Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włosowo :) - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-24, 23:14   #2161
blondynaaa_91
Rozeznanie
 
Avatar blondynaaa_91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 939
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Albo niedoproteinowanie, albo protein jest dość, a włosy są przenawilżone. Albo protein jest za mało i dodatkowo są przenawilżone
Taaak, wiedziałam jak tylko przyjdziesz to skomplikujesz mi życie!
Cóż, muszę z nimi poeksperymentować
blondynaaa_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 23:27   #2162
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
Taaak, wiedziałam jak tylko przyjdziesz to skomplikujesz mi życie!
Cóż, muszę z nimi poeksperymentować
To już sobie idę w objęcia Morfeusza
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 05:31   #2163
Sawa87
Raczkowanie
 
Avatar Sawa87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wa-wa
Wiadomości: 157
GG do Sawa87
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cześć Dziewuszki

Napiszcie mi, któraś z was piła kiedyś herbatkę/napar z rokitnika?

jaki smak, efekty?
Wczoraj nałaziłam sie po aptekach nie znalazłam
__________________
11.01.2013 - koniec używania prostownicy/ prostowanie keratyną
Olejowanie
Siemię lniane
CP 2 opakowanie
6.02.13 Mega krzem
Sawa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 07:01   #2164
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Łe, u mnie nie działa. Chyba mam za dobry tusz, bo nawet go nie tyka.
albo masz za słaby płyn do demakijażu
ja w ten sposób zmywam Diorshow'a i MaxFaxtor False Lash Effect i wszystko schodzi idealnie, a nie są to badziewne tusze do rzęs

Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
alterry, który mi dużo pomógł. Kupiłam za 17,99 zł, wersję z pompką.
Ale co mnie baaaardzo korzystnie zaskoczyło to drogeria Firlit. Duuużo masek, kallosów, jantary, pottersy, joanny.

Im dłużej wchodzę we włosomaniactwo, tym bardziej wydaje mi się, że w rossmanach to właściwie nie ma nic ciekawego.
Mówiłam, że Filrity rządzą?! Mówiłam!
W ogóle cieszę się, że jest tu kolejna osoba podzielająca moje zdanie, że Rossmann to shit i nic tam nie ma. Ja nie lubię tego sklepu.

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Zgadzam się I to nie tylko jeśli chodzi o włosy, ale o kosmetyki w ogóle. Tylko Alterra i BD są fajne, no i czasem są dobre promocje. A tak to wolę drogerie Laboo, nie wiem czy kojarzycie.
Ja nie znam tej drogerii, ale wolę Hebe chociażby albo drogerie no-name

Cytat:
Napisane przez sanlan Pokaż wiadomość
jestem tego samego zdania ! nie ma tam niczego, bez czego nie mogłabym życ - no może jedynie isana kakaowa chciałam kiedys jakis olejek z alterry
przetestowac ale bylam w 3 rossmanach w okolicy i olejków brak albo ja ślepa iii ostatnio jakoś tam nie chodzę, no nie wiem... może dlatego, że w portfelu świeci pustkami i ostatnie 2 tygodnie denkuje to co mam
mnie nawet kosmetyki Alterra czy Isana nie zachwycają, więc dla mnie w Rossach nie ma nic no poza dniami gdy robią promocje na kolorówkę

Zasnęłam na łóżku w ciuchach jakoś po 20 i obudziłam się o 3 w nocy Najgorsze, że TŻ zasnął ze mną i tak spaliśmy, dopiero po 3 się przebraliśmy i zaścieliliśmy łóżko, a i tak po 6 pobudka :/
Poza tym jakoś źle się czuję, kręci mi się w głowie i sama nie wiem co mi jest, nie wiem jak dzisiaj wysiedzę w pracy :/ I z włosami nie zrobiłam nic, mam lekko tłustą grzywkę i walę to - idę tak do pracy, bo nawet nie chce mi się schylać nad zlewem żeby tylko ją umyć - za bardzo mi się w głowie kołacze wszystko...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 07:17   #2165
Lils121
Rozeznanie
 
Avatar Lils121
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 725
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Hej. Co do powiększenia biustu w czasie ciąży to się zbytnio nie napalajcie. Ja się właśnie tak nastawiłam że coś drgnie, ale jak była deska tak dalej jest, także nie u każdej się to sprawdzi Mam ochotę kupić sobie odżywkę z gliss kura tą chyba dwufazową(?) bez spłukiwania. Jest chyba kilka rodzajów, z keratyną i jeszcze dwie chyba, tak? możecie mi polecić która jest dla Was fajna?

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
albo masz za słaby płyn do demakijażu
ja w ten sposób zmywam Diorshow'a i MaxFaxtor False Lash Effect i wszystko schodzi idealnie, a nie są to badziewne tusze do rzęs

Mówiłam, że Filrity rządzą?! Mówiłam!
W ogóle cieszę się, że jest tu kolejna osoba podzielająca moje zdanie, że Rossmann to shit i nic tam nie ma. Ja nie lubię tego sklepu.

