Keratynowe prostowanie -część II - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-13, 18:46   #4381
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 395
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Myślę, że wystarczy .
Jeśli chcesz olejować to możes to robić Na początku możesz nie odczuwać jednak takiej potrzeby , bo włosy są takie śliskie, sypkie, miękkie i ładne, że nic nie trzeba z nimi robić . Sama ocenisz czy i kiedy Twoje włosy będą potrzebowały tej dodatkowej pielęgnacji
Można olejować włosy? Ja zawsze słyszałam, że nie można I unikałam tego od zawsze, tylko jakieś odżywki i maski oczywiście takie słabe same
__________________
"Człowiek jest tylko raz młody. Później musi już szukać sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 19:17   #4382
martuuu9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 198
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dzięki :p już nie mogę się doczekać zamawiam keratynę :P
martuuu9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 19:39   #4383
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja nakładam oleje bo lubię i nie zauważyłam żeby keratyna jakoś szybciej mi się wypłukiwała
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 05:31   #4384
Sawa87
Raczkowanie
 
Avatar Sawa87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wa-wa
Wiadomości: 157
GG do Sawa87
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
encanto
pomyłka , powinnam ściemnić że literówka ale nie będę taka

---------- Dopisano o 06:31 ---------- Poprzedni post napisano o 06:28 ----------

wczoraj rozmawiałam z moją fryzjerką ,która o tym prostowaniu dowiedziała się ode mnie , zrobi mi prostowanie i przy okazji sobie więc mam problem z głowy

Mam w planach zamówić z nią na spółkę http://allegro.pl/encanto-keratynowe...011438371.html pytanie tylko czy to nie jakiś bubel sprzedający widzę świeży tylko 17 aukcji
__________________
11.01.2013 - koniec używania prostownicy/ prostowanie keratyną
Olejowanie
Siemię lniane
CP 2 opakowanie
6.02.13 Mega krzem
Sawa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 08:48   #4385
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Sawa87 Pokaż wiadomość
pomyłka , powinnam ściemnić że literówka ale nie będę taka
hłe hłe na wątku dla nieprostujących też myślałam, że to po prostu literówka więc to olałam ale jak tutaj zrobiłaś taką sama to już stwierdziłam, ze Cie poprawię bo jakbyś tak w allegro wpisała to chyba byś nic nie znalazła ja to tylko w dobrej wierze zrobiłam
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 09:00   #4386
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Sawa87 Pokaż wiadomość
pomyłka , powinnam ściemnić że literówka ale nie będę taka

---------- Dopisano o 06:31 ---------- Poprzedni post napisano o 06:28 ----------

wczoraj rozmawiałam z moją fryzjerką ,która o tym prostowaniu dowiedziała się ode mnie , zrobi mi prostowanie i przy okazji sobie więc mam problem z głowy

Mam w planach zamówić z nią na spółkę http://allegro.pl/encanto-keratynowe...011438371.html pytanie tylko czy to nie jakiś bubel sprzedający widzę świeży tylko 17 aukcji
ja tego sprzedającego już jakiś czas widzę ale mało osób u niego kupuje, gdzieś w dalszej części wątku któraś z dziewczyn pisała że w Polsce nie ma jako takiego bezpośredniego dystrybutora tej firmy że to ściema. Może lepiej troszkę więcej zapłacić a być pewną że dobry towar, Choć może on ma dobry towar tylko tak pisze żeby się zareklamować
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 10:05   #4387
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
ja tego sprzedającego już jakiś czas widzę ale mało osób u niego kupuje, gdzieś w dalszej części wątku któraś z dziewczyn pisała że w Polsce nie ma jako takiego bezpośredniego dystrybutora tej firmy że to ściema. Może lepiej troszkę więcej zapłacić a być pewną że dobry towar, Choć może on ma dobry towar tylko tak pisze żeby się zareklamować
dokładnie
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 10:26   #4388
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez justyss1991 Pokaż wiadomość
Można olejować włosy? Ja zawsze słyszałam, że nie można I unikałam tego od zawsze, tylko jakieś odżywki i maski oczywiście takie słabe same
Nie chodzi o to, że nie można. Po prostu część osób nie widzi efektów, ponieważ już keratyna "oblepia" włosy.
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 12:28   #4389
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Sawa87 Pokaż wiadomość
pomyłka , powinnam ściemnić że literówka ale nie będę taka

