Sklep Dobrarada - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-26, 16:19   #2761
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
raczej się skuszę na Gelish Dzięki dziewczyny
Ja polecam gelish z calego serca. trzyma super nawet na mojej cienszej plytce. mam juz z 14 kolorow i jestem zadowolona. niektore sa kaprysne np Passion trzeba klasc baaardzo cieniutko zeby sie nie marszczyl.
__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 08:17   #2762
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Sklep Dobrarada

Oo dziękuje Goniu za informacje Z tym marszczeniem to w każdej z firm jest to ryzyko A powiedz mi czy uzywasz bondera? I jak ze zdjeciem? Wystaczy zmatowic pierfwsza warstwe a resztę rozpusci aceton?
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 07:58   #2763
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
Oo dziękuje Goniu za informacje Z tym marszczeniem to w każdej z firm jest to ryzyko A powiedz mi czy uzywasz bondera? I jak ze zdjeciem? Wystaczy zmatowic pierfwsza warstwe a resztę rozpusci aceton?
używam primera kwasowego, pozniej baza gelisha, kolor, i nablyszczajacy gelish.


zdejmuje nie matowiac nic po prostu wacik bezpylowy dziele na 4 kwadraty i namaczam obficie w acetonie i owijam kazdy palec folia, po 10-15min zdejmuje folie i kopytkiem metalowym od walu paznokciowego wzdluz wolnego brzegu zeskrobuje resztki hybrydy nastepnie bloczkiem bialym wyrownuje powierzchnie, nigdy do konca nie zdejmuje bazy miejscami ona zostaje zmatowiona ale to nie przeszkadza przynajmniej nie uszkadzam plytki klientce a do bazy sie nastepna warstwa przyczepi. polecam ci sprzedajacego na allegro "leobert" kupuje od niego gelish i jestem zadowolona. ostatnio mieszam tez baze gelish i top a kolor daje Ibd Just Gel i tez trzyma


Aa i warto przed hybryda poprosic klientke o umycie rąk i namydlenie paznokci wtedy baza po utwardzeniu sie nie sciaga. Po zdjeciu hybrydy nie jest to konieczne bo jest juz odtluszczona. ale jak uzywam preparatu do skorek wczesniej to zawsze myjemy pozniej rece
__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 10:17   #2764
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez gonia1203 Pokaż wiadomość
używam primera kwasowego, pozniej baza gelisha, kolor, i nablyszczajacy gelish.


zdejmuje nie matowiac nic po prostu wacik bezpylowy dziele na 4 kwadraty i namaczam obficie w acetonie i owijam kazdy palec folia, po 10-15min zdejmuje folie i kopytkiem metalowym od walu paznokciowego wzdluz wolnego brzegu zeskrobuje resztki hybrydy nastepnie bloczkiem bialym wyrownuje powierzchnie, nigdy do konca nie zdejmuje bazy miejscami ona zostaje zmatowiona ale to nie przeszkadza przynajmniej nie uszkadzam plytki klientce a do bazy sie nastepna warstwa przyczepi. polecam ci sprzedajacego na allegro "leobert" kupuje od niego gelish i jestem zadowolona. ostatnio mieszam tez baze gelish i top a kolor daje Ibd Just Gel i tez trzyma


Aa i warto przed hybryda poprosic klientke o umycie rąk i namydlenie paznokci wtedy baza po utwardzeniu sie nie sciaga. Po zdjeciu hybrydy nie jest to konieczne bo jest juz odtluszczona. ale jak uzywam preparatu do skorek wczesniej to zawsze myjemy pozniej rece
przed nalozeniem hybrydy nie ma potrzeby mydlenia paznokci, wystarczy dokladnie odtluscic plynem i ewentulanie nalozyc primer (moze byc nawet bezkwasowy), ale ten sposob dziala tylko przy tych hybrydach, ktore maja baze i top oddzielnie, przy produktach 2w1 powinno sie lekko zmatowic plytke i samo sciaganie acetonem nie jest juz takie latwe. Kurczenie sie bazy i kolorow tez mozna ogarnac przymrazajac kazdego pazurka w lampie i robiac je na przemian, a juz na pewno nic sie nie bedzie kurczyc i "uciekac" jesli bedziemy utwardzac baze w lampie LED - wiem, ze to spory wydatek. Jezeli uzywa sie plynu do usuwania skorek to nalezy uzywac takiego, ktory nadaje sie do uzycia przed zabiegiem np. zelowania paznokci, taki plyn nie zawiera kwasow owocowych ani zadnych innych tluszczowych substancji, ktore bardzo rozmiekczaja okolice walu paznokciowego co moze powodowac liftowanie masy.

