pomóżcie, proszę o doradę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-20, 09:03   #1
MEGAPRISCILLA98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7

pomóżcie, proszę o doradę


Spełniło się moje marzenie, wielkie marzenie młodej mężatki, mamy swój domek, taki jaki sobie wymarzyłam, teraz siedzę na necie i planuję co gdzie i jak , mam fajne duże okna i marzą mi się karnisze elektryczne, co uważacie na ten temat, macie swoje doświadczenia w tym temacie, piszcie jak uważacie, warto w nie zainwestować ?

Edytowane przez MEGAPRISCILLA98
Czas edycji: 2015-04-23 o 17:16
MEGAPRISCILLA98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 16:07   #2
Jameeevil2095
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: pomóżcie, proszę o doradę

Wiesz co, wydaje mi się, że to dobry pomysł. Na pewno to duże ułatwienie kiedy wszystko jest na pilota. Niektóre modele mogą same automatycznie się otwierać i zamykać. Takie karnisze ma moja koleżanka i generalnie nie narzeka, węc myślę, że warto .
Jameeevil2095 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 18:18   #3
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: pomóżcie, proszę o doradę

jeśli faktycznie to duże, wysokie okna to fajnie jest mieć takowe karnisze. Można je wpiąć do systemu inteligentnego zarządzania budynkiem, by same się zasuwały latem, gdy słońce świeci prosto w okna.

Ja się nie zdecydowałam, bo okna mają normalną wysokość, a trochę ruchu się przyda
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 12:22   #4
TheJessie2803
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: pomóżcie, proszę o doradę

Karnisze elektryczne polecam. Mam je zainstalowane w domu. Fajna sprawa, budzisz się rano, jesteś w łóżeczku i odsłaniasz okna. Jak świeci słoneczko to ok, jak pada deszcz zasłaniasz ponownie i śpisz dalej. Wygoda niesamowita. Zwróć tylko uwagę, na materiały na zasłony, żeby nie były zbyt ciężkie, ale rozwiązanie generalnie świetne. W salonie też chcemy to zainstalować.

Edytowane przez TheJessie2803
Czas edycji: 2015-04-23 o 17:18
TheJessie2803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 21:37   #5
NetDia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: pomóżcie, proszę o doradę

Zdecydowanie karnisze elektryczne to fajna sprawa. Właśnie najlepsze jest to, ze rano nie trzeba wstawać do okna, wystraczy wlączyć pilotem i można się wylegiwac w blasku słońca. Mam takie karnisze kilka lat i nie narzekam .

Edytowane przez NetDia90
Czas edycji: 2015-04-22 o 21:38
NetDia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 07:14   #6
karolaa1115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6
Dot.: pomóżcie, proszę o doradę

Witaj, gratuluje spełnienia marzenia. W Twoim przypadku karnisze elektryczne będą najlepszym rozwiązaniem. Masz piękny, nowy domek, więc warto wyposażyć go w najnowsze udogodnienia. Osobiście mam złe doświadczenia z tradycyjnymi karniszami, więc z wymiany na te elektryczne jestem niesamowicie szczęśliwa. Wyglądają bardzo estetycznie.
karolaa1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-23 08:14:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.