Moda, która Cię "rozwala" część 2 - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-18, 13:55   #4171
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Takie cuś mam na myśli klik
Czy to można dostać w jakimś stacjonarnym sklepie czy na all tylko?i jak to się wogóle nazywa?
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 14:05   #4172
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

wkładki silikonowe
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 15:23   #4173
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Widziałam to w sklepach stacjonarnych, to samonośny biustonosz, miałam coś takiego na studniówkę miliard lat temu
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 15:47   #4174
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Unendlichkeit Pokaż wiadomość
Gumka nie jest obciachem. Obciachem jest FROTKA. Taka obleśna, jaskrawożółta, włochata, często zmechacona. Tylko u małych dziewczynek jest znośna
A a właśnie noszę takie mechate frotki po domu, często na mokre włosy, bo te zwykłe gumki mi się strasznie wplątują i wyrywają włosy, więc noszę je tylko wychodząc z domu, a po powrocie zaraz zmieniam na frotkę.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 17:01   #4175
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez chryja_bez_ryja Pokaż wiadomość
Widziałam to w sklepach stacjonarnych, to samonośny biustonosz, miałam coś takiego na studniówkę miliard lat temu
Dzieki,tak właśnie kombinowałam,ze jakiś samonośny,już teraz bede wiedziała o co pytać,ciekawe czy to w sieciówkach dostane w triumphie np.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 17:10   #4176
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
[SIZE="2"] jazdy konnej

Zresztą tak bardzo sie czepiać kiczu nie można bardzo wiele strojów które ja widuje jako galowe albo weselne jest IMHO kiczowata no ale pasuje na okazje ,tzn widać że któś miał zamiar ubrać sie elegancko i wiec jest bardziej na miejscu niż nawet bardzo stylowy świetnej jakości strój ale stricte nieformalny
oj , taka kiczowata elegancja to jedyne co mnie w modzie rozwala, czy tak trudno założyć, prostą spódnicę lub spodnie , elegancką dobrze skrojona koszulę ?
dziś na uczelni na egzaminie królowały pseudo eleganckie gacie , coś w tym stylu http://allegro.pl/hit-spodnie-pumpy-...651855980.html , dresowe spódnice , sandały z miliardem świecidełek , leginsy + biała koszula
Niektóre kobiety dziwnie pojmują elegancję

Edytowane przez 201607291951
Czas edycji: 2011-06-18 o 17:12
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 17:15   #4177
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

A ja na takie poluje, ale jako dresik po domu i do sklepu uliczke dalej :P
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 17:15   #4178
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
A a właśnie noszę takie mechate frotki po domu, często na mokre włosy, bo te zwykłe gumki mi się strasznie wplątują i wyrywają włosy, więc noszę je tylko wychodząc z domu, a po powrocie zaraz zmieniam na frotkę.
Jak byłam młodsza to miałam całą✂kolekcję frotek w każdym kolorze - może pamiętacie takie welurowe Do nich oczywiście spinki pod kolor
Dzisiaj używam gumek w kolorze włosów i z takimi czuję✂się najlepiej, ale nie mam nic przeciwko temu co kto nosi. Wszelki spinki również nie trzymają moich włosów i jak już ktoś wspomniał wbijają się głowę kiedy się opieram - odpada

Ale wrócę do tematu legginsów, ponieważ zazwyczaj jak to tutaj czytałam to nie robiło to na mnie większego wrażenia - DO WCZORAJ! Moim oczom ukazała się dziewczyna w rozmiarze 44 (mniej więcej - oczywiście nie mam zamiaru krytykować rozmiaru), w czarnych bawełnianych prześwitujących legginsach, które jeszcze mocniej prześwitywały na pupie gdzie były rozciągnięte. Nie wiem jak to możliwe, ale legginsy wżynały się jej w "rowek" - nie wiem kiedy pozbędę się✂tego obrazu z głowy Do tego oczywiście przykrótka marynarka i bluzka. Później spotkałam bardzo szczupłą dziewczynę w takowych legginsach i mimo wszystko prezentowało się to bardziej znośnie.
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 17:23   #4179
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość

