Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-10-13, 18:33   #31
wikuuusss
Raczkowanie
 
Avatar wikuuusss
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 63
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Na wyrównanie to ja sobie d³ugo poczekam.. A co do koñcówek do mam taki zamiar, bêdê stosowaæ olejek kokosowy na nie. OMO próbowa³am ale nic spektakularnego nie zauwa¿y³am. U¿y³am na pierwsze O od¿ywki alterra z granatem potem szampon czarna rzepa malwa na ca³± d³ugo¶æ w³osów i potem znów alterra.

Edytowane przez wikuuusss
Czas edycji: 2012-10-13 o 18:35
wikuuusss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-13, 18:40   #32
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 4 785
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez wikuuusss Poka¿ wiadomo¶æ
Na wyrównanie to ja sobie d³ugo poczekam.. A co do koñcówek do mam taki zamiar, bêdê stosowaæ olejek kokosowy na nie. OMO próbowa³am ale nic spektakularnego nie zauwa¿y³am. U¿y³am na pierwsze O od¿ywki alterra z granatem potem szampon czarna rzepa malwa na ca³± d³ugo¶æ w³osów i potem znów alterra.
OMO wyklucza slsy, wiêc Malwa nada siê tylko do oczyszczenia co jaki¶ czas. Pierwszym O mo¿e byæ np. olej albo maska, drugim albo od¿ywka nadaj±ca siê do mycia, albo co¶ delikatnego, np. Facelle. Mam wra¿enie, ¿e Twoje w³osy nie chc± byæ proste, mo¿e uda³oby siê wydobyæ fale?
__________________

Darkoz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-13, 19:09   #33
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

¦wietny temat .
Moje w³osy zapuszczam od d³ugo¶ci boba, od tego czasu podcina³am je raz. Zawsze od urodzenia mia³am je proste, ale od porz±dniejszego dbania- olejów, od¿ywek, etc. zaczê³y siê lokowaæ.
St±d myjê je przed spaniem, z mokrymi idê spaæ, rano mam loki... ale koñcówki s± naprawdê zbite w str±ki, co mnie do¶æ denerwuje. I nie wiem co z tym zrobiæ.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-13, 19:17   #34
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 1 631
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez Darkoz Poka¿ wiadomo¶æ
OMO wyklucza slsy, wiêc Malwa nada siê tylko do oczyszczenia co jaki¶ czas. Pierwszym O mo¿e byæ np. olej albo maska, drugim albo od¿ywka nadaj±ca siê do mycia, albo co¶ delikatnego, np. Facelle. Mam wra¿enie, ¿e Twoje w³osy nie chc± byæ proste, mo¿e uda³oby siê wydobyæ fale?
Przecie¿ pierwsze O w OMO to zabezpieczenie od¿ywk± d³ugo¶ci w³osów przed siarczanami z szamponu .
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-13, 19:29   #35
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 4 785
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez Ainnel Poka¿ wiadomo¶æ
Przecie¿ pierwsze O w OMO to zabezpieczenie od¿ywk± d³ugo¶ci w³osów przed siarczanami z szamponu .
Z tego co czyta³am wynika, ¿e nie powinno siê na co dzieñ silnymi detergentami myæ fal i loków, no chyba ¿e sam± skórê g³owy.
__________________

Darkoz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-14, 13:19   #36
MesaVerde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 196
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Super temat

Mi nieco pomog³o ¶ciêcie w³osów - tak to by³y rok temu cieniowane i koñcówki by³y ju¿ bardzo nieciekawe.

Nie wpad³am na to, ¿eby wymyæ szczotki do w³osów! Dziêki, sprawdzê
Niestety u¿ywam plastikowych póki co, jeszcze nie dosz³am do sprawienia sobie nowych. Która¶ wie gdzie stacjonarnie w Warszawie mo¿na dostaæ z naturalnego w³osia? Bo rozgl±da³am siê po drogeriach i nic nie widzia³am
__________________
Zdrowo siê od¿ywiam, pijê zio³a, suplementujê.
Dbam o w³osy.
Uczê siê dbaæ o cerê.
Uwielbiam oleje.
Czytam, s³ucham, jestem szczê¶liwa.

Bêdê:
Æwiczyæ i p³ywaæ- kondycja i sylwetka.
Precz z celulitem i naczynkami.
Badania kontrolne.
Zorganizowaæ siê i popchn±æ ¿ycie do przodu.
MesaVerde jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-14, 14:05   #37
Fram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez pluskotka Poka¿ wiadomo¶æ
Temat i dla mnie, i choæ Ameryki tu nie odkry³am, to chocia¿ bêdê z Wami w tej niedoli

Mia³am kiedy¶ cieniowane w³osy i potwierdzam- wiêksza tendencja do zbijania siê w str±ki. Dbam o w³osy od roku, zesz³am z cieniowania i widzê, ¿e mniej siê str±kuj±, ale to i tak niewiele.