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2012-09-30 o 10:22
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 10:50   #2765
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
przed nalozeniem hybrydy nie ma potrzeby mydlenia paznokci, wystarczy dokladnie odtluscic plynem i ewentulanie nalozyc primer (moze byc nawet bezkwasowy), ale ten sposob dziala tylko przy tych hybrydach, ktore maja baze i top oddzielnie, przy produktach 2w1 powinno sie lekko zmatowic plytke i samo sciaganie acetonem nie jest juz takie latwe. Kurczenie sie bazy i kolorow tez mozna ogarnac przymrazajac kazdego pazurka w lampie i robiac je na przemian, a juz na pewno nic sie nie bedzie kurczyc i "uciekac" jesli bedziemy utwardzac baze w lampie LED - wiem, ze to spory wydatek. Jezeli uzywa sie plynu do usuwania skorek to nalezy uzywac takiego, ktory nadaje sie do uzycia przed zabiegiem np. zelowania paznokci, taki plyn nie zawiera kwasow owocowych ani zadnych innych tluszczowych substancji, ktore bardzo rozmiekczaja okolice walu paznokciowego co moze powodowac liftowanie masy.
Tak wiem przymrazam pazurki. uzywam cleanera i primera zawsze a mimo to niektre plytki maja takie pH ze baza w lampie się kurczy. po namydleniu nic takiego sie nigdy nie dzieje. Ja napisalam swoje spostrzezenia, sposoby nikt nie musi sie do nich stosowac
__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 11:46   #2766
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez gonia1203 Pokaż wiadomość
Tak wiem przymrazam pazurki. uzywam cleanera i primera zawsze a mimo to niektre plytki maja takie pH ze baza w lampie się kurczy. po namydleniu nic takiego sie nigdy nie dzieje. Ja napisalam swoje spostrzezenia, sposoby nikt nie musi sie do nich stosowac
Sposob moze i ciekawy, ale jak dla mnie niewykonalny w moim gabinecie - gdzie ja niby to mydlo mialabym trzymac?? w szufladzie?? dobry spsosb na domowe robotki... warto dopisac, ze jezeli juz ktos sie na takie pomysly decyduje to zeby nie robil tego np. mydlem glicerynowym.. Najlepsze w tym przypadku jest " Bialy Jelen" (jakbyscie mialy problem z tlusta plama lub zabrudzeniem po np. farbie olejnej to tez sie sprawdza)
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 13:26   #2767
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
Sposob moze i ciekawy, ale jak dla mnie niewykonalny w moim gabinecie - gdzie ja niby to mydlo mialabym trzymac?? w szufladzie?? dobry spsosb na domowe robotki... warto dopisac, ze jezeli juz ktos sie na takie pomysly decyduje to zeby nie robil tego np. mydlem glicerynowym.. Najlepsze w tym przypadku jest " Bialy Jelen" (jakbyscie mialy problem z tlusta plama lub zabrudzeniem po np. farbie olejnej to tez sie sprawdza)
Ja w salonie mam zlew i prosze klientke o umycie rąk wetrzenie mydła i spłukanie. w niczym mi to nie przeszkadza.
__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 11:33   #2768
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Sklep Dobrarada

Oo dzięki Goniu za podpowiedz, napewno skorzystam, wlasnie o tym samym sprzedawcy myslalam. Nie rozumiem tylko sposobu z mydełkiem, w jaki sposó ma on pomoc? Ja myslalabym ze wlasnie przez mydelko moze sie baza nie trzymac... skoro mydlo ma wlasiwosci natluszczajace... nie rozumiem jak to ma dzialac... moze poprostu cienka warstwe bazy i tyle...
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 12:03   #2769
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
Oo dzięki Goniu za podpowiedz, napewno skorzystam, wlasnie o tym samym sprzedawcy myslalam. Nie rozumiem tylko sposobu z mydełkiem, w jaki sposó ma on pomoc? Ja myslalabym ze wlasnie przez mydelko moze sie baza nie trzymac... skoro mydlo ma wlasiwosci natluszczajace... nie rozumiem jak to ma dzialac... moze poprostu cienka warstwe bazy i tyle...
...
o ile ie ma w sobie gliceryny to raczej odtłuszcza genralnie chodzi o porządne odtłuszczenie płytki....tak samo jak przed malowaniem lakierem dobrze umyć ręce mydłem,a nie jak niektóre dziewczyny przecierać zmywaczem do paznokci,który często zawiera olejki własnie.Ja osobiscie uważam,że bezpośrednio przed wszelką stylizacją nie zależy moczyć rąk w wodzie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 11:04   #2770
ATnails
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 58
Dot.: Sklep Dobrarada

