Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-15, 12:04   #721
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja również nie mogę powiedzieć złego słowa na temat PS ani jej torebki. Od początku kontakt mailowy miły, konkretny, odpowiadała szybko i na wszystkie maile, a z torebką wszystko w porządku. Mam Mimi caffe latte. Od początku wiedziałam, że to eko skóra, jaka cena, więc wiedziałam na co się piszę. Torebka jest dokładnie taka, jak się spodziewałam. Nie dbam specjalnie o torebki, ta nie jest wyjątkiem, przemieszczam się komunikacją miejską i nawet nie jest ryśnięta blaszka
Kontakt z panią Pauliną jest bardzo miły, kiedy w grę wchodzi sprzedaż, jak najbardziej Gorzej gdy dochodzi zwrot

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Czytalam te korespondencje na Zarowym i calkowicie sie z Toba zgadzam- ktos kto promuje sprzedawany towar wlasnym nazwiskiem powienien byc lepiej przygotowany od strony PRowej do wspolpracy (czesto rowniez z niezadowolonymi) klientkami Pewnie gdybym teraz miala zrobic zakupy u PS po raz pierwszy to mocno bym sie zastanowila, bo obawialabym sie wlasnie takiego emocjonalnego i nieprzyjemnego potraktowania Szczegolnie, ze kupujac cos w ciemno, z internetu, zwroty to codziennosc...

P.S. Ty tez z Trojmiasta? ale fajnie



To dokladnie jak u mnie- torebki stoja na podlodze (nie mam poki co zamykanej szafy), wrzucam je do samochodu podrozujac, etc., a sa w naprawde swietnym stanie. Balam sie odksztalcen kupujac pierwsza sztuke, ale na szczescie nic takiego rowniez sie nie dzieje, niezaleznie ile do niej zapakuje
Mam identyczne zdanie jak Ty Ja tak się zraziłam jej nieuprzejmością, że w ogóle nie zaglądam na jej stronę. Myślę, że wiele osób już zraziła do siebie - właśnie przez takie podejście do klienta. Wiadomo, może jej coś nie odpowiadać, ale przecież wszystko trzeba umieć załatwić normalnym językiem, normalną rozmową, a nie tego typu przepychanki słowne. Niczym koleżanka z podwórka

Tak, jestem rodowitą gdańszczanką Można kiedyś zrobić spotkanie wizażanek
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 12:04   #722
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
kurcze, fajna. A jak oceniasz jej jakość? Posłuży dwa sezony czy dłużej? Szkoda, że nie jest skórzana
Hm, wiesz, bardzo ciężko mi powiedzieć. Też żałowałam, że nie skórzana, ale bardzo, bardzo mi się spodobała i postanowiłam zaryzykować. Wygląda na wykonaną porządnie, intensywnie ją eksploatuję, pięknie się trzyma i zbiera dużo komplementów. Mi torebki zwykle służą 2-3 sezony i myślę, że z tą będzie podobnie.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 12:49   #723
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Skoro tyle tu gdanszczanek , podpowiedzcie co warto odwiedzic i gdzie warto zjesc
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 12:57   #724
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Skoro tyle tu gdanszczanek , podpowiedzcie co warto odwiedzic i gdzie warto zjesc
Jeśli chodzi o jedzenie to polecam meksykańską restaurację Pueblo Koniecznie się tam wybierz, najlepsze jedzenie w trójmieście, moim zdaniem Knajpka jest niedaleko ulicy Piwnej, także na pewno będziecie w pobliżu przy okazji zwiedzania.
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 13:28   #725
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Na Helu, zauroczyl mnie woda okropnie lodowato zimna, teraz jak mam porownanie z cieplymi morzami to sie chyba na kapiel w Bałtyku juz nigdy nie skuszę
Woda jest o wiele cieplejsza w Zatoce Puckiej Tylko to jest woda do taplania, siedzenia w wodzie z głową ponad, bo głębokość toto ma do kolan

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość

Ja się kąpałam! Jak już się zanurzy to nie jest taka zimna



Bardzo ładna!
Jak się zanurzy i trochę porusza


Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Jade w koncu na urlop juz prawie w trojmiescie jestem , szkoda ze sie pogoda popsula, ale pod koniec sierpnia jade w gory i do budapesztu to moze wtedy bedzie ladnie