Pytanie do Was: jakie macie w³osy? Moje s± cieniutkie, wiêc mam wra¿enie, ¿e maj± strukturê pajêczej nici, st±d ³atwo siê przyklejaj± jeden do drugiego
Moje te¿ s± strasznie cieniutkie, mam wra¿enie ¿e nigdy nie bêd± takie sypkie bo s± na to za lekkie i za wolno opadaj±, tworz±c tak± w³a¶nie "pajêczynkê"
S± bardzo g³adkie wiêc raczej nie s± specjalnie porowate.
Fram jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-10-14, 16:20   #38
Akinka
Raczkowanie
 
Avatar Akinka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: LU
Wiadomo¶ci: 254
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez Darkoz Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³am to samo, teraz ci±gle chodzê w grzywce podpiêtej do góry. A jak Twoja jest do¶æ d³uga, to mo¿e podepniesz na bok? Takiej nie trzeba ruszaæ i nie str±czkuje siê tak jak rozpuszczona.
w sumie moja ,,kochana" fryzjerka pocieniowa³a mi równie¿ grzywkê wiêc w najkrótszym miejscu moja grzywka ma 3-4 cm i trochê ciê¿ko j± podpi±æ..
ah to cieniowanie, nigdy wiêcej takich b³êdów, o nie!
__________________
Zastrzegam sobie prawo do zmiany opinii
Akinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-14, 16:33   #39
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 4 785
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez Akinka Poka¿ wiadomo¶æ
w sumie moja ,,kochana" fryzjerka pocieniowa³a mi równie¿ grzywkê wiêc w najkrótszym miejscu moja grzywka ma 3-4 cm i trochê ciê¿ko j± podpi±æ..
ah to cieniowanie, nigdy wiêcej takich b³êdów, o nie!
Ja te¿ nie zamierzam, co najwy¿ej jak ju¿ bêdê mia³a d³uuugie w³osy, to bêdê ¶cinaæ tak, ¿eby z ty³u przypomina³y literê U.
__________________

Darkoz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-14, 16:56   #40
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 6 660
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Ja od mniej wiêcej roku mam ¶ciête w³osy na prosto i to nic nie da³o. Nadal siê zbijaj±. Dodatkowo s± cienkie i do¶æ szybko siê przet³uszczaj±. Myjê codziennie i zmuszona jestem suszyæ je suszark±. U¿ywam tylko zimnego nawiewu, ale wiadomo, ¿e to te¿ na nie wp³ywa.
__________________
"Z u¶miechem traktuj siebie, swoje niedoci±gniêcia, swoj± duchow± nieporadno¶æ. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-14, 18:14   #41
cyanid
Raczkowanie
 
Avatar cyanid
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

W³osy zbijaj±ce siê w str±ki te¿ od zawsze by³y moim problemem, ale teraz zaczê³am je myæ rano g³ow± w dó³ Dajê im trochê przeschn±æ po czym dosuszam suszark± z funkcj± jonizacji i zimnym nawiewem. Przed wyjsciem je uk³adam, spryskujê delikatnie lakierem i s± ¶wie¿e i puszyste ca³y dzieñ Oczywi¶cie te¿ stosujê pielegnacjê bezsilikonow±, myjê w³osy babydream, po ka¿dym myciu nak³adam od¿ywkê(najczê¶ciej z Alterry), ale najlepiej moje w³osy wygl±daj± i siê uk³adaj± gdy umyjê je rano przed wyj¶ciem
cyanid jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-14, 18:30   #42
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 217
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez cyanid Poka¿ wiadomo¶æ
W³osy zbijaj±ce siê w str±ki te¿ od zawsze by³y moim problemem, ale teraz zaczê³am je myæ rano g³ow± w dó³ Dajê im trochê przeschn±æ po czym dosuszam suszark± z funkcj± jonizacji i zimnym nawiewem. Przed wyjsciem je uk³adam, spryskujê delikatnie lakierem i s± ¶wie¿e i puszyste ca³y dzieñ Oczywi¶cie te¿ stosujê pielegnacjê bezsilikonow±, myjê w³osy babydream, po ka¿dym myciu nak³adam od¿ywkê(najczê¶ciej z Alterry), ale najlepiej moje w³osy wygl±daj± i siê uk³adaj± gdy umyjê je rano przed wyj¶ciem
Zawszê myjê rano, g³ow± do do³u, potem przez 1 minutkê suszarka - w ten sposób dodaje im objêto¶ci, wiem wiem powinny schn±æ same ale wtedy nie do¶æ siê str±kuj± to jeszcze le¿± p³asko na skalpie
__________________
niech w³osy rosn± a brzuch maleje
harosza22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-14, 20:19   #43
Luthieenn
Raczkowanie
 
