WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-11, 15:51   #181
pamela2345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Lightbulb Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

HEJ DZIEWCZYNY ZASTANÓWCIE SIĘ 10RAZY ZANIM PUJDZIECIE DO TEJ SZKOŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!1

1. OPRÓCZ PRYWATNEJ AKADEMI MEDYCZNEJ JEST TO DRUGA NAJDROŻŻA SZKOŁA W WARSZAWIE JAK NIE W POLSCE!!!!!
2. CZESNE PODNOSZĄ CO 2 LATA!!!!!!!!!
3. TAK JAK POWIEDZIAŁ REKTOR NA WYKŁADZIE "JEST TO SZKOŁA DLA BOGATYCH"!!!!!!!!!!
ZASTANÓWCIE SIĘ CZY WARTO.... TYLE KASY WYDAĆ!! KIEDY WAM SIĘ TO ZWRÓCI?!?!?!?!?!?!?!!!!!!

Osobiście twierdzę że szkoła wyrobiła sobie markę!!!! Jest takie stwierdzenie ze jak coś więcej zapłcimy to mamy lepsze...??? tutaj z nadmiarem nauki.. która nie przydaje się w gabinecie tylko.. w firmach kosmetycznych.. w pracowniech labolatoryjnych!!!
Dziewczyny męczą się tam stracznie..
Chemii jest tam tyle ze Ja już udzielam korypytycji))..
Ciężka szkoła!!Sama znalazłam ogłoszenia.. o pomocy w nauce wszkipz! studentki latają po korepetycjach.. masakra!!
pamela2345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 14:31   #182
maya1990
Raczkowanie
 
Avatar maya1990
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 291
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Jestem na II roku i w sumie jestem zadowolona. Co z tego że jest dużo nauki - nie ma łatwych studiów to jest w końcu szkoła wyższa. A to że są przedmioty które przydają sie tylko do pracy w labolatoriach lub firmach kosmetycznych to chyba powinno się to zaliczać do plusów szkoły bo dzięki temu absolwenci po tej szkole mają wiecej możliwości w znalezieniu pracy czyto w gabinecie czy w labolatorium czy w jakiejś firmie kosmetycznej. Przynajmniej nie jestesmy ograniczeni do tego że po tej szkole będzie tylko cięzka praca fizyczna w gabinetach/ośrodkach Spa...
A chemię nie uważam tam za jakaś masakrę, wystarczyły dobre podstawy uzyskane z liceum
__________________
Czas na zmiany


kierunek:kosmetologia

-systematycznie się uczę
-dbam o paznokcie i dłonie
-dbam o stopy!
-dbam o włosy
-zdrowo się odżywiam
-walczę o zdrową cerę
-rozwijam nowe zainteresowania


maya1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 22:51   #183
pamela2345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

moja droga to ze jesteś na drugim roku to o niczym nie świadczy!!!! ta szkoła powinna wystawić protokół osób co skończyły tą szkołę z obroną w ręku!!!! ile osób pracuje w zawodzie..?? powinni robić badania.. byś się przekonała.. widać mało wiesz))
ja jestem byłam absolwentką tej uczeli 3lata temu ją skończyłam.. i wiem że obnizyli poziom bo nadszedł słabszy rocznik)))))))hheheh:mu r:

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

:mur ::mur ::mur ::mur :
pamela2345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 17:38   #184
maya1990
Raczkowanie
 
Avatar maya1990
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 291
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

pewnie że o niczym nie świadczy, ale chociaż zaznaczyłam to żeby nie było że jestem na I roku , a jak wiadomo I-roczniacy to dopiero są zagubieni , zapatrzeni w tą szkołę. dopiero po czasie odczuwają na sobie wady tej szkoły
dobrze ,że chociaż ja nie byłam tym nadchodzącym słabszym rocznikiem - wiec atak nie jest skierowany bezpośrednio we mnie bo to by było niewybaczalne
Z jednej strony piszesz ,że taka cieżka szkoła ,że chemia nie do zdania(albo dopiero do zdania po korkach), że wiele przedmiotów,że dziewczyny się tyle męczą z tymi czy innymi przedmiotami , a teraz że obniżyli poziom. To albo A albo B.

