Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7 - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-08, 19:16   #511
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Wiesz, każdemu pasuje coś innego, i ciężko jest cokolwiek doradzić, bo może coś Ci podpasuje, a może okaże się
Mi na przetłuszczającą się skórę głowy i wypadanie włosów pomogła wcierka z kozieradki po każdym myciu (koza to takie zielę, proszek kupuje się za 2-3 zł w zielarskim albo aptece i zalewa wrzątkiem). A na końcówki mam serum Organix https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...age-serum.html zresztą napisałam tam swoją recenzję Można je kupić w Hebe.

A tak, żeby utrzymać nawilżenie włosów to najlepsze są oleje Kokosowy jest lekki i wielu osobom pasuje, bo nie obciąża włosów, są po nim wciąż puszyste. Amla jest dosyć ciężka. Teraz kupiłam sobie Sesę, a czasami stosuję jeszcze arganowy (kupiony w zielarni za około 20 zł ). Olej nakłada się na całe suche włosy i skórę głowy co najmniej pół h przed myciem, a potem zwyczajnie - szampon odżywka.



Szczerze mówiąc, mnie Huntery nie zachwycają. Są kalosze o ładniejszej linii, a te wcale aż tak zgrabne nie są. Poza tym taka cena za kawałek gumy to dla mnie porażka. Chyba ludzie kupują je tylko dla metki...

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, olej kokosowy muszę kupić bo tyle o nim słyszałam, tylko zastanawiam się czy rzeczywiście mi nie przetłuści włosów skoro na całe włosy, ale jeśli się zmywa po jakimś czasie to może się tak nie stanie Muszę spróbować A serum też na pewno kupię bo przesuszone końcówki to moja zmora, pewnie dlatego też że podcinam włosy nie tak regularnie jak powinnam.
Teraz tylko sie zastanawiam gdzie ja w Krakowie to serum znajdę

A co do Hunterów to mam podobne zdanie, przedwczoraj je nawet zmierzyłam w sklepie i ani to super wygodne ani szczególnie ładnie nie wygląda I jeszcze ta cena.

Edytowane przez Lilotron
Czas edycji: 2013-04-08 o 19:27
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 19:29   #512
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

Cytat:
Napisane przez Lilotron Pokaż wiadomość
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, olej kokosowy muszę kupić bo tyle o nim słyszałam, tylko zastanawiam się czy rzeczywiście mi nie przetłuści włosów skoro na całe włosy, ale jeśli się zmywa po jakimś czasie to może się tak nie stanie Muszę spróbować A serum też na pewno kupię bo przesuszone końcówki to moja zmora, pewnie dlatego też że podcinam włosy nie tak regularnie jak powinnam.
Teraz tylko sie zastanawiam gdzie ja w Krakowie to serum znajdę

A co do Hunterów to mam podobne zdanie, przedwczoraj je nawet zmierzyłam w sklepie i ani to super wygodne ani szczególnie ładnie nie wygląda I jeszcze ta cena.
Nie masz co się bać o przetłuszczanie po olejach A po kokosie to już w ogóle. Kiedyś włosy okropnie mi się przetłuszczały, tak, że jak rano umyłam to pod wieczór już grzywka była nieświeża, a teraz myję co 3 dni

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2013-04-08 o 19:32
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 19:32   #513
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Nie masz co się bać o przetłuszczanie po olejach Kiedyś włosy okropnie mi się przetłuszczały, tak, że jak rano umyłam to pod wieczór już grzywka była nieświeża, a teraz myję co 3 dni
Wow, to niezłe efekty Ja z codziennego mycia już się przerzuciłam na co 2 dni, ale może też spróbuję tej wcierki o której piszesz. Po prostu zalewasz wrzątkiem i po myciu wcierasz w głowę? Nic więcej?
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 19:36   #514
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

Cytat:
Napisane przez Lilotron Pokaż wiadomość
Wow, to niezłe efekty Ja z codziennego mycia już się przerzuciłam na co 2 dni, ale może też spróbuję tej wcierki o której piszesz. Po prostu zalewasz wrzątkiem i po myciu wcierasz w głowę? Nic więcej?
Tu masz przepis : http://www.anwen.pl/2012/11/kozierad...jace-wosy.html
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 19:41   #515
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Dzięki! Kupuję przy najbliższej wizycie w aptece
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 20:10   #516
tikutka
Zakorzenienie
 
Avatar tikutka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 939
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

Dobry wieczór wszystkim
Mnie dzisiaj pierwszy dzień odwiedziło słonko
No, a teraz biorę się za nadrabianie..
Cytat:
Napisane przez Nelly99 Pokaż wiadomość
tikutka - Nie! Nie widziałam na żywo ponieważ w sklepie nie było już ani jednej. Ło panie teraz to mnie zmartwiłaś czyli będzie zwrot a ja się tak głupio cieszyłam że wreszcie trafiłam na idealna bluzke w paski...
Zadecydujesz jak już przyjdzie.. Może akurat przypadnie Ci do gustu koszulka i jej jakość.. Ja tylko wyrażałam swoją opinię.. Tobie może ona przypasować.. Dla mnie koszmar..
Cytat:
Napisane przez hailie21 Pokaż wiadomość
Używam mydeł w kostce i płynie i jestem bardzo zadowolona. To jedyne (jak dotąd) mydło, które jest tolerowane przez moją skórę dłoni.


