Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-06, 19:39   #1861
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Wyjaśni mi ktoś fenomen firmy z Kobylnicy?
Ponad 600 sprzedanych sztuk, ilość negatywów i neutrali odstrasza, brak prawdziwych zdjęć sprzedawanego produktu, a jednak ludzie od nich kupują. O co w tym wszystkim chodzi?
Wiesz... sama na słowo "Kobylnica" dostaję białej gorączki. Jak trafiam na ich aukcje to się wściekam, a raczej załamuję i mówię sobie "Ech...znowu Kobylnica, nie klikam" ale co poradzę, że wszystkie np sukienki, które mi się podobają są akurat od nich? Chyba zaryzykuję w końcu i najwyżej przekonam się na własnej skórze, że towar nie jest wart żadnej ceny, nie wiem... Nigdy u nich nic nie kupiłam, więc póki co wierzę dziewczynom na słowo, że Kobylnica to porażka.

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Wyrwałam 2 kupony. Jeden z mojego konta, drugi z brata ;p Tak, więc do 12-13 października muszę zrobić zakupy za 100 zł ;p Szukam sukienki, jak wyżej napisałam podobają mi się z Kobylnicy, ale pomijając tą firmę zastanawiam się nad:
http://allegro.pl/seksowna-elegancka...614903989.html dodatkowo u tego użytkownika http://allegro.pl/baggy-spodnie-dres...647296262.html - tak jakoś mi się ich zachciało, bo to taki...nie mój styl, haha ;d Szukam też czarnych "trampek", chyba najlepiej ocieplanych tak, więc może te http://allegro.pl/391-trampki-czarne...657096466.html albo jednak te http://allegro.pl/a81-trampki-ociepl...601714264.html Sukienka mnie jeszcze korci ta http://allegro.pl/uroczeciuszki-eleg...584817048.html A tak swoją drogą ma któraś z Was szczotkę do włosów z naturalnego włosia bądź też jakąś inną dobrą do zniszczonych, suchych włosów? ;> Jak coś jeszcze znjadę to wstawię linka. Szalejecie z sweterkami od setin, czytałam, że wprowadzili mniejsze rozmiary, choć jak mam mieć takie dylematy jak Wy z wyborem to może jednak poszukam całkiem innych ;p
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 20:14   #1862
___asia___
Rozeznanie
 
Avatar ___asia___
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 582
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Macie jakieś doświadczenia ze sprzedającym vein_style?
Szukam dresowej narzutki i wpdła mi w oko ta: http://allegro.pl/dresowa-bluza-narz...636462843.html
Komentarze niby w porządku, ale zawsze lepiej zapytać?
A może zamawiałyście coś w tym stylu i możecie polecić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ioxh.jpg (72,5 KB, 12 załadowań)
___asia___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 20:29   #1863
anett174
A.
 
Avatar anett174
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 17 887
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Dziewczyny ma ktoraś sweterk Missi albo Daria??
__________________
Wymieniam

Insta


anett174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 20:39   #1864
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez ___asia___ Pokaż wiadomość
Macie jakieś doświadczenia ze sprzedającym vein_style?
Szukam dresowej narzutki i wpdła mi w oko ta: http://allegro.pl/dresowa-bluza-narz...636462843.html
Komentarze niby w porządku, ale zawsze lepiej zapytać?
A może zamawiałyście coś w tym stylu i możecie polecić?
Ja swoją narzutkę kupowałam tutaj http://allegro.pl/narzutka-kardigan-...658955316.html i bardzo polecam. Kupowałam też kilka bluzek i wszystko ok, fajna jakość.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 21:06   #1865
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez anett174 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma ktoraś sweterk Missi albo Daria??
Kolejna setino maniaczka?

