Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek ! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-20, 14:33   #91
balbinka98
Raczkowanie
 
Avatar balbinka98
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ligowo, okolice Płocka (Mazowieckie)
Wiadomości: 66
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

...oo mleczko i ta miksturka działają nadal ! ...niektóre krosteczki zbledły i "wklepały się", a niektóre zasuszyły ! ...no właśnie co do tych zasuszonych to przydałby mi się peeling złuszczający ! ...macie przepis na taki mhm..."domowy" ? Będę wdzięczna !
__________________
♫ 
balbinka98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 08:21   #92
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Ja również się męczę z trądzikiem ostatnio kupiłam olej z czarnego kminku i smaruję nim punktowo ropne zmiany, trochę je zmniejsza i łagodzi zaczerwienienie a to dlatego,że ma działanie antybiotyczne
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 10:41   #93
bSylwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Poradzcie jak się pozbyć opuchlizny po oczyszczaniu twarzy :{już 3 dni sie trzyma
bSylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 19:01   #94
Olga72
Raczkowanie
 
Avatar Olga72
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Ja się borykałam z trądzikiem na twarzy... Próbowałam wielu preparatów A pomogło mi.... mydło bambino myje sobie twarz szczoteczką do twarzy a potem smaruje kremem bambino Polecam Na początku nie wierzyłam że mi pomoże A teraz nie mam krostek (może jedną na tydzień) a najważniejsze że już nie widać takich czarnych wągrów na nosie, policzkach i brodzie bo to był koszmar
Olga72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 21:57   #95
aso
Raczkowanie
 
Avatar aso
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 257
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Hey, mam pytanie, wiem ze wiele z was uzywa lub uzywało serie la roche posey effaclar duo, stad moje pytanie, czy to normalne ze na poczatku stosowania moja cera została przesuszona, o wiele wiecej krostek sie pojawilo, a co najgorsze pojawilo sie duzo plamek czarwonych i tak sie zastanawiam czy to krem dla mnie, czy to normalna reakcja na krem
z góry dziekuje za odp

aso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 07:54   #96
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez aso Pokaż wiadomość
Hey, mam pytanie, wiem ze wiele z was uzywa lub uzywało serie la roche posey effaclar duo, stad moje pytanie, czy to normalne ze na poczatku stosowania moja cera została przesuszona, o wiele wiecej krostek sie pojawilo, a co najgorsze pojawilo sie duzo plamek czarwonych i tak sie zastanawiam czy to krem dla mnie, czy to normalna reakcja na krem
z góry dziekuje za odp


Używałam Effaclar duo w okresie jesiennym przez jakieś 3 miesiące, ale nic nie podziałało(żadne oczyszczenie z zaskórników), a pojawiły się właśnie czerwone plamy(nie żadne grudki czy coś, tylko właśnie plamy). Do tej pory za Chiny nie chce mi to zejść, tylko troszkę pod wpływem epiduo się rozjaśniły, ale zdaje mi się, że będę musiała pójść na jakąś mikrodermabrazję żeby to zlikwidować ;/
Kiedy odstawiłam effaclar, to nie tylko czerwone plamki zostały, ale także pojawiły się częstsze pryszcze.
Ale pamiętaj, że każda twarz to sprawa indywidualna i Tobie może to poznikać. Radzę skonsultować się z dermatologiem.
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 11:01   #97
aso
Raczkowanie
 
Avatar aso
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 257
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Dzieki za odpowiedz, juz ponad tydzien nie nakladam na swoja buzie kremu la roche posey, ale codziennie wklepuje krem nawilzajacy z avene i powiem szczerze, ze te plamki juz znikaja, mam nadzieje ze znikna definitywnie,
do dermatologa wybieram sie, ale wolalam zapytac na forum, czy ktos mial podobna reakcje, bo juz sama nie wiedzialam czy to normalne.
aso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 16:33   #98
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez aso Pokaż wiadomość
Hey, mam pytanie, wiem ze wiele z was uzywa lub uzywało serie la roche posey effaclar duo, stad moje pytanie, czy to normalne ze na poczatku stosowania moja cera została przesuszona, o wiele wiecej krostek sie pojawilo, a co najgorsze pojawilo sie duzo plamek czarwonych i tak sie zastanawiam czy to krem dla mnie, czy to normalna reakcja na krem
z góry dziekuje za odp