Ciekawy pomysł z tym mydłem, tylko że ja zazwyczaj po ściągnięciu hybrydy jestem za nie moczeniem już paznokci aby ich nie rozmiękczać i tylko porządnie odtłuszczam
__________________
ATnails - Lublin
PaznokcieLublin2.blog.one t.pl
ATnails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 11:10   #2771
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Sklep Dobrarada

Ostatnimi czasy jestem bardzo zła na DR.

Zamówilam ostatnio pedzel do akrylu, na ktory bardzo czekałam, poza nim zamowilam tez inne produkty na ponad 200 zł, no niewazne, pędzel nie przyszedł, zadnej informacji wyjasnienia, zadnego maila, czy może zastąpić go jakimś innym, wartosc zamowienia na szczescie zostala obnizona.

Jeszcze wczesniej, już któryś raz się z tym spotykam, że żele paradise (juz kiedys pisalam o ich marnej jakosci) sa nalewane do sloiczkow tylko do plowy - oczywiscie zwazylam sloiczki dla porownania czy to aby nie wina cięższego zelu, no ale nie, po prostu leja za mało dla wlasnej oszczednosci(?), bo po co?

Pilniki 100/180 białe są teraz tak marnej jakosci, ze to jest aż przykre. Zawsze zamawiam w pakiecie po 10 sztuk, i ostatnio sie mocno popsuly, ich szkielet jest miękki, a papier z nasypem po kilku przejechaniach pilnika jest gladki - papier normalnie sie zrywa, i w pilniku robią się dziury przy uzywaniu pilnika oczywiscie jednorazowo dla jednej klientki.

Boję się już coś u nich zamawiać, nigdy jakoś nie było problemów z tym sklepem a już bardzo długo u nich kupuję.

Czy Wy dziewczyny wiecie, co się stało z dobra rada?
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 20:56   #2772
jotka97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: Sklep Dobrarada

Faktycznie co do żeli Paradise, to rosyjska ruletka - albo jest super, albo się kurczy i bez przerwy wszystko opada na dno słoika co ciężko wymieszać. Z pilników jestem zadowolona - kupuje w pakietach 100/180 i nails banan, morska wersja też bardzo dobra Ostatnio zakupiłam pilniki w powłoką mylar od Indigo - bez rewelacji, mało sztywne i trochę badziewiarskie, nie polecam.
jotka97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 19:13   #2773
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez monchita Pokaż wiadomość
Ostatnimi czasy jestem bardzo zła na DR.

Zamówilam ostatnio pedzel do akrylu, na ktory bardzo czekałam, poza nim zamowilam tez inne produkty na ponad 200 zł, no niewazne, pędzel nie przyszedł, zadnej informacji wyjasnienia, zadnego maila, czy może zastąpić go jakimś innym, wartosc zamowienia na szczescie zostala obnizona.

Jeszcze wczesniej, już któryś raz się z tym spotykam, że żele paradise (juz kiedys pisalam o ich marnej jakosci) sa nalewane do sloiczkow tylko do plowy - oczywiscie zwazylam sloiczki dla porownania czy to aby nie wina cięższego zelu, no ale nie, po prostu leja za mało dla wlasnej oszczednosci(?), bo po co?

Pilniki 100/180 białe są teraz tak marnej jakosci, ze to jest aż przykre. Zawsze zamawiam w pakiecie po 10 sztuk, i ostatnio sie mocno popsuly, ich szkielet jest miękki, a papier z nasypem po kilku przejechaniach pilnika jest gladki - papier normalnie sie zrywa, i w pilniku robią się dziury przy uzywaniu pilnika oczywiscie jednorazowo dla jednej klientki.

Boję się już coś u nich zamawiać, nigdy jakoś nie było problemów z tym sklepem a już bardzo długo u nich kupuję.