Pluszowa kiełbasa... no nie wierzę
PS. Jaka Ty czarnulka
Ja jak zaczęłam używać szamponów z Białego Jelenia to głowa zaczęła mnie swędzić.. Po dłuższym używaniu żeli ciało nabrało brzydkiego zapachu.. Pianki m.in. do twarzy są niby ok, ale jeżeli chodzi o poprawę jakaś to zero.. Jedyne co może być to właśnie te mydła.


Cytat:
Napisane przez dixie1990 Pokaż wiadomość
Łooo matkoooo ile wlosow ! ja bym musiala wszystkie jakie mam wziac tak na bok i i tak by tyle nie bylo
U mnie to pasowało by wszystko tak zwiększyć conajmniej 5x..
Cytat:
Napisane przez megusiia Pokaż wiadomość
ty szukasz i widzisz znajomosci, ja od stycznia wyslalam ponad 400cv ale w moim miasteczku o prace ciezko, wieksze szanse mam na wygranie w totka niz dostanie pracy, 99% ofert to brukArz tynkarz pracownik budowlany i inne prace fizyczne do ktorych ewidentnie trzeba chlopa

bylam moze na 4 rozmowach i nawet po prace za 550zl miesiecznie na reke, umowa-zlecenie, w kawiarni, na jedno miejsce bylo 28 osob ...

to jest jakas masakra co sie dzieje
Widzę znajomości, bo jak tu ich nie widzieć jak np. ktoś z rodziny jest szefem albo znajomi.. Zresztą.. Coraz więcej osób się przyznaję..

U mnie jest tak samo.. Nic dla kobiet.. A jak już to jakaś fryzjerka.. A jak ja mam się na tym znać jak nic nie robiłam w tym kierunku.. Ja również tyle CV pozanosiłam, a o ile więcej powysyłałam i co w ciągu roku zadzwonili do mnie 2 razy z czego raz byłam na rozmowie, a drugi nie poszłam, bo z góry było widać, że rekrutacja to pic na wodę..

Więc jak znajdę pracę to chyba.. Wy szczelę się w KOSMOS!
Cytat:
Napisane przez agusia2211 Pokaż wiadomość
Z drugiej strony, to klienci czasami potrafią najprostsze pytanie tak dziwnie sformułować, że na prawdę nie wiadomo o co im chodzi
Co do stylu, ja w pracy nie mam pola do popisu. Koszula służbowa( do tego czarna ) + jeansy +baleriny. Cieszę się że nie pracuję na cały etat i oprócz tego studiuję, więc mam kiedy się stroić bo bym zwariowała chodząc codziennie w tym samym

Jak się przegląda oferty pracy to idealny kandydat to w pełni dyspozycyjny student z orzeczeniem o niepełnosprawności, znajomością języków obcych i oczywiście doświadczeniem

Ja przez rok rozsyłałam CV z większym lub mniejszym natężeniem, a ilość rozmów na które mnie zaprosili mogę policzyć na palcach jednej ręki
W ogóle śmieszą mnie te kilkuetapowe rekrutacje do sieciówek ale co zrobić, takie mają procedury. Przechodzisz przez wszystkie etapy, a na koniec mówią Ci że nie dasz rady bo studiujesz (wiedzą lepiej ode mnie ).
Na rozmowie na stanowisko sprzedawcy często pada pytanie "Jak wg ciebie wygląda praca w sklepie?". I tu,nawet jeśli nie masz doświadczenia, na twoją korzyść jest jeśli znasz kogoś kto pracuje w sieciówce i na prawdę wiesz jak wygląda taki dzień pracy.
Ja nie miałam doświadczenia, jak wygląda dzień w sklepie wiedziałam z opowieści siostry i myślę, że właśnie dlatego dostałam pracę. Bo wiedziałam co mnie czeka
No i przyfarciło mi się, że akurat szukali osoby na pół etatu, więc w tygodniu jestem pilną studentką a w weekendy pracuję
Masz rację, ale na niejednokrotnie słyszałam pytania w stylu "Czy mają Panie koszulki polo"? No uważam, że w tym nie ma nic trudnego.. Po prostu trzeba wiedzieć co to jest A dziewczyna nic się nie odezwała, puściła buraka i zawołała koleżankę, a ta yyy.. i to samo.. Gość stwierdził, że są jakieś zielone.. Popatrzył na nie krzywo i poszedł.. A ja z boku wybuchłam śmiechem

