Wypadające włosy cz. IV - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-24, 16:03   #4141
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 556
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Pinacolada, ja już nie wierzę, że w przypadku super produktów przeciw wypadaniu wypada więcej włosów. Jak człowiek ma mało i jeszcze mają wypaść te, które zostały, szok.
Mi dermatolog powiedziała, że broń Boże zaczynajac tę nową kurację nie może mi wypaść więcej włosów i miała rację, więcej nie wypada, a tak działo się jak zaczynałam nową serię ampułek, wcierek, witamin, zawsze wypadanie się nasilało.
Antuanetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 16:18   #4142
Sawa87
Raczkowanie
 
Avatar Sawa87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wa-wa
Wiadomości: 157
GG do Sawa87
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

cześć dziewczyny

od 3 lat choruję na chorobę hashimoto, moja tarczyca wariuje , mniejsza o to. W związku z chorobą borykam się z wypadaniem włosów ,mocnym przesuszeniem włosów,które są strasznie osłabione,łamliwe przede wszystkim co jest moją bolączką w tej chorobie, wypadanie najbardziej nasila się w czasie burzy hormonalnej, muszę powiedzieć że gdyby nie suplementy diety mogło by być tragicznie.Wcierek nie stosuję, nie działało u mnie nic tylko się wkurzałam.
Nie załamuje się bo wiem,że zawsze mogłoby być gorzej .
Chciałam jeszcze napisać wam o mojej siostrze która przez 7 lat była weganką, wyniszczyła sobie kompletnie organizm zewnętrznie i wewnętrznie ,skóra jak pergamin,włosy były tak liche jak u niemowlaka ,oczywiście zmienił się jej pogląd na świat , poszła "po rozum do głowy" zaczęła jeść jak człowiek a nie zając i pić siemię lniane , co dziennie ... i co teraz? ja jej mogę pozazdrościć, długi gruby warkocz do pasa żałuję ,że wtedy nie dałam się namówić na picie razem z nią
Zaczynam teraz długoletnią przyjaźń z glutkiem
__________________
11.01.2013 - koniec używania prostownicy/ prostowanie keratyną
Olejowanie
Siemię lniane
CP 2 opakowanie
6.02.13 Mega krzem

Edytowane przez Sawa87
Czas edycji: 2013-01-24 o 16:22
Sawa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 16:24   #4143
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 556
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Sawa, jestem przekonana, że twojej siostrze pomógł powrót do normalnego jedzenia, a nie siemie lniane, nie zadręczaj sie tym tak bardzo. Tu na forum wiele osób piło siemie lniane ale efektu "wow" raczej nie było
Antuanetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 16:46   #4144
Sawa87
Raczkowanie
 
Avatar Sawa87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wa-wa
Wiadomości: 157
GG do Sawa87
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Pokaż wiadomość
Sawa, jestem przekonana, że twojej siostrze pomógł powrót do normalnego jedzenia, a nie siemie lniane, nie zadręczaj sie tym tak bardzo. Tu na forum wiele osób piło siemie lniane ale efektu "wow" raczej nie było
Wiadomo ,że zmiana diety miała decydujący wpływ ale dzięki glutkowi szybciej uzupełniła wszystkie niedobory i to zdecydowanie szybciej pozwoliło jej stanąć na nogi, nie od razu zaczęła się faszerować normalnym jedzeniem, do tej pory nie je każdego rodzaju mięska.
Ja po sobie też widzę jaka była różnica kiedy piłam siemię lniane w wieku 17-20 lat a teraz po paru latach odstawienia tuż przed trzydziestką, na każdego działa co innego. Po tylu latach doświadczeń mogę powiedzieć że żaden suplement diety nie działa tak jak naturalny produkt.
__________________
11.01.2013 - koniec używania prostownicy/ prostowanie keratyną
Olejowanie
Siemię lniane
CP 2 opakowanie
6.02.13 Mega krzem
Sawa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 18:35   #4145
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

ale z drugiej strony siemię lniane powoduje zmnieszone wchłaniane składników pokarmowych poprzez oblepianie przewodu pokarmowego, chociaż zawiera rzeczywiście dużo cennych składników, wg mnie jeśli ktoś nie ma problemów z żołądkiem i nie piję siemienia lnianego w celach osłonowych, lepiej będzie, jak będzie jadł surowe ziarenka, np. dodane do kanapek czy potraw na ciepło : ) albo jeszcze bardzo korzystnie wpływa picie oleju lnianego
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 05:29   #4146
Sawa87
Raczkowanie
 