Czy Wy dziewczyny wiecie, co się stało z dobra rada?
Witam
Nic się nie stało. Jakiś czas temu przez kilka tygodni laliśmy żele kolorowe do innych słoików o większej pojemności niż poprzednie. Te większe mają dno termosu (termos to ten środkowy wkład w słoiku) bardzo nisko, leżące na dnie słoika - i taki słoik napełniony żelem wyglada jak pusty w połowie bo to słoik o pojemności docelowej 7-10ml.
Byłoby miło jakby Pani nie pisała rzeczy które nie mają miejsca czyli o rzekomych oszczędnościach. Nasz dostawca słoików zawiódł i niestety około 2000 żeli (różnych) było rozlane do tych o większej pojemności. Żele są porcjowane mechanicznie i nie "oszczędzamy" na zawartości. Ważenie słoika z żelem nie ma sensu bo opakowania mogą się różnić wagą. Sens ma ważenie samego żelu i gwarantuję, że w każdym opakowaniu 5ml jest go minimum 5g-5,5g.

Co do braków - przy ponad 12000 pozycjach asortymentowych zdarza się, że coś się skończy i nie zdążymy uzupełnić magazynów. Dlatego jeśli to jest na zamówieniu pobraniowym wówczas zostaje obcięte z zamówienia i kwota pobrania pomniejszona o kwotę braku. Przy zamówieniu już opłaconym zwracamy pieniądze za brakującą rzecz na konto bankowe Klienta. Co do poinformowania - standardowo w takich sytuacjach dzwonimy do Klienta. Niestety około 40% Klientów nie odbiera telefonu, ma wyłączony aparat, jest poza zasięgiem etc...

Nie rozumiem uwagi: wartość zamówienia na szczęście została pomniejszona.... Sugeruje Pani, że pobieramy pieniądze za rzeczy których nie wysyłamy a Pani miała szczęście bo pomniejszyliśmy kwotę pobrania????

Jesteśmy uczciwą firmą.

Jeśli Pani uważa, że żele Paradise są kiepskiej jakości, po co je Pani kupuje? Już któryś raz z kolei? Po co kupować coś o czym ma się opinię, że jest kiepskie? Nie bardzo rozumiem. Jeśli raz bym coś kupiła i nie byłabym zadowolona - nie kupowałabym tego produktu ponownie. Mamy różne linie kolorówki - najpełniejsza jest i-nails klasyczna, jest ponad 100 kolorów i jest w czym wybrać, jest linia Las Vegas (niestety mało kolorów do wyboru ale troszkę jest), są żeliki no name ....
Ogólnie strasznie dużo żali i pretensji a rzeczywiście jest Pani naszą stałą Klientką i sporo Pani kupuje. Jeśli dana rzecz nie spełnia Pani oczekiwań zawsze można reklamować produkt lub po prostu nie kupować danej rzeczy jeśli Pani nie odpowiada. Przy takiej ilości pozycji asortymentowych niestety nie mam możliwości, że wszystko zawsze będzie dostępne, mimo naszych starań zdarzają się braki.

Co do pilników - wprowadziliśmy teraz jednolite oznaczenie - pilniki z dopiskiem STANDARD są kupowane w Niemczech i są bardzo dobrej jakości. Proponuję albo te lub ewentualnie linię pilników i-nails.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez jotka97 Pokaż wiadomość
Faktycznie co do żeli Paradise, to rosyjska ruletka - albo jest super, albo się kurczy i bez przerwy wszystko opada na dno słoika co ciężko wymieszać. Z pilników jestem zadowolona - kupuje w pakietach 100/180 i nails banan, morska wersja też bardzo dobra Ostatnio zakupiłam pilniki w powłoką mylar od Indigo - bez rewelacji, mało sztywne i trochę badziewiarskie, nie polecam.
Przypuszczam, że co do Paradise różnice między nimi wynikają z różnych zawartości pigmentów. Chciałam poinformować, że będziemy teraz wdrażać inną metodę konfekcjonowania żeli i ich jakość powinna się poprawić znacząco w związku z lepszym mieszaniem żeli w trakcie konfekcjonowania. Chcę też podkreślić, że klasyczna linia i-nails jest nieco bardziej zaawansowana technologicznie i żele te nie rozwarstwiają się tak szybko jak Paradise.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
niby tak ale jesliby ta 2 zarowkowa jednak wszystko utwardzala?
tanszy koszt uzytkowania jest mniejsza gabarytowo.
do tego podobno utwardza zele ledowe i hybrydy- czyli mocno napigmentowane kolory- wiec mozliwe ze jest naprawde dobra. ja bym mimo wszystko wypytala beatke, przeciez nie oklamie w rozmowie w cztery uszy-oczy
No niby się wszystko zgadza ale gabaryty to ma normalne - jak tunelówka, mała to ona nie jest
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 21:43   #2774
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Sklep Dobrarada

