Gdzie duże salony meblowe w Kaliszu lub w Poznaniu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-26, 12:17   #1
myszolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: województwo wielkopolskie
Wiadomości: 254
GG do myszolinka

Gdzie duże salony meblowe w Kaliszu lub w Poznaniu?


Jesteśmy z Tż po remoncie mieszkania i zostało nam tylko urządzenie mieszkania. W Poznaniu byliśmy w Meble Polskie, ale ceny mają nie za ciekawe, w salonie przeważają luksusowe marki typu KLER itp. Bodzio i Abrze mówie nie. Szukam czegoś pomiędzy. Zależy mi aby salon mblowy był naprawde duży żeby można było porównać ceny i modele. Piszcie wizażanki
myszolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 07:59   #2
myszolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: województwo wielkopolskie
Wiadomości: 254
GG do myszolinka
Dot.: Gdzie duże salony meblowe w Kaliszu lub w Poznaniu?

Co tak cisza??? Nikt nie kupuje mebli?
myszolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 10:58   #3
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Gdzie duże salony meblowe w Kaliszu lub w Poznaniu?

Prawdę mówiąc kiedy padło hasło "salon meblowy w Poznaniu", to pierwsze co przyszło mi do głowy, to właśnie Meble Polskie. W takich chwilach internet jest nieoceniony, bo wpisuje się odpowiednią frazę i pojawia się cała lista odpowiedzi http://www.google.pl/search?hl=pl&lr...=&oq=&gs_rfai=
Zawsze to lepsze niż szukanie na ślepo, zwłaszcza że większość producentów ma swoje strony internetowe. Poza tym, jeśli nic nie będzie odpowiadać to meble na wymiar też są jakimś rozwiązaniem.
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 11:25   #4
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Gdzie duże salony meblowe w Kaliszu lub w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez myszolinka Pokaż wiadomość
Jesteśmy z Tż po remoncie mieszkania i zostało nam tylko urządzenie mieszkania. W Poznaniu byliśmy w Meble Polskie, ale ceny mają nie za ciekawe, w salonie przeważają luksusowe marki typu KLER itp. Bodzio i Abrze mówie nie. Szukam czegoś pomiędzy. Zależy mi aby salon mblowy był naprawde duży żeby można było porównać ceny i modele. Piszcie wizażanki
Może jedź do Swarzędza. Na tyłach ETC jest pawilon ze sklepikami meblowymi.
Jest też coś w tym rodzaju przy trasie na Wrocław. Jak się wyjeżdża Głogowską z Poznania, przejedzie węzeł autostradowy to po lewej stronie za krzyżówką ze światłami widać blaszak. Przy okazji można też odwiedzić CWW które znajduje się bliżej Poznania (tam nigdy nie byłam)
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 13:37   #5
lemonka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie duże salony meblowe w Kaliszu lub w Poznaniu?

Ja mogę polecić Domar na ul szczawnickiej, są mebelki tańsze i droższe wedle uznania
lemonka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 22:36   #6
aniutek87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie duże salony meblowe w Kaliszu lub w Poznaniu?

Ja kupiłam narożnik w hitmeble poznań przez internet. Mają fajną stronę www , łatwo znaźć ich w internecie. Mają też salon w poznaniu na 28 czerwca 1956 - dębiec - polecam
aniutek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 07:31   #7
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Gdzie duże salony meblowe w Kaliszu lub w Poznaniu?