Jeżeli chodzi o styl.. To chodzi mi tutaj o jakieś zadbanie też.. Pracujesz np. w jakiejś sieciówc, niby masz być wizytówką, a tam panienka ze zmechłeconym sweterkiem czy coś w tym stylu.. No to bez przesady.. Do tego na twarzy zero kamuflarzu jakiegoś.. Bo na niej mnóstwo wyprysków.. Ale takich totalnych i tłuste włosy.. No to już bez przesady..

I gratulacje za fart! Mi by się przydała praca na tygodniu, bo studiuje zaocznie i niby tak lepiej znaleźć pracę, no ale ja nie widzę, żeby tak było..
Cytat:
Napisane przez zonjusha Pokaż wiadomość
i koniec z alkoholem (chyba, że doustnie)
tikutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 20:42   #517
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

Cytat:
Napisane przez zumodefruta Pokaż wiadomość

Ten żel aloesowy dostanę w aptece?
Ja zamawiam na doz. pl
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 20:50   #518
agusia2211
Raczkowanie
 
Avatar agusia2211
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 281
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

Cytat:
Napisane przez tikutka Pokaż wiadomość

Więc jak znajdę pracę to chyba.. Wy szczelę się w KOSMOS!

Masz rację, ale na niejednokrotnie słyszałam pytania w stylu "Czy mają Panie koszulki polo"? No uważam, że w tym nie ma nic trudnego.. Po prostu trzeba wiedzieć co to jest A dziewczyna nic się nie odezwała, puściła buraka i zawołała koleżankę, a ta yyy.. i to samo.. Gość stwierdził, że są jakieś zielone.. Popatrzył na nie krzywo i poszedł.. A ja z boku wybuchłam śmiechem

Jeżeli chodzi o styl.. To chodzi mi tutaj o jakieś zadbanie też.. Pracujesz np. w jakiejś sieciówc, niby masz być wizytówką, a tam panienka ze zmechłeconym sweterkiem czy coś w tym stylu.. No to bez przesady.. Do tego na twarzy zero kamuflarzu jakiegoś.. Bo na niej mnóstwo wyprysków.. Ale takich totalnych i tłuste włosy.. No to już bez przesady..

I gratulacje za fart! Mi by się przydała praca na tygodniu, bo studiuje zaocznie i niby tak lepiej znaleźć pracę, no ale ja nie widzę, żeby tak było..

Dziękuję jak kierowniczka powiedziała, że mnie zatrudnia, mam zrobić badania, jakie dokumenty przynieść itp to się nikomu nie chwaliłam, że dostałam pracę (tylko domownikom), bo jeszcze w to nie wierzyłam dopiero jak podpisałam umowę byłam pewna i wtedy była radość, że w końcu się udało

Niby w regulaminie firmy (czy jak to się tam zwie), jest napisane, że nie można mocno się malować a słyszałam, że kierowniczka regionalna kiedyś ochrzaniła jakąś dziewczynę za brak makijażu

To zależy kogo akurat potrzebują. Jeśli mają już w składzie osoby uczące się zaocznie to szukają kogoś kto jednak będzie mógł przychodzić w weekendy. I na odwrót Jedni zatrudniają tylko studentów, inni chcą osoby, które już się nie uczą (w pełni dyspozycyjne).

Widzę, że tu wywiązała się dyskusja na temat włosów. Mimo, że mi wypadają to i tak jest ich za dużo Ale teraz są już przesuszone, bo dawno nożyczek nie widziały. Jak dostanę wypłatę to lecę do fryzjera
agusia2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 21:04   #519
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

Hej dziewczyny, czy któraś z was ma może te spodnie?

http://www.pullandbear.com/webapp/wc...OWE%20JEGGINSY

czy materiał jest rozciągliwy? Czy może zaleca się brać mniejszy rozmiar? szukam spodni, które nie rozciągną mi się po kilku praniach, tym bardziej że interesują mnie czarne, w których ze względu na pracę będę chodziła dość często, dzięki.
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 21:05   #520
tikutka
Zakorzenienie
 
Avatar tikutka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 939
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

