Moda, która Cię "rozwala" część 3 - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-29, 10:42   #1261
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

a mi sie charlize-mystery bardzo podoba i wygląd i sposób ubierania

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

http://raspberryandred.blogspot.com/
śliczna i fajnie ubrana
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 11:06   #1262
_n_
Zadomowienie
 
Avatar _n_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
a mi sie charlize-mystery bardzo podoba i wygląd i sposób ubierania

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

http://raspberryandred.blogspot.com/
śliczna i fajnie ubrana
Bardzo ładna dziewczyna, ale ma ledwo 16lat, na pierwszy rzut oka pomyślałam, że studentka ale styl minimalistyczny, co lubię

A znacie tego bloga? Również 16latki. Dziewczyna moim zdaniem ma potencjał, zdjęcia są cudowne, jednak przeraża mnie jej chudość nie mniej czytałam w komentarzach, że pracuje nad tym i chce przytyć.

http://movesfashion.blogspot.com/
__________________
Ze wszystkimi nie wygrasz,
ale przecież nie ze wszystkimi
jest sens walczyć.
_n_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 11:28   #1263
pudelkonakredki
Zadomowienie
 
Avatar pudelkonakredki
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wiadomości: 1 368
GG do pudelkonakredki
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

http://1.bp.blogspot.com/-BvfMMcgSRn...1600/kim58.JPG
te wystające palce wyglądają... śmiesznie?
pudelkonakredki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 11:35   #1264
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Rozwala mnie kiedy metka czy logo biją po oczach. Np słynny pasek z Moshino który miało kilka bloggerek.
http://fashionelka.pl/ulubione-czole...ancka-koszula/
np. tu, moim zdaniem straszna tandeta. Co do bloga Kamili, to wydaje mi się że ona właśnie nie ma gustu a stara się wyglądać modnie i oryginalnie. Znam osoby które ubierają się mniej "rozwalająco" ale podobnie i gdyby chciały prowadzić bloga to pewnie zaczęły by się bardziej starać i wyszłoby coś podobnego. A w ich przypadku im mniej tym lepiej.
Nie mówię że jestem jakimś guru modowym sama mam często problem z dobraniem stroju czy dodatków i wtedy z nich rezygnuję. Lubię też krytykowane przez was blogi, bo mi po prostu pomagają. Sama z siebie ubierałabym sie pewnie tylko w jeansy i t-shirty, jak przez całe liceum.

Blog Charlize jest ok, jeżeli chcemy zobaczyć co aktualnie jest modne czasem i to sie przydaje. Chociaż jej ostatni wpis o golfie który jest nowym trendem mnie rozbawił tak samo jak kiedyś pisała co dokładnie należy włożyć na festiwal żeby wyglądać stylowo, a na końcu że przede wszystkim liczy się niewymuszony luz wydaje mi się że ona należy do bloggerek które założyłyby nocnik na głowę, gdyby był modny
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 11:39   #1265
zmawona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 180
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
kto sie dupa urodzil ten kanarkiem nie umrze.

czyli przechodzac do sedna: niemodna kobieta nigdy nie nabierze ogłady w ubiorze, nie dostosuje się. Czemu? Bo moda to gust, a niektórym gustu brakuje. I kamili podobają się rzeczy sprzed 50 lat, które są prawie podobne do tych modnych. A jak wiadomo prawie robi wielką różnicę.
Jakiś czas mnie tu nie było, więc część dyskusji mi umknęło, ale chciałabym nawiązać do starszej wypowiedzi.
Ja akurat nie ubierałabym się tak, jak Kamila, ale z innego powodu niż pozostałe wizażanki. Po prostu ja nigdy nie zakładam mini. Nigdy. Ale do jednego chciałabym się odnieść.
Co to znaczy, "nie dostosuje się"? I dlaczego niby ma się "dostosować" wbrew sobie? Moda to nie jest gust. Kamili podobają się rzeczy sprzed 50 lat i dobrze! One nie stały się brzydkie tylko dlatego, że stały się niemodne. 50 lat temu się podobały! I co, nagle przestały być ładne? Nie! Przestały być tylko "na topie", tzn. teraz chodzi się w czymś innym. A to zupełnie inna kwestia...
__________________
1. Nie założę czegoś, co mi się nie podoba, tylko dlatego, że jest modne.
2. Nie zrezygnuję z czegoś, co lubię, tylko dlatego, że jest niemodne.
3. Ubranie ma być czyste, przyzwoite, dostosowane do temperatury i okoliczności oraz zgrane kolorystycznie i stylistycznie.
zmawona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 12:12   #1266
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mi się podoba najnowszy zestaw charlize_mystery
Z kolei dla mnie porażka, a jej nogi są absolutnie przerażające w takich spodniach
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 12:19   #1267
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
To będziesz miała ciężko w tym sezonie, bo to tak zwany"must-have" Te spodnie będą Cię "atakowały" na każdym kroku ^^