DobraRado- może tutaj uzyskam odpowiedź, ponieważ pisałam maila ale musiał się zawieruszyć czy będziecie mieli jeszcze w sklepie lamy uv Omega?
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 15:02   #2775
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
Przypuszczam, że co do Paradise różnice między nimi wynikają z różnych zawartości pigmentów. Chciałam poinformować, że będziemy teraz wdrażać inną metodę konfekcjonowania żeli i ich jakość powinna się poprawić znacząco w związku z lepszym mieszaniem żeli w trakcie konfekcjonowania. Chcę też podkreślić, że klasyczna linia i-nails jest nieco bardziej zaawansowana technologicznie i żele te nie rozwarstwiają się tak szybko jak Paradise.
Ja tak od siebie chciałam napisać, że niestety, ale duża różnica jest też w zwykłych żelech kolorowych i-nails - szczególnie widać to przy brązie 99 i fuksji 77 - mam oba te kolory ze straszych zamówień w domu i w pracy z zamówień z ostatnich 2 lub może 3 miesięcy - różnica kolosalna w kryciu - w domu wystarczy mi jedna dokładnie położona warstwa, może 2 mniej dokładne,a te w pracy nawet po 3 warstwach dają prześwity....
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 17:01   #2776
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
DobraRado- może tutaj uzyskam odpowiedź, ponieważ pisałam maila ale musiał się zawieruszyć czy będziecie mieli jeszcze w sklepie lamy uv Omega?
Niestety nie. Dawno temu czyli jakieś 2-3 lata temu te lampy były doskonałej jakości, sprowadzaliśmy je z firmy Evershine. Jakiś 1-2 lata wstecz firma Evershine sprowadziła te lampy dużo tańsze niż wcześniej (zresztą można je było kupić na Allegro bezpośrednio od tej firmy) i kosztowały sporo mniej niestety ich jakość była fatalna. Na 48 lamp potrafiły być sprawne 2 sztuki, więc je zwróciliśmy i zaprzestaliśmy je sprzedawać, mimo to chyba można je dalej kupować na Allegro od użytkownika Evershine.

Generalnie teraz jest problem z zakupieniem naprawdę dobrych lamp. Z tych które mam w sklepie najlepsze są Naildesign (niemiecka lampka, pasują do niej żarówki X-menia), lampki Eurotech, lampka Finally, lampki w różowym kolorze.

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez misiu235 Pokaż wiadomość
Ja tak od siebie chciałam napisać, że niestety, ale duża różnica jest też w zwykłych żelech kolorowych i-nails - szczególnie widać to przy brązie 99 i fuksji 77 - mam oba te kolory ze straszych zamówień w domu i w pracy z zamówień z ostatnich 2 lub może 3 miesięcy - różnica kolosalna w kryciu - w domu wystarczy mi jedna dokładnie położona warstwa, może 2 mniej dokładne,a te w pracy nawet po 3 warstwach dają prześwity....
Pracujemy nad tym problemem i mam nadzieję, że w najbliższym czasie sytuacja ulegnie znaczącej poprawie ze względu na wdrożenie nowej techniki konfekcjonowania produktów. Przepraszam za te niedogodności
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 17:54   #2777
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
Niestety nie. Dawno temu czyli jakieś 2-3 lata temu te lampy były doskonałej jakości, sprowadzaliśmy je z firmy Evershine. Jakiś 1-2 lata wstecz firma Evershine sprowadziła te lampy dużo tańsze niż wcześniej (zresztą można je było kupić na Allegro bezpośrednio od tej firmy) i kosztowały sporo mniej niestety ich jakość była fatalna. Na 48 lamp potrafiły być sprawne 2 sztuki, więc je zwróciliśmy i zaprzestaliśmy je sprzedawać, mimo to chyba można je dalej kupować na Allegro od użytkownika Evershine.