To normalna reakcja. Kwasy powodują wysuszenie cery. A pojawiające się krostki mogą być efektem oczyszczania cery. Wprawdzie Effaclar Duo to raczej dosyć łagodny krem mimo wszystko, ale może masz po prostu bardzo wrażliwą cerę. Czerwone plamki mogą być efektem dużego przesuszenia. Czy są to suche placki?
Jeśli reakcja na krem jest bardzo mocna, to może to też być alergia na kwas salicylowy, ale to się bardzo rzadko zdarza. Stawiałabym raczej na odwodnienie i przesuszenie cery.
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 18:57   #99
Moniczka1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Jakies 2 tyg wyskoczylo mi na twarzy cos Takiego! Nie mam pojecia co to jest.Smarowalam zelem na pryszczole ale nic nic pomaga
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 041011154542.jpg (21,3 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 041011154436.jpg (20,8 KB, 77 załadowań)
Moniczka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 22:35   #100
vivalitein
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 37
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

po samym zdjeciu ciezko ocenic... wyglada jak róg skórny albo włókniak-nic strasznego, łatwe do usunieciaale przez lekarza. tyle ze jesli powstalo ci to w ciagu 2 tyg to jakos tak szybko wiec trzeba zbadac. wizyta u lekarza konieczna. Chyba ze to nie jest to o czym mowie bo tak jak wspomnialam na poczatku po samym zdjeciu ciezko stwierdzic.
__________________
szczęściara
vivalitein jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 07:11   #101
xxnatalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 19
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