Avatar Luthieenn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez cyanid Poka¿ wiadomo¶æ
W³osy zbijaj±ce siê w str±ki te¿ od zawsze by³y moim problemem, ale teraz zaczê³am je myæ rano g³ow± w dó³ Dajê im trochê przeschn±æ po czym dosuszam suszark± z funkcj± jonizacji i zimnym nawiewem. Przed wyjsciem je uk³adam, spryskujê delikatnie lakierem i s± ¶wie¿e i puszyste ca³y dzieñ Oczywi¶cie te¿ stosujê pielegnacjê bezsilikonow±, myjê w³osy babydream, po ka¿dym myciu nak³adam od¿ywkê(najczê¶ciej z Alterry), ale najlepiej moje w³osy wygl±daj± i siê uk³adaj± gdy umyjê je rano przed wyj¶ciem
Robiê identycznie i niestety efektów brak. Dodatkowo takie suszenie w ogóle nie dodaje moim w³osom objêto¶ci....w zasadzie nic nie jest w stanie im jej dodaæ Masakra...znios³abym jeszcze zbijanie siê w str±ki, gdyby w³osy by³y uniesione, a tak to przyklapniête str±czki....zw³aszcza przy twarzy
__________________
Blogujê
Luthieenn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-15, 10:20   #44
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 217
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez Luthieenn Poka¿ wiadomo¶æ
Robiê identycznie i niestety efektów brak. Dodatkowo takie suszenie w ogóle nie dodaje moim w³osom objêto¶ci....w zasadzie nic nie jest w stanie im jej dodaæ Masakra...znios³abym jeszcze zbijanie siê w str±ki, gdyby w³osy by³y uniesione, a tak to przyklapniête str±czki....zw³aszcza przy twarzy
To mo¿e masz ¼le obciête? Albo kup sobie suszarko - lokówkê, wygl±da jak okr±g³a szczotka tylko, ¿e odrazu suszy w³oski i mo¿na fajnie dziêki niej podnie¶æ w³osy. Ostatnio znalaz³am w piwnicy termoloki - ponoæ mo¿na dziêki nimi stowrzyæ cudn± fryzurê ale nie ma na nie czasu
__________________
niech w³osy rosn± a brzuch maleje
harosza22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-15, 11:25   #45
Luthieenn
Raczkowanie
 
Avatar Luthieenn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez harosza22 Poka¿ wiadomo¶æ
To mo¿e masz ¼le obciête? Albo kup sobie suszarko - lokówkê, wygl±da jak okr±g³a szczotka tylko, ¿e odrazu suszy w³oski i mo¿na fajnie dziêki niej podnie¶æ w³osy. Ostatnio znalaz³am w piwnicy termoloki - ponoæ mo¿na dziêki nimi stowrzyæ cudn± fryzurê ale nie ma na nie czasu
Koñce mam ¶ciête na prosto, a przy twarzy mam resztki grzywki siêgaj±ce od brody do ramion....nic z tym nie mogê zrobiæ, ca³y czas uparcie zapuszczam na równ± d³ugo¶æ, wiêc nie wiem jak mogê to ¶ci±æ inaczej :/
S³ysza³am o tej suszarce, i mam w planach jej zakup, tylko brak pieni±¿ków
__________________
Blogujê
Luthieenn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-15, 13:10   #46
wikuuusss
Raczkowanie
 
Avatar wikuuusss
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 63
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez Darkoz Poka¿ wiadomo¶æ
OMO wyklucza slsy, wiêc Malwa nada siê tylko do oczyszczenia co jaki¶ czas. Pierwszym O mo¿e byæ np. olej albo maska, drugim albo od¿ywka nadaj±ca siê do mycia, albo co¶ delikatnego, np. Facelle. Mam wra¿enie, ¿e Twoje w³osy nie chc± byæ proste, mo¿e uda³oby siê wydobyæ fale?
Fale na moich dziwacznych prostakach? Nie wierzê Ale jak mo¿na siê o tym przekonaæ? Jako¶ je wydobyæ? Wiesz mo¿e?
wikuuusss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-15, 14:09   #47
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 4 785
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez wikuuusss Poka¿ wiadomo¶æ
Fale na moich dziwacznych prostakach? Nie wierzê Ale jak mo¿na siê o tym przekonaæ? Jako¶ je wydobyæ? Wiesz mo¿e?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=56769 - tutaj masz trochê przydatnych linków.
Termoloki fajna rzecz, niestety gdy mi siê od nich zakrêc± w³osy, i tak siê str±kuj±, i ca³a fryzura robi siê brzydka, a jak siê rozczesze, nie ma loków.
__________________

