Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-18, 08:53   #3061
Kaaamilkaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 174
GG do Kaaamilkaaaaa
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

fikolajka a masz te włosy już u siebie czy dopiero zamówiłaś?
Bo być może te włoski zleją się z Twoimi, jeżeli chodzi o farbę to nic Ci nie doradzę, bo ja gdy farbowałam to zawsze wychodziły dużo ciemniejsze niż na opakowaniu
Kaaamilkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 09:09   #3062
fikolajka
Przyczajenie
 
Avatar fikolajka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 14
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Mam je już u siebie i tego się właśnie obawiam żeby nie wyszły czarne tylko brązowe
fikolajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 10:02   #3063
jak_k
Przyczajenie
 
Avatar jak_k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cześć dziewczyny!
Przebrnęłam przez prawie cały wątek, ale i tak muszę się do Was zwrócić z prośbą o poradę.
Po przeczytaniu Waszych doświadczeń zdecydowałam się kupić dobrewlosy 55cm, clipy oczywiście. Tylko, że mam problem z doborem koloru. Moje włosy są naturalne (wreszcie odhodowałam swoje własne po wielu latach farbowania) i nie bardzo chciałabym je farbować, więc pewnie mogę mieć problem z wybraniem koloru clipów. I tu właśnie do Was prośba pomóżcie mi proszę wybrać kolor do moich włosków!!:p rosi:
Zamieszczam zdjęcie moich włosów na słońcu i w pomieszczeniu, bo na słońcu jakieś takie jaśniejsze wyszły, a w pomieszczeniu są takie bardziej szarawe (choć to zdjęcie trochę rozmazane, ale kolor widać). Dodaję też paletę z dobrewlosy, choć nie wiele na niej widać z kolorów które mnie akurat interesują (myślałam o 2 albo 4).
Pomóżcie proszę!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (83,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (71,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg próbnik włosy naturalne.jpg (126,9 KB, 38 załadowań)
jak_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 11:14   #3064
Kaaamilkaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 174
GG do Kaaamilkaaaaa
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Moim zdaniem 4, nie wiem jak inne dziewczyny myślą

Ps szukałam o pielęgnacji clip in, ale nic nie znalazłam było gdzieś to szczegółowo opisane? Jak Wy o nie dbacie? Zastanawiałam się, czy olejowanie ich było by dobrym pomysłem. Jak myślicie?
Kaaamilkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 11:24   #3065
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

jak_k ach, a ja tyle się naszukałam tej palety z dobrewlosy i nie moglam znaleźć ale na szczęście ja mam czarne, więc i bez palety mogłam zamówić
tak jak poprzedniczka radziła, też bym na Twoim miejscu wzięła 4, w najgorszym wypadku możesz przyciemnić farbą clipy, a nie swoje włosy, a rozjaśnić clipów to już niekoniecznie, więc chyba lepiej wziąć jaśniejsze, ale żeby potem nie było na mnie

Kaaamilkaaaaa, ja na swoje clipy dopiero czekam, ale mam zamiar pielęgnować je tak jak swoje włosy, tzn. jedwabiem(czytałam że jak najbardziej można go stosować na przedłużane) a Ty czekasz na luxy czy już je dostałaś, bo jak tak to chwal się natychmiast!
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 12:16   #3066
Kaaamilkaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 174
GG do Kaaamilkaaaaa
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Nie jeszcze nie Przewidywany czas dostawy 25-31.05 i to pewnie na urząd celny.
Ja swoje włoski myje odżywką- Kallosem (raz na dwa tygodnie babydream: szamponem). Stan moich włosów polepszył się 10000 razy i myślałam, że doczepiane też będę nim myła, dodatkowo olejowanie i właśnie jedwab na końcówki, żeby się nie niszczyły. Myślałam nad zakupem tangle teezer, ale myślę nad tym, bo dużo chcą za grzebyczek.
Kaaamilkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 13:26   #3067
jak_k
Przyczajenie
 