---------- Dopisano o 06:31 ---------- Poprzedni post napisano o 06:28 ----------

wczoraj rozmawiałam z moją fryzjerką ,która o tym prostowaniu dowiedziała się ode mnie , zrobi mi prostowanie i przy okazji sobie więc mam problem z głowy

Mam w planach zamówić z nią na spółkę http://allegro.pl/encanto-keratynowe...011438371.html pytanie tylko czy to nie jakiś bubel sprzedający widzę świeży tylko 17 aukcji
Zamówiłąm u tego kolesia, póki co wydaje się w porządku, ale jeśli masz do niego jakieś pytania, to lepiej pisać po angielsku, bo on odpowiaa z translatorem i ni idzie czasem zrozumieć Ja mam już numer przesyłki któa do mnie idzie ciekawe, dam znać, jak dojdzie

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

ps. on jest włochem, tak mi się zdaję, bo adres meila ma włoski i końcówke, tak jak my PL, on ma IT

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Jednak Litwinem, bo LT, a nie it na oczy mi pada
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 14:08   #4390
dacyg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 46
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny mam problem otóż kilka dni temu napisałam że zrobiłam sobie po raz drugi kp.Tylko że na końcach wyszło jakoś dziwnie,włosy są w gorszym stanie aniżeli przed kp. końcówki są takie dziwne jakby białe na końcu,(jakby jakiś proszek drobny biały) wykrzywione w inna stronę jakby połamane-ale nie są połamane i przedewszystkim każdy w inną stronę jakby były bardzo zniszczone, niektóre się też rozdwoiły.Myślę teraz że to może być wina 230 stopni na prostownicy-mogłam przesadzić?mam z przodu cienkie włosy,i właśnie z przodu wyglądają okropnie,moje pytanie:czy powinnam powtórzyć zabieg ale na mniejszej temp?? napiszcie jak macie jakieś pomysły bo kurcze mam teraz w gorszym stanie włosy niż przed zabiegiem, a wcześniej 2 mieś nosiłam keratynę i było super,tylko że zrobiła mi osiedlowa fryzjerka moim zestawem( było ładnie) pierwszy raz robiłam sama, i czuję że spieprz.....przedobrzyłam .A może nałożyć samą odżywkę i wprasowac ją ale na mniejszej temp.??Co myślicie?? Czy któraś z Was też tak miała?

Edytowane przez dacyg
Czas edycji: 2013-02-14 o 14:23
dacyg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 16:54   #4391
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 395
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Nie chodzi o to, że nie można. Po prostu część osób nie widzi efektów, ponieważ już keratyna "oblepia" włosy.

Ale tu nie chodziło o "oblepanie" włosów, tylko o to, że niby takie olejowanie źle działa na keratynę. Tak po prostu słyszałam wiele razy. Dlatego unikałam tego
__________________
"Człowiek jest tylko raz młody. Później musi już szukać sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 16:59   #4392
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez justyss1991 Pokaż wiadomość
Ale tu nie chodziło o "oblepanie" włosów, tylko o to, że niby takie olejowanie źle działa na keratynę. Tak po prostu słyszałam wiele razy. Dlatego unikałam tego
Nie zauważyłam negatywnych efektów u siebie
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 17:08   #4393
oliwia2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 20
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Jak myslicie czy mozna dawac na końcówki Gliss Kur Hair Repair, Serum - eliksir do włosów z drogocennymi pielęgnującymi olejkami .
Skład: Cyclomethicone, Trisiloxane, Dimethiconol, Helianthus Annuus Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Parfum, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Limomene, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyllonone, Citral, CI 40800.Dostałam od koleżanki i nie wiem czy używac.Jest ten dimethiconol niby ale jedna kropla na końcówki zaszkodzi-a sa opinie dość dobre na jego temat.Co myslicie o tym?

