Ojczym mnie bije - Proszę o poradę - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-29, 01:48   #91
danny1107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 142
Dot.: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
danny,
opowiadaj jak wygląda sytuacja w domu.
Miło mi, że Pani pyta co u mnie

Edytowane przez danny1107
Czas edycji: 2013-09-12 o 23:36
danny1107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 07:31   #92
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

Cytat:
Napisane przez danny1107 Pokaż wiadomość
Miło mi, że Pani pyta co u mnie No więc tak. Planuję pójść na policję i poprosić by przekazali moją sprawę do prokuratury, ale póki co zbieram dowody tzn mam już kilka zaświadczeń od lekarza rodzinnego, który opisuje obrażenia i kompletuję dokumenty z leczenia szpitalego i późniejszej rehabilitacji. W styczniu mam wizytę z braciszkiem u psychologa, poproszę o jakieś zaświadczenie. Rozmawiałem z moim kumplem i z sąsiadką, którzy zgodzili się, że mogą zeznawać jako świadkowie. Będę jeszcze próbował nagrać ojczyma jak mnie wyzywa i grozi mi. Co do samej sytuacji w domu to bez zmian niestety. Ojczym się ciągle awanturuje, a mama jest na mnie obrażona za to, że jak to ona twierdzi - "rozwalam rodzinę".
Świetny plan! Na pewno wszystko się powiedzie. Jak już zbierzesz zadowalające Cię powody, to nie zwlekaj z pójściem na policję, ojczym musi zostać dotkliwie ukarany za znęcanie się nad Tobą. Mamą się nie przejmuj, to Ty w tym domu myślisz jak dorosły człowiek, a ona zachowuje się według mnie jak rozkapryszona nastolatka która myśli tylko o sobie. Dla mnie to niepojęte i nawet nie wiem co powiedzieć na ten temat, ale to nieważne - są inni ludzie na których możesz liczyć i masz dowody, co jest najważniejsze. Trzymam za Ciebie mocno kciuki i jestem pewna, że Ci się uda Informuj nas proszę jak się sprawy toczą.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 10:01   #93
Adne
Raczkowanie
 
Avatar Adne
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 364
Dot.: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

Nie pisałam tu wcześniej, ale wiernie śledziłam Twój wątek, Danny. Zazdroszczę odwagi i życzę pomyślnego dla Ciebie rozwiązania sprawy. Pisz na bieżąco. Wszystkiego dobrego.
__________________
Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
W godzinie – nieskończoność czasu.
Adne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 10:26   #94
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

Cytat:
Napisane przez danny1107 Pokaż wiadomość
Miło mi, że Pani pyta co u mnie No więc tak. Planuję pójść na policję i poprosić by przekazali moją sprawę do prokuratury, ale póki co zbieram dowody tzn mam już kilka zaświadczeń od lekarza rodzinnego, który opisuje obrażenia i kompletuję dokumenty z leczenia szpitalego i późniejszej rehabilitacji. W styczniu mam wizytę z braciszkiem u psychologa, poproszę o jakieś zaświadczenie. Rozmawiałem z moim kumplem i z sąsiadką, którzy zgodzili się, że mogą zeznawać jako świadkowie. Będę jeszcze próbował nagrać ojczyma jak mnie wyzywa i grozi mi. Co do samej sytuacji w domu to bez zmian niestety. Ojczym się ciągle awanturuje, a mama jest na mnie obrażona za to, że jak to ona twierdzi - "rozwalam rodzinę".
widziałeś ten program o bitym synu?
awanturę nagrali sąsiedzi i posłali do TV,od razu zabrali się za tego gnoja-może ty tak zrób...
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 10:27   #95
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

Cytat:
Napisane przez danny1107 Pokaż wiadomość
Planuję pójść na policję i poprosić by przekazali moją sprawę do prokuratury, ale póki co zbieram dowody tzn mam już kilka zaświadczeń od lekarza rodzinnego, który opisuje obrażenia i kompletuję dokumenty z leczenia szpitalego i późniejszej rehabilitacji. W styczniu mam wizytę z braciszkiem u psychologa, poproszę o jakieś zaświadczenie. Rozmawiałem z moim kumplem i z sąsiadką, którzy zgodzili się, że mogą zeznawać jako świadkowie. Będę jeszcze próbował nagrać ojczyma jak mnie wyzywa i grozi mi.

