Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odrzucał? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-15, 21:35   #31
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

Cytat:
Napisane przez zlotko21wroc Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wtrącę, ale robicie off top i z fajnego wątku robi się dyskusja nie na temat z lekka...
Dziękuję za interwencję, niestety wyrażenie własnych upodobań okazuje się problematyczne, gdy nie zgadzają się one z upodobaniami innych
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 21:45   #32
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

Odpada również typ Ferdka Kiepskiego i jego kompanów.Bad boy z szemranym towarzystwem i sprawami też odpada.
Co do faceta,który pracuje przy pogrzebach,albo centralnie przy trupach to z jednej strony jest to przerażające,a nawet odpychające,ale z drugiej strony intrygujące.Taka rodzina Adamsów była na swój sposób całkiem sympatyczna, a Gomez szarmancki
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 21:47   #33
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

Cytat:
Napisane przez Tutli Pokaż wiadomość
Ludzie wybitnie inteligentni w dzisiejszych czasach rzadko nie idą na studia, raczej sobie nie wyobrażam, żeby ktoś, kto ma niezwykłe zdolności stwierdził "eee tam, zostanę magazynierem zamiast matematykiem" I raczej o ten poziom inteligencji mi chodzi.
Można byc wybitnie inteligentnym, ale pochodzić np. z rodziny alkoholików i nie mieć możliwości się uczyć, a zwłaszcza studiowac w momencie, kiedy rodzice od najmłodszych lat nie dołożą ani grosza do Twojego utrzymania i edukacji, a wręcz to, co zarobisz, jeszcze Ci zabiorą. A spróbuj się w naszym kraju utrzymać z pracy niewymagającej kwalifikacji, czyli jedynej, jaką możesz dostać po samej tylko maturze i jeszcze sobie studia zaoczne opłacić

Naprawdę, nie pomyślałaś o tym, że nie wszyscy mogą liczyć wsparcie rodziców? I że gdyby nie wsparcie Twoich rodziców, to na 99% nie byłabyś tak "świetnie wykształcona"?
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 21:49   #34
Thumbelina9512
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

Tak jak już któraś Wizażanka napisała- nie potrafiłabym być z kimś, kto sprzedaje starszym osobom garnki podczas wycieczki autokarowej do Sandomierza za jedyne 22,50 albo super ekologiczną zdrowotną pościel w kosmicznej cenie Takie zawody po prostu kojarzą mi się z oszukiwaniem ludzi i tego nie potrafiłabym znieść.
Natomiast zawody medyczne lub np. taki rzeźnik mi nie przeszkadzają. Chłopak mojej siostry studiuje medycynę i rozmawiam z nim o zajęciach w prosektorium albo operacjach (niedawno skończył wakacyjne praktyki) i mnie to nawet ciekawi. Tylko nie myślcie, że mam jakieś zaburzenia psychiczne.
A i jeszcze w grę nie wchodzą wszelkie zawody,których wykonywanie skutkuje częstym związkiem na odległość.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Laissez-moi rêver
Laissez-moi y croire
Laissez-moi dire
Qu'on peut changer l'histoire.
Thumbelina9512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 21:50   #35
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

Cytat:
Napisane przez zlotko21wroc Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wtrącę, ale robicie off top i z fajnego wątku robi się dyskusja nie na temat z lekka...
Sorry, ja też przepraszam za off-top

U mnie podobnie: nie chciałabym być z facetem, którego wiecznie nie byłoby w domu, albo z takim, który miałby niemoralną pracę (przy czym praca rzeźnika w moich oczach nie pochodzi pod "niemoralne" - chodziłoby mi bardziej o mafiozę, stręczyciela, złodzieja, dilera czy nawet... akwizytora żerującego na słabym słuchu starszych ludzi ).

Edytowane przez Pantegram
Czas edycji: 2014-08-15 o 21:52
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 21:50   #36
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

Odnośnie zakładów pogrzebowych. Wiecie ze ostatnio znalazłam taki zawód jak... Wizazysta zwłok?
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 21:57   #37
Marbi_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 35
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

Cytat:
Napisane przez JaOna19 Pokaż wiadomość
Ja bym nie chciała być z policjantem.Wyczytałam kiedyś,że najwięcej facetów co znęcają się nad swoimi rodzinami to właśnie policjanci.Dlatego,że czują się bezkarni,no bo gdzie pójdzie ich żona-na policję? Przecież tam są jego koledzy,którzy nieraz bywali u nich w domu.