Generalnie teraz jest problem z zakupieniem naprawdę dobrych lamp. Z tych które mam w sklepie najlepsze są Naildesign (niemiecka lampka, pasują do niej żarówki X-menia), lampki Eurotech, lampka Finally, lampki w różowym kolorze.

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------


Dziękuję za odpowiedź a kiedy planowo powinny być w sklepie znów lampki Naildesign? Widzę właśnie, że straszna posucha, prawie każda niedostępna
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 18:46   #2778
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Sklep Dobrarada

w tym tygodniu zrobimy porządek na magazynie lamp
może się jakieś pojawią
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 18:59   #2779
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Sklep Dobrarada

To bardzo się cieszę, bo w waszym sklepie kupujemy dużo produktów, ale niestety już pomału zaczęłam się rozglądać za jakąś inną kolorówką właśnie prze to krycie.

A z lampami, to powiem wam, że teraz ich jakość jest fatalna - ja mam coś pecha do nich, bo każda coś szfankuje i pracuję na mojej najstarszej tunelówce - wygląda okropnie, ale nie ma z nią jakiś większych niespodzianek (biorąc pod uwagę to, że ma tylko tryb świecenia ciągłego, bo pozostałe padły zaraz po kupieniu)
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-10, 09:58   #2780
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

Pare postow wczesniej Dobra Rada napisala cos bardzo madrego- po co zamawiac kolejny raz towar jesli on nas niesatysfakjonuje?? Ja wymienilam kolorowke od DR jeszcze przed wakacjami- stopniowo ponad 70 kolorow zastepowalam produktami z innych firm. Na poczatku nie bralam pewnych wad pod uwage, bo i tak w jakis 80% robie bialego frencha, wiec kolorowka rzadko byla uzywana. Dopeiro jak klientki zaczely sklaniac sie ku jednokolorowym paznokciom zaczelo byc bardzo irytujace slabe krycie itd.Wymienilam je stopniowo- slabe krycie nawet przy 3, 4 warstwach, zele zbyt rzadkie (to akurat kwestia indywidualna), szybkie kurczenie w okolicach skorek i wolnego brzegu... Trafily mi sie kolorki,ktore nie chcialy sie utwardzac
Dawno juz nic w DR nie zamawialam, zbieram sie wlasnie do zakupow- zawsze jestem zadowolona z bialych pilnikow i-nails (100/180) chociaz czytam, ze sie popsuly i mam troche stracha:/, niezastapiony jest zel Celeste, farbki Polycolor w tubkach ( nie polecam tych w plastikowych sloiczkach), frezy, nakladki na mandrel (testowalam zakupione w innych sklepach i zawsze wracam do tych od DR), bezpylowe waciki (rewelacja), zarowki do lampy tunelowej (mam do nich pelne zaufanie), szablony Creativ (chociaz jedna rolka na 3 trafila mi sie ze slabym klejem), kolorowe akryle (bardzo plastyczne i dobrze sie lacza z liquidami innych firm), ozdobki (bogaty wybor i doskonala jakosc), cleaner i-nails (swietne odtluszcza plytke paznokcia)..
Niestety rynek paznokciowy jest juz tak nasycony i jest juz taka duza konkurencja, ze sklep DR musi naprawde stanac na wysokosci zadania i dolozyc wszelkich staran aby jego asortyment spelnial oczekiwania stylistek
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 11:34   #2781
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Sklep Dobrarada

Witam

mam pytanko bo zbieram się do pierwszego zamówienia:
nie wszystko co chcę zamówić jest na stanie, czy jest sens czekać ? pojawi sie za pare dni hmmmmmmmmm ??? i oto mam dylemat
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 05:36   #2782
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Sklep Dobrarada

Jestem stałą klientką sklepu Dobrejrady i praktycznie zawsze jestem zadowolona z jakości produktów. Szczególnie polecam pilniki, bonder, cyrkonie i szklane tipsy. Ach, no i rewelacyjny żel nabłyszczający do żeli twardych - mój nr 1. Ponadto DR ma u mnie OGROMNEGO plusa za jakość obsługi w sklepie (sama pracowałam kiedyś przy sprzedaży,więc bardzo doceniam takie rzeczy) - przy jakimkolwiek kłopocie, reklamacji, wymianie sprawa zawsze jest załatwiana od ręki, skutecznie i tak, że mam wrażenie, że jedynym zmartwieniem jakie leży na sercu pracownikom sklepu jest moje zadowolenie jako klientki
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 13:46   #2783
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez monchita Pokaż wiadomość
Ostatnimi czasy jestem bardzo zła na DR.