Zapewnienie pracy w zawodzie to nie obowiązek szkoły, szkoła może tylko w tym pomóc,ale tego nie zapewnia, nie daje gwarancji.
__________________
Czas na zmiany


kierunek:kosmetologia

-systematycznie się uczę
-dbam o paznokcie i dłonie
-dbam o stopy!
-dbam o włosy
-zdrowo się odżywiam
-walczę o zdrową cerę
-rozwijam nowe zainteresowania



Edytowane przez maya1990
Czas edycji: 2010-12-17 o 17:53
maya1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 10:42   #185
julkasmol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Witam wybieram się tam na studia..od pazdziernika ale jestem pełna obaw....
Nie wiem czy wyrobie się finansowo.. wpisowe 1200zł to bardzo drogo! zaoczne 960zł miesięcznie a dzienne 1050zł. niby nie duża różnica a jednak różnica.. chciałabym iść do pracy ale.. przy tylu zjazdach to mnie nigdzie nie przyjmą(. dowiedziałam się ze zjazdy są częste po 3,4,5 tygodni podrząd piątek, sobota ,niedziela(. od rana do wieczora . Nie wiem co mam zrobić... chciałabym studiować ale.. boje się że to będzie 3lata wyjęte z życorysu.. w takim tempie... boję się że mogę sobie nieporadzić..opinie są różne niekrórzy chwalą inni krytykują.. może ktoś mi coś poradzi??? Proszę o opinie osób którzy tam studjują.. Czy warto tam studiować???????????

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

mam pytanie jak z opłatami.. jeżeli ktoś się spużnia z opłatami.. czy skreślają z listy.. ile czasu można się spużnić??? czy są jakieś karty finansowe..??
julkasmol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 16:59   #186
gothicnadine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Witam. Mam takie pytanie, jaki status otrzymuje się po ukończeniu tejh szkoły? technika?
gothicnadine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 17:23   #187
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Cytat:
Napisane przez gothicnadine Pokaż wiadomość
Witam. Mam takie pytanie, jaki status otrzymuje się po ukończeniu tejh szkoły? technika?
To sa studia 3letnie- status licencjata
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 15:17   #188
witan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Skończyłam w tamtym roku kosmetologię w Białej Podlaskiej na AWFie. Uczelnia państwowa, warunki studiowania rewelacyjne, utrzymanie w tej malej miejscowości jest o wiele tańsze niż w Warszawie i innych dużych miastach. Poziom studiów oceniam na bardzo wysoki. Natomiast jeśli chodzi o warunki studiowania są one rewelacyjne, nowe akademiki, różnorodna baza sportowo-dydaktyczna, bezpłatny dostęp do obiektów po godzinach dydaktycznych, wysokie stypendia socjalne i za wyniki w nauce CUD MIÓD !!! Jestem dumna, że posiadam dyplom z tej uczelni.
witan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 14:25   #189
kingaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wa-wa
Wiadomości: 4
Send a message via Skype™ to kingaxxx
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Cytat:
Napisane przez witan Pokaż wiadomość
Skończyłam w tamtym roku kosmetologię w Białej Podlaskiej na AWFie. Uczelnia państwowa, warunki studiowania rewelacyjne, utrzymanie w tej malej miejscowości jest o wiele tańsze niż w Warszawie i innych dużych miastach. Poziom studiów oceniam na bardzo wysoki. Natomiast jeśli chodzi o warunki studiowania są one rewelacyjne, nowe akademiki, różnorodna baza sportowo-dydaktyczna, bezpłatny dostęp do obiektów po godzinach dydaktycznych, wysokie stypendia socjalne i za wyniki w nauce CUD MIÓD !!! Jestem dumna, że posiadam dyplom z tej uczelni.
Hej dziweczyny a co sadzicie o WIIZ kosmetologia? ktoras z was tam studiowala? zaocznie mi chodzi najbardziej. Albo PWSZ w skierniewicach zaocznie kosmetologia kierunek kosmetologia i technika kosmetyczna. Ktora z tych szkol jest lepsza? Po ktorej wieksze szanse zatrudnienia?
kingaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 09:01   #190
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

