Zorac raz jeszcze - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-02, 13:07   #451
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Shadi, co Ty się tak katujesz na siłę tym Zorakiem? Jak masz buraka po dwóch dniach pod rząd, to zluzuj, jak będziesz nakładała co drugi czy co trzeci dzień, to też będzie działał A w ogóle to skorzystam z okazji i zrugam Cię troszke za ten nowy avatar - taka mała dziewczynka, a taką demoniczną babę sobie wkleiła do avatara, na dodatek z papierochem Ja wolałam Twój własny pyszczek w bejsbolówce
To taki mały eksperyment był, czy wytrzymam a buzia taka gładka, pierwszy raz mam chybą taka prawdziwa pupcię niemowlaczka
Jaka demoniczna baba to tylko Belluci, wstawiłam, bo mi sie podoba bardzo, tylko ten papieros...Może jeszcze moj pyszczek się pojawi, nie potrafię się przyzwyczaić do jednego avataru.
Cytat:
Napisane przez guia

Mi się wydaje, że zbyt wysoko zaczęłaś (bo od 0,1, prawda?)
Tak zaczełam od jedynki, niższego stęzenia nie mogłam dostać, tubka niedługo sie skonczy, ale dalej będę ciagnać 0.1, szkoa mi schodzić na nizsze stęzenie.
Cytat:
Napisane przez guia
Jak ja rok temu trafiłam na Wizaż, wówczas Shem miała ten avatar i teraz jak widzę Shadi, ciągle mi się myli
Zalogowałysmy sie mniej więcej w tym samym czasie, Twój avatar, który miałas na poczatku zapadł mi w pamiec , ahh to juz rok minął
Cytat:
Napisane przez Nikita-v
ja dzis jestem po dwoch nocach podrząd z zorackiem plus tonik BHA.. i rano ściągnełam sciągnełam skóre z całego nosa za jednym pociągnięciem śmiesznie to troche wygląda..
Hehetez tak mam, dzieki czemu ilośc zaskornikow sie zmniejsza i naczynka wygladają lepiej niż przy acne dermie.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 13:23   #452
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Tak zaczełam od jedynki, niższego stęzenia nie mogłam dostać, tubka niedługo sie skonczy, ale dalej będę ciagnać 0.1, szkoa mi schodzić na nizsze stęzenie.
Pewnie, teraz już się nie opłaca

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Zalogowałysmy sie mniej więcej w tym samym czasie, Twój avatar, który miałas na poczatku zapadł mi w pamiec , ahh to juz rok minął
Ostatnio się zastanawiałam czy do niego nie wrócić
Mnie się ciągle wydaje, że to chwila minęła Jeszcze niedawno został odkopany mój pierwszy wątek i tak mi się dziwnie zrobiło.. Niesamowicie mnie Wizaż zmienił, pod względem pielęgnacji i podejścia do niej. I nie tylko pielęgnacji.

Edit: Ogrromnie mi się Bellucci na tym zdjęciu podoba

Edytowane przez guia
Czas edycji: 2006-10-02 o 13:46
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 13:25   #453
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Shadi, to jest Monica Bellucci?! Ale okropna fota... No i ten pet Wracaj do "swojego" avatara
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 13:29   #454
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Shadi, to jest Monica Bellucci?! Ale okropna fota... No i ten pet Wracaj do "swojego" avatara
Nie znasz się Przy niej nawet papieros jakoś lepiej wygląda
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 13:44   #455
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
Nie znasz się Przy niej nawet papieros jakoś lepiej wygląda
guia, mnie Monica Bellucci powala na kolana, jakbym była 100% facetem Ale to zdjęcie mi się nie podoba A zdjęcia kobiet z papierosami generalnie mi się nie podobają i już
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 13:46   #456
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
guia, mnie Monica Bellucci powala na kolana, jakbym była 100% facetem Ale to zdjęcie mi się nie podoba A zdjęcia kobiet z papierosami generalnie mi się nie podobają i już
Każdy z papierosem wygląda przeokropnie ,
i kobiety i inne stworzenia
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 13:51   #457
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez marianna Pokaż wiadomość
Każdy z papierosem wygląda przeokropnie ,
i kobiety i inne stworzenia
Ach, żeby każdy tak myślał. Swobodniej by się oddychało na ulicy

Żeby już nie było tak zupełnie offowo- myślicie, że mogę 3 noc z rzędu maznąć się Zorakiem? Narazie toleruję go świetnie, ale boję się obudzić któregoś dnia bez połowy twarzy
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-02, 13:53   #458
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Zorac raz jeszcze

Powiem tak: przy Monice Belucci pet jest zupełnie do pominięcia.
Jego obecność można zupełnie zignorować....