Z lekarzem,który pracuje na izbie przyjęć i widzi tych zmasakrowanych ludzi po wypadkach.Nieraz amputując ich kończyny.Zastanawiałam bym się jak z jego zdolnością do empatii.

Z psychologiem czy psychiatrą to mogło by być całkiem zabawnie , a z rzeźnikiem no cóż przynajmniej zawsze świeża szynka
Oglądanie wypadków nie musi pozbawiać empatii. A wiele ludzi idąc na medycynę kieruje się chęcią pomagania innym. Cała ich praca opiera się na pomaganiu ludziom więc moim zdaniem to stwierdzenie jest dla lekarzy krzywdzące. To, że przywykli do jakiegoś widoku nie oznacza, że jest im to obojętne.
Marbi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-15, 22:05   #38
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

Rzeźnik, żołnierz, marynarz, katecheta, pastor, pracownik zakładu pogrzebowego, hardkorowy koksu, księgowy, prawnik, telemarketer, akwizytor, striptizer , notoryczny bezrobotny.
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 22:07   #39
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

Osoba robiąca sekcje zwłok, nazywa się chyba patolog. Nie chciałabym aby ddotykają mnie osoba która ddotykają zwłoki.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 22:08   #40
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

Cytat:
Napisane przez Paszczurek666 Pokaż wiadomość
Rzeźnik, żołnierz, marynarz, katecheta, pastor, pracownik zakładu pogrzebowego, hardkorowy koksu, księgowy, prawnik, telemarketer, akwizytor, striptizer , notoryczny bezrobotny.
Wszystkie te powyższe zawody mogę zrozumieć na swój sposób,oprócz księgowego-co z nim może być nie tak?
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 22:12   #41
extragirl
Wtajemniczenie
 
Avatar extragirl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 246
Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was o...

Cytat:
Napisane przez Marbi_ Pokaż wiadomość
Oglądanie wypadków nie musi pozbawiać empatii. A wiele ludzi idąc na medycynę kieruje się chęcią pomagania innym. Cała ich praca opiera się na pomaganiu ludziom więc moim zdaniem to stwierdzenie jest dla lekarzy krzywdzące. To, że przywykli do jakiegoś widoku nie oznacza, że jest im to obojętne.

Zgadzam się :tak:
Ja nie mogłabym być z kimś, kto pracuje w policji, służbie więziennej, wojsku, straży miejskiej. Rzeźnik i striptizer rownież są na mojej liście oraz wszystkie zawody, które wiążą się z oszukiwaniem innych i nielegalnymi działaniami.
A tak ogólnie to nie mogłabym być z kimś kto nie jest ambitny (np. pracuje na stanowisku, które zazwyczaj jest praca tymczasową/dorywczą - typu callcenter, mcdonald - i nie chce tego w przyszłości zmienić i planuje tam pracować do emerytury ) i z kimś dla kogo praca nie jest w życiu ważna.
__________________

Edytowane przez extragirl
Czas edycji: 2014-08-15 o 22:14
extragirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-15, 22:19   #42
Thumbelina9512
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

Cytat:
Napisane przez chindarella Pokaż wiadomość
Odnośnie zakładów pogrzebowych. Wiecie ze ostatnio znalazłam taki zawód jak... Wizazysta zwłok?
Dawno temu widziałam. To jest przecież potrzebny zawód więc mnie akurat to jakoś nie dziwi.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Laissez-moi rêver
Laissez-moi y croire
Laissez-moi dire
Qu'on peut changer l'histoire.
Thumbelina9512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 22:21   #43
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

Lekarz- Ginekolog
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 22:24   #44
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

No nie wiem chyba tylko rzeźnik.

Nie będę pisać marynarz, policjant itd bo pytanie traktuję jako odrzucanie z odrazą, coś co nie jest zgodne z przekonaniami a nie strach czy tęsknota.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 22:25   #45
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

Rzeźnik, hycel.
Praca polegająca na długotrwałych wyjazdach ( marynarz, kierowca tira).
Striptizer też odpada.
Generalnie nie mogłabym ( raczej bo teoria swoją drogą, a praktyka swoją) z kimś kto ma pracę hymm gorszą niż ja i nie byłaby to jego praca tymczasowa. Chodzi np o pracę przy rozkładaniu towaru na sklepie , czy pracę w KFC.