WSZKiPZ coś mnie tak zachęca.. ale ja to szybko zmieniam zdanie..
dopiero za rok zdaję maturkę, więc trochę jeszcze czasu mam. Ale dobrze zrozumiałam że nie patrzą na to co się zdawało na maturze?? czyli.. jak zdałabym samą podstawę obowiązkowych to przyjeliby mnie??
jak szkoła stoi z językami? rozumiem ze o angielskim nie mam co wspominać bo to już normalne ale czy dodatkowy inny jest ?
oj coś kusi ta szkoła.. ale jeśli nie ta to w Łodzi zawitam.
a jak to jest: otórz specjalizacje się wybiera jedną do końca licencjatu a potem na magistrze można wybrać inną? Bo wg mnie to by było wygodne, ponieważ na licencjacie wybrałabym "fizjoterapia i masaż" a na magistrze "SPA Wellness" - można tak ?
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 12:57   #191
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

up up
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 23:05   #192
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Stokrotka zastanów się czy to ma byc akurat ta szkoła! Ja jestem w trakcie pisania pracy lic ale jak tak patrze na te lata nauki to załuję... Krem do twarzy , odżywkę do włosów umiem zrobić bez mrugniecia okiem, chemię mam w paluszku, surowce śnią mi się po nocach ale w gabinecie rozkładam czasami ręce.... O angielski nawet nie pytaj............
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 12:03   #193
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Stokrotka zastanów się czy to ma byc akurat ta szkoła! Ja jestem w trakcie pisania pracy lic ale jak tak patrze na te lata nauki to załuję... Krem do twarzy , odżywkę do włosów umiem zrobić bez mrugniecia okiem, chemię mam w paluszku, surowce śnią mi się po nocach ale w gabinecie rozkładam czasami ręce.... O angielski nawet nie pytaj............
aha.. no właśnie słyszałam że dość ciężko..
ale chyba Łódź to moje większe prawdopodobieństwo
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 17:58   #194
WSZKiPZ1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
a jak to jest: otórz specjalizacje się wybiera jedną do końca licencjatu a potem na magistrze można wybrać inną? Bo wg mnie to by było wygodne, ponieważ na licencjacie wybrałabym "fizjoterapia i masaż" a na magistrze "SPA Wellness" - można tak ?

stokrotenka18, jest dokładnie tak jak mówisz - studia na WSZKiPZ są dwustopniowe, a to oznacza, że osobno decydujesz się na studia licencjackie, a osobno na magisterskie. Z tego też względu nie musisz kontynuować na studiach II stopnia specjalności, którą zaliczyłaś już na I, tym bardziej, że studia magisterskie oferują Ci dwie specjalności: wspomnianą przez Ciebie SPA & wellness oraz kosmetologię estetyczną. Kosmetologia na studiach licencjackich to natomiast aż 5 specjalności do wyboru: kosmetologia estetyczna, SPA & wellness, podologia, masaż i fizjoterapia oraz zarządzanie salonem kosmetycznym
WSZKiPZ1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 23:41   #195
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Cytat:
Napisane przez WSZKiPZ1 Pokaż wiadomość
stokrotenka18, jest dokładnie tak jak mówisz - studia na WSZKiPZ są dwustopniowe, a to oznacza, że osobno decydujesz się na studia licencjackie, a osobno na magisterskie. Z tego też względu nie musisz kontynuować na studiach II stopnia specjalności, którą zaliczyłaś już na I, tym bardziej, że studia magisterskie oferują Ci dwie specjalności: wspomnianą przez Ciebie SPA & wellness oraz kosmetologię estetyczną. Kosmetologia na studiach licencjackich to natomiast aż 5 specjalności do wyboru: kosmetologia estetyczna, SPA & wellness, podologia, masaż i fizjoterapia oraz zarządzanie salonem kosmetycznym
tylko proszę wspomnieć o tym ze nie ma żadnej pewności co do wybranej specjalizacji. Ja składałam papiery z myślą o spec podologia i w sekretariacie upewniano mnie ze to jest pewne itp. Po roku studiowania okazało się ze tej specjalizacji nie otwarto....a po to tylko poszłam do tej szkoły.... Tak się z ludźmi nie postępuje....
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 09:03   #196
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
tylko proszę wspomnieć o tym ze nie ma żadnej pewności co do wybranej specjalizacji. Ja składałam papiery z myślą o spec podologia i w sekretariacie upewniano mnie ze to jest pewne itp. Po roku studiowania okazało się ze tej specjalizacji nie otwarto....a po to tylko poszłam do tej szkoły.... Tak się z ludźmi nie postępuje....
no to rok zmarnowany mozna powiedziec bo karmili nadziejami...
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 13:33   #197
WSZKiPZ1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
tylko proszę wspomnieć o tym ze nie ma żadnej pewności co do wybranej specjalizacji. Ja składałam papiery z myślą o spec podologia i w sekretariacie upewniano mnie ze to jest pewne itp. Po roku studiowania okazało się ze tej specjalizacji nie otwarto....a po to tylko poszłam do tej szkoły.... Tak się z ludźmi nie postępuje....
Sintagma, przykro nam, że spotkała Cię taka sytuacja. Zapewne było to spowodowane zbyt małą ilością osób zainteresowanych specjalnością podologiczną, jednak nie zmienia to faktu, że nie powinnaś być przed rozpoczęciem studiów tak kategorycznie zapewniana o otwarciu ten konkretnej specjalności.
WSZKiPZ1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 14:06   #198
mon1k6
Przyczajenie
 