__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 13:59   #459
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
Ach, żeby każdy tak myślał. Swobodniej by się oddychało na ulicy

Żeby już nie było tak zupełnie offowo- myślicie, że mogę 3 noc z rzędu maznąć się Zorakiem? Narazie toleruję go świetnie, ale boję się obudzić któregoś dnia bez połowy twarzy
Zawsze możesz spróbować ...
ktoś musi byc pierwszy....
ja chetnie poczekam i dowiem się, czy pewnego ranka nie zostawiłaś połowy twarzy na poduszce

A tak na powaznie...
w sumie metoda Klingmana na tym polega, żeby smarować dzień w dzień do oporu, ile skóra jest w stanie znieść - a potem przerwa - bo wg niego retinoidy przyjmowane w taki sposób lepiej spełniają swe zadanie niż aplikowane na "aby-aby"
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 14:02   #460
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Shadi, to jest Monica Bellucci?! Ale okropna fota... No i ten pet Wracaj do "swojego" avatara
Hehe no dobrze, ale niech sobie jeszcze pobędzie...parę dni ja jak patrze na to zdjecia, to nie ten pet tak mi się rzuca w oczy

Cytat:
Napisane przez guia
myślicie, że mogę 3 noc z rzędu maznąć się Zorakiem? Narazie toleruję go świetnie, ale boję się obudzić któregoś dnia bez połowy twarzy
Nie ryzykowałabym czegoś takiego Możesz miec ogromną wylinkę, nawet przy usmiechaniu się może Ci skóra odpadać Jak już...to 2 noce pod rzad trzeciej daj odetchnac skorze.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 14:30   #461
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
Żeby już nie było tak zupełnie offowo- myślicie, że mogę 3 noc z rzędu maznąć się Zorakiem? Narazie toleruję go świetnie, ale boję się obudzić któregoś dnia bez połowy twarzy
Proponuję zrobić to w środę, czwartek i piątek, bo po trzecim dniu wylinka moze być.... widoczna No chyba że nie chodzisz do pracy... Ja chcę w tym tygodniu codziennie, i już się boję, co zrobię z gębą podczas służbowych spotkań
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-02, 19:23   #462
GosiaAnia
Raczkowanie
 
Avatar GosiaAnia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
Smile Dot.: Zorac raz jeszcze

Witam!
Śledziłam troszkę to forum, ale ogarnąć tego wszystko na raz to nie da się prędko W każdym razie jestem w stanie fascynacji i najlepiej to popróbowałabym wszystkiego na raz, ale póki co zdecydowałam się na Zorac (oczywiście nie tylko Zorac, ale mój problem jest z nim związany, dlatego się podłączam do tego wątku). Generalnie byłam na tak czytając jak on działa na waszych buźkach , potem trochę mnie wystraszyła dermatolog, jak nie chciała mi go przepisać, bo twierdziła, że sobie zaszkodzę, a że jej ufam, bo dobrze leczy, to się zawahałam, ale byłam na tyle zdecydowana, że zdołałam ją przekonać na jedną małą tubeczkę No i zakupiłam to cudeńko i już mam drugi raz na twarzy (troszkę szczypie), ale mam pytanko: czy mogę na zorac nałożyć punktowo maść cynkową? Mam takie krosteczki, które przydałoby się podsuszyć, a nie wiem czy zorac do jutra sobie z nimi poradzi..? I czy aby ich bardziej nie podrażni?

Pozdrowionka!

Aha! Oczywiście filtry mam Anthelios XL (średni według mnie...) i próbkę Avene (Emulsion)
GosiaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 21:42   #463
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

nie robiłabym tego. JA keidys nałozyłam na jedno punktowo acnefan i mnie szczypało bardzo. Sam zorac sobie z tym poradzi
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 22:08   #464
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Wiecie co ja zaobserwowałam, oprócz wygładzenia, znaczną poprawę kolorytu cery, kolor się wyrównał i jest naprawdę ładny, taki - no nie wiem - złocisty?

