Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-10-15, 19:32   #61
Ainnel
Zadomowienie
 
Avatar Ainnel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 1 631
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez harosza22 Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³am podobne w³osy przed pielêgnowaniem, nie my¶la³a¶ ¿eby trochê podci±æ? Mi kiedy¶ by³o ¿al ka¿dego cm ale teraz wole mieæ krótsze w zdrowsze (powiedzmy)
Nie mam zniszczonych koñców poza krótszym przodem, który du¿o rzadziej podcinam i w³a¶nie widaæ go na zdjêciu, reszta w³osów jest zdrowa. Zrównujê koñce, do stycznia zamierzam je zrównaæ i wtedy pozbêdê siê te¿ tego trochê rozdwojonego przodu .
No i praw± stronê (t± ze zdjêcia) niestety wystrzêpi³am noszeniem torebki na prawym ramieniu, dlatego nie wygl±da zbyt ciekawie i najbardziej ze wszystkich w³osów zbija siê w kolonie .
__________________
some days I'm still fighting to walk towards the light



Ainnel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-17, 09:45   #62
Fram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

W moim najgorszym okresie mia³am takie prawie dredy, niestety nie mam zdjêæ bo my¶la³am wtedy tylko o tym, ¿eby je jak najszybciej rozczesaæ...i tak czesaæ co chwilê bo znowu by³y str±ki

Krótko to trwa³o na szczê¶cie, bo odkry³am co mi szkodzi³o, czyli nie mycie ich na d³ugo¶ciach. To nieprawda ¿e sp³ywaj±ca piana sama umyje d³ugo¶ci, przynajmniej w moim wypadku. Mia³am koñcówki, które wygl±da³y na zniszczone chocia¿ wcale takie by³y. Po prostu koñce by³y brudne mimo codziennego mycia skóry g³owy
Wiem ¿e jest taka moda ¿eby nie myæ d³ugo¶ci w³osów, i sama siê na ni± z³apa³am, ale dla mnie to bzdura

Kiedy¶ jeszcze mia³am str±czki po rozpoczêciu farbowania w³osów i u¿ywaniu tylko szamponu i pianki. Zaczê³o im brakowaæ nawil¿enia a pianka jeszcze je poskleja³a. Jakie¶ fotki z tej serii mam w domu, jak wrócê to mogê wrzuciæ. Poza tym zobaczenie tych w³a¶nie fotek sk³oni³o mnie do rozpoczêcia pielêgnacji I w tym wypadku wystarczy³o nawil¿enie w³osów i odstawienie pianki.
Fram jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-17, 09:59   #63
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 217
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Masz racjê z t± mod± na mycie tylko skóry g³owy, przecie¿ ¿yjemy w zanieczyszczonym ¶rodowisku i na w³osach zbiera siê kurz oraz inne rzeczy, mo¿e tego go³ym okiem nie widaæ ale tak jest. Mycie delikatnym szamponem ca³ej g³owy nie wysuszy ani nie spowoduje wiêkszego zniszczenia w³osów, przecie¿ nie u¿ywa siê do tego celu proszku do prania Wczoraj zrobi³am sobie co¶ ala majonezowa maska do w³osów i ¿adnych str±ków nie mia³am!!Polecam gor±co!
__________________
niech w³osy rosn± a brzuch maleje
harosza22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-18, 10:39   #64
Luthieenn
Raczkowanie
 
