Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-10, 19:43   #4891
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez Tor_Zireael Pokaż wiadomość
kremy mnie zaklejają
najlepszym kremem okazaly sie balsamy xerialine svr i iso urea la roche...
do tego regularne peelingi i wlasciwie wiecej moja skora nie potrzebuje, od 16 roku zycia zadnej nowej zmarszczki (wtedy po spaleniu sie na wegiel zrobila mi sie jedna podluzna pod okiem )
co to za peelingi? tez nie chce zmarch
Cytat:
Wow, tak to nie umiem. Jak juz znajde fajny ciuch to nosze do oporu poki sie nie rozleci lub moj gust nie zmieni.
ja tez

Całkiem fajne te leggi ale stówka to troche duzo
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 20:05   #4892
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Dzięki Już generalnie ogarniam.

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ja przez te moje kremowania i malowania muszę wstawać pół godziny wcześniej Nie wyobrażam sobie nie nałożyć chociażby kremu z filtrem (mam pierdzioła na punkcie przebarwień - narobily mi się kiedyś, jak wpadłam na głupi pomysł chodzenia na solkę ) Codziennie rano mam taką kolejkę: płyn micelarny + serum na przebarwienia + krem nawilżający + (czasem baza) + podkład + korektor + puder + żel do brwi + baza pod cienie + cienie + tusz do rzęs + róż/bronzer + puder rozświetlający + pomadka/błyszczyk I pół godziny zleciało
Kremy BB testowałam tylko te z dostępnych u nas marek w perfumeriach i żaden mi nie podpasował. Może któregoś dnia zaryzykuję i zamówię kilka próbek tych azjatyckich...
To ja generalnie jak miałam do szkoły na 7 i wstawałam o 5:30 to mój make up zajmował mi 5 minut i w ogóle zbierałam się do szkoły w dni normalne 20 minut, hardcore to nawet 10 a teraz jak mam na popołudnie to 1h się stroje i maluje i w ogóle.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 20:10   #4893
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ja przez te moje kremowania i malowania muszę wstawać pół godziny wcześniej Nie wyobrażam sobie nie nałożyć chociażby kremu z filtrem (mam pierdzioła na punkcie przebarwień - narobily mi się kiedyś, jak wpadłam na głupi pomysł chodzenia na solkę ) Codziennie rano mam taką kolejkę: płyn micelarny + serum na przebarwienia + krem nawilżający + (czasem baza) + podkład + korektor + puder + żel do brwi + baza pod cienie + cienie + tusz do rzęs + róż/bronzer + puder rozświetlający + pomadka/błyszczyk I pół godziny zleciało
Kremy BB testowałam tylko te z dostępnych u nas marek w perfumeriach i żaden mi nie podpasował. Może któregoś dnia zaryzykuję i zamówię kilka próbek tych azjatyckich...
O matko, długo Ci schodzi Ja ostatnio sobie liczyłam czas I na zestaw puder bambusowy + korektor +podkład mineralny + róż + rysowanie brwi + tuszowanie rzęs + kreska eyelinerem potrzeba mi dokładnie 8 minut Jakbym się miała cieniami maziać to pewnie by mi jakieś 5 jeszcze poszło Ja w ogóle jestem za głupia na pielęgnację twarzy, używam raz na ruski rok Cetaphilu zamiast kremu, ale ja mam tłustą cerę i potem się robi niefajnie Za to zawsze przed suszeniem włosów psikam się hydrolatem oczarowym żeby sobie wsiąkł przed malowaniem.

Aaa i też miałam fazę na uciekanie przed słońcem ale się opaliłam na wakacjach i dotarło do mnie, że tak wyglądam o wiele lepiej A TŻ mi to tłumaczył kilka lat już i nic, dopiero się sama musiałam przekonać
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 20:15   #4894
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 775
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Dziewczyny szukam jakiejś fajnej, dużej torby na uczelnie koniecznie z zamkiem, skórzanej lub nie rzuciło się wam coś w oczy w sklepach czy na allegro?
Tindomerel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 21:50   #4895
unblabla
Raczkowanie
 
