Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-16, 12:31   #751
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Wyprałam podszewkę może to coś pomoże
I jak? Nie śmierdzi już?


Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Mam taką w brązie, bardzo ją lubię.
Mnie kusiła granatowa ale czarna była tańsza. Poza tym nie mam w tym kolorze skórzanej, mieszczącej format A4 więc bez wahania kupiłam. Brązowa też jest ładna. Najchętniej wszystkie bym u siebie widziała
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 12:47   #752
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Mnie kusiła granatowa ale czarna była tańsza. Poza tym nie mam w tym kolorze skórzanej, mieszczącej format A4 więc bez wahania kupiłam. Brązowa też jest ładna. Najchętniej wszystkie bym u siebie widziała
Ja w sumie najbardziej widziałabym szarą w mojej szafie. Ale..zacznę od czarnej. Chcę i w torebkach zrobić wreszcie porządek i zainwestować trochę w tą część garderoby.
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 12:58   #753
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ja w sumie najbardziej widziałabym szarą w mojej szafie. Ale..zacznę od czarnej. Chcę i w torebkach zrobić wreszcie porządek i zainwestować trochę w tą część garderoby.
Ja ostatnio zrobiłam porządek z torebkami i zostawiłam tylko 5 których najczęściej używam. Reszta poszła w świat. Stwierdziłam, że wolę mieć mniej, a lepsze jakościowo i trochę droższe. Także teraz poluję na jakąś w granacie i brązie. Marzy mi się jeszcze duża z Goshico w pastelowych kolorach ale poczekam do następnej wiosny.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 17:52   #754
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Podobnie z zegarkiem Lorusa starł się niesamowicie... oczywiście ścieranie się powłoki nie podlega gwarancji... zegarek za 300zł. Macie jakiś pomysł czy mogłabym go gdzieś oddać do "renowacji"? Pokryliby go gdzieś jakimś nowym kolorem, cokolwiek?
Ile czasu go nosisz?
Swego czasu żałowałam, że właśnie nie kupiłam Lorusa zamiast Korsa, bo jednak 3 razy tańszy, ale skoro tak się ściera, to całe szczęście. Korsa mam prawie trzy lata, wygląda jak nowy. A użytkuję średnio co drugi dzień.

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Właśnie przed chwilkę kurier mi ją przywiózł i jest
Piękne wykonanie, dbałość o każdy szczegół. Skóra Saffiano, zlote okucia. Zamek chodzi bez problemu, rączki idealnej długości. Jestem zachwycona
Ale narobiłaś smaka na te torebkę. Kliknęłabym, ale nie, mam brązową. Wystarczy.

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Chcę i w torebkach zrobić wreszcie porządek i zainwestować trochę w tą część garderoby.
Ja akurat większość kasy lokuję w torebkach i butach. Wiadomo, pasują czy schudnę czy zgrubnę.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 22:45   #755
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Też jestem zdania że trzeba zachować twarz w takich sytuacjach, a może przede wszystkim w takich sytuacjach. A tutaj Pani Paulina wręcz oskarżyła swoją klientkę o oszustwo. Nie zainteresowała się tematem, gdy przedstawiono jej racjonalne argumenty, że paczka była najprawdopodobniej otwarta po wysłaniu sądząc po stanie w jakim torebka i samo opakowanie dotarło. A poziom rozmowy był naprawdę poniżej jakiejkolwiek krytyki. Plus ignorancja polskiego prawa - no prowadząc biznes nie tak to się robi.

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------


Piękna Gratuluję. Myślałam że to skóra gładka i nie podniecałam się. Ale jak safiano..narobiłaś mi na nią ochoty.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Jest jakiś bon na pierwsze zakupy w Wittchen?
Dokładnie tak! Myślę, że sporo wizażanek zniechęciła do siebie, a przez to- i do swoich torebek.
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 00:02   #756
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Ile czasu go nosisz?
Swego czasu żałowałam, że właśnie nie kupiłam Lorusa zamiast Korsa, bo jednak 3 razy tańszy, ale skoro tak się ściera, to całe szczęście. Korsa mam prawie trzy lata, wygląda jak nowy. A użytkuję średnio co drugi dzień.