Avatar Luthieenn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez harosza22 Poka¿ wiadomo¶æ
Masz racjê z t± mod± na mycie tylko skóry g³owy, przecie¿ ¿yjemy w zanieczyszczonym ¶rodowisku i na w³osach zbiera siê kurz oraz inne rzeczy, mo¿e tego go³ym okiem nie widaæ ale tak jest. Mycie delikatnym szamponem ca³ej g³owy nie wysuszy ani nie spowoduje wiêkszego zniszczenia w³osów, przecie¿ nie u¿ywa siê do tego celu proszku do prania Wczoraj zrobi³am sobie co¶ ala majonezowa maska do w³osów i ¿adnych str±ków nie mia³am!!Polecam gor±co!
Mo¿esz podaæ "przepis"?
__________________
Blogujê
Luthieenn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-18, 19:58   #65
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 217
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez Luthieenn Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿esz podaæ "przepis"?
To tradycyjna raczej maseczka ale wyj±tkowo skuteczna
Potrzebujesz ¿ó³tko, olej, olejek rycynowy oraz miód, wszystkie sk³adniki wrzuci³am do miseczki i je uciera³am a¿ masa przybra³a bardzo jasny odcieñ (gdyby nie miód powsta³aby prawdziwy majonez ), na³o¿y³am na nieumyte w³osy, 2 cienkie reklamówki, czapka i 2 h. Potem raz umy³am babydreamem, lekka od¿ywka (bo bez niej pomimo tej mikstury za Chiny ludowe nie da siê rozczesaæ w³osów) i gitara potem wrzuce fotoski
__________________
niech w³osy rosn± a brzuch maleje

Edytowane przez harosza22
Czas edycji: 2012-10-19 o 14:40
harosza22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-19, 10:10   #66
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 4 785
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Jak zdobêdê olejek rycynowy to wypróbujê, choæ mam wra¿enie, ¿e ju¿ robi³am takie maseczki.
Zamówi³am Tangle Teezer, to chyba moja ostatnia nadzieja.
__________________

Darkoz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-22, 13:10   #67
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez harosza22 Poka¿ wiadomo¶æ
To tradycyjna raczej maseczka ale wyj±tkowo skuteczna
Potrzebujesz ¿ó³tko, olej, olejek rycynowy oraz miód, wszystkie sk³adniki wrzuci³am do miseczki i je uciera³am a¿ masa przybra³a bardzo jasny odcieñ (gdyby nie miód powsta³aby prawdziwy majonez ), na³o¿y³am na nieumyte w³osy, 2 cienkie reklamówki, czapka i 2 h. Potem raz umy³am babydreamem, lekka od¿ywka (bo bez niej pomimo tej mikstury za Chiny ludowe nie da siê rozczesaæ w³osów) i gitara potem wrzuce fotoski
muszê spróbowaæ wczoraj nak³ada³am, ale sam± rycynê.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 13:25   #68
Luthieenn
Raczkowanie
 
Avatar Luthieenn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez Darkoz Poka¿ wiadomo¶æ
Jak zdobêdê olejek rycynowy to wypróbujê, choæ mam wra¿enie, ¿e ju¿ robi³am takie maseczki.
Zamówi³am Tangle Teezer, to chyba moja ostatnia nadzieja.
Te¿ bêdê mieæ za nied³ugo TT. Daj znaæ czy choæ trochê niweluje str±ki.
__________________
Blogujê
Luthieenn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-22, 17:57   #69
wikuuusss
Raczkowanie
 
Avatar wikuuusss
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 63
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Wczoraj poczyta³am trochê o str±kowaniu siê w³osów i oczywi¶cie praktycznie wszyscy pisz±, ¿e jest to spowodowane obci±¿eniem w³osów wszelakimi detergentami, silikonami itd. Stosowa³am ju¿ szampon z prostym sk³adem i sls i nic nie pomog³o ale postanowi³am daæ oczyszczaniu jeszcze jedn± szansê i w sumie to dobrze zrobi³am. Wiêc przeczyta³am o myciu sod± w³osów, pewnie ameryki nie odkry³am i je¶li kto¶ nie wie o co chodzi to wiêcej mo¿na poczytaæ wpisuj±c tê frazê w google. Pocz±tkowo ze strachem w oczach na to patrzy³am, bo sod± to myje siê kuchnie i toalety. Ale wziê³am ³y¿eczkê sody, doda³am na oko szamponu facelle i wymiesza³am. Bez problemu umy³am w³osy, a ¿e ba³am siê wysuszenia na³o¿y³am od¿ywkê alterry na kilka minut (wiem, na pewno duuuuu¿o mi to da³o), a na koniec p³ukanka octowa, bo soda otworzy³a ³uski w³osa. Wiêc w³osy du¿o mniej siê st±kuj±, przynajmniej nie latam co dziesiêæ minut ze szczotk± do w³osów, by³ g³adziutkie i wydaje mi siê, ¿e jedynym aktualnie prowodyrem moich straków jest cieniowanie (mam nadziejê). Wiêc polecam spróbowaæ ))
wikuuusss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-22, 20:02   #70
Luthieenn
Raczkowanie
 