Cytat:
Napisane przez dixie1990 Pokaż wiadomość
jak mi brakuje dorzutek , linków i pullowania

widzę , że ktos tu ma odwyk od chipsów - ja chipsy moge jesc tonami
Mnie również
Ja uwielbiam CHIPSY! W niedziele przed pracą TŻ musiał mi jechać do sklepu po dwie średnie paczki LAYS'ów Paprykowych.. I stwierdził, że mam zachcianki jak kobieta w ciąży

Nienawidzę STRONGÓW!
Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
nie zdążyłam kupić pasiaka
myślicie, że jeszcze je dorzucą?
O którym mowa?
Cytat:
Napisane przez dixie1990 Pokaż wiadomość
ooo taaak te też lubię
A ja nie :-D Klasyczna chyba jestem :-D

Aaa i Ewka z YT – Red Lipstick Monster – Ma takie huntery 
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...55712017_n.jpg
Cytat:
Napisane przez agusia2211 Pokaż wiadomość
Dziękuję jak kierowniczka powiedziała, że mnie zatrudnia, mam zrobić badania, jakie dokumenty przynieść itp to się nikomu nie chwaliłam, że dostałam pracę (tylko domownikom), bo jeszcze w to nie wierzyłam dopiero jak podpisałam umowę byłam pewna i wtedy była radość, że w końcu się udało

Niby w regulaminie firmy (czy jak to się tam zwie), jest napisane, że nie można mocno się malować a słyszałam, że kierowniczka regionalna kiedyś ochrzaniła jakąś dziewczynę za brak makijażu

To zależy kogo akurat potrzebują. Jeśli mają już w składzie osoby uczące się zaocznie to szukają kogoś kto jednak będzie mógł przychodzić w weekendy. I na odwrót Jedni zatrudniają tylko studentów, inni chcą osoby, które już się nie uczą (w pełni dyspozycyjne).
Też bym nikomu nie powiedziała, ale też dlatego, że ludzie są teraz strasznie zawistni i zamiast życzyć dobrze to życzą źle..

Ale raczej wolą zaocznych, bo to oni są bardziej dyspozycyjni, bo przecież zjazdy nie są co tydzień.. Ale i tak jest trudno.. No, ale racja może ja zawsze przynoszę na odwrót w sensie inaczej niż potrzebują I oni sami nie wiedzą czego chcą.. Studiować - może lepsza praca w przyszłości, Nie studiować praca teraz.. No, ale znowu co potem Nie ogarniam..

Edytowane przez tikutka
Czas edycji: 2013-04-08 o 21:07
tikutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 21:05   #521
Nelly99
Rozeznanie
 
Avatar Nelly99
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 719
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

tikutka - No zobaczymy jak przyjdzie ale jakoś wątpię by mi podpasowała bo jednak jakość jest ważna.. Chociaż nie wiem czego się spodziewałam po koszulce za 40 zł

Dziewczyny, powiedzcie ile czekałyście na przesyłkę od momentu gdy dostałyście maila że wysłali? Chodzi mi o standardową przesyłkę do domu (wg regulaminu 5-7 dni roboczych)
Nelly99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 21:10   #522
iva78
Zakorzenienie
 
Avatar iva78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15 864
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

no i moja bluza wykupiona a myslalam, ze do srody przetrwa

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Nelly99 Pokaż wiadomość
tikutka - No zobaczymy jak przyjdzie ale jakoś wątpię by mi podpasowała bo jednak jakość jest ważna.. Chociaż nie wiem czego się spodziewałam po koszulce za 40 zł

Dziewczyny, powiedzcie ile czekałyście na przesyłkę od momentu gdy dostałyście maila że wysłali? Chodzi mi o standardową przesyłkę do domu (wg regulaminu 5-7 dni roboczych)
wlasnie tyle..przewaznie tydzien
iva78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 21:10   #523
dixie1990
Zakorzenienie
 
Avatar dixie1990
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 146
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy któraś z was ma może te spodnie?

http://www.pullandbear.com/webapp/wc...OWE%20JEGGINSY

czy materiał jest rozciągliwy? Czy może zaleca się brać mniejszy rozmiar? szukam spodni, które nie rozciągną mi się po kilku praniach, tym bardziej że interesują mnie czarne, w których ze względu na pracę będę chodziła dość często, dzięki.
pisalam o tych spodniach , przeszukaj poprzedni watek
dixie1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 21:18   #524
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, i też zdaję sobie sprawę, że trzeba nieco wysiłku, żeby zagłębić się w naturalną pielęgnację - poczytać, popróbować, ale naprawdę warto, bo za śmieszne pieniądze można uzyskać efekt wow

