czy jesteście szczęśliwe? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-22, 20:18   #91
kcia161991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 364
Dot.: czy jesteście szczęśliwe?

Przecież szczęście nie jest stałe! Ono właśnie jest w tych chwilach. "W życiu piękne są tylko chwile" a teraz pytanie podstawowe: Czemu ludzie warunkują swoje szczęście od warunków zewnętrznych?? I co robią w kierunku poprawy swojego życia, z którego są tacy niezadowoleni?
Najlepsze co można zrobić to prowadzić taki dzienniczek wdzięczności. Zapisywać codziennie nawet najdrobniejsze rzeczy, za ktore jest się wdzięcznym, a z czasem będzie się ich coraz więcej pojawiać. Wiem z autopsji Rzeczy typu: - dziękuję, że obudziłam się rano, dziękuję, że jestem zdrowa, że mam gdzie mieszkac, ze wypilam pyszna kawe, ze poznalam ciekawego czlowieka, ze dzis byl taki pyszny obiad, ze moglam zrobic, to co uwielbiam... takie najdrobniejsze pierdoły. Uczyć się doceniać wszystko A przede wszystkim ukierunkować swoje myślenie na pozytywne tory
Nie wierzę, że gdyby ludzie robili to, co kochają, byli by nieszczęśliwi... Życie jest proste. Wystarczy chcieć. Chcieć coś zmienić.
__________________
'możesz krzyczeć na mnie, ile chcesz,
pokaż, jak w żyłach szybko płynie krew,
będę się uśmiechać, bo wiem, że w środku jesteś taki sam-
za mocno kochasz, tak, jak ja.'
kcia161991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 12:34   #92
valerverda
Raczkowanie
 
Avatar valerverda
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 199
Dot.: czy jesteście szczęśliwe?

Cytat:
Napisane przez kcia161991 Pokaż wiadomość
Przecież szczęście nie jest stałe! Ono właśnie jest w tych chwilach. "W życiu piękne są tylko chwile" a teraz pytanie podstawowe: Czemu ludzie warunkują swoje szczęście od warunków zewnętrznych?? I co robią w kierunku poprawy swojego życia, z którego są tacy niezadowoleni?
Najlepsze co można zrobić to prowadzić taki dzienniczek wdzięczności. Zapisywać codziennie nawet najdrobniejsze rzeczy, za ktore jest się wdzięcznym, a z czasem będzie się ich coraz więcej pojawiać. Wiem z autopsji Rzeczy typu: - dziękuję, że obudziłam się rano, dziękuję, że jestem zdrowa, że mam gdzie mieszkac, ze wypilam pyszna kawe, ze poznalam ciekawego czlowieka, ze dzis byl taki pyszny obiad, ze moglam zrobic, to co uwielbiam... takie najdrobniejsze pierdoły. Uczyć się doceniać wszystko A przede wszystkim ukierunkować swoje myślenie na pozytywne tory
Nie wierzę, że gdyby ludzie robili to, co kochają, byli by nieszczęśliwi... Życie jest proste. Wystarczy chcieć. Chcieć coś zmienić.

Z jednej strony się zgadzam.
Tak można założyć dzienniczek i pisać w nim: dziękuję świeci słońce, dziękuję, że mam gdzie mieszkać, dziękuje, że jestem zdrowa. A od drugiej strony pisać: dziękuję, że od dwóch tygodni nie widziałam słońca, dziękuję, że mam taki dom w którym nienawidzę przebywać, dziękuję, że moje problemy wpędziły mnie w początek depresji i nerwicę.
Teraz to jakoś ten dzienniczek nie wygląda zbyt ładnie.
A co do życia to uważam, że nie jest ono proste tylko ma dużo a to dużo ostrych zakrętów
__________________
“Chęć śmierci jest naszą jedyną prawdziwą tragedią.”
valerverda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 13:29   #93
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: czy jesteście szczęśliwe?

