Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-30, 18:50   #1651
madzia1_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 496
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Dziewczyny, czy kupujac cos przez apikacje i wykorzystujac przy tym kupon musze placic przez telefon? chyba nie mam takiej opcji w banku swoim
czy moge zaplacic pozniej przez komputer?
madzia1_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 18:57   #1652
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez madzia1_s Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy kupujac cos przez apikacje i wykorzystujac przy tym kupon musze placic przez telefon? chyba nie mam takiej opcji w banku swoim
czy moge zaplacic pozniej przez komputer?
musisz przez komórkę. A w jaki sposób płacisz na komputerze?
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 19:41   #1653
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Ma ktoś może tę bluzkę z kołnierzykiem typu pensjonarka od blinge?
http://allegro.pl/blinge-gladka-bluz...638734092.html
Albo ma inną do polecenia w podobnym stylu? (chodzi mi o kształt kołnierzyka)
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 20:50   #1654
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Ma ktoś może tę bluzkę z kołnierzykiem typu pensjonarka od blinge?
http://allegro.pl/blinge-gladka-bluz...638734092.html
Albo ma inną do polecenia w podobnym stylu? (chodzi mi o kształt kołnierzyka)
Bluzki z tym kołnierzykiem dokładnie od blinge były swojego czasu chwalone i zamawiane przez użytkowniczki tego wątku, sama ją mam - tylko tą z krótkim rękawkiem

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Widziałyście taką suknię tyle, że taniej... http://allegro.pl/uroczeciuszki-hit-...574733479.html ? Kupowałyście coś u tego użytkownika (UroczeCiuszki)? Może macie taką http://allegro.pl/uroczeciuszki-eleg...584817048.html ? Nie kupowała któraś z Was przypadkiem tej http://allegro.pl/uroczeciuszki-eleg...587293062.html i nie pisała, że w rzeczywistości porażka? Coś kojarzę, bo też mi się podobała wtedy/podoba nadal... Tylko nie wiem czy to była dokładnie ta, dokładnie od tego użytkownika
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 21:13   #1655
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Bluzki z tym kołnierzykiem dokładnie od blinge były swojego czasu chwalone i zamawiane przez użytkowniczki tego wątku, sama ją mam - tylko tą z krótkim rękawkiem
O, to super, że ją masz. I powiedz mi jak jakościowo - jest ok? Kolor nie farbuje? Myślę nad czarną i boję się,czy mi w praniu nie zafarbuje tego białego kołnierzyka.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 21:19   #1656
Justra
Wtajemniczenie
 
Avatar Justra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 998
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cześć! Zamawiałyście może http://allegro.pl/blinge-asymetryczn...38823287.html?
Nie ma realnych zdjęć bluzek i zastanawiam się, jak mogą wyglądać na żywo
Justra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 21:36   #1657
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
O, to super, że ją masz. I powiedz mi jak jakościowo - jest ok? Kolor nie farbuje? Myślę nad czarną i boję się,czy mi w praniu nie zafarbuje tego białego kołnierzyka.
Oj to akurat takiego porównania nie mam, bo nie te kolory. Beżowa z czarnym kołnierzykiem. Tyle, że coś kojarzę, że ktoś chyba miał czarną z białym i nic się nie działo, ale nie jestem pewna. Pamiętam, że dziewczyny chwaliły. Zresztą generalnie, jeśli chodzi o rzeczy od blinge to nie czytałam tutaj złych opinii.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-30, 22:10   #1658
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Justra Pokaż wiadomość
Cześć! Zamawiałyście może http://allegro.pl/blinge-asymetryczn...38823287.html?
Nie ma realnych zdjęć bluzek i zastanawiam się, jak mogą wyglądać na żywo
ciekawa, ale system "kopiuj-wklej" kolorów bluzek na modelkach mnie przeraża
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 22:48   #1659
madzia1_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 496
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
musisz przez komórkę. A w jaki sposób płacisz na komputerze?
Normalnie, wybieram pay u i przez bzwbk płacę (mam konto dla młodych <30).Nie ogarniam tego, czy to normalnie w tel. ta procedura przebiega tak samo?
madzia1_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 04:04   #1660
kolp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 146
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
O, to super, że ją masz. I powiedz mi jak jakościowo - jest ok? Kolor nie farbuje? Myślę nad czarną i boję się,czy mi w praniu nie zafarbuje tego białego kołnierzyka.
ja mam, czarną z białym kołnierzykiem. I niestety kołnierzyk już nie jest biały tylko szary ( a prałam zawszę ręcznie bluzkę
kolp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 07:40   #1661
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Kupowałam kurtkę identyczną jak na zdjęciach ,tyle że na aliexpres i przyszło mi takie coś......Zdjęcia były identyczne jak te ktore są na tej aukcji .Możliwe że to nie to samo,ale przestrzegam
a zwrócić nie można?