Avatar Sawa87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wa-wa
Wiadomości: 157
GG do Sawa87
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
ale z drugiej strony siemię lniane powoduje zmnieszone wchłaniane składników pokarmowych poprzez oblepianie przewodu pokarmowego, chociaż zawiera rzeczywiście dużo cennych składników, wg mnie jeśli ktoś nie ma problemów z żołądkiem i nie piję siemienia lnianego w celach osłonowych, lepiej będzie, jak będzie jadł surowe ziarenka, np. dodane do kanapek czy potraw na ciepło : ) albo jeszcze bardzo korzystnie wpływa picie oleju lnianego
racja, ja mam topory żołądek nie szkodzi mi na surowo sypię do musli, ale za olejem nie przepadam. Wczoraj jeszcze naczytałam się o rokitniku mam w planach poszukać herbatki z tego cuda. ..
Wiem,że cudów nie ma , nigdy nie zauważyłam aby włosy zaczęły mi po czymś szybciej rosnąć, zależy mi tylko na tym aby to co urosło było silne staram się nie popadać w paranoję
__________________
11.01.2013 - koniec używania prostownicy/ prostowanie keratyną
Olejowanie
Siemię lniane
CP 2 opakowanie
6.02.13 Mega krzem
Sawa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 11:10   #4147
Django
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Witam. Jestem chłopakiem i od pewnego czasu zaczęły mi wypadać włosy. Myślę że przyczyną na pewno jest używanie odsiwiacza na siwe włosy (bo mi się pokazało trochę siwców) który oblepia moje włosy nie wnikając w nie tuszując siwe. I moje pytanie jest następujące, co zrobić aby zatrzymać wypadanie? czy to oblepianie włosa nie jest przypadkiem bardziej niezdrowe niż przenikanie koloru do jego struktury? Jak je odżywiać żeby nie wypadały? z góry dziękuję za odpowiedzi
Django jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 12:00   #4148
s_pinka
Raczkowanie
 
Avatar s_pinka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: p-ń
Wiadomości: 222
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Django każda z nas szuka odpowiedzi na to pytanie . Ja wybrałam się z tym problemem do dermatologa. Testuje pierwszy zestaw kosmetyków i witamin (mam nadzieję, że ostatni za razem). Oblepianie włosów też niesie ze sobą ryzyko. Kosmetyk może oblepić mieszek włosowy i utrudnić jego oddychanie przez co je oslabia, oblepione włosy nie przyjmują składników odżywczych, które są w odżywkach i maseczkach. Na pewno trzeba mieć dobry szampon, który zmyje z włosów i głowy warstwę odsiwiacza. Jeśli chodzi o farby to niestety jestem zielona w tym temacie. Sama miałam ochotę pierwszy raz zmienić kolor włosów ale niestety wypadły mi więc dam im spokój.
s_pinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 17:21   #4149
Django
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

a no właśnie, najgorsze jest to że jak nie będą oblepione to będzie widać siwe włosy, a tego bym nie chciał. No nic będę próbował je jakoś reaktywować, może wzmocnić je od wewnątrz... kurde niektórzy farbują włosy różnymi toksycznymi farbami i nic im nie jest, a jak ja delikatnie maskuję odsiwiaczem to muszą wypadać... cały czas odrastają mi takie małe na głowie ale boję się ze jak je potraktuję tym odsiwiaczem to też niedługo wypadną
Django jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 22:24   #4150
Sawa87
Raczkowanie
 
Avatar Sawa87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wa-wa
Wiadomości: 157
GG do Sawa87
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Django Pokaż wiadomość
a no właśnie, najgorsze jest to że jak nie będą oblepione to będzie widać siwe włosy, a tego bym nie chciał. No nic będę próbował je jakoś reaktywować, może wzmocnić je od wewnątrz... kurde niektórzy farbują włosy różnymi toksycznymi farbami i nic im nie jest, a jak ja delikatnie maskuję odsiwiaczem to muszą wypadać... cały czas odrastają mi takie małe na głowie ale boję się ze jak je potraktuję tym odsiwiaczem to też niedługo wypadną

