Zaromania cz.LVI - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-14, 13:47   #1741
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Tez to zauważyłam ...
Cytat:
Napisane przez sasenka Pokaż wiadomość
Deezee, elilu, cas na buty? Na pewno tam takie były, tylko nie wiem czy jeszcze są
Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
No co Ty? Nie zwrocilam uwagi, ale zaciekawilas mnie Znaczy tymi osobami, bo oferowanie podrob na insta mnie ju mocno drazni od dawna... to znaczy od kiedy tam jestem
Nigdzie nie ma no name wlasnie zadnych =( chanel ma zabojcze ceny dlatego juz wole no name niz 'replike'.

Ania Unikalna napisz mi pw za ile chcesz korsa szarego sprzedac.
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 13:55   #1742
kikikaka5
Zadomowienie
 
Avatar kikikaka5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 495
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez teja1 Pokaż wiadomość
Prosze mi zazdrościć

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------



Ja jestem z niego bardzo zadowolona, podpatrzyłam na Ig, poszłam do sklepu ale mnie nie urzekł, za to jak go ubrałam to zabrałam do domu taki zwyklak, wydaje się być dobrej jakości, nic na razie mi się z nim nie dzieje, bardzo fajnie wygląda i ze spodniami i ze spódnicą, dekolt nie jest wielki. Kika go ma dłużej, może już pewnie coś więcej o nim powiedzieć
Jeżeli chodzi o ten sweterek w serek za 59,90 to jestem bardzo zadowolona. On jest taki lekko oversize. Ja już go prałam w pralce w 40 na delikatnym. Nic sie nie stało. On jest jakościowo świetny. Polecam!
kikikaka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 13:56   #1743
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez Agnes18 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, coś jest nie halo. Byłam zobaczyć tą skórę z NK i numer ref się zgadzał, ale na wieszaku wisiała całkiem inna kurtka. Dali zdjęcie tej z trf co była za 249 i napisali, że skóra. I faktycznie ta z NK jest ze skóry, ale to całkiem inny model. szkoda że fotki nie zrobiłam.
Dokładnie, zgadza się.
__________________
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 14:00   #1744
kikikaka5
Zadomowienie
 
Avatar kikikaka5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 495
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość

Następna z tym pięknym żakiecikiem
Gdzieś są może jeszcze?
U mnie były 3 sztuki. S, L, XL za 129 zł. Jeśli to ten żakiet z rękawami skórzanymi.
kikikaka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 14:05   #1745
Agnes18
Zakorzenienie
 
Avatar Agnes18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 969
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez kikikaka5 Pokaż wiadomość
U mnie były 3 sztuki. S, L, XL za 129 zł. Jeśli to ten żakiet z rękawami skórzanymi.
Aguś, u nas są te żakiety z trf ze skórzanymi rękawami? Gdzie wiszą?
__________________
„Nie wierzę ludziom, którzy twierdzą,
że ubranie nie jest ważne.” (Miuccia Prada)

Moje Szczęścia dwa G N
Agnes18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 14:31   #1746
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Nie nie, obelgami rzucał nie we mnie, ale we francuzow i francje, gdzie chciałam jechać. Tylko ogólnie chodziło mi o to, ze taka z nim rozmowa - żadna, bo zachowuje sie jak dziecko, które bedzie beczeć i rzucać zabawkami dopóki rodzice nie kupią mu tego, co sobie upatrzyło. Do wszystkiego ma jakieś bzdurne komentarze, ale ja w ogóle na to nie reaguje... On jest taki na codzień i dla wszystkich, zdarzały sie dużo gorsze sytuacje (nie wobec mnie), nie rozumiem w ogóle jak ktoś normalny go moze lubić no ale po prostu muszę zaakceptować jego obecność w naszej paczce i ograniczać kontakty do minimum. Dwa lata temu tez miał jechać z nami i najpierw kłócił sie u nas w grupie o trasę, stwierdził ze mu sie nie podoba i nie jedzie z nami, poszedł do innych znajomych, u nich to samo, skończyło sie tak ze nigdzie nie pojechał bo wszędzie mu było zle