Ladna ladna ale nie skorzana , wiec nie dla mnie , a szkoda bo jakas mala by mi sie kolorowa przydala.
Dzisiaj pogoda jest bardzo przyjemna, może do weekendu się jeszcze poprawi

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość

P.S. Ty tez z Trojmiasta? ale fajnie



To dokladnie jak u mnie- torebki stoja na podlodze (nie mam poki co zamykanej szafy), wrzucam je do samochodu podrozujac, etc., a sa w naprawde swietnym stanie. Balam sie odksztalcen kupujac pierwsza sztuke, ale na szczescie nic takiego rowniez sie nie dzieje, niezaleznie ile do niej zapakuje
Reprezentacja na wątku rośnie w siłę! Pamiętam jak tu ze dwie-trzy osoby się przyznawały do pochodzenia z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Kontakt z panią Pauliną jest bardzo miły, kiedy w grę wchodzi sprzedaż, jak najbardziej Gorzej gdy dochodzi zwrot



Mam identyczne zdanie jak Ty Ja tak się zraziłam jej nieuprzejmością, że w ogóle nie zaglądam na jej stronę. Myślę, że wiele osób już zraziła do siebie - właśnie przez takie podejście do klienta. Wiadomo, może jej coś nie odpowiadać, ale przecież wszystko trzeba umieć załatwić normalnym językiem, normalną rozmową, a nie tego typu przepychanki słowne. Niczym koleżanka z podwórka

Tak, jestem rodowitą gdańszczanką Można kiedyś zrobić spotkanie wizażanek
Myślę że pomysł wart rozważenia

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Skoro tyle tu gdanszczanek , podpowiedzcie co warto odwiedzic i gdzie warto zjesc

Gdańsk Starówka- Restauracja Kresowa- fantastyczne jedzenie wschodnie, właścicielką jest babka z Nowosybirska i gotuje fenomenalnie A kwas chlebowy pierogi
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 14:17   #726
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Woda jest o wiele cieplejsza w Zatoce Puckiej Tylko to jest woda do taplania, siedzenia w wodzie z głową ponad, bo głębokość toto ma do kolan



Jak się zanurzy i trochę porusza




Dzisiaj pogoda jest bardzo przyjemna, może do weekendu się jeszcze poprawi



Reprezentacja na wątku rośnie w siłę! Pamiętam jak tu ze dwie-trzy osoby się przyznawały do pochodzenia z Trójmiasta



Myślę że pomysł wart rozważenia




Gdańsk Starówka- Restauracja Kresowa- fantastyczne jedzenie wschodnie, właścicielką jest babka z Nowosybirska i gotuje fenomenalnie A kwas chlebowy pierogi
Nie znam tej knajpki, będę musiała wypróbować
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 15:51   #727
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Nie śmierdzą Wam środku torebki Wittchen?
Ja kupiłam sobie tą https://www.sklep.wittchen.com/produ...ka-damska.html i capi niemiłosiernie nie wiem jak powalczyć z tym zapaszkiem
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-15, 16:02   #728
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Nie śmierdzą Wam środku torebki Wittchen?
Ja kupiłam sobie tą https://www.sklep.wittchen.com/produ...ka-damska.html i capi niemiłosiernie nie wiem jak powalczyć z tym zapaszkiem
Nie, obwąchałam nawet torebki mojej mamy i też nie Możesz kupić w Rossmanie zapach do torebki w saszetce
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 16:05   #729
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Nie, obwąchałam nawet torebki mojej mamy i też nie Możesz kupić w Rossmanie zapach do torebki w saszetce
To ja mam chyba pecha
Kuferek na kosmetyki, który u nich kupiłam, też capi w środku
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 16:08   #730
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
To ja mam chyba pecha
Kuferek na kosmetyki, który u nich kupiłam, też capi w środku
Ale czym?
Moje z wittchena są bezzapachowe,


Zaraz Majka wygra etap Tour de France!
Kilometr mu został.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 16:11   #731
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Ale czym?
Moje z wittchena są bezzapachowe,


Zaraz Majka wygra etap Tour de France!
Kilometr mu został.
Rybami
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-15, 17:42   #732
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
To dokladnie jak u mnie- torebki stoja na podlodze (nie mam poki co zamykanej szafy), wrzucam je do samochodu podrozujac, etc., a sa w naprawde swietnym stanie. Balam sie odksztalcen kupujac pierwsza sztuke, ale na szczescie nic takiego rowniez sie nie dzieje, niezaleznie ile do niej zapakuje
Ja uważam, że jako eko powinny być tańsze i tyle


Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Kontakt z panią Pauliną jest bardzo miły, kiedy w grę wchodzi sprzedaż, jak najbardziej Gorzej gdy dochodzi zwrot
Tego nie wiem i nie lubię uogólnień. Wypowiadam się tylko i wyłącznie na podstawie swoich doświadczeń z panią PS, a te mam ok.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 18:16   #733
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Nie śmierdzą Wam środku torebki Wittchen?
Ja kupiłam sobie tą https://www.sklep.wittchen.com/produ...ka-damska.html i capi niemiłosiernie nie wiem jak powalczyć z tym zapaszkiem

Ja mam trzy torebki skórzane Wittchen, kuferek na kosmetyki i żadna z tych rzeczy nie śmierdzi. Być może te ze "skóry ekologicznej" tak mają albo masz po prostu pecha i Twój egzemplarz jest "wadliwy"
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 18:45   #734
impaula
Raczkowanie
 
Avatar impaula
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 100
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Nie śmierdzą Wam środku torebki Wittchen?
Ja kupiłam sobie tą https://www.sklep.wittchen.com/produ...ka-damska.html i capi niemiłosiernie nie wiem jak powalczyć z tym zapaszkiem
Moja śmierdziała i to strasznie, takim typowym zapachem skóry eko, ale przez dwa dni się wywietrzyła i już jest ok
impaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 18:53   #735
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez impaula Pokaż wiadomość
fablous, ładna, klasyczna, oglądałam je wczoraj w sklepie, porządnie wyglądają
mam nadzieję, że i mi na żywo się spodoba

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Ja ją kupiłam kilka dni temu za 339zł Potrzebowałam czarnej, skórzanej torebki więc padło na Wittchen. Jestem z niej bardzo zadowolona. Jest nie da za duża, nie za mała. Bardzo dobrze wykonana, sztywna. Z mojej strony polecam.
Też ją kliknęłam za 339zł. Myślę, że jak na tak klasyczną i uniwersalną torebkę ze skóry to chyba dobra cena
Ona nie ma długiego paska prawda?

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

wygląda bardzo ładnie ładna, miejska torebka. Choć skóra licowa... hm, ja wolę saffiano, bo jest bardziej wytrzymała, nawet jeśli coś się zarysuje (choć moim torebkom z tym wykończeniem się to nie zdarzyło), to nie będzie widać, a gładka licowa... Zależy co lubisz i jak się obchodzisz
Wydaje mi się, że to właśnie skóra typu saffiano
Poniżej zdjęcia zapożyczone z ig gdzie widać lepiej strukturę.

Moja torba już do mnie leci, jutro kurier przywiezie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wittchen 2.jpg (97,6 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wittchen 3.jpg (100,0 KB, 68 załadowań)
__________________


Edytowane przez fablous
Czas edycji: 2015-07-15 o 18:54
fablous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 18:54   #736
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość

Ja mam trzy torebki skórzane Wittchen, kuferek na kosmetyki i żadna z tych rzeczy nie śmierdzi. Być może te ze "skóry ekologicznej" tak mają albo masz po prostu pecha i Twój egzemplarz jest "wadliwy"
Cytat:
Napisane przez impaula Pokaż wiadomość
Moja śmierdziała i to strasznie, takim typowym zapachem skóry eko, ale przez dwa dni się wywietrzyła i już jest ok
Wyprałam podszewkę może to coś pomoże
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 19:03   #737
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość


Też ją kliknęłam za 339zł. Myślę, że jak na tak klasyczną i uniwersalną torebkę ze skóry to chyba dobra cena
Ona nie ma długiego paska prawda?


Wydaje mi się, że to właśnie skóra typu saffiano
Poniżej zdjęcia zapożyczone z ig gdzie widać lepiej strukturę.