Avatar Luthieenn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez wikuuusss Poka¿ wiadomo¶æ
Wczoraj poczyta³am trochê o str±kowaniu siê w³osów i oczywi¶cie praktycznie wszyscy pisz±, ¿e jest to spowodowane obci±¿eniem w³osów wszelakimi detergentami, silikonami itd. Stosowa³am ju¿ szampon z prostym sk³adem i sls i nic nie pomog³o ale postanowi³am daæ oczyszczaniu jeszcze jedn± szansê i w sumie to dobrze zrobi³am. Wiêc przeczyta³am o myciu sod± w³osów, pewnie ameryki nie odkry³am i je¶li kto¶ nie wie o co chodzi to wiêcej mo¿na poczytaæ wpisuj±c tê frazê w google. Pocz±tkowo ze strachem w oczach na to patrzy³am, bo sod± to myje siê kuchnie i toalety. Ale wziê³am ³y¿eczkê sody, doda³am na oko szamponu facelle i wymiesza³am. Bez problemu umy³am w³osy, a ¿e ba³am siê wysuszenia na³o¿y³am od¿ywkê alterry na kilka minut (wiem, na pewno duuuuu¿o mi to da³o), a na koniec p³ukanka octowa, bo soda otworzy³a ³uski w³osa. Wiêc w³osy du¿o mniej siê st±kuj±, przynajmniej nie latam co dziesiêæ minut ze szczotk± do w³osów, by³ g³adziutkie i wydaje mi siê, ¿e jedynym aktualnie prowodyrem moich straków jest cieniowanie (mam nadziejê). Wiêc polecam spróbowaæ ))
U¿ywa³am ju¿ w ten sposób sody, ale u mnie by³o do podyktowane chêci± rozja¶nienia w³osów. Po umyciu na³o¿y³am maskê z kilkoma kroplami soku z cytryny by zamkn±æ ³uski. Jednak u mnie ten sposób siê nie sprawdzi³, w³osy by³y bardziej sianowate, ale str±czkowa³y siê tak samo szybko.
__________________
Blogujê
Luthieenn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-24, 09:26   #71
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Witajcie!
Tez zmagam sie z tym problemem. Niewazne, czy mam wlosy naturalne, niefarbowane, tluste, czy farbowane I lekko przesuszone - straki zawsze sa! Uzywam szamponow, masek i odzywek bez silikonow, wlosy sa bardziej uniesione, pyszniejsze, ale po 1-2 dniach znowu to samo.
Troche pomagaja mi plukanki I tonery (niebieski, fioletowy, uzywam do podtrzymania chlodnego odcienia blond), ale na krotko.
Chetnie poczytam rady I zalecenia.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 15:47   #72
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 217
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Mam dzi¶ bad hair day, pomimo na³o¿onego na ca³± noc oleju s³onecznikowego, maski po umyciu moje w³osy str±kuj± siê niezmiernie W takich chwilach w±tpiê w jak±kolwiek pielêgnacjê...
__________________
niech w³osy rosn± a brzuch maleje
harosza22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-26, 12:28   #73
Luthieenn
Raczkowanie
 
Avatar Luthieenn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Ja wczoraj po lekkim wysuszeniu w³osów zwi±za³am je w lu¼nego wysokiego koka. Liczy³am na lekk± objêto¶æ, dosta³am brzydko poskrêcane w³osy przy twarzy, str±czkuj±ce siê jeszcze bardziej ;[
__________________
Blogujê
Luthieenn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-26, 14:06   #74
wikuuusss
Raczkowanie
 
Avatar wikuuusss
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 63
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