Avatar mon1k6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
GG do mon1k6 Send a message via Skype™ to mon1k6
Smile Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

ja długo szukałam szkoły dobrej i przystałam na WSP B. Mydłowskiej. Czy to dobry wybór nie wiem ale mam nadzieje ze po tylu opiniach itd to dobry strzał w dziesiątkę
pozdr i powodzenia dziewczyny jak i w nauce i poszukiwaniach
mon1k6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 19:06   #199
Kocurek666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

WITAM,
już od dłuższego czasu zastanawialam sie nad ta uczelnią(nie jest ona tania ale ztego co wyczytałam na forum to chyba warto), ja planuję od tego roku na zaoczne licencjackie, czy ktos też się wybiera na niestacjonarną kosmetologię do tej uczelni?????
Kocurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-27, 00:03   #200
weroniczka_7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

ktos sie wybiera w tym roku na dzienne na kosmetologie w wszkipz?
weroniczka_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 15:05   #201
WSZKiPZ1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Kocurek666, weroniczka_7: Bardzo nam miło, że myślicie o naszej szkole. Z pewnością spotkacie tam wiele fascynujących osób. W końcu to przyjaźnie ze studiów najczęściej są najtrwalsze
WSZKiPZ1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 20:42   #202
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Cytat:
Napisane przez WSZKiPZ1 Pokaż wiadomość
Kocurek666, weroniczka_7: Bardzo nam miło, że myślicie o naszej szkole. Z pewnością spotkacie tam wiele fascynujących osób. W końcu to przyjaźnie ze studiów najczęściej są najtrwalsze
No tak , to prawda

Ja pomimo że nie zalapałam się na podologię jestem zadowolona z tej szkoły. Przynajmniej mam dobrą pracę, której bym nie dostała po zwykłej 2 letniej szkole i przyjaciółkę na całe zycie od 3 lat
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 22:06   #203
WSZKiPZ1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

@Sintagma dokładnie to mamy na myśli!
A gdzie pracujesz jeżeli można zapytać?
WSZKiPZ1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 08:43   #204
lewandosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 11
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Dziewczyny mam pytanie dotyczące II stopnia kometologii... skończyłam admisistrację I stopnia o specjalności BHP, wcześniej ukończyłam 2-letnią kosmetyczną szkołę policealną. Czy jest gdzieś szanasa na rozpoczęcie studiów magisterskich po licencjacie z administracjii??? Oczywiście biorę pod uwagę zrobienie różnicy programowej itp. Proszę o pomoc! Przez dwa lata bardzo dużo nauczyłam się o kosmetyce, mam zrobionych też mnóstwo kursów itp dlatego chciałabym odrazu pojsc na studia magisterskie... nie wiem czy gdzies w Warszawie, a nawet w Polsce jest możliwość podjęcia studiów II stopnia mając ukończone studia I stopnia z innego kierunku???? Może ktoś mi udzieliś informacji? Pozdrawiam!
lewandosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 15:30   #205
WSZKiPZ1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