Ja właśnie kliknęłam irmin w kolorze melanż róż i rurki niby skórzane

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Wiesz... sama na słowo "Kobylnica" dostaję białej gorączki. Jak trafiam na ich aukcje to się wściekam, a raczej załamuję i mówię sobie "Ech...znowu Kobylnica, nie klikam" ale co poradzę, że wszystkie np sukienki, które mi się podobają są akurat od nich? Chyba zaryzykuję w końcu i najwyżej przekonam się na własnej skórze, że towar nie jest wart żadnej ceny, nie wiem... Nigdy u nich nic nie kupiłam, więc póki co wierzę dziewczynom na słowo, że Kobylnica to porażka.

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Wyrwałam 2 kupony. Jeden z mojego konta, drugi z brata ;p Tak, więc do 12-13 października muszę zrobić zakupy za 100 zł ;p Szukam sukienki, jak wyżej napisałam podobają mi się z Kobylnicy, ale pomijając tą firmę zastanawiam się nad:
http://allegro.pl/seksowna-elegancka...614903989.html dodatkowo u tego użytkownika http://allegro.pl/baggy-spodnie-dres...647296262.html - tak jakoś mi się ich zachciało, bo to taki...nie mój styl, haha ;d Szukam też czarnych "trampek", chyba najlepiej ocieplanych tak, więc może te http://allegro.pl/391-trampki-czarne...657096466.html albo jednak te http://allegro.pl/a81-trampki-ociepl...601714264.html Sukienka mnie jeszcze korci ta http://allegro.pl/uroczeciuszki-eleg...584817048.html A tak swoją drogą ma któraś z Was szczotkę do włosów z naturalnego włosia bądź też jakąś inną dobrą do zniszczonych, suchych włosów? ;> Jak coś jeszcze znjadę to wstawię linka. Szalejecie z sweterkami od setin, czytałam, że wprowadzili mniejsze rozmiary, choć jak mam mieć takie dylematy jak Wy z wyborem to może jednak poszukam całkiem innych ;p
Jeśli chodzi o Kobylnicę ,nic tam nie zamawiałam nigdy ale komentarze są wręcz odpychające.Mam wrażenie że pozytywy są od tych osób które nie chciały w zamian negatywa otrzymać ,dlatego wystawiły komentarz pozytywny
Nie kupuje nigdy od sprzedawców z tyloma złymi opiniami,a są też przecież tacy którzy mają tysiąc komentarzy i załóżmy 3 negatywy.Więc tam coś musi być nie teges.

Mam takie trampy ale białe i lubię je bardzo,udało mi się dorwać za 13,90 jakoś w czerwcu
Sukienki mi się nie podobają,ale ja nie noszę sukienek.A dresy miałam z tego samego materiału tylko krój z guzikami i ani razu nie założyłam.Materiał jakiś dziwny,niby gruby ale podjeżdżał taką straodawną ścierą
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 22:03   #1866
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Kolejna setino maniaczka?

Ja właśnie kliknęłam irmin w kolorze melanż róż i rurki niby skórzane

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------



Jeśli chodzi o Kobylnicę ,nic tam nie zamawiałam nigdy ale komentarze są wręcz odpychające.Mam wrażenie że pozytywy są od tych osób które nie chciały w zamian negatywa otrzymać ,dlatego wystawiły komentarz pozytywny
Nie kupuje nigdy od sprzedawców z tyloma złymi opiniami,a są też przecież tacy którzy mają tysiąc komentarzy i załóżmy 3 negatywy.Więc tam coś musi być nie teges.

Mam takie trampy ale białe i lubię je bardzo,udało mi się dorwać za 13,90 jakoś w czerwcu
Sukienki mi się nie podobają,ale ja nie noszę sukienek.A dresy miałam z tego samego materiału tylko krój z guzikami i ani razu nie założyłam.Materiał jakiś dziwny,niby gruby ale podjeżdżał taką straodawną ścierą
Właśnie się zastanawiałam czy z Kobylnicą tak na poważnie nie teges czy po prostu jest to na zasadzie jak ubrania z Tajlandii... Dużo dziewczyn narzeka, ja miałam kilka rzeczy i powiedzmy, że trochę pochodziłam/chodzę czasem... Nie oczekuję, że te rzeczy będą jakieś mega super, tak samo jak z Kobylnicy za tą kasę... Gorzej jak bym tej ich sukienki nawet kilka razy nie mogła na siebie założyć ;/ W szmatkach nie chcę śmigać, wiadomo.