Avatar jak_k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 20
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Dzięki dziewczyny!!!
Palety na stronie dobrewlosy też nie mogłam znaleźć ale napisałam do nich maila z prośbą o nią. W takim razie chyba wezmę 4, bo faktycznie nawet jak będą trochę za jasne to łatwiej będzie je przyciemnić niż rozjaśniać. Jeszcze raz dzięki za rady, i spokojnie odpowiedzialność biorę na siebie
A jak już o pielęgnacji piszecie to czy używacie jakichś specjalnych szczotek do clipów??
jak_k jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 14:48   #3068
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Kaaamilkaaaaa ja też myślałam o tangle teezer i chyba jak tylko spasują mi moje clipy(oby! oby!) to zamówię jeszcze to, w sumie przeboleję te 60 złotych, ale jak efekt jest taki rewelacyjny jak widziałam w różnych opiniach to chyba nie ma się co wahać

jak_k, właśnie tangle teeezer powinna być świetna, chyba że wolisz tańszą alternatywę to są takie szczotki z włosiem dzika
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 16:08   #3069
Kaaamilkaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 174
GG do Kaaamilkaaaaa
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Co racja, to racja. Oszczędzić na szczotce, a potem pozbyć się połowy włosów... :P w takim razie została mi do kupienia szczotka, papiloty (co by nie niszczyć ich lokówką, tylko przyczepić na mokre i zostawić na noc ) i kreastase oleo relax serum wychwalany na make up alley. I jak tak dalej pójdzie to zbankrutuje przez te włosy . Ale potrzebuje zmiany, znudziły mi się włosy po ramiona..
Oldziunia a Ty dokąd masz swoje włosy?
Kaaamilkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 18:10   #3070
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kaaamilkaaaaa Pokaż wiadomość
Co racja, to racja. Oszczędzić na szczotce, a potem pozbyć się połowy włosów... :P w takim razie została mi do kupienia szczotka, papiloty (co by nie niszczyć ich lokówką, tylko przyczepić na mokre i zostawić na noc ) i kreastase oleo relax serum wychwalany na make up alley. I jak tak dalej pójdzie to zbankrutuje przez te włosy . Ale potrzebuje zmiany, znudziły mi się włosy po ramiona..
Oldziunia a Ty dokąd masz swoje włosy?
haha, moze nie bedzie tak zle z tym bankructwem i jakoś przetrwamy obie chociaz mnie odpadaja papiloty, bo noszę proste. też muszę kupić jeszcze jakąś fajną odżywkę, ale na początek postawię na coś tańszego niż Ty. oj tak, ja od dawna marzę o długich włoskach, ale katuję je prostownicą i co urośnie to się kruszy, dlatego potrzebuję przedłużanych mam tak mniej więcej (zawsze nie potrafię tego określić słowami): coś tak między łopatkami a zapięciem od stanika (ostatnio znów je podcinałam, żeby je troszkę wspomóc).
a Ty masz jakoś pocieniowane czy prosto obcięte? bo ja mam na prosto i mam tylko nadzieję, że nie będzie mi się to jakoś odznaczać po przedłużeniu
__________________


Edytowane przez Oldziunia
Czas edycji: 2011-05-18 o 18:18
Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 06:56   #3071
Kaaamilkaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 174
GG do Kaaamilkaaaaa
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Też mam ścięte na prosto (dopiero co wyprostowałam boba) i chce je tak troche wystrzępić. Nie cieniować na całej długości tylko wyrzadzić końcówki, bo u mnie na bank póki co będą się odznaczać.