Czasem siegam po ☠☠☠wab z Joanny bo mam poł buteleczki- od encanto miesiac minał i nic sie nie zmienia narazie.Proste włosy jedynie te końcówki wywiniete.
oliwia2004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 17:14   #4394
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 395
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam negatywnych efektów u siebie

A jakiego używasz?
__________________
"Człowiek jest tylko raz młody. Później musi już szukać sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 17:17   #4395
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Rycynowy i makadamia
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 13:30   #4396
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny ktore stosowaly mieszanke encanto, czy naprawde daje ona taki sam rezultat jak robie tego oddzielnie? pytam te ktore maja porownianie nie chcialabym zmarnowac preparatu...
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 16:51   #4397
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez dacyg Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem otóż kilka dni temu napisałam że zrobiłam sobie po raz drugi kp.Tylko że na końcach wyszło jakoś dziwnie,włosy są w gorszym stanie aniżeli przed kp. końcówki są takie dziwne jakby białe na końcu,(jakby jakiś proszek drobny biały) wykrzywione w inna stronę jakby połamane-ale nie są połamane i przedewszystkim każdy w inną stronę jakby były bardzo zniszczone, niektóre się też rozdwoiły.Myślę teraz że to może być wina 230 stopni na prostownicy-mogłam przesadzić?mam z przodu cienkie włosy,i właśnie z przodu wyglądają okropnie,moje pytanie:czy powinnam powtórzyć zabieg ale na mniejszej temp?? napiszcie jak macie jakieś pomysły bo kurcze mam teraz w gorszym stanie włosy niż przed zabiegiem, a wcześniej 2 mieś nosiłam keratynę i było super,tylko że zrobiła mi osiedlowa fryzjerka moim zestawem( było ładnie) pierwszy raz robiłam sama, i czuję że spieprz.....przedobrzyłam .A może nałożyć samą odżywkę i wprasowac ją ale na mniejszej temp.??Co myślicie?? Czy któraś z Was też tak miała?
ja też tak mialam z tym jakby białym proszkiem na głowie, nie mam pojęcia czego to wina, raczej myślałam, ze raczej od zbyt niskiej temperatury, a Ty piszesz, ze od zbyt wysokiej. nie wiem. ja mam grube i mocne włosy.
myslalam jeszcze, ze to moze wina odżywki, ze moze byla wczesniej otwarta, i dlatego zostawia taki slad (a ja kupilam pelnowymiarowy zestaw), ale po kolejnym wykonaniu zabiegu, kilka miesiecy pozniej, bylo juz ok, wiec nadal wine zganiam na temperature.

ja nie robilam nic, po prostu wlosy bardziej mi sie wywijaly, ale niespecjalnie mi to przeszkadzalo.

mozesz kombinowac z odzywka, ale efekt wg mnie jest krotkotrwaly (choc nie powiem, swietna sprawa, gdy encanto juz niedomaga)
Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore stosowaly mieszanke encanto, czy naprawde daje ona taki sam rezultat jak robie tego oddzielnie? pytam te ktore maja porownianie nie chcialabym zmarnowac preparatu...
uwazam ze tak!
wydaje mi sie tylko,ze efekt krocej sie utrzymuje, z tym ze ja mialam mieszanke z wieksza iloscia odzywki - mialam deficyt keratyny. takze jesli proporcje bylyby lepsze, to pewnie jest szansa na to, by efekt utrzymywal sie rownie dlugo.

ja juz chyba zawsze bede mieszala, jesli to ma trwac 2, a nie 5 godzin, to moge robic czesciej i mniej sie meczyc :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 18:09   #4398
Sawa87
Raczkowanie
 
Avatar Sawa87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wa-wa
Wiadomości: 157
GG do Sawa87
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
hłe hłe na wątku dla nieprostujących też myślałam, że to po prostu literówka więc to olałam ale jak tutaj zrobiłaś taką sama to już stwierdziłam, ze Cie poprawię bo jakbyś tak w allegro wpisała to chyba byś nic nie znalazła ja to tylko w dobrej wierze zrobiłam
dzięki za poprawę

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Zamówiłąm u tego kolesia, póki co wydaje się w porządku, ale jeśli masz do niego jakieś pytania, to lepiej pisać po angielsku, bo on odpowiaa z translatorem i ni idzie czasem zrozumieć Ja mam już numer przesyłki któa do mnie idzie ciekawe, dam znać, jak dojdzie

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

ps. on jest włochem, tak mi się zdaję, bo adres meila ma włoski i końcówke, tak jak my PL, on ma IT

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Jednak Litwinem, bo LT, a nie it na oczy mi pada

Napisz proszę jak efekty po prostowaniu ciągle zastanawiam się czy u niego zamówić
__________________
11.01.2013 - koniec używania prostownicy/ prostowanie keratyną
Olejowanie
Siemię lniane
CP 2 opakowanie
6.02.13 Mega krzem
Sawa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 19:12   #4399
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Sawa, dam znać, jak wyprostuje
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 04:25   #4400
laura91
Przyczajenie
 