Na pierwszą myśl tylko to mi przychodzi do głowy.



edit: ciekawi mnie czemu tak wiele z Was nie mogłoby być z pracownikiem zakładu pogrzebowego?
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca

Edytowane przez Atomoowka
Czas edycji: 2014-08-15 o 22:29
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 22:29   #46
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

Mam dodatkowe pytanie: czy jeśli w przypadku rzeźnika chodzi wam o to, że zabija niewinne zwierzątka, to dlaczego nie bierzecie pod uwagę również hodowców tych zwierzątek, którzy to z premedytacją je hodują, pośredników/sprzedawców odpowiedzialnych za sprzedaż/skup, właścicieli firm mięsnych... I tak dalej.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 22:33   #47
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Mam dodatkowe pytanie: czy jeśli w przypadku rzeźnika chodzi wam o to, że zabija niewinne zwierzątka, to dlaczego nie bierzecie pod uwagę również hodowców tych zwierzątek, którzy to z premedytacją je hodują, pośredników/sprzedawców odpowiedzialnych za sprzedaż/skup, właścicieli firm mięsnych... I tak dalej.
Ludzie kierujący się logiką w życiu to jakiś ułamek :P

Mnie odrzuca męska prostytutka. Szczególnie takie co biją polityków na wizji
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 22:39   #48
Karlie69
Ash nazg durbatulûk
 
Avatar Karlie69
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 844
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

Mój tata z wykształcenia jest tokarzem, ale umysł ma wybitnie ścisły, posiada szerokie zainteresowania, więc ludzi wykonujących "zawodówkowe" zawody nie uważam za mniej inteligentnych. Zresztą, znam wiele podobnych przypadków. A z kim nie mogłabym być? Na pewno z rzeźnikiem Przyjaciel moich rodziców był właśnie rzeźnikiem i różne straszne historie opowiadał na temat zabijania/łapania zwierząt. Mieszkam 1,5 km od rzeźni i często muszę wysłuchiwać rozpaczliwych ryków świń. Na pewno odrzuciłabym też gangstera/alfonsa etc. I na pewno nie związałabym się z mało ambitnym człowiekiem - zawsze jak o tym myślę, to przypomina mi się mój wujek, który od x lat pracuje jako śmieciarz za najniższą krajową. Nie mam nic przeciwko temu zawodu, ale wiecznie narzeka na swoje zarobki, a mógłby z powodzeniem zmienić pracę na inną, lepiej płatną. Ma na utrzymaniu żonę i dwójkę prawie już nastoletnich dzieci, ale jakoś mu nie zależy na poprawie ich bytu.

Aa, i jak ktoś niżej wspomniał, na wstępie odrzucam gości oferujacych garnki za 4 tys. zł.

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Mam dodatkowe pytanie: czy jeśli w przypadku rzeźnika chodzi wam o to, że zabija niewinne zwierzątka, to dlaczego nie bierzecie pod uwagę również hodowców tych zwierzątek, którzy to z premedytacją je hodują, pośredników/sprzedawców odpowiedzialnych za sprzedaż/skup, właścicieli firm mięsnych... I tak dalej.
Masz rację, sama o tym nie wspomniałam, a przecież niedawno nie raz to się czytało artykuły, jak hodowcy psów, kotów etc. zagładzali je na śmierć, bo okazywały się chore, za mało rasowe...

Ale już koniec tematu, bo znowu będzie off top i masło maślane wyjdzie z tego wątku
Karlie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 22:41   #49
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

Cytat:
Napisane przez zielona2 Pokaż wiadomość
Policjant z jakiego powodu?
Gdyż znam to środowisko bardzo dobrze, wielu z tych mężczyzn ma dziwny kompleks niższości i wynagradza go sobie posiadaniem broni. Plus nie znam żadnego przedstawiciela tego zawodu, który nie miałby tendencji do sprosnych żartów. Taka jest moja obserwacja, może ktoś ma inne doświadczenia
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-15, 22:44   #50
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Gdyż znam to środowisko bardzo dobrze, wielu z tych mężczyzn ma dziwny kompleks niższości i wynagradza go sobie posiadaniem broni. Plus nie znam żadnego przedstawiciela tego zawodu, który nie miałby tendencji do sprosnych żartów. Taka jest moja obserwacja, może ktoś ma inne doświadczenia
uwazaj bo sie zleca wizazanki-dziewczyny policjantow.

ale mam te same spostrzezenia niestety ;ppp
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 22:45   #51
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