Osobiście też mam bardzo gęste włosy, mimo, że cienkie. Nigdy nie chciało mi się za bardzo o nie dbać, bo zawsze były ładne (bardzo jasny naturalny kolor, nie farbowany, do tego falowane/kręcone), z tym, że po jakimś czasie zaczęły wyglądać jak "plażowe" strąki... Zaczęłam kombinować, kupowałam drogie kosmetyki, a skończyłam na włosomaniactwie. I teraz już naprawdę, niczego im nie brakuje, włosy zdrowe, miękkie, lśniące, nie przetłuszczają się, są puszyste, nie wypadają Jedyne, czego wciąż szukam to sposobu na szybszy porost, i jeden już znalazłam - picie drożdży, ale one są obrzydliwe, dlatego szukam czegoś innego
W jaki sposób robisz miksturę z drożdży? Jeśli ona na pewno pomaga to ja jestem chętna do picia a drożdże tez na cerę dobre są Smak mnie nie przeraża, bo myślę, ze nie są ohydniejsze w smaku od magnezu, a jak magnez daję radę pic z drożdżami gładko pójdzie


Poszłam dziś do pullla z zamiarem przymierzania. Jak zwykle nie udało mi się poprzeglądać tak jakbym chciała, bo oczywiście zapomniałam pospisywać numerów i nie mogłam znaleźć rzeczy a tłumaczenie nie zbyt mi wychodziło. Dobrze, że chociaż dzisiaj się nie upierałam na koszulkę z "krabami" i spytałam o karpie oczywiście S-ka za duża Napiszę chyba maila do nich i zapytam czy maja Polki za cycate bomby, że XS na nie dotyczy.
Tych spodni nie znalazłam http://www.pullandbear.com/webapp/wc.../BASIC%20JEANS

a na te http://www.pullandbear.com/webapp/wc...ANS%20JACQUARD trafiłam tylko dzięki temu, że martii napisała mi gdzie wiszą. Rzeczywiście są super, leżą rewelacyjnie i mają bardzo przyjemny materiał.

Mierzyłam skórzaną ramoneskę, super leży, mam nadzieję, że ją mocno przecenią na wyprzedaży.

Lubicie kupować w New Yorkerze? Weszłam na chwilę i dawno nie spodobało mi się tam tyle rzeczy. Szkoda, że nie mają sklepu online.
emii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 21:18   #525
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

Wróciłam z fitnessu, posiedzę z wami
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 21:29   #526
agusia2211
Raczkowanie
 
Avatar agusia2211
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 281
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

Cytat:
Napisane przez tikutka Pokaż wiadomość
Mnie również
Ja uwielbiam CHIPSY! W niedziele przed pracą TŻ musiał mi jechać do sklepu po dwie średnie paczki LAYS'ów Paprykowych.. I stwierdził, że mam zachcianki jak kobieta w ciąży

Nienawidzę STRONGÓW!

O którym mowa?

A ja nie :-D Klasyczna chyba jestem :-D

Aaa i Ewka z YT – Red Lipstick Monster – Ma takie huntery 
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...55712017_n.jpg

Też bym nikomu nie powiedziała, ale też dlatego, że ludzie są teraz strasznie zawistni i zamiast życzyć dobrze to życzą źle..

Ale raczej wolą zaocznych, bo to oni są bardziej dyspozycyjni, bo przecież zjazdy nie są co tydzień.. Ale i tak jest trudno.. No, ale racja może ja zawsze przynoszę na odwrót w sensie inaczej niż potrzebują I oni sami nie wiedzą czego chcą.. Studiować - może lepsza praca w przyszłości, Nie studiować praca teraz.. No, ale znowu co potem Nie ogarniam..
Ja uwielbiam szczególnie przed okresem. Wtedy mam taaaaaaakiego głoda na coś słonego/pikantnego

W moim towarzystwie to raczej obiboki, jeszcze od rodziców kasę ciągną, więc nie miał mi kto źle życzyć
Jakbym nie pracowała to bym pewnie i tak nic pożytecznego nie robiła tylko się obijała a tak mam trochę swojej kasy, bo głupio mi od rodziców ciągnąć

Problem jest taki (teraz tak ogólnie mówię ), że uczelnie tworzą tysiące kierunków byleby przyciągnąć studentów i na nich zarabiać. Po niektórych z nich w Polsce nie ma pracy, po innych pracę dostaną tylko nieliczni. Absolwentów z roku na rok przybywa, a miejsc pracy nie...

tikutka a na jakim kierunku jesteś?
agusia2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 21:29   #527
surykata
Zadomowienie
 
Avatar surykata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 589
GG do surykata
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

właśnie sobie uświadomiłam,że nie odebrałam zamówionej czapki za 5,90... przyszła do sklepu 25.03. Co za gapa ze mnie
co teraz? myślicie,że wciąż czeka?
surykata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 21:36   #528
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

