rano czy wieczorem?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-05, 09:03   #1
zbiczek
Raczkowanie
 
Avatar zbiczek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 123

rano czy wieczorem??


Prosze o rade - lepiej, efektywniej (cel rzeżbienie ciała)jest ćwiczyć rano po śniadanku, czy moze wieczorem??
__________________
Running all the time,
running to the futhure,
with You by my side...
zbiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 11:49   #2
JuLiTa1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: rano czy wieczorem??

Ja cwicze zawsze wieczorem. Jakos lepiej mi sie wtedy cwiczy. A rano polecam sie troszke przebiec, pozniej prysznic i sniadanie. Dodaje energii na caly dzien! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 13:17   #3
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Re: rano czy wieczorem??

jezeli rano to napewno przed jakimkolwiek posilkiem i najlepiej w godzinach od 7.00-10.00 a jezeli wieczorem to tak w godzinach 18.00-21.00 dla mezczyzn polecam cwiczenia wieczorne dla kobiet ranne
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 13:39   #4
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: rano czy wieczorem??

Ja zawsze czytalam i slyszalam ze zdecydowanie najlepiej jest cwiczyc rano (i to przed sniadankiem). Mi brakuje sil, poza tym czasami wstaje 5.30 wiec nei mam czasu cwiczyc. Za to jestem dumna ze potrafie sie czesto zmobilizowac i cwiczyc wieczorem, to cwiczenie tez daje efekty (ja przede wszystkim skupiam sie na miesniach brzucha)

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 14:28   #5
zbiczek
Raczkowanie
 
Avatar zbiczek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 123
Re: rano czy wieczorem??

oooo dziekuje slicznie za szybkie odpowiedzi!
ja najczesciej ciwicze popołudniami i wieczorem, gdy obiad sie ładnie uleży w brzuszku i przed lekka kolacyjką.
mam małe niejasności a propo tego rannego treningu bez sniadania! jesli cwicze rano przed sniadaniem to jakieś mało forsowne cwiczonka albo kilkunastominutowy bieg. nie wyobrażam sobie dłuższych i intensywniejszych treningów bez pożywnego snadania. po takim wysiłku dopadłby mnie pewno wilczy głód Ale czesto słysze opinie podobne do Waszych - poranne ćwiczenia naczczo pozwalaja na spalenie zaległego tłuszczyku, a tak spalasz tylko sniadanko.
chyba najwazniesze jest aby kazdy znalazł najodpowiedniejszy czas dla własnego organizmu..najważniejsze to byc aktywnym cały dzionek wtedy nie trzeba będzie spalać nagromadzonego ciałka
czego Wam i sobie życze
__________________
Running all the time,
running to the futhure,
with You by my side...
zbiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 14:40   #6
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: rano czy wieczorem??

w pierwszym poscie napisales ze chcesz zrobic mase, wiec napewno nie mozesz trenowac na czczo, zawsze przed silowymi trzeba cos zjesc najlepiej bialko rano na czczo sie robi aeroby by schudnac
jesli ty chcesz robic mase czyli cwiczenia silowe i przy okazji tez aeroby by zrzucuc tluszczyk, to i tak nie bedziesz cwiczyl na czczo bo w dni gdy laczysz silek z aero i tak zawsze trzeba zaczac od silki, wiec po jedzonku
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 21:33   #7
renamal
Raczkowanie
 
Avatar renamal
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
Dot.: Re: rano czy wieczorem??

Mam pytanko,bo wyczytalam żepierwszy posiłek powinno się zjeść do godziny od przebudzeni.Nie wiem zatem jak się mają do tego poranne ćwiczenia. Ja ćwiczę godzinę dziennie na steperze, naczczo i teraz już nie wiem czy dobrze robię czy nie powinnam zjeść najpierw śniadania. Proszę o pomoc.
renamal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-06, 22:13   #8
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Dot.: rano czy wieczorem??

hmm czyli z ćwiczeniami musisz zmieścic sie w ciągu tej godziny po przebudzeniu...czyli z łózka na stepper ze steppera do kuchni!!

myśle, ze takich "wskazań" nie należy brac na poważnie... a jak zjesz śniadanie godzine i 5 min po przebudzeniu to co sie stanie? tak samo jak z kolacją nie później jak o 18... e tam
Wiadomo że nie możesz chodzic głodna do południa ani najadac sie przed samym snem.
A tez gdzies mi sie o uszy obiło ze stepper najlepiej rano "na pusty żołądek" wiec chyba dobrze robisz. Ale ja żadnych stopni fachowych w tym zakresie nie mam ...jedynie zdrowy rozsądek

Ja na siłownie co prawda śmigam rano tj tak koło 11 i bez śniadania bym sie nie odważyła tam wyruszyc
__________________



prettycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.