A ja wczoraj mia³am okropne bad hair day. Nie mog³am wytrzymaæ. Po odstawieniu silikonów mam strasznie suche w³osy, a koñcówki stercz± z ca³ej g³owy z bia³ymi koñcami. Okropieñstwo. Wczoraj spotêgowa³am ten efekt, bo umy³am tylko szamponem facelle i nie na³o¿y³am maski tak jak to robiê po ka¿dym myciu codziennie. Dzisiaj mam zamiar na³o¿yæ maskê z siemienia lnianego, jak nie pomo¿e to nie wytrzymam i zetnê siê na ch³opaka!
wikuuusss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-26, 14:15   #75
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 217
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Moje w³osy od paru dni maj± 'ciê¿kie dni'.
Nie mogê stwierdziæ przyczyny ale chyba s± przekarmione bo za ka¿dym razem nak³adam ciê¿ki maski, to po 1. a po 2. ¶wie¿e w³osy spryskuje wod± pokrzywow± i chyba ona ¼le dzia³a na moje w³osy, teraz bêd± j± stosowaæ na brudne, przed myciem. Wkrêci³am siê we w³osomaniactwo ale co z tego skoro mam po prostu brzydk± fryzurê?
__________________
niech w³osy rosn± a brzuch maleje
harosza22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-27, 06:14   #76
Magdalene29
Rozeznanie
 
Avatar Magdalene29
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 785
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez wikuuusss Poka¿ wiadomo¶æ
A ja wczoraj mia³am okropne bad hair day. Nie mog³am wytrzymaæ. Po odstawieniu silikonów mam strasznie suche w³osy, a koñcówki stercz± z ca³ej g³owy z bia³ymi koñcami. Okropieñstwo. Wczoraj spotêgowa³am ten efekt, bo umy³am tylko szamponem facelle i nie na³o¿y³am maski tak jak to robiê po ka¿dym myciu codziennie. Dzisiaj mam zamiar na³o¿yæ maskê z siemienia lnianego, jak nie pomo¿e to nie wytrzymam i zetnê siê na ch³opaka!
Po odstawieniu silikonów w³osy czêsto wygl±daj± tragicznie. Ja twardo je wtedy zwi±zywa³am, jako¶ trzeba ten okres przeczekaæ. Dopiero gdy w³osy "odzyska³y" w miarê formê (zajê³o im to ok. 7 m-cy), wróci³am do silikonów zmywalnych wod±, ¿eby je trochê podrasowaæ i zabezpieczaæ. Najwa¿niejsze to nie poddawaæ siê
__________________
W³osomaniaczka od 10.11.2011
Cel: 60 cm, ZAGÊSZCZENIE

Magdalene29 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-27, 18:41   #77
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 4 785
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Co¶ mi ta TT nie dzia³a na str±ki, ale mo¿e za du¿o oczekujê.
__________________

Darkoz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-28, 11:08   #78
zapuszczam_wlosy
Przyczajenie
 