Pilniki 100/180 białe są teraz tak marnej jakosci, ze to jest aż przykre. Zawsze zamawiam w pakiecie po 10 sztuk, i ostatnio sie mocno popsuly, ich szkielet jest miękki, a papier z nasypem po kilku przejechaniach pilnika jest gladki - papier normalnie sie zrywa, i w pilniku robią się dziury przy uzywaniu pilnika oczywiscie jednorazowo dla jednej klientki.

Czy Wy dziewczyny wiecie, co się stało z dobra rada?
Jeśli chodzi o pilniczki to się zgodzę, zawsze brałam i-nailsy 100/180 białe banany i rzeczywiście te któe przychodzą w innych foliach, mają grubszy nadruk i jakość ich jest niestety gorsza...
Reszta produktów bardzo mnie satysfakcjonuje
Dziewczyny a do czego stosujecie żel celeste? Czy ma on moze podobną konsystencje do galaretki rozowej od Db? Jak spisuje sie w porownaniu do Violeta?
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."

Edytowane przez Eve21
Czas edycji: 2012-12-26 o 13:54
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 16:29   #2784
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Sklep Dobrarada

Co do pilniczków jestem tego samego zdania - teraz są fatalne - od zawsze je zamawiałam, ale niestety muszę szukać czegoś innego.
Celeste jest średniogęsty i bardzo fajnie się poziomuje, ja go lubię.
Buildera miałam violeta, ale nie za bardzo nim pracuję, bo mam problem z utwardzaniem - żarówki nówki, a on niestety potrzebuję bardzo dużo czasu, by się przymrozić - pracując naprzemiennie nie zdąży niestety zastygnąć....
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:21   #2785
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Sklep Dobrarada

Dobrarado a którą z dostępnych lamp uv polecasz? Chodzi mi o te 36W. Będziesz może uzupełniała lampy? Bo ta którą chciałam jest niedostępna
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 08:45   #2786
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość
Dobrarado a którą z dostępnych lamp uv polecasz? Chodzi mi o te 36W. Będziesz może uzupełniała lampy? Bo ta którą chciałam jest niedostępna
Dobra Rada wielokrotnie pisala , ze najprawdopodobniej nie bedzie sprowadzac lamp uv, bo ich jakos bardzo sie popsula... Najlepiej zadzwonic do sklepu i zapytac bezposrednio. Ja moge tylko podpowiedziec, ze swojego 5-letniego, poobijanego staruszka wymienilam na "nowszy" model ze sklepu Allepaznokcie- produktow nie polecam, ale lampa sprawdza sie doskonale
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 12:57   #2787
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
Dobra Rada wielokrotnie pisala , ze najprawdopodobniej nie bedzie sprowadzac lamp uv, bo ich jakos bardzo sie popsula... Najlepiej zadzwonic do sklepu i zapytac bezposrednio. Ja moge tylko podpowiedziec, ze swojego 5-letniego, poobijanego staruszka wymienilam na "nowszy" model ze sklepu Allepaznokcie- produktow nie polecam, ale lampa sprawdza sie doskonale
Dziękuję
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 12:32   #2788
Nikhe90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9
Thumbs up Dot.: Sklep Dobrarada

Korzystam ze sklepu DR od początku istnienia tego sklepu. Pamiętam jeszcze starą, niezbyt dopracowaną stronę internetową która pozostawiała wiele do życzenia. Nigdy nie było sytuacji żeby paczka nie doszła, żeby coś było pomylone czy niezgodne z opisem. To mój najlepszy sklep pazurkowy i nie zamienię go na żaden inny, nawet pomimo tego, że na miejscu od ręki mam 5 sklepów pazurkowych
Nikhe90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 10:56   #2789
jotka97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: Sklep Dobrarada

To prawda, paczki od DR dochodzą zawsze szybko i sprawnie, a trzeba dodać że opłaty za przesyłkę są niewielkie. Nigdy żadnej pomyłki, fachowe podejście do klienta.
jotka97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 10:00   #2790
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Sklep Dobrarada

A co się stało, że nie ma żelu Builder brick?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 23:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.