Ja nie znam tej drogerii, ale wolę Hebe chociażby albo drogerie no-name

mnie nawet kosmetyki Alterra czy Isana nie zachwycają, więc dla mnie w Rossach nie ma nic no poza dniami gdy robią promocje na kolorówkę

Zasnęłam na łóżku w ciuchach jakoś po 20 i obudziłam się o 3 w nocy Najgorsze, że TŻ zasnął ze mną i tak spaliśmy, dopiero po 3 się przebraliśmy i zaścieliliśmy łóżko, a i tak po 6 pobudka :/
Poza tym jakoś źle się czuję, kręci mi się w głowie i sama nie wiem co mi jest, nie wiem jak dzisiaj wysiedzę w pracy :/ I z włosami nie zrobiłam nic, mam lekko tłustą grzywkę i walę to - idę tak do pracy, bo nawet nie chce mi się schylać nad zlewem żeby tylko ją umyć - za bardzo mi się w głowie kołacze wszystko...
Oby to nie były jakieś początki grypy...
__________________
13.06.2011 Moje Szczęście
Lils121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 07:19   #2166
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Lils121 Pokaż wiadomość
Hej. Co do powiększenia biustu w czasie ciąży to się zbytnio nie napalajcie. Ja się właśnie tak nastawiłam że coś drgnie, ale jak była deska tak dalej jest, także nie u każdej się to sprawdzi Mam ochotę kupić sobie odżywkę z gliss kura tą chyba dwufazową(?) bez spłukiwania. Jest chyba kilka rodzajów, z keratyną i jeszcze dwie chyba, tak? możecie mi polecić która jest dla Was fajna?
Taka w psikaczu?
Podobno dobra jest wersja w żółtym opakowaniu, bodajże z olejkami ona jest. I wersja w czarnym opakowaniu, to chyba właśnie z keratyną.

Ja chyba wrócę co dodawania keratyny hydrolizowanej do odżywek d/s, tak jak to kiedyś robiłam po każdym myciu. Mam wrażenie, że wtedy włosy były w lepszym stanie no i nie doszło do przeproteinowania mimo że używałam tej keratyny przez pół roku niemal codziennie

Cytat:
Oby to nie były jakieś początki grypy...
też się o to modlę, tym bardziej że jestem teraz na trzymiesięcznym okresie próbnym i mam umowę zlecenie, a nie wiem jak jest w tej sytuacji z ubezpieczeniem zdrowotnym, chyba go w ogóle nie mam ale muszę się jeszcze upewnić i doczytać

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2013-01-25 o 07:20
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 07:25   #2167
Lils121
Rozeznanie
 
Avatar Lils121
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 725
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Taka w psikaczu?
Podobno dobra jest wersja w żółtym opakowaniu, bodajże z olejkami ona jest. I wersja w czarnym opakowaniu, to chyba właśnie z keratyną.

Ja chyba wrócę co dodawania keratyny hydrolizowanej do odżywek d/s, tak jak to kiedyś robiłam po każdym myciu. Mam wrażenie, że wtedy włosy były w lepszym stanie no i nie doszło do przeproteinowania mimo że używałam tej keratyny przez pół roku niemal codziennie

też się o to modlę, tym bardziej że jestem teraz na trzymiesięcznym okresie próbnym i mam umowę zlecenie, a nie wiem jak jest w tej sytuacji z ubezpieczeniem zdrowotnym, chyba go w ogóle nie mam ale muszę się jeszcze upewnić i doczytać
Tak, tak, w psikaczu!! No to może spróbuję którejś z tych. Keratynę też mam hydrolizowaną, to może wezmę tą z olejkami, bo po co mi tyle tych produktów z keratyną. Aż dziwne że Cię nie przeproteinowało, widocznie Twoje włosy baaardzo lubią keratynę A jutro pracujesz?? Jeśli nie to przetrzymaj jeszcze dzisiaj, a wieczorem zrób sobie jakiegoś grzańca, albo czosnek i heja (no dobra, czosnek proponuję, ale sama w życiu nie przełknęłabym go w celach leczniczych ) ew. tabletki, może przejdzie do poniedziałku. Zdrówka życzę
__________________
13.06.2011 Moje Szczęście
Lils121 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 07:43   #2168
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny, dziś ide jak na ścięcie na to zaliczenie
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 07:44   #2169
blondynaaa_91
Rozeznanie
 
Avatar blondynaaa_91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 939
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Taka w psikaczu?
Podobno dobra jest wersja w żółtym opakowaniu, bodajże z olejkami ona jest. I wersja w czarnym opakowaniu, to chyba właśnie z keratyną.

