Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-11, 07:45   #3271
ladym9
Zadomowienie
 
Avatar ladym9
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 454
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Czytałam ten post, ale dziewczyny później pisały, że im się udało mimo, że też pierwszy raz płaciły.
Przejrzałam wątek i dziewczyny miały z tym problem nawet 02.11, a więc na długo przed "domniemanym zawieszeniem".
Sama już nie wiem, co jest prawdą, a co nie...
Ja nie korzystałam nigdy wcześniej z darmowej przesyłki ale wczoraj mi się udało i transakcja została zaakceptowana

Edytowane przez ladym9
Czas edycji: 2014-11-11 o 07:50
ladym9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 08:22   #3272
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Fajna jest, ładnie w niej wyglądasz też bym taką chciała

Ja dostałam spódniczki LABEL te po 19.99 zł ale jestem bardzo zawiedziona. Zamawiałam Lkę dla koleżanki. Przyszła Lka z wymiarami Mki. Musieli źle wszyć metki a ja prosiłam o Skę z szerszym pasem takim jak w M. Pani zgodziła się uszyć taką, a dostałam Lkę wkurzyłam się.. nie mam ochoty bawić się w odsyłanie ale w tej L się topię.. Za wielka jest dla mnie. Zresztą co się dziwić - dwa rozmiary większa..

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------



Świetna gdybyś zamawiała to daj znać
Dzięki co do spodniczek, ktore zamowilas, niepowazni ludzie, skoro zgadzaja sie na wymiary ktore im podalas, to oczekujesz, ze takowe dostaniesz, chyba ze nie umia obslugiwac centymetra moze zanies do krawcowej zeby pomogla ja zwezic? lepsze to, niz zabawa w odsylanie i wydawanie kolejnych pieniedzy i zostanie z niczym, pomimo, ze to ich blad

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
Ja mam 72 w talii więc jak coś wezmę chyba M ,w biuście mam 92 ,napisz mi jeszcze ile Ty masz
Kurcze tylko gdzie ja ją założę ale to nic podoba mi się i sobie ją kupię bo mam zły dzień i musze sobie humor poprawić
Dostałam już i bluzkę i jeansy ,bluzka fajna tylko duuuża ,ale ja lubię namioty więc ok,dżinsy trochę za duże ,mogłam wziąć Mkę ale nie jakoś bardzo więc zostawiam.Domówiłam jeszcze jedne z kuponem 30
http://allegro.pl/look-boots-spodnie...740016540.html tylko że rozmiar M.
A dziś skupiam się na zakupach dla córki ,zakupiłam 4 pary rajstop i ocieplane legginsy.A jeszcze potrzebuje kapciochy jakieś,spodnie od kombinezonu,spodnie ogólnie,buty i generalnie masę ubrań
W biuscie mam jakies 99 do 102 cm zalozyc ja mozna na wiele okazji, do pracy, na codzien, w zaleznosci co dobierzesz, poza tym nadaje sie nie tylko na zime za te 50 zl naprawde warto przerazasz mnie z bluzka, nie lubie namiotow moze byc luzna, ale jak za duzo materialu to zle sie czuje, poczekam na nia i najwyzej odsprzedam znajomej

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Rany... nie wiem już co robić... Spróbowałam raz jeszcze i znów anulowali moją wpłatę. Ma ktoś taką sytuację, czy tylko u mnie nie działa?
Limity na koncie na transakcje interentowe sprawdzilas? Moze trzeba ustawic wieksza kwote poczekaj 24 h, wejda nowe kupony i wtedy sprobuj raz zaplacic, moze przejdzie.. a jak nie, to pisz do allegro.
__________________

Edytowane przez Paulinaaa_
Czas edycji: 2014-11-11 o 08:24
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 08:31   #3273
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Rany... nie wiem już co robić... Spróbowałam raz jeszcze i znów anulowali moją wpłatę. Ma ktoś taką sytuację, czy tylko u mnie nie działa?
Moim zdaniem to jest problem z kartą nie z allegro. Wiesz co ja bym zrobiła. Po pierwsze napisała do allegro, że masz problem z płatnością. Opisała wszystko co już zrobiłaś i że nadal nie możesz zapłacić. Oni odpisują razem z PayU. I na serio bardzo szybko odpowiadają. Może ci poradzą co masz zrobić i jak ustawić na karcie visa te płatności. A jak to nic nie pomoże to telefon do banku.