W każdym razie nie mogę się na swą paszczę napatrzyć, tfu - żeby nie zapeszyć .

Kate, gdyby Zorac nie był na receptę, to mogłabyś go reklamować


Cytat:
Napisane przez GosiaAnia Pokaż wiadomość
potem trochę mnie wystraszyła dermatolog, jak nie chciała mi go przepisać, bo twierdziła, że sobie zaszkodzę, a że jej ufam, bo dobrze leczy, to się zawahałam, ale byłam na tyle zdecydowana, że zdołałam ją przekonać na jedną małą tubeczkę

GosiaAnia, jak Cię kobieta dobrze leczy, to może nie rezygnuj z jej kuracji. Trudno dzis o dobrego dermatologa. No chyba, że zależy Ci na kuracji przeciwzmarchowej a tej dermatolodzy nie przepisują na receptę
Sorry, że się tak wtrącam, ale tak czasami mam. Wybacz.
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 22:43   #465
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Zorac raz jeszcze

Kate a luszcza ci sie tez policzki i czolo? Bo mi dalej delikatnie broda i nos, no i troszke szyja Uzywam Hydraphase Legere, wiec nie wiem skad te ropne krosteczki, chyba, ze winna jest maseczka nawilzajaco-kojaca Avene, ktora odgrzebalam i raz nalozylam, a chyba nie powinnam kombinowac.

Zaryzykowalam raz Effaclar i szczypalo strasznie, a po zoracu i avence rano nie szczypie, juz nic nie rozumiem

Ogolnie nie jest tak zle, tylko, ze po Skinorenie mialam taka gladka, matowa!!! buzie rano, a po zoracku brzydko sie swiece, no i pod oczkami chyba jakos lepiej
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 08:12   #466
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Zorac raz jeszcze

Wczoraj porządnie się nasmarowałam - a po godzince olejek z wiesiołka + HA no i wreszcie poczułam , że "coś się dzieje"
Rano skóra pięknie nawilżona i odżywiona -zero "wymeczonej" skóry pod oczami
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 08:47   #467
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez agniecha17 Pokaż wiadomość
Kate a luszcza ci sie tez policzki i czolo? Bo mi dalej delikatnie broda i nos, no i troszke szyja Uzywam Hydraphase Legere, wiec nie wiem skad te ropne krosteczki, chyba, ze winna jest maseczka nawilzajaco-kojaca Avene, ktora odgrzebalam i raz nalozylam, a chyba nie powinnam kombinowac.
Maseczka Avene jest na parafinie, więc może zapychać.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 08:50   #468
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
Maseczka Avene jest na parafinie, więc może zapychać.
Właśnie, mnie zapchała bardzo szybko. Ja zdecydowanie nie toleruję parafiny.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 09:02   #469
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Właśnie, mnie zapchała bardzo szybko. Ja zdecydowanie nie toleruję parafiny.
Oj - to czemu mi nie powiedziałaś - jak wysyłałam Ci ecyrynę na parafinie? Dorzuciłabym cos innego
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-03, 09:05   #470
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Zorac raz jeszcze

Dziewczyny! Przeczytalam Wasz watek i czuje sie przy Was taka ...glupawa zawsze uzywalam kremow nawilzajacych, czasem odzywczych czy przeciwzmarszczkowych. Robie maseczki oczyszczajace lub peelingi albo gommage. Teraz widze, ze to nic! Napalilam sie na zorac. Z recepta nie bedzie problemu, tylko czy on jest dla mnie?

Jesli ktoras ma chwilke, to prosze o odpowiedz

30 juz mi stuknela Nie mam wiekszych problemow z cera. Zmarszczek nie posiadam. Jedynie pod oczami drobne, mimiczne. Cere mam normalna, w porywach mieszana W lecie uzywam kremow matujacych, zima kaloryfery przesuszaja mi skore. Pory jakos ewidentnie duze nie sa, ale widoczne. Raczej nie mam wagrow, troche malutkich krostek (zwlaszcza na czole). Znam wlasciwosci medyczne a dzieki Wam i kosmetyczne, zoracu. Myslicie, ze moge go zastosowac? Wygladzi mi buzie? Wiem, ze jesien to dobra pora, wiem o filtrach i czym myc twaz w czasie stosowania zoracu. Ale jakos nie moge sie zdecydowac. Pewnie latwiej mi bedzie jak mnie przyjmiecie do swojego Grona
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 09:24   #471
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Klara02 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Przeczytalam Wasz watek i czuje sie przy Was taka ...glupawa zawsze uzywalam kremow nawilzajacych, czasem odzywczych czy przeciwzmarszczkowych. Robie maseczki oczyszczajace lub peelingi albo gommage. Teraz widze, ze to nic! Napalilam sie na zorac. Z recepta nie bedzie problemu, tylko czy on jest dla mnie?