Darkoz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-15, 17:49   #48
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 217
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Trzeba po prostu przyj±æ, ¿e piêkna tafla w³osów mo¿liwa jest tylko w TV a szczotkê zawsze trzeba mieæ pod rêk±. Mnie martwi wypadanie i na tym siê skupiê
__________________
niech w³osy rosn± a brzuch maleje
harosza22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-15, 18:00   #49
wikuuusss
Raczkowanie
 
Avatar wikuuusss
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 63
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez harosza22 Poka¿ wiadomo¶æ
Trzeba po prostu przyj±æ, ¿e piêkna tafla w³osów mo¿liwa jest tylko w TV a szczotkê zawsze trzeba mieæ pod rêk±. Mnie martwi wypadanie i na tym siê skupiê
I akurat to nie jest prawd±, bo mam wiele kole¿anek które maj± podobne w³osy do mnie, a nawet d³u¿sze i du¿o bardziej zniszczone (nie cieniowane w wiêkszo¶ci), czesz± w³osy tylko rano i wieczorem, a ca³y dzieñ wygl±daj± fantastycznie. Nawet gdy jest silny wiatr to po wej¶ciu do pomieszczenia nie maj± spl±tanych str±ków, a ja w miêdzy czasie latam ze szczotk± dooko³a nich .

Mo¿e wstawmy zdjêcia swoich str±ków tutaj? Zobaczymy czy wygl±daj± tak samo i co mamy na my¶li mówi±c str±ki? Ja bardzo chêtnie wstawie zdjêcie jutro
wikuuusss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 18:03   #50
Luthieenn
Raczkowanie
 
Avatar Luthieenn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez wikuuusss Poka¿ wiadomo¶æ
I akurat to nie jest prawd±, bo mam wiele kole¿anek które maj± podobne w³osy do mnie, a nawet d³u¿sze i du¿o bardziej zniszczone (nie cieniowane w wiêkszo¶ci), czesz± w³osy tylko rano i wieczorem, a ca³y dzieñ wygl±daj± fantastycznie. Nawet gdy jest silny wiatr to po wej¶ciu do pomieszczenia nie maj± spl±tanych str±ków, a ja w miêdzy czasie latam ze szczotk± dooko³a nich
Tak, dok³adnie! Moja kole¿anka ma blond w³osy, naprawdê bardzo zniszczone od rozja¶niania i zero str±ków. Na wietrze jak jej siê zrobi±, to wystarczy, ¿e przeczesze je rêkami i s± takie jak przedtem! A tymczasem ja po wietrze wygl±dam jakbym ich kilka dni nie my³a...i we¼ tu nie przejmuj siê w³osami T__T
__________________
Blogujê
Luthieenn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-15, 18:27   #51
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 4 785
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Mnie pomaga upinanie grzywki do góry i wi±zanie w³osów w warkocz przed wyj¶ciem. Gdy jestem na miejscu, rozpuszczam je. Tak zrobi³am dzisiaj i by³o trochê lepiej z w³osami.
__________________

Darkoz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-15, 18:36   #52
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 217
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Dobry pomys³ z tymi fotkami Na str±ki ponoæ pomaga szczotka tangle tezer - dostêpna na allegro za oko³o 50 z³ trochê sporo... Kto pierwszy siê odwa¿y daæ zdjêcie?
__________________
niech w³osy rosn± a brzuch maleje
harosza22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-15, 18:50   #53
Akinka
Raczkowanie
 
Avatar Akinka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: LU
Wiadomo¶ci: 254
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez Darkoz Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie pomaga upinanie grzywki do góry i wi±zanie w³osów w warkocz przed wyj¶ciem. Gdy jestem na miejscu, rozpuszczam je. Tak zrobi³am dzisiaj i by³o trochê lepiej z w³osami.