Cytat:
Napisane przez kolp Pokaż wiadomość
ja mam, czarną z białym kołnierzykiem. I niestety kołnierzyk już nie jest biały tylko szary ( a prałam zawszę ręcznie bluzkę
Ja miałam z krótki rękawem i było to samo
__________________
„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 07:40   #1662
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez madzia1_s Pokaż wiadomość
Normalnie, wybieram pay u i przez bzwbk płacę (mam konto dla młodych <30).Nie ogarniam tego, czy to normalnie w tel. ta procedura przebiega tak samo?
Przez komórkę można tak samo. Też wybierasz przelew bankowy, potem bank i płacisz.
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 08:06   #1663
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Mam problem z wykorzystaniem kuponu u ModoManii. Kupilam kurtke. Powyzej 150 zl ma byc darmowa wysylka. Tyle ze w opcjach tego nie ma mimo, ze kurtka kosztuje wiecej. Pewnie licza na to ze ktos sie nie dopatrzy i kupi placac tez za wysylke. I tak - jesli wybiore odbior osobisty to musialabym zrobic przelew poza Payu i wysylka bylaby darmowa ale nie moge wtedy wykorzystac kuponu. Z kolei jak wybiore kuriera to policzy mi za dostawe a w PayU kwoty sie zmienić nie da z tego co kojarzę.. :/
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 08:48   #1664
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez madzia1_s Pokaż wiadomość
Normalnie, wybieram pay u i przez bzwbk płacę (mam konto dla młodych <30).Nie ogarniam tego, czy to normalnie w tel. ta procedura przebiega tak samo?
no to też wybierasz PayU i płacisz dokładnie tak samo

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Mam problem z wykorzystaniem kuponu u ModoManii. Kupilam kurtke. Powyzej 150 zl ma byc darmowa wysylka. Tyle ze w opcjach tego nie ma mimo, ze kurtka kosztuje wiecej. Pewnie licza na to ze ktos sie nie dopatrzy i kupi placac tez za wysylke. I tak - jesli wybiore odbior osobisty to musialabym zrobic przelew poza Payu i wysylka bylaby darmowa ale nie moge wtedy wykorzystac kuponu. Z kolei jak wybiore kuriera to policzy mi za dostawe a w PayU kwoty sie zmienić nie da z tego co kojarzę.. :/
Ja bym napisała do nich, mnie kilka razy ktoś po prostu zwracał za przesyłkę przelewem. Szkoda płacić poza.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 09:07   #1665
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Chciałabym zakupić u Setin czarną Selmę i kremową Darię (obie mniejsze wersje). Bardzo korci mnie też Lora i Ness. Ale nie wiem kurcze, bo jestem raczej wysoka (trochę ponad 1,70m) ale szczupła. Ness będzie raczej ok, ale Lora może wisieć trochę. Kupiła któraś z Was dziewczyny Lorę/Ness? Takie dylematy ale i tak ograniczę się do 2, no max 3 swetrów.
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 09:16   #1666
Ahafiya
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 182
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Zamówiłam wczoraj tą mniejszą Marsylię dla mamy. Oby była dobra
Ahafiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 09:36   #1667
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
no to też wybierasz PayU i płacisz dokładnie tak samo



Ja bym napisała do nich, mnie kilka razy ktoś po prostu zwracał za przesyłkę przelewem. Szkoda płacić poza.
Pisałam ale póki co cisza od wczoraj. W ogóle mam wrażenie, że kontakt z ModoManią się pogorszył. Kiedyś normalnie odpisywali, teraz na część wiadomości odpowiadają, na część nie. Ostatnio też na pół maila odp. a połowę olali.. A skoro mogę zaoszczędzić 3 dychy (2o z kuponu i 10 wysyłka) to jasne, że chcialabym z tego skorzystać. Kłopot jest głównie w tym, że jak rano wczoraj oglądałam kurtki to mieli 198 sztuk. Były czarne i granatowe. Jak chciałam wieczorem kupić to się okazało, że granatowych już nie ma choć sprzedała się od rana tylko 1 sztuka.. czyli wychodzi na to, że mieli 1 granatową kurtkę wzięłam więc rozmiar większą, bo w sumie i tak urosnę więc to nie aż taki problem dla mnie.. tylko, że obawiam się, że jak będą zwlekać z odpowiedzią to znów ktoś wykupi być może jedną jedyną sztukę granatową
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 09:41   #1668
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Ma ktoś może tę bluzkę z kołnierzykiem typu pensjonarka od blinge?
http://allegro.pl/blinge-gladka-bluz...638734092.html
Albo ma inną do polecenia w podobnym stylu? (chodzi mi o kształt kołnierzyka)
Ja mam czarną z białym kołnierzykiem, tylko bezrękawnik, z allegro, ale nie pamiętam od kogo. Mój był dziwnie wszyty i musiałam go mocno zaprasować bo odstawał. Wygląda ładnie, materiał ok, tylko nawet przy ręcznym praniu kołnierzyk szarzeje
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 09:42   #1669
rain_drops
Wtajemniczenie
 