Wiecie co właśnie chciałam sprawdzić jak moja paczka się ma i została wysłana na "Bolesawiec" zamiast "Bolesławiec" i przy ulicy "ł" także pominięte.
Już miałam kilka razy sytuacje, że pominięto kupe literek i je poprzekręcano (paczki z zza granicy) i one zawsze przychodziły, tylko czy w urzędzie celnym nie zrobią mi psikusa, że to nie ja, bo nie mieszkam w "Bolesawcu" jak myślicie?...
Kaaamilkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 09:51   #3072
Carolciaa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Czesc,
mam takie pytanie bo czytam i czytam a nie chce przeglądać wszytskich stron
Zna ktoś z Was sklep w Warszawie gdzie mogę kupić dobrej jakości włosy ??
Carolciaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 11:44   #3073
Karaluszzek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Wiesz, co ja swojego czasu kupowałam włosy słowiańskie w sklepie w Warszawie przy pl. Konstytucji ale dokładnej nazwy ulicy Ci nie wskaże bo po prostu nie pamiętam. Z tego co pamiętam to mają tam taką średnią cenę ale jeśli chodzi o te włosy to byłam z nich długo zadowolona. Nie wiem do jakiej metody szukasz włosów ale wydaje mi się, że znajdziesz tam i pasemka i taśmy i gotowe zestawy...
poszukaj na necie bo wiem że mają też sklep internetowy
pozdrawiam
Karaluszzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 12:50   #3074
LesYeuxVerts
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 56
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Witam Was dziewczyny A więc chciałabym się poradzić odnośnie włosków. Obecnie mieszkam za granicą i bardzo chcę przedłużyć włosy metodą tissage. Jest to tutaj niedrogie, bo za samo doczepienie płaci się około 20-30 euro + kupno włosów (to już trochę droższe) więc postanowiłam się skusić. Moje włosy sięgają prawie za łopatki, wcześniej miałam o wiele dłuższe lecz w Polsce poszłam do fryzjera i pani fryzjerka trochę za dużo mi ich obcięła i jeszcze do tego mam prostą grzywkę, w której czuję się fatalnie, zawsze miałam włosy zaczesywane na bok, bez żadnych grzywek i po prostu dobrze tak wyglądałam. Chcę przedłużyć te włosy tutaj za granicą lecz za miesiąc lub wcześniej jadę na stałe do Polski. Nie wiem czy tam jest możliwość zdjęcia takich włosów czy muszę je zdejmować w tym salonie, w którym to robiłam. Mogłabym przyjechać za granicę na zdjęcie tych włosów ale jak będę miała szkołę to za bardzo nie będę miała kiedy wyjechać. Czy mogłabym zdjąć te włosy w Polsce? Z góry dziękuję za odpowiedzi
LesYeuxVerts jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 14:30   #3075
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Przesyłam fotki moich clipów, które poleciła mi asiaTM
Jestem zadowolona, choć nie mam "zdrowia" nosić ich codziennie ..raczej okazjonalnie.
Ale tak mi się ten patent spodobał, że zastanawiam sie na przedłużaniem na ringi.
Clipy dopiełam tak na roboczo, więc nie wyglądają na fotkach tak super jak sobie później zrobiłam na cacy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201105111880wy.jpg (63,6 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 201105111883wy.jpg (61,8 KB, 105 załadowań)
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 15:05   #3076
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Kaaamilkaaaaa, wydaje mi się, że bardziej niż na nazwę miejscowości to patrzą na kod pocztowy, więc nie masz się co martwić

LesYeuxVerts, u nas w salonach zdejmują włosy pewnie przedłużane taką metodą również tylko w niektórych salonach jest tak, że za zdjęcie włosów nieprzedłużanych u nich w salonie biorą troszkę więcej, ale jakieś wygórowane ceny to nie są

CAMA07, bardzo ładnie jakbyś jeszcze dała zdjęcie jak to z tyłu wygląda to byłoby super
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 15:33   #3077
LesYeuxVerts
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 56
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość
LesYeuxVerts, u nas w salonach zdejmują włosy pewnie przedłużane taką metodą również tylko w niektórych salonach jest tak, że za zdjęcie włosów nieprzedłużanych u nich w salonie biorą troszkę więcej, ale jakieś wygórowane ceny to nie są
Dzięki bardzo za odpowiedź ) Bo zależy mi na przedłużeniu tutaj tych włosów a nie w PL. Mam znajomą, która przedłużała tą metodą i włosy są naprawdę świetne i niezniszczone.
Mam jeszcze jeden mały problem. Moje naturalne włosy to ciemny brąz, od jakichś siedmiu miesięcy zaczęłam je malować. Zrobiłam sobie pasemka ale mam już dość malowania i tych odrostów więc chcę pomalować na kolor bardzo zbliżony do naturalnego. Czy te przedłużane włosy można malować czy lepiej najpierw pomalować włosy na naturalny a potem przedłużyć?
LesYeuxVerts jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 18:40   #3078
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez LesYeuxVerts Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo za odpowiedź ) Bo zależy mi na przedłużeniu tutaj tych włosów a nie w PL. Mam znajomą, która przedłużała tą metodą i włosy są naprawdę świetne i niezniszczone.
Mam jeszcze jeden mały problem. Moje naturalne włosy to ciemny brąz, od jakichś siedmiu miesięcy zaczęłam je malować. Zrobiłam sobie pasemka ale mam już dość malowania i tych odrostów więc chcę pomalować na kolor bardzo zbliżony do naturalnego. Czy te przedłużane włosy można malować czy lepiej najpierw pomalować włosy na naturalny a potem przedłużyć?
ale w sensie, że chcesz zakryć swoje pasemka farbą, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam? bo jeśli tak to potem te włosy przedłużane możesz dobrać właśnie w takim kolorze na jaki się zafarbujesz?a jeśli chcesz farbować przedłużane to jeśli są naturalne, a nie syntetyczne to jak najbardziej możesz je farbować, ale nie rozjaśniać.