I w moim przypadku jest lepiej... Przez godzinê

Dodam zdjêcie moich pod koniec tygodnia, ale ostrzegam - fryzjerska masakra
__________________
Zastrzegam sobie prawo do zmiany opinii
Akinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-15, 18:57   #54
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 1 631
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez harosza22 Poka¿ wiadomo¶æ
Dobry pomys³ z tymi fotkami Na str±ki ponoæ pomaga szczotka tangle tezer - dostêpna na allegro za oko³o 50 z³ trochê sporo... Kto pierwszy siê odwa¿y daæ zdjêcie?
Moje po ok. 3-godzinnym braku rozczesywania i ok. 15-minutowym spacerze po wietrze: http://imageshack.us/photo/my-images/836/p1030627f.jpg/ . Niby tragedii nie ma, ale dra¿ni mnie to, ¿e koñcówki zbijaj± siê w kolonie.
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light




Edytowane przez Ainnel
Czas edycji: 2012-10-15 o 19:06
Ainnel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-15, 19:05   #55
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 3 508
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez wikuuusss Poka¿ wiadomo¶æ
I akurat to nie jest prawd±, bo mam wiele kole¿anek które maj± podobne w³osy do mnie, a nawet d³u¿sze i du¿o bardziej zniszczone (nie cieniowane w wiêkszo¶ci), czesz± w³osy tylko rano i wieczorem, a ca³y dzieñ wygl±daj± fantastycznie. Nawet gdy jest silny wiatr to po wej¶ciu do pomieszczenia nie maj± spl±tanych str±ków, a ja w miêdzy czasie latam ze szczotk± dooko³a nich .

Mo¿e wstawmy zdjêcia swoich str±ków tutaj? Zobaczymy czy wygl±daj± tak samo i co mamy na my¶li mówi±c str±ki? Ja bardzo chêtnie wstawie zdjêcie jutro
O, o! Dok³adnie to samo u mnie. Lekki wiaterek, spacerek i ju¿ str±ki Specjalnie obserwujê inne dziewczyny, mo¿e wiuchaæ 100 km/h, a jak w³osy opadn± to zero str±ków, mog± je przeczesaæ palcami. No i jak ¿yæ?
Niby ci±g³e czesanie str±ków wzmaga przet³uszczanie, ale znowu str±ki wygl±daj± jak przet³uszczone, i takie b³êdne ko³o, bez wyj¶cia.
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tu¿ za rogiem. Jakby by³o kieszonkowcem, dziwk± albo sprzedawc± losów na loteriê: to jego najczêstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyæ."
pluskotka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-15, 19:05   #56
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 217
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Nudzê siê wiêc zgra³am zdjêcia z telefonu i wstawiam pierwsza w³osy.
Na zdjêciu s± wyczesane ale ju¿ i tak widaæ zami³owanie do str±kowania
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1085.jpg (89,2 KB, 251 za³adowañ)
__________________
niech w³osy rosn± a brzuch maleje
harosza22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-15, 19:19   #57
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 4 785
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Ja na Waszych zdjêciach str±ków nie widzê, co najwy¿ej trochê zbite koñcówki, na co ma³o kto zwraca uwagê.
Moje (rozczesane, jeden z gorszych dni): https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1349181940
__________________

Darkoz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-15, 19:22   #58
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 217
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez Darkoz Poka¿ wiadomo¶æ
Ja na Waszych zdjêciach str±ków nie widzê, co najwy¿ej trochê zbite koñcówki, na co ma³o kto zwraca uwagê.
Moje (rozczesane, jeden z gorszych dni): https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1349181940
Kobieto jakie masz grube w³osy, moje gratulacje Tylko czemu takie krzywulce? I nawet takie gêste w³osy siê str±kuj±?!
__________________
niech w³osy rosn± a brzuch maleje
harosza22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-15, 19:25   #59
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 4 785
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez harosza22 Poka¿ wiadomo¶æ
Kobieto jakie masz grube w³osy, moje gratulacje Tylko czemu takie krzywulce? I nawet takie gêste w³osy siê str±kuj±?!
Pewnie wydaj± siê grube, bo zlepione. Krzywe, bo z warkocza rozpuszczone.
__________________

Darkoz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-15, 19:28   #60
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 217
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez Ainnel Poka¿ wiadomo¶æ
Moje po ok. 3-godzinnym braku rozczesywania i ok. 15-minutowym spacerze po wietrze: http://imageshack.us/photo/my-images/836/p1030627f.jpg/ . Niby tragedii nie ma, ale dra¿ni mnie to, ¿e koñcówki zbijaj± siê w kolonie.
Mia³am podobne w³osy przed pielêgnowaniem, nie my¶la³a¶ ¿eby trochê podci±æ? Mi kiedy¶ by³o ¿al ka¿dego cm ale teraz wole mieæ krótsze w zdrowsze (powiedzmy)
__________________
niech w³osy rosn± a brzuch maleje
harosza22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-01-13 12:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.