Ja chyba wrócę co dodawania keratyny hydrolizowanej do odżywek d/s, tak jak to kiedyś robiłam po każdym myciu. Mam wrażenie, że wtedy włosy były w lepszym stanie no i nie doszło do przeproteinowania mimo że używałam tej keratyny przez pół roku niemal codziennie

też się o to modlę, tym bardziej że jestem teraz na trzymiesięcznym okresie próbnym i mam umowę zlecenie, a nie wiem jak jest w tej sytuacji z ubezpieczeniem zdrowotnym, chyba go w ogóle nie mam ale muszę się jeszcze upewnić i doczytać
Jak i ile dodawałaś tej keratyny? Też wypróbuję

Mnie właśnie gardło cholernie boli, wzięłam paracetamol, tabletki do ssania, zaraz będę płukać...Nienawidzę być chora:<
blondynaaa_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 08:03   #2170
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny, dziś ide jak na ścięcie na to zaliczenie
A z czego? Ja też dzisiaj idę jak na ścięcie
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 08:44   #2171
Krrem
Wtajemniczenie
 
Avatar Krrem
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 410
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
Migdały i papaja
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...el-papaya.html

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------



Całkiem możliwe bo właśnie poddaję je rozciąganiu, a one ani huhu, a w niedzielę laminowałam, więc pasuje!
Po laminowaniu są genialne, ale keratyny chyba nie bardzo lubią, chyba że po prostu nie umiem jej jeszcze używać. Spróbuję za kilka dni użyć jakiejś maski proteinowej.
Moje to już nie pamiętają jak wyglądają proteiny

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Będziesz zdrowsza, jak nie będziesz czytać
Przebadaj sobie hormony i nie gdybaj, babo!

Zmiany widzę moimi zaspanymi oczami w konserwatach - dodali hydantoinę moją kochaną między innymi

Falista

Albo niedoproteinowanie, albo protein jest dość, a włosy są przenawilżone. Albo protein jest za mało i dodatkowo są przenawilżone
Ciągną się jak guma i mam puchacza dzisiaj. Dobry powód do laminowania?
Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
Jak i ile dodawałaś tej keratyny? Też wypróbuję

Mnie właśnie gardło cholernie boli, wzięłam paracetamol, tabletki do ssania, zaraz będę płukać...Nienawidzę być chora:<
Ja własnie wypiłam fervex. Boże jakie to nie dobre...
__________________
Zapuszczamy! Cel: Do łokci.

14.02.14

Blogowanko - Biochemia Urody, Serum - olejek z 10% witaminy C, DIY
Krrem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 09:08   #2172
grudniowa
Rozeznanie
 
Avatar grudniowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 732
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny, dziś ide jak na ścięcie na to zaliczenie
Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
A z czego? Ja też dzisiaj idę jak na ścięcie
Powodzenia na tych egzaminach!


Snilo mi sie dzis, ze szlam do fryzjera. Nie wiem po co, bo we snie mialam piekne, dlugie, geste, lekko falowane wlosy A obudzilam sie wiadomo z czym...
Ale tez do konca narzekac nie moge. Chyba zaczelam cos robic wlasciwie, bo pojawily mi sie poczatki gladkosci i gdzieniegdzie moje wlosy zdecydowaly sie 'zablyszczec'. Tylko puch mi sie nad glowa zrobil i tak sie zastanawiam, czy to nie ta odzywka z olejkiem laurowym i roza tak mi robi. Nastepnym razem moze wyprobuje cos z silikonem.

Mam pytanie: czy(teoretycznie) jak sie cos nawilzajacego na kudly nalozy, to czy nalozony na koniec olejek powinien te wode we wlosie zatrzymac? Czy lepszy pod tym wzgledem jest silikon?
__________________
Zawsze miej plan B.
grudniowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 09:09   #2173
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
śliczne te locze

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
jakie fajne, wyglądają na mięsiste i elastyczne
no się pochwalę, że takie były dziś już nie chora jestem i od razu widać to po moich włosach zwłaszcza, że nie miałam siły rano myć, więc tylko szybka reanimacja i jakoś to wygląda (w sumie i tak mam już rozmazany makijaż od ciągłego kichania i załzawionych oczu, to i nieład na głowie mi nie przeszkadza)
Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Marzę o takich loczkach! CUDOWNE!
dzięuje, pielęgnacja im służy
Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Jak ja sobie powybierałam z wikipedii odpowiednie objawy to wyszło, że mam niedoczynność i nadczynność tarczycy równocześnie. Ale to chyba niemożliwe.

Nie mam żadnych uciążliwych objawów, oprócz tego cholernego trądziku na żuchwie od dwóch miesięcy. No i może lekko podejrzane, że cykl zjechał mi z 30-dniowego do 25 dniowego? Nie wiem, zgłupiałam już.


Chciałam powiedzieć, że od dwóch tygodni dzielnie używam jedwabiu co mycie. Mam nadzieję, że dzięki temu wiosną nie trzeba będzie dużo podcinać.
Tymi objawami to się nie przejmuj, a co do cyklu - ja złapałam przeziębienie i po okresie ani widu ani słychu
Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Moje włosie Przepraszam za niebieski szlafroczek z boku, ale gdzieś mi się schowało narzędzie do przycinania
ładniutkie
Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
ej, to ja właśnie ostatnio odkrywam, że Rossmann for life. Już abstrahując od babassu (), to moje ostatnie hity to Isana kakaowa, oliwka BDFM, szampon BD, krem BD ochronny (generalnie chyba wszystko BD ), peeling solny Wellness & Beauty, pomadka Alterry rumiankowa... mnóstwo naprawdę dobrych - i tanich - kosmetyków
To ja popieram Isane Kakaową (obojętnie czy na włosy czy ciało) i szampon BD (najlepszy mój szamponik - próbuje innych i stoją albo oddaję dobrym ludziom)
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 09:44   #2174
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Krrem Pokaż wiadomość
Ja zalałam 1/3 kubka i to dodałam do masła do ciała farmony. Z masła zrobił mi sie lekki balsamik. Nie jest taki chamsko różowy i nie pachnie już takim chemicznym liczi
Rosołku też nie czuć. Bd wcierać kilka razy dziennie zobaczymy efekty.
Ja zaraz skończę 18. Nie widzi się ani mi ani mojemu TŻ ciąża.
Ooo jestem ciekawa czy coś ruszy
No dokładnie, nie rozumiem ludzi, którzy zaraz po 18 chcą dzieci.. To przecież duża odpowiedzialność i wgl.. Ja nikogo nie mam, ale również mi się nie śpieszy..