Cytat:
Napisane przez Lilotron Pokaż wiadomość
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, olej kokosowy muszę kupić bo tyle o nim słyszałam, tylko zastanawiam się czy rzeczywiście mi nie przetłuści włosów skoro na całe włosy, ale jeśli się zmywa po jakimś czasie to może się tak nie stanie Muszę spróbować A serum też na pewno kupię bo przesuszone końcówki to moja zmora, pewnie dlatego też że podcinam włosy nie tak regularnie jak powinnam.
Teraz tylko sie zastanawiam gdzie ja w Krakowie to serum znajdę

A co do Hunterów to mam podobne zdanie, przedwczoraj je nawet zmierzyłam w sklepie i ani to super wygodne ani szczególnie ładnie nie wygląda I jeszcze ta cena.
Olej kokosowy przesusza wysokoporowate wlosy, warto o tym pamiętać. Lepszy jest z pestek winogron, orzechow wloskich albo migdałowy.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 21:36   #529
minika_69
Zakorzenienie
 
Avatar minika_69
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 592
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

Cytat:
Napisane przez surykata Pokaż wiadomość
właśnie sobie uświadomiłam,że nie odebrałam zamówionej czapki za 5,90... przyszła do sklepu 25.03. Co za gapa ze mnie
co teraz? myślicie,że wciąż czeka?
czeka
__________________
minika_69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 21:38   #530
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Olej kokosowy przesusza wysokoporowate wlosy, warto o tym pamiętać. Lepszy jest z pestek winogron, orzechow wloskich albo migdałowy.
Skąd wiadomo, że włosy są wysokoporowate?
emii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 21:39   #531
Nelly99
Rozeznanie
 
Avatar Nelly99
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 719
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

Cytat:
Napisane przez iva78 Pokaż wiadomość
no i moja bluza wykupiona a myslalam, ze do srody przetrwa

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------


wlasnie tyle..przewaznie tydzien
aa czyli to się liczy od wysyłki a nie od zamówienia Bo w Zarze ten termin biegnie od daty zamówienia.
Nelly99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 21:43   #532
minika_69
Zakorzenienie
 
Avatar minika_69
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 592
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

Mam do oddania lordsy z ćwiekami, rozm 36. Miały iść do koleżanki, ale jak minął mi termin zwrotu to jednak stwierdziła że jej rozmiar nie pasuje Jeśli któraś z Was jest chętna to zapraszam na pw
__________________
minika_69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 21:52   #533
tikutka
Zakorzenienie
 
Avatar tikutka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 939
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

emii, moim zdaniem w NY można czasami znaleźć coś ciekawego albo jakaś perełkę, ale ogólnie dużo koszulek jest z beznadziejnego materiału, takiego bazarowego.. No i dużo takich totalnie sportowych czyli nie dla mnie. Ale najbardziej rozwala mnie tam bielizna, jest taka kiczowata jak dla mnie Uwielbiam z tego sklepu moją sukienkę na lato - góra neonowa - żółta, a dół taka tuba granatowa (takie spódnice były na wyprzedaży w P&B), legginsy iii moją boską koszulkę z ćwiekami na ramionach i z motywem jakiejś czachy czy czegoś - taka bardziej basicowa
Cytat:
Napisane przez agusia2211 Pokaż wiadomość
W moim towarzystwie to raczej obiboki, jeszcze od rodziców kasę ciągną, więc nie miał mi kto źle życzyć
Jakbym nie pracowała to bym pewnie i tak nic pożytecznego nie robiła tylko się obijała a tak mam trochę swojej kasy, bo głupio mi od rodziców ciągnąć

Problem jest taki (teraz tak ogólnie mówię ), że uczelnie tworzą tysiące kierunków byleby przyciągnąć studentów i na nich zarabiać. Po niektórych z nich w Polsce nie ma pracy, po innych pracę dostaną tylko nieliczni. Absolwentów z roku na rok przybywa, a miejsc pracy nie...

tikutka a na jakim kierunku jesteś?
Ja niestety muszę czasami kasę od mamy ciągnąć.. A tak tego nienawidzę.. Wrrr..

Jeżeli chodzi o studia to masz rację.. Ale niby od tego roku z tego co jakieś statystyki były to liczba studentów spada i ma spadać..