WIELKIE BRAWA!
Jesteś genialnym człowiekiem. Myślę, że Twój braciszek kiedyś kiedy dorośnie, będzie niesamowicie dumny z takiego starszego brata.
Cytat:
Co do samej sytuacji w domu to bez zmian niestety. Ojczym się ciągle awanturuje, a mama jest na mnie obrażona za to, że jak to ona twierdzi - "rozwalam rodzinę".
Czy Ty po usamodzielnieniu się będziesz utrzymywał z nią (matką) kontakt?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 00:20   #96
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

Trzymam kciuki za Ciebie i Twojego brata. Jestem pełna podziwu, że masz w sobie tyle siły!!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 01:11   #97
danny1107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 142
Dot.: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

Dziękuję Paniom bardzo za słowa wsparcia. Jest mi bardzo miło

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
widziałeś ten program o bitym synu?
awanturę nagrali sąsiedzi i posłali do TV,od razu zabrali się za tego gnoja-może ty tak zrób...
Tak, widziałem to w tv

Edytowane przez danny1107
Czas edycji: 2013-09-12 o 23:36
danny1107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 02:09   #98
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

Super, że tak wiele ruszyło się u Ciebie, że nasze słowa na coś się zdały (co prawda moje akurat w innym Twoim wątku ale na ten temat Widzisz, jesteś silny i masz również życzliwych ludzi wokół siebie (sąsiedzi ). Może i mama w końcu zrozumie, że jest uzależniona od tej patologicznej sytuacji i jeszcze Ci podziękuje. Nieprawda, że rozwalasz rodzinę, po prostu dostrzegłeś to, czego ona z jakiegoś powodu nie widzi lub nie chce widzieć. A co było jej obowiązkiem bo obowiązkiem matki jest przede wszystkim chronić dzieci. Smutne, ale ona nie wywiązała się z tego obowiązku.
ode mnie również. Bardzo mnie ucieszyły Twoje słowa, właśnie dzisiaj, w sylwestra

A problemy z budowaniem związku, o których pisałeś w tym drugim wątku znikną siłą rzeczy ponieważ Ty miałeś inne sprawy do rozwiązania i załatwienia najpierw, podstawowe, i właśnie nimi się zająłeś jak prawdziwy facet. Kobieta, która Ciebie pokocha również się pojawi, zobaczysz.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2012-12-31 o 02:42
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 10:51   #99
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

Chciałabym życzyć ci autorze dużo siły w tym nowym roku. Oby był o niebo lepszy od poprzedniego, a wszystkie Twoje plany się ziściły.
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 13:01   #100
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

Super, że się nie poddajesz Dzielny z Ciebie Chłopak Życzę Tobie i bratu,żeby nadchodzący rok był znacznie lepszy od tego, który się właśnie kończy Powodzenia!
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 09:01   #101
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, chłopaku. Nie poddawaj się, wszystko się ułoży. Jeszcze mu naplujesz w pysk.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-01, 14:48   #102
valerverda
Raczkowanie
 
Avatar valerverda
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 199
Dot.: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

Super, że chcesz się wyrwać, a przy okazji pomóc dla brata.
Życzę aby wszystkie twoje plany się spełniły a aby każdy kolejny dzień był lepszy od poprzedniego.
__________________
“Chęć śmierci jest naszą jedyną prawdziwą tragedią.”
valerverda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 20:56   #103
KiniaaxD
Rozeznanie
 
Avatar KiniaaxD
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 659
Dot.: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

Gratuluję że się nie poddałeś, że nadal działasz w tym kierunku.
Ogromny szacunek dla Ciebie i wytrwałości
Jesteś bardzo odważnym i dzielnym chłopakiem.
__________________
Michał

Razem: 25.09.2010r

Zaręczyny: 16.08.2014r

Zapuszczaaam kłaczki
było 35 jest 47 będzie 60!

Dbam o pazurki

CEL= 60cm
KiniaaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 01:03   #104
danny1107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 142
Dot.: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

Dziękuję serdecznie za miłe słowa i życzenia Ja również życzę Paniom wszystkiego dobrego w Nowym Roku Dziękuję za wsparcie, bo to Wasze rady zmotywowały mnie do działania.

Jak coś będzie u mnie nowego dam znać Póki co jutro po raz kolejny idę do lekarza rodzinnego po zaświadczenie (po dzisiejszej awanturze).
danny1107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 09:55   #105
KiniaaxD
Rozeznanie
 
Avatar KiniaaxD
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 659
Dot.: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

Eh... Trzymaj się i działaj jak najszybciej, nagrałeś awanturę?
Pisz, pisz na bieżąco co i jak u Ciebie
__________________
Michał

Razem: 25.09.2010r

Zaręczyny: 16.08.2014r

Zapuszczaaam kłaczki
było 35 jest 47 będzie 60!