ja uważam ,że siwizna dodaje majestatu mężczyźnie lepiej aby miał siwe włosy aniżeli miałby ich nie mieć,zresztą i łyse glace u niektórych mężczyzn też są pociągające. Więc nie ma czym się przejmować, trzeba się z tym pogodzić i dostrzec w tym zaletę a nie wadę.
__________________
11.01.2013 - koniec używania prostownicy/ prostowanie keratyną
Olejowanie
Siemię lniane
CP 2 opakowanie
6.02.13 Mega krzem
Sawa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 12:05   #4151
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Dziewczyny u mnie dziś mega dół. Od rana siedzę i ryczę jak bóbr, mam już dosyć. Tak sobie właśnie uzmysłowiłam, że nie pamiętam, kiedy ostatni raz wypadło mi mniej niż 50 włosów - na pewno nie w ciągu poprzednich 10 lat... Dzień w dzień leci w okolicach setki. A jak przetrzymam to i do 200 dobijam.
Do tego posypała mi się cera, wyglądam jak 15-latka z brodą pełną alienów.
Dzisiaj mogę z ręką na sercu powiedzieć, że nienawidzę tej mojej beznadziejnej powłoczki, która tylko problemy sprawia.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 13:24   #4152
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

fluoxetine

Wiesz niby norma wypadających włosów w ciągu dnia to 50-150,ale ja Ciebie rozumiem,ja jak sama zobaczę "parę" włosków to zaczynam bzikować.Fluoxetine ,ja w pocieszaniu nie jestem dobra,ale głowa do góry
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 12:49   #4153
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 556
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Fluoxetine ja z przerażeniem stwierdzam, że innym włosy tak nie wypadają, poprosiłam koleżankę o mocne pociągnięcie swoich włosów i wypadły jej 2 włosy, a ciągneła z ogromną siłą.

U mnie lepiej tfu tfu, już nawet boję się cieszyć ale włosy jeszcze wypadają, zwłaszcza po myciu do 30 dobijam, dziś przy czesaniu porannym 3 włosy. Dla mnie to szok, przeczesałam raz jeszcze i uwierzyć nadal nie mogłam. Durne uczucie. Żeby teraz odrosły te, które wypadły...
Antuanetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 15:03   #4154
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

empress - dzięki

Antuanetta - to właśnie jest najgorsze. Ostatnio patrzyłam, jak koleżanka rozczesuje włosy po myciu, szarpiąc niemiłosiernie plastikowym grzebieniem i nie gubiąc przy tym jednego włosa. A ja chucham i dmucham, cackam się jak z jajkiem i .
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 17:26   #4155
Sawa87
Raczkowanie
 
Avatar Sawa87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wa-wa
Wiadomości: 157
GG do Sawa87
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Ja kiedyś popadałam w paranoje widząc to co wyleciało ,ale okazało się to to leciały połamańce a ja swoją paranoją i stresem nie polepszałam sytuacji. Przestałam się nakręcać przyjęłam na klatę to że jedna będzie dbać o włosy jak o swój skarb a efekty nie będą spektakularne a druga będzie po prostu je myła a będą piękne...
właśnie jestem pozytywnie nakręcona przed wigilią farbowałam włoski dziś widzę ok 1,5cm mysiego odrostu jak na mnie to jest sukces
__________________
11.01.2013 - koniec używania prostownicy/ prostowanie keratyną
Olejowanie
Siemię lniane
CP 2 opakowanie
6.02.13 Mega krzem
Sawa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 18:12   #4156
noemi82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 173
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Długo mnie tu nie było, widze sporo nowych osóbek....Obiecałam że pochwalę sie efektami stosowania plastrów przeciw wypadaniu włosów Dermastic. Od razu zaznacze, że oprócz plasterków włosy myje szamponem Novoxidyl (2 butelka) oraz suplement diety Ha-pantoten ( drugie opakowanie).
Plasterki naklejam juz 5 tydzień...po pierwszym tyg.stosowania zauważyłam ze włosy stały sie jakby bardziej błyszczące i mniej się przetłuszczały, mogłam je myc co 4 dni (wcześniej myłam co 2 dni),
po 4 tyg. naklejania plasterków zauważyłam zmniejszenie wypadania włosów co max.10 dziennie, podczas czesania, podczas mycia wypada mi 2-3 włosy (wcześniej zapychałam sitko)
Absolutnie nie robie rekalmy plastrów, poniewaz Inverso je stosowała i jej nie pomagały ( z tym ze Inverso niema wogóle włosów na ciele)
Plastry kosztują coś koło 100zł...
Wcześniej stosowałam rózne wcierki typu jantar, seboradin,radical, szampomy ziaja, radical i dermene,wcinałam inne suplementy i nic....
Plasterki nakleja sie codziennie, na noc, na nieowłosioną skóre głowy, rano se odkleja, kuracja trwa 8 tyg.
Wszystkich którzy mają problemy z wypadaniem zachęcam do przetestowania plasterków, mają swoją stronke oraz profil na FB...
Niewiem czy pomogły mi same plasterki ale plasterki+Novoxidyl+ha-pantoten to był strzał w 10....
Wczoraj mierzyłam obwód kucyka 13 cm Dodam ze co miesiąc farbuje włosy poniewaz mam 2 cm odrosty!!!!
noemi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 18:18   #4157
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