Avatar zapuszczam_wlosy
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Ja te¿ od dwóch lat walczê ze str±kami Jak tylko u³o¿y³am w³osy i wysz³am z domu to od razu zbija³y siê w kolonie na mojej g³owie, przylega³y do twarzy, by³y oklapniête. Zawsze i wszêdzie musia³am mieæ ze sob± szczotkê do w³osów i czesa³am siê jak opêtana co piêæ minut, oczywi¶cie g³ow± w dó³, ¿eby choæ trochê by³y uniesione u nasady, co wi±za³o siê ze zwiêkszonym wypadaniem w³osów i wzmo¿onym przet³uszczaniem. Jednak w koñcu znalaz³am na nie sposób! Dla osób, którym nie przeszkadza ma³a zmiana fryzury. Od tygodnia co wieczór robiê sobie warkocz i w nim ¶piê, rano rozpl±tuje i rozczesuje w³osy i... nie robiê tego ju¿ do wieczora. W³osy maj± mega zwiêkszon± objêto¶æ, s± uniesione, nie pl±taj± siê, NIE MA ¯ADNYCH STR¡KÓW, pomimo, ¿e nie maj± styczno¶ci ze szczotk± ca³y dzieñ, wiatr te¿ im nie przeszkadza (no chyba, ¿e by³abym w pobli¿u huraganu, chocia¿ chyba nawet to by im nie przeszkadza³o ). Osobi¶cie mam proste w³osy, a po warkoczu s± delikatnie pofalowane, ale mnie siê to podoba, bo wygl±dam o wiele lepiej
__________________
Zapuszczam w³osy: 44-50-55-60-65-70
zapuszczam_wlosy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-28, 11:26   #79
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 4 785
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez zapuszczam_wlosy Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ od dwóch lat walczê ze str±kami Jak tylko u³o¿y³am w³osy i wysz³am z domu to od razu zbija³y siê w kolonie na mojej g³owie, przylega³y do twarzy, by³y oklapniête. Zawsze i wszêdzie musia³am mieæ ze sob± szczotkê do w³osów i czesa³am siê jak opêtana co piêæ minut, oczywi¶cie g³ow± w dó³, ¿eby choæ trochê by³y uniesione u nasady, co wi±za³o siê ze zwiêkszonym wypadaniem w³osów i wzmo¿onym przet³uszczaniem. Jednak w koñcu znalaz³am na nie sposób! Dla osób, którym nie przeszkadza ma³a zmiana fryzury. Od tygodnia co wieczór robiê sobie warkocz i w nim ¶piê, rano rozpl±tuje i rozczesuje w³osy i... nie robiê tego ju¿ do wieczora. W³osy maj± mega zwiêkszon± objêto¶æ, s± uniesione, nie pl±taj± siê, NIE MA ¯ADNYCH STR¡KÓW, pomimo, ¿e nie maj± styczno¶ci ze szczotk± ca³y dzieñ, wiatr te¿ im nie przeszkadza (no chyba, ¿e by³abym w pobli¿u huraganu, chocia¿ chyba nawet to by im nie przeszkadza³o ). Osobi¶cie mam proste w³osy, a po warkoczu s± delikatnie pofalowane, ale mnie siê to podoba, bo wygl±dam o wiele lepiej
Czêsto ¶piê w warkoczu, niestety mnie nie pomaga, mam ³adne fale po rozczesaniu, a po chwili znowu str±ki.
__________________

Darkoz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-28, 12:57   #80
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 217
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez zapuszczam_wlosy Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ od dwóch lat walczê ze str±kami Jak tylko u³o¿y³am w³osy i wysz³am z domu to od razu zbija³y siê w kolonie na mojej g³owie, przylega³y do twarzy, by³y oklapniête. Zawsze i wszêdzie musia³am mieæ ze sob± szczotkê do w³osów i czesa³am siê jak opêtana co piêæ minut, oczywi¶cie g³ow± w dó³, ¿eby choæ trochê by³y uniesione u nasady, co wi±za³o siê ze zwiêkszonym wypadaniem w³osów i wzmo¿onym przet³uszczaniem. Jednak w koñcu znalaz³am na nie sposób! Dla osób, którym nie przeszkadza ma³a zmiana fryzury. Od tygodnia co wieczór robiê sobie warkocz i w nim ¶piê, rano rozpl±tuje i rozczesuje w³osy i... nie robiê tego ju¿ do wieczora. W³osy maj± mega zwiêkszon± objêto¶æ, s± uniesione, nie pl±taj± siê, NIE MA ¯ADNYCH STR¡KÓW, pomimo, ¿e nie maj± styczno¶ci ze szczotk± ca³y dzieñ, wiatr te¿ im nie przeszkadza (no chyba, ¿e by³abym w pobli¿u huraganu, chocia¿ chyba nawet to by im nie przeszkadza³o ). Osobi¶cie mam proste w³osy, a po warkoczu s± delikatnie pofalowane, ale mnie siê to podoba, bo wygl±dam o wiele lepiej
Maj±c a¿ tak d³ugie w³osy mo¿na spaæ w warkoczu, moje s± jeszcze odrobinê za krótkie aby mog³a sobie pozwoliæ na takie powarkoczowe fale
__________________
niech w³osy rosn± a brzuch maleje
harosza22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-30, 12:52   #81
Luthieenn
Raczkowanie
 