Avatar unblabla
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łomża/ Gdańsk
Wiadomości: 96
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam jakiejś fajnej, dużej torby na uczelnie koniecznie z zamkiem, skórzanej lub nie rzuciło się wam coś w oczy w sklepach czy na allegro?
http://answear.com/99552-reporter-torba.html

droga ale warto bardzo porządna, fajne, przemyślane przegródki i bardzo pakowna, też kupiłam na uczelnię i według mnie super się nadaje
unblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 23:27   #4896
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam jakiejś fajnej, dużej torby na uczelnie koniecznie z zamkiem, skórzanej lub nie rzuciło się wam coś w oczy w sklepach czy na allegro?
Ja często noszę Mizensę Aida, upchnę do niej wszystko - notatki, laptopa, parasol, kurtkę...
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 00:29   #4897
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Ja często noszę Mizensę Aida, upchnę do niej wszystko - notatki, laptopa, parasol, kurtkę...
to jakiej wielkości masz laptopa, że tam Ci się mieści? Ja mam tą pierwszą wersję, bodajże imogene, ona podobno była większa, ale kurde wciśnięcie tam A4 to wyzwanie (trzeba trochę zwinąć w rulonik) , a co dopiero laptopa . Później sobie kupiłam skórzaną werjsę (oczywiście już nie z etorebki), która niestety jest mniejsza .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 06:08   #4898
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 775
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

ja też mam aide i choć jest piękna to jednak dla mnie za mała.

unblabla dzięki, przejdę się do Reportera

ta mi jeszcze wpadła w oko: http://etorebka.pl/torebki-damskie-torebka.php?f=0468

patrząc na wymiary jest większa niż aida, ale ten cienki pasek Im dłużej na nią patrzę tym jestem mniej przekonana. Co myślicie ?
Tindomerel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 06:53   #4899
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Ja już sobie upatrzyłam czarną torebkę, pod kątem zbliżającego się sezonu, ale póki co, muszę na nią nazbierać :/ Na szczęście nie noszę ze sobą laptopa ani żadnych tabletów, więc mogę kupić niedużą (z większymi wyglądam komicznie)
Btw. Tor została zbanowana
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 07:32   #4900
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Tor została zbanowana już nie pierwszy raz..
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 11:53   #4901
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Tor została zbanowana już nie pierwszy raz..
Wie któraś z Was za co dostała po głowie ?
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 11:56   #4902
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez GagaFace Pokaż wiadomość
Wie któraś z Was za co dostała po głowie ?
Za reklamę
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 13:18   #4903
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
ta mi jeszcze wpadła w oko: http://etorebka.pl/torebki-damskie-torebka.php?f=0468

patrząc na wymiary jest większa niż aida, ale ten cienki pasek Im dłużej na nią patrzę tym jestem mniej przekonana. Co myślicie ?
Ta zupelnie mi sie nie podoba

Cytat:
Napisane przez unblabla Pokaż wiadomość
Ta fajna.

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Btw. Tor została zbanowana
Kicha, szkoda :/
BTW co z Soll, zyjesz?
Swoja droga nie rozumiem po co sa watki o blogach skoro pozniej banuja za reklame.

Zrobilam kilka zdjec (sweet foci nawet...) swiezo ocwiekowanych kurtek i bluzek z Chin, ktore dzisiaj dostalam. Juz mi starczy kolorow w szafie.
1. fioletowa bluzka + kurtka skorzana, ktora skrocilam u krawca i ocwiekowalam kolnierz (kiepsko widac)
2. zielona bluzka (chyba moj kolor )
3. ekoskorka u ktorej ocwiekowalam nieco ramiona (zeby milo bylo sie przytulac w ciasnym autobusie).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1140369.jpg (42,1 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1140377.jpg (33,6 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1140405.jpg (44,1 KB, 138 załadowań)
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 13:24   #4904
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Pierwszy raz Natalko, kimkolwiek jesteś.
I napisałam wyjaśnienie do Złośliwca, liczę na szybkie zdjęcie bana, a dostałam go za ogłoszenie konkursu na moim blogu. Notabene takiego, do którego kupiłam gadżety z własnej kieszeni. Złoś żyje w przekonaniu, że blogerki zbijają miliony na reklamie i są zasypywane ciuchami od przeróżnych sklepów dzięki pojawianiu się na forach, a później wyłącznie w owych ciuchach pokazują się na blogu, pozycjonując daną markę - fajnie by było, co? Wszystkie bysmy miały blogi . Napisałam mu dłuuugi list. Ciekawe, kiedy przeczyta Zaraz życzliwe, czyt Damy z wątku "moda, która was rozwala" mnie zgłoszą do bana. Już mi na blogu piszą jak się cieszą, że się udało mnie pozbyć