Dokładka ode mnie: nie mogłabym być z kierowcą autobusu (zwłaszcza PKS). Z moich osobistych doświadczeń każdy, ale to KAŻDY jest wrednym burakiem może mam pecha.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 22:50   #52
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

ja też bym nie mogła być z policjantem
niestety chyba policjantami zostają specyficzne osoby, bo ze wszystkimi poznanymi przeze mnie policjantami było coś nie tak z jednym nawet się spotykałam przez jakiś czas mam również w rodzinie policjanta (komendanta) i idealnie się wpasuje w stereotyp

nie mogłabym też być kimś, kto do pracy musi wyjeżdżać - marynarz, kierowca, wojskowy itp związek na odległość to dla mnie nie związek
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 22:52   #53
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;47719917]Dokładka ode mnie: nie mogłabym być z kierowcą autobusu (zwłaszcza PKS). Z moich osobistych doświadczeń każdy, ale to KAŻDY jest wrednym burakiem może mam pecha.[/QUOTE]

Rozwiniesz tę myśl
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 22:52   #54
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

Grabarz i pracownik prosektorium. W tym patolog też.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 22:53   #55
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

Co tu więcej rozwijać, każdy z jakim miałam do czynienia był nieuprzejmym, wrednym gburem i już
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 22:55   #56
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
uwazaj bo sie zleca wizazanki-dziewczyny policjantow.

ale mam te same spostrzezenia niestety ;ppp
Nie muszę uważać, bo to tylko moje spostrzeżenie, ale dzięki za ostrzeżenie Inteligentne wizazanki umiejące czytać ze zrozumieniem zauważą, że wątek jest o indywidualnych "wymaganiach" a nie o głównych prawdach dla całego społeczeństwa.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 23:00   #57
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

Taki temat juz istnieje ;p
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 23:01   #58
meganem
Raczkowanie
 
Avatar meganem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 432
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

nie związałabym się z właścicielem zakładu pogrzebowego, no może jeszcze dodam do tego kierowcę śmieciarki i pracownika oczyszczalni ścieków. Oczywiście nie mam nic do tych ludzi osobiście, bo praca jak każda inna, ale związek to nasz wybór.
__________________
Mój blog

https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=216083

E. Chodakowska :
Bikini x 22
Sukces x 19
Turbo wyzwanie x 27
Killer x 4
Metamorfoza x 3
Turbo spalanie x 5

Huragan Workout x 4
meganem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 23:02   #59
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

Cytat:
Napisane przez chindarella Pokaż wiadomość
Odnośnie zakładów pogrzebowych. Wiecie ze ostatnio znalazłam taki zawód jak... Wizazysta zwłok?
Zapewne chodzi o makijaż i fryzurę post mortem. W wielu miejscowościach jest zwyczaj, że trumna podczas wystawiania zwłok jest otwarta. Chodzi o to, by zmarłemu nadać pozór...snu a nie śmierci.

Moim zdaniem wystawianie zwłok w otwartej trumnie to bezsens. Zmarłego chcę pamiętać takim, jakim za zycia był. Zresztą...żyjemy w cywilizacji kultywującej ładny wygląd i zdrowie. Śmierć jest tabu, wszystko, co się z nią wiąże nalezy trzymać w ukryciu. Przecież kiedyś to najbliżsi przygotowywali zmarłego do do ostatniej drogi i nikt się temu nie dziwił. W epoce wiktoriańskiej popularne były też zdjęcia post mortem, na których zmarły upozowany jest tak, jakby spał i to w towarzystwie żywych, nawet dzieci. Można te zdjęcia obejrzeć na YT. Linków nie podaję- na mnie te stare fotografie wywołały za wielkie wrażenie.

Wiem, ze to irracjonalne, ale z nikim, kto pracuje przy zwlokach nie potrafilabym chyba wejść w bliskie relacje intymne. Zdaję sobie sprawę z bezsensu tego, co piszę, ale to po prostu silniejsze ode mnie. Taki strach głęboko zakorzeniony w podświadomości, mimo że wiem, iż każdy jest śmiertelny i każdego czeka ostatnia droga.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2014-08-15 o 23:03
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 23:17   #60
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Czy istnieje jakiś zawód, który wykonywany przez mężczyznę wyjątkowo by Was odr

Padłabym trupem (sic) gdybym na pogrzebie zobaczyła wystawioną otwartą trumnę, podziękuję za takie atrakcje.

Ech... no jest tego trochę. Grabarz, ginekolog, rzeźnik, śmieciarz, kierowca tira, marynarz... a tak ogólniej to wszelaka praca związana z a) szemranymi interesami, b) kontaktem ze zwłokami (policjant się nie wlicza), c) długimi wyjazdami.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-26 10:58:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.