aniutek87 chyba jesteś pracownikiem biorąc pod uwagę ze to Twój pierwszy post. Ale jak tak nieudolnie próbujecie reklamować sklep to ja bardzo chętnie wyrażę swoja opinię na jego temat.
Może i sklep internetowy jest ok, ale stacjonarny to jest porażka, brak kompetencji, bezczelność i arogancja zwłaszcza 1 sklepowej, dlatego należy się trzymać od tego sklepu z daleka.
Zamówiłam sobie stół pod koniec września, taki prosty z płyty wiórowej, miał być gotowy po około 6 tygodniach i ktoś miał do mnie zadzwonić, po 8 tygodniach dzwonię sama, ławy nie ma, ma być w kolejnej dostawie i zadzwonią do mnie, znowu sama dzwonie bo oni się nie odzywają, mówią że sprawdzą na magazynie i oddzwonią w tym samym dniu, w następnym dniu sama do nich dzwonie i dowiaduję się że zamówienie zginęło i ławy nie ma. A minęły już od zamówienia 2 miesiące. Obiecali że pilnie ją zrobią i w połowie grudnia ława będzie oczywiście po raz kolejny obiecują że zadzwonią. Tradycyjnie nie doczekałam się telefonu wiec sama dzwonię, pani mówi że sprawdzi i zadzwoni za 15 minut. Po 4 godzinach sama dzwonię kilka razy ale nikt nie odbiera telefonu, dodzwaniam się w następnym dniu i dowiaduję się że ławy nie ma, pytam więc co mają zamiar zrobić na ta sklepowa aroganckim tonem mówi że mogę sobie przyjechać i zabrać pieniądze, żadnego przepraszam że spieprzyli sprawę nie raz a 2 razy. Mówię że nie interesuje mnie zwrot pieniędzy bo chcę ławę i jak się na tę zdecydowałam to nie będę teraz latać po mieście i szukać czegoś innego i czekać kolejne miesiące na nowy sprzęt. Ostatecznie ława dotarła do sklepu pod koniec stycznia czyli 4 miesiące od złożenia zamówienia, otrzymałam inny zbliżony model bo tamten wycofano w międzyczasie z produkcji.
Próbowałam zadzwonić do centrali żeby złożyć skargę, telefon jest tylko do sklepu stacjonarnego, a tam sprzedawczyni odmawiała mi kontaktu z przełożonym. Złożyłam zażalenie mailem, poprosilam o przekazanie do centrali i wysłałam na adres sklepu internetowego bo innych namiarów nie mieli, na pierwszego maila nikt nie odpowiedział, na drugiego ponaglającego dowiedziałam się ze wiadomość została przekazana do sklepu stacjonarnego i na tym koniec.
Nawet myślałam o tym żeby w przyszłości coś jeszcze u nich kupić bo upatrzyłam sobie jeden mebel, gdybym dostała odpowiedź na moje zażalenie to pewnie by tak było, jednak nie usłyszałam żadnych wyjaśnień przeprosin za zaistniałą sytuację stąd mój stosunek do tego sklepu jest bardzo negatywny.
Podsumowując, sami z siebie mówią że zadzwonią i notoryczne nie robią tego (mogli by powiedzieć że ja mam do nich dzwonić w podanym terminie i nie miałabym do nich pretensji, a tak czekam na telefon a tu nic), przez 4 miesiące raz do mnie zadzwonili jak ława była gotowa. Jak już dali ciała i nie zrealizowali zamówienia w pierwszym terminie to powinni byli stanąć na rzęsach i sprowadzić tę ławę w ciągu tygodnia (jak pisałam prosta ława z płyty wiórowej nie wymagającą długiego procesu produkcji). No i brak możliwości złożenia zażalenia na ich pracę.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 22:51   #8
aniutek87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie duże salony meblowe w Kaliszu lub w Poznaniu?

Wielkie dzięki za miłe przywitanie na forum, myślałam , że swoim wpisem komuś pomogę, nie sądziłem ,że tak ostro zostanę potraktowana. Nie zależnie czy to mój pierwszy post czy 2855 zdania nie zamierzam zmienić , osobiście jestem zadowolona i tą firmę z czystym sumieniem mogę polecić.

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Przyjrzałam się dokładniej tym postom , sklep na szczawnickiej to pewnie nie reklama

Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Przyjrzałam się tym postom trochę dokładniej , sklep na szczawnickiej to pewnie nie reklama
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Przyjrzałam się tym postom trochę dokładniej - sklep na szczawnickiej to pewnie nie reklama
Pozdrawiam.
aniutek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 08:03   #9
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Gdzie duże salony meblowe w Kaliszu lub w Poznaniu?

Jeśli ktoś zaczyna swą obecność na forum od podawania namiaru na jakiś sklep to niestety oznacza to reklamę, a ona na wizażu jest płatna.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 13:31   #10
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Gdzie duże salony meblowe w Kaliszu lub w Poznaniu?

aniutek87 tamten post to też zapewne reklama, ale fakt że inne sklepy oszukują nie jest usprawiedliwieniem do pisania reklam udających opinie prawdziwych klientów.

Przywitanie było odpowiednie do tego kim jesteś, biorąc pod uwagę że przez dwa dni zdążyłaś napisać aż dwa posty i to tylko na tym wątku jednoznacznie pokazuje że działasz na zlecenie tego sklepu.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 14:17   #11
aniutek87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie duże salony meblowe w Kaliszu lub w Poznaniu?

