Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-05, 14:48   #1831
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Bierz Jasmin ja też ją chciałam ale za cienka jest dla mnie
A z tymi okularami to kwestia gustu ja bym np wzięła inne oprawki, nie mówię o czarnych, ale po prostu o innym modelu. Ten wydaje mi się jakby za szeroki po bokach. Ale mi też kiedyś mówili w salonie optycznym, że dany model nie pasuje do mnie, a mi się podobały i nie słuchałam nikogo ja mam taki problem, że okulary najlepiej bym co parę msc zmieniała bo mi się szybko nudzą. Na szczęście ceny mnie odstraszają i koniec końców zmieniam co 1,5 / 2 lata
Oki biorę jakby coś będzie na ciebie

Ja się cieszę, że okularów nie noszę, bo pewnie też bym ciągle zmieniała oprawki. Tak samo jak z kurtkami na jesień i zimę co roku kupuję i mówię, za rok na pewno nie kupię, ale mi się nowe podobają i muszę je mieć. Całe szczęście, że ja kurtki staram się jak najtańsze kupować, bo wiem, że długo w nich nie pochodzę
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 16:38   #1832
Zabkaaa4
Organizatorka
 
Avatar Zabkaaa4
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 473
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Dziewczyny, macie może jakieś sprawdzone bluzki z all do spódnicy??

Szukam na wesele czegoś ładnego, by włożyć do spódnicy (koniecznie biały kolor lub kremowy), ale nic ładnego nie znalazłam.
Może macie jakąś aukcję sprawdzoną z bluzkami?
Ciężko wybrać coś sensownego..

jedyną znalazłam taką

ale obawiam się jakości.

Chodzi mi głównie o to, by można było ją włożyć do spódnicy, więc żadna rozkloszowana i baskinka nie wchodzi w grę, a praktycznie całe allegro to tego typu bluzki..
Pomoże ktoś?
__________________
mój wątek: TUTAJ




rozliczenia 2015: Tutaj
roliczenia 2016: Tutaj



[

Edytowane przez Zabkaaa4
Czas edycji: 2014-10-05 o 16:39
Zabkaaa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 17:24   #1833
lol-a88
Raczkowanie
 
Avatar lol-a88
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 83
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Ja mam obie pary. Ktoś wcześniej pisał o krótkich, że będą przemakać. Nie wiem czy wtedy zamieściłam posta czy nie ale pisałam, że jeśli zamierza biegać po kałużach to rzeczywiście chyba nie ma sensu ich kupować. A jeśli chce w nich normalnie chodzić podczas deszczu to nie słyszałam jeszcze aby komuś przemakały. Długie kupiłam w zeszłym roku w Decathlonie za 79 zł bodajże i służą mi do dziś, baaardzo je lubię. Krótkich jeszcze nie zdążyłam założyć bo niedawno kupiłam, ale moja mama, sąsiadka i koleżanki mają te z gumą i nikt się na przemakanie nie skarży
Dzięki za odpowiedź
Mi kalosze są potrzebne nie tylko do chodzenia podczas deszczu, ale też do lasu czy na obłocony wybieg z psami, dużo błota, kałuże.. Mam dość za każdym razem czyszczenia obłoconych trampek czy kozaków w zimie, a takie kaloszki tylko spłukać i można śmigać także w sumie jeśli ta gumka mi się obłoci, to samo spłukanie raczej nie wystarczy. Chyba wezmę wysokie
lol-a88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 17:26   #1834
Krzaki_w_stodole
Zadomowienie
 
Avatar Krzaki_w_stodole
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 677
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
joj tak mi się udało


a wczoraj kupiłam jeszcze taką za 45zł.
jutro zaczynam pracę biurową muszę jakoś wyglądac hehe ale mam stressa

(okazało się że musze mieć okulary do komputera, wybrałam takie... i żałuję jednak że wzięłam ten kolor..