Które trampki dokładnie?, bo wstawiłam 2 linki z trampkami. Ja mam kilka sukienek, w mojej pracy też myślę, że sukienki mile widziane, więc poszukuję jakichś A co do dresów to po mieście też pewnie nie będę w nich zbyt często chodzić, bo to nie do końca mój styl, ale są takie "zdobione", więc gdzieś do znajomej czy w domu posiedzieć jak ktoś wpadnie myślę, że byłoby wygodnie, tak na luzie po prostu ;d Kumpela niedawno kupowała stacjonarnie jak ze mną była, na wieszaku mi się nie podobały, ale jak ubrała i powiedziała, że to tak na rower to w sumie spoko ;d
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 22:03   #1867
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Kupiłam dzisiaj cegiełkę i pomyliłam się, bo zapłaciłam przez kompa. Teraz kupiłam przez tel i nie mogę pobrać kuponu kupiłam drugą i też nic sprzedający otrzymał już zapłatę, a ja od pół godz. kuponu pobrać nie mogę i nic nie pomaga wylogowanie i zalogowanie. Tylko godzinka do końca akcji pozostała i pewnie mi kupon przepadnie. Dobrze, że z konta męża chociaż zaskoczyło.

Edytowane przez Weridiana1986
Czas edycji: 2014-10-06 o 22:08
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-06, 22:04   #1868
Pluuum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 49
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cześć dziewczyny, znalazłam na all całkiem ciekawie wyglądającą sukienkę. Może któraś z was ją kupowała? Znacie tego sprzedawcę blogomania? W składzie jest niby 95% bawełny, ale i tak boję się o jakość tej sukienki
http://allegro.pl/sukienka-tunika-bo...593996408.html
Pluuum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 22:16   #1869
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj cegiełkę i pomyliłam się, bo zapłaciłam przez kompa. Teraz kupiłam przez tel i nie mogę pobrać kuponu kupiłam drugą i też nic sprzedający otrzymał już zapłatę, a ja od pół godz. kuponu pobrać nie mogę i nic nie pomaga wylogowanie i zalogowanie. Tylko godzinka do końca akcji pozostała i pewnie mi kupon przepadnie. Dobrze, że z konta męża chociaż zaskoczyło.
Nie wyświetla Ci kuponu w ogóle? A może po prostu jakiś szał teraz wśród kupujących ze względu na to, że niedługo promocja dobiega końca. Może po prostu kupon wskoczy Ci z opóźnieniem. Nie musisz go pobierać przecież, on sam powinien wskoczyć. Ja tak miałam i wczoraj i dziś z konta brat - sam się pojawił, bez pobierania.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 22:19   #1870
anett174
A.
 
Avatar anett174
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 17 887
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Aneczka, niestety 2 kupony mam, więc trzea je wykorzystać
__________________
Wymieniam