a ja czekam na te moje dobrewlosy i czekam i doczekać się nie potrafię... już tak się niecierpliwię, a tu jeszcze nie dostałam maila z potwierdzeniem wysłania ich, a liczyłam na to, że jutro już będą u mnie ech, jeszcze malutka nadzieja jest, ale znając życie przyjdą w poniedziałek
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 08:52   #3079
kasia019
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

niedawno przedluzylam wlosy na MICRO RINGI i.....TRAGEDIA. wlosy wygladaly ladnie dwa dni. Pasemka z micro ringami zaczely mi spadam. w przeciagu tygodnia stracilam 31 pasemek.!!!!!moje naturalne wlosy lecialy mi z cebulkami. DZIEWCZYNY ta metoda jest beznadziejna!!
kasia019 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 18:40   #3080
patusianiunia91
Raczkowanie
 
Avatar patusianiunia91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 47
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kasia019 Pokaż wiadomość
niedawno przedluzylam wlosy na MICRO RINGI i.....TRAGEDIA. wlosy wygladaly ladnie dwa dni. Pasemka z micro ringami zaczely mi spadam. w przeciagu tygodnia stracilam 31 pasemek.!!!!!moje naturalne wlosy lecialy mi z cebulkami. DZIEWCZYNY ta metoda jest beznadziejna!!
też miałam na ringach, włosy mi sie połamały. ;/ i miałam pod spodem takie krótkie... tragedia.

zamówiłam włosy z COSMOSHOP, kolor 613 i przyszły zólte.
patusianiunia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 18:53   #3081
madziuchna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 154
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

asiaTM załatwiłaś już wszystko z tymi cameronami? Zwrócili Ci pieniądze? Ja czekamna wymiane i jakoś nic nie daja znac
madziuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 19:21   #3082
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Dziwny przypadek z klipami....
dziewczęta doszły do mnie te klipy z 4greathair, cieniutkie bo 50 g, nie było wagi podanej na aukcji a Pani na zapytanie o wagę odpisała po wysyłce...
Pal licho już ta wagę bo i tak mi służą do lekkiego zagęszczenia ale....
.....Na końcach każdego pojedyńczego włosa sa takie mikrokuleczki brazowe ( zamówiłam miodowy blond więc to widać) i tak jest na zakończeniu włosów i od strony spinek????!!!! Nie mam pojęcia co to jest????? Wygladają jakby były spalone na końcach, ale każdy jeden???? Nigdy z czymś takim się nie spotkałam..
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 17:01   #3083
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madziuchna89 Pokaż wiadomość
asiaTM załatwiłaś już wszystko z tymi cameronami? Zwrócili Ci pieniądze? Ja czekamna wymiane i jakoś nic nie daja znac
zwrócili więc wymienić tym bardziej powinni bez problemu
ja odesłałam im w środę i wszystko było załatwione już w poniedziałek, cierpliwości. możesz im maila napisać. a włożyłaś tak jak trzeba tą karteczkę co i jak, że chodzi o wymianę etc?
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 18:21   #3084
madziuchna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 154
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