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość


dlatego ja to robiłam w ferie :P
No chyba że tak

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
śliczne te locze



ja tam nie wiem, w ryjek wcieram papkę
Hahaha, i są efekty?

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Nie bd mnie przez kilka dni na forum.
Ostatnio mam problemy. I czuję się kiepsko pod względem psychicznym.

Pewnie wrócę za jakiś czas .

3majcie się dziewczyny
Trzymaj się kochana!

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Moje włosie Przepraszam za niebieski szlafroczek z boku, ale gdzieś mi się schowało narzędzie do przycinania
Jak błyszczą!
Cytat:
Napisane przez soyk Pokaż wiadomość
Wiek nie gra roli Wiem coś o tym
Ale i tak mi się nie spieszy I nie miałabym z kim
Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny, dziś ide jak na ścięcie na to zaliczenie
Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
A z czego? Ja też dzisiaj idę jak na ścięcie



Dziewczyny, w sobotę idę z przyjacielem do kina, ostatni raz widziałam się z nim we wakacje (wtedy jeszcze miał dziewczynę), no i chciałabym zrobić na nim wrażenie. Tylko włosy zwykle jak mają się ułożyć to tego nie robią.. Co mam zrobić? Pomóżcie, bo bardzo mi na tym zależy
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 09:46   #2175
soyk
Raczkowanie
 
Avatar soyk
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 207
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Lils121 Pokaż wiadomość
Hej. Co do powiększenia biustu w czasie ciąży to się zbytnio nie napalajcie. Ja się właśnie tak nastawiłam że coś drgnie, ale jak była deska tak dalej jest, także nie u każdej się to sprawdzi
Mi tam akurat z B do D przeszło Ale to tylko na okres ciąży. Po porodzie tyle schudłam, że teraz to chyba nawet A/B będzie...

Jak laminujecie włosy to tą żelatynę podczas nakładania macie całkiem rozpuszczoną czy już lekko zbrylowaną? Mi się zawsze zbija w takie małe kuleczki i w sumie nie wiem czy wtedy też dobrze zadziała

Edit:
Co do snu to mi się dzisiaj śniło, że przeglądam bloga Krrem (chociaż przyznam się, że realnie jeszcze na niego nie zaglądałam i to był chyba jakiś znak ). A potem śniło mi się, że moja sąsiadka miała kilka ostatnich buteleczek Jantaru w wielkiej promocji za 15zł jedna ale nie pamiętam czy się na jedną załapałam
__________________
IV 2012 - VII 2012 - Czerń -> blond (naturalny)
05 XII 2012 - świadoma pielęgnacja
Piję: Drożdże (I), Pokrzywa (I), Olej lniany

Zapuszczam:
36...-40-41-42-...-65

Edytowane przez soyk
Czas edycji: 2013-01-25 o 09:52
soyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 09:53   #2176
Krrem
Wtajemniczenie
 
Avatar Krrem
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 410
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Ooo jestem ciekawa czy coś ruszy
No dokładnie, nie rozumiem ludzi, którzy zaraz po 18 chcą dzieci.. To przecież duża odpowiedzialność i wgl.. Ja nikogo nie mam, ale również mi się nie śpieszy..


No chyba że tak


Hahaha, i są efekty?


Trzymaj się kochana!


Jak błyszczą!

Ale i tak mi się nie spieszy I nie miałabym z kim






Dziewczyny, w sobotę idę z przyjacielem do kina, ostatni raz widziałam się z nim we wakacje (wtedy jeszcze miał dziewczynę), no i chciałabym zrobić na nim wrażenie. Tylko włosy zwykle jak mają się ułożyć to tego nie robią.. Co mam zrobić? Pomóżcie, bo bardzo mi na tym zależy
Ja z TŻ jestem już 1.5 roku. W wakacje stuknie nam druga rocznica I obiecaliśmy sobie że jeśli dalej będziemy razem i będziemy chcieli byc ze sobą już do końca (na co mam szczerą nadzieje) to na dzieci zdecydujemy się dopiero tuż przed 30. Żeby być już po studiach, mieć prace i być bezpiecznym. Nie rozumiem mani rodzenia dzieci w młodym wieku i wychodzenia za mąż po kilku miesiącach związku. Przeciez to jest bez sensu

A może wysusz je na szczotce? Wgl po czym Twoje włoski wyglądają najlepiej?
__________________
Zapuszczamy! Cel: Do łokci.