Myślę, że nie będzie tak źle Póki co na razie tylko na blogach widuję takie spodnie i sądzę, że nie będę ich spotykać zbyt często na ulicach Ostatnie must-have jakie pojawiały się na wielu blogach - neonowe spodnie i marynarki, buty na koturnach i wiele innych rzeczy - tak naprawdę bardzo rzadko spotykam to wszystko na naszych ulicach.
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"

Edytowane przez niuniulka1989
Czas edycji: 2011-08-29 o 12:27
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 12:46   #1268
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez zmawona Pokaż wiadomość
Jakiś czas mnie tu nie było, więc część dyskusji mi umknęło, ale chciałabym nawiązać do starszej wypowiedzi.
Ja akurat nie ubierałabym się tak, jak Kamila, ale z innego powodu niż pozostałe wizażanki. Po prostu ja nigdy nie zakładam mini. Nigdy. Ale do jednego chciałabym się odnieść.
Co to znaczy, "nie dostosuje się"? I dlaczego niby ma się "dostosować" wbrew sobie? Moda to nie jest gust. Kamili podobają się rzeczy sprzed 50 lat i dobrze! One nie stały się brzydkie tylko dlatego, że stały się niemodne. 50 lat temu się podobały! I co, nagle przestały być ładne? Nie! Przestały być tylko "na topie", tzn. teraz chodzi się w czymś innym. A to zupełnie inna kwestia...
DOKŁADNIE
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 12:56   #1269
goniiia
Raczkowanie
 
Avatar goniiia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 172
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Ale same ubrania Kamili w większości nie są brzydkie! Mi nie podoba się jedynie sposób ich zestawiania.
goniiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 12:58   #1270
zmawona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 180
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Shinn Pokaż wiadomość
Zaobserwowałam ostatnio modę u dziewczyn. Letnie sandałki idealne do sukienek i rajstopy? Po, co rajstopy/podkolanówki do takich butów? Przecież one są stworzone do gołej stopy.
Jak zimno to się zakłada inne obuwie.
To ja powiem, po co. Na własnym przykładzie. Otóż ja nie mogę chodzić w żadnych butach boso, bo zaraz mi się obcierają albo robią odciski. Nawet w niektórych klapkach. Może i sandałki są stworzone do gołej stopy, ale ja nie mogę ich tak nosić.
__________________
1. Nie założę czegoś, co mi się nie podoba, tylko dlatego, że jest modne.
2. Nie zrezygnuję z czegoś, co lubię, tylko dlatego, że jest niemodne.
3. Ubranie ma być czyste, przyzwoite, dostosowane do temperatury i okoliczności oraz zgrane kolorystycznie i stylistycznie.
zmawona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 13:06   #1271
goniiia
Raczkowanie
 
Avatar goniiia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 172
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

To nie noś w ogóle, takie moje zdanie : ) Jest wiele innych butów, chociażby takie balerinki : )
goniiia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 13:10   #1272
fantasy96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 16
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Kamila ma wyjątkowy talent do destrukcji, chociaż mi takie neonowe rzeczy wcale się nie podobają.