No to mnie uspokoiłaś bo właśnie we wtorek odesłałam im włoski, więc mam nadzieję, że w poniedziałek dojdą a karteczke wsadziłam i opisałam a od razu tam dzwoniłam, że wyszła taka sytuacja. Tylko właśnie martwiło mnie to, że nie odpisywali na maila. Włoski już pofarbowałam na takie co clipy i się niecierpliwie oby kolor dobry mam nadzieję, że dobrałam ;p
madziuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 14:55   #3085
BlueManiaczka
Raczkowanie
 
Avatar BlueManiaczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ciechanów :)
Wiadomości: 286
GG do BlueManiaczka
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Hej dziewczyny, wiem wiem ja zawsze wpadam do was tylko z pytaniami ale mam dylemat :P kiedyś wklejałam swoje zdjęcia z doczepionymi cilpami, strasznie było mi widać przejścia. szybko się ich pozbyłam, ale teraz znowu chcę się na nie skusić. tylko zastanawiam się, czy znów clipy czy lepiej tulejki. Zastanawia mnie to, czy jak przed doczepieniem klipów jeśli ostro wycieniuję swoje włosy t wtedy nie będzie widać przejścia czy clipy też należy wycieniować? pozdrawiam
__________________
Chcę Lepiej. Chyba pora iść spać.
BlueManiaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 17:37   #3086
patusianiunia91
Raczkowanie
 
Avatar patusianiunia91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 47
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Kto zamawiał włosy u cosmoshop?!?!?!?!?!?!
patusianiunia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 18:13   #3087
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Tak sobie czytam czytam i czytam i stwierdzam, że chyba trafiłam na dobry rzut wlosków... nie pasemkują się i są ok - teraz już mają 3 miesiące. Wiadomo, trochę się wyczesało, ale to jak najbardziej normalne. Może za kolejne 3 pomyślę nad FOXY:P
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 21:01   #3088
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez patusianiunia91 Pokaż wiadomość
Kto zamawiał włosy u cosmoshop?!?!?!?!?!?!
ja, nie polecam. strasznie rzadkie, w ogóle się nie nadawały do przedłużenia... a zamawiałaś u nich czy planujesz zamówić?

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Tak sobie czytam czytam i czytam i stwierdzam, że chyba trafiłam na dobry rzut wlosków... nie pasemkują się i są ok - teraz już mają 3 miesiące. Wiadomo, trochę się wyczesało, ale to jak najbardziej normalne. Może za kolejne 3 pomyślę nad FOXY:P
heh, Ty mnie nie strasz, że tylko Ty trafiłaś na dobry rzut włosów, bo ja jak zobaczyłam Twoje i się w nich zakochałam to też zamówiłam z dobrewlosy. czekam na nie i jak przyjdą to mają być tak piękne jak Twoje!
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 21:36   #3089
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Dziwny przypadek z klipami....
dziewczęta doszły do mnie te klipy z 4greathair, cieniutkie bo 50 g, nie było wagi podanej na aukcji a Pani na zapytanie o wagę odpisała po wysyłce...
Pal licho już ta wagę bo i tak mi służą do lekkiego zagęszczenia ale....
.....Na końcach każdego pojedyńczego włosa sa takie mikrokuleczki brazowe ( zamówiłam miodowy blond więc to widać) i tak jest na zakończeniu włosów i od strony spinek????!!!! Nie mam pojęcia co to jest????? Wygladają jakby były spalone na końcach, ale każdy jeden???? Nigdy z czymś takim się nie spotkałam..
ja miałam tą samą sytuację z włosami z longHair. Myślę że to świadczy o słabej jakości włosów
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 23:10   #3090
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madziuchna89 Pokaż wiadomość
No to mnie uspokoiłaś bo właśnie we wtorek odesłałam im włoski, więc mam nadzieję, że w poniedziałek dojdą a karteczke wsadziłam i opisałam a od razu tam dzwoniłam, że wyszła taka sytuacja. Tylko właśnie martwiło mnie to, że nie odpisywali na maila. Włoski już pofarbowałam na takie co clipy i się niecierpliwie oby kolor dobry mam nadzieję, że dobrałam ;p
na pewno będzie wszystko ok
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.