Mycie włosów odżywką - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-28, 19:11   #2251
malgochna
Raczkowanie
 
Avatar malgochna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 111
Dot.: Mycie włosów odżywką

Jestem na etapie testowania wszystkiego (początek włosomaniactwa - totalnie mnie pochłonęło ) i tak sobie myślę o wypróbowaniu tej metody. Wszystkie ją tak chwalicie - a ja się jej trochę boję. Moje włosy mają tendencję do przetłuszczania się, byle co je obciąża..boję się takiego eksperymentu. Chyba na razie się wstrzymam i będę oczyszczać włoski delikatnym szamponem, a potem odżywki.
__________________
Raczkująca włosomaniaczka od 27.1o.2012
Cel:Mieć piękne zdrowe loki!


-34-35-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46-47-48-49-50-
malgochna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 20:30   #2252
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Mycie włosów odżywką

Nie bój się, kup jedno opakowanie odżywki i po prostu spróbuj tak je myć przez te 2 tygodnie-miesiąc, albo do końca opakowania. O ile nie trafisz na jakiś totalny badziew odżywkowy (sprawdź, które sie nadają do mycia), to będziesz w stanie ocenić, czy warto czy nie.
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 20:38   #2253
marta0027
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Mycie włosów odżywką

Dzień dobry, a raczej dobry wieczór drogie panie i panny
wiec ja też odkryłam tajemną moc włosomaniactwa, ale jeszcze czytanie składów mi nie idzie wiec prosze was czcigodne panie o pomoc!


w łazience mam taki balsam Elfy do włosów wypadających z olejkiem łopianowym/Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Dipalmitoilethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Ceteareth-20, Cetrimonium Chloride, Amodimethicone, Trideceth-12, Burdock Oil, Guar Hydroxypropyl Trimonium Chloride, Hydrolyzed Wheat Protein, Tocopheryl Acetate, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Disodium EDTA, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Citric Acid.

moje pytanie: Czy nada sie do mycia ?pozdrawiam!
marta0027 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 21:27   #2254
malgochna
Raczkowanie
 
Avatar malgochna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 111
Dot.: Mycie włosów odżywką

Kurcze..dodałam komentarz a go nie ma trudno.. Wypróbowałam tę metodę dość pokracznie - nałożyłam odżywkę na 20 minut, potem zwilżyłam włosy, odżywka nie pieniła się a troche się bałam tego że może nie zmyć się do końca a włosy zostaną tłuste, więc dodałam kapkę szamponu bez SLS - żeby bardziej spienić..bo tym masażu spłukałam, nałożyłam odżywkę b/s i..byłam w ciężkim szoku jak włosy wyschły..jakie miałam piękne loki!
Niesamowite..nie wiem czego jest to zasługa - czy odżywki czy tego że w końcu włosy zaczynają się przyzwyczajać do tego, że o nie dbam..ale dziś powtórzę eksperyment
__________________
Raczkująca włosomaniaczka od 27.1o.2012
Cel:Mieć piękne zdrowe loki!


-34-35-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46-47-48-49-50-
malgochna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 12:52   #2255
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Mycie włosów odżywką

Witam wszystkie dziewczyny udzielające się w tym wątku zi z góry dziękuję za udzielone tu rady Czytam was już od dawna a od około miesiąca sama zaczęłam myć włosy odżywką. Jestem zachwycona ta metodą. Włosy nie są już takie suche- fakt że od ok 1,5 tyg. stosuję też olejowanie włosów. Po oleju co prawda stosuję szampon ale po nim oczywiście odżywka więc wychodzi mi takie OMO przy czym pierwsze O to olej.
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 17:15   #2256
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez malgochna Pokaż wiadomość
Kurcze..dodałam komentarz a go nie ma trudno.. Wypróbowałam tę metodę dość pokracznie - nałożyłam odżywkę na 20 minut, potem zwilżyłam włosy, odżywka nie pieniła się a troche się bałam tego że może nie zmyć się do końca a włosy zostaną tłuste, więc dodałam kapkę szamponu bez SLS - żeby bardziej spienić..bo tym masażu spłukałam, nałożyłam odżywkę b/s i..byłam w ciężkim szoku jak włosy wyschły..jakie miałam piękne loki!
Niesamowite..nie wiem czego jest to zasługa - czy odżywki czy tego że w końcu włosy zaczynają się przyzwyczajać do tego, że o nie dbam..ale dziś powtórzę eksperyment