Tak, jestem szczęśliwa. Nie jest to żadna euforia, motylki w brzuchu, ale mam poczucie takiej stabilności emocjonalnej. I co najbardziej zabawne, nabyła taki stan w ciągu ostatnich 8 miesięcy mniej więcej, kiedy zostawił mnie facet, który deklarował głębokie uczucie i mu zaufałam, zerwałam kontakt z ojcem, zostałam wyrzucona z mieszkania, miałam nieuporządkowane sprawy z poprzednim facetem i 12 egzaminów na 2 kierunkach. W pewnym momencie powiedziałam sobie stop, stwierdziłam że coś jest nie tak, że muszę wyluzować, całkowicie się zresetować i nabrać dystansu. Że nie chcę żeby moje życie tak wyglądało, że stać mnie na więcej. Ustanowiłam sobie priorytet - studia, dbanie o stosunki z mamą i znajomi. Przy czym do znajomych nabrałam dużego dystansu, oni raz są, raz nie, róznie to bywa.
Po tym okresie bardzo się uspokoiłam wewnętrznie, wyciszyłam, nauczyłam się przebywać sama z sobą, pytać siebie co jest dla mnie ważne, na czym mi zależy.
I mimo, że jest mi ciężko, bo mieszkam sama, nie mam faceta, rodzina jest daleko i z pieniedzmi też różnie, to rano chce mi się wstać, lubię sobie wypić kawkę jednocześnie sie szykując, spędzić cały dzień pracując i paść wieczorem do łóżka, w weekend bawić się do 5 rano i narzekać, że nie mam na nic czasu i siły, wtedy czuję że żyję.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 21:57   #94
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: czy jesteście szczęśliwe?

mogę napisać tylko tyle, że zazdroszczę tym dziewczynom które mogą robić co chcą i mówić że są szczęśliwe
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 22:14   #95
Krakoska87
Raczkowanie
 
Avatar Krakoska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 492
Dot.: czy jesteście szczęśliwe?

Nie czuję się szczęśliwa. Jestem cały czas smutna, jakoś nie umiem się cieszyć tym co mam. A mam kochającego TŻta... Od kilku m-cy szukam pracy, niedługo w końcu zacznę ale to na dłuższą metę nic pewnego... Mam poczucie, że zmarnowałam 5 lat na niepotrzebne studia, studia, które pomogły mi zrozumiec siebie ale nie dadzą mi zarobić na życie... Mam chorą mamę. Żyję w ciągłym poczuciu winy, czuję się beznadziejna, niedoceniana, gorsza.... Nie mam już przyjaciół i tęsknię za czasami licealnymi, kiedy wszystko było piękne i miałam wokół siebie ważne dla mnie osoby... Często płaczę, oczywiście nikt nawet się nie domyśla...
__________________
"Wszyscy najmądrzejsi...
Myślą chyba, że są wybrańcami..."


Krakoska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 23:14   #96
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: czy jesteście szczęśliwe?

Ja jestem szczęśliwa, ale życie nie jest łatwe i różnie bywa. Życie rodzinne przysparza mi wiele smutków i trosk ale moje własne życie jest w porządku chociaż zmieniła bym to czy owo ale uczę się cieszyć z tego co mam i jest ogólnie dobrze...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 21:55   #97
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: czy jesteście szczęśliwe?

odświeżam
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 14:07   #98
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: czy jesteście szczęśliwe?

Mi do pełni szczęścia brakuje jednej małej osóbki. Ale nie mogę mieć bo nie ma do tego warunków, ehhhh
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 13:46   #99
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: czy jesteście szczęśliwe?

NIE jestem szczęsliwa. Odczuwam ciągły niepokój,niepewność i poczucie winy na swój sposób
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 13:55   #100
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: czy jesteście szczęśliwe?

Jestem bardzo szczesliwa. Mam kochajaca rodzine na ktorych zawsze moge liczyc, zyje ze wspanialnym mezczyzna, jestem na ostatnim roku studiow, mam dobra, niezle platna prace i moge pozwolic sobie na zachciankowe rzeczy materialne. Do pelni szczescia brakuje mi tylko wlasnego domu lub chociaz malego mieszkanka. Ale mysle, ze kiedys sie uda
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 20:04   #101
podpretekstem
Raczkowanie
 
Avatar podpretekstem
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 116
Dot.: czy jesteście szczęśliwe?