Ale wrócę do tematu legginsów, ponieważ zazwyczaj jak to tutaj czytałam to nie robiło to na mnie większego wrażenia - DO WCZORAJ! Moim oczom ukazała się dziewczyna w rozmiarze 44 (mniej więcej - oczywiście nie mam zamiaru krytykować rozmiaru), w czarnych bawełnianych prześwitujących legginsach, które jeszcze mocniej prześwitywały na pupie gdzie były rozciągnięte. Nie wiem jak to możliwe, ale legginsy wżynały się jej w "rowek" - nie wiem kiedy pozbędę się✂tego obrazu z głowy Do tego oczywiście przykrótka marynarka i bluzka. Później spotkałam bardzo szczupłą dziewczynę w takowych legginsach i mimo wszystko prezentowało się to bardziej znośnie.
widziałam dziś to samo maksymalni naciągnięte getry na tyłku , szkoda mi jej było bo stała się obiektem kpin .

i też ostatnio przede mną szła szczupła dziewczyna w leginsach i tunice która nie zasłaniała jej pośladków nie mogłam oczu oderwać od jej tyłka bo taki był fajny ( nic jej nie prześwitywało ale wiadomo leginsy to nie spodnie
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 17:30   #4180
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Ja tez nie mam nic przeciwko łądnym pośladkom, chyba ze mi się trzęsą przed oczami, ale niektore dziewczyny po prostu ubieraja sie, co same zauwazylyscie, nieadekwatnie do swojej figury...
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 17:36   #4181
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Dzieki,tak właśnie kombinowałam,ze jakiś samonośny,już teraz bede wiedziała o co pytać,ciekawe czy to w sieciówkach dostane w triumphie np.
intissimi miało kiedyś, może jescze sprzedają... sorry za OT
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 18:48   #4182
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Łatwo jest kogoś krytykować, jak nie nosi się rozmiaru 48-50 i nie ma się problemu ze zdobyciem fajnych ciuchów
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 19:02   #4183
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Zaczyna się.

Czyli że krytykujemy za ciało a nie to, że udaje że tego ciała nie zauważa i eksponuje to, co pewnie chciałby skorygować?
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 19:17   #4184
Marciamartyna
Raczkowanie
 
Avatar Marciamartyna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 495
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

No bo powiedzmy sb szczerze,szczupła osoba i chuda wygladają ładnie i czasami bosko w legginsach i wogóle w czymkolwiek a te grubsze już gorzej,brzydko bo wszytsko się wylewa trzęsie itp.
Taka prawda i nie ma się co oszkiwać,koniec kropka nikt tu nikogo nie oskarża.
__________________
Live like there's no tommorow !
Ucze się do egzaminów GMAT i TOEFL
Uzależniona od zakupów
Zapuszczam włosy
Marciamartyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 20:00   #4185
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Moda jest dziedziną bezwzględną, pełną dyskryminacji i to jest prawda. Zawsze królować będzie rozmiar ok.26-28 bo jest ładny . Każda dziewczyna o większych rozmiarach będzie kojarzona z wielorybem dla fanek kobitek chudych, inne za to będą tolerancyjne. To zależy w dużej mierze od tolerancji i akceptacji, i uprzedzeń. Nie ma dyskusji w tym, że smukłe jest w modzie, to sie sprzedaje. Kobiety oglądają pokazy mody, teledyski, i.. inne kobiety. Gdyby wszędzie była akceptacja, byłoby inaczej. A z drugiej strony, wiele kobiet o większych kształtach nie potrafi się ubrać tak, by im to pasowało. A czy gdy ubierze się dobrze, będzie wyglądała znośnie? moim zdaniem tak
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 20:55   #4186
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez _kocimietka Pokaż wiadomość
ja używam tylko gumek do robienia upięć, koczków itp., bo włosy mam długie, gęste i ciężkie i każda spinka szybko się zsuwa.
bardzo ciężko mi jest też upiąć spinką wszystkie włosy

poza tym jak czasami widzę te spinki zbudowane tak jakby włosy wyrywały garściami to aż mną wzdryga
O to, to! Mam dokładnie to samo. Pamiętam swój kok () na studniówkę i dziesiąt spinek, które wypadały - jedna, po drugiej. Fryzjerka ostrzegała, że nic dobrego z tego nie będzie


Cytat:
Napisane przez Marciamartyna Pokaż wiadomość
No bo powiedzmy sb szczerze,szczupła osoba i chuda wygladają ładnie i czasami bosko w legginsach i wogóle w czymkolwiek a te grubsze już gorzej,brzydko bo wszytsko się wylewa trzęsie itp.
Taka prawda i nie ma się co oszkiwać,koniec kropka nikt tu nikogo nie oskarża.
A ja nie lubię legginsów, czy to u pani chudej, normalne, grubej... jeśli widać pupę. Dla mnie to są rajtki tylko bez stopy... i jak bardzo pani nie miałaby boskich kształtów, to dla mnie jest to ciut niesmaczne.