A jakiego szamponu bez SLS użyłaś?
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 09:44   #2257
malgochna
Raczkowanie
 
Avatar malgochna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 111
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
A jakiego szamponu bez SLS użyłaś?
Babydream z Rumiankiem
__________________
Raczkująca włosomaniaczka od 27.1o.2012
Cel:Mieć piękne zdrowe loki!


-34-35-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46-47-48-49-50-
malgochna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-03, 14:33   #2258
marta0027
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez marta0027 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, a raczej dobry wieczór drogie panie i panny
wiec ja też odkryłam tajemną moc włosomaniactwa, ale jeszcze czytanie składów mi nie idzie wiec prosze was czcigodne panie o pomoc!


w łazience mam taki balsam Elfy do włosów wypadających z olejkiem łopianowym/Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Dipalmitoilethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Ceteareth-20, Cetrimonium Chloride, Amodimethicone, Trideceth-12, Burdock Oil, Guar Hydroxypropyl Trimonium Chloride, Hydrolyzed Wheat Protein, Tocopheryl Acetate, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Disodium EDTA, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Citric Acid.

moje pytanie: Czy nada sie do mycia ?pozdrawiam!
pomocy :<
marta0027 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 19:45   #2259
malgochna
Raczkowanie
 
Avatar malgochna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 111
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez marta0027 Pokaż wiadomość
pomocy :<
Ja właśnie użyłam tej odżywki do "mycia" z kapką szamponu Babydream (tak jak opisałam to wyżej) i byłam bardzo zadowolona z efektu
Co prawda ja jeszcze nie umiem czytać składów więc nie tym się kierowałam testując w ten sposób... Czekam na opinię bardziej doświadczonych Wizażanek które napewno będą wiedziały czy to była dobra decyzja
__________________
Raczkująca włosomaniaczka od 27.1o.2012
Cel:Mieć piękne zdrowe loki!


-34-35-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46-47-48-49-50-
malgochna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 17:42   #2260
marta0027
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez malgochna Pokaż wiadomość
Ja właśnie użyłam tej odżywki do "mycia" z kapką szamponu Babydream (tak jak opisałam to wyżej) i byłam bardzo zadowolona z efektu
Co prawda ja jeszcze nie umiem czytać składów więc nie tym się kierowałam testując w ten sposób... Czekam na opinię bardziej doświadczonych Wizażanek które napewno będą wiedziały czy to była dobra decyzja
o prosze! nawet nie wiesz jak mi pomogłaś
Ja wczoraj zrobiłam podobnie tylko szampon z tej samej serii, i było dobrze, ale szału nie było, mam włosy takie ni kręcone, ni proste i mam problem z pielęgnacją. A na dodatek zaczęły mi na jesień-zime wypadać , ja teraz pomyje je jakiś czas w ten sposób (odżywka + troche szamponu) i zdam relacje . Pozdrawiam laski
marta0027 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 09:15   #2261
malgochna
Raczkowanie
 
Avatar malgochna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 111
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez marta0027 Pokaż wiadomość
o prosze! nawet nie wiesz jak mi pomogłaś
Ja wczoraj zrobiłam podobnie tylko szampon z tej samej serii, i było dobrze, ale szału nie było, mam włosy takie ni kręcone, ni proste i mam problem z pielęgnacją. A na dodatek zaczęły mi na jesień-zime wypadać , ja teraz pomyje je jakiś czas w ten sposób (odżywka + troche szamponu) i zdam relacje . Pozdrawiam laski
No moje włosy są podobne do Twoich - ni to fale ni to loki..pełen bałagan i mega przesuszone bo je nieźle katowałam Narazie nie mam jakichs kolosalnych efektów, ale przynajmniej cieszę się ładnymi włosami zaraz po umyciu (po obudzeniu to już zupełnie inna bajka )
__________________
Raczkująca włosomaniaczka od 27.1o.2012
Cel:Mieć piękne zdrowe loki!