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Tak, jestem szczęśliwa. Nie jest to żadna euforia, motylki w brzuchu, ale mam poczucie takiej stabilności emocjonalnej. I co najbardziej zabawne, nabyła taki stan w ciągu ostatnich 8 miesięcy mniej więcej, kiedy zostawił mnie facet, który deklarował głębokie uczucie i mu zaufałam, zerwałam kontakt z ojcem, zostałam wyrzucona z mieszkania, miałam nieuporządkowane sprawy z poprzednim facetem i 12 egzaminów na 2 kierunkach. W pewnym momencie powiedziałam sobie stop, stwierdziłam że coś jest nie tak, że muszę wyluzować, całkowicie się zresetować i nabrać dystansu. Że nie chcę żeby moje życie tak wyglądało, że stać mnie na więcej. Ustanowiłam sobie priorytet - studia, dbanie o stosunki z mamą i znajomi. Przy czym do znajomych nabrałam dużego dystansu, oni raz są, raz nie, róznie to bywa.
Po tym okresie bardzo się uspokoiłam wewnętrznie, wyciszyłam, nauczyłam się przebywać sama z sobą, pytać siebie co jest dla mnie ważne, na czym mi zależy.
I mimo, że jest mi ciężko, bo mieszkam sama, nie mam faceta, rodzina jest daleko i z pieniedzmi też różnie, to rano chce mi się wstać, lubię sobie wypić kawkę jednocześnie sie szykując, spędzić cały dzień pracując i paść wieczorem do łóżka, w weekend bawić się do 5 rano i narzekać, że nie mam na nic czasu i siły, wtedy czuję że żyję.
Bardzo chciałabym podpisać się pod tymi słowami. Nabrać takiego wyciszenia i przestać wszędzie pędzić. Może warto w końcu spróbować
podpretekstem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 08:36   #102
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: czy jesteście szczęśliwe?

Tak
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 12:10   #103
neska1412
Raczkowanie
 
Avatar neska1412
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 487
Dot.: czy jesteście szczęśliwe?

Nie umiem określić tego czy jestem szczęśliwa. Zależy jak na to patrzę. Kiedy patrzę na moje życie to co przeżyłam z czym muszę borykać się do tej pory to czuje że nie jestem szczęśliwa. Ale z drugiej strony zawsze ktoś ma gorzej. Takim bodźcem do przemyśleń był dla mnie wypadek który pokazał mi że bardzo szybko można coś stracić. I doceniam bardziej życie.
Moja największą przeszkodą bycia szczęśliwa jest to że nawet jak jest dobrze to ją muszę czymś się martwić i zbytnio się nakręcam.
neska1412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 14:01   #104
kasiuniaa97
Przyczajenie
 
Avatar kasiuniaa97
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 7
Thumbs down Dot.: czy jesteście szczęśliwe?

Ahh.. a czym jest te szczęście ;/
Nigdy nie byłam szczęśliwa, nic mnie na tym świecie nie trzyma, nie raz pojawiają się myśli samobójcze .. -.-
Ale cóż, wyjścia nie mam większego niż się męczyć wiecznie ponura na tym świecie .
kasiuniaa97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 16:11   #105
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: czy jesteście szczęśliwe?

Chyba nie mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwa. Sama jestem zdrowa, ale niestety nie wszystkie osoby z mojej rodziny mają to szczęście. I to najważniejszy powód przeciw.
W zasadzie oprócz tego nie mam zbyt dużo powodów do narzekań: mam szansę się uczyć, idzie mi nieźle, mam przyjaciół, może niewielu ale na te osoby mogę liczyć, mam faceta z którym nieźle mi się układa, sytuacja materialna nie jest najgorsza. Więc w sumie inni mają gorzej, chyba.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 16:48   #106
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: czy jesteście szczęśliwe?

Cytat:
Napisane przez umiko Pokaż wiadomość
Oj tam, oj tam ale miło mi
Po prostu szczęście to nie splot wypadków. To sposób brania życia za gardło. Walczenia z nim. Bycia fighter'em, a nie loser'em ;p Kiedyś byłam bardzo nieszczęśliwa... ale potem mi się znudziło. I teraz mam trochę dosyć tego, że wszyscy są smutni, albo niby szczęśliwi.. ale... no właśnie zawsze robią jakieś "ale". Nie ma żadnych "ale"! i nie mówię tutaj o zakładaniu masek, czy udawania szczęśliwej na siłę... tylko, nie wiem, jakiegoś takie nabrania luzu do życia?
Bardzo podoba mi się takie aktywne nastawienie do życia oraz gotowość, aby brać byka za rogi pomimo przeciwności. To jak powiew świeżego powietrza w dobie wszechobecnego malkontenctwa.
__________________
Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino. Życie jest za krótkie, by miłości dać zginąć. Życie jest za krótkie, żeby się nie spieszyć. Życie, jest za krótkie, by się nim nie cieszyć.
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 16:53   #107
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: czy jesteście szczęśliwe?