Zapewniam szanownego użytkownika (asiulkaa) ,że nie mam podpisanej umowy z żadnym sklepem meblowym, i mimo ,że moja wypowiedź brzmi jak reklama - nie miałam tego na celu. Ciężko wypowiedzieć się o jakimś produkcie i uniknąć reklamy. Jeśli tak bardzo Przeszkadza Ci ten post - po prostu go zignoruj.
lub jeżeli masz taką władzę na tym forum po prostu go usuń - nie będzie problemu.

P.S : Jestem Ciekawa czy w swoich wypowiedziach nie promujesz innych marek.

Pozdrawiam: Aniutek87
aniutek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 15:29   #12
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Gdzie duże salony meblowe w Kaliszu lub w Poznaniu?

aniutek87 ze sklepem może nie masz, ale są też agencje które się takim sprawami zajmują.
Nie mogę go zignorować bo do dziś pamiętam gehennę jaką przeszłam z tym sklepem, no a ze napisałaś to i dobrze, dzięki temu ja napisałam prawdę o tym sklepie, choć wcześniej nie pomyślałam żeby to zrobić.
Oczywiście że piszę opinie o różnych produktach, ale nie zaczynałam przygody z tym portalem od reklamowania czegokolwiek. Spędziłam wiele godzin, a nawet dni przed komputerem pisząc na tym forum a Twoja aktywność od 3 tygodni kiedy to napisałaś swój pierwszy post ogranicza się do tylko do tego wątku, co samo za siebie mówi.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 22:31   #13
aniutek87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie duże salony meblowe w Kaliszu lub w Poznaniu?

Zaraz po pierwszym poście zostałam przez Ciebie ostro skrytykowana, w tej chwili wchodę na wizaz tylko po to by czytać - już nic nie piszę ( nie chce nikogo urazić ) odpisuje tylko i wyłącznie Tobie asiulka ;-) Pozdrawiam
aniutek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 07:15   #14
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Gdzie duże salony meblowe w Kaliszu lub w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez aniutek87 Pokaż wiadomość
Zaraz po pierwszym poście zostałam przez Ciebie ostro skrytykowana, w tej chwili wchodę na wizaz tylko po to by czytać - już nic nie piszę ( nie chce nikogo urazić ) odpisuje tylko i wyłącznie Tobie asiulka ;-) Pozdrawiam
Tak oczywiście, napewno Ci uwierzę.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 10:57   #15
mab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11
Dot.: Gdzie duże salony meblowe w Kaliszu lub w Poznaniu?

Witam

Ja polecam firmę Meble Fromm.
Więcej info na ich stronie: http://www.meblefromm.pl/.
mab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 13:31   #16
Qki55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie duże salony meblowe w Kaliszu lub w Poznaniu?

Proszę, poświęćcie kilka minut na przeczytanie tego, ku przestrodze.
Aboslutnie nie polecam sklepu Hit Meble, zarówno salonu (ul.28 Czerwca 1956r. nr 226), jak i serwisu internetowego (www.hitmeble.pl).
Chwalą się, iż realizacja zamówienia w ciągu 3 tygodni, w przypadku dojazdu kuriera -maksymalnie 4. Bardzo fajnie, ja czekałam aż 8! I to "tylko" tyle, gdyż to ja wciąż usiłowałam się dowiedzieć, dlaczego to tyle trwa.
Przy pierwszej wizycie w sklepie obsługująca mnie kobieta była oschła, niemiła, opryskliwa i nie udzieliła mi odpowiedzi na wiele pytań. Skusiła mnie cena i różnorodność asortymentu. I to był mój wielki błąd, gdyż gdy przyszło do zamówienia, to okazało się, że ceny są dużo wyższe, niż strona www i ulotki podają. Zgodziłam się na zamówienie, bo bardzo podobały mi się obicia. Zapłaciłam od razu całą kwotę (nie róbcie tego!),gdyż liczyłam na profesjonalną obsługę i rabat za duże zamówienie. I się przeliczyłam. Na telefon z pytaniami wydałam prawie drugie tyle, co na te meble, które de facto, mogły być lepszej jakości.
Zamawiałam 2 kanapy, jedna standardowa, dokładnie taka, jaką oglądałam w salonie, a druga na wymiar. Ciekawe jest to, że niestandardowa była gotowa po 6 tygodniach, ale ta pierwsza to "ciągle jej nie ma".
Bardzo ciężko się dodzwonić do sklepu, a jeszcze trudniej do opiekuna klienta. Wzajemnie mnie do siebie kierowali, zwalając winę na kogoś innego i udzielając sprzecznych informacji. Doszło nawet do sytuacji, w której dostawa była nagrana (dostałam SMS od opiekuna klienta z nr telefonu do kuriera i terminem załadunku), dzwonię do kuriera, umawiam się i przypadkiem pod koniec rozmowy okazało się, iż on jest na drugim końcu Polski, a w zasadzie to inny kurier "chyba" mnie obsługuje. Dzwonię to sklepu, oni oczywiście nic nie wiedzą. Dzwonię do obsługi klienta (tzn. próbuję się dodzwonić, bo pan jest widocznie bardzo zajęty), a on zdziwiony, że coś takiego się stało i gotów był mi powiedzieć, że sobie coś wymyślam z tym SMSem. No ludzie!
Gdy już meble były już na magazynie, to pani ze sklepu poprosiła mnie o podanie dogodnych dla mnie godzin przyjazdu kuriera. Powiedziałam, że do tej i tej godziny, gdyż nie będzie nikogo w mieszkaniu. Ona wzięła poprawkę kilkugodzinną, dla pewności i zapewniła o dostawie dnia następnego. Kiedy wyznaczony czas minął, dzwonię zdenerwowana do kuriera, a on mi mówi, że oni się dopiero ładują i będą tak za 2h. Ostatecznie doszło do tego, że przyjechali spóźnieni - dwóch dorosłych facetów, a do domu meble wnosiła matka z siostrą.Tego było za już za wiele. A w dodatku jedna z kanap miała złe i absolutnie niewybrane przeze mnie obicie...

