziurami to jest TO w czym czuje się najlepiej
__________________

Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennym, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi.


Paulo Coelho
pralinkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 19:40   #2820
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
jeju jak super, że jednak nie tylko ja tam myęlę bo nawet moja własna mama sobie takie kupiła i nie słucha mnie, że nie pokażę się z nią na ulicy są beznadziejnie, nie lubię takiego mieszania stylów!!
Jak kiedyś moja koleżanka opisuje mi buty jakie jej siostra sobie kupiła: "trapki na obcasie z eleganckim przodem" to mówię, że nienawidze takich butów, ze są obrzydliwe i że jak jej siostra może w takich chodzić, a ze jeszcze ma elegancki przód to już wogóle- to się obraziła

Naaaajgorsze buty! bez kitu. Ja kocham trampki, ale łączenie trampek i obcasów to jakaś porażka.

Cytat:
Napisane przez pralinkax Pokaż wiadomość
to tak jak ja mimo iż na co dzień preferuję bardziej elegancki styl, trampki, spodnie z dziurami to jest TO w czym czuje się najlepiej
Dokładnie. Ja w swoich spodniach mogłabym miesiącami chodzić, codziennie. Najlepsze spodnie to są
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.