@Lewandosia w warszawskiej Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia tylko absolwenci Studiów I stopnia na kierunku kosmetologia mogą podjąć dalsze studia II stopnia na tym kierunku.
Niemniej zapraszamy do nas na dni otwarte, które odbędą się w dniach: 27 sierpnia, 10 i 24 września, o godz. 11.00.
Dowiesz się na nich jak pokierować swoją dalszą edukację i karierę oraz postaramy podpowiedzieć Ci na jaki kierunek powinnaś się udać, aby spełniał Twoje wymagania i był zgodny z Twoimi zainteresowaniami.
WSZKiPZ1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 16:24   #206
WSZKiPZ1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

@sintagma postaramy się odnieść w tej wypowiedzi do wszystkich zarzutów stawianych przez Ciebie wobec naszej uczelni. Na wstępie chcemy zaznaczyć, iż sporo zmieniło się w naszej uczelni od 2009 roku, kiedy to zamieszczone zostały Twoje wypowiedzi. Niemniej jednak chcemy odnieść się do wszystkich postów, w których użytkownicy wypowiadają się na temat WSZKiPZ.

Co do godzin pracy sekretariatu studenckiego – wykaz w jakich godzinach urzęduje sekretariat, znajduje się w ogólnodostępnym miejscu, tak aby każdy/a student/ka mogła się z nim zapoznać:
- na drzwiach sekretariatu,
- na stronie internetowej pod linkiem http://www.kosmetyka.edu.pl/s38-Dziekanat.html.
Obecnie sekretariat przyjmuje studentów we wtorki (godz. 12.00 – 15.00), w środy (godz. 09.00 – 12.00), w piątki (godz. 13.00 - 16.00), soboty (zjazdowe, godz. 8.00 – 15.00) oraz niedziele (zjazdowe, godz. 8.00 – 13.00).
Podobnie jak studenci oczekują zrozumienia, oczekują go również pracownicy sekretariatów, którzy poza tymi konkretnymi godzinami przyjmowania petentów nadal pracują, zajmując się sprawami związanymi z organizacją studiów. Proszę wyobrazić sobie sytuację, że każdy student, który dzwoni do dziekanatu/sekretariatu prosi o podanie mu wyników, które i tak wywieszane są na ogólnodostępnych dla studentów tablicach. Chaos i opóźnienia pracy sekretariatu studenckiego byłyby wtedy ogromne, a niezadowolenie studentów jeszcze większe. Warto zaznaczyć, że osoba pracująca w sekretariacie studenckim nie ma obowiązku wiedzieć, że ktoś ma chorego męża, dziecko pod opieką czy remont mieszkania.

Przykro nam, że zalany został indeks koleżanki, nie sądzimy jednak, aby było to celowe działanie któregokolwiek z pracowników sekretariatu. Wypadki się zdarzają, za ten oczywiście przepraszamy.
Jeśli plama powstała z winy sekretariatu, jest duża i uniemożliwia odczytanie nazwiska czy ocen, nie będzie problemu z jego wymianą na nowy.
Jeżeli zaistnieją w przyszłości podobne sytuacje, bardzo prosimy o zgłoszenie jej do prorektora ds. studenckich, który postara się rozwiązać zaistniały problem. W końcu uczelnia oraz jej władze są dla studentów, nie na odwrót.

W sprawie zniszczenia pracy - nie znamy dokładnie kontekstu i sytuacji w jakiej Pan Profesor aż tak uniósł się na studentkę, który na pewno pomógłby w wyjaśnieniu zaistniałego problemu.
Trudno odnosić się nam w tym momencie do sytuacji, gdyż miała ona miejsce kilka lat temu. Nie mamy możliwości konfrontacji z drugiej strony, stąd też nie jesteśmy w stanie obiektywnie odnieść się do sprawy.
Możemy Cię jednak zapewnić, że staramy się, aby nasi studenci byli obsługiwani na wysokim poziomie.