Avatar laura91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja jestem niestety niezadowolona z keratyny. miałam połowę włosów do przysłowiowego ścięcia, po dekoloryzatorze, ale trzymałam, bo wymodelowane nie są złe, natomiast po keratynie nie widzę żadnych efektów, mam suche siano od ucha, z tym, że trochę bardziej proste czuję się źle, bo sypkości zero, włosy twarde i poważnie zastanawiam się nad ścięciem... co myślicie? czy to normalne? dodam, że zabieg wykonywałam u fryzjera, buląc 500 zł, więc jestem baaaardzo zła

Edytowane przez laura91
Czas edycji: 2013-02-16 o 04:27
laura91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 09:10   #4401
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez laura91 Pokaż wiadomość
ja jestem niestety niezadowolona z keratyny. miałam połowę włosów do przysłowiowego ścięcia, po dekoloryzatorze, ale trzymałam, bo wymodelowane nie są złe, natomiast po keratynie nie widzę żadnych efektów, mam suche siano od ucha, z tym, że trochę bardziej proste czuję się źle, bo sypkości zero, włosy twarde i poważnie zastanawiam się nad ścięciem... co myślicie? czy to normalne? dodam, że zabieg wykonywałam u fryzjera, buląc 500 zł, więc jestem baaaardzo zła

no przykro mi ale sama jesteś sobie winna, włosy powinnaś ściąć na samym początku, fryzjer który wykonywał zabieg zagwarantował Ci, ze odratuje włosy i będą cud miód po tym ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020

Edytowane przez moniczka_90
Czas edycji: 2013-02-16 o 10:36
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 09:35   #4402
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez laura91 Pokaż wiadomość
ja jestem niestety niezadowolona z keratyny. miałam połowę włosów do przysłowiowego ścięcia, po dekoloryzatorze, ale trzymałam, bo wymodelowane nie są złe, natomiast po keratynie nie widzę żadnych efektów, mam suche siano od ucha, z tym, że trochę bardziej proste czuję się źle, bo sypkości zero, włosy twarde i poważnie zastanawiam się nad ścięciem... co myślicie? czy to normalne? dodam, że zabieg wykonywałam u fryzjera, buląc 500 zł, więc jestem baaaardzo zła
chyba za duzo oczekiwalas od encanto. na takie cuda nie ma co liczyc, jesli wlosy trzeba sciac bo sa az tak zle
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 09:55   #4403
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez laura91 Pokaż wiadomość
ja jestem niestety niezadowolona z keratyny. miałam połowę włosów do przysłowiowego ścięcia, po dekoloryzatorze, ale trzymałam, bo wymodelowane nie są złe, natomiast po keratynie nie widzę żadnych efektów, mam suche siano od ucha, z tym, że trochę bardziej proste czuję się źle, bo sypkości zero, włosy twarde i poważnie zastanawiam się nad ścięciem... co myślicie? czy to normalne? dodam, że zabieg wykonywałam u fryzjera, buląc 500 zł, więc jestem baaaardzo zła
Ja też miałam strasznie zniszczone włosy rozjaśnianiem a po encanto były super i w końcu te połamane zaczęły mi odrastać. Systematycznie po każdym kp idę do fryzjera żeby je podciąć i wyrównać. Nie wiem czym ci fryzjerka robiła ale mi ten zabieg uratował włosy.
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 10:44   #4404
laura91
Przyczajenie
 
Avatar laura91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość

no przykro mi ale sama jesteś sobie winna, włosy powinnaś ściąć na samym początku, fryzjer który wykonywał zabieg zagwarantował Ci, ze odratuje włosy i będą cud miód po tym ?
tak tak żal mam do siebie, natomiast fryzjerka powiedziała, że włosy po tym są jak jedwab bo jeszcze tuż przed zabiegiem miałam wątpliwości i mówiła, że robi to u lasek z gorszymi włosami no więc trochę taka lipa. zastanawiam się nad ścięciem za ucho, bo wtedy byłyby naprawdę ładne