do łzs-owców : czy któreś szampony rosyjskie wam zaszkodziły i mam ich unikać?
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 18:28   #4158
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
do łzs-owców : czy któreś szampony rosyjskie wam zaszkodziły i mam ich unikać?
Nie posiadałam nic z rosyjskich kosmetyków, a co mają w składzie? Dziegieć brzozowy?

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez noemi82 Pokaż wiadomość
Długo mnie tu nie było, widze sporo nowych osóbek....Obiecałam że pochwalę sie efektami stosowania plastrów przeciw wypadaniu włosów Dermastic. Od razu zaznacze, że oprócz plasterków włosy myje szamponem Novoxidyl (2 butelka) oraz suplement diety Ha-pantoten ( drugie opakowanie).
Plasterki naklejam juz 5 tydzień...po pierwszym tyg.stosowania zauważyłam ze włosy stały sie jakby bardziej błyszczące i mniej się przetłuszczały, mogłam je myc co 4 dni (wcześniej myłam co 2 dni),
po 4 tyg. naklejania plasterków zauważyłam zmniejszenie wypadania włosów co max.10 dziennie, podczas czesania, podczas mycia wypada mi 2-3 włosy (wcześniej zapychałam sitko)
Absolutnie nie robie rekalmy plastrów, poniewaz Inverso je stosowała i jej nie pomagały ( z tym ze Inverso niema wogóle włosów na ciele)
Plastry kosztują coś koło 100zł...
Wcześniej stosowałam rózne wcierki typu jantar, seboradin,radical, szampomy ziaja, radical i dermene,wcinałam inne suplementy i nic....
Plasterki nakleja sie codziennie, na noc, na nieowłosioną skóre głowy, rano se odkleja, kuracja trwa 8 tyg.
Wszystkich którzy mają problemy z wypadaniem zachęcam do przetestowania plasterków, mają swoją stronke oraz profil na FB...
Niewiem czy pomogły mi same plasterki ale plasterki+Novoxidyl+ha-pantoten to był strzał w 10....
Wczoraj mierzyłam obwód kucyka 13 cm Dodam ze co miesiąc farbuje włosy poniewaz mam 2 cm odrosty!!!!
Ale wiesz, że zanim włosy które odrastają dojdą Ci do kucyka to trochę minie. Może się okazać, że masz jeszcze większy obwód! Szaleństwo. 13cm. To ja tyle w nadgarstku mam
A powiedz mi, czy te plastry Ci nie wyrywały włosów? No bo skoro się je nakleja na nieowłosioną skórę głowy...
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 18:32   #4159
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

noemi82

To gratuluje i trzymam kciuki,aby tak dalej z włosami Twoimi było
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 19:19   #4160
s_pinka
Raczkowanie
 
Avatar s_pinka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: p-ń
Wiadomości: 222
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

fluoxetine może to jakiś gorszy czas w twoim cyklu miesięcznym. W końcu w naszym organizmie wahania hormonów są normalne. Ja w tym tygodniu też wyglądam jak 18 bo mi się porobiło mnóstwo dziadostwa na policzkach i brodzie. Włosy tez jakby mi więcej wypadały. Tylko, że u mnie to cyklicznie odbywa się raz w miesiącu. To jest ten mój najmniej ulubiony moment.

noemi82 te plastry prezentują się całkiem nieźle. Wkurza mnie wo codzienne wcierania toniku w skórę głowy ;p. To gdzie Ty je przyklejasz na czole, policzku czy jak?
s_pinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 19:52   #4161
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez mastiff Pokaż wiadomość
Nie posiadałam nic z rosyjskich kosmetyków, a co mają w składzie? Dziegieć brzozowy?
jeden tak miałam wziąć neutralny szampon, ale już go wykupili :/
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 09:50   #4162
pinacolada93
Raczkowanie
 