co myślicie?)
ładnie ładnie ale jakby były delikatniejsze po bokach byłoby lepiej
__________________
Dotknij mnie!
Krzaki_w_stodole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 18:25   #1835
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Krzaki_w_stodole Pokaż wiadomość
ładnie ładnie ale jakby były delikatniejsze po bokach byłoby lepiej
One takie swiecace jak na zdj wyspy nie są zdj z lampa robione. E teraz już nic nie zrobię będą jakie kupilam :/
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 19:54   #1836
balatka26
Raczkowanie
 
Avatar balatka26
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 80
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Witajcie
obserwuję Wasz wątek od jakiegoś czasu i tak sobie pomyślałam że czas odświeżyć stare hasło i przyłączyć się do was, choć zdaję sobie sprawę że może to odczuć mój portfel ale mniejsza o to
Jednym słowem podoba mi się tu i chyba tu zostanę

ps to od was dowiedziałam się że przez aplikację allegro mogę zaoszczędzić 20zł na zakupy (wiem, wiem zacofana jestem) ale już nadrobiłam zaległości i kliknęłam przed chwila 2 sweterki

Pozdrawiam wszystkichcieplutko
balatka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 20:39   #1837
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

To teraz ja
Irmin czy Jasmin?
Cholera chyba wezmę dwa ,sprzdałam płaszczyk na allegro więc moge sobie pozwolić na dwa
Ale po cholere mi tyle swetrów......

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez balatka26 Pokaż wiadomość
Witajcie
obserwuję Wasz wątek od jakiegoś czasu i tak sobie pomyślałam że czas odświeżyć stare hasło i przyłączyć się do was, choć zdaję sobie sprawę że może to odczuć mój portfel ale mniejsza o to
Jednym słowem podoba mi się tu i chyba tu zostanę

ps to od was dowiedziałam się że przez aplikację allegro mogę zaoszczędzić 20zł na zakupy (wiem, wiem zacofana jestem) ale już nadrobiłam zaległości i kliknęłam przed chwila 2 sweterki

Pozdrawiam wszystkichcieplutko
Witaj
Pochwal się ,jakie sweterki
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-05, 21:14   #1838
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

aneczka87874 - widzę, że jesteś, a wiem, że robiłąś zakupy korzystając z kuponów. Czytałam tutaj o tym i na stronce na allegro, ale jedna rzecz mnie wciąż zastanawia. Kupiłam cegiełkę na aukcji charytatywnej za 1,00 zł i faktycznie chyba dostałam kupon, ale muszę go teraz ODEBRAĆ czy jak będę robiła zakupy za 50,00 zł to wejść w zakładkę z kuponem i go wykorzystać. Próbuję go teraz odebrać to wyskakuje mi błąd. Zakupy za 50 zł będę robiłą dopiero jutro lub we wtorek, więc kiedy ten kupon musi być "odebrany"? Jeśli głupio pytam to przepraszam ;/
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 21:14   #1839
pat0
Wtajemniczenie
 
Avatar pat0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 343
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Kliknełam Missi i Jasmin :P
dziekuje za wszelkie rady miłym osobom
__________________
pat0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 21:23   #1840
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
aneczka87874 - widzę, że jesteś, a wiem, że robiłąś zakupy korzystając z kuponów. Czytałam tutaj o tym i na stronce na allegro, ale jedna rzecz mnie wciąż zastanawia. Kupiłam cegiełkę na aukcji charytatywnej za 1,00 zł i faktycznie chyba dostałam kupon, ale muszę go teraz ODEBRAĆ czy jak będę robiła zakupy za 50,00 zł to wejść w zakładkę z kuponem i go wykorzystać. Próbuję go teraz odebrać to wyskakuje mi błąd. Zakupy za 50 zł będę robiłą dopiero jutro lub we wtorek, więc kiedy ten kupon musi być "odebrany"? Jeśli głupio pytam to przepraszam ;/
Ja go odebrałam odrazu po zakupie cegiełki.Coś tam mi nie wchodziło to wylogowałam się i zalogowałam ponownie,kliknęłam "odbierz kupon" i wyświetlił mi się tam u góry .
Spróbuj się wylogować i zalogować i kliknąć odbierz kupon,powinien się pojawić u góry odrazu.
A jak się nie wyświetla to zobacz czy masz najbardziej aktualną aplikację allegro,musi być ta najnowsza wersja.
A żeby kupon wykorzystać nie trzeba nic robić,po przejściu do płatności się pojawi.Pod warunkiem że masz go w zakładce moje kupony
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 21:25   #1841
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