Bardzo prosimy o rozwinięcie dosyć mocnych słów jakimi są oskarżenia o niemoralność i niesprawiedliwość.
Co do 20 przedmiotów w semestrze, to faktycznie może wydawać się wiele, jednak trzeba zdać sobie sprawę, że studia trwają tylko 5 lat i to w trybie magisterskim. Nasza uczelnia ma dużą renomę kształcenia, która wypracowana była dzięki wysokiej jakości świadczonych usług.
Chcemy, aby nasi absolwenci byli specjalistami w swoich branżach, osobami będącymi profesjonalistami, dostosowanymi od wymogów obecnego rynku pracy dlatego też chcemy, aby poznały szczegółowo tajniki wiedzy i były przystosowane do podjęcia pracy na obecnym rynku zaraz po ukończeniu studiów.
Taka ilość zajęć jest konieczna, biorąc pod uwagę ogrom wiedzy, którą należy przyswoić.
Wytyczne programowe powinny zostać zrealizowane, aby każdy student kończąc naszą uczelnię posiadał odpowiednią wiedzę. Gdyby było mniej zajęć, byłoby to na niekorzyść studentów – brak wiedzy w późniejszej pracy stanowiłby dla nich problem.
Jak już wspomnieliśmy wyżej, stawiamy bowiem na jakość nauczania naszych studentów, nie zaś na ich ilość.

To niemożliwe, aby kosmetyki, które używane są podczas zajęć były przeterminowane. Nad ich stanem czuwają prowadzący zajęcia.
Istnieją bardzo rygorystyczne przepisy dotyczące przechowywania i użytkowania tego typu środków, których uczelnia taka jak nasza musi bezwzględnie przestrzegać. Dlatego kosmetyki są pod stałym nadzorem.
Niektóre kosmetyki posiadają dosyć silne czynniki alergenne i nikt nie jest w stanie przewidzieć, jak zareaguje na nie skóra. Jeżeli nasze kosmetyki kogokolwiek uczulają to nasza uczelnia nie ma przeciwwskazań w przynoszeniu własnych, sprawdzonych kosmetyków przez studentki.
Stąd właśnie mogą pojawić się różnego rodzaju problemy skórne.
Kosmetyki owszem są przelewane z większych opakowań, ale jest to jedynie robione dla wygody studentów podczas zajęć.

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez pamela2345 Pokaż wiadomość
HEJ DZIEWCZYNY ZASTANÓWCIE SIĘ 10RAZY ZANIM PUJDZIECIE DO TEJ SZKOŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!1

1. OPRÓCZ PRYWATNEJ AKADEMI MEDYCZNEJ JEST TO DRUGA NAJDROŻŻA SZKOŁA W WARSZAWIE JAK NIE W POLSCE!!!!!
2. CZESNE PODNOSZĄ CO 2 LATA!!!!!!!!!
3. TAK JAK POWIEDZIAŁ REKTOR NA WYKŁADZIE "JEST TO SZKOŁA DLA BOGATYCH"!!!!!!!!!!
ZASTANÓWCIE SIĘ CZY WARTO.... TYLE KASY WYDAĆ!! KIEDY WAM SIĘ TO ZWRÓCI?!?!?!?!?!?!?!!!!!!

