Marmurowy blat w łazience- marmurowy problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-28, 13:34   #1
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Talking

Marmurowy blat w łazience- marmurowy problem


No i stało się. Od lipca przeprowadzam się na nowe mieszkanie i już jest pierwszy problem:

W łazience wokół umywalki i nad kibello są marmurowe blaty. Właścicielka już mi stracha napędziła, że jak postawię flakon z perfumami to plama zostanie i kaplica, a jak czyścić to wodą z płynem do mycia naczyń, a nie specyfikami do kamienia.

No i pytanie do dziewczyn, które się użerały z tym ustrojstwem:

1. Jak to z tymi perfumami? W sensie plama zostanie jak mi się perfumy wyleją czy samo szkło nie odpowiada marmurom?

2. Może coś podłożyć na te blaty, żeby nie trzeba było się nad nimi trząść? Jakieś podstawki? Może jakaś podkładka jak na stoły?

3. A co z plamami z mydła, pasty do zębów? Przecież to łazienka, może mi się coś od czasu do czasu splunąć nie tam gdzie trzeba

Niby marmur, a mam wrażenie że moja łazienka będzie jak muzeum. Tak, wiem że może przesadzam, ale inaczej bym to traktowała jakby to było moje
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.