W każdym razie, tak w międzyczasie - mam katalog Wojas na nowy sezon i fajne buciki mają...
http://www.wojas.pl/produkt/7481 te bym chetnie sama przygarnęła
http://www.wojas.pl/produkt/4322
http://www.wojas.pl/produkt/7838
http://www.wojas.pl/produkt/7488
http://www.wojas.pl/produkt/6294
http://www.wojas.pl/produkt/7686 te też
http://www.wojas.pl/produkt/7686
http://www.wojas.pl/produkt/7676
http://www.wojas.pl/produkt/7666
http://www.wojas.pl/produkt/7784
http://www.wojas.pl/produkt/3510
http://www.wojas.pl/produkt/7808


Ale męskich bikerów ani jednych jak zwykle

Red genialnie Ci w tej zieleni, ale masz włosy
Dowiedziałam sie tez, ze blogerki nie moga pokazywac zdjec produktow na swoim blogu, bo to na pewno reklama, za ktora maja placone... Czyli już nie mogę ogłosić nic fajnego, co wynajdę w necie...

Aaaa siejąc reklamę i zamęt:
odkryłam taki sklep z obuwiem, maja rozmiary od 35. Nie wiem jak jakośc, ale ceny są 49-99zł, wiec chyba fajne
mają głównie szpilki i baleriny, ale wyglada to lepiej niż Deichmann, jesli chodzi o wykonanie.
Sklepy się nazywają Centro (taki ☠☠☠utnorozowy napis). Znalazlam go w jednej z galerii, dla mnie szpilki za wysokie, ale moze którejś się przyda

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2012-09-11 o 13:32
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 13:47   #4905
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Zaraz życzliwe, czyt Damy z wątku "moda, która was rozwala" mnie zgłoszą do bana. Już mi na blogu piszą jak się cieszą, że się udało mnie pozbyć
Ja już dawno odsubskrybowałam ten wątek. Z rok temu było tam jeszcze zabawnie a teraz to jest zbiegowisko lasek które ewidentnie nie mają co z czasem robić, wszystko im się nie podoba , zrzędzą na prawo i lewo poklepując się po główkach. Podobnie niestety jest z innymi wątkami a czasami chciałoby się po prostu wyhaczyć za pośrednictwem wizaża jakieś nowości w netoswerze a nie tylko dramy.

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2012-09-11 o 13:51
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 13:54   #4906
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
to jakiej wielkości masz laptopa, że tam Ci się mieści? Ja mam tą pierwszą wersję, bodajże imogene, ona podobno była większa, ale kurde wciśnięcie tam A4 to wyzwanie (trzeba trochę zwinąć w rulonik) , a co dopiero laptopa . Później sobie kupiłam skórzaną werjsę (oczywiście już nie z etorebki), która niestety jest mniejsza .
11 czy 12 cali. Wchodzi bez problemu
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 13:57   #4907
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Ja już dawno odsubskrybowałam ten wątek. Z rok temu było tam jeszcze zabawnie a teraz to jest zbiegowisko lasek które ewidentnie nie mają co z czasem robić, wszystko im się nie podoba , zrzędzą na prawo i lewo poklepując się po główkach. Podobnie niestety jest z innymi wątkami a czasami chciałoby się po prostu wyhaczyć za pośrednictwem wizaża jakieś nowości w netoswerze a nie tylko dramy.
Ja mam wrażenie, że podobnie się stało z wątkiem o tatuażach. Może nie ma wylewania żalu, ale jest to wątek absolutnie zamknięty przeganiający w niewykwintny sposób wszelkie nowe osoby.
tym razem pewnie zgłosi mnie ta Pani: natalkaa7522, bo widzę, ze się udziela tutaj i pała do mnie niechęcią z bliżej nieokreślonej przyczyny

Zajrzałam na modę niemodnych, jadą z tego, ze kobiecie w wieczorowej sukni z rozporkiem było widać kawałeczek majtek, jak wchodziła po schodach... masakra.