-34-35-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46-47-48-49-50-
malgochna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 12:17   #2262
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez marta0027 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, a raczej dobry wieczór drogie panie i panny
wiec ja też odkryłam tajemną moc włosomaniactwa, ale jeszcze czytanie składów mi nie idzie wiec prosze was czcigodne panie o pomoc!


w łazience mam taki balsam Elfy do włosów wypadających z olejkiem łopianowym/Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Dipalmitoilethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Ceteareth-20, Cetrimonium Chloride, Amodimethicone, Trideceth-12, Burdock Oil, Guar Hydroxypropyl Trimonium Chloride, Hydrolyzed Wheat Protein, Tocopheryl Acetate, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Disodium EDTA, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Citric Acid.

moje pytanie: Czy nada sie do mycia ?pozdrawiam!
moim zdaniem się nie nadaje, bo ma silikon i proteiny.
__________________
kosmetolog szuka pracy
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 20:38   #2263
marta0027
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez malgochna Pokaż wiadomość
No moje włosy są podobne do Twoich - ni to fale ni to loki..pełen bałagan i mega przesuszone bo je nieźle katowałam Narazie nie mam jakichs kolosalnych efektów, ale przynajmniej cieszę się ładnymi włosami zaraz po umyciu (po obudzeniu to już zupełnie inna bajka )
hahahahhaa, to tak samo jak u mnie
też moje katowałam, a to prostownicą, a to lokówką, suszareczką. Wiec umyłam 2 raz w ten sposób i mam szopena na głowie. Ale jak tu pisała _Sarenka_ ta odżywa sie nie nadaje, wiec ja jutro lece sobie Joaśke kupić, i zobaczymy.

PS
Przepraszam za nadużywanie "uśmieszków" .

Edytowane przez marta0027
Czas edycji: 2012-12-06 o 20:41
marta0027 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 09:38   #2264
malgochna
Raczkowanie
 
Avatar malgochna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 111
Dot.: Mycie włosów odżywką

Widać co włosy to inna reakcja moje ze względu chyba na duże przesuszenie lubią jak są sylikony i wtedy wyglądają super
__________________
Raczkująca włosomaniaczka od 27.1o.2012
Cel:Mieć piękne zdrowe loki!


-34-35-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46-47-48-49-50-
malgochna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 13:56   #2265
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Mycie włosów odżywką

Najgorsze jest to, że najpierw doprowadzamy włosy do ruiny prostownicą i farbami, a potem próbujemy ratować myciem odżywką....no cóż, to my kobiety - logika musi być pokrętna. . A ja sobie teraz po dłuuugim myciu odżywką (co pomogło moim kłakom) farbuję włosy farbą podobno "roślinną i naturalną" i już nie mam siana.
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 06:58   #2266
weronka19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 630
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cześć dziewczyny ja myję znowu włosy odżywką. Przez jakiś miesiąc myłam szamonem z alterry, ale jednak moim włosiskom mycie odżywką zdecydowanie służy na razie wciąż używam garniera aik i obciążenia nie widać, a slsowego szamponu używam raz na jakieś 2 tygodnie, tzn jak zobaczę że się robi przyklap na włosach chcę sobie teraz zamówić emulsję glorii, żeby zobaczyć jak podziała na moje włosy
__________________
Dbam o włosy od: 25 I 2012
Olejowanie od: 27 II 2012
Drożdże (III) od: 8 maja 2013
Zapuszczam naturalne, zdrowe włosy
weronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 21:39   #2267
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Natalia_z Pokaż wiadomość
farbuję włosy farbą podobno "roślinną i naturalną" i już nie mam siana.
można wiedzieć jaką?
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 16:37   #2268
LuLila
Raczkowanie
 