Ale narobiłaś smaka na te torebkę. Kliknęłabym, ale nie, mam brązową. Wystarczy.



Ja akurat większość kasy lokuję w torebkach i butach. Wiadomo, pasują czy schudnę czy zgrubnę.
Na początku nosiłam codziennie, z czasem rzadziej. Zaczął się ścierac chyba po 2 mies... zresztą zauważyła to najpierw moja koleżanka. A nie moczulam go, nie pryskalam perfumami... żenada :/
ale ja wybrałam lorusa,bo w internecie miał dobre opinie, właśnie, że się nie ściera. Moze z powłoką w kolorze różowego złota jest inaczej
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 08:52   #757
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Na początku nosiłam codziennie, z czasem rzadziej. Zaczął się ścierac chyba po 2 mies... zresztą zauważyła to najpierw moja koleżanka. A nie moczulam go, nie pryskalam perfumami... żenada :/
ale ja wybrałam lorusa,bo w internecie miał dobre opinie, właśnie, że się nie ściera. Moze z powłoką w kolorze różowego złota jest inaczej

2 miesiące?? Ale porażka! :/
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-17, 22:50   #758
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Oczywiście jak najbardziej to rozumiem. Masz prawo do swojego zdania i do dalszych zakupów u pani Pauliny Ty wypowiadasz swoje zdanie, a ja czytając opinie wielu dziewcząt z wizażu - w tym cytatów wyciągniętych z wypowiedzi pani Pauliny - swoje. Nie wydaje mi się bym uogólniała, jednak po doświadczeniach dziewcząt ze zwrotami wolę nie przekonywać się na własnej skórze Wydaje mi się jasne, że przy sprzedaży swoich torebek nie robi takich szopek, wtedy kontakt zapewne jest miły i idealny - zależy jej, żeby je sprzedać, wiadomo, więc to zachowanie jest zupełnie naturalne dla sprzedawcy. Dlatego według mnie więcej świadczy o sprzedawcy zachowanie przy ewentualnym zwrocie czy reklamacji, a pani Paulina nie raz i nie dwa pokazała, że w takim wypadku kompletnie brak jej klasy. Nie widzę w tym uogólnienia
To zachowanie, o którym piszesz, że sprzedająca jest miła, bo chce sprzedać swój wyrób, również było na wątku zarowym poruszane i kilka dziewczyn wypowiedziało się, że kontakt nie był miły, według nich, więc teoria upada. Pewnie, że w necie są opinie na plus, jak i na minus, jak zawsze i wszędzie. Wątek zarowy nie jest dla mnie osobiście reprezentatywny opieram się tylko i wyłącznie na moim kontakcie z panią PS i na mojej ocenie jej torebki
Jak dla mnie w tym temacie wyczerpałam już swoją wiedzę


Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ja jestem zła na Wittchen, bo odrzucili moją reklamację, ponieważ uznali, że to normalne zużycie! Po nieco ponad pół roku. Na pierwszym zdjęciu - pusta, na drugim wypchana. Kupiłam tę torebkę, bo chciałam mieć skórzaną, elegancką, która w niezmienionym kształcie wytrzyma kilka sezonów...
Ja mogę polecić torebki Batycki jedną, sztywną mam od ponad 10 lat i poza rączkami, które sobie wymieniłam, wygląda, jak nowa, a swego czasu użytkowałam ją bardzo często


Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Podobnie z zegarkiem Lorusa starł się niesamowicie... oczywiście ścieranie się powłoki nie podlega gwarancji... zegarek za 300zł. Macie jakiś pomysł czy mogłabym go gdzieś oddać do "renowacji"? Pokryliby go gdzieś jakimś nowym kolorem, cokolwiek?
Ja mam zegarek Tissota ze stali szlachetnej i raz na rok chodzę do zegarmistrza na czyszczenie rysek. Z Twoim też bym poszła do dobrego zegarmistrza. Ze swojej strony mogę Ci doradzić, jeśli takowego nie masz, żebyś poszła do Kruka i powiedziała, że masz zegarek od nich (może być dajmy na to ten Tissot) i chcesz go oddać do czyszczenia, a jest już dawno po gwarancji. Oni mają listę współpracujących z nimi zegarmistrzów i podadzą Ci sprawdzonego i idź do takiego. Nie używam złotych rzeczy, ale myślę, że dobry zegarmistrz coś zaradzi. Z tym, że ja za renowację i czyszczenie mojego płacę ok. 100 zł, więc nie wiem czy to byłoby dla Ciebie opłacalne.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2015-07-17 o 22:54
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 23:00   #759
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
To zachowanie, o którym piszesz, że sprzedająca jest miła, bo chce sprzedać swój wyrób, również było na wątku zarowym poruszane i kilka dziewczyn wypowiedziało się, że kontakt nie był miły, według nich, więc teoria upada. Pewnie, że w necie są opinie na plus, jak i na minus, jak zawsze i wszędzie. Wątek zarowy nie jest dla mnie osobiście reprezentatywny opieram się tylko i wyłącznie na moim kontakcie z panią PS i na mojej ocenie jej torebki
Jak dla mnie w tym temacie wyczerpałam już swoją wiedzę




Ja mogę polecić torebki Batycki jedną, sztywną mam od ponad 10 lat i poza rączkami, które sobie wymieniłam, wygląda, jak nowa, a swego czasu użytkowałam ją bardzo często




Ja mam zegarek Tissota ze stali szlachetnej i raz na rok chodzę do zegarmistrza na czyszczenie rysek. Z Twoim też bym poszła do dobrego zegarmistrza. Ze swojej strony mogę Ci doradzić, jeśli takowego nie masz, żebyś poszła do Kruka i powiedziała, że masz zegarek od nich (może być dajmy na to ten Tissot) i chcesz go oddać do czyszczenia, a jest już dawno po gwarancji. Oni mają listę współpracujących z nimi zegarmistrzów i podadzą Ci sprawdzonego i idź do takiego. Nie używam złotych rzeczy, ale myślę, że dobry zegarmistrz coś zaradzi. Z tym, że ja za renowację i czyszczenie mojego płacę ok. 100 zł, więc nie wiem czy to byłoby dla Ciebie opłacalne.
Opinie na plus, jak i na minus są, to powszechne. Jednak ja się odwołuję do wypowiedzi pani Pauliny, nie tylko do opinii. Wydaje mi się, że gdybyś przeczytała tę wypowiedź to miałabyś podobne zdanie Wg mnie zachowała się bardzo nieelegancko i nie wierzę, że znajdę osobę, która stwierdziłaby inaczej. Zresztą- są zwolennicy, jak i przeciwnicy, rozumiem, nic mi do tego. Bardziej zdziwiłam się, że skierowałaś do mnie słowa, że nie lubisz uogólnień, a ja nie czuję jakbym uogólniała cokolwiek, więc nie do końca rozumiem skąd ten sąd

Edytowane przez naciulatko
Czas edycji: 2015-07-17 o 23:01
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 11:04   #760
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
2 miesiące?? Ale porażka! :/
A no

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
To zachowanie, o którym piszesz, że sprzedająca jest miła, bo chce sprzedać swój wyrób, również było na wątku zarowym poruszane i kilka dziewczyn wypowiedziało się, że kontakt nie był miły, według nich, więc teoria upada. Pewnie, że w necie są opinie na plus, jak i na minus, jak zawsze i wszędzie. Wątek zarowy nie jest dla mnie osobiście reