Moda, która Cię "rozwala" część 3 - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-03, 15:04   #2371
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Każde rajstopy będą widoczne niezależnie od koloru.

Ogólnie nie powinno się nosić rajstop do odkrytych butów w tym teep toe. Jeżeli już to te bezszwowe, tak aby nie były widoczne szwy na palcach, które w tych butach są widoczne.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 15:20   #2372
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Czy protokół dyplomatyczny też obowiązuje gdy idę do sklepu po śmietanę, na piwo z przyjaciółmi albo do kościoła? NIE! Noszenie rajstop i odkrytych butów nigdzie nie jest prawnie zakazane (nie idzie się za to do więzienia, pewne sytuacje wymagaja aby tak nie robić ale to nie są sytuacje w których każdy i codziennie się znajduje...)

Nie popieram noszenia rajstop do otwartych butów, ale np. moja koleżanka tak robi. Źle się czuje zakładająć np. sandały na gołą stopę. Chyba lepiej niech nosi rajstopy niż jakby miała nosić skarpetki, nie sądzisz?
Na codzień studiuje... czy ją też obowiązuje protokół dyplomatyczny???
zgadzam się.
sama nie noszę rajstop do odkrytych butów, ale np moja mama, uczulona na chrom i nikiel (a buty, skórę garbuje się na niklowanych prawidłach) nie może chodzić w absolutnie żadnych butach na gołą stopę, bo robią jej się krwawiące strupy. I owszem, nosi eleganckie peep toe do rajstop. Ma się gotować w adidasach bo razi to czyjś estetyczny gust, albo zdzierać sobie stopy do mięsa?

tak szczerze, co Wam przeszkadza, że ktoś założy te rajstopy i odkryte buty, nie wygląda to może fajnie, ale co wam przeszkadza?
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 16:06   #2373
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
zgadzam się.
sama nie noszę rajstop do odkrytych butów, ale np moja mama, uczulona na chrom i nikiel (a buty, skórę garbuje się na niklowanych prawidłach) nie może chodzić w absolutnie żadnych butach na gołą stopę, bo robią jej się krwawiące strupy. I owszem, nosi eleganckie peep toe do rajstop. Ma się gotować w adidasach bo razi to czyjś estetyczny gust, albo zdzierać sobie stopy do mięsa?

tak szczerze, co Wam przeszkadza, że ktoś założy te rajstopy i odkryte buty, nie wygląda to może fajnie, ale co wam przeszkadza?
No właśnie? Ja idąc na imprezę zakładam cieliste delikatne rajstopy i szpilki peep toe, przepraszam, że raczę takim strasznym widokiem ludzi dookoła
Nikt na to nie zwraca uwagi tak naprawdę
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 16:08   #2374
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
No właśnie? Ja idąc na imprezę zakładam cieliste delikatne rajstopy i szpilki peep toe, przepraszam, że raczę takim strasznym widokiem ludzi dookoła
Nikt na to nie zwraca uwagi tak naprawdę
tez nosze peep toe do rajstop- i to jasnych, ciemnych i wzorzystych
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 16:11   #2375
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
tak szczerze, co Wam przeszkadza, że ktoś założy te rajstopy i odkryte buty, nie wygląda to może fajnie, ale co wam przeszkadza?
twój post w wątku o "przeszkadzaniu" pojawił się na 80 str. i tu się nagle pytasz, dlaczego w ogóle ktoś wspomniał o czymś, co mu przeszkadza?

Żeby zakończyć tą ciekawą dyskusję, chętnie zobaczyłabym podlinkowane przez którąś z amatorek rajstop w peepotoe zdjęcie jakiejkolwiek gustownie ubranej kobiety z pończochą na palcach. Może być zdjęcie z czerwonego dywanu albo np. wywiadu tv - nie jestem wybredna.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 16:18   #2376
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Widze,ze mode na nie noszenie rajstop przywialo z UK i IE chyba, bo jak kiedys wszystkie kobiety zakladaly cieliste rajty, tak teraz wielka burzawa,ze tak nie wolno
Jak 6 lat tu jestem, tak nigdy nie widzialam Irlandkii w rajstopach, nawet w najzimniejsze zimy... pamietam jak przylecialam tu pierwszy raz i bylam w szoku,ze one rajstop nie nosza..a masz Ci los, w Polsce juz jest tak samo

Mnie tam to nie przeszkadza, moze i wole osobiscie gole nogi, jednak jak ktos nosi rajstopki i mu z tym fajnie to co mi do tego
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 16:25   #2377
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

U nas zdecydowanie nosi się rajstopy
Mnie nie razi jeden wystający paluch odziany w bezszwową rajstopę, ale sandały, takie zupełnie odkryte i ta błona - niee, okropne. A jak jest gorąco, to wolę się odsunąć
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-03, 16:25   #2378
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez annan_ Pokaż wiadomość
twój post w wątku o "przeszkadzaniu" pojawił się na 80 str. i tu się nagle pytasz, dlaczego w ogóle ktoś wspomniał o czymś, co mu przeszkadza?