Avatar pinacolada93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 422
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Podasz dokładną nazwę tych plasterków? Będę wdzięczna!
__________________
Od maja 2012 WALCZĘ Z WYPADANIEM WŁOSÓW.

pinacolada93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 10:18   #4163
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

pinacolada
Te plastry nazywają się Dermastic ,wpisz sobie w wyszukiwarkę i wyświetli ci z nim strony,ja sama z ciekawości sobie przejrzałam stronki
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 14:28   #4164
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Przez jakiś czas miałam spokój z wypadaniem. Zmieniłam szampon i była znacząca poprawa... Do czasu.. Tydzień temu miałam operację i od tego momentu znowu lecą garściami.. Czy to może być przez narkozę? czy jednak ona nie ma wpływu na wypadnie?

No zesz kuhwa. zostanę naprawdę łysa;/
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2013-01-28 o 14:29
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 14:31   #4165
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Przez jakiś czas miałam spokój z wypadaniem. Zmieniłam szampon i była znacząca poprawa... Do czasu.. Tydzień temu miałam operację i od tego momentu znowu lecą garściami.. Czy to może być przez narkozę? czy jednak ona nie ma wpływu na wypadnie?

No zesz kuhwa. zostanę naprawdę łysa;/
Ma duży wpływ. Mnie dopiero pół roku po narkozie się ustabilizowało.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 14:38   #4166
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Ma duży wpływ. Mnie dopiero pół roku po narkozie się ustabilizowało.

Po Pół roku?!?!?!?!?!?!

Jezus maria... Jak mi ma tyle czasu wypadać to na 100 zostane łysa.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:48   #4167
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Byłam dzisiaj u dermatologa, facet świent, kompetenty, siedziałam ponad godzinę, nie, jak zazwyczaj 10 min. Miałam trichoskopię, niestety teleogen (wiedziałam, że go mam) + androgenowe. Wróciłam do domu i się rozkleiłam.

Jestem załamana . Miałam trochę pustych mieszków włosowych - nie oznacza to, że nie wyrosną z nich włosy, teraz odpoczywają. Potylica ok. - po 3 włosy z mieszka, na górze widziałam wyraźnie grube włosy, a obok cieńsze, ale odrost jest. Pan doktor raczej pesymistą nie jest, chociaż martwi go mój młody wiek (28lat), mówi, że jest szansa, że odzyskam wszytko, nie powiedział, że nie, ale to zależy do jakiego stopnia jest posunięta miniaturyzacja. Na razie mam wcierać Alpicort E + loxon 5%.

Aaaa i jeszcze jedno, androgenowe, to wcale nie być od DHT, czy nadmiaru androgenów, mówił coś o estradiolu, ale nie pamiętam, co, dodał też, ze minoxidil, nie jest jedynym lekiem i że to firma farmaceutyczna skutecznie ludzi przekonała do tego, że loxon to jedyny lek przy AGA. Facet jest mądry, rzeczowy, nie obiecywał gruszek na wierzbie, ale pesymistą też nie jest. Nie naciąga, powiedział, że nie potrzebuję mezoterapii (sama ją sobie robię dermarolerem - kazał go używać), a do mezoterapii nie zachęca bo ona jest droga, dermaroller to to samo Pochwalił też moje preparaty, kótrych używam.

Teraz tak sobie myślę, czy na podstawie tylko trichoskopii, gorzej wygladające górze i kilku cieńszych włosach (jeden był cieńszy na górze, ale gruby u nasady), mozna postawić diagnozę AGA.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:11   #4168
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj u dermatologa, facet świent, kompetenty, siedziałam ponad godzinę, nie, jak zazwyczaj 10 min. Miałam trichoskopię, niestety teleogen (wiedziałam, że go mam) + androgenowe. Wróciłam do domu i się rozkleiłam.

Jestem załamana . Miałam trochę pustych mieszków włosowych - nie oznacza to, że nie wyrosną z nich włosy, teraz odpoczywają. Potylica ok. - po 3 włosy z mieszka, na górze widziałam wyraźnie grube włosy, a obok cieńsze, ale odrost jest. Pan doktor raczej pesymistą nie jest, chociaż martwi go mój młody wiek (28lat), mówi, że jest szansa, że odzyskam wszytko, nie powiedział, że nie, ale to zależy do jakiego stopnia jest posunięta miniaturyzacja. Na razie mam wcierać Alpicort E + loxon 5%.