ja przez bardzo dluugi czas borykalam sie z tradzikiem. stosowalam naprawde wiele kosmetykow i zaden mi nie pomogl, dopiero kiedy dostalam na swieta komplet z garniera "czysta skora", a w sklad wchodzilo: krem, tonik, i to 3w1(peeling, zel, maseczka) powiem wam, ze moja twarz wygladala o wiele ladniej ale niestety teraz kosmetyki sie skonczyly i czekam az pojedziemy do rossmana zeby kupic znowu komplecik, albo przynajmniej tonik i 3w1 bo u nas nie ma nic a poki co myje twarz innym tonikiem (szkoda, ze nic nie dziala..) i nakladam na twarz krem babino i jak juz jedna wizazanka wspominala, ze i u niej zadzialal to i u mnie tez w miare
xxnatalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 19:37   #102
lacosta16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Witam
Od jakiegoś czasu nie mogę sobie poradzić z moją twarzą. Stosowałam już różne preparaty, ale nic nie pomagało lub wręcz pogarszało całą sytuację. Na czole i skroniach mam pryszcze, a na nosie i brodzie zaskórniki. Już sama nie wiem jaki mam typ cery. Czoło i nos często mi się świecą, a skórę wokół ust mam przesuszoną. Na plecach i szyi również "wyskakują" pryszcze. Dodam jeszcze, że na czole zostały mi blizny po trądziku i nie wygląda to ładnie. Chciałabym się dowiedzieć co z tym zrobić oraz jakich kosmetyków stosować. Tak więc szukam: czegoś na plecy i dekolt, odpowiedniego żelu do mycia twarzy, czegoś na pozbycie się blizn. Dodatkowo chciałabym się dowiedzieć jakich kosmetyków do makijażu powinnam używać. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
lacosta16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 20:05   #103
gossiunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Hej! Ja jakiś czas myłam twarza mydłem siarkowym i to naprawde działa! Rzeczywiście skóra jest bardziej przesuszona ale po nałożeniu kremiku nawilżającego jest super. Polecam też żel Davercin (do kupienia w aptece ok 20zł) dobrze radzi sobie z pryszczamia ale trzeba pamiętać o nawilżaniu. Pozdrawiam!
gossiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 12:19   #104
salateX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Hej mam do was ogromną prośbe...
Nigdy nie miałam jakiś problemów z cera, klika wyprysków czy chrostek przeważnie podczas okresu, mino cery miesznaje ale jakoś dawałam sobie z nią rade ale teraz juz mi rece opadaja. Mam 21 lat i wrazenie ze tradzik dopiero teraz sie zaczyna. Wszytsko odkąd zaczełam pracopwać w klimatyzowanym powmieszczeniu. Słyszałam ze klima przesusza skóre ale juz sama nie wiem, mam wrazenie jakby była odwodniona czesem sucha a innego dnia tłusta? I do tego każdy pryszcz nawet jak troche przyschnie to potrafi sie goić zw 2 tygodnie. Totalnie nie wiem czego uzywać ponieważ nie dość ze problemy z cera to jeszcze mam cere bardzo wrażliwą skłanną do uczuleń. Co polecacie do pielęgnacji, dodam tylko ze wszytskie preparaty na bazie owoców odpadają bo na cytrusy mam bardzo silne uczulenia.
Pomożecie?
salateX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 12:26   #105
nolee2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Hej
Ciezko cos poradzic bo na kazdego dziala cos innego.. osobiscie tez to przezylam bo rece mi opadaly.. mi bardzo pomogl cetaphil - uzywam do przemywania buzi zamiast wody i poprawila mi sie znacznie, a oprocz tego peeling raz w tyg, od czasu do czasu maseczka z zielonej glinki. I jak ktos tu wspomnial, wbrew pozorom nawet przy tlustej czy mieszanej cerze bardzo wazne jest nawilzanie.. na dzien i na noc. Ja uzywam la roche posay hydreane riche - niby mam mieszana cere a ten krem jest dla suchej i wrazliwej ale bardzo mi sie cera od tego porawila.
Aaaa i dieta, mniej slodyczy, wiecej wody, owocow, warzyw, mleka - do tego stopnia te rzeczy mi pomogly ze nie uzywam makijazu, a jak mam impreze wystarczy lekki makijaz. Zostaly jedynie blizny po tej gehennie ktora kiedys mialam.
I pomaga tez mikrodermabrazja. Odradzam chodzenie do dermatologow - przez jedna nieumiejetna lekarke raz na zawsze zepsulam sobie twarz bo zazywalam antybiotyki przez 2 lata.. a potem mama kolezanki ktora jest lekarka stwierdzila ze takie leki mozna max 3 miesiace zazywac.. teraz moja twarz ma uczulenie prawie na wszystko i tzreba naparwde uwazac, tak wiec jak jesli mam cos poradzic - nie wolno przekombinowac, czasem najprostsze sposoby sa najlepsze.
I wazny jest demakijaz, jak przyjdziecie do domu z uczelni , z biura itp dajcie oddetchnac cerze, tylko nie tak ze jednym wacikiem i juz bo to nic nie daje, tylko porzadny demakijaz.
nolee2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 12:38   #106
nolee2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Hej
Na kazdego dziala cos innego, ale napisze co mi pomoglo. Ogolnie jeden dermatolog skutecznie "zepsul" mi twarz i nie moglam sobie poradzic bo mialam jeszcze wieksze problemy niz na poczatku plus nadwrazliwosc i alergicznosc ktorej sie nabawilam pzrez 2letnie stosowanie antybiotyku..

- cetaphil - uzywam go zamiast wody, nie wysusza, moja skora bardzo fajnie reaguje po nim, nie sciaga, ogolnie jak dla mnie KWC, mozna uzywac takze nie tylko jako toniku ale tez do demakijazu

- zielona glinka ( spektakularnych efektow nie zobaczy sie ale czuje ze to dziala, plus ze jest to naturalne )

- peeling - raz w tyg, max 2 zeby nie zepsuc za bardzo cery, ja zakupilam peeling b.mocny z ziaja pro - polecany i podobno duzo lepszy od masy drozszych kosmetykow.

- dobry krem nawilzajacy.. wbrew pozorom nawet tlusta cere trzeba nawilzacz i odkad stosuje regularnie rano i na noc dobry krem moja cera sie znacznie poprawila. Ja uzywam la roche posay hydreane riche .. pomimo mieszanej cery bo ten krem jest dla wrazliwej i suchej ale naprawde jak dla mnie super

-od czasu do czasu mikrodermabrazja - bardzo bardzo bardzo lubie swoja cere po mikrodermabrazji, a kilka dni po wszystko znika ! Wciaz walcze z przebarwieniami po gehennie ktora pzrezywalam wiec ten zabieg jest zbawienny !