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Tak, jestem szczęśliwa. Nie jest to żadna euforia, motylki w brzuchu, ale mam poczucie takiej stabilności emocjonalnej. I co najbardziej zabawne, nabyła taki stan w ciągu ostatnich 8 miesięcy mniej więcej, kiedy zostawił mnie facet, który deklarował głębokie uczucie i mu zaufałam, zerwałam kontakt z ojcem, zostałam wyrzucona z mieszkania, miałam nieuporządkowane sprawy z poprzednim facetem i 12 egzaminów na 2 kierunkach. W pewnym momencie powiedziałam sobie stop, stwierdziłam że coś jest nie tak, że muszę wyluzować, całkowicie się zresetować i nabrać dystansu. Że nie chcę żeby moje życie tak wyglądało, że stać mnie na więcej. Ustanowiłam sobie priorytet - studia, dbanie o stosunki z mamą i znajomi. Przy czym do znajomych nabrałam dużego dystansu, oni raz są, raz nie, róznie to bywa.
Po tym okresie bardzo się uspokoiłam wewnętrznie, wyciszyłam, nauczyłam się przebywać sama z sobą, pytać siebie co jest dla mnie ważne, na czym mi zależy.
I mimo, że jest mi ciężko, bo mieszkam sama, nie mam faceta, rodzina jest daleko i z pieniedzmi też różnie, to rano chce mi się wstać, lubię sobie wypić kawkę jednocześnie sie szykując, spędzić cały dzień pracując i paść wieczorem do łóżka, w weekend bawić się do 5 rano i narzekać, że nie mam na nic czasu i siły, wtedy czuję że żyję.
- o, a mnie takie podejście się podoba; bo pokazuje, że poczucie szczęścia bierze się "z wewnątrz- tutaj dziewczyna dostała sporo kopów od życia (normalka, każdy swoją porcję kopów otrzyma w przydziale), a mimo to udało jej się osiągnąć tę wewnętrzną równowagę, która- wg mnie- daje poczucie szczęścia. Też szczęścia nie definiuję jak haju endorfinowego.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 17:12   #108
JustShe
Rozeznanie
 
Avatar JustShe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 520
Dot.: czy jesteście szczęśliwe?

Pytanie odnosnie szczescia o tej porze roku nie jest dobrym pomyslem bo polowa ma depresje i wiekszosc bedzie nieszczesliwa

ja jestem szczesliwa!
__________________
M. : *
JustShe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 17:13   #109
patrzacwniebo
Rozeznanie
 
Avatar patrzacwniebo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 651
Dot.: czy jesteście szczęśliwe?

Ogólnie jestem szczęśliwa Wiadomo, różne dni bywają, czasem jest gorzej ale ogólnie jestem zadowolona Przyznaje, mam trochę farta w życiu, zwłaszcza ostatnio. A poza tym staram się cieszyć z drobnych, codziennych, pozornie mało znaczących rzeczy. Oczywiście gdy pojawia się w moim życiu coś, co mnie unieszczęśliwia to po prostu zmieniam to tak, żeby było dobrze. Tak samo jak bardzo czegoś chcę to staram się nawet pomału do tego dążyć.

Jak się ma jakieś cele w życiu i czuje się, że się pokonuje pewne przeszkody i idzie naprzód to daje to ogromną satysfakcję
__________________
Alles met mate...maar bier met vaten!
patrzacwniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 20:16   #110
Semele
Raczkowanie
 
Avatar Semele
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 497
Dot.: czy jesteście szczęśliwe?

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
Ogólnie nie jestem szczęśliwa. Tzn jeśli chodzi o miłość do TŻ to czuję się najszczęśliwsza na świecie. Jednak brak pracy, problemy zdrowotne, rodzinne, finansowe sprawiają, że nie jestem szczęśliwa. Staram się tego nie pokazywać i jak jestem sama to sobie popłakać, ale niekiedy się nie da.
dokładnie, czasami jestem tak cholernie zła, czuję się taka bezwartościowa, postawiona w tak beznnadziejnej sytuacji że zeupełnie nie wiem jak się zachować. Mam wrażenie że nawet już nie umiem ukrywać że niby jestem szcześliwa. Niestety chyba za dużo rzeczy mnie przerosło....Ale mam cichą nadzieję, że wkońcu nadejdzie ten moment żeuporam się zproblemami i będę mogła powiedzieć "tak jestem szczęsliwa"....
__________________
"Początek może być tam gdzie tylko zechcemy"
Semele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 10:28   #111
geekgirl
Raczkowanie
 
Avatar geekgirl
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 64
Dot.: czy jesteście szczęśliwe?