A i powiem jeszcze jedno mnie FASCYNUJE wręcz moda. Kiedyś, dawno, dawno temu... getry, bo tym dla mnie są legginsy, były maksymalnym obciachem i jak je nosiłam, ze względów grzewczych, to koleżanki miały niezły ubaw. A teraz, o losie

Przy okazji może się od Was dowiem: legginsy byle kryły calkowicie, tak? Ale jak ktoś ma pełniejszą pupę i uda, to też je może nosić z długą tuniką, czy też odpadają całkowicie?

Edytowane przez BajaderkowaBaba
Czas edycji: 2011-06-18 o 20:58
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 21:15   #4187
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

"Rozwalił " mnie widok mojej szafy... Przez rok kupowałam wszystko w kolorze nude i teraz sobie uświadomiłam że codziennie chociaż mam inne ubrania wyglądam tak samo! Kiedys nosiłam tylko czerń i było tak samo... Tutaj musi działać podświadomość w wybieraniu ciuchów w sklepie....

Widziałam dzisiaj dziewczynę która miała cielistą bokserkę i do niej CIELISTE legginsy na uczelni- a że ja lekko ślepa jestem to myślałam że jest naga!!!!! Pal licho widok opiętej pupy ale to wrażenie..... Myślałam że to żart ale niestety o była prawda.
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 21:39   #4188
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Łatwo jest kogoś krytykować, jak nie nosi się rozmiaru 48-50 i nie ma się problemu ze zdobyciem fajnych ciuchów
racja, lepiej zaopatrzyć się w rozciągnięte na tyłku legginsy i obcisłą do granic możliwości bluzkę.
w świetle ostatniej mody nawet bym powiedziała, że obecnie więcej w sklepach rzeczy typu oversize ( i biorąc bluzkę xs lub s do przymierzalni widzę coś maksymalnie szerokiego, co tylko ściągnięte paskiem da wrażenie, że mam talię, więc nie chcę myśleć jakie szerokie są rozmiary od m w górę), niż tych przylegających.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 23:29   #4189
Juss
Raczkowanie
 
Avatar Juss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 184
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

ja tam w ogóle nie lubię leginsów do krótkich bluzek, nie mam ochoty czyjejś (czarnej) D. oglądać obojętnie w jakim rozmiarze
Juss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 08:50   #4190
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Dzieki,tak właśnie kombinowałam,ze jakiś samonośny,już teraz bede wiedziała o co pytać,ciekawe czy to w sieciówkach dostane w triumphie np.
Taki biustonosz dostaniesz w INTYMNA.PL , szukaj w modelach specjalnych.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 09:42   #4191
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

No a ja sobie ostatnio przypomniałam, że gdy chodziłam do zerówki (rok 1996/7), pewnego dnia wymyśliłam sobie taki outfit:

getry (legginsy, jak kto woli), takie z lycry, lekko błyszczące, w kolorze turkusowym/morskim i do tego spódnica


I do głowy by mi nie przyszło, że wyprzedzam modę
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 10:31   #4192
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
No a ja sobie ostatnio przypomniałam, że gdy chodziłam do zerówki (rok 1996/7), pewnego dnia wymyśliłam sobie taki outfit:

getry (legginsy, jak kto woli), takie z lycry, lekko błyszczące, w kolorze turkusowym/morskim i do tego spódnica


I do głowy by mi nie przyszło, że wyprzedzam modę
Raczej nie bo to już było wcześniej
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 10:34   #4193
Angry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 488
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Przy okazji może się od Was dowiem: legginsy byle kryły calkowicie, tak? Ale jak ktoś ma pełniejszą pupę i uda, to też je może nosić z długą tuniką, czy też odpadają całkowicie?
Kryjące ok. Mnie nie razi nawet do krótkiej koszulki, ale sama tak nie noszę, no i wiem, że nie wszyscy wyglądają w tym świetnie, ale jakoś bardzo mnie to nie "rozwala". A przy pełniejszych kształtach też mogą byc okej, odpowiednia tunika i buty na obcasie i można wyglądac szczuplej niż w spodniach.
Ja porzuciłam legginsy na rzecz haremek, spodni baggy i padłam ofiarą mody Kupiłam jakieś tak felerne, że kiedy musiałam kawałek podbiec to pękły mi w kroku Pół biedy, gdyby po szwie, ale podarły się jeszcze wyżej. Nic mnie tak ostatnio nie rozwaliło i ubolewam, że to modowa skucha w moim własnym wykonaniu
Angry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 11:02   #4194
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Raczej nie bo to już było wcześniej