14.02.14

Blogowanko - Biochemia Urody, Serum - olejek z 10% witaminy C, DIY
Krrem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 09:53   #2177
Lils121
Rozeznanie
 
Avatar Lils121
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 725
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez soyk Pokaż wiadomość
Mi tam akurat z B do D przeszło Ale to tylko na okres ciąży. Po porodzie tyle schudłam, że teraz to chyba nawet A/B będzie...

Jak laminujecie włosy to tą żelatynę podczas nakładania macie całkiem rozpuszczoną czy już lekko zbrylowaną? Mi się zawsze zbija w takie małe kuleczki i w sumie nie wiem czy wtedy też dobrze zadziała
Żartujesz zazdroszczę Ci. Ja czekałam i czekałam i nic nie drgnęło
__________________
13.06.2011 Moje Szczęście
Lils121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 09:54   #2178
Krrem
Wtajemniczenie
 
Avatar Krrem
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 410
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez soyk Pokaż wiadomość
Mi tam akurat z B do D przeszło Ale to tylko na okres ciąży. Po porodzie tyle schudłam, że teraz to chyba nawet A/B będzie...

Jak laminujecie włosy to tą żelatynę podczas nakładania macie całkiem rozpuszczoną czy już lekko zbrylowaną? Mi się zawsze zbija w takie małe kuleczki i w sumie nie wiem czy wtedy też dobrze zadziała

Edit:
Co do snu to mi się dzisiaj śniło, że przeglądam bloga Krrem (chociaż przyznam się, że realnie jeszcze na niego nie zaglądałam i to był chyba jakiś znak ). A potem śniło mi się, że moja sąsiadka miała kilka ostatnich buteleczek Jantaru w wielkiej promocji za 15zł jedna ale nie pamiętam czy się na jedną załapałam
Hahaha no to teraz nie masz wymówki żeby na niego nie zajrzeć
__________________
Zapuszczamy! Cel: Do łokci.

14.02.14

Blogowanko - Biochemia Urody, Serum - olejek z 10% witaminy C, DIY
Krrem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 09:55   #2179
trommelka
Zadomowienie
 
Avatar trommelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 400
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Hej!
Zabijcie mnie, zaś mam tyły
Nadgoniłam pobieżnie tylko ostatnie kilka stron..

Ale za to kupiłam wcierkę! Do sklepu po olej Khadi nie doszłam, wczoraj była beznadziejna pogoda i mi się nie chciało, więc uderzyłam do starego, dobrego dm, gdzie kupiłam wcierkę kofeinową Balea Man. Jest dużo tańsza od Alpecinów, a kofeina i Panthenol wyżej w składzie, więc gdyby któraś miała kiedyś zakupy w dm w planach, to polecam wypróbować Miałam ją w tamtym roku i sprawdziła się dobrze. Minusem jest to, że coraz rzadziej można ją spotkać na półkach (albo ja miałam wybitnego pecha, bo to była perwsza drogeria, w której ją widziałam od jakichś 2 miesięcy)

Poza tym z nowości włosowych mam odżywkę Alverde do włosów brązowych i olej Terra Naturi z Jojobą. I się zafarbowałam farbą Sante. Tylko ja, głupiec kupiłam kolor Bronze, bo stwierdziłąm, że wybierane do tej pory czekolady tuż po farbowaniu wychodzą prawie czarne a efekt podoba mi się dopiero po jakimś czasie, jak się trochę wypłuczą. W efekcie kolor się nie zmienił, ale pięknie błyszczę się na rudo Wyczuwam farbowanie ciemniejszym odcieniem za kilka dni Plus jest jeden: nie jestem zielona! Bałam się, że zbyt krótko odczekałam po farbowaniu Venitą i mogę mieć armagedon na głowie. Z dwojga złego lepszy rudy, niż zielony

JudytaKas! Kochane loczki! Takie do wyprzytulania (jakkolwiek kretyńsko to nie brzmi )

dotka! Przepięknie się błyszczą! I sporo urosły! A szlafrok się przydał, bo jego matowość w tle tylko podkreśla ich gładkość



Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Mam dla Was okołowłosową historię na dobranoc .
Wysłałam dziś TŻ do rossa, żeby kupił mi nawilżane chusteczki (chodziło za mną od nocy, żeby się zakręcić). Niestety TŻ, jak to facet kupił zwykłe, suche chusteczki higieniczne. Jednak ja, jak to ja, napalona na kręcenie włosów z braku laku musiałam coś wymyślić. Własnoręcznie nawilżyłam chusteczki rozrobioną w wodzie odżywką i zakręciłam na nich włosy. Kilka się porwało, ale jakoś dałam radę. Chyba nigdy nie miałam w sobie tyle cierpliwości.

Tymczasem idę spać z tą misterną konstrukcją na głowie. Trzymajcie kciuki, żebym jutro pięknie wyglądała jak będę rozwiązywać całki.

Cudowny TŻ
Kciuki już się trzymają!
A tak btw: masz bardzo interesujący Nick!
__________________

Muzycznie: Just back where I started.



