Prosze pomozcie mi! Włosy po rozjasnianiu!!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-19, 10:37   #61
es7ef
Raczkowanie
 
Avatar es7ef
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 75
Send a message via Skype™ to es7ef
Dot.: Prosze pomozcie mi! Włosy po rozjasnianiu!!!

Cytat:
Napisane przez Sawa87 Pokaż wiadomość
Myślę ,że teraz panikujesz ale nie mogę Cie krytykować bo przeżyłam to samo.
Mogę Ci napisać tyle ,że włosy i tak odrosną będziesz dbała o nie wewnętrznie i zewnętrznie to będą piękne ale pamiętaj moja Droga ,że stres, nerwy ,panika i psychoza na ich punkcie nie pomoże a pogorszy sprawę ! nasz organizm bardzo tego nie lubi a w szczególności nasze włoski ...po prostu uspokój emocje, pokochaj ich pielęgnacje , myśl tylko o tym że właśnie wyrastają Ci zdrowe włoski, a wszystko co złe wyrzuć poza siebie będzie dobrze
Masz racje, szczera racje... tylko wlasnie ciezkie to kiedy rozczesuje wlosy przy myciu a tu wciaz i wciaz sie urywaja czy lamia... Tym bardziej ze nie lubie swojego naturalnego koloru wlosow a farbuje od 10 lat i normalnie juz bym odrosty robila a tu tyle trzeba odczekac. Ciezko bedzie ale wiem ze napewno do swiat wielkanocnych nic z nimi nie bede robic a potem zobaczymy ;-) dziekuje za pomoc i pocieszenie
__________________
"Zawsze celuj w księżyc, bo nawet, jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami"

Madzia
es7ef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 15:34   #62
es7ef
Raczkowanie
 
Avatar es7ef
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 75
Send a message via Skype™ to es7ef
Dot.: Prosze pomozcie mi! Włosy po rozjasnianiu!!!

Dziewczyny, mam do Was pytanie. 3-4 razy w tygodniu wcieram w skore i we wloski olejek łopianowy NAMI tak na 40 minut... Potem myje je szamponem z Matrixa do odbudowy i nakladam maske na godzine, czasem dwie z tej samej serii Matrix, moje pytanie brzmi czy moge tak robic? Bo czytam i czytam na roznych forach ze olej powinno sie myc jakimis szamponami bez SLES czy cos takiego Przyznaje malo czytalam na ten tamat zwg na brak czasu dlatego prosze o rade. Najlepsze wlosy mam po tym Matrixie, mysle ze po zwyklym szamponie wiecej wlosow bym wyrwala przy czesaniu Dlatego szkoda bylo by mi myc innym, Doradzcie mi kobietki wielkie dziekuje
__________________
"Zawsze celuj w księżyc, bo nawet, jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami"

Madzia

Edytowane przez es7ef
Czas edycji: 2013-01-22 o 15:35
es7ef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 16:52   #63
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Prosze pomozcie mi! Włosy po rozjasnianiu!!!

Włosy powinno się myć takim szamponem, jaki nam odpowiada. Jak Ci odpowiada ten Matrixa- to nim zmywaj oleje. Niektóre osoby uważają, że jak zmyją olej szamponem z SLES to nie widzą rezultatów, ale to nie znaczy, że koniecznie trzeba robić tak samo Ja sobie nie wyobrażam w ogóle stosowania szamponów bez detergentów o podobnej sile i nie chodzi o zmycie oleju z włosów (i tak nie szoruję włosów szamponem prawie nigdy), tylko o to, że bym nie domyła sobie skóry głowy i włosów i nasady. Co komu pasuje, ja stosuję "normalne", mocne szampony a efekty olejowania widzę

Przepraszam, że wcześniej przestałam pisać, ale jestem taka zabiegana i mam taką sklerozę, że zupełnie zapomniałam Ale najważniejsze, że Bunny się wypowiedziała, bo ona chociaż wiedziała, o co może chodzić
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 18:51   #64
es7ef
Raczkowanie
 
Avatar es7ef
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 75
Send a message via Skype™ to es7ef
Dot.: Prosze pomozcie mi! Włosy po rozjasnianiu!!!