Żeby zakończyć tą ciekawą dyskusję, chętnie zobaczyłabym podlinkowane przez którąś z amatorek rajstop w peepotoe zdjęcie jakiejkolwiek gustownie ubranej kobiety z pończochą na palcach. Może być zdjęcie z czerwonego dywanu albo np. wywiadu tv - nie jestem wybredna.

http://fashionmylegs.blogspot.com/20...th-tights.html

http://www.fabsugar.com/Katy-Perry-M...e-Hate-3022307

http://lifestyle.msn.com/your-look/s...1&imageindex=2

http://lookbook.nu/look/523209-Going-dotty

http://freshquince.blogspot.com/2010...ednesdays.html

http://www.stylecaster.com/lifestyle...open-toe-shoes

PS. nie jestem amatorką rajstop połączonych z pep toe bo moje stopy nie cierpią pep toe. Ale jakoś mi hiper nie przeszkadza jak ktoś musi się tak ubrać...
__________________
Książki LC

Edytowane przez Miss Saeki
Czas edycji: 2011-10-03 o 16:57
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 16:44   #2379
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

ten wątek schodzi na psy nie wiem cooo jeszcze moze komuś przeszkadzać bo po przeczytaniu ostatnich kilku str musialabym wyrzucic pół (połowe conajmniej)szafy zeby jak widać kogos nie urazic


załamka
camillie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 16:54   #2380
pudelkonakredki
Zadomowienie
 
Avatar pudelkonakredki
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wiadomości: 1 368
GG do pudelkonakredki
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez camillie Pokaż wiadomość
ten wątek schodzi na psy
to samo chciałam napisać
i wiem, że takie komentarze pojawiają się sporadycznie co kilka stron, ale muszę.
pudelkonakredki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 16:55   #2381
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez ratta Pokaż wiadomość
U nas zdecydowanie nosi się rajstopy
Mnie nie razi jeden wystający paluch odziany w bezszwową rajstopę, ale sandały, takie zupełnie odkryte i ta błona - niee, okropne. A jak jest gorąco, to wolę się odsunąć
Z tym się zgadzam całkowicie. Peep toe w rajstopach wygląda jak najbardziej ok.

Zresztą, jak ktoś chce chodzić, to będzie tak chodził (pewna bliska mi starsza pani tak popyla i ma w nosie tłumaczenia rodziny ).

i jeszcze jedno: wątek pewnym osobom wydaje się fajny, pod warunkiem, że nikt przypadkiem nie zahacza o to, co się posiada w szafie

Luz, ważne, żeby styl odpowiadał danej osobie. I dawał satysfakcję. Gadanie innych można sobie ignorować i nikt nikomu nie zabroni nałożenia kapelusza z przymocowanym krowim ogonem Nie wszystkim trzeba się podobać
__________________


Edytowane przez dzustam
Czas edycji: 2011-10-03 o 16:59
dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-03, 17:05   #2382
FckingPrincessMia
Raczkowanie
 
Avatar FckingPrincessMia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 56
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Malinki13 Pokaż wiadomość
Pomijam fakt, że jest wielkie oburzenie, iż nosi się rajstopy do butów z odkrytymi palcami. Ale te osoby chyba zapomniały, że rok temu (albo dwa nie pamiętam dokładnie ) był wielki szał na wybiegach i ulicy na kolorowe rajstopy i takie oto buty!! Z tym, że rajstopy obowiązkowo bez szwów na palcach ale jednak takie połączenie było modne i nikt się nie oburzał na takie obrazki na ulicy
Ale co innego wybieg, a co innego "codzienna moda".
Po prostu nie jestem w stanie zrozumieć z jakiego powodu ktoś ubiera cieliste rajstopy (często błyszczące) do rzymianek czy sandałków, to na prawdę nie wygląda ładnie.