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Witaj w klubie - też mi się spieprzył humor. Głupia baba od spódniczek zamiast wysłać mi Skę powiększoną w pasie (bo tak się umawiałyśmy) , wysłała mi rozmiar L i wmawia mi, że taką chciałam jedna spódniczka większa od drugiej o 4 cm choć obie niby w tym samym rozmiarze, a ona nie widzi w tym problemu. Żenada. Droga nie była co nie znaczy, że mam wywalać pieniądze, a odsyłać się nie opłaca, bo ona reklamacji nie uznaje - upiera się, że ma racje. Z kolei jak mam dać dychę za list do niej i dychę, żeby mi raczyła odesłać, to mogę zamówić lepiej drugą i skorzystać z darmowej wysyłki. A szkoda gadać.

Do tego mam problemy zdrowotne - lekarz kazał leżeć, miałam nawet jechać do szpitala przez dźwiganie w pracy mam nadwyrężone więzadła. Ból taki, że opisać się tego nie da. Myślałam, że to wyrostek. Noga mi drętwiała. Nawet podnieść się nie byłam w stanie. Ile strachu mnie to kosztowało. Teraz staram się chodzić jak najmniej, w pracy mam pomocnicę od dziś i nic już robić nie będę musiała. Żem się wygadała
Może ta pani zamieniła kolory. I ta dla twojej koleżanki to jest ta Lka co ma normalne wymiary Lki, a ta koleżanki Lka z wymiarami Mki jest twoja. Jak skapowałaś co napisałam

Wracaj szybko do zdrowia. Na pewno niedługo się lepiej poczujesz I najważniejsze to się nie stresować.
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 08:31   #3274
chocolaterie
Raczkowanie
 
Avatar chocolaterie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 171
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Kurczaki... spróbowałam ponownie i to samo. Anulowano. Naklikałam już 9 sztuk sprzedającemu, a zapłacić nie mogę... Przejrzałam wątek i widzę, że kilka dziewczyn miało ten sam problem, ale po ustawieniu limitu jakoś przeszło. U mnie kiszka.
Płacę przez aplikację, "ptaszki" zielone odfajkowane, kwotę wysyłki odlicza - i anuluje. Przychodzi mail, że mogę zapłacić ponownie, ale tylko przez komputer. Co robić w takiej sytuacji?
A masz aktywowane internetowe platnosci kartą? Mialam ta sama sytuacje co ty i okazalo sie ze musiałam aktywować na stronie banku i teraz wszystko działa (pkobp)
chocolaterie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 08:56   #3275
Asiek84
Wtajemniczenie
 
Avatar Asiek84
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sdlc
Wiadomości: 2 206
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Karoolcia Pokaż wiadomość
dzięki, ale to jakiś nowy użytkowik i nic nie sprzedaje

Czy ktoś podobnie jak ja ma nadal problem z zapłaceniem kartą Visa w aplikacji mobilnej? Anuluje mi płatności;/;/
Przepraszam, pomyliłam nazwę użytkownika. Poprawny to 1manzana
__________________
Kubuś 09-11-2006
Hubercik 19-10-2013
Asiek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 10:46   #3276
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

zamówiłam
http://allegro.pl/wloskie-spodnie-ba...659475140.html łososiowe

http://allegro.pl/pikowana-sukienka-...777552787.html lila
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 12:28   #3277
balatka26
Raczkowanie
 
Avatar balatka26
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 80
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Kupon na 30, zł już wykorzystany
Zamówiłam: http://allegro.pl/rurki-jeansy-wrang...757720799.html

Obym trafiła z rozmiarem...
balatka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-11, 12:47   #3278
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez tanizaki Pokaż wiadomość
A limity na transakcje na odleglosc masz zmienione?
Wszystkie limity mam na max ustawione albo 10 000 zł

Cytat:
Napisane przez ladym9 Pokaż wiadomość
Ja nie korzystałam nigdy wcześniej z darmowej przesyłki ale wczoraj mi się udało i transakcja została zaakceptowana
Zazdroszczę! Mi ciągle anuluje.