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2012-09-11 o 13:58
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 14:10   #4908
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Redhaired Witch, super Ci we wszystkich rzeczach, włosy boskie

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość

Aaaa siejąc reklamę i zamęt:
odkryłam taki sklep z obuwiem, maja rozmiary od 35. Nie wiem jak jakośc, ale ceny są 49-99zł, wiec chyba fajne
mają głównie szpilki i baleriny, ale wyglada to lepiej niż Deichmann, jesli chodzi o wykonanie.
Sklepy się nazywają Centro (taki ☠☠☠utnorozowy napis). Znalazlam go w jednej z galerii, dla mnie szpilki za wysokie, ale moze którejś się przyda
W tamtym roku kupiłam w Centro kozaki, okropna jakość, źle wyprofilowane i rozwaliły się po uwaga..jednym wyjściu Ciekawe jak jest ze szpilkami.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że podobnie się stało z wątkiem o tatuażach. Może nie ma wylewania żalu, ale jest to wątek absolutnie zamknięty przeganiający w niewykwintny sposób wszelkie nowe osoby.
Z wątkiem o filmikach urodowych też coraz gorzej się dzieje. I nie rozumiem banowania osób za reklamę bloga, przecież dużo dziewczyn się reklamuje a wszystkim banów nie dają.

Wiem wtryniam się wam w wątek, ale ja tak mam od czasu do czasu
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 14:15   #4909
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Ja już dawno odsubskrybowałam ten wątek. Z rok temu było tam jeszcze zabawnie a teraz to jest zbiegowisko lasek które ewidentnie nie mają co z czasem robić, wszystko im się nie podoba , zrzędzą na prawo i lewo poklepując się po główkach. Podobnie niestety jest z innymi wątkami a czasami chciałoby się po prostu wyhaczyć za pośrednictwem wizaża jakieś nowości w netoswerze a nie tylko dramy.

Tak reaguję za każdym razem jak zobaczę ten wątek.

Zresztą nie tylko o niego mi chodzi. Uzbierałam magiczną listę wątków, które nadają się tylko i wyłącznie do odstrzału.

Witaj pushit
Nałogowo czytałam Twoje posty, w jakimś tam wątku o kompleksach. Bo tak jak Ty, chciałabym zrobić sobie kiedyś operację plastyczną nosa.

A tak poza tym to masz rację z tym wątkiem o tatuażach ..
Masakryczne kółeczko wzajemnej adoracji tam się pojawiło .

Red - Zielony zdecydowanie the best
W życiu bym nie poznała że to ten długaśny płaszcz .. Szok, po prostu szok.

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Wiem wtryniam się wam w wątek, ale ja tak mam od czasu do czasu
Nic nie szkodzi, proszę panią.
Mogłabyś się częściej udzielać
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 14:17   #4910
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że podobnie się stało z wątkiem o tatuażach. Może nie ma wylewania żalu, ale jest to wątek absolutnie zamknięty przeganiający w niewykwintny sposób wszelkie nowe osoby.
tym razem pewnie zgłosi mnie ta Pani: natalkaa7522, bo widzę, ze się udziela tutaj i pała do mnie niechęcią z bliżej nieokreślonej przyczyny

Zajrzałam na modę niemodnych, jadą z tego, ze kobiecie w wieczorowej sukni z rozporkiem było widać kawałeczek majtek, jak wchodziła po schodach... masakra.
Od czasu akcji z tym naszym wątkiem "Barbie" gdzie ktoś ciągle wlatywał, obrażał a koniec końców to dziewczyny od nas dostawały bany już jakoś mi się nie chce śledzić większości tematów modowych. W zasadzie ten jest jedyny z tych popularniejszych- tasiemcowych.
Mnie najbardziej rozwala na "rozwalaczowym" czepianie się wystających naramek od stanika. Spoko ktoś może tego nie lubić, źle się tak czuć itd ale żeby od razu urastało to do rangi "zdegradowana do nizin społecznych". Niech każdy chodzi jak chce, byle czysto i pachnąco. Przydałoby się co niektórym trochę luzu aczkolwiek z drugiej strony po pobycie w uk wnioskuję że za dużo luzu też nie jest ok tak do końca
Fakt faktem cieszę się że wracam do PL miejmy nadzieję że na stałe i będę mogła wku...rzać takie czepialskie pańcie na ulicy

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2012-09-11 o 14:27
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 14:29   #4911
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Redhaired Witch, super Ci we wszystkich rzeczach, włosy boskie



W tamtym roku kupiłam w Centro kozaki, okropna jakość, źle wyprofilowane i rozwaliły się po uwaga..jednym wyjściu Ciekawe jak jest ze szpilkami.



Z wątkiem o filmikach urodowych też coraz gorzej się dzieje. I nie rozumiem banowania osób za reklamę bloga, przecież dużo dziewczyn się reklamuje a wszystkim banów nie dają.

Wiem wtryniam się wam w wątek, ale ja tak mam od czasu do czasu
tak? o to dobrze ze sie nie skusilam na nic...

Pewnie, ze duzo dziewczyn, ale ja kiedys weszlam na moda, ktora was rozwala i powiedzialam glosno, co o tym mysle... od tej pory wlaza mi na bloga i silą się na bycie tak niemiłymi jak się da, śledzą posty w wątku nasze blogi modowe (bo pojawiaja sie u mnie jak tylko oglosze na forum nowe posty) i zglaszają do moda... dlatego polecialam ja, a nie ktos inny

Mój facet mówi, że nie widzi takiego zjawiska na męskich forach, choć ostatnio trafił na forum Hayabusy i podobno zagłębie dresów, ale ogólnie jego zdaniem będzie coraz gorzej, bo takie ludzkie zezwierzecenie postępuje w miarę pogarszających się warunków zycia, a społeczeństwo wciąż biednieje. Wraz ze stabilizacja finansową przychodzi pewne wyluzowanie i spokój, a wraz z jej utratą, ludzie są coraz mniej ludzcy. I on nie jest pierwszą osobą, która to powiedziała. Ekspedientka w sklepie, która mnie jakoś zagadała powiedziała to samo innymi słowami, że aż boi się, do czego to wszystko ludzi doprowadzi, jeśli teraz już jest tak jak jest.

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez GagaFace Pokaż wiadomość
Tak reaguję za każdym razem jak zobaczę ten wątek.

Zresztą nie tylko o niego mi chodzi. Uzbierałam magiczną listę wątków, które nadają się tylko i wyłącznie do odstrzału.

Witaj pushit
Nałogowo czytałam Twoje posty, w jakimś tam wątku o kompleksach. Bo tak jak Ty, chciałabym zrobić sobie kiedyś operację plastyczną nosa.

A tak poza tym to masz rację z tym wątkiem o tatuażach ..
Masakryczne kółeczko wzajemnej adoracji tam się pojawiło .

Red - Zielony zdecydowanie the best
W życiu bym nie poznała że to ten długaśny płaszcz .. Szok, po prostu szok.

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------



Nic nie szkodzi, proszę panią.
Mogłabyś się częściej udzielać

Zrobiłam ten nos w końcu. Ale w głowie gdzieś zostało trochę ze zmasakrowanego nosa...
Gdzie lepiej jeszcze nie zaglądać, żeby nie stracić resztek wiary w człowieczeństwo?
Ja pare lat temu weszłam na plotkowym chyba na jakis watek, przywitalam sie itp i co mi odpowiedziano?
ŻE TO JEST ICH WĄTEK I MAM SPIER.. bo one sobie nie zyczą obcych

Niestety wizaż czerpie z reklam i coraz większa ilość użytkowników, choć nie przekłada się na jakość forum, jest pożądana, a powinny powstać jakieś sprawiedliwe czystki. Tylko ja widze, że moderatorki na "czarnych wątkach" dają równo z resztą... to kto ma pilnowac porządku
Jedna mi wyjechała, czego podobno nie wolno, jakie było moje poprzednie konto i wysmiała... fajny "stróż prawa", oczywiscie na "moda, ktora...", stała bywalczyni.