Tak, jestem szczęśliwa. Moim kluczem do szczęścia jest cieszenie się z drobiazgów i głębokie przekonanie, że mam wpływ na to, co się ze mną dzieje, co robię w życiu i jak mi się "układa". Jeszcze kilka lat temu czułam się... ubezwłasnowolniona wręcz, byłam przekonana, że brakuje mi sił i zdolności, żeby robić to, co chciałabym robić. Jestem ogromnie dumna z postępów, jakie zrobiłam w kwestii zmiany mojego myślenia. Teraz robię to, co lubię, mam fajną, choć nie jakąś świetnie płatną pracę, kończę ciekawe studia, mam pasje, dbam o poszerzenie moich kompetencji (bym w przyszłości nie musiała poprzestawać na średnio płatnej pracy) a obok siebie mam osoby, które mnie kochają i lubią. I wszystko to mam wyłącznie dzięki sobie samej - i ta świadomość jest fenomenalna
geekgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 15:42   #112
NothingElseMatters
Raczkowanie
 
Avatar NothingElseMatters
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 431
Dot.: czy jesteście szczęśliwe?

Cytat:
Napisane przez geekgirl Pokaż wiadomość
Tak, jestem szczęśliwa. Moim kluczem do szczęścia jest cieszenie się z drobiazgów i głębokie przekonanie, że mam wpływ na to, co się ze mną dzieje, co robię w życiu i jak mi się "układa". Jeszcze kilka lat temu czułam się... ubezwłasnowolniona wręcz, byłam przekonana, że brakuje mi sił i zdolności, żeby robić to, co chciałabym robić. Jestem ogromnie dumna z postępów, jakie zrobiłam w kwestii zmiany mojego myślenia. Teraz robię to, co lubię, mam fajną, choć nie jakąś świetnie płatną pracę, kończę ciekawe studia, mam pasje, dbam o poszerzenie moich kompetencji (bym w przyszłości nie musiała poprzestawać na średnio płatnej pracy) a obok siebie mam osoby, które mnie kochają i lubią. I wszystko to mam wyłącznie dzięki sobie samej - i ta świadomość jest fenomenalna
Fajnie, że zmieniłaś nastawienie. Oby mnie też się to kiedyś udało. Bo na razie niestety czuję się tak, jak Ty kilka lat temu. Tak czy inaczej gratuluję i życzę powodzenia
__________________
"Głęboko wierzę, że najlepszym sposobem pozbycia się przeszłości jest ustrzelenie jej we własnej głowie, pochowanie w głębokim dole i polanie kwasem."

"Take your time, think a lot, think of everything you've got. For you will still be here tomorrow, but your dreams may not... "
NothingElseMatters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 21:11   #113
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: czy jesteście szczęśliwe?

Cytat:
Napisane przez valerverda Pokaż wiadomość
Z jednej strony się zgadzam.
Tak można założyć dzienniczek i pisać w nim: dziękuję świeci słońce, dziękuję, że mam gdzie mieszkać, dziękuje, że jestem zdrowa. A od drugiej strony pisać: dziękuję, że od dwóch tygodni nie widziałam słońca, dziękuję, że mam taki dom w którym nienawidzę przebywać, dziękuję, że moje problemy wpędziły mnie w początek depresji i nerwicę.
Teraz to jakoś ten dzienniczek nie wygląda zbyt ładnie.
A co do życia to uważam, że nie jest ono proste tylko ma dużo a to dużo ostrych zakrętów
Raczej nie zapisywac ale zauważać po prostu,ze wcale nie jest tak źle jak sie wydaje i ze moze byc ZAWSZE gorzej :P

A ja obecnie czuje sie mega szczęśliwa,pomimo ze nie mam tego co chce

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez geekgirl Pokaż wiadomość
Tak, jestem szczęśliwa. Moim kluczem do szczęścia jest cieszenie się z drobiazgów i głębokie przekonanie, że mam wpływ na to, co się ze mną dzieje, co robię w życiu i jak mi się "układa". Jeszcze kilka lat temu czułam się... ubezwłasnowolniona wręcz, byłam przekonana, że brakuje mi sił i zdolności, żeby robić to, co chciałabym robić. Jestem ogromnie dumna z postępów, jakie zrobiłam w kwestii zmiany mojego myślenia. Teraz robię to, co lubię, mam fajną, choć nie jakąś świetnie płatną pracę, kończę ciekawe studia, mam pasje, dbam o poszerzenie moich kompetencji (bym w przyszłości nie musiała poprzestawać na średnio płatnej pracy) a obok siebie mam osoby, które mnie kochają i lubią. I wszystko to mam wyłącznie dzięki sobie samej - i ta świadomość jest fenomenalna
I to jest wlasnie szczescie
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.