Co do rzeczy "rozwalających" - ostatnio widziałam w przychodni dziewczynę w jeansowej miniówce, błyszczących rajstopach, czarnych balerinach i do tego... typowe dziecięce białe skarpetki w paski i wzorki naciągnięte za kostki.
__________________
Te perfumy, nie ten perfum!
FckingPrincessMia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 17:05   #2383
aja23
Rozeznanie
 
Avatar aja23
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 996
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Jeżeli już mowa o rajstopach to wczoraj widziałam dziewczynę w grubych, czarnych rajstopach i do tego miała założone japonki
aja23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 17:49   #2384
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Z tym się zgadzam całkowicie. Peep toe w rajstopach wygląda jak najbardziej ok.

Zresztą, jak ktoś chce chodzić, to będzie tak chodził (pewna bliska mi starsza pani tak popyla i ma w nosie tłumaczenia rodziny ).

i jeszcze jedno: wątek pewnym osobom wydaje się fajny, pod warunkiem, że nikt przypadkiem nie zahacza o to, co się posiada w szafie

Luz, ważne, żeby styl odpowiadał danej osobie. I dawał satysfakcję. Gadanie innych można sobie ignorować i nikt nikomu nie zabroni nałożenia kapelusza z przymocowanym krowim ogonem Nie wszystkim trzeba się podobać
otóż to.

Cytat:
Napisane przez ratta Pokaż wiadomość
U nas zdecydowanie nosi się rajstopy
Mnie nie razi jeden wystający paluch odziany w bezszwową rajstopę, ale sandały, takie zupełnie odkryte i ta błona - niee, okropne. A jak jest gorąco, to wolę się odsunąć
dokłądnie tak, sandałki i rajstopy nie są fajne, ale tutaj wywiązała się dyskusja na temat peep toe, jakoby rajstopy plus te buty było rażącym pogwałceniem estetyki
Cytat:
Napisane przez annan_ Pokaż wiadomość
twój post w wątku o "przeszkadzaniu" pojawił się na 80 str. i tu się nagle pytasz, dlaczego w ogóle ktoś wspomniał o czymś, co mu przeszkadza?
ale o co Ci chodzi kobieto? rozumiem wyrażenie swojego zdania, ale tyrada na temat protokołów dyplomatycznych () przez ileś postów i usilne przekonywanie wizażanek, że cieliste rajstopy i peep toe to zbrodnia to już nieco odbiega od tematu wątku.
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 18:07   #2385
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez aja23 Pokaż wiadomość
Jeżeli już mowa o rajstopach to wczoraj widziałam dziewczynę w grubych, czarnych rajstopach i do tego miała założone japonki
Znowu te japonki Jak tam wcisnąć paluchy??
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 18:10   #2386
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Mi się udało, gdy byłam w podstawówce na basenie
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 18:14   #2387
Catkate
Raczkowanie
 
Avatar Catkate
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Żabia Dolina
Wiadomości: 132
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Lady Kamilla tak zupełnie nie zniknęła z netu.
http://www.flickr.com/photos/25353034@N03/ - sporo zdjęć których nie publikowała na blogu- kiedyś miała calkiem niezłą figurę i... blond włosy
A "stylizacje" im starsze- tym lepsze.
Catkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 18:25   #2388
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

http://www.flickr.com/photos/2535303...in/photostream

nice
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 18:28   #2389
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

http://www.flickr.com/photos/2535303...n/photostream/ o.O
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-03, 18:32   #2390
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

http://www.flickr.com/photos/2535303...in/photostream

Dracy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 18:52   #2391
Jawa_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 197
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Dracy Pokaż wiadomość
Mi się udało, gdy byłam w podstawówce na basenie
Ale w rajstopach?
Jawa_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 19:09   #2392
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

W skarpetkach
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 19:32   #2393
goniiia
Raczkowanie
 
Avatar goniiia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 172
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Ja na obozie siatkarskim chodziłam te 100 metrów z hotelu do hali w japonkach i skarpetkach : P
Ale na usprawiedliwienie - tam nie było ludzi (ubocze) i wszystkie dziewczyny tak chodziły, haha : P