Aaaa i jeszcze jedno, androgenowe, to wcale nie być od DHT, czy nadmiaru androgenów, mówił coś o estradiolu, ale nie pamiętam, co, dodał też, ze minoxidil, nie jest jedynym lekiem i że to firma farmaceutyczna skutecznie ludzi przekonała do tego, że loxon to jedyny lek przy AGA. Facet jest mądry, rzeczowy, nie obiecywał gruszek na wierzbie, ale pesymistą też nie jest. Nie naciąga, powiedział, że nie potrzebuję mezoterapii (sama ją sobie robię dermarolerem - kazał go używać), a do mezoterapii nie zachęca bo ona jest droga, dermaroller to to samo Pochwalił też moje preparaty, kótrych używam.

Teraz tak sobie myślę, czy na podstawie tylko trichoskopii, gorzej wygladające górze i kilku cieńszych włosach (jeden był cieńszy na górze, ale gruby u nasady), mozna postawić diagnozę AGA.
Super, że trafiłaś na lekarza znającego się na rzeczy.

Szkoda, że nie pamiętasz o co chodziło z estradiolem, bo ja mam bardzo niski i w nim upatruję możliwą przyczynę swojego wypadania (bo testo i pochodne mam dolne granice norm).
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 21:46   #4169
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj u dermatologa, facet świent, kompetenty, siedziałam ponad godzinę, nie, jak zazwyczaj 10 min. Miałam trichoskopię, niestety teleogen (wiedziałam, że go mam) + androgenowe. Wróciłam do domu i się rozkleiłam.

Jestem załamana . Miałam trochę pustych mieszków włosowych - nie oznacza to, że nie wyrosną z nich włosy, teraz odpoczywają. Potylica ok. - po 3 włosy z mieszka, na górze widziałam wyraźnie grube włosy, a obok cieńsze, ale odrost jest. Pan doktor raczej pesymistą nie jest, chociaż martwi go mój młody wiek (28lat), mówi, że jest szansa, że odzyskam wszytko, nie powiedział, że nie, ale to zależy do jakiego stopnia jest posunięta miniaturyzacja. Na razie mam wcierać Alpicort E + loxon 5%.

Aaaa i jeszcze jedno, androgenowe, to wcale nie być od DHT, czy nadmiaru androgenów, mówił coś o estradiolu, ale nie pamiętam, co, dodał też, ze minoxidil, nie jest jedynym lekiem i że to firma farmaceutyczna skutecznie ludzi przekonała do tego, że loxon to jedyny lek przy AGA. Facet jest mądry, rzeczowy, nie obiecywał gruszek na wierzbie, ale pesymistą też nie jest. Nie naciąga, powiedział, że nie potrzebuję mezoterapii (sama ją sobie robię dermarolerem - kazał go używać), a do mezoterapii nie zachęca bo ona jest droga, dermaroller to to samo Pochwalił też moje preparaty, kótrych używam.

Teraz tak sobie myślę, czy na podstawie tylko trichoskopii, gorzej wygladające górze i kilku cieńszych włosach (jeden był cieńszy na górze, ale gruby u nasady), mozna postawić diagnozę AGA.
Podpisuję się pod tym co napisała Fluoxetine i dokładnie...szkoda, ze nie pamiętasz o co chodziło z estradiolem
A swoją drogą skoro minoxidil to nie jedna z naj dróg, to czemu Ci go przepisał? I to jeszcze 5%? Z ciekawostek Ci powiem, że Loxon 5% od 2% różni się podobno tylko skutkami ubocznym. Przy 5% są większe. Już w kilku miejscach to wyczytałam.
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 09:00   #4170
s_pinka
Raczkowanie
 
Avatar s_pinka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: p-ń
Wiadomości: 222
Dot.: Wypadające włosy cz. IV

Cześć
Czytam o Waszych wizytach u dermatologa i czasu jaki Wam poświęcił to mnie zazdrość zżera. Moja lekarka ledwo na mnie spojrzała, nie dała mi żadnego skierowania na badania tylko powiedziała, że mam się mniej stresować .
Zastanawiam się ile czasu musi upłynąć, żeby pojawiły się efekty używania novoxidylu. Używam go co prawda tylko półtora tygodnia ale chciałabym chociaż jakiś meszek zaobserwować na moich zakolach a tymczasem nic się nie dzieje. Wiem, ze to wymaga czasu i cierpliwości ale chociaż jeden mały kłaczek.
s_pinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.