ja z dużą prośbą do was
Szukam dresowej sukienki, ale z grubszej bawełny, takiej przed kolano, ewentualnie maxi ale dla niskich Możecie polecić coś z allegro. Niby aukcji z takimi sukienkami jest tysiące a jak przychodzi do kupowania to ciężko coś na prawdę fajnego znaleźć.
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-05, 21:26   #1842
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Ja go odebrałam odrazu po zakupie cegiełki.Coś tam mi nie wchodziło to wylogowałam się i zalogowałam ponownie,kliknęłam "odbierz kupon" i wyświetlił mi się tam u góry .
Spróbuj się wylogować i zalogować i kliknąć odbierz kupon,powinien się pojawić u góry odrazu.
A jak się nie wyświetla to zobacz czy masz najbardziej aktualną aplikację allegro,musi być ta najnowsza wersja.
A żeby kupon wykorzystać nie trzeba nic robić,po przejściu do płatności się pojawi.Pod warunkiem że masz go w zakładce moje kupony
Tyle, że jak weszłam w zakładkę kupony rabatowe to on już tam był od razu. Jest napisane, że to kupon rabatowy na 20 zł, ważny do 12 października. Tyle, że na dole jest napisane "odbierz kupon" i nie wiem czy trzeba to jakoś DODATKOWO odbierać czy on już tam jest skoro go widzę Nie wiem czy rozumiesz... Może jak kliknęłam"odbierz kupon" to wyskakuje błąd dlatego, że on sam już tam jakby wskoczył, a drugiego po prostu nie da rady odebrać, wiadomo.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 21:30   #1843
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Tyle, że jak weszłam w zakładkę kupony rabatowe to on już tam był od razu. Jest napisane, że to kupon rabatowy na 20 zł, ważny do 12 października. Tyle, że na dole jest napisane "odbierz kupon" i nie wiem czy trzeba to jakoś DODATKOWO odbierać czy on już tam jest skoro go widzę Nie wiem czy rozumiesz... Może jak kliknęłam"odbierz kupon" to wyskakuje błąd dlatego, że on sam już tam jakby wskoczył, a drugiego po prostu nie da rady odebrać, wiadomo.
Ahaaa rozumiem już
Wszystko jest dobrze i nic już nie musisz robić
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 22:10   #1844
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Ahaaa rozumiem już
Wszystko jest dobrze i nic już nie musisz robić
Super, dziękuję za pomoc! ) Muszę teraz wszystkie swoje zakupowe myśli zebrać w "kupę" i kliknąć coś. Mam na to chwilę czasu, hehe.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 00:21   #1845
Yvalee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 262
GG do Yvalee
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Witam!

Czytałam, ze na allegro można było dorwać w pewnym momencie bony na 50 zł przy zakupach na 100kę. Mam na oku dwa sweterki i taki bon byłby idealny. Wie ktoś może czy jest jeszcze/będzie szansa i jak zdobyć ten bon?
__________________
Yvalee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 06:46   #1846
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Yvalee Pokaż wiadomość
Witam!

Czytałam, ze na allegro można było dorwać w pewnym momencie bony na 50 zł przy zakupach na 100kę. Mam na oku dwa sweterki i taki bon byłby idealny. Wie ktoś może czy jest jeszcze/będzie szansa i jak zdobyć ten bon?
Ta akcja skończyła się już ponad tydzień temu.

Cytat:
Napisane przez pat0 Pokaż wiadomość
Kliknełam Missi i Jasmin :P
dziekuje za wszelkie rady miłym osobom
Missi mam kupiłam w tamtym roku, jest bardzo fajna A Jasmin też kliknęłam wczoraj.