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to jest problem z kartą nie z allegro. Wiesz co ja bym zrobiła. Po pierwsze napisała do allegro, że masz problem z płatnością. Opisała wszystko co już zrobiłaś i że nadal nie możesz zapłacić. Oni odpisują razem z PayU. I na serio bardzo szybko odpowiadają. Może ci poradzą co masz zrobić i jak ustawić na karcie visa te płatności. A jak to nic nie pomoże to telefon do banku.
Tak zrobię, tylko szkoda, że dziś święto, więc trzeba będzie jutro... a koniec akcji tuz tuż. A mam tyle drobnostek wypatrzonych, które z przesyłką zupełnie się nie opłacają. No nic, jakby mi chociaż kilka transakcji weszło, to byłoby super.

Cytat:
Napisane przez chocolaterie Pokaż wiadomość
A masz aktywowane internetowe platnosci kartą? Mialam ta sama sytuacje co ty i okazalo sie ze musiałam aktywować na stronie banku i teraz wszystko działa (pkobp)
Myślę, że mam skoro kartą w internecie płacę już kilka lat :P Aczkolwiek może trzeba coś jeszcze odznaczyć? Możesz mi w skrócie napisać co zrobiłaś?

Dzięki dziewczyny za zainteresowanie.
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 13:34   #3279
Karoolcia
Raczkowanie
 
Avatar Karoolcia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 495
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
No i znowu mam problem... wprawdzie z kartą spróbowałam i Visa Electron działa, przesyłkę odlicza, ale gdy wchodzę w listę wpłat, mam: Anulowano. Zaznaczam, że dziś pierwszy raz chciałam skorzystać z promocji, kupiłam 3 sztuki z jednej aukcji... jaka może być przyczyna? Jestem w trakcie przeszukiwania tego wątku, być może ktoś miał ten sam problem

Dodam jeszcze, że mam ustawiony limit na transakcje internetowe 10000 zł.
Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Rany... nie wiem już co robić... Spróbowałam raz jeszcze i znów anulowali moją wpłatę. Ma ktoś taką sytuację, czy tylko u mnie nie działa?
mam ten sam problem kupiłam błyszczyk za 6,90zł z przesyłką 16zł no i nie chciałabym za tą wysyłkę zapłacić w jakim banku masz konto? ja w pocztowym


Cytat:
Napisane przez Asiek84 Pokaż wiadomość
Przepraszam, pomyliłam nazwę użytkownika. Poprawny to 1manzana
już przeglądam ofertę, dzięki!
Karoolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 13:59   #3280
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Karoolcia Pokaż wiadomość
mam ten sam problem kupiłam błyszczyk za 6,90zł z przesyłką 16zł no i nie chciałabym za tą wysyłkę zapłacić w jakim banku masz konto? ja w pocztowym
Bzwbk.
Spróbowałam jeszcze inaczej. Utworzyłam nowe konto internetowe, doładowałam je potrzebną kwotą i próbowałam zapłacić za przedmiot. Wpisałam numer karty i okazało się, że jest nieprawidłowa :/ Zastanawiam się jak ja teraz odkręcę zakup 10 sztuk jednego przedmiotu...
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 14:02   #3281
Karoolcia
Raczkowanie
 
Avatar Karoolcia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 495
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Bzwbk.
Spróbowałam jeszcze inaczej. Utworzyłam nowe konto internetowe, doładowałam je potrzebną kwotą i próbowałam zapłacić za przedmiot. Wpisałam numer karty i okazało się, że jest nieprawidłowa :/ Zastanawiam się jak ja teraz odkręcę zakup 10 sztuk jednego przedmiotu...
ja dopisałam kartę do payU, ale w sumie to nie tą metodę płatności wybieram, także też nie przeszło, jakbyś coś wymyśliła to daj znać chyba muszę napisać do sprzedawców, że mam problem z płatnością
Karoolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-11, 14:09   #3282
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Karoolcia Pokaż wiadomość
ja dopisałam kartę do payU, ale w sumie to nie tą metodę płatności wybieram, także też nie przeszło, jakbyś coś wymyśliła to daj znać chyba muszę napisać do sprzedawców, że mam problem z płatnością
Ja akurat dopisaną mam "od wieków", ale gdy w aplikacji zamieniam "płatność przez aplikację" na "PayU" i zaznaczam fajeczką odliczenie, to i tak nie działa i dolicza mi koszty przesyłki.
Co będziesz pisać sprzedawcom? Że rezygnujesz z zakupu? Ja zastanawiam się jakich argumentów użyć, żeby zmniejszyli mi liczbę zakupionych rzeczy lub całkiem anulowali jeśli darmowa wysyłka nie przejdzie.
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 14:13   #3283
Karoolcia
Raczkowanie
 