Btw mój chłopak zamówił sobie dzisiaj rower, nie zgadniecie za jaką kwotę - 6000zl a niech mi kiedyś jeszcze powie, ze to ja kupuje zbyt drogie buty i torebki
Ufffff, już myślałam, że w Twoją stronę kierował te obelgi, jak we Francuzów to pół biedy Rzeczywiście ten człowiek musi być bardzo dziwny, skoro w żadnej grupie nie umie się odnaleźć, dopasować. Najlepiej dla Was by było, gdyby znów był niezadowolony i zrezygnował Nie wiem po co tacy ludzie w ogóle chcą jechać z większą grupą, skoro zawsze im coś nie pasuje. Zamiast cieszyć się na wyjazd, dobrze bawić to człowiek tylko się wkurza i innych denerwuje na domiar złego.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Nie nie, obelgami rzucał nie we mnie, ale we francuzow i francje, gdzie chciałam jechać. Tylko ogólnie chodziło mi o to, ze taka z nim rozmowa - żadna, bo zachowuje sie jak dziecko, które bedzie beczeć i rzucać zabawkami dopóki rodzice nie kupią mu tego, co sobie upatrzyło. Do wszystkiego ma jakieś bzdurne komentarze, ale ja w ogóle na to nie reaguje... On jest taki na codzień i dla wszystkich, zdarzały sie dużo gorsze sytuacje (nie wobec mnie), nie rozumiem w ogóle jak ktoś normalny go moze lubić no ale po prostu muszę zaakceptować jego obecność w naszej paczce i ograniczać kontakty do minimum. Dwa lata temu tez miał jechać z nami i najpierw kłócił sie u nas w grupie o trasę, stwierdził ze mu sie nie podoba i nie jedzie z nami, poszedł do innych znajomych, u nich to samo, skończyło sie tak ze nigdzie nie pojechał bo wszędzie mu było zle

Btw mój chłopak zamówił sobie dzisiaj rower, nie zgadniecie za jaką kwotę - 6000zl a niech mi kiedyś jeszcze powie, ze to ja kupuje zbyt drogie buty i torebki
Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
no i niestety wiekszość osób ma podróbki dużo osób na ista oferuje podróbki 1:1 dostałam chyba ze 20 wiadomości a najlepsze, że ich klientkami są osoby które wydawałoby się, że noszą oryginalne rzeczy, no ale mamy wolny kraj
Mnie też to dziwi.
Ale najbardziej odjechany sklep na insta to shopaholic dolls. Bez urazy dla kupujących tam, ale ta cukiernia i lukrownia na insta mnie przeraża. Wystarczy wejść i poczytać o laleczkach. Miejsca, gdzie jest bardziej słodko nie widziałam...
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 14:37   #1747
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Ufffff, już myślałam, że w Twoją stronę kierował te obelgi, jak we Francuzów to pół biedy Rzeczywiście ten człowiek musi być bardzo dziwny, skoro w żadnej grupie nie umie się odnaleźć, dopasować. Najlepiej dla Was by było, gdyby znów był niezadowolony i zrezygnował Nie wiem po co tacy ludzie w ogóle chcą jechać z większą grupą, skoro zawsze im coś nie pasuje. Zamiast cieszyć się na wyjazd, dobrze bawić to człowiek tylko się wkurza i innych denerwuje na domiar złego.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------





Mnie też to dziwi.
Ale najbardziej odjechany sklep na insta to shopaholic dolls. Bez urazy dla kupujących tam, ale ta cukiernia i lukrownia na insta mnie przeraża. Wystarczy wejść i poczytać o laleczkach. Miejsca, gdzie jest bardziej słodko nie widziałam...

hahahahahhahahahahha
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-14, 14:38   #1748
kikikaka5
Zadomowienie
 