Było, było, tylko wtedy, gdy ja się tak przyodziałam, raczej nikt już tak się nie ubierał, przynajmniej w moim otoczeniu. Tak więc wydawało mi się, że wygladam dość oryginalnie i że już pewnie nigdy tak się nie będzie chodzić
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 12:37   #4195
Zakochanaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zakochanaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 703
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Moja mama często opowiada jak to hasała w swej młodości w prze różnistych legginsach
__________________


Zakochanaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 12:37   #4196
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
racja, lepiej zaopatrzyć się w rozciągnięte na tyłku legginsy i obcisłą do granic możliwości bluzkę.
w świetle ostatniej mody nawet bym powiedziała, że obecnie więcej w sklepach rzeczy typu oversize ( i biorąc bluzkę xs lub s do przymierzalni widzę coś maksymalnie szerokiego, co tylko ściągnięte paskiem da wrażenie, że mam talię, więc nie chcę myśleć jakie szerokie są rozmiary od m w górę), niż tych przylegających.
I masz rację. Poza tym, zauważyłam, że widnieje ciągle pewien pogląd, że osoby które są grubsze, powinny ubierać się w luźne ubrania, bluzki, spodnie, wszystko szerokie !. A prawdą jest, że taka osoba powinna ubierać się tak, by zamaskować swoje niedoskonałości (jeśli się da) a wyeksponować to, co ma naprawdę fajne w sobie. Np. kobieta o szerokich biodrach i pupie z pięknie wyrysowaną talią, przecież aż szkoda założyć tego 'habitu', w który najlepiej wcisnęli by taką osobę. Nie sztuką jest obłożyć się od stóp do głów metką, ale umiejętnie dobrać do siebie ubranie..

A co mnie ostatnio rozwala, to plisowana spódniczka do bluzy i elegancka bluzka do dresów..
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 12:51   #4197
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Dzieki,tak właśnie kombinowałam,ze jakiś samonośny,już teraz bede wiedziała o co pytać,ciekawe czy to w sieciówkach dostane w triumphie np.
[/SIZE][SIZE=""]ja widuje takie w pasmanterii W sklepach z bielizną oczywiście tez i na all.[/SIZE]
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 13:54   #4198
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

do mnie do teraz nie przemawiają legginsy i spódniczka do tego, jeszcze broń boże z jeansu, nie mówie rajstopy ale w ogóle na samo słowo legginsy mam uczulenie po tym jak muszę oglądać majty bo dziewczyny zakładają do nich bluzki po pępek
na legginsy noszę tylko w zimie do skórzanych wysokich butów i do nich np. taki http://www.iwoman.pl/i/shopping/18/3602/1274709917_big.jpg kardigan, pupa cała zakryta !
co do tych gumek do włosów to http://rubbersc.pl/products/of4.jpg te jak najbardziej, ale tych żarówiastych frotek nie przeboleje
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 15:55   #4199
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez MariuszW_M2 Pokaż wiadomość
niektóre dziewczyny rzeczywiście wykazują porażający brak gustu... najbardziej to widać u gimnazjalistek, które nie przebierają w środkach
niestety z tym 2 zgadzam się w zupełności
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 16:24   #4200
Zakochanaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zakochanaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 703
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez MariuszW_M2 Pokaż wiadomość
niektóre dziewczyny rzeczywiście wykazują porażający brak gustu... najbardziej to widać u gimnazjalistek, które nie przebierają w środkach
mam 15 lat - 2 klasa gimnazjum .
Nie wszystkie dziewczyny ubierają się fatalnie .Uwazam,że na prawdę dobrze dobieram ubrania i nigdy nie załozyłam czegoś co mogłoby być tu opisane....

to tylko tak w ramach usprawiedliwienia samej siebie
__________________


Zakochanaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.