Uratuj!
Dla Ciebie to tylko 3 minuty, dla osoby poszkodowanej - cale życie
trommelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 10:18   #2180
grudniowa
Rozeznanie
 
Avatar grudniowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 732
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez trommelka Pokaż wiadomość
Ale za to kupiłam wcierkę! Do sklepu po olej Khadi nie doszłam, wczoraj była beznadziejna pogoda i mi się nie chciało, więc uderzyłam do starego, dobrego dm, gdzie kupiłam wcierkę kofeinową Balea Man. Jest dużo tańsza od Alpecinów, a kofeina i Panthenol wyżej w składzie, więc gdyby któraś miała kiedyś zakupy w dm w planach, to polecam wypróbować Miałam ją w tamtym roku i sprawdziła się dobrze. Minusem jest to, że coraz rzadziej można ją spotkać na półkach (albo ja miałam wybitnego pecha, bo to była perwsza drogeria, w której ją widziałam od jakichś 2 miesięcy)
Nie kus! mialam te wcierke w lapkach i nie moglam sie zdecydowac, a teraz bedzie za mna chodzic :/ Ale bede robic wielkie zakupy przed przeprowadzka i wtedy obiecalam sobie, ze nakupuje na zapas wszystko, co tylko mi w lapki wpadnie i te wcierke tez.

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w sobotę idę z przyjacielem do kina, ostatni raz widziałam się z nim we wakacje (wtedy jeszcze miał dziewczynę), no i chciałabym zrobić na nim wrażenie. Tylko włosy zwykle jak mają się ułożyć to tego nie robią.. Co mam zrobić? Pomóżcie, bo bardzo mi na tym zależy
Moze sprobuj zakrecic wlosy na opaske? Wychodza z tego sliczne loczki i mozna spokojnie isc w rozpuszczonych wlosach. Mozna w nie wpiac jeszcze jakas ladna spinke - kwiatek, czy co tam preferujesz.
__________________
Zawsze miej plan B.

Edytowane przez grudniowa
Czas edycji: 2013-01-25 o 10:19
grudniowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 10:19   #2181
soyk
Raczkowanie
 
Avatar soyk
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 207
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Lils121 Pokaż wiadomość
Żartujesz zazdroszczę Ci. Ja czekałam i czekałam i nic nie drgnęło
Nie ma czego zazdrościć... Gdyby D zostało to by teraz pewnie kolan sięgały
Cytat:
Napisane przez Krrem Pokaż wiadomość
Hahaha no to teraz nie masz wymówki żeby na niego nie zajrzeć
Właśnie przeglądam O, już nie. Młody się obudził ;p
__________________
IV 2012 - VII 2012 - Czerń -> blond (naturalny)
05 XII 2012 - świadoma pielęgnacja
Piję: Drożdże (I), Pokrzywa (I), Olej lniany

Zapuszczam:
36...-40-41-42-...-65
soyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 10:20   #2182
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Krrem Pokaż wiadomość
Ja z TŻ jestem już 1.5 roku. W wakacje stuknie nam druga rocznica I obiecaliśmy sobie że jeśli dalej będziemy razem i będziemy chcieli byc ze sobą już do końca (na co mam szczerą nadzieje) to na dzieci zdecydujemy się dopiero tuż przed 30. Żeby być już po studiach, mieć prace i być bezpiecznym. Nie rozumiem mani rodzenia dzieci w młodym wieku i wychodzenia za mąż po kilku miesiącach związku. Przeciez to jest bez sensu
Ja z moim TŻ jestem ... UWAGA UWAGA - ponad 7 lat Dziecko to jest poważna decyzja i trzeba być ustatkowanym, żeby mu zapewnić bezpieczeństwo i przyszłość (też chemy dzieci ale tak jak Ty przed 30).
Cytat:
Napisane przez trommelka Pokaż wiadomość
Poza tym z nowości włosowych mam odżywkę Alverde do włosów brązowych i olej Terra Naturi z Jojobą. I się zafarbowałam farbą Sante. Tylko ja, głupiec kupiłam kolor Bronze, bo stwierdziłąm, że wybierane do tej pory czekolady tuż po farbowaniu wychodzą prawie czarne a efekt podoba mi się dopiero po jakimś czasie, jak się trochę wypłuczą. W efekcie kolor się nie zmienił, ale pięknie błyszczę się na rudo Wyczuwam farbowanie ciemniejszym odcieniem za kilka dni Plus jest jeden: nie jestem zielona! Bałam się, że zbyt krótko odczekałam po farbowaniu Venitą i mogę mieć armagedon na głowie. Z dwojga złego lepszy rudy, niż zielony
No przebojowo
eh a jak się uparłam i nie farbuje, ale odrościaki już takie że ho ho
Cytat:
Napisane przez trommelka Pokaż wiadomość
JudytaKas! Kochane loczki! Takie do wyprzytulania (jakkolwiek kretyńsko to nie brzmi )
jak mi miło - od września o nie dbam i jak trafi mi się lepszy dzień to radoche mam jak dziecko
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 10:29   #2183
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Zasnęłam na łóżku w ciuchach jakoś po 20 i obudziłam się o 3 w nocy Najgorsze, że TŻ zasnął ze mną i tak spaliśmy, dopiero po 3 się przebraliśmy i zaścieliliśmy łóżko, a i tak po 6 pobudka :/
Poza tym jakoś źle się czuję, kręci mi się w głowie i sama nie wiem co mi jest, nie wiem jak dzisiaj wysiedzę w pracy :/ I z włosami nie zrobiłam nic, mam lekko tłustą grzywkę i walę to - idę tak do pracy, bo nawet nie chce mi się schylać nad zlewem żeby tylko ją umyć - za bardzo mi się w głowie kołacze wszystko...
oj, takie pobudki w ciuchach w środku nocy są najgorsze to łyknij teraz jakiś gripex czy coś przeciwgrypowego, bo nie wygląda to dobrze.
ps. ja do pracy zawsze wyglądam jak pół tyłka zza krzaka. tylko w dni 'na uczelnię' nagle jestem odpindolona tak, że znajomi z biura by mnie nie poznali