Moja torba już do mnie leci, jutro kurier przywiezie
Pasek nie jest długi ale można z powodzeniem nosić na ramieniu. Torebka jest wykonana z matowej skóry naturalnej saffiano.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 20:35   #738
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Też ją kliknęłam za 339zł. Myślę, że jak na tak klasyczną i uniwersalną torebkę ze skóry to chyba dobra cena
Ona nie ma długiego paska prawda?
Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Pasek nie jest długi ale można z powodzeniem nosić na ramieniu. Torebka jest wykonana z matowej skóry naturalnej saffiano.
Mam taką w brązie, bardzo ją lubię.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 21:18   #739
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Piękna ta Wasza czarna torba z Wittchen, wielka szkoda że nie mam teraz na nią funduszy
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-15, 21:58   #740
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja uważam, że jako eko powinny być tańsze i tyle




Tego nie wiem i nie lubię uogólnień. Wypowiadam się tylko i wyłącznie na podstawie swoich doświadczeń z panią PS, a te mam ok.
Oczywiście jak najbardziej to rozumiem. Masz prawo do swojego zdania i do dalszych zakupów u pani Pauliny Ty wypowiadasz swoje zdanie, a ja czytając opinie wielu dziewcząt z wizażu - w tym cytatów wyciągniętych z wypowiedzi pani Pauliny - swoje. Nie wydaje mi się bym uogólniała, jednak po doświadczeniach dziewcząt ze zwrotami wolę nie przekonywać się na własnej skórze Wydaje mi się jasne, że przy sprzedaży swoich torebek nie robi takich szopek, wtedy kontakt zapewne jest miły i idealny - zależy jej, żeby je sprzedać, wiadomo, więc to zachowanie jest zupełnie naturalne dla sprzedawcy. Dlatego według mnie więcej świadczy o sprzedawcy zachowanie przy ewentualnym zwrocie czy reklamacji, a pani Paulina nie raz i nie dwa pokazała, że w takim wypadku kompletnie brak jej klasy. Nie widzę w tym uogólnienia
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 08:48   #741
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Oczywiście jak najbardziej to rozumiem. Masz prawo do swojego zdania i do dalszych zakupów u pani Pauliny Ty wypowiadasz swoje zdanie, a ja czytając opinie wielu dziewcząt z wizażu - w tym cytatów wyciągniętych z wypowiedzi pani Pauliny - swoje. Nie wydaje mi się bym uogólniała, jednak po doświadczeniach dziewcząt ze zwrotami wolę nie przekonywać się na własnej skórze Wydaje mi się jasne, że przy sprzedaży swoich torebek nie robi takich szopek, wtedy kontakt zapewne jest miły i idealny - zależy jej, żeby je sprzedać, wiadomo, więc to zachowanie jest zupełnie naturalne dla sprzedawcy. Dlatego według mnie więcej świadczy o sprzedawcy zachowanie przy ewentualnym zwrocie czy reklamacji, a pani Paulina nie raz i nie dwa pokazała, że w takim wypadku kompletnie brak jej klasy. Nie widzę w tym uogólnienia
Też jestem zdania że trzeba zachować twarz w takich sytuacjach, a może przede wszystkim w takich sytuacjach. A tutaj Pani Paulina wręcz oskarżyła swoją klientkę o oszustwo. Nie zainteresowała się tematem, gdy przedstawiono jej racjonalne argumenty, że paczka była najprawdopodobniej otwarta po wysłaniu sądząc po stanie w jakim torebka i samo opakowanie dotarło. A poziom rozmowy był naprawdę poniżej jakiejkolwiek krytyki. Plus ignorancja polskiego prawa - no prowadząc biznes nie tak to się robi.

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to właśnie skóra typu saffiano
Poniżej zdjęcia zapożyczone z ig gdzie widać lepiej strukturę.

Moja torba już do mnie leci, jutro kurier przywiezie
Piękna Gratuluję. Myślałam że to skóra gładka i nie podniecałam się. Ale jak safiano..narobiłaś mi na nią ochoty.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Jest jakiś bon na pierwsze zakupy w Wittchen?
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 10:17   #742
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość



Piękna Gratuluję. Myślałam że to skóra gładka i nie podniecałam się. Ale jak safiano..narobiłaś mi na nią ochoty.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Jest jakiś bon na pierwsze zakupy w Wittchen?