Jesli ktoras ma chwilke, to prosze o odpowiedz

30 juz mi stuknela Nie mam wiekszych problemow z cera. Zmarszczek nie posiadam. Jedynie pod oczami drobne, mimiczne. Cere mam normalna, w porywach mieszana W lecie uzywam kremow matujacych, zima kaloryfery przesuszaja mi skore. Pory jakos ewidentnie duze nie sa, ale widoczne. Raczej nie mam wagrow, troche malutkich krostek (zwlaszcza na czole). Znam wlasciwosci medyczne a dzieki Wam i kosmetyczne, zoracu. Myslicie, ze moge go zastosowac? Wygladzi mi buzie? Wiem, ze jesien to dobra pora, wiem o filtrach i czym myc twaz w czasie stosowania zoracu. Ale jakos nie moge sie zdecydowac. Pewnie latwiej mi bedzie jak mnie przyjmiecie do swojego Grona
No...to dalej...hop, siup i już!

Najlepszy wiek, że by z Zorakiem zdążyć przed zmarchami - lepiej zapobiegać, bo jak zmarchy wyjdą to już tylko skalpel
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 09:27   #472
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Zorac raz jeszcze

Marianna, dzieki! Tego mi bylo trzeba
A co z tymi "mimiczniakami" pod oczami? Mysle, ze na razie im daruje. W ogole tak sie boje, wykombinowalam tak: zaczne od czola i zobacze co sie stanie. Potem reszta twarzy, a jak bedzie ok to i pod oczami moze sie odwaze.
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 09:28   #473
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez marianna Pokaż wiadomość
Oj - to czemu mi nie powiedziałaś - jak wysyłałam Ci ecyrynę na parafinie? Dorzuciłabym cos innego
Marianno - przecież nie tylko twarzowe zastosowanie wchodzi w grę.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 09:31   #474
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez agniecha17 Pokaż wiadomość
Zaryzykowalam raz Effaclar i szczypalo strasznie, a po zoracu i avence rano nie szczypie, juz nic nie rozumiem
:
u mnie to samo... zorac nic za to Effaclar to maskara... wiec zostawiłam go w spokoju...

wczoraj wybrałam się do apteki i tak mimochodem zapytałam o zorac... farmaceuta spytał tylko czy przepisał mi go dermatolog, potwierdziłam i powiedziałam ze własnie mi się skończył a na wizytę długo się czeka i zorbiłam smutną minkę no i dzis będe go miała,, bez recpety
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 10:25   #475
_Lunka_
Raczkowanie
 
Avatar _Lunka_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 484
Dot.: Zorac raz jeszcze