Cytat:
Napisane przez Lils121 Pokaż wiadomość
Mam ochotę kupić sobie odżywkę z gliss kura tą chyba dwufazową(?) bez spłukiwania. Jest chyba kilka rodzajów, z keratyną i jeszcze dwie chyba, tak? możecie mi polecić która jest dla Was fajna?
moja przyjaciółka od dłuższego czasu używa tej żółtej i bardzo sobie chwali

Cytat:
Napisane przez Lils121 Pokaż wiadomość
jutro pracujesz?? Jeśli nie to przetrzymaj jeszcze dzisiaj, a wieczorem zrób sobie jakiegoś grzańca, albo czosnek i heja (no dobra, czosnek proponuję, ale sama w życiu nie przełknęłabym go w celach leczniczych ) ew. tabletki, może przejdzie do poniedziałku. Zdrówka życzę
u mnie w okresie przeziębienia wszyscy kanapki z czosnkiem wpierniczają

Cytat:
Napisane przez Krrem Pokaż wiadomość
Ciągną się jak guma i mam puchacza dzisiaj. Dobry powód do laminowania?
jak dla mnie to są oznaki przeproteinowania, więc laminowanie do tego... ale ja jestem głupek jakąś mocno emolientową maskę bym raczej nałożyła.

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Hahaha, i są efekty?
generalnie tak, ale biorąc pod uwagę ile innych rzeczy jeszcze kładę na ryjek + plus jestem w dobrym okresie dla twarzy 'po okresie' to nie wiem, ile w tym zasługi bezpośredniej kozieradki

zdenkowałam Isanę Oil półlitrową, zawsze mam taką satysfakcję wtedy
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 10:31   #2184
Lils121
Rozeznanie
 
Avatar Lils121
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 725
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez soyk Pokaż wiadomość
Nie ma czego zazdrościć... Gdyby D zostało to by teraz pewnie kolan sięgały

Właśnie przeglądam O, już nie. Młody się obudził ;p
No fakt, D to trochę dużo, do mnie to już kompletnie nie pasowałoby, ale fajnie byłoby mieć trochę większy rozmiar. W jakim wieku masz dziecko? sorry za offtop
__________________
13.06.2011 Moje Szczęście
Lils121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 10:33   #2185
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Lils121 Pokaż wiadomość
Mam ochotę kupić sobie odżywkę z gliss kura tą chyba dwufazową(?) bez spłukiwania. Jest chyba kilka rodzajów, z keratyną i jeszcze dwie chyba, tak? możecie mi polecić która jest dla Was fajna?
Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Taka w psikaczu?
Podobno dobra jest wersja w żółtym opakowaniu, bodajże z olejkami ona jest. I wersja w czarnym opakowaniu, to chyba właśnie z keratyną.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html Chodzi o ten? Używam do zabezpieczania końcówek, może szału nie robi, ale nie narzekam. Jest dobry.

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny, dziś ide jak na ścięcie na to zaliczenie


Cytat:
Napisane przez trommelka Pokaż wiadomość

Cudowny TŻ
Kciuki już się trzymają!
A tak btw: masz bardzo interesujący Nick!
A z nickiem tak jakoś wyszło...nie wiedziałam co wpisać, przeszłam się do kuchni, zobaczyłam "halbtrocken" na butelce wina i wklepałam. I tak już zostało...


A moje loczki wyszły co prawda zdążyły się ostro rozluźnić pod czapką, ze dwa pasma już mam całkiem proste ale jest nieźle.
Są takie sprężyste i miękkie, chyba nawilżanie chusteczek odżywką jest całkiem niezłą opcją... Dorzucam fotki w załączniku. Kolor przekłamany, ale widać skręt...

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
ps. ja do pracy zawsze wyglądam jak pół tyłka zza krzaka.
: hahaha:
Zabiłaś mnie tym porównaniem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000518.jpg (67,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000519.jpg (38,5 KB, 32 załadowań)
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."