Avatar Luthieenn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez Darkoz Poka¿ wiadomo¶æ
Co¶ mi ta TT nie dzia³a na str±ki, ale mo¿e za du¿o oczekujê.
No nie mów Nic a nic nie pomaga?
__________________
Blogujê
Luthieenn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-30, 13:02   #82
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 4 785
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez Luthieenn Poka¿ wiadomo¶æ
No nie mów Nic a nic nie pomaga?
Nie widzê ró¿nicy, ale bêdê jeszcze kombinowaæ. Ale na innym w±tku dziewczynie pomog³a, wiêc mo¿e jestem jakim¶ wyj±tkiem.
__________________

Darkoz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-27, 19:31   #83
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 4 785
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Dziewczyny, jak Wasza walka ze str±kami?
__________________

Darkoz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-27, 21:07   #84
weronka19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 630
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cze¶æ widzia³am Wasze zdjêcia i ja bym w zyciu nie pomy¶la³a, ¿e to s± str±ki nigdy nie my¶la³am te¿, ¿e moje str±kowane s±, ale po tym w±tku i waszych zdjêciach zmieni³am zdanie no ale u mnie to prosta przyczyna - zniszczone w³osy, które siê czepiaj± same siebie tak¿e sposobem na pozbycie siê str±ków jest zapuszczenie zdrowych w³osów
__________________
Dbam o w³osy od: 25 I 2012
Olejowanie od: 27 II 2012
Dro¿d¿e (III) od: 8 maja 2013
Zapuszczam naturalne, zdrowe w³osy
weronka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-28, 09:41   #85
florac
Raczkowanie
 
Avatar florac
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 86
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

ja te¿ mam str±czki, ale to przez cholerne koñcówki:/
__________________

florac jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-28, 15:56   #86
Savages
Agencja Spamu - Nie staæ nas na reklamê, wiêc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

No piêknie gdybym nie przejrza³a forum nie wiedzia³abym ¿e mam problem xD i na dodatek robiê wszystko ¿eby tak nadal zosta³o, z tym¿e szczotka na mie¶cie jest bardzo przydatna. Ostatnio mnie siê nieco poprawi³o bo u¿ywam lepszych kosmetykó do pielêgnacji. Z tym¿e u mnie dochodzi jeszcze to ¿e mam farbowane w³osy i moje koñcówki ostatnio sta³y siê nie do poskromienia.
Savages jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-28, 21:00   #87
weronka19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 630
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Cytat:
Napisane przez Savages Poka¿ wiadomo¶æ
No piêknie gdybym nie przejrza³a forum nie wiedzia³abym ¿e mam problem xD i na dodatek robiê wszystko ¿eby tak nadal zosta³o, z tym¿e szczotka na mie¶cie jest bardzo przydatna. Ostatnio mnie siê nieco poprawi³o bo u¿ywam lepszych kosmetykó do pielêgnacji. Z tym¿e u mnie dochodzi jeszcze to ¿e mam farbowane w³osy i moje koñcówki ostatnio sta³y siê nie do poskromienia.
High five, mam to samo
__________________
Dbam o w³osy od: 25 I 2012
Olejowanie od: 27 II 2012
Dro¿d¿e (III) od: 8 maja 2013
Zapuszczam naturalne, zdrowe w³osy
weronka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-29, 11:16   #88
Savages
Agencja Spamu - Nie staæ nas na reklamê, wiêc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Weronka19 u¿ywasz czego¶ ¿eby je poskromiæ?
Savages jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-03, 05:43   #89
harosza22
Raczkowanie
 
Avatar harosza22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 217
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

Niestety ale na str±ki pomaga suszarka Wiem wiem niszczy ale dziêki niej mogê nawet 3 godziny (!) nie czesaæ a tak co godzinê jak ob³±kana musia³am siêgaæ po jakie¶ czesad³o.
__________________
niech w³osy rosn± a brzuch maleje
harosza22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-21, 17:38   #90
Moddy
Agencja Spamu - Nie staæ nas na reklamê, wiêc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Walczymy z w³osami zbijaj±cymi siê w str±ki!

ale podobno str±ki modne tej jesieni by³y
ja swoje koñcówki i m³ode stercz±ce w³oski poskramiam specyfikiem wyg³adzaj±cym z Toni
Moddy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-01-13 12:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.