Kociki kochane, a czy ten Wasz Zoraczek pomaga też na opadanie skóry? No wiecie, grawitacja i te sprawy Mi wizażowa pielęgnacja bardzo pomogła uporać się z nieustajacym wysypem pryszczy. Teraz mam gładką buzię, bez niespodzianek, bez przebarwień, nie muszę używać podkładu, wiem co mi służy (przeciwsyfkowo) a co przeciwnie. Mam jednak wrażenie, że mojej skórze to nie wystarcza. Do tej pory stosowalam tylko kwasy: Effaclar K, maseczka aspirynowa, tonik BHA, potem Acne Derm. Chciałabym teraz wprowadzić coś większego kalibru, co zadba nie tylko o gładkość ale i o jędrność Mam bruzdy mimiczne, takie od nosa do kącików ust i zaczątki opadania policzków (co sprawia, ze buzia wygląda na zmęczoną), no i szyja jakby coraz bardziej wiotka. Może to nie jest jakiś wielki problem, ale dziwnie mi się robi jak znajomi pytają czemu jestem smutna, a ja nie jestem, tylko te bruzdy sprawiają takie wrażenie. No to co? Zorac?
_Lunka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 12:38   #476
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Marianno - przecież nie tylko twarzowe zastosowanie wchodzi w grę.
Hi, hi ....wiedziałam, że szukasz kremu do stóp
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 13:07   #477
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez _Lunka_ Pokaż wiadomość
Kociki kochane, a czy ten Wasz Zoraczek pomaga też na opadanie skóry? No wiecie, grawitacja i te sprawy Mi wizażowa pielęgnacja bardzo pomogła uporać się z nieustajacym wysypem pryszczy. Teraz mam gładką buzię, bez niespodzianek, bez przebarwień, nie muszę używać podkładu, wiem co mi służy (przeciwsyfkowo) a co przeciwnie. Mam jednak wrażenie, że mojej skórze to nie wystarcza. Do tej pory stosowalam tylko kwasy: Effaclar K, maseczka aspirynowa, tonik BHA, potem Acne Derm. Chciałabym teraz wprowadzić coś większego kalibru, co zadba nie tylko o gładkość ale i o jędrność Mam bruzdy mimiczne, takie od nosa do kącików ust i zaczątki opadania policzków (co sprawia, ze buzia wygląda na zmęczoną), no i szyja jakby coraz bardziej wiotka. Może to nie jest jakiś wielki problem, ale dziwnie mi się robi jak znajomi pytają czemu jestem smutna, a ja nie jestem, tylko te bruzdy sprawiają takie wrażenie. No to co? Zorac?
Koniecznie Lepszego rozwiązania anty-zmarszczkowego niż tandem retinoidy - filtry nie znajdziesz. Ale, ale - na efekty poczekasz conajmniej kilka miesięcy - antygrawitacyjne znaczy , bo inne pozytywne widoczne są znacznie szybciej.

Cytat:
Napisane przez marianna Pokaż wiadomość
Hi, hi ....wiedziałam, że szukasz kremu do stóp
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 13:58   #478
_Lunka_
Raczkowanie
 
Avatar _Lunka_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 484
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Koniecznie Lepszego rozwiązania anty-zmarszczkowego niż tandem retinoidy - filtry nie znajdziesz. Ale, ale - na efekty poczekasz conajmniej kilka miesięcy - antygrawitacyjne znaczy , bo inne pozytywne widoczne są znacznie szybciej.
Mogę czekać, tym bardziej jak inne efekty widać wcześniej To czeka mnie szturm na apteki, może uda mi się dostać zorac bez recepty. Chyba że, upoluję gdzieś na wymianie
_Lunka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 14:12   #479
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

hura.. dzis wybrałam się po odbiór mojego Zoracu, padło pytanie czy przepisał mi go dermatolog, na co grzecznie odpowiedział, że tak ( a w myslach pomyslalam ze zaraz poprosi mnie kobiecina o receptę a ja nie mam)
ale pani mila wyjęla z szufladki i mi sprzedala bez zadnych wiecej pytań hura


A teraz pytanko czy wam sie natwarzy tez robi taka jakby skorupa? moja twarz ostatnio zamiast coraz lepiej wyglada coraz gorzej, zaczerwieniona odrobinę, ziemista, i niezbyt mila w dotyku... nie wiem co to
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 14:28   #480
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
hura.. dzis wybrałam się po odbiór mojego Zoracu, padło pytanie czy przepisał mi go dermatolog, na co grzecznie odpowiedział, że tak ( a w myslach pomyslalam ze zaraz poprosi mnie kobiecina o receptę a ja nie mam)
ale pani mila wyjęla z szufladki i mi sprzedala bez zadnych wiecej pytań hura


A teraz pytanko czy wam sie natwarzy tez robi taka jakby skorupa? moja twarz ostatnio zamiast coraz lepiej wyglada coraz gorzej, zaczerwieniona odrobinę, ziemista, i niezbyt mila w dotyku... nie wiem co to
Nikitko, a może przesadziłaś z "męczeniem" skóry? Coś sobie przypominam, że się ostatnio odgrażałaś, że masz zamiar "porządnie" jej dowalić, zoraki, effaclary itp....Może po prostu trzeba dać skórze odrobinę odsapnąć, odstawić kwasy, ponawilżać?
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-20 09:57:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.