Edytowane przez halbtrocken
Czas edycji: 2013-01-25 o 10:36
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 10:35   #2186
Lils121
Rozeznanie
 
Avatar Lils121
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 725
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
oj, takie pobudki w ciuchach w środku nocy są najgorsze to łyknij teraz jakiś gripex czy coś przeciwgrypowego, bo nie wygląda to dobrze.
ps. ja do pracy zawsze wyglądam jak pół tyłka zza krzaka. tylko w dni 'na uczelnię' nagle jestem odpindolona tak, że znajomi z biura by mnie nie poznali



moja przyjaciółka od dłuższego czasu używa tej żółtej i bardzo sobie chwali



u mnie w okresie przeziębienia wszyscy kanapki z czosnkiem wpierniczają



jak dla mnie to są oznaki przeproteinowania, więc laminowanie do tego... ale ja jestem głupek jakąś mocno emolientową maskę bym raczej nałożyła.



generalnie tak, ale biorąc pod uwagę ile innych rzeczy jeszcze kładę na ryjek + plus jestem w dobrym okresie dla twarzy 'po okresie' to nie wiem, ile w tym zasługi bezpośredniej kozieradki

zdenkowałam Isanę Oil półlitrową, zawsze mam taką satysfakcję wtedy
To pewnie mój wybór padnie własnie na tego żółtego gliss kura. Czosnek - ble. Mój współpracownik też praktykuje takie metody na przeziębienie, ale uprzedziłam go żeby sobie takie "kuracje" robił w weekend, bo chyba zdechnę. A swoja drogą ostatnio był chory, miał antybiotyk i jednak czosneczek nie pomógł.
__________________
13.06.2011 Moje Szczęście
Lils121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 10:36   #2187
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
u mnie w okresie przeziębienia wszyscy kanapki z czosnkiem wpierniczają

zdenkowałam Isanę Oil półlitrową, zawsze mam taką satysfakcję wtedy
kanapeczka z czosnkiem to jest to

Też tak mam, zdenkuje i się cieszę, że mogę coś nowego w nagrode kupić
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 10:41   #2188
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
A z nickiem tak jakoś wyszło...nie wiedziałam co wpisać, przeszłam się do kuchni, zobaczyłam "halbtrocken" na butelce wina i wklepałam. I tak już zostało...
dobry pomysł na nick

Cytat:
A moje loczki wyszły co prawda zdążyły się ostro rozluźnić pod czapką, ze dwa pasma już mam całkiem proste ale jest nieźle.
Są takie sprężyste i miękkie, chyba nawilżanie chusteczek odżywką jest całkiem niezłą opcją... Dorzucam fotki w załączniku. Kolor przekłamany, ale widać skręt...
lubię takie grube fale, bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez Lils121 Pokaż wiadomość
To pewnie mój wybór padnie własnie na tego żółtego gliss kura. Czosnek - ble. Mój współpracownik też praktykuje takie metody na przeziębienie, ale uprzedziłam go żeby sobie takie "kuracje" robił w weekend, bo chyba zdechnę. A swoja drogą ostatnio był chory, miał antybiotyk i jednak czosneczek nie pomógł.
dlatego ja jak już jem to 7 razy myję zęby, używam silnie perfumowanego żelu pod prysznic i takie tam

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
kanapeczka z czosnkiem to jest to

Też tak mam, zdenkuje i się cieszę, że mogę coś nowego w nagrode kupić
u mnie akurat nagrody nie będzie, bo wciąż za dużo czeka w kolejce
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 10:41   #2189
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Krrem Pokaż wiadomość
Ja z TŻ jestem już 1.5 roku. W wakacje stuknie nam druga rocznica I obiecaliśmy sobie że jeśli dalej będziemy razem i będziemy chcieli byc ze sobą już do końca (na co mam szczerą nadzieje) to na dzieci zdecydujemy się dopiero tuż przed 30. Żeby być już po studiach, mieć prace i być bezpiecznym. Nie rozumiem mani rodzenia dzieci w młodym wieku i wychodzenia za mąż po kilku miesiącach związku. Przeciez to jest bez sensu

A może wysusz je na szczotce? Wgl po czym Twoje włoski wyglądają najlepiej?
No to gratuluję związku i życzę wytrwałości
Cytat:
Napisane przez grudniowa Pokaż wiadomość

Moze sprobuj zakrecic wlosy na opaske? Wychodza z tego sliczne loczki i mozna spokojnie isc w rozpuszczonych wlosach. Mozna w nie wpiac jeszcze jakas ladna spinke - kwiatek, czy co tam preferujesz.
Tylko że one nie są za długie i jak mi się tak mocno skręcą, to nie wiem czy będą ładnie wyglądać
Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
generalnie tak, ale biorąc pod uwagę ile innych rzeczy jeszcze kładę na ryjek + plus jestem w dobrym okresie dla twarzy 'po okresie' to nie wiem, ile w tym zasługi bezpośredniej kozieradki
Mhm, ale być może przyczyniła się do tego dobrego stanu twarzy
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 10:51   #2190
Lils121
Rozeznanie
 
Avatar Lils121
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 725
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
dobry pomysł na nick



lubię takie grube fale, bardzo ładne



dlatego ja jak już jem to 7 razy myję zęby, używam silnie perfumowanego żelu pod prysznic i takie tam



u mnie akurat nagrody nie będzie, bo wciąż za dużo czeka w kolejce
Hehe, to może od Ciebie nie czuc
__________________
13.06.2011 Moje Szczęście
Lils121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.