Avatar rain_drops
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Z innym guzikiem wygląda o niebo lepiej
No a z innych to nie widziałam nic fajnego w tak dobrej cenie ,koło stówki trzeba wyłożyć za porządniejszy.A najlepiej iść i mierzyć.Z reserved miałam śliczny tyle że 129 zł kosztował i zmechacił się tak że szkoda gadać......


Dostałam woski,są dobre ale marszczą się na udach i nie wiem czy to wina tego że są za małe czy za duże???
Wam też się marszczą?
Dostałam też swetry od cocoroco czarny i brąz.No i kliknęłam jasno szarą selmę i bordową roxy
Pokażesz woski na sobie? I z której aukcji zamawiałaś?
__________________
Moje szczęście

rain_drops jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 10:30   #1670
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Chciałabym zakupić u Setin czarną Selmę i kremową Darię (obie mniejsze wersje). Bardzo korci mnie też Lora i Ness. Ale nie wiem kurcze, bo jestem raczej wysoka (trochę ponad 1,70m) ale szczupła. Ness będzie raczej ok, ale Lora może wisieć trochę. Kupiła któraś z Was dziewczyny Lorę/Ness? Takie dylematy ale i tak ograniczę się do 2, no max 3 swetrów.
Do mnie dzisiaj dotrze żółta Selma ależ jestem ciekawa co to będzie jeśli chodzi o wybór Ness czy Lora to nie wiem mi się jakoś Ness nie podoba i na kilku zdjęciach widać, że się podwijają boki.. Lora zdecydowanie ładniejsza jest ale wiadomo - rzecz gustu i tego co komu pasuje i zaczynam teraz żałować, że nie wzięłam Lory zamiast Selmy :/

Edytowane przez Weridiana1986
Czas edycji: 2014-10-01 o 10:34
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 10:40   #1671
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Chciałabym zakupić u Setin czarną Selmę i kremową Darię (obie mniejsze wersje). Bardzo korci mnie też Lora i Ness. Ale nie wiem kurcze, bo jestem raczej wysoka (trochę ponad 1,70m) ale szczupła. Ness będzie raczej ok, ale Lora może wisieć trochę. Kupiła któraś z Was dziewczyny Lorę/Ness? Takie dylematy ale i tak ograniczę się do 2, no max 3 swetrów.
Ja bym wybrała Ness, Lora mi się nie podoba. Jest za zwyczajna i na górze nie bardzo według mnie wygląda. Ale Lora jest mniejsza więc może lepiej leżeć.

Do mnie Diora jutro w końcu przyjdzie. Musiałam czekać, aż uszyją mniejszy rozmiar. A co myślicie o tym swetrze http://allegro.pl/show_item.php?item=4657566768 Wydaje się malutki i obcisły i ma w składzie wełnę, więc ciepły będzie. I ja lubię bardzo warkoczykowe swetry. Tylko miałam już żadnych swetrów nie kupować, a po drugie nie wiem, czy nie za duże się na nim dzieje.

Edytowane przez sherlook
Czas edycji: 2014-10-01 o 10:44
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 10:44   #1672
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Do mnie dzisiaj dotrze żółta Selma ależ jestem ciekawa co to będzie jeśli chodzi o wybór Ness czy Lora to nie wiem mi się jakoś Ness nie podoba i na kilku zdjęciach widać, że się podwijają boki.. Lora zdecydowanie ładniejsza jest ale wiadomo - rzecz gustu i tego co komu pasuje i zaczynam teraz żałować, że nie wzięłam Lory zamiast Selmy :/
Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Ja bym wybrała Ness, Lora mi się nie podoba. Jest za zwyczajna i na górze nie bardzo według mnie wygląda. Ale Lora jest mniejsza więc może lepiej leżeć.
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi muszę jeszcze pomyśleć dzień, dwa i może się namyślę w końcu teraz skłaniam się najbardziej do Darii, Lory i Selmy. Ale pomyślę jeszcze. Trudny wybór
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 10:45   #1673
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez rain_drops Pokaż wiadomość
Pokażesz woski na sobie? I z której aukcji zamawiałaś?
Mam tylko takie sorki za nocnik w tle

Aha zapomniałam o linku http://allegro.pl/wax-czarne-woskowa...639026493.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1412156746935.jpg (32,6 KB, 168 załadowań)

Edytowane przez aneczka87874
Czas edycji: 2014-10-01 o 10:54
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 10:48   #1674
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Mam tylko takie sorki za nocnik w tle
O moje są prawie identyczne, tylko mają po jednym zamku. Tylko moje to ekoskóra, choć na zdjęciach wyglądają tak samo.
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 10:56   #1675
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
a zwrócić nie można?