Przykład bloga raspberryandred pokazuje, że wcale nie trzeba mieć dużo pieniędzy, żeby ubrać się dobrze i klasycznie. Dziewczyna ma zaledwie 16 lat, a wiele dorosłych kobiet mogłoby się od niej uczyć. Ponadto ma dużo rzeczy z sh, co pokazuje, że nie trzeba wykupywać całej kolekcji H&M czy Zary, aby wyglądać super.
fantasy96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 13:12   #1273
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez goniiia Pokaż wiadomość
Ale same ubrania Kamili w większości nie są brzydkie! Mi nie podoba się jedynie sposób ich zestawiania.
Właśniem, dodam jeszcze , że Kamila często przesadza z dużą ilością dodatków.
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 13:15   #1274
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

tak się wtrącę, bo nie rozumiem, czemu tak przeżywacie te stroje Kamili? niech się dziewczyna ubiera jak chce, skoro nie słucha rad, to znaczy, że jej zadowolona z tego jak wygląda... u mnie w otoczeniu też znajdzie się parę takich perełek jak ona i nikt ich nie wyklucza ze społeczeństwa z tego powodu. Nikt wam nie karze oglądać jej bloga, ani nosić się tak jak ona, więc w czym właściwie jest problem?
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 13:18   #1275
candiess
Zakorzenienie
 
Avatar candiess
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 5 660
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez goniiia Pokaż wiadomość
To nie noś w ogóle, takie moje zdanie : ) Jest wiele innych butów, chociażby takie balerinki : )
Jeżeli Tobie się to nie podoba to nie noś, dla niej jest ok, więc nie mów co ma robić...
__________________




candiess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 13:19   #1276
zmawona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 180
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez goniiia Pokaż wiadomość
To nie noś w ogóle, takie moje zdanie : ) Jest wiele innych butów, chociażby takie balerinki : )
W żadnych butach nie mogę chodzić boso... Czyli powinnam chodzić bez butów? Wolę podkolanówki do sandałków (dyskusja na ten temat już była).
__________________
1. Nie założę czegoś, co mi się nie podoba, tylko dlatego, że jest modne.
2. Nie zrezygnuję z czegoś, co lubię, tylko dlatego, że jest niemodne.
3. Ubranie ma być czyste, przyzwoite, dostosowane do temperatury i okoliczności oraz zgrane kolorystycznie i stylistycznie.
zmawona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 13:22   #1277
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez zmawona Pokaż wiadomość
To ja powiem, po co. Na własnym przykładzie. Otóż ja nie mogę chodzić w żadnych butach boso, bo zaraz mi się obcierają albo robią odciski. Nawet w niektórych klapkach. Może i sandałki są stworzone do gołej stopy, ale ja nie mogę ich tak nosić.
Rozumiem, ale nie sadzę- że nagle wszystkie kobiety mają podobny problem co, Ty. Jeśli ktoś te sandałki i rajstopy ładnie zestawi to nawet mnie to tak nie irytuje, ale wszystko ze smakiem.
Co nie zmienia faktu, że mi się to nie podoba, aczkolwiek nie będę komuś narzucać jak ma się ubierać
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 13:24   #1278
goniiia
Raczkowanie
 
Avatar goniiia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 172
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Dlatego napisałam, że to tylko moje zdanie
Ale nie kłóćmy się o byle co, sorry, może źle to zabrzmiało
goniiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 13:37   #1279
zmawona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 180
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez goniiia Pokaż wiadomość
Ale same ubrania Kamili w większości nie są brzydkie! Mi nie podoba się jedynie sposób ich zestawiania.
Odniosłam się do tego zdania:
Cytat:
I kamili podobają się rzeczy sprzed 50 lat, które są prawie podobne do tych modnych
__________________
1. Nie założę czegoś, co mi się nie podoba, tylko dlatego, że jest modne.
2. Nie zrezygnuję z czegoś, co lubię, tylko dlatego, że jest niemodne.
3. Ubranie ma być czyste, przyzwoite, dostosowane do temperatury i okoliczności oraz zgrane kolorystycznie i stylistycznie.
zmawona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 13:52   #1280
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Witam Wizazanki od rana przeczytalam caly watek i stwierdzam, ze jest swietny co do mody, ktora mnie rozwala: biale rajstopy noszone przez nastolatki/ kobiety z okazji innej, niz wlasny slub dla mnie to robienie sie na pseudololite. z "perelek" spotkanych na miescie: pomaranczoworuda dziewczyna, w pomaranczoworudej bluzce na ramiaczka, bialej mini z falbankami zszytej w kroku (tak to przynajmnej wygladalo) i rudych kozakosandalkach
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 14:09   #1281
_n_
Zadomowienie
 