- dieta.. wiem ze niektorzy w to watpia, ja nie jem slodyczy, zbyt przetworzonych sztucznie rzeczy i zamiast tego duzo wody, mleka, mase owocow i warzyw, ryb... i widze roznice.

-demakijaz.. zaraz po przyjsciu z uczelni czy z biura dobrze jest od razu "pozbyc sie" makijazu.. i nie na odwalnego jednym czy dwoma wacikami ale porzadnie.

Powodzenia
nolee2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 13:52   #107
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Dostałam od lekarza dziś na moje wysypane plecy Minocyclinę, mam brać 3 miesiące.
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 18:31   #108
Alutka_
Raczkowanie
 
Avatar Alutka_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 30
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

]hej, mam pytanko związane z firmą La Roche-Possay. Jest w tej firmie taki płyn ( nie wiem dokładnie jak sie nazywa bo mówiła o nim dziewczyna w internecie ) co likwiduje zaczerwienienia , przebarwienia i zmniejsza wypryski na twarzy. Nigdy nie uzywałam kosmetyków z tej firmy... jak przeczytałam poniżej któraś z dziewczyn pisała, że używa/ła krem z tej firmy i wywołał podrażnienia ... chciałąbym się dowiedzieć czy któraś z Was wie coś na temat tych kosmetyków z tej firmy i czy ich używa...czy pomogło. Prawdopodobnie jest to : La Roche-Posay EFFACLAR A.I Preparat na zapalne zmiany skórne (15ml)

Edytowane przez Alutka_
Czas edycji: 2011-05-05 o 18:35
Alutka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 00:10   #109
nolee2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Hej
Ja zuzylam kilka probek effacleru bo nie chcialam kupowac w ciemno i wydaje mi sie ze jest calkiem niezly, mnie absolutnie nie uczulil i rzeczywiscie przyznaje ze nie mialam zaczerwienionej twarzy ani nic nie szczypalo.. wprost przeciwnie.
W kazdym razie mam z tej firmy inny krem z ktorego jestem zadowolona i radze Ci po prostu pojsc do apteki popytac i wziac sobie z kazdego po 2,3 probki i sprobowac na sobie....
nolee2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 15:31   #110
lacostapink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 44
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

pozbylam sie tradziku ale mam troche przebarwien, poleccie NAPRAWDE SKUTECZNY preparat na te plamy. w jednym miejscu mam szczegolna plame, wkur*ia mnie ona strasznie. tylko mi nie polecajcie jakiegos kremu po 800 zl jak jakas madra pani kiedys, ale tez badziewi w stylu cepan. a, no i po jakim czasie takie plamy znikaja naturalnie? moja sie juz trzyma tak hmm... rok, poltora?
lacostapink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 19:54   #111
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez lacostapink Pokaż wiadomość
pozbylam sie tradziku ale mam troche przebarwien, poleccie NAPRAWDE SKUTECZNY preparat na te plamy. w jednym miejscu mam szczegolna plame, wkur*ia mnie ona strasznie. tylko mi nie polecajcie jakiegos kremu po 800 zl jak jakas madra pani kiedys, ale tez badziewi w stylu cepan. a, no i po jakim czasie takie plamy znikaja naturalnie? moja sie juz trzyma tak hmm... rok, poltora?
Używałam cepan po operacji kolana, niewiem czy na twarz to dobry pomysł mi pomógł no-scar, tylko trzeba wmasowywać chwilę krem w miejsca z bliznami. Ja znowu nabawiłam się kilku blizn etc i właśnie kupiłam, jako krem jest fajny, cenę da się przeżyć i pomaga.
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 13:33   #112
IneedU
Raczkowanie
 