Osobiście twierdzę że szkoła wyrobiła sobie markę!!!! Jest takie stwierdzenie ze jak coś więcej zapłcimy to mamy lepsze...??? tutaj z nadmiarem nauki.. która nie przydaje się w gabinecie tylko.. w firmach kosmetycznych.. w pracowniech labolatoryjnych!!!
Dziewczyny męczą się tam stracznie..
Chemii jest tam tyle ze Ja już udzielam korypytycji))..
Ciężka szkoła!!Sama znalazłam ogłoszenia.. o pomocy w nauce wszkipz! studentki latają po korepetycjach.. masakra!!
@pamela2345 odnosząc się do Twojej wypowiedzi:

Jeśli chodzi o wysokie czesne. Jak wspomnieliśmy we wcześniejszych komentarzach, stawiamy na jakość w naszej szkole. Specjalistyczny sprzęt, wyposażenie sal laboratoryjnych, używane kosmetyki, szkolenia i praktyki są na najwyższym poziomie, stąd takie czesne.
Student nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z zaliczeniami, egzaminami, poprawkami egzaminów, kosmetykami używanymi w trakcie zajęć. W cenie czesnego zapewniamy wyprawkę dla każdego studenta, obejmującą m. in.: kuferek kosmetyczny, kalendarz studencki, strój na zajęcia praktyczne, pamięć USB. Te informacje zawarte są na naszej stronie
http://www.kosmetyka.edu.pl/n57-Jedn...-korzysci.html
Nasze czesne nie jest podnoszone co 2 lata. Dotychczas tylko raz podnieśliśmy jego cenę i nie planujemy kolejnych podwyżek.
Obecnie dodatkowo mamy promocje dotyczące czesnego, szczegóły znajdziesz tutaj: http://www.kosmetyka.edu.pl/strona,1077.html

Jak sama wspominasz poziom nauczania jest wysoki (udzielasz korepetycji z chemiiJ) – to chyba dobrze, że taki jest? J Cóż byłby bowiem wart dyplom, jeżeli nic nie wyniosłabyś ze studiów?
Owszem, przygotowujemy naszych studentów do pracy we wszystkich dziedzinach związanych z kosmetologią, dlatego też wiedza uzyskana u nas sprawdza się nie tylko w gabinetach, ale również firmach kosmetycznych lub pracowniach laboratoryjnych, gdzie produkowane są kosmetyki.
Kosmetolog powinien umieć ocenić kosmetyk, odczytać poprawnie etykietę, wiedzieć jak on działa. Dlatego wiedza chemiczna jest potrzebna. Chcemy bowiem, aby nasi studenci nie byli zamknięci tylko w obszarze pracy przy fotelu w gabinetach kosmetycznych, ale również mieli możliwość rozwijania swoich karier w innych obszarach.

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
wiecie co...chodzę do tej szkoły od pażdziernika i mam dość...musialam zostawić prace na której mi zależało...bo niestety nie mogłam polączyc i szkoły i pracy,... Studia miały być zaoczne no i niby są...3 tygodnie pod rząd i jeden przerwy. Zajęcia od rana ,często kończą sie po 21wszej... Przdmioty ciężkie nawet baaardzo,wiem ze muszę sie tego nauczyć by krzywdy nie zrobić ale bez przesady....dziewczyny licencjata kończą po 6ciu latach-poznaam i takie...Ogółem mam poważne obawy...
Rozumiemy, że stawiamy niektórych przed trudnym wyborem: praca-studia, ale takie dylematy mają uczniowie wielu uczelni, nie tylko naszej.
Stawiamy na wysoki poziom, nawet bardzo wysoki. Ale nie możemy obniżyć standardów, aby ktoś był bardziej zadowolony z naszej uczelni. Założenia programowe powinny być zrealizowane. Rezygnacja z niektórych zagadnień może okazać się przeszkodą dla naszych absolwentów w poszukiwaniu pracy czy jej wykonywaniu, a wtedy niezadowolenie studentów będzie większe.
Absolwenci naszej uczelni cieszą się dużą renomą na rynku pracy, dyplom WSZKiPZ liczy się na rynku pracy i chcemy, aby tak pozostało.
Niestety czasem kalendarz świąt uniemożliwia nam zaplanowanie harmonogramu zjazdów co 2 tygodnie, co więcej, studenci również chcą mieć popularne długie weekendy, dlatego też staramy się nie planować zajęć w ich trakcie. Z tego wynika, że czasem zjazdy odbywają się co tydzień.