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
To teraz ja
Irmin czy Jasmin?
Cholera chyba wezmę dwa ,sprzdałam płaszczyk na allegro więc moge sobie pozwolić na dwa
Ale po cholere mi tyle swetrów......
Też myślałam czy dwóch tych nie zamówić, ale w końcu stwierdziłam, że nie potrzebuję, aż tylu swetrów, no chyba, że na serio w tym roku będzie zima stulecia. Ale to zawsze zdążę dokupić.
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 08:54   #1847
Nieoficjalnie
Zakorzenienie
 
Avatar Nieoficjalnie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 430
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Polecała któraś ostatnio shoppera, tylko nie pamiętam, o którą aukcję chodziło. Ktoś może się wypowiedzieć na temat tego?
http://allegro.pl/40-torebka-damska-...663288843.html
http://allegro.pl/torebka-kuferek-za...629633286.html
Albo może któraś poleci coś fajnego tego typu.



Ps. Wzięła któraś może te legginsy?
http://allegro.pl/ocieplane-skorzane...631031652.html
__________________
Tydyrytkom

Edytowane przez Nieoficjalnie
Czas edycji: 2014-10-06 o 09:17
Nieoficjalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 10:14   #1848
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
Weridiana1986

Kujonki na kimś mi się podobają ale sama osobiście się w takich nie widzę. Chciałam właśnie delikatne nie rzucające się aż tak w oczy, a czerwone bo mi inne nie pasowały a że to tylko okulary do pracy na komputerze to nie muszą być jakoś idealnie dopasowane do ubioru



Sherlook

Czarne mnie bardzo postrarzały, nijak mi nie pasowały :/ te jedyne które jakoś na mnie wyglądają.
Czarne byłyby raczej dla Ciebie za ciemne ja bym czerwonych nie wzięła własnie z tego względu, że noszę okulary non stop i nie do wszystkiego by mi pasowały kochana to Ty masz się w nich dobrze czuć. Ja uważam, że jak ktoś jest pewny tego, że dobrze wygląda to od razu jest inaczej postrzegany jak mnie wkurzają moje włosy (to mój największy kompleks) to mimo najlepszych ciuchów czuję się jak pudło. O dziwo jak włosy się dobrze ułożą to mogę w starych ubraniach wyskoczyć i czuję się dobrze
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 10:16   #1849
Hottie07
Zakorzenienie
 
Avatar Hottie07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Witam wszystkich!

Mam pytanie odnośnie kuponu - czy podczas akcji generuje się tylko jeden kupon czy jest szansa na więcej?
__________________
4.03.2015 r - Emilia nasze największe szczęście
Hottie07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-06, 10:21   #1850
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez lol-a88 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź
Mi kalosze są potrzebne nie tylko do chodzenia podczas deszczu, ale też do lasu czy na obłocony wybieg z psami, dużo błota, kałuże.. Mam dość za każdym razem czyszczenia obłoconych trampek czy kozaków w zimie, a takie kaloszki tylko spłukać i można śmigać także w sumie jeśli ta gumka mi się obłoci, to samo spłukanie raczej nie wystarczy. Chyba wezmę wysokie
W tej sytuacji raczej te z gumką się nie nadają ale długie są świetne kilka dziewczyn już je kupiło

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Oki biorę jakby coś będzie na ciebie

Ja się cieszę, że okularów nie noszę, bo pewnie też bym ciągle zmieniała oprawki. Tak samo jak z kurtkami na jesień i zimę co roku kupuję i mówię, za rok na pewno nie kupię, ale mi się nowe podobają i muszę je mieć. Całe szczęście, że ja kurtki staram się jak najtańsze kupować, bo wiem, że długo w nich nie pochodzę
Ale miałam dzisiaj koszmar śniło mi się, że wyprodukowali mniejszą Lorę, a ja już zamówiłam ta większą te sweterki mnie prześladują haha. Kupiłam dzisiaj żółte pastelowe guziki do swojej Selmy i dałam za nie dychę majątek to nie jest ale sweterek z bonem wyszedł mnie 54,5 zł , a to znów nie jest jakoś całkiem mało :P
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 10:39   #1851
balatka26
Raczkowanie
 
Avatar balatka26
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 80
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Lliknęłam:

http://allegro.pl/estyl-slczny-ze-ac...651481876.html

http://allegro.pl/estyl-dopasowany-s...661465420.html

zobaczymy co przyjdzie
balatka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 11:06   #1852
Na biurku Oli
Zakorzenienie
 
Avatar Na biurku Oli
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 031
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Drogie dziewczyny, mam dla was pytanie?