Avatar IneedU
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 67
Red face Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Witam witam )
Chyba od 6 klasy podstawówki borykam się z trądzikiem. Teraz mam lat 18 i nie wiem, czy to efekt tego co na to mówią "przejdzie Ci", ale mam lepszą cere.Wydaje mi się,że stan poprawił się po tym jak parę nawyków zmieniłam i spróbowałam , no właśnie... A więc: przede wszystkim zaczęłam jeść więcej zielonych warzyw: brokuły,kalafior,szczaw,s zparagi. (niektórych wcześniej nie znosiłam, teraz uwielbiam),piję dziennie ok 3 szklanek czystej zielonej herbaty, zażywam tabletki: bellissa cera;do cery problemowej i używam codziennie oczyszczającego żelu peelingującego z Lirene dermoprogram:neutralne pH dla skóry ( 150ml, fioletowy ok 15zł). Jeszcze mam tzw pory, ale jest ich mniej,ale przede wszystkim nie mam już tych bolących ropni !!
IneedU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 22:37   #113
kamilllllllla
Przyczajenie
 
Avatar kamilllllllla
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Witam ja też brałam Minocyclinę na trądzik - neistety efekt słabiutki
__________________
! Polecam moje wyroby Metalowe ! :
http://☠☠☠☠☠☠☠☠/kwietnikimet
kamilllllllla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 22:45   #114
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez kamilllllllla Pokaż wiadomość
Witam ja też brałam Minocyclinę na trądzik - neistety efekt słabiutki
Załamałaś mnie teraz, wiesz?! Biorę już 2 tydzień i praktycznie jest bez różnicy ale myślałam, że skoro ma leczenie trwać 3 miesiące to za wcześnie na efekty.
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 23:01   #115
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez lacostapink Pokaż wiadomość
pozbylam sie tradziku ale mam troche przebarwien, poleccie NAPRAWDE SKUTECZNY preparat na te plamy. w jednym miejscu mam szczegolna plame, wkur*ia mnie ona strasznie. tylko mi nie polecajcie jakiegos kremu po 800 zl jak jakas madra pani kiedys, ale tez badziewi w stylu cepan. a, no i po jakim czasie takie plamy znikaja naturalnie? moja sie juz trzyma tak hmm... rok, poltora?
Skinoren. Są dwie wersje, żel i krem. Różnią się one stężeniem kwasu azaleinowego, który to właśnie rozjaśnia przebarwienia. Ja tam jestem bardzo zadowolona. Po jakichś dwóch opakowaniach przebarwienia (takie totalnie czerwone, duże plamy po krostach, zlewające się ze sobą, prawie na całej twarzt) wybieliły się do jaśniutkiego beżo-różu. Stosuję dalej, mam nadzieję, że znikną całkowicie. Do tego jednak intensywnie złuszczam skórę, tzn codziennie wieczorem myję twarz ściereczką muślinową, a co trzeci dzień gąbeczką do mycia twarzy. Gdyż pozbyć się ich tylko można "naturalnie" intensywnie skórę złuszczając. I nie opalać, stosować codziennie filtry, gdyż opalone ciemnieją i trzymają się znacznie dłużej. Niektóre mogą nawet nigdy nie zniknąć. Pozdrawiam, walcz dzielnie!
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 09:27   #116
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez ChiQuitA89 Pokaż wiadomość
Skinoren. Są dwie wersje, żel i krem. Różnią się one stężeniem kwasu azaleinowego, który to właśnie rozjaśnia przebarwienia. Ja tam jestem bardzo zadowolona. Po jakichś dwóch opakowaniach przebarwienia (takie totalnie czerwone, duże plamy po krostach, zlewające się ze sobą, prawie na całej twarzt) wybieliły się do jaśniutkiego beżo-różu. Stosuję dalej, mam nadzieję, że znikną całkowicie. Do tego jednak intensywnie złuszczam skórę, tzn codziennie wieczorem myję twarz ściereczką muślinową, a co trzeci dzień gąbeczką do mycia twarzy. Gdyż pozbyć się ich tylko można "naturalnie" intensywnie skórę złuszczając. I nie opalać, stosować codziennie filtry, gdyż opalone ciemnieją i trzymają się znacznie dłużej. Niektóre mogą nawet nigdy nie zniknąć. Pozdrawiam, walcz dzielnie!
Również go polecam.
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 15:34   #117
trusskaweczkaa
Raczkowanie
 