Insta


anett174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 22:19   #1871
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pluuum Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, znalazłam na all całkiem ciekawie wyglądającą sukienkę. Może któraś z was ją kupowała? Znacie tego sprzedawcę blogomania? W składzie jest niby 95% bawełny, ale i tak boję się o jakość tej sukienki
http://allegro.pl/sukienka-tunika-bo...593996408.html
KOBYLNICA. Widzisz nasze posty na tej stronie wątku? Już nawet nie musisz się cofać wstecz. Wystarczy, że przeczytasz posty z 63 strony wątku. Widzisz komentarze tego użytkownika? Dziewczyny tutaj nie polecają.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-06, 22:21   #1872
Pluuum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 49
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
KOBYLNICA. Widzisz nasze posty na tej stronie wątku? Już nawet nie musisz się cofać wstecz. Wystarczy, że przeczytasz posty z 63 strony wątku. Widzisz komentarze tego użytkownika? Dziewczyny tutaj nie polecają.
Ok dzieki, dopiero teraz sprawdziłam adres sprzedawcy i zobaczyłam, że jest z tej miejscowości
Pluuum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 22:24   #1873
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pluuum Pokaż wiadomość
Ok dzieki, dopiero teraz sprawdziłam adres sprzedawcy i zobaczyłam, że jest z tej miejscowości
Także kupujesz na własną odpowiedzialność. Ryzykujesz czy nie bardzo? Jeśli tak to czekam na opinie po otrzymaniu towaru
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 22:41   #1874
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Nie wyświetla Ci kuponu w ogóle? A może po prostu jakiś szał teraz wśród kupujących ze względu na to, że niedługo promocja dobiega końca. Może po prostu kupon wskoczy Ci z opóźnieniem. Nie musisz go pobierać przecież, on sam powinien wskoczyć. Ja tak miałam i wczoraj i dziś z konta brat - sam się pojawił, bez pobierania.
Mi się sam nie pojawiał zawsze klikałam ODBIERZ KUPON :/ A teraz ciągle się błąd wyświetla. A Ty po zakupie wchodziłaś w Kupony i tak po prostu same się tam pojawiały?
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 22:58   #1875
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

hej - jestem tu pierwszy raz i już się skarżę na sklep ModoMania, może któraś kojarzy, kupiłam kożuszek w sumie za niewielką sumę ale zawsze - najpierw dostałam mail że wysyłka się opóźni (zaczęło mi zalatywać chińszczyzną ale ok) a dziś dostaję kolejną wiadomość że jednak tego płaszcza nie mają! i żebym sobie wybrała coś innego - jasne, tyle że zależało mi na tym konkretnie modelu - choć aktualnie to nic od nich bym nie wzięła - napisałam więc stanowczo że chcę zwrot kasy - i od tej chwili cisza. mogę pisać do allegro w tej sprawie? mam kilkaset przeprowadzonych transakcji na all ale coś takiego spotkało mnie pierwszy raz
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 23:30   #1876
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Mi się sam nie pojawiał zawsze klikałam ODBIERZ KUPON :/ A teraz ciągle się błąd wyświetla. A Ty po zakupie wchodziłaś w Kupony i tak po prostu same się tam pojawiały?
Dokładnie tak jak piszesz, wchodziłam w kupony i już tam były. Mam nadzieję, że też jednak dostałaś.

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:25 ----------

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
hej - jestem tu pierwszy raz i już się skarżę na sklep ModoMania, może któraś kojarzy, kupiłam kożuszek w sumie za niewielką sumę ale zawsze - najpierw dostałam mail że wysyłka się opóźni (zaczęło mi zalatywać chińszczyzną ale ok) a dziś dostaję kolejną wiadomość że jednak tego płaszcza nie mają! i żebym sobie wybrała coś innego - jasne, tyle że zależało mi na tym konkretnie modelu - choć aktualnie to nic od nich bym nie wzięła - napisałam więc stanowczo że chcę zwrot kasy - i od tej chwili cisza. mogę pisać do allegro w tej sprawie? mam kilkaset przeprowadzonych transakcji na all ale coś takiego spotkało mnie pierwszy raz
Uuuu.... Weridiana1986 miałą teraz nieprzyjemną sytuację z ModoManią, możesz poczytać jakieś kilka stron wstecz. Nie wiem teraz czy już odzyskała zwrot pieniędzy, ale chyba sami jej to zaproponowali jak się nie mylę. Jak długo trwa ta cisza z ich strony? Powinnaś otrzymać zwrot kasy.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 07:33   #1877
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez anett174 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma ktoraś sweterk Missi albo Daria??
chyba połowa piszących tutaj Sama mam Darię.