Robię ten wpis na wszystkich możliwych forach meblowych w Poznaniu, żeby jak najwięcej potencjalnych klientów ostrzec przed praktykami tego sklepu. Nie dajcie się nabrać. Polecam sklepy na Allegro. Wiem, że można tam szybko i dobrze kupić (kupiłam robione na zamówienie fotele - we wtorem płacę, a piątek była dostawa), a opinie klientów weryfikują wiarygodność sprzedawcy.
Qki55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 09:39   #17
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Gdzie duże salony meblowe w Kaliszu lub w Poznaniu?

Wcześniej myślałam że mój przypadek, ale niestety widzę że to standard. Na maila ze skargą nie doczekałam się odpowiedzi do dzisiaj.

Qki55 ja dokonałam tylko przedpłaty a i tak mnie olewali, czyli to nie zabezpiecza przed ich złą obsługą.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 20:06   #18
Inna Kubiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie duże salony meblowe w Kaliszu lub w Poznaniu?

No ja robie zawsze zakupy w sklepu meblowym Bodzio. Sa tam zawsze bardzo mili i maja super wybor mebli. Ostatnio zakupilam kuchnie, ktora targowalam sie o 30% z dowozem do domu i montazem. Chos montaz nie byl najlepszy, Muszieli 3 razy przyjechac poprawiac.
Inna Kubiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 10:09   #19
MiM2504
Raczkowanie
 
Avatar MiM2504
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 244
Dot.: Gdzie duże salony meblowe w Kaliszu lub w Poznaniu?

Ja polecam Miasto Wnętrz na Serbskiej w Poznaniu. Wiem, że są tam meble, dywany, zasłony i akcesoria do domu.
__________________
http://modneblogi.blogspot.com/
MiM2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-09, 14:16   #20
Yo_Landi
Raczkowanie
 
Avatar Yo_Landi
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 141
Dot.: Gdzie duże salony meblowe w Kaliszu lub w Poznaniu?

A kojarzy ktoś taką miejscowość między Poznaniem a Wrocławiem, gdzie ludzie sprzeają używane meble z Niemiec, w tym antyki? Podobno przy każdym domu sa hale z owymi Nie mogę sobie przypomnieć nazwy, a bardzo mi potrzebna
Yo_Landi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 06:53   #21
MiM2504
Raczkowanie
 
Avatar MiM2504
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 244
Dot.: Gdzie duże salony meblowe w Kaliszu lub w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Yo_Landi Pokaż wiadomość
A kojarzy ktoś taką miejscowość między Poznaniem a Wrocławiem, gdzie ludzie sprzeają używane meble z Niemiec, w tym antyki? Podobno przy każdym domu sa hale z owymi Nie mogę sobie przypomnieć nazwy, a bardzo mi potrzebna
Może chodzi Tobie o Czacz??? Jest tam ogrom wspaniałych rzeczy i antyków Chyba znowu się tam wybiorę
__________________
http://modneblogi.blogspot.com/
MiM2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.