Avatar Karoolcia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 495
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Ja akurat dopisaną mam "od wieków", ale gdy w aplikacji zamieniam "płatność przez aplikację" na "PayU" i zaznaczam fajeczką odliczenie, to i tak nie działa i dolicza mi koszty przesyłki.
Co będziesz pisać sprzedawcom? Że rezygnujesz z zakupu? Ja zastanawiam się jakich argumentów użyć, żeby zmniejszyli mi liczbę zakupionych rzeczy lub całkiem anulowali jeśli darmowa wysyłka nie przejdzie.
mnie przy payU też dolicza koszty wysyłki;/ napisze, żeby byli cierpliwi, bo mi bank wariuje dobrze, że kupiłam 2rzeczy i za wysyłkę ewentualnie zapłacę to "tylko" 25zł, bo mam jeszcze kilka rzeczy do kliknięcia

aa no i pisałam do allegro w tej sprawie, ale jeszcze mi nie odpisali

Edytowane przez Karoolcia
Czas edycji: 2014-11-11 o 14:30
Karoolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 14:28   #3284
ladym9
Zadomowienie
 
Avatar ladym9
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 454
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Karoolcia Pokaż wiadomość
mnie przy payU też dolicza koszty wysyłki;/ napisze, żeby byli cierpliwi, bo mi bank wariuje dobrze, że kupiłam 2rzeczy i za wysyłkę ewentualnie zapłacę to "tylko" 25zł, bo mam jeszcze kilka rzeczy do kliknięcia
Mi przez 3 opcje też nie odlicza przesyłki, ale jak wybiorę 2 opcje to odlicza
ladym9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 17:54   #3285
Niobe_91
Raczkowanie
 
Avatar Niobe_91
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 283
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez oska_m Pokaż wiadomość
czy ktoś ma ?
http://allegro.pl/sznurowane-botki-s...733585810.html

poszukuje workerów szarych lub ciemnoszarych, może polecicie coś konretnego ?
Podłączam się pod pytanie. Te botki, które wstawiłaś mi się strasznie podobają, jednak zastanawiam się ile wytrzymają.
Niobe_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 19:45   #3286
oska_m
Raczkowanie
 
Avatar oska_m
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 399
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Niobe_91 Pokaż wiadomość
Podłączam się pod pytanie. Te botki, które wstawiłaś mi się strasznie podobają, jednak zastanawiam się ile wytrzymają.

Ja się zastanawiam czy wyglądają chociaż w połowie tak dobrze jak na zdjeciu, osobiście wolałabym ciemniejsze ....
__________________

05.05.2012
oska_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 20:31   #3287
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Dziewczyny mam pytanie bo dostałam kupon 30zl na emalia i nie wiem w sumie na jakiej to jest zasadzie...

Czy muszę dokonać zakupu przez telefon i przez tel tez zapłacić musze czy nie????
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 21:00   #3288
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cześć Dziewczyny. Chciałam skorzystać z promocji darmowej przesyłki i niby wszystko szło zgodnie z planem, a na emaila dostałam wiadomość, że płatność anulowano - tak samo jak niektóre z Was. Macie jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu? Widzę po wątku, że generalnie nie wiadomo do końca czemu tak się dzieje. Jestem trochę wściekła z tego powodu, ech ;/

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie bo dostałam kupon 30zl na emalia i nie wiem w sumie na jakiej to jest zasadzie...

Czy muszę dokonać zakupu przez telefon i przez tel tez zapłacić musze czy nie????
Widzę, że jest do wykorzystania kupon za 30 zł na odzież, obuwie, dodatki przy zakupie za 100 zł - do wykorzystania w aplikacji mobilnej także chyba na tej samej zasadzie jak te kupony za 20 zł wtedy tyle, że tutaj tylko na wybrany dział.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 21:12   #3289
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Kurcze, nie mam pojęcia skąd się biorą Wasze problemy kupowałam z darmową wysyłką wielokrotnie, jakieś 15 minut temu też, bez żadnego problemu.
Kupuję i płacę poprzez aktualną wersję aplikacji mobilnej, płatność oczywiście z góry, zawsze wybieram ten drugi "kafelek" z rysunkiem kart płatniczych. Mam konto w BZ WBK, karta Visa Electron.

Nie wiem jak Wam pomóc, zdaję sobie sprawę jakie to musi być frustrujące

Edit: przed chwilą znowu robiłam zakupy i w aplikacji przy wyborze płatności jest komunikat "wybierz płatność kartą Visa, aby móc skorzystać z kuponu do 25 zł na koszt dostawy".