Dbam o pazurki

CEL= 60cm
KiniaaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 10:46   #106
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

Cytat:
Napisane przez danny1107 Pokaż wiadomość
Mój kumpel wymyślił niedawno, żebym zainstalował u siebie w pokoju mini kamerkę ukrytą, ale on to się chyba za dużo "W-11" naoglądał Ogólnie bardzo dobry pomysł z nagraniem, ale o tej ukrytej kamerce to niewiem co myśleć.
Ja myślę, że .. dlaczego nie?
Jeśli ma to być jakiś dowód, to zawsze warto.
Cytat:
Raczej nie, a jeżeli to znikomy. Święta, urodziny itp ewentualnie. Może zabrzmię teraz jak ktoś bez serca, ale nie mam ochoty na jakieś cieplejsze relacje z mamą. Mam do niej ogromny żal, że od początku pozwalała na to wszystko.
Nie brzmisz jak ktoś bez serca, ale jak normalny człowiek, który chce wyrwać się z patologii.
Moim zdaniem to zupełnie zrozumiałe, że nie chcesz potem utrzymywać z matką bliskich kontaktów.

Jak długo będziesz jeszcze zbierał dowody przeciwko ojczymowi?
Ile tego jeszcze potrzebujesz?
Może, jeśli nic dalej nie ruszy i nie otrzymasz pomocy od instytucji, które powinny Ci ją zapewnić, warto napisać do któregoś z programów, typu "Uwaga"?
Często jest tak, że jak media dowiedzą się o czyjejś tragedii i ją nagłośnią, coś zaczyna się dziać.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 15:57   #107
summerrain
Raczkowanie
 
Avatar summerrain
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 236
Dot.: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

Przeczytałam cały wątek i cieszę się, że wszystko ruszyło i idzie w dobrym kierunku. Tak jak i was poraziła mnie ta sytuacja, a przede wszystkim postawa matki autora. Mam nadzieję, że wszystko sprawnie się rozwiąże.


Muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak podszedłeś do tej sprawy. Masz niesamowitą siłę charakteru. Życzę Ci wszystkiego najlepszego i będę trzymała kciuki
__________________
.
.

People change. Memories don't.
summerrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 22:25   #108
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

Cytat:
Napisane przez danny1107 Pokaż wiadomość
Niestety nie udało mi się nagrać tej awantury, bo nie zdążyłem jeszcze dobrze wejść do mieszkania, jak już od progu ojczym zaczął mnie szarpać. Całą awanturę widział jedynie mój braciszek. Płakał i uciekł do łazienki jak zwykle. Jednak on jest za mały, żeby móc zeznawać jako świadek.
Nadal bardzo się boję ojczyma, ale postanowiłem zawalczyć. Może nawet nie tyle dla siebie, co dla braciszka, bo ja za kilka miesięcy się wyprowadzę, a nie chciałbym, żeby mały przeżywał kiedyś to co ja teraz.
Kurcze chłopaku, masz w sobie bardzo dużo siły wewnętrznej, że chcesz jawnie z tym problemem walczyć. Wielkie brawa dla Ciebie!

Jak będziesz u psychologa z bratem - poproś go, by go przebadał i wydał opinię na temat zachowania/stanu psychicznego Twojego brata. Najlepszy oczywiście byłby psycholog dziecięcy do wydania takiej opinii. To też może być dodatkowy dowód do Twojej sprawy
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 20:04   #109
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Odp: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

Nie ten temat.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 21:11   #110
moemoe
Rozeznanie
 
Avatar moemoe
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 741
Dot.: Odp: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

Jak sie sprawy maja? Mam nadzieje, ze coraz lepiej
__________________
my own heart is my temple, my philosophy is kindness
moemoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 21:47   #111
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Odp: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

Cytat:
Napisane przez moemoe Pokaż wiadomość
Jak sie sprawy maja? Mam nadzieje, ze coraz lepiej
Autor założył nowy wątek - sprawdź
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 00:15   #112
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Odp: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Autor założył nowy wątek - sprawdź
tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=40150432
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 18:32   #113
moemoe
Rozeznanie
 
Avatar moemoe
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 741
Dot.: Odp: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
Dziekuje ;*
__________________
my own heart is my temple, my philosophy is kindness
moemoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-07, 15:51   #114
Qwerty12342
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1
Dot.: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