Cytat:
Od czasu akcji z tym naszym wątkiem "Barbie" gdzie ktoś ciągle wlatywał, obrażał a koniec końców to dziewczyny od nas dostawały bany już jakoś mi się nie chce śledzić większości tematów modowych. W zasadzie ten jest jedyny z tych popularniejszych- tasiemcowych.
Mnie najbardziej rozwala na "rozwalaczowym" czepianie się wystających naramek od stanika. Spoko ktoś może tego nie lubić, źle się tak czuć itd ale żeby od razu urastało to do rangi "zdegradowana do nizin społecznych". Niech każdy chodzi jak chce, byle czysto i pachnąco. Przydałoby się co niektórym trochę luzu aczkolwiek z drugiej strony po pobycie w uk wnioskuję że za dużo luzu też nie jest ok tak do końca
Fakt faktem cieszę się że wracam do PL miejmy nadzieję że na stałe i będę mogła wku..r..rzać takie czepialskie pańcie na ulicy
Pamiętam. To była wielka chryja, która mnie jakimś trafem ominęła, ale znam dziewczyny, które wyleciały i połowa z nich chyba nigdy nie uzyła słowa KUR... w życiu, ani się nie zdenerwowała.

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Korcą mnie te wężowe legginsy z Mango Mają taki drobniutki wzorek, że może nie będą pogrubiać moich niechudych nóg
http://shop.mango.com/PL-en/p0/mango...=1347300076663
Nie beda

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
co to za peelingi? tez nie chce zmarch

ja tez

Całkiem fajne te leggi ale stówka to troche duzo
Wlasciwie to rekawiczki do peelingu, takie z body shopu. Dziewczyny tym szoruja tylek, a ja mam dziwna skore i moge jezdzic codziennie po twarzy.

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2012-09-11 o 14:27
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 14:35   #4912
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

dziewczyny znalazlam takie spodnie na stronie reserved. http://www.reserved.com/pl/collectio...trousers/U5815 czy ktoras z was moze je widziala/mierzyla/ kupila? nie mam mozliwosci lazenia po sklepach a chetnie zobaczylabym je na kims lub po prostu na zdjeciu nie ze sklepu
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 14:36   #4913
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
W każdym razie, tak w międzyczasie - mam katalog Wojas na nowy sezon i fajne buciki mają...

Red genialnie Ci w tej zieleni, ale masz włosy
Niby fajne ale nic mi nie podeszlo na 100%...
Dzieki

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Redhaired Witch, super Ci we wszystkich rzeczach, włosy boskie

I nie rozumiem banowania osób za reklamę bloga, przecież dużo dziewczyn się reklamuje a wszystkim banów nie dają.
Dzieki
Ano, bany daja tym, ktore podpadaja albo ktorym zazdroszcza, takie mam wrazenie.
Sama chetnie wyslalabym kilka irytujacych osob z Szafy w niebyt ale nie chce mi sie w to bawic.

Gaga, to nie ten dlugi brazowy plaszcz, tamten nadal sie szyje (juz miesiac ). Ta na poczatku wygladala tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 (7).jpg (95,4 KB, 27 załadowań)
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 14:37   #4914
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Cytat:
co to za peelingi? tez nie chce zmarch

ja tez
Wlasciwie to rekawiczki do peelingu, takie z body shopu. Dziewczyny tym szoruja tylek, a ja mam dziwna skore i moge jezdzic codziennie po twarzy.
Do twarzy bardzo polecam muślinowe szmatki( tak jak z OCM zabawa z ciepłą i zimną wodą+ krem do szmatek aczkolwiek pewnie ulubiony żel czy inny oczyszczacz też się nada). Ja jestem zachwycona i po pierwszym zastosowaniu byłam w szoku bo żaden peeling na mnie tak nie zadziałał nawet jak się szorowałam nim dość drastycznie.
Też ma te rękawiczki do ciała ale dla są zdecydowanie za ostre na twarz

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2012-09-11 o 14:40
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 14:54   #4915
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Pushit a mogę tak całkiem prywatnie zadać kilka pytań ?
Odnośnie operacji Standardowo jak bardzo bolało, ile mniej więcej goiło Ci się.
No i najważniejsze, ile taka impreza kosztuje.
Co raz częściej myślę o tym, by iść pon nóż.
Powstrzymują mnie od tego, jak na razie dwie osoby przyszły mąż i mama.