Pisałam do Setin żeby wprowadzili lepsze kolory Irmin - napisali, że rozważą to
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 08:04   #1878
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Ile mniej więcej idą swetry od Setin w praktyce?
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 08:46   #1879
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Do mnie szedł dwa dni.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-07, 08:54   #1880
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez anett174 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma ktoraś sweterk Missi albo Daria??
Ja mam te dwa

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Do mnie szedł dwa dni.
Do mnie też jakoś tyle. Tylko raz jak dopiero szyli mniejszy rozmiar to czekałam około 3 dni na samą wysyłkę.
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 10:01   #1881
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Do mnie też szybko przyszły.
Wczoraj kliknęłam irmin i mam nadzieję że dziś wyślą

Też pisałam w sprawie irmin,tzn w sprawie innych kolorów.Jednak nie każdy lubi pastele ,ja się pokusiłam na ten jasny melanż róż bo taki kolor jeszcze lubię założyć do czarnych wosków
Napisali że pomyślą.
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 10:03   #1882
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
hej - jestem tu pierwszy raz i już się skarżę na sklep ModoMania, może któraś kojarzy, kupiłam kożuszek w sumie za niewielką sumę ale zawsze - najpierw dostałam mail że wysyłka się opóźni (zaczęło mi zalatywać chińszczyzną ale ok) a dziś dostaję kolejną wiadomość że jednak tego płaszcza nie mają! i żebym sobie wybrała coś innego - jasne, tyle że zależało mi na tym konkretnie modelu - choć aktualnie to nic od nich bym nie wzięła - napisałam więc stanowczo że chcę zwrot kasy - i od tej chwili cisza. mogę pisać do allegro w tej sprawie? mam kilkaset przeprowadzonych transakcji na all ale coś takiego spotkało mnie pierwszy raz
Ja też miałam z nimi niezłe przeboje ostatnio Najpierw walczyłam o darmową wysyłkę, bo kupowałam za 179 zł, a powyżej 150 jest darmowa. Ciągle robili jakieś problemy. Potem mi łgali, że mają mnóstwo par granatowych kurtek (bo na tym kolorze mi zależało). Zadowolona następnego dnia wpłaciłam pieniądze, a tu raptem mail, że nie mają żadnej sztuki z tego modelu, nawet czarnej! No fuck.. dzień wcześniej mieli ich mnóstwo, a nagle żadnej Po paru dniach ciągłego krętactwa tak się wkurzyłam, że najpierw napisałam, że gówno mnie to obchodzi czy je mają czy nie - skoro aukcja nadal trwa, a na niej 200 sztuk to ja chcę swoją kurtkę i koniec, bo skoro babsko mi dzień wcześniej wmawiało, że kurtek jest pełno to gdzie się one do licha podziały?! Potem znalazłam taką samą u innego sprzedającego i napisałam, że zresztą nie będę się użerać z oszustami i do wtorku chcę widzieć swoje pieniądze na koncie. Pisałam to w sobotę w nocy,a już wczoraj kasa była na moim koncie Do tej pory nie wiem jaki mają w tym cel i jesteś trzecią osobą, która tu pisze na forum, że tak oszukują. Kiedyś u nich kupowałam kilkakrotnie nawet na wiosnę tego roku i wszystko było ok.

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Pokaż wiadomość
Ile mniej więcej idą swetry od Setin w praktyce?
W niedzielę w nocy zapłaciłam, a już wczoraj dostałam maila od DHL, że dzisiaj dostarczą przesyłkę. Poprzednim razem też tak szybko wysłali
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 10:23   #1883
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Ea89 napisałam o zwrot w piątek, do dziś cisza - mam nadzieję ze jednak oddadzą tak jak Weridianie mnie też zapewniali że mają dużo płaszczy w tym kolorze a teraz nagle nie mają nic - porażka, wiadomo u kogo nie kupować
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 10:29   #1884
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Dziękuję dziewczyny za informację Nie sądziłam, że to tak szybko działa
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 10:30   #1885
anett174
A.
 