Avatar _n_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez pudelkonakredki Pokaż wiadomość
http://1.bp.blogspot.com/-BvfMMcgSRn...1600/kim58.JPG
te wystające palce wyglądają... śmiesznie?
Też na to zwróciłam uwagę i na jej obgryzanie paznokci, którego również chce się oduczyć.
Czekam na jej kolejny set, dawno nic nie wklejała.
__________________
Ze wszystkimi nie wygrasz,
ale przecież nie ze wszystkimi
jest sens walczyć.
_n_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 14:23   #1282
yasminuuum
Zakorzenienie
 
Avatar yasminuuum
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 8 981
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez pudelkonakredki Pokaż wiadomość
http://1.bp.blogspot.com/-BvfMMcgSRn...1600/kim58.JPG
te wystające palce wyglądają... śmiesznie?
o fuj nie rozumiem po co takie fotki do internetu wrzuca jak wie że ma 'niewyjściowe' stopy. Co tam że palce w bucie jej się nie mieszczą - towar z najnowszej kolekcji trzeba mieć, to jest najważniejsze

W ogóle to dziewczyna jest z mojego miasta gdzie studiuję ale nie miałam okazji jej zobaczyć Straszna chudzinka....
__________________

wymień się ze mną ciuchem >klik<


handmade blog
yasminuuum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 16:17   #1283
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Rozwala mnie kiedy metka czy logo biją po oczach. Np słynny pasek z Moshino który miało kilka bloggerek.
http://fashionelka.pl/ulubione-czole...ancka-koszula/
np. tu, moim zdaniem straszna tandeta. Co do bloga Kamili, to wydaje mi się że ona właśnie nie ma gustu a stara się wyglądać modnie i oryginalnie. Znam osoby które ubierają się mniej "rozwalająco" ale podobnie i gdyby chciały prowadzić bloga to pewnie zaczęły by się bardziej starać i wyszłoby coś podobnego. A w ich przypadku im mniej tym lepiej.
Nie mówię że jestem jakimś guru modowym sama mam często problem z dobraniem stroju czy dodatków i wtedy z nich rezygnuję. Lubię też krytykowane przez was blogi, bo mi po prostu pomagają. Sama z siebie ubierałabym sie pewnie tylko w jeansy i t-shirty, jak przez całe liceum.

Blog Charlize jest ok, jeżeli chcemy zobaczyć co aktualnie jest modne czasem i to sie przydaje. Chociaż jej ostatni wpis o golfie który jest nowym trendem mnie rozbawił tak samo jak kiedyś pisała co dokładnie należy włożyć na festiwal żeby wyglądać stylowo, a na końcu że przede wszystkim liczy się niewymuszony luz wydaje mi się że ona należy do bloggerek które założyłyby nocnik na głowę, gdyby był modny
tak, a w notce jak wół stało, że karo nigdy na festiwalu nie była. a mnie się naiwnej wydawało, że tam jeździ się posłuchać muzyki, ale co ja tam mogę wiedzieć (chociaż bloga karo ogólnie lubię, to też wizażanka, wydaje się niezwykle sympatyczna i jest po prostu śliczna! ale... określenie ofiara mody to niestety pasuje zarówno do niej jak i do fashonelki)
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 19:24   #1284
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Blog Charlize jest ok i sama ona też jest w porządku, ale ciężko powiedzieć w jej przypadku o jednym stylu, którego się trzyma, albo chociaż ciężko jej w czymkolwiek NIE zobaczyć, bo nosi chyba wszystko, co modne, zbytnio nie wybierając.

Trochę smutno, że z blogów, z których kipiała kiedyś kreatywność, zrobił się słup reklamowy i narzędzie dla marketingowców. I smutne trochę jest też to, że dziewczyny, które nie kupują sobie > 2 par butów na miesiąc żeby mieć co pokazać na blogu, najprawdopodobniej nigdy nie osiągną "poziomu" swoich bardziej "ustawionych" finansowo koleżanek -bo nie oszukujmy się, ale ciuchy muszą być na górze listy priorytetów, kiedy zakłada się takiego bloga. Trzeba mieć czym dopieścić czytelników.
Oglądam niektóre blogi szafiarskie i wiem, czego mam się spodziewać po tych osobach - ze względu na własny styl, albo i udane lub mniej udane naśladownictwo zachodnich trendów. Brakuje mi własnej inwencji - bo wszystko co ostatnio oglądam, już kiedyś na kimś widziałam, i jest kopią kopii.