A tak bez offtopu.

Red to i tak ładnie wyszło. Ja ostatnio o ćwiekowałam kamizelkę.
I nie mam się zbytnio czym chwalić, masakrycznie wyszło

Poza tym szlak mnie trafi po raz setny w tym miechu
Zwykłe czarne szorty w Pull&Bear kosztują 139zł ...
Kto ustala te ceny ?
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.



Edytowane przez GagaFace
Czas edycji: 2012-09-11 o 14:55
GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 15:16   #4916
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez GagaFace Pokaż wiadomość
Nic nie szkodzi, proszę panią.
Mogłabyś się częściej udzielać
Postaram się

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
tak? o to dobrze ze sie nie skusilam na nic...

Pewnie, ze duzo dziewczyn, ale ja kiedys weszlam na moda, ktora was rozwala i powiedzialam glosno, co o tym mysle... od tej pory wlaza mi na bloga i silą się na bycie tak niemiłymi jak się da, śledzą posty w wątku nasze blogi modowe (bo pojawiaja sie u mnie jak tylko oglosze na forum nowe posty) i zglaszają do moda... dlatego polecialam ja, a nie ktos inny
No, chyba chyba podpadłaś pewnej grupie osób. Ciekawe czy w realu też są takie przewrażliwione

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ano, bany daja tym, ktore podpadaja albo ktorym zazdroszcza, takie mam wrazenie.
Też czasami tak myślę..

Cytat:
Napisane przez GagaFace Pokaż wiadomość
Poza tym szlak mnie trafi po raz setny w tym miechu
Zwykłe czarne szorty w Pull&Bear kosztują 139zł ...
Kto ustala te ceny ?
Nie wiem, ja kupuję dużo w ciucholandach i jak potem wchodzę do ,,normalnego" sklepu to śmiech mnie ogarnia, za byle szmatkę liczą 100 zł, a od paru ostatnich sezonów to już w ogóle.
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 16:05   #4917
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cześć dziewczęta Jak mnie tu dawno nie było... zebrałam się w sobie i napisałam trochę magisterki, stąd przerwa. A poza tym jakoś mało zakupów ostatnio robię, bo się wkręciłam we włosomaniactwo to na ciuchy już nie starcza więc nic swojego też bym nie pokazała.
Duuużo nadrukowałyście i wszystkiego raczej nie nadrobię, ale przeczytałam jedną ostatnią stronę i utwierdziłam się w przekonaniu, że to jest jeden z niewielu sympatycznych wątków tutaj (przynajmniej w kat. moda) ze spoko dupami, z którymi można pogadać Już dawno miałam takie wrażenie, choć nie jestem jakimś Wizażowym weteranem.

Mam do Was pytanie wagi państwowej. Nie wiem czy pamiętacie oversize'ową jeansową koszulę, której zdjęcie tu wstawiałam? W każdym razie jestem sfrustrowaną posiadaczką takowej; koszula bardzo mi się podoba, była zwężana u krawcowej (ale tylko na tyle, żeby pozostała "oversize") więc nie sądzę, by była za duża, ALE nie wiem jak ją nosić Mam wrażenie, że wyglądam jak w worku, strasznie nieciekawie. Raz wyszłam w niej + czarne legginsy i biała długa bokserka pod spodem, ale wyglądałam znośnie tylko, gdy podwinęłam rękawy. Macie jakieś pomysły na taką koszulę?
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 16:11   #4918
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez xestrellax Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta Jak mnie tu dawno nie było... zebrałam się w sobie i napisałam trochę magisterki, stąd przerwa. A poza tym jakoś mało zakupów ostatnio robię, bo się wkręciłam we włosomaniactwo to na ciuchy już nie starcza więc nic swojego też bym nie pokazała.
Duuużo nadrukowałyście i wszystkiego raczej nie nadrobię, ale przeczytałam jedną ostatnią stronę i utwierdziłam się w przekonaniu, że to jest jeden z niewielu sympatycznych wątków tutaj (przynajmniej w kat. moda) ze spoko dupami, z którymi można pogadać Już dawno miałam takie wrażenie, choć nie jestem jakimś Wizażowym weteranem.