Avatar kikikaka5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 495
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez Agnes18 Pokaż wiadomość
Aguś, u nas są te żakiety z trf ze skórzanymi rękawami? Gdzie wiszą?
Wiszą na woman po prawej stronie za filarem na wieszaku z płaszczami.
Jak wchodzisz głównym wejściem na woman to na prawo.
kikikaka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 14:45   #1749
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Ufffff, już myślałam, że w Twoją stronę kierował te obelgi, jak we Francuzów to pół biedy Rzeczywiście ten człowiek musi być bardzo dziwny, skoro w żadnej grupie nie umie się odnaleźć, dopasować. Najlepiej dla Was by było, gdyby znów był niezadowolony i zrezygnował Nie wiem po co tacy ludzie w ogóle chcą jechać z większą grupą, skoro zawsze im coś nie pasuje. Zamiast cieszyć się na wyjazd, dobrze bawić to człowiek tylko się wkurza i innych denerwuje na domiar złego.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------









Mnie też to dziwi.

Ale najbardziej odjechany sklep na insta to shopaholic dolls. Bez urazy dla kupujących tam, ale ta cukiernia i lukrownia na insta mnie przeraża. Wystarczy wejść i poczytać o laleczkach. Miejsca, gdzie jest bardziej słodko nie widziałam...

Szczerze mówiąc po cichu na to liczę, ze jeszcze zrezygnuje

Mama mojej koleżanki ze studiów założyła kiedyś na fb taki sklepik z podrobkami. To nie były repliki, tylko takie oczywiste podróbki. LV za 250 zł, Burberry 350, a na zdjęciach było widać, że to najgorszy chłam z Chin czy Tunezji. Ta dziewczyna to jeszcze wszem i wobec reklamowała na fb, jakieś konkursy urządzali. Spaliłabym się ze wstydu na jej miejscu.
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 14:48   #1750
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez kikikaka5 Pokaż wiadomość
U mnie były 3 sztuki. S, L, XL za 129 zł. Jeśli to ten żakiet z rękawami skórzanymi.
Ooooooo! Ten ten!!!!!
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 14:52   #1751
Agnes18
Zakorzenienie
 
Avatar Agnes18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 969
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez kikikaka5 Pokaż wiadomość
Wiszą na woman po prawej stronie za filarem na wieszaku z płaszczami.
Jak wchodzisz głównym wejściem na woman to na prawo.
Dzięki. Mierzyłaś go może? Z racji że bieda na tej wyprzedaży to wymyślam co by tu jeszcze kupić

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Ooooooo! Ten ten!!!!!
Ja będę dziś lub jutro to mogę zerknąć. Jaki rozmiar potrzebujesz? Masz dla pewności nr ref?
__________________
„Nie wierzę ludziom, którzy twierdzą,
że ubranie nie jest ważne.” (Miuccia Prada)

Moje Szczęścia dwa G N
Agnes18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-14, 14:53   #1752
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
hahahahahhahahahahha
Widziałaś ten sklep? Te słodkości są tak okrutne, że musiałam ich odlajkować, bo miałam wrażenie, że pisze to 12letnia dziewczynka, a nie dorosła kobieta

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc po cichu na to liczę, ze jeszcze zrezygnuje

Mama mojej koleżanki ze studiów założyła kiedyś na fb taki sklepik z podrobkami. To nie były repliki, tylko takie oczywiste podróbki. LV za 250 zł, Burberry 350, a na zdjęciach było widać, że to najgorszy chłam z Chin czy Tunezji. Ta dziewczyna to jeszcze wszem i wobec reklamowała na fb, jakieś konkursy urządzali. Spaliłabym się ze wstydu na jej miejscu.
Ja też bym się wstydziła. Najdziwniejsze jest to, że takie sklepy znajdują klientów. Kupić podróbkę LV za 250 zł. To dopiero trzeba być nieliczącym się z kasą bogaczem
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 14:53   #1753
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez Agnes18 Pokaż wiadomość
Dzięki. Mierzyłaś go może? Z racji że bieda na tej wyprzedaży to wymyślam co by tu jeszcze kupić