Kilak ostatnich stron przewija się mowa o sweterkach, ja natomiast szukam czegoś do pracy, czy ktoś coś kupował w ostatnim czasie i jest w stanie polecić?

Na allegro pojawiło się też sporo piankowych spódniczek midi, czy ktoś już taką może zakupił i jest w stanie wyrazić swoja opinię? Ewentualnie czy ktoś gdzieś dorwał ładną, grubą spódnicę tiulową Z góry dzięki
__________________
Moje biurko

nabiurkuoli.blogspot.com

Mój facebook
Na biurku Oli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 12:59   #1853
Nieoficjalnie
Zakorzenienie
 
Avatar Nieoficjalnie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 430
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Czy Waszym zdaniem to są identyczne torebki?
http://allegro.pl/39-modna-torebka-d...637259867.html
http://allegro.pl/40-torebka-damska-...663288843.html

Z góry dziękuję za odpowiedź
__________________
Tydyrytkom
Nieoficjalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 13:08   #1854
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nieoficjalnie Pokaż wiadomość
Czy Waszym zdaniem to są identyczne torebki?
http://allegro.pl/39-modna-torebka-d...637259867.html
http://allegro.pl/40-torebka-damska-...663288843.html

Z góry dziękuję za odpowiedź
Mi się wydaje, że tak
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 13:17   #1855
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Kupiłam Lorę, Evitę i Ness. I podczas tych zakupów z kuponem dostałam kolejny kupon na 20 zł
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 15:52   #1856
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Pokaż wiadomość
Kupiłam Lorę, Evitę i Ness. I podczas tych zakupów z kuponem dostałam kolejny kupon na 20 zł
Dziwne bo trzeba kupować bez kuponu aby móc uzyskac nowy. Nic tylko się cieszyć a ja sobie podwójnie zbieram kupony z konta męża i swojego i tym sposobem do tej pory miałam 6 . Dzisiaj zamawiam dla maluszka rzeczy i umówiłam się ze sprzedającym, że zrobię dwa zakupy po 50 zł i wtedy mogę dwa kupony wykorzystać a tak przy zakupie za stówę tylko jeden mogłabym wykorzystać
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 17:52   #1857
ladym9
Zadomowienie
 
Avatar ladym9
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 454
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cześć Czy możecie mi polecić jakieś grube, bawełniane legginsy?
ladym9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 18:33   #1858
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Mam ten ostatni kardigan, pisałam tu o nim. Bardzo fajny i mega ciepły, polecam.

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2014-10-06 o 19:07
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 18:50   #1859
lol-a88
Raczkowanie
 
Avatar lol-a88
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 83
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
W tej sytuacji raczej te z gumką się nie nadają ale długie są świetne kilka dziewczyn już je kupiło
Dzięki w takim razie zamawiam

***
Ktoś wcześniej wspominał o tych płaszczach http://allegro.pl/klasyczny-welniany...663068642.html
Wiem, że w tamtym roku też była o nich mowa, nawet dziś przeglądałam stary wątek, ale w końcu nie doszukałam się konkretnych opinii na ich temat. Czy któraś z Was go zakupiła albo zna jakieś opinie na ich temat? Czaję się na ten płaszcz od paru dni, tym bardziej że cena bardzo spoko
lol-a88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 19:00   #1860
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nieoficjalnie Pokaż wiadomość

Ps. Wzięła któraś może te legginsy?
http://allegro.pl/ocieplane-skorzane...631031652.html
Wyjaśni mi ktoś fenomen firmy z Kobylnicy?
Ponad 600 sprzedanych sztuk, ilość negatywów i neutrali odstrasza, brak prawdziwych zdjęć sprzedawanego produktu, a jednak ludzie od nich kupują. O co w tym wszystkim chodzi?
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-08 09:30:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.