Avatar trusskaweczkaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 209
GG do trusskaweczkaa
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Trądzik Również mnie męczy. Posiadam: żel oczyszczający Under Twenty Never Ever , żel przeciwtrądzikowy Care & Control Soraya, tonik przeciwtrądzikowy Care & Control Soraya, sudocrem, maść cynkową, benzacne , tabletki drożdżowe, herbate z bratków. A pryszcze nadal są wszędzie. Na twarzy , plecach i w okolicach dekoltu. Co stosować ? Polecacie coś z tych wypisanych prze ze mnie ? Pomocy.
trusskaweczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 15:44   #118
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez Alutka_ Pokaż wiadomość
]hej, mam pytanko związane z firmą La Roche-Possay. Jest w tej firmie taki płyn ( nie wiem dokładnie jak sie nazywa bo mówiła o nim dziewczyna w internecie ) co likwiduje zaczerwienienia , przebarwienia i zmniejsza wypryski na twarzy. Nigdy nie uzywałam kosmetyków z tej firmy... jak przeczytałam poniżej któraś z dziewczyn pisała, że używa/ła krem z tej firmy i wywołał podrażnienia ... chciałąbym się dowiedzieć czy któraś z Was wie coś na temat tych kosmetyków z tej firmy i czy ich używa...czy pomogło. Prawdopodobnie jest to : La Roche-Posay EFFACLAR A.I Preparat na zapalne zmiany skórne (15ml)
Ja używam a jestem wrażliwcem i mnie nie uczula.A działa bardzo dobrze
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 09:11   #119
salateX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez trusskaweczkaa Pokaż wiadomość
Trądzik Również mnie męczy. Posiadam: żel oczyszczający Under Twenty Never Ever , żel przeciwtrądzikowy Care & Control Soraya, tonik przeciwtrądzikowy Care & Control Soraya, sudocrem, maść cynkową, benzacne , tabletki drożdżowe, herbate z bratków. A pryszcze nadal są wszędzie. Na twarzy , plecach i w okolicach dekoltu. Co stosować ? Polecacie coś z tych wypisanych prze ze mnie ? Pomocy.
Ja nie polecam nic z tego co stosujesz. Te wszytskie specyfiki na "trądzik" bardziej szkodzą niż pomagaja.
Zerknij sobie na skład i przyczytaj czy jest tam SLS (Sodium Lauryl Sulfate i Sodium Laureth Sulfate. Jeśli tak to odstaw to w cholere, a daje sobie reke uciąć ze to nieszczesne SLS jest w składzie. Ono bardzo zaburza naturalny płaszcz hydropilidowy skóry i skóra sama sie broni wytwarzając wiecej łoju co powoduje wyspryski!.
A co ci pomorze to zależy od tego jaki masz trądzik. Czy jesteś po prostu młody czy na przykład tak jak w moim przypadku praca w klimatyzacji zrobiła swoje.
Spróbój czegoś delikatnego, do mycie na przykład cetaphil(drogi bo ok 30 zł ale bardzo delikatny i dobry). I nawilżaj skóre!! To podstawa!! Nawet osoby ze skóra tłustą powinny podarować sobie dobry krem naiwlżający a oprócz tego naiwlżać od środka pijąc dużo wody!!
Jesli chodzi o takie "specyfiki" to ja stosuje tormentiol, punktowa na syfy. Ale każdemu pomaga coś innego

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=140497
ktoś storzył liste kosmetyków bez SLS i za to tego kogoś błogosławie
salateX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 11:11   #120
sphinx123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 34
GG do sphinx123
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Jako zwolennik teorii spiskowych wpadłem ostatnio na pewien pomysł. Obserwowałem znajomych, którzy zawsze mieli idealną cerę. Jak ją pielęgnowali? To proste - wcale. Dlatego powoli zaczynam wierzyć, że chemia dodawana do kosmetyków bardziej nam szkodzi niż pomaga. Stąd też mój pomysł. Na wakacje odstawiam wszelkie produkty i leki antytrądzikowe, których używałem miliardy w ciągu 3 lat i tak naprawdę żaden z tych produktów mi nie pomógł. Rano i wieczorem będę przemywał twarz naparem z fiołka trójbarwnego a raz w tygodniu parówka z ziół + czysta zielona glinka na twarz. Zachęcam Was do odstawienia wszelkich kosmetyków i antybiotyków przeciwko trądzikowi na jakiś czas, podzielimy się potem efektami
sphinx123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-11 11:50:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.