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------


Ja będę dziś lub jutro to mogę zerknąć. Jaki rozmiar potrzebujesz? Masz dla pewności nr ref?
Nie mam ref może którąś dziewczyn ma
Rozmiar S
Byłabym baaaaaardzo wdzięczna za pomoc w zakupie!
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 14:56   #1754
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Widziałaś ten sklep? Te słodkości są tak okrutne, że musiałam ich odlajkować, bo miałam wrażenie, że pisze to 12letnia dziewczynka, a nie dorosła kobieta
Chciałam swego czasu kupić u nich torbę RL,którą nabyłam połowę taniej później na Zalando. I chciałam buty ale nie umiałam się dogadać- chciałam całkowitą długość wkładki ale się nie doczekałam.
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 15:00   #1755
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Chciałam swego czasu kupić u nich torbę RL,którą nabyłam połowę taniej później na Zalando. I chciałam buty ale nie umiałam się dogadać- chciałam całkowitą długość wkładki ale się nie doczekałam.
Widziałam, że sporo znajomych dziewczyn robi tam zakupy, np. Charlize. Ceny faktycznie chyba mają całkiem korzystne (choć na Twoim przykładzie widać, że da się taniej ), ale to laleczkowanie i słodzenie
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 15:01   #1756
Agnes18
Zakorzenienie
 
Avatar Agnes18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 969
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Nie mam ref może którąś dziewczyn ma
Rozmiar S
Byłabym baaaaaardzo wdzięczna za pomoc w zakupie!
Będę raczej jutro. Sprawdzę na pewno. Jakby Ci się udało dopytać o ten ref to byłoby fajnie, bo ja teraz wychodzę i nie będę miała czasu.
__________________
„Nie wierzę ludziom, którzy twierdzą,
że ubranie nie jest ważne.” (Miuccia Prada)

Moje Szczęścia dwa G N
Agnes18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 15:02   #1757
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Zaromania cz.LVI

naciulatko - wiem o czym mówisz, też obserwowałam bo widziałam że parę osób polecało ten sklep ale po jakims czasie zrezygnowałam z oglądania ...
już mi te cukierki nie przeszkadzały bardzo ale za duzo mieli ogłoszen z mało ciekawymi rzeczami, wolę ślicznotki z wizażu pooglądać
__________________
---


Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2015-07-14 o 15:03
mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 15:06   #1758
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Ufffff, już myślałam, że w Twoją stronę kierował te obelgi, jak we Francuzów to pół biedy Rzeczywiście ten człowiek musi być bardzo dziwny, skoro w żadnej grupie nie umie się odnaleźć, dopasować. Najlepiej dla Was by było, gdyby znów był niezadowolony i zrezygnował Nie wiem po co tacy ludzie w ogóle chcą jechać z większą grupą, skoro zawsze im coś nie pasuje. Zamiast cieszyć się na wyjazd, dobrze bawić to człowiek tylko się wkurza i innych denerwuje na domiar złego.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------





Mnie też to dziwi.
Ale najbardziej odjechany sklep na insta to shopaholic dolls. Bez urazy dla kupujących tam, ale ta cukiernia i lukrownia na insta mnie przeraża. Wystarczy wejść i poczytać o laleczkach. Miejsca, gdzie jest bardziej słodko nie widziałam...
Zegareczki, sandałeczki, misiu, słoneczko...
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 15:08   #1759
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Zaromania cz.LVI

Aniu (Unikalna) lub kowanna mogłaby którąś zWas podać mi nr ref tego zakieciku czarnego ze skórzanymi rękawami?
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-14, 15:08   #1760
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
naciulatko - wiem o czym mówisz, też obserwowałam bo widziałam że parę osób polecało ten sklep ale po jakims czasie zrezygnowałam z oglądania ...
już mi te cukierki nie przeszkadzały bardzo ale za duzo mieli ogłoszen z mało ciekawymi rzeczami, wolę ślicznotki z wizażu pooglądać