Płacenie poprzez PayU nie podlega pod promocję w takiej sytuacji. Trzeba wybrać drugi "kafelek" zapłacić Visą (przepisać jej numer, datę ważności itd.), dopiero wtedy odliczy koszty przesyłki.

Edytowane przez zakalec
Czas edycji: 2014-11-11 o 22:10
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-11, 22:13   #3290
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

A ja mam nadzieję, że wrócą kupony za 20zł na wszystko za 50zł - wykorzystałam dzisiaj ostatni ...
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 23:55   #3291
201605061000
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 680
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez ladym9 Pokaż wiadomość
Mi przez 3 opcje też nie odlicza przesyłki, ale jak wybiorę 2 opcje to odlicza
To normalne. Przeciez na stronie allegro jest napisane, ze jak wybierzesz opcje platnosci przez payu to zwroca ci koszt przesylki w ciagu dwoch tygodni na konto.

Zeby odliczylo od razu koszty przesylki trzeba wybrac bezposrednia platnosc karta, czyli "platnosc w aplikacji" - opcja nr 2, srodkowa.

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:53 ----------

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Płacenie poprzez PayU nie podlega pod promocję w takiej sytuacji. Trzeba wybrać drugi "kafelek" zapłacić Visą (przepisać jej numer, datę ważności itd.), dopiero wtedy odliczy koszty przesyłki.
Oczywiscie, ze podlega.

Cytat ze strony allegro - FAQ:

Dlaczego moja płatność nie została obniżona, chociaż płaciłem kartą Visa przez konto PayU?
W przypadku płatności kartą Visa przez konto PayU i użycia kuponu koszty przesyłki (maks. 25 zł) zostaną zwrócone na Twoje konto w ciągu 2 tygodni.
201605061000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 07:43   #3292
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Dziewczyny ja też miałam problem z anulowaniem płatności, ale najpierw okazało się, że mam poustalane domyślnie w banku limity transakcji internetowych na 0 zl dzienny i 0 zł miesięczny. I musiałam ze dwa razy je zmieniać żeby w końcu było dobrze.

Po drugie sprawdźcie czy wszystko jest dokładnie zgodnie z kartą. Np. ważność 5/17 (maj 2017).
Po trzecie nie odejmowało mi wysyłki przy piątej transakcji. Musiałam czekać 24 godziny.

Może komuś pomogą moje rady
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 08:09   #3293
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Mam pytanie trochę z innej beczki, otóż nie korzystałam jeszcze z kuponów a posiadam dwa, jeden za 30zł, jeden na 20zł. Przy tym za 30zł wyraźnie zaznaczono, że należy wykorzystać go na zakupy w kategorii odzież, obuwie, dodatki, natomiast przy tym za 20zł nie ma takiej informacji, czy mogę go zatem wykorzystać na zakup kosmetyku?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 08:44   #3294
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Mam pytanie trochę z innej beczki, otóż nie korzystałam jeszcze z kuponów a posiadam dwa, jeden za 30zł, jeden na 20zł. Przy tym za 30zł wyraźnie zaznaczono, że należy wykorzystać go na zakupy w kategorii odzież, obuwie, dodatki, natomiast przy tym za 20zł nie ma takiej informacji, czy mogę go zatem wykorzystać na zakup kosmetyku?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
Tak
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 08:52   #3295
Karoolcia
Raczkowanie
 
Avatar Karoolcia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 495
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Kurcze, nie mam pojęcia skąd się biorą Wasze problemy kupowałam z darmową wysyłką wielokrotnie, jakieś 15 minut temu też, bez żadnego problemu.
Kupuję i płacę poprzez aktualną wersję aplikacji mobilnej, płatność oczywiście z góry, zawsze wybieram ten drugi "kafelek" z rysunkiem kart płatniczych. Mam konto w BZ WBK, karta Visa Electron.

Nie wiem jak Wam pomóc, zdaję sobie sprawę jakie to musi być frustrujące

Edit: przed chwilą znowu robiłam zakupy i w aplikacji przy wyborze płatności jest komunikat "wybierz płatność kartą Visa, aby móc skorzystać z kuponu do 25 zł na koszt dostawy".