Avatar anett174
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 17 887
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Ja mam te dwa



Do mnie też jakoś tyle. Tylko raz jak dopiero szyli mniejszy rozmiar to czekałam około 3 dni na samą wysyłkę.

Pokazesz fotki ?
__________________
Wymieniam

Insta


anett174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 10:35   #1886
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jak piszesz, wchodziłam w kupony i już tam były. Mam nadzieję, że też jednak dostałaś.
Nie dostałam a kupiłam 3 cegiełki. Ciekawe kiedy będą nowe kupony, bo już mam plan na co je przeznaczyć :P

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
Ea89 napisałam o zwrot w piątek, do dziś cisza - mam nadzieję ze jednak oddadzą tak jak Weridianie mnie też zapewniali że mają dużo płaszczy w tym kolorze a teraz nagle nie mają nic - porażka, wiadomo u kogo nie kupować
Kupowałam u nich kilkakrotnie i zawsze wszystko było ok. Szybka wysyłka. Nie wiem co im teraz odbiło.. a najgorsze jest to, że oszukują w taki perfidny sposób, a cholera wie jaki mają w tym cel. Przecież i tak muszą zwrócić kasę, wiec nie wiem o co kaman.
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 11:30   #1887
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez anett174 Pokaż wiadomość
Pokazesz fotki ?
Darię wklejałam, musisz wejść w mój profil i znaleźć w moich postach. A Missi postaram się jutro wkleić jak nie zapomnę

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
W niedzielę w nocy zapłaciłam, a już wczoraj dostałam maila od DHL, że dzisiaj dostarczą przesyłkę. Poprzednim razem też tak szybko wysłali
Buuu, a ja czekam na info o wysyłce i dziś chyba też nie wyślą A kupiłam też w niedzielę popołudniu i od razu zapłaciłam. Ja mam jakiegoś pecha z tymi wysyłkami od nich, pewnie znowu szyją.
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 11:47   #1888
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

A czy któraś z was wklejała zdjęcia Selmy? Albo ma Selmę i może opisać? Bo mnie kuuuusiii, a mam kupon
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 12:15   #1889
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
A czy któraś z was wklejała zdjęcia Selmy? Albo ma Selmę i może opisać? Bo mnie kuuuusiii, a mam kupon
Ja mam żółtą Selmę, bo marzył mi się od dawna żółty sweterek powiem tak - jest śliczna, ale bardzo cienka. Może pełnić funkcję ozdobną bo na pewno nie ogrzeje nikogo Do tego ma ciemne guziki przez co nie pasuje do żadnych ubrań, bo strasznie się te guziki odznaczają. Wczoraj kupiłam nowe za dychę. Gdybym nie miała kuponu to sweterek wyszedłby mnie 74 zł, a to zdecydowanie za dużo.
Ładny jest to fakt, fajny krój ale bez kuponu za drogi. Jeśli wybierzesz kolor, w którym nie będzie trzeba wymieniać guzików to za 45 zł z kuponem polecam jak najbardziej
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 12:18   #1890
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Ja mam żółtą Selmę, bo marzył mi się od dawna żółty sweterek powiem tak - jest śliczna, ale bardzo cienka. Może pełnić funkcję ozdobną bo na pewno nie ogrzeje nikogo Do tego ma ciemne guziki przez co nie pasuje do żadnych ubrań, bo strasznie się te guziki odznaczają. Wczoraj kupiłam nowe za dychę. Gdybym nie miała kuponu to sweterek wyszedłby mnie 74 zł, a to zdecydowanie za dużo.
Ładny jest to fakt, fajny krój ale bez kuponu za drogi. Jeśli wybierzesz kolor, w którym nie będzie trzeba wymieniać guzików to za 45 zł z kuponem polecam jak najbardziej
dziękuję A jak z rozmiarem?
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-08 09:30:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.