Edytowane przez laura91
Czas edycji: 2013-02-16 o 10:45
laura91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 12:37   #4405
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez laura91 Pokaż wiadomość
tak tak żal mam do siebie, natomiast fryzjerka powiedziała, że włosy po tym są jak jedwab bo jeszcze tuż przed zabiegiem miałam wątpliwości i mówiła, że robi to u lasek z gorszymi włosami no więc trochę taka lipa. zastanawiam się nad ścięciem za ucho, bo wtedy byłyby naprawdę ładne
jak trzeba to zetnij, nie wiem jakiej długości masz teraz ale zawsze możesz na początek ściąć 5-6 cm i zobaczyć jak to wtedy z nimi będzie
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 16:51   #4406
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 395
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez laura91 Pokaż wiadomość
ja jestem niestety niezadowolona z keratyny. miałam połowę włosów do przysłowiowego ścięcia, po dekoloryzatorze, ale trzymałam, bo wymodelowane nie są złe, natomiast po keratynie nie widzę żadnych efektów, mam suche siano od ucha, z tym, że trochę bardziej proste czuję się źle, bo sypkości zero, włosy twarde i poważnie zastanawiam się nad ścięciem... co myślicie? czy to normalne? dodam, że zabieg wykonywałam u fryzjera, buląc 500 zł, więc jestem baaaardzo zła


To nie wina keratyny, ten produkt nie jest czarodziejski
Gdy po raz pierwszy fryzjerka prostowała mi włosy to pierwsze co powiedziała, że trzeba je podciąć ( włosy miałam sporo za łopatki, a mimo to takie 3 cm to była dla mnie tragedia , ) ale za to jaki fajny efekt był po zakończonym zabiegu, nie odstawały, ani nic...Teraz włosy mam w dobrym stanie, bo ich nie prostuje wiec i podcinać często nie muszę Tak więc coś-za coś.
__________________
"Człowiek jest tylko raz młody. Później musi już szukać sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 18:06   #4407
dacyg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 46
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

[QUOTE=aniabaniaa;39255704]ja też tak mialam z tym jakby białym proszkiem na głowie, nie mam pojęcia czego to wina, raczej myślałam, ze raczej od zbyt niskiej temperatury, a Ty piszesz, ze od zbyt wysokiej. nie wiem. ja mam grube i mocne włosy.
myslalam jeszcze, ze to moze wina odżywki, ze moze byla wczesniej otwarta, i dlatego zostawia taki slad (a ja kupilam pelnowymiarowy zestaw), ale po kolejnym wykonaniu zabiegu, kilka miesiecy pozniej, bylo juz ok, wiec nadal wine zganiam na temperature.

ja nie robilam nic, po prostu wlosy bardziej mi sie wywijaly, ale niespecjalnie mi to przeszkadzalo.

mozesz kombinowac z odzywka, ale efekt wg mnie jest krotkotrwaly (choc nie powiem, swietna sprawa, gdy encanto juz niedomaga)

No ja miałam te duże butelki kupione,też pełnowatrościowe encanto,pierwszym razem jak robiła mi fryzjerka (moim zestawem) wyszło pięknie, no ale człowiek uczy się na błędach,stawiam na zbyt wysoką temp, bo 230 st jak na słabe cienkie włosy to chyba jednak za dużo.Następnym razem dam 210 albo nawet 200.

Edytowane przez dacyg
Czas edycji: 2013-02-16 o 18:09
dacyg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 19:55   #4408
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Zaczyna mi się już grzywka trochę wywijać bo ją mocno podcięłam no i już duży odrost a tu na alle nie ma 40ml Chciałam przeczekać do marca ale chyba nie dam rady.
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 05:28   #4409
Sawa87
Raczkowanie
 
Avatar Sawa87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wa-wa
Wiadomości: 157
GG do Sawa87
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ehh postaniwiłam że zamówię odlewkę (nie chce od razu takiej butli testować) , moje pytanie jest takie na włosy lekko za ramiona średniej gęstości starczy 60ml? mniej , więcej?
__________________
11.01.2013 - koniec używania prostownicy/ prostowanie keratyną
Olejowanie
Siemię lniane
CP 2 opakowanie
6.02.13 Mega krzem
Sawa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 08:24   #4410
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Sawa87 Pokaż wiadomość
ehh postaniwiłam że zamówię odlewkę (nie chce od razu takiej butli testować) , moje pytanie jest takie na włosy lekko za ramiona średniej gęstości starczy 60ml? mniej , więcej?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.