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Włosy powinno się myć takim szamponem, jaki nam odpowiada. Jak Ci odpowiada ten Matrixa- to nim zmywaj oleje. Niektóre osoby uważają, że jak zmyją olej szamponem z SLES to nie widzą rezultatów, ale to nie znaczy, że koniecznie trzeba robić tak samo Ja sobie nie wyobrażam w ogóle stosowania szamponów bez detergentów o podobnej sile i nie chodzi o zmycie oleju z włosów (i tak nie szoruję włosów szamponem prawie nigdy), tylko o to, że bym nie domyła sobie skóry głowy i włosów i nasady. Co komu pasuje, ja stosuję "normalne", mocne szampony a efekty olejowania widzę

Przepraszam, że wcześniej przestałam pisać, ale jestem taka zabiegana i mam taką sklerozę, że zupełnie zapomniałam Ale najważniejsze, że Bunny się wypowiedziała, bo ona chociaż wiedziała, o co może chodzić
No to sie ciesze w takim razie bo nie wyobrazam sobie teraz myc wlosow innym szamponem. Niestety w dlaszym ciagu "wypadaja" bez odrostow albo lamia sie, juz sama niewiem jak to nazwac, ale blond bunny pisala ze do pol roku moga wyjsc wszelakie problemy po moim malowaniu. Mysle zafarbowac za jakies dwa miesiace na taki naturalny brazik i dbac o nie

nic nie szkodzi, ze zapomnialas ;-) rozumiem. w kazdym razie dziekuje za pomoc.
__________________
"Zawsze celuj w księżyc, bo nawet, jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami"

Madzia
es7ef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 14:03   #65
es7ef
Raczkowanie
 
Avatar es7ef
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 75
Send a message via Skype™ to es7ef
Dot.: Prosze pomozcie mi! Włosy po rozjasnianiu!!!

Witajcie moje kochane. Mam do Was prosbe, zdecydowalam sie zamalowac moje jasne wloski na ciemniejszy kolorek. Znalazlam takie zdjecia w internecie ktore bardzo mi sie podobaja. Jak wytlumaczyc fryzjerce najlepiej zeby tak pomalowac tak wloski ?? I czy da sie obejsc rozjasniacz, czy mozna zrobic takie refleksy farba blond poniewaz chyba tu takis blondzik jest? Pomozecie doradzic dziewczynki ??



__________________
"Zawsze celuj w księżyc, bo nawet, jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami"

Madzia
es7ef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 22:36   #66
Sawa87
Raczkowanie
 
Avatar Sawa87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wa-wa
Wiadomości: 157
GG do Sawa87
Dot.: Prosze pomozcie mi! Włosy po rozjasnianiu!!!

Cytat:
Napisane przez es7ef Pokaż wiadomość
Witajcie moje kochane. Mam do Was prosbe, zdecydowalam sie zamalowac moje jasne wloski na ciemniejszy kolorek. Znalazlam takie zdjecia w internecie ktore bardzo mi sie podobaja. Jak wytlumaczyc fryzjerce najlepiej zeby tak pomalowac tak wloski ?? I czy da sie obejsc rozjasniacz, czy mozna zrobic takie refleksy farba blond poniewaz chyba tu takis blondzik jest? Pomozecie doradzic dziewczynki ??




hej

najlepiej pokaż jej zdjęcie to jakieś reflexy , baleyage , jak zobaczy na pewno cos pomyśli. Mimo wszystko może jednak lepiej by było abyś odczekała chociaż z miesiąc do następnego farbowania, aby wyszły babyhairy a włoski się wzmocniły
__________________
11.01.2013 - koniec używania prostownicy/ prostowanie keratyną
Olejowanie
Siemię lniane
CP 2 opakowanie
6.02.13 Mega krzem
Sawa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 10:06   #67
es7ef
Raczkowanie
 
Avatar es7ef
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 75
Send a message via Skype™ to es7ef
Dot.: Prosze pomozcie mi! Włosy po rozjasnianiu!!!

Cytat:
Napisane przez Sawa87 Pokaż wiadomość
hej

najlepiej pokaż jej zdjęcie to jakieś reflexy , baleyage , jak zobaczy na pewno cos pomyśli. Mimo wszystko może jednak lepiej by było abyś odczekała chociaż z miesiąc do następnego farbowania, aby wyszły babyhairy a włoski się wzmocniły
Tak tak ;-) To dopiero ok marca kwietnia, Jeszcze nie bede ich meczyc bo sie boje ze sie cale wykrusza... niewiem czy te baby hair urosna. Mam takie krotkie ale to pewnie te co sie urywaja... A znasz jakies dobre sposoby na nie ?? zeby rosly ??
__________________
"Zawsze celuj w księżyc, bo nawet, jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami"

Madzia
es7ef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 10:17   #68
Sawa87
Raczkowanie
 
Avatar Sawa87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wa-wa
Wiadomości: 157
GG do Sawa87
Dot.: Prosze pomozcie mi! Włosy po rozjasnianiu!!!