A co mnie najbardziej rozwala? U nas w szkole pani woźna nosi przezroczyste skarpetki (takie cieliste) do sportowych sandałów trekkingowych : P
__________________
"Bo jak trenować, to do bólu ostatecznego. Tańczyć, to do rana, na boso i do megaodcisków. Czytać ciekawą książkę, to dzień i noc. Jeść pyszności, to do kompletnej odmowy. Czuć, to całym sercem. Myśleć, to bez żadnych horyzontów. Uśmiechać się, to szczerze."
- Justyna Kowalczyk

goniiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 19:47   #2394
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Rozwala mnie brak higieny wiem wiem zaraz ktoś powie, że niemodowe, ale właśnie że tak! Pracuję w jednej z sieciówek. Ostatnio schylając się po walającą się po ziemi bluzkę () miałam okazję przyjrzeć się z bliska paznokciom jednej dziewczyny swoją drogą bardzo wystrojonej i eleganckiej (spódnica, ładna bluzka do tego, peeptołki). Niestety zapomniała wyszorować stóp i pozbyć się tego kila brudu spod paznokci :/
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 20:26   #2395
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
Rozwala mnie brak higieny wiem wiem zaraz ktoś powie, że niemodowe, ale właśnie że tak! Pracuję w jednej z sieciówek. Ostatnio schylając się po walającą się po ziemi bluzkę () miałam okazję przyjrzeć się z bliska paznokciom jednej dziewczyny swoją drogą bardzo wystrojonej i eleganckiej (spódnica, ładna bluzka do tego, peeptołki). Niestety zapomniała wyszorować stóp i pozbyć się tego kila brudu spod paznokci :/
Popsułaś mi przyjemność spożywania prażynek
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 21:45   #2396
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
Rozwala mnie brak higieny wiem wiem zaraz ktoś powie, że niemodowe, ale właśnie że tak! Pracuję w jednej z sieciówek. Ostatnio schylając się po walającą się po ziemi bluzkę () miałam okazję przyjrzeć się z bliska paznokciom jednej dziewczyny swoją drogą bardzo wystrojonej i eleganckiej (spódnica, ładna bluzka do tego, peeptołki). Niestety zapomniała wyszorować stóp i pozbyć się tego kila brudu spod paznokci :/
Miałam taką koleżankę na uczelni, która potrafiła przepuścić duże sumy na ubrania, a potem chodziła w swojej drogiej jasnej kurteczce, z plamami podkładu na kołnierzu... Zawsze miała na sobie pełen makijaż, ale "zapominała" o regularnym myciu włosów, przez co jej fryzury bywały mało estetyczne. No i paznokcie też w "żałobie", ale najczęściej udawało jej się to maskować za pomocą lakieru.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 21:57   #2397
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Miałam taką koleżankę na uczelni, która potrafiła przepuścić duże sumy na ubrania, a potem chodziła w swojej drogiej jasnej kurteczce, z plamami podkładu na kołnierzu... Zawsze miała na sobie pełen makijaż, ale "zapominała" o regularnym myciu włosów, przez co jej fryzury bywały mało estetyczne. No i paznokcie też w "żałobie", ale najczęściej udawało jej się to maskować za pomocą lakieru.
te niedomyte elegantki... co do Kamili- fajne żółtko na glowie kiedys miala
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 07:13   #2398
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez virtual_luv Pokaż wiadomość
piknie


Ale kolor włosów http://www.flickr.com/photos/2535303...n/photostream/ ..
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..

Edytowane przez justusia16
Czas edycji: 2011-10-04 o 07:15
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 12:16   #2399
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
koleżanka kiedyś była zawodowym wieszakiem, jak ją ostatnio widziałam wyglądała jak patyk, zero biustu, pupa prawie płaska, ubiór sportowy, w sumie twarz jedynie zdradzała jej wiek po 30tce... a powodzenie? dziewczyno, mało kto jej nie próbował zaciągnąć do łóżka

i nie podejrzewam, że swoje zainteresowanie podkręcali niebieską pigułeczką
Ja nie znam facetów, którzy faktycznie są amatorami wieszaków Oczywiście są wyjątki jak Twoja koleżanka (też taką znam), ktoś jest bardzo chudy ale może mieć przepiękną twarz albo świetną osobowość to wiadomo, że faceci biegną Ale generalnie facet nie pies, na kości nie poleci


Mnie to zdjęcia nie przekonują.
Jedynie czarne kryjące rajstopy są ok
W ogóle nie lubie rajstop, zawsze mi w kroku wiszą albo przy palcach coś z boku odstaje Albo piją w pasie



http://www.flickr.com/photos/2535303...in/photostream
podpis wymiata
http://www.flickr.com/photos/2535303...in/photostream
tu też, "lover"!
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.


Edytowane przez smerfetk_a
Czas edycji: 2011-10-04 o 12:20
smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 13:09   #2400
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...jpg?1317713578
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.