Mam do Was pytanie wagi państwowej. Nie wiem czy pamiętacie oversize'ową jeansową koszulę, której zdjęcie tu wstawiałam? W każdym razie jestem sfrustrowaną posiadaczką takowej; koszula bardzo mi się podoba, była zwężana u krawcowej (ale tylko na tyle, żeby pozostała "oversize") więc nie sądzę, by była za duża, ALE nie wiem jak ją nosić Mam wrażenie, że wyglądam jak w worku, strasznie nieciekawie. Raz wyszłam w niej + czarne legginsy i biała długa bokserka pod spodem, ale wyglądałam znośnie tylko, gdy podwinęłam rękawy. Macie jakieś pomysły na taką koszulę?
witaj z powrotem teraz ja się zabieram za robienie magisterki

nie pamiętam koszuli ale ja noszę swoją z różnymi legginsami. skórzane, welurowe, zwykłe, w jakieś wybielaczowe ciapaje... pasek w talii dla nadania kształtu figurze i voila, pod spód neutralna bokserka. a buty własciwie każde fajnie wygląda z bandamką na głowie
ewentualnie bez paska i rozpięta - bardziej jako narzutka a pod spodem dłuższa bluzka do legginsów. gdy się tak ubiorę czuję się jakbym szła do pracowni malowac albo rzeźbic
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2012-09-11 o 16:13
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 16:36   #4919
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość

Mój facet mówi, że nie widzi takiego zjawiska na męskich forach, choć ostatnio trafił na forum Hayabusy i podobno zagłębie dresów, ale ogólnie jego zdaniem będzie coraz gorzej, bo takie ludzkie zezwierzecenie postępuje w miarę pogarszających się warunków zycia, a społeczeństwo wciąż biednieje. Wraz ze stabilizacja finansową przychodzi pewne wyluzowanie i spokój, a wraz z jej utratą, ludzie są coraz mniej ludzcy. I on nie jest pierwszą osobą, która to powiedziała. Ekspedientka w sklepie, która mnie jakoś zagadała powiedziała to samo innymi słowami, że aż boi się, do czego to wszy
E tam, to prostactwo i tyle. sytuacja ekonomiczna moim zdaniem niczego nie tlumaczy. Bo to, ze sie komus pogorszyly warunki zycia to i kultury mu odjelo
Cytat:
Wlasciwie to rekawiczki do peelingu, takie z body shopu. Dziewczyny tym szoruja tylek, a ja mam dziwna skore i moge jezdzic codziennie po twarzy.
haha, sprobuje chociaz ja nie mam cierpliwosci

Bylo tu kiedys o tatuazu w stylu 'plakatu'. Pamiętacie czy chodzilo o ondrasha? Mimo ze ja wole raczej oldskulowe tatuaze to strasznie mi sie podobaja niektore wzory, jak malowane akwarelami.. jakbym wymyslila kiedys cos fajnego to chetnie bym sie dala temu panu dziarnac
__________________
It always seems impossible... until it's done

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2012-09-11 o 16:48
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 17:33   #4920
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie cz. III

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
witaj z powrotem teraz ja się zabieram za robienie magisterki

nie pamiętam koszuli ale ja noszę swoją z różnymi legginsami. skórzane, welurowe, zwykłe, w jakieś wybielaczowe ciapaje... pasek w talii dla nadania kształtu figurze i voila, pod spód neutralna bokserka. a buty własciwie każde fajnie wygląda z bandamką na głowie
ewentualnie bez paska i rozpięta - bardziej jako narzutka a pod spodem dłuższa bluzka do legginsów. gdy się tak ubiorę czuję się jakbym szła do pracowni malowac albo rzeźbic
Ta moja mgr to tak mi ciężko idzie jak krew z nosa, ciągle znajduję coś lepszego do roboty, najczęściej niezbyt rozwijającego. Promotor mnie zabije, jak nic zostały mi 3 tygodnie życia A jeszcze od jutra mam praktyki, to już w ogóle mniej czasu...
Spróbuję z jakimś paskiem (raczej cienkim no nie? ) A może troszkę przesadzam i muszę się przyzwyczaić do tak luźnego odzienia
Z tą pracownią to trafnie ujęłaś!

Łooo, burza idzie, trza się odłączyć od sieci
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.