Cytat:
Napisane przez es7ef Pokaż wiadomość
Tak tak ;-) To dopiero ok marca kwietnia, Jeszcze nie bede ich meczyc bo sie boje ze sie cale wykrusza... niewiem czy te baby hair urosna. Mam takie krotkie ale to pewnie te co sie urywaja... A znasz jakies dobre sposoby na nie ?? zeby rosly ??
sposobu każdy poszukuje na każdego co innego działa, myślę że najważniejsze jest zadbanie o organizm od środka aby to co rośnie było silnie .Nie ważna szybkość wzrostu ważna jakość
__________________
11.01.2013 - koniec używania prostownicy/ prostowanie keratyną
Olejowanie
Siemię lniane
CP 2 opakowanie
6.02.13 Mega krzem
Sawa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 10:20   #69
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Prosze pomozcie mi! Włosy po rozjasnianiu!!!

Cytat:
Napisane przez es7ef Pokaż wiadomość
Tak tak ;-) To dopiero ok marca kwietnia, Jeszcze nie bede ich meczyc bo sie boje ze sie cale wykrusza... niewiem czy te baby hair urosna. Mam takie krotkie ale to pewnie te co sie urywaja... A znasz jakies dobre sposoby na nie ?? zeby rosly ??
Wątek o przyśpieszaniu porostu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=595610&page=148
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 20:30   #70
es7ef
Raczkowanie
 
Avatar es7ef
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 75
Send a message via Skype™ to es7ef
Dot.: Prosze pomozcie mi! Włosy po rozjasnianiu!!!

Cytat:
Napisane przez Sawa87 Pokaż wiadomość
sposobu każdy poszukuje na każdego co innego działa, myślę że najważniejsze jest zadbanie o organizm od środka aby to co rośnie było silnie .Nie ważna szybkość wzrostu ważna jakość
No tak masz racje Narazie pije pokrzywe i vitapil biore. Miesiac minal, mniej tych wlosow wypada czy tam sie lamie ale jeszcze dziennie licze... ciekawe kiedy przestana glupia bylam z tym malowaniem, teraz jak swoje widze juz ze 3 cm to az sie ciesze czego nigdy bym sie nie spodziewala bo dla mnie 1 cm odrsotu byl tragedia a z tymi baby hair to pewnie nie bede nawet wiedziala czy cos rosnie bo jak sie te urywaja to i te i te sa krotkie hehe. Juz 3 razy scinalam ale sa okropnie zniszczone bo nic to nie daje...

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wielkie dziekuje
__________________
"Zawsze celuj w księżyc, bo nawet, jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami"

Madzia

Edytowane przez es7ef
Czas edycji: 2013-01-26 o 20:29
es7ef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 12:37   #71
es7ef
Raczkowanie
 
Avatar es7ef
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 75
Send a message via Skype™ to es7ef
Dot.: Prosze pomozcie mi! Włosy po rozjasnianiu!!!

Dzis znowu jestem przygnebiona Widzialam sie ze znajoma fryzjerka i pokazywalam jej wlosy te wypadajace... To doswiadczona fryzjerka i powiedziala ze to wypadaja wlosy z cebulka Skoro tak to czemu nie ma na nich odrostow ?? Czemu nie rosna a wypadaja... To takie martwe wlosy na to wychodzi jeju znowu sie stresuje
__________________
"Zawsze celuj w księżyc, bo nawet, jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami"

Madzia
es7ef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 12:42   #72
es7ef
Raczkowanie
 
Avatar es7ef
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 75
Send a message via Skype™ to es7ef
Dot.: Prosze pomozcie mi! Włosy po rozjasnianiu!!!

Dziewczyny robilam badania. Wyszlo mi tsh podwyzszone, norma do 4 a ja mam 5,5. Czy to moze byc od tego to wypadanie ?? I czy tak nagle sie tak moglo pojawic ono ?? Dzis ide prywatnie do endokrynologa.
__________________
"Zawsze celuj w księżyc, bo nawet, jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami"

Madzia
es7ef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.