Edytowane przez WSZKiPZ1
Czas edycji: 2011-09-02 o 15:28
WSZKiPZ1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 12:50   #207
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

A czy moglibyście napisać coś więcej na temat kosmetologii II stopnia - zaocznie? Czy zajęcia odbywaja się tylko w soboty i niedziele czy też w piątki? Czy są duze wymagania wykładowców z przedmiotów chemiczno - fizycznych? - nie wiem czy sobie poradzę... Co jest w programie na zajeciach praktycznych z kosmetologii (pracowni kosmetycznej)?
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 15:26   #208
WSZKiPZ1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Zajęcia zaczynają się w piątek po godzinie 16. Zjazdy kończą się w niedzielę.
Uczelnia rozważa w przyszłości wprowadzenie zajęć tylko w soboty i w niedziele. Dokładne informacje znajdziesz na stronie gdzie zamieszczono Organizację roku akademickiego http://www.kosmetyka.edu.pl/pliki/za...ktora_1_07.pdf
I Plany zajęć http://www.kosmetyka.edu.pl/mgr/c55-Plany-zajec.html

Wykwalifikowany kosmetolog nie tylko potrafi wykonać poprawnie zabiegi kosmetyczne, ale powinien również posiadać dużą wiedzę na temat Kosmetyków - metodach ich tworzenia, stosowania i oceny.
Są to zagadnienia z dziedziny chemii i fizyki kosmetyków. Ta wiedza jest niezbędna do pracy w biznesie urody. Jest przekazywana tyle, ile jej potrzeba.

W naszym programie studiów oferujemy już od pierwszego semestru zajęcia praktyczne :
1. w laboratoriach Chemii kosmetycznej z zakresu m. in.: tworzenia, stosowania i oceny kosmetyków. Zajęcia odbywają się w grupach 15 – 20 osobowych;

2. w pracowniach kosmetyki profesjonalnej polegające na wykonywaniu zabiegów kosmetycznych pod czujnym okiem instruktora. Na jednej sali jest od 15 do 20 osób. Studenci mają dyspozycji 10 stanowisk;

3. w gabinetach podologicznych – studenci wykonują specjalistyczne zabiegi z zakresu pielęgnacji stóp (np. usuwanie modzeli, nagniotków, radzenie sobie z pękającymi piętami, wrastającymi paznokciami);

4. w pracowniach podstawy estetyki i makijażu – praktyczne zajęcia z zakresu nowoczesnego wizażu i pielęgnacji dłoni (manicure).

Wszystkie gabinety, pracownie i laboratoria są na miejscu i są do dyspozycji studentów. Ilość miejsc jest wystarczająca żeby wielokrotnie przećwiczyć każdy zabieg, czynność. Nad wszystkim czuwają oczywiście wykwalifikowani instruktorzy. Dysponujemy najnowszą aparaturą i oprzyrządowaniem. Jako uczelnia zapewniamy studentom dostęp do kosmetyków, odczynników, oraz surowców kosmetycznych bez żadnych dodatkowych kosztów. Program studiów jest tak ułożony aby zajęcia praktyczne odbywały się już od 1 semestru. Stale rozwijamy naszą bazę dydaktyczną aby zapewnić studentom możliwość nauki w najlepszych warunkach.

Więcej na temat naszej bazy dydaktycznej znajdziesz na stronie http://www.kosmetyka.edu.pl/s26-Baza-dydaktyczna.html
WSZKiPZ1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 22:23   #209
lewa102
Raczkowanie
 
Avatar lewa102
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 205
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Do dziewczyn, ktore ukonczyly ta uczelnie. Czy ktoras z Was pracuje w innej pracy niz kosmetyczka w salonie? czy ta uczelnia daje jakies inne perspektywy? Poniewaz mam studium kosmetyczne skonczone i zastanawiam sie nad magisterka? tylko ze nie do konca interesuje mnie praca jako fizyczna kosmetyczka. myslalam czy sa jakies szanse? bo ja wiem? firmy kosmetyczne? czy cokolwiek innego? Warto robic tego magistra i w tej szkole? z gory dzieki
lewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 11:05   #210
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

z tego co się orientuję to tylko osoby,które mają licencjat z tej szkoły mogą zrobić magistra
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-10 13:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.