Poza tym zagadką jest dla mnie, dlaczego skoro tyle osób stroi się dla bloga - na potrzeby zdjęć, wciąż mam problemy z wyłapywaniem tych najfajniej ubranych na ulicach.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."

Edytowane przez ulicznica
Czas edycji: 2011-08-29 o 19:27
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 19:50   #1285
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez _n_ Pokaż wiadomość
A znacie tego bloga? Również 16latki. Dziewczyna moim zdaniem ma potencjał, zdjęcia są cudowne, jednak przeraża mnie jej chudość nie mniej czytałam w komentarzach, że pracuje nad tym i chce przytyć.

http://movesfashion.blogspot.com/
Auć! Aż się wzdrygnęłam jak zobaczyłam jej kręgosłup, na którym można liczyć kręgi. Ale dziewczyna ma potencjał Z twarzy przypomina mi trochę AlicePoint - może dlatego, że na każdym zdjęciu ta sama mina.

Mały dopisek: ta dziewczyna z "Raspberry and Red" jest urocza, zaś jej zestawy bardzo przypadły mi do gustu, jednak przeglądając jej wpisy, natchnęłam się na coś, czego za Chiny nie jestem w stanie zrozumieć http://farm6.static.flickr.com/5025/...0d009683_b.jpg - ktoś mnie oświeci, o co chodzi z tym wpychaniem kawałka bluzki do spodni/spódnicy? Dla mnie to wygląda okropnie... niedbale i nieestetycznie.
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )

Edytowane przez RiverOfDirt
Czas edycji: 2011-08-29 o 20:07
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 20:15   #1286
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Kamila nas pozdrawia na swoim blogu
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 20:19   #1287
yasminuuum
Zakorzenienie
 
Avatar yasminuuum
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 8 981
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
Kamila nas pozdrawia na swoim blogu
o żesz
__________________

wymień się ze mną ciuchem >klik<


handmade blog
yasminuuum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 21:02   #1288
malowanareggae
Raczkowanie
 
Avatar malowanareggae
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: kraków!
Wiadomości: 236
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
Auć! Aż się wzdrygnęłam jak zobaczyłam jej kręgosłup, na którym można liczyć kręgi. Ale dziewczyna ma potencjał Z twarzy przypomina mi trochę AlicePoint - może dlatego, że na każdym zdjęciu ta sama mina.

Mały dopisek: ta dziewczyna z "Raspberry and Red" jest urocza, zaś jej zestawy bardzo przypadły mi do gustu, jednak przeglądając jej wpisy, natchnęłam się na coś, czego za Chiny nie jestem w stanie zrozumieć http://farm6.static.flickr.com/5025/...0d009683_b.jpg - ktoś mnie oświeci, o co chodzi z tym wpychaniem kawałka bluzki do spodni/spódnicy? Dla mnie to wygląda okropnie... niedbale i nieestetycznie.
Przyłączam się do pytania, od jakiegoś czasu mnie to nurtuje.
malowanareggae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 21:15   #1289
Aliseja
Rozeznanie
 
Avatar Aliseja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 522
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Mówicie że ta dziewczyna jest chuda http://movesfashion.blogspot.com/ . To byście się chyba zdziwiły jakbyście mnie zobaczyły ,jest wiele bardziej chudszych od niej np: ja.
__________________
Nie ma wyjścia, muszę żyć..
Aliseja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 21:15   #1290
Anex
Rozeznanie
 
Avatar Anex
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 963
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
a właśnie, odpisała mi Kamila
Napisała że "Przeczytałam całego maila do końca. Według mnie sama sobie zaprzeczasz. Nie uznaje kompromisów. " i jeszcze coś tam że jeśli ona rzeczy nie akceptuje w 100 procentach to jej nie kupuje i to ona ma się czuć dobrze w zestawach itp. Odpisałam jej : Dlaczego sama sobie zaprzeczam ? Ok, to jak wyglądasz to twoja sprawa, pozdrawiam.

Ta "stylizacja" Kamili mnie rozwaliła...

http://4.bp.blogspot.com/-7DyPk3lW_x...0/DSC05597.JPG

Padłam porażona.
Anex jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.