Avatar LuLila
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 209
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
kurcze a ja szukam juz pół roku i nigdzie barwy nie ma
Szkoda, ja mam Barwę Brzozową, albo jakąś taką , i jest świetna. O dziwo jest dostępna na mojej wsi, 20 km od Warszawy . A znalazłam ją w... "Kaprysie". Nie wiem, czy coś ci to mówi. Ale tam jest alkohol, produkty spożywcze, i jedna półka z kosmetykami. Taki tam mały sklepik.
Na tej małej półce są szampony, głównie Nivea, kilka odżywek Timotei. Jakieś mydła, żele, itd. No i szeroka gama szamponów Barwa.
Nie, nie pisze ci tego dlatego, iż uważam, że przyjedziesz tutaj po szampon . Piszę po to, abyć popatrzyła na Barwę nawet wwe większych kioskach, jeśli tego nie robiłaś. Potem zwykłe sklepy, potem jakieś supermarkety. Może znajdziesz?
Mam nadzieję, ż etak
LuLila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 17:30   #2269
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
można wiedzieć jaką?

Można Color&soin i jest wątek na wizażu...więcej nie powiem, poczekam, aż przeczytasz i wypróbujesz
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 21:32   #2270
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez Natalia_z Pokaż wiadomość
Można Color&soin i jest wątek na wizażu...więcej nie powiem, poczekam, aż przeczytasz i wypróbujesz
mhm, ja stosuje farbowanie henną khadi i raczej nie zamienie jej na coś, co ma w składzie :
p-aminofenol, p-fenylenodiamine, 2-metylo☠rezorcyne i wiele innych świństw
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 16:46   #2271
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
mhm, ja stosuje farbowanie henną khadi i raczej nie zamienie jej na coś, co ma w składzie :
p-aminofenol, p-fenylenodiamine, 2-metylo☠rezorcyne i wiele innych świństw
Rozumiem, no cóż nie każdy może sobie pozwolić na hennę. Każdy ma inne bolączki i inne potrzeby
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 19:41   #2272
stencia
Raczkowanie
 
Avatar stencia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 62
Dot.: Mycie włosów odżywką

Witajcie dziewczyny od dłuższego czasu Was podczytuję, no i postanowiłam wypróbować metodę mycia odżywką na samym początku wypróbowałam sławnego już na tym forum Hegrona. Niestety nie polubiliśmy się (mimo długiego spłukiwania miałam po nim strasznie obciążone włosy i jak na mój gust strasznie cuchnie, więc bez żalu się go pozbyłam :P). Jako drugie podejście postanowiłam spróbować nie mniej sławne odżywki pani Potters padło na wersję z arniką i to był strzał w 10 ta odżywka jest świetna do mycia. Dodaję do niej miód i pomarańczowy olejek eteryczny dla zapachu i włosy są naprawdę super
__________________
10.08.2013
stencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 05:36   #2273
Sawa87
Raczkowanie
 
Avatar Sawa87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wa-wa
Wiadomości: 157
GG do Sawa87
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez stencia Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny od dłuższego czasu Was podczytuję, no i postanowiłam wypróbować metodę mycia odżywką na samym początku wypróbowałam sławnego już na tym forum Hegrona. Niestety nie polubiliśmy się (mimo długiego spłukiwania miałam po nim strasznie obciążone włosy i jak na mój gust strasznie cuchnie, więc bez żalu się go pozbyłam :P). Jako drugie podejście postanowiłam spróbować nie mniej sławne odżywki pani Potters padło na wersję z arniką i to był strzał w 10 ta odżywka jest świetna do mycia. Dodaję do niej miód i pomarańczowy olejek eteryczny dla zapachu i włosy są naprawdę super

Hej Dziewczyny

właśnie czaję się na Potters'a , mycie kallosem mi nie służy( ostatnio odwaliłam taką fuszerkę,że musiałam myć włosy 2 razy aby pozbyć się resztek kallosa i balsamu Organic Shop). Dochodzę do wniosku ,że moim podstawowym błędem w pielęgnacji włosów jest nieumiejętne mycie
__________________
11.01.2013 - koniec używania prostownicy/ prostowanie keratyną
Olejowanie
Siemię lniane
CP 2 opakowanie
6.02.13 Mega krzem
Sawa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 19:38   #2274
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Mycie włosów odżywką

Szampony Barwy widziałam ostatnio w Tesco, przy okazji warto tam sprawdzić, czy jest
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 18:12   #2275
stencia
Raczkowanie
 