Właśnie przed chwilkę kurier mi ją przywiózł i jest
Piękne wykonanie, dbałość o każdy szczegół. Skóra Saffiano, zlote okucia. Zamek chodzi bez problemu, rączki idealnej długości. Jestem zachwycona


Dostałam bony na zakupy ale obowiązują tylko na nową kolekcję.
Na wyprzedaż jest kod odejmujący 20zł - AF20ZA200KR
Zawsze to coś
__________________


Edytowane przez fablous
Czas edycji: 2015-07-16 o 11:28
fablous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 10:19   #743
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Ja jestem zła na Wittchen, bo odrzucili moją reklamację, ponieważ uznali, że to normalne zużycie! Po nieco ponad pół roku. Na pierwszym zdjęciu - pusta, na drugim wypchana. Kupiłam tę torebkę, bo chciałam mieć skórzaną, elegancką, która w niezmienionym kształcie wytrzyma kilka sezonów...

Podobnie z zegarkiem Lorusa starł się niesamowicie... oczywiście ścieranie się powłoki nie podlega gwarancji... zegarek za 300zł. Macie jakiś pomysł czy mogłabym go gdzieś oddać do "renowacji"? Pokryliby go gdzieś jakimś nowym kolorem, cokolwiek?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wittch.jpg (49,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wittchen.jpg (119,9 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lorus.jpg (82,0 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lorus3.jpg (52,5 KB, 49 załadowań)
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 10:39   #744
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Właśnie przed chwilkę kurier mi ją przywiózł i jest : love:
Piękne wykonanie, dbałość o każdy szczegół. Skóra Saffiano, zlote okucia. Zamek chodzi bez problemu, rączki idealnej długości. Jestem zachwycona


Dostałam bony na zakupy ale obowiązują tylko na nową kolekcję.
Na wyprzedaż jest kod odejmujący 20zł - AF20ZA200KR
Zawsze to coś
O, dziękuję. Bo chyba zdecyduję się na nią (Twoja wina ) Mam -50zł z newslettera ale standardowo nie obejmuje przecenionych.
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 10:43   #745
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
O, dziękuję. Bo chyba zdecyduję się na nią (Twoja wina ) Mam -50zł z newslettera ale standardowo nie obejmuje przecenionych.
Ja widziałam tę co ma fablous na żywo jak odbierałam swoją z reklamacji, bardzo fajnie wygląda i musi być wygodniejsza niż moja, bo jest pozioma bardzo przypomina jet seta.

Mnie nie wszedł ten kod odejmujący 20zł na przecenione, a chciałam na tę torebkę carpaibex
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 11:04   #746
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Mnie nie wszedł ten kod odejmujący 20zł na przecenione, a chciałam na tę torebkę carpaibex
Może cena za niska?
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 11:27   #747
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
O, dziękuję. Bo chyba zdecyduję się na nią (Twoja wina ) Mam -50zł z newslettera ale standardowo nie obejmuje przecenionych.

Mea culpa
Ale zobaczysz, będziesz zadowolona, więc nie poczuwam się do winy


Kurier przywiózł mi ją dziś do pracy, koleżanki z biura też są nią zachwycone

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ja widziałam tę co ma fablous na żywo jak odbierałam swoją z reklamacji, bardzo fajnie wygląda i musi być wygodniejsza niż moja, bo jest pozioma bardzo przypomina jet seta.

Mnie nie wszedł ten kod odejmujący 20zł na przecenione, a chciałam na tę torebkę carpaibex

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Może cena za niska?

Tak, ten kod działa przy zakupach powyżej 200zł
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 12:16   #748
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Ja tak piszę sobie do was od kilku dni, a zapomniałam się przywitać W tamtym roku bodajże we wrześniu i listopadzie się udzielałam, a potem nie wiem dlaczego zniknęłam. Ale zostaję z wami na dobre bo samo podczytywanie nie daje mi satysfakcji
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 12:24   #749
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Kusicie torebkami! opieram się póki co, ale nie wiem jak długo!

Szukam sandałów :/ Miałam fajne upatrzone z neściora, ale zanim się zdecydowałam to mi rozmiar wykupili


Miszona witaj na pokładzie!
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 12:26   #750
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Szukam sandałów :/ Miałam fajne upatrzone z neściora, ale zanim się zdecydowałam to mi rozmiar wykupili
Dlatego kliknęłam tą torebkę, bo u mnie często na myśleniu się kończy a potem żałuję że nie kupiłam.

Jakby dzisiaj nadali to jutro albo w sobotę powinna już u mnie być.
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-18 14:57:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.