Ja studiuje Zarządzanie na Polibudzie. Ale, żeby nie było nie chce zarządzać i mieć własną firmę.. To takie prostolinijne.. To jest taka moja droga do bycia menadżerem muzycznym.. Bo takiego kierunku nie było niestety u mnie, a kilka kwestii nie pozwalało mi na to by studiować w innym mieście.. Potem jeszcze będę musiała pewnie jakieś coś jeszcze zrobić.. Ale trudno.. Mam nadzieję, że mi się uda.. Wymyśliłam sobie to sama i każdy jest zaskoczony pozytywnie moim celem.. Bo to nie jest praca w stylu, chce być prawnikiem, adwokatem itd. Takich osób w tym zawodzie jest już dużooo.. A takiego dobrego menadżera z wykształcenia nie ma

Aaaa ja dzisiaj weszłam do sklepu no name i kupiłam.. Taki coś żakiet - http://img12.allegroimg.pl/photos/or.../48/2965944844 i tramposze takie zwykłe za grosze - http://allegro.pl/hd001-m-okazja-wio...061142186.html , no i w takim samym kolorze jeszcze jedne jakieś na miasto czy na rower

Cytat:
Napisane przez surykata Pokaż wiadomość
właśnie sobie uświadomiłam,że nie odebrałam zamówionej czapki za 5,90... przyszła do sklepu 25.03. Co za gapa ze mnie
co teraz? myślicie,że wciąż czeka?
Powinna być

Edytowane przez tikutka
Czas edycji: 2013-04-08 o 22:00
tikutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 22:03   #534
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

Cytat:
Napisane przez tikutka Pokaż wiadomość
emii, moim zdaniem w NY można czasami znaleźć coś ciekawego albo jakaś perełkę, ale ogólnie dużo koszulek jest z beznadziejnego materiału, takiego bazarowego.. No i dużo takich totalnie sportowych czyli nie dla mnie. Ale najbardziej rozwala mnie tam bielizna, jest taka kiczowata jak dla mnie Uwielbiam z tego sklepu moją sukienkę na lato - góra neonowa - żółta, a dół taka tuba granatowa (takie spódnice były na wyprzedaży w P&B), legginsy iii moją boską koszulkę z ćwiekami na ramionach i z motywem jakiejś czachy czy czegoś - taka bardziej basicowa

Aaaa ja dzisiaj weszłam do sklepu no name i kupiłam.. Taki coś żakiet - http://img12.allegroimg.pl/photos/or.../48/2965944844 i tramposze takie zwykłe za grosze - http://allegro.pl/hd001-m-okazja-wio...061142186.html , no i w takim samym kolorze jeszcze jedne jakieś na miasto czy na rower
Ładny żakiet

Ja widziałam dzisiaj w NY 2 sukienki, spódnice i spodnie. Mam nadzieję, że się uchowają do wyprzedaży te rzeczy.
Ja dzisiaj też poczyniłam zakupy. W Claires była promocja Kup 10 produktów zapłać 40 złotych. To stwierdziłam, że 4 zlote za rzecz żal nie brać. Kupiłam kopertówkę a kolejne rzeczy to jakieś zestawy spinek dla młodej, gumki i sobie wisiorek żarówkę
Jak bym miała to wszystko kupić w normalnych cenach zapłaciłabym 220 złotych. Dobrze, że tam weszłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kopertówka.jpg (55,6 KB, 15 załadowań)
emii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 22:08   #535
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

Dziewczyny, jak tam Wasze zamówienia z Bershki? Bo kurcze moje nadal w realizacji.... Ile można? Wietrzę jakiś problem ;/

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Emii, super promo- to tylko jeden dzień trwało?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 22:16   #536
agusia2211
Raczkowanie
 
Avatar agusia2211
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 281
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

Cytat:
Napisane przez tikutka Pokaż wiadomość

Ja niestety muszę czasami kasę od mamy ciągnąć.. A tak tego nienawidzę.. Wrrr..

Jeżeli chodzi o studia to masz rację.. Ale niby od tego roku z tego co jakieś statystyki były to liczba studentów spada i ma spadać..

Ja studiuje Zarządzanie na Polibudzie. Ale, żeby nie było nie chce zarządzać i mieć własną firmę.. To takie prostolinijne.. To jest taka moja droga do bycia menadżerem muzycznym.. Bo takiego kierunku nie było niestety u mnie, a kilka kwestii nie pozwalało mi na to by studiować w innym mieście.. Potem jeszcze będę musiała pewnie jakieś coś jeszcze zrobić.. Ale trudno.. Mam nadzieję, że mi się uda.. Wymyśliłam sobie to sama i każdy jest zaskoczony pozytywnie moim celem.. Bo to nie jest praca w stylu, chce być prawnikiem, adwokatem itd. Takich osób w tym zawodzie jest już dużooo.. A takiego dobrego menadżera z wykształcenia nie ma

Aaaa ja dzisiaj weszłam do sklepu no name i kupiłam.. Taki coś żakiet - http://img12.allegroimg.pl/photos/or.../48/2965944844 i tramposze takie zwykłe za grosze - http://allegro.pl/hd001-m-okazja-wio...061142186.html , no i w takim samym kolorze jeszcze jedne jakieś na miasto czy na rower


Powinna być
szczęka mi opadła. Pierwszy raz słyszę, żeby po zarządzaniu ktoś chciał zostać menadżerem muzycznym. Zaskoczyłaś mnie i to bardzo bardzo pozytywnie Zawód na prawdę oryginalny. Wydaje mi się, że tu większą rolę odgrywają umiejętności niż papierek ukończenia szkoły, ale nie wiem jak to w praktyce wygląda
Może złóż CV do jakiegoś sklepu muzycznego, poznasz tam swoich przyszłych klientów

Marynarka śliczna

A ja dziś schowałam kozaki i nie mam zamiaru wyciągać przez kilka najbliższych miesięcy i wyszłam w tramposzach
agusia2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 22:18   #537
dixie1990
Zakorzenienie
 
Avatar dixie1990
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 146
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak tam Wasze zamówienia z Bershki? Bo kurcze moje nadal w realizacji.... Ile można? Wietrzę jakiś problem ;/

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Emii, super promo- to tylko jeden dzień trwało?
u mnie to samoo nadal w realizacji
dixie1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 22:21   #538
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak tam Wasze zamówienia z Bershki? Bo kurcze moje nadal w realizacji.... Ile można? Wietrzę jakiś problem ;/

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Emii, super promo- to tylko jeden dzień trwało?
Nie, teraz mają końcówkę wyprzedaży mid season sale i były dwa stojaki w takiej promocji. Najpierw myślałam, że te 10 rzeczy na siłę będę musiała wybierać, ale jak zobaczyłam, że są gumki dla młodej, których długo szukałam i za same gumki musiałabym dać 20 zł to stwierdziłam, że powybieram 10 produktów
emii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 22:21   #539
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

Cytat:
Napisane przez emii Pokaż wiadomość
W jaki sposób robisz miksturę z drożdży? Jeśli ona na pewno pomaga to ja jestem chętna do picia a drożdże tez na cerę dobre są Smak mnie nie przeraża, bo myślę, ze nie są ohydniejsze w smaku od magnezu, a jak magnez daję radę pic z drożdżami gładko pójdzie


Poszłam dziś do pullla z zamiarem przymierzania. Jak zwykle nie udało mi się poprzeglądać tak jakbym chciała, bo oczywiście zapomniałam pospisywać numerów i nie mogłam znaleźć rzeczy a tłumaczenie nie zbyt mi wychodziło. Dobrze, że chociaż dzisiaj się nie upierałam na koszulkę z "krabami" i spytałam o karpie oczywiście S-ka za duża Napiszę chyba maila do nich i zapytam czy maja Polki za cycate bomby, że XS na nie dotyczy.
Tych spodni nie znalazłam http://www.pullandbear.com/webapp/wc.../BASIC%20JEANS

a na te http://www.pullandbear.com/webapp/wc...ANS%20JACQUARD trafiłam tylko dzięki temu, że martii napisała mi gdzie wiszą. Rzeczywiście są super, leżą rewelacyjnie i mają bardzo przyjemny materiał.

Mierzyłam skórzaną ramoneskę, super leży, mam nadzieję, że ją mocno przecenią na wyprzedaży.

Lubicie kupować w New Yorkerze? Weszłam na chwilę i dawno nie spodobało mi się tam tyle rzeczy. Szkoda, że nie mają sklepu online.
Ogólnie NY nie lubię, trochę nie mój styl no i jakość nie taka a bez przecen czasem są naprawdę drogie te rzeczy, ale podczas wyprzedaży czasem tam wpadam W tym roku kupiłam tam po 19 zł całkiem fajne zwykłe sweterki z łatami na łokciach i płaszcz ze skórzanymi rękawami - z załącznika
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg plaszcz-skorzane-rekawy-imitacja-skory-czarny.jpg (25,4 KB, 33 załadowań)
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 22:37   #540
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: Mid season sale się pocieszamy i zimę wyganiamy! PULL&BEAR cz. 7

Cytat:
Napisane przez Lilotron Pokaż wiadomość
Ogólnie NY nie lubię, trochę nie mój styl no i jakość nie taka a bez przecen czasem są naprawdę drogie te rzeczy, ale podczas wyprzedaży czasem tam wpadam W tym roku kupiłam tam po 19 zł całkiem fajne zwykłe sweterki z łatami na łokciach i płaszcz ze skórzanymi rękawami - z załącznika
Rzeczywiście ceny tam są wysokie a jakość nie zawsze adekwatna. Lubię tam balerinki kupować, ale też tylko po przecenie.
Płaszczyk super
emii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.