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
Zegareczki, sandałeczki, misiu, słoneczko...
To mamy podobne spostrzeżenia
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 15:08   #1761
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Ja też bym się wstydziła. Najdziwniejsze jest to, że takie sklepy znajdują klientów. Kupić podróbkę LV za 250 zł. To dopiero trzeba być nieliczącym się z kasą bogaczem
Niestety prawda taka, ze popyt na podróby był, jest i będzie.
W wiarygodnym źródle czytałam, ze prawdziwych LV tych noszonych na ulicach jest tylko 1%, reszta to podróby i coś w tym chyba jest, bo jak zaczełam sie przygladać tym torbom na kobitkach, to w większosci widze "lewizny".
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 15:10   #1762
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Niestety prawda taka, ze popyt na podróby był, jest i będzie.
W wiarygodnym źródle czytałam, ze prawdziwych LV tych noszonych na ulicach jest tylko 1%, reszta to podróby i coś w tym chyba jest, bo jak zaczełam sie przygladać tym torbom na kobitkach, to w większosci widze "lewizny".
Ale za tyle kasy? Jak już bym miała kiedykolwiek kupić podróbę to nie dałabym 250-300 zł.
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 15:10   #1763
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Aniu (Unikalna) lub kowanna mogłaby którąś zWas podać mi nr ref tego zakieciku czarnego ze skórzanymi rękawami?
Nr Ref. 1255/011
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 15:11   #1764
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Nr Ref. 1255/011
Ślicznie Ci dziękuję: )
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 15:12   #1765
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Ale za tyle kasy? Jak już bym miała kiedykolwiek kupić podróbę to nie dałabym 250-300 zł.
na bazarach w Grecji te lui witony kupują po 15 eurasków
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 15:13   #1766
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
na bazarach w Grecji te lui witony kupują po 15 eurasków
Taki deal się opłaca, hahahaha Oczywiście żartuję.
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 15:21   #1767
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Ale za tyle kasy? Jak już bym miała kiedykolwiek kupić podróbę to nie dałabym 250-300 zł.
A to pytanie to chyba ewentualnie do tych, które kupuja podróbki
Sama jestem ciekawa

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
na bazarach w Grecji te lui witony kupują po 15 eurasków
Taaa, w egiptowie chyba coś podobnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 15:28   #1768
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
na bazarach w Grecji te lui witony kupują po 15 eurasków
Mojej koleżanki siostra, młodziutka dziewczyna, początek studiów, ma niezły poziom zycia, jak sie okazało bogaci partnerzy wspomniałam o tym bo obie dzieli ogromna różnica w ubraniach, samochodzie czy podróżach. jak zobaczyłam na Insta chanelke u niej to myśle fajnie a potem sie pojawiła prada, kolejna Chanel i cos jeszcze. Przeglądam jej profil a tam zdjecie z Turcji ze sklepu jak je przymierza Idiotka
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 15:30   #1769
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Mojej koleżanki siostra, młodziutka dziewczyna, początek studiów, ma niezły poziom zycia, jak sie okazało bogaci partnerzy wspomniałam o tym bo obie dzieli ogromna różnica w ubraniach, samochodzie czy podróżach. jak zobaczyłam na Insta chanelke u niej to myśle fajnie a potem sie pojawiła prada, kolejna Chanel i cos jeszcze. Przeglądam jej profil a tam zdjecie z Turcji ze sklepu jak je przymierza Idiotka

Może mam używaną ale ORYGINALNĄ Pradzię '
Swoją drogą ostatnio tylko z nią chodzę
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 15:37   #1770
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Zaromania cz.LVI

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Może mam używaną ale ORYGINALNĄ Pradzię '
Swoją drogą ostatnio tylko z nią chodzę
bardzo się cieszę Tobie bardzo pasuje zreszta ona tak użyta jak nowa a ta dziewczyna ma taki model Prady, którego nie kojarzę chyba specjalnie dla niej wyprodukowali
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-30 17:06:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.