Nie opłacało się zwracać ,za wysyłkę do Chin zapłaciłabym więcej niż dałam za kurtkę
Ale założyłam spór i Chinole oddali kasiorke

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Mi woski też się marszczyły na udach i w kolanach, ale chyba były za duże. Potem jeszcze bardziej się rozciągnęły. Teraz kupiłam niedawno spodnie z eko skóry i te się już nie marszczą, ale są na styka. Ciężko mi się w nich siada nawet
No właśnie nie wiem bo w mniejsze bym się nie wbiła tzn nie zapięłabym napewno guzika ,może to tak ma być


Cytat:
Napisane przez Karolina Maria Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki! Też je oglądałam na Ali ale stwierdziłam,że na jedno wyjdzie jak tu mam za ok 40zł z Allegro a tak 10$ i na allegro duza sprzedaż, ale nie tego oczekuję
Kurtka świeci się jak kupa i śmierdzi jak kupa do tej pory trzymam ją w worze żeby smród mi na mieszkanie nie wylazł

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
O moje są prawie identyczne, tylko mają po jednym zamku. Tylko moje to ekoskóra, choć na zdjęciach wyglądają tak samo.
A gdzie swoje z eko skórki kupowałaś? Może na allegro i podasz mi linka ?

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Do mnie dzisiaj dotrze żółta Selma ależ jestem ciekawa co to będzie jeśli chodzi o wybór Ness czy Lora to nie wiem mi się jakoś Ness nie podoba i na kilku zdjęciach widać, że się podwijają boki.. Lora zdecydowanie ładniejsza jest ale wiadomo - rzecz gustu i tego co komu pasuje i zaczynam teraz żałować, że nie wzięłam Lory zamiast Selmy :/
Lora też fajna
Ja jutro dostanę selmę i roxy ,dostałam maila od DHLa o nadaniu przesyłki
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 10:57   #1676
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

ModoMania odp. Kazali wybrać inny sposób dostawy 0 zł .. tyle, że nie ma u nich takiej opcji! :/

Nie wiem czy ja jestem ślepa czy głupia.. przecież widać, że nie ma czegoś takiego do wyboru jak INNY SPOSÓB DOSTAWY :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sposób dostawy.jpg (64,6 KB, 47 załadowań)

Edytowane przez Weridiana1986
Czas edycji: 2014-10-01 o 11:13
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 10:59   #1677
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

A co myślicie o tych gaciach?
http://allegro.pl/ps8-spodnie-eko-sk...589151714.html
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 11:04   #1678
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
A gdzie swoje z eko skórki kupowałaś? Może na allegro i podasz mi linka ?

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------



Lora też fajna
Ja jutro dostanę selmę i roxy ,dostałam maila od DHLa o nadaniu przesyłki
Znalazłam http://allegro.pl/czarne-luksusowe-spodnie-ekoskora-rurki-32-34-36-i4635839331.html Moje spodenki. Tylko na żywo się tak nie świecą Ja wzięłam najmniejszy rozmiar i jak pisałam jest na styk, spodnie się rozciągają mocno, prawie jak legginsy.

O to jutro obie będziemy z utęsknieniem na kuriera dhl czekały Też dostałam maila o nadaniu przed chwilą.

Edytowane przez sherlook
Czas edycji: 2014-10-01 o 11:22
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 11:14   #1679
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Znalazłam http://allegro.pl/show_item.php?item=4657566768 Moje spodenki. Tylko na żywo się tak nie świecą Ja wzięłam najmniejszy rozmiar i jak pisałam jest na styk, spodnie się rozciągają mocno, prawie jak legginsy.

O to jutro obie będziemy z utęsknieniem na kuriera dhl czekały Też dostałam maila o nadaniu przed chwilą.
Ale to aukcja swetra czy chodziło Ci o to że masz takie same spodnie jak ta babeczka na zdjęciach?
Nie mogę się doczekać tych swetrów
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 11:17   #1680
rain_drops
Wtajemniczenie
 
Avatar rain_drops
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Mam tylko takie sorki za nocnik w tle

Aha zapomniałam o linku http://allegro.pl/wax-czarne-woskowa...639026493.html
A jaki rozmiar nosisz? Kurcze, fajne są po wypłacie chyba kliknę je z kuponem
__________________
Moje szczęście

rain_drops jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-08 09:30:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.