Cytat:
Napisane przez danny1107 Pokaż wiadomość
Wiem, że to forum raczej dla kobiet, ale postanowiłem napisać, bo już niewiem gdzie i kogo się poradzić, a tutaj widziałem podobne wątki. Niewiem co mam robić, jestem kompletnie bezradny. Mam 18 lat, chodzę do 3 LO. Mieszkam z mamą, ojczymem i małym braciszkiem. Ojczym odkąd się wprowadził 5 lat temu regularnie mnie bije. Obrywam za wszystko, za to że talerza po sobie nie pozmywałem, że muzyki głośniej słuchałem, nawet za to że postawiłem swoje buty w korytarzu zbyt blisko jego butów. Nie mam siły z nim wygrać, ojczym wygląda jak kulturysta. Przewraca mnie na podłogę i bije pięściami albo paskiem od spodni po całym ciele. Moja mama nie reaguje, jej on nie bije ale mama jest całkowicie mu podporządkowana. Co on powie to jest święte. Ojczym zabiera mi czasem klucze i zamyka w domu, wyzywa mnie od szmat, debili itp, ciągle krzyczy, wyłącza prąd jak dłużej siedzę na komputerze. Nie daje mi żadnych pieniędzy. Jak potrzebuję np zeszyt do szkoły czy cokolwiek to muszę go długo prosić o każde głupie 5 zł. Wiem, że mając 18 lat mógłbym pójść do pracy, ale ja chcę LO skończyć, żeby na studia się dostać. Nie mam dokąd się wyprowadzić, mama nie ma rodzeństwa żadnego, a dziadkowie w domu opieki są. Dwa razy dzwoniłem na policję, przyjechali, jak zobaczyli jaki jestem poturbowany to zabrali ojczyma na komende, posiedział 24h i wypuścili go a jak wrócił to zlał mnie jeszcze mocniej. Proszę, niech mi ktoś podpowie co mam robić, dłużej tego nie wytrzymam.
Mam podobną sytuację ale ja jestem młodszy i się boje cokolwiek zrobić no wyrzucę śmieci on mi je da na poduszkę lub do pokoju źle poukładam sztućce on nimi rzuci w moim pokoju a moja mama tylko go wybiela że to tylko przez oceny i przeze mnie. Już raz zrobiłem aferę a ona mówiła że to moja wina, jedyna osobą która mnie rozumie to moja siostra pomaga mi psychicznie. Pt,y niej czuje się bezpieczniej niż przy mamie ale nie będę się użalać. Ja już takie sytuacje przeżywam prze prawie 5 lat.
Qwerty12342 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-07, 16:00   #115
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 11:58
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-07, 18:26   #116
Larisanna
Przyczajenie
 
Avatar Larisanna
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 8
Dot.: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;89176824]Treść usunięta[/QUOTE]


Sama też sie zagotowałam, przeczytałam cały wątek+ inne wątki autora (z ciekawości czy dal znać 'po latach' co u niego).
Osobiście uważam, ze historia była mocno podkoloryzowana. Do tego posiadająca kilka nieścislosci-w tym wątku renta po ojcu mu się nie należy, bo ten nigdy nie pracował. Rok później w innym, po ucieczce z domu, pisał że musi się przejść do ZUSu bo ojciec pracował i dobrze zarabiał. Niektore posty edytował, tak ze nic w nich nie ma, no ale są zacytowane także ten..
Larisanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-09, 11:20   #117
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Ojczym mnie bije - Proszę o poradę

Cytat:
Napisane przez Qwerty12342 Pokaż wiadomość
Mam podobną sytuację ale ja jestem młodszy i się boje cokolwiek zrobić no wyrzucę śmieci on mi je da na poduszkę lub do pokoju źle poukładam sztućce on nimi rzuci w moim pokoju a moja mama tylko go wybiela że to tylko przez oceny i przeze mnie. Już raz zrobiłem aferę a ona mówiła że to moja wina, jedyna osobą która mnie rozumie to moja siostra pomaga mi psychicznie. Pt,y niej czuje się bezpieczniej niż przy mamie ale nie będę się użalać. Ja już takie sytuacje przeżywam prze prawie 5 lat.
Zakładam, że się jeszcze uczysz. Może w Twojej szkole jest godna/-y zaufania psycholog lub pedagog? Możesz z nimi porozmawiać i zgłosić swoją sytuację. Jeśli w domu jest przemoc, Szkoła ma obowiązek zareagować.
Natomiast gdy pojawia się agresja, dzwońcie na policję.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-09 12:20:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.