Płacenie poprzez PayU nie podlega pod promocję w takiej sytuacji. Trzeba wybrać drugi "kafelek" zapłacić Visą (przepisać jej numer, datę ważności itd.), dopiero wtedy odliczy koszty przesyłki.
oczywiście wybierałam drugi kafelek, wszystko było ok, kwota pomniejszona o wysyłkę, no ale płatności są anulowane

Cytat:
Napisane przez zielona dziesiatka Pokaż wiadomość
To normalne. Przeciez na stronie allegro jest napisane, ze jak wybierzesz opcje platnosci przez payu to zwroca ci koszt przesylki w ciagu dwoch tygodni na konto.

Zeby odliczylo od razu koszty przesylki trzeba wybrac bezposrednia platnosc karta, czyli "platnosc w aplikacji" - opcja nr 2, srodkowa.



---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:53 ----------



Oczywiscie, ze podlega.

Cytat ze strony allegro - FAQ:

Dlaczego moja płatność nie została obniżona, chociaż płaciłem kartą Visa przez konto PayU?
W przypadku płatności kartą Visa przez konto PayU i użycia kuponu koszty przesyłki (maks. 25 zł) zostaną zwrócone na Twoje konto w ciągu 2 tygodni.
dzięki za informację, w takim razie zapłacę w ten sposób może się uda bo na poprzedni sposób straciłam 9 (!!!) z dostepnych 20 kuponów wrrr

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja też miałam problem z anulowaniem płatności, ale najpierw okazało się, że mam poustalane domyślnie w banku limity transakcji internetowych na 0 zl dzienny i 0 zł miesięczny. I musiałam ze dwa razy je zmieniać żeby w końcu było dobrze.

Po drugie sprawdźcie czy wszystko jest dokładnie zgodnie z kartą. Np. ważność 5/17 (maj 2017).
Po trzecie nie odejmowało mi wysyłki przy piątej transakcji. Musiałam czekać 24 godziny.

Może komuś pomogą moje rady
no ja wszystko dobrze wpisuję, bo sprawdzam za każdym razem, trudno zapłacę przez payU i będę obserwowała czy zwrócą mi koszty z Reserved zamawiałam towar miesiąc temu, ale czegoś tam nie było i mieli zwrócić mi pieniądze.. do tej pory ich nie mam więc trzeba pilnować
Karoolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 08:55   #3296
kropkawkropke
Raczkowanie
 
Avatar kropkawkropke
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: stąd:)
Wiadomości: 124
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

dziewczyny te spódnice
http://allegro.pl/wyprzedaz-spodnica...npage-observed
mocno się rozciągają? jeśli mam w pasie powiedzmy 78 to myslicie ze wziac M czy lepiej L? bo niby pisza ze rozciaga sie do 10cm, alenie wiem czy jeswt bardzo elastyczna;p

i a propo tych kuponow na darmowa wysylke - dzisiaj dopiero moglam mobilnie zalogowac sie do allegro - mam tylko kupon na 30zl, nie ma tych na darmowe wysylke...co zrobic zeby je dostac?:P

Edytowane przez kropkawkropke
Czas edycji: 2014-11-12 o 08:57
kropkawkropke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 09:04   #3297
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cześć.
Czy miała któraś z Was te sweterki? Myślicie że będą ok?
http://allegro.pl/uroczy-modny-swete...751314601.html
http://allegro.pl/uroczy-modny-swete...699284831.html
http://allegro.pl/uroczy-modny-swete...770288710.html
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 09:07   #3298
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Tak
Dziękuję

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 09:09   #3299
balatka26
Raczkowanie
 
Avatar balatka26
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 80
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez kropkawkropke Pokaż wiadomość
dziewczyny te spódnice
http://allegro.pl/wyprzedaz-spodnica...npage-observed
mocno się rozciągają? jeśli mam w pasie powiedzmy 78 to myslicie ze wziac M czy lepiej L? bo niby pisza ze rozciaga sie do 10cm, alenie wiem czy jeswt bardzo elastyczna;p

i a propo tych kuponow na darmowa wysylke - dzisiaj dopiero moglam mobilnie zalogowac sie do allegro - mam tylko kupon na 30zl, nie ma tych na darmowe wysylke...co zrobic zeby je dostac?:P

Nic nie musisz robić. Przy płaceniu zaznacz "płatność w aplikacji" i tam będziesz już miała do wyboru darmową wysyłkę
balatka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 09:10   #3300
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
To Kobylnica, więc na pewno NIE BĘDĄ OK.
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-08 09:30:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.