Avatar stencia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 62
Dot.: Mycie włosów odżywką

Myłam już Pottersem z arniką z dodatkiem miodu i olejku eterycznego, a teraz wypróbowałam Glorię z dodatkiem cynamonu i też jest super na moich włosach nie sprawdził się tylko Hegron b/s...po nim miałam na głowie istny smalec i to od razu po myciu :/ z pozostałymi odżywkami do mycia nie mam problemu teraz w kolejności będę testowała Scandic Plus Coco Mask (wyczytałam, że nadaje się do mycia). Ciekawa jestem jej zapachu, bo zapachu Glorii nie jest w stanie przebić nawet aromatyczny cynamon

skład Coco Mask
Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Coconut (Cocos Nucifera) Extract, Parfum, Imidazolidinyl Urea, Citric Acid, Glyceryl Stearate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolino ne, Coumarin, Hydroxyizohexyl 3-Cyclohexene Carboxyaldehyde
__________________
10.08.2013
stencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 20:30   #2276
MissSonia
Rozeznanie
 
Avatar MissSonia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: legowisko w kwiaty
Wiadomości: 913
Dot.: Mycie włosów odżywką

Muszę w końcu spróbować mycia włosów odżywką ciekawa jestem efektów
__________________
Włosomaniaczka od 08.2012:
-oleje, odżywki, maski, suplementy


28.09.2002

"Zaraz zrobimy kawę. Wprawdzie nie mam kawy, filiżanek i pieniędzy, ale od czego jest nadrealizm, metafizyka, poetyka snów."
- Tadeusz Różewicz, "Kartoteka"
MissSonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 09:01   #2277
stencia
Raczkowanie
 
Avatar stencia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 62
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez MissSonia Pokaż wiadomość
Muszę w końcu spróbować mycia włosów odżywką ciekawa jestem efektów
Próbuj próbuj i nie zrażaj się jeśli na początku nie będzie idealnie włosy też muszą się przyzwyczaić do nowego sposobu pielęgnacji a jak coś to zawsze jeszcze metoda OMO
__________________
10.08.2013
stencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 20:31   #2278
MissSonia
Rozeznanie
 
Avatar MissSonia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: legowisko w kwiaty
Wiadomości: 913
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez stencia Pokaż wiadomość
Próbuj próbuj i nie zrażaj się jeśli na początku nie będzie idealnie włosy też muszą się przyzwyczaić do nowego sposobu pielęgnacji a jak coś to zawsze jeszcze metoda OMO
OMO czasem stosuję i jest ok
__________________
Włosomaniaczka od 08.2012:
-oleje, odżywki, maski, suplementy


28.09.2002

"Zaraz zrobimy kawę. Wprawdzie nie mam kawy, filiżanek i pieniędzy, ale od czego jest nadrealizm, metafizyka, poetyka snów."
- Tadeusz Różewicz, "Kartoteka"
MissSonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 10:57   #2279
stencia
Raczkowanie
 
Avatar stencia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 62
Dot.: Mycie włosów odżywką

Cytat:
Napisane przez MissSonia Pokaż wiadomość
OMO czasem stosuję i jest ok
to jak umyjesz odżywką daj znać jak poszło
__________________
10.08.2013
stencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 12:33   #2280
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Mycie włosów odżywką

Dziewczyny, czy po myciu odżywką stosujecie maski? Jestem do masek bardzo przyzwyczajona, stosuję je 5/7 dni w tygodniu, i się zastanawiam czy takie połączenie zbytnio nie obciąży włosów?

Odżywką myłam włosy kilkanaście razy, zwykle robię to kiedy muszę szybko wymyć włosy i wyjść i nie mam czasu na kładzenie masek. Zwykle używałam Alterry granat, Garnier Awokado Karite albo balsam na kwiatowym propolisie Babuszki Agafii 1Reshenie

Powiem Wam że mycie odżywką bardziej "na stałe" mnie bardzo kusi, ale jest tyle szamponów do przetestowania..... Natura Syberica, Planeta Organica, L'Occitiane...
Poza tym mam problem z określeniem, czy SLS i SLES mi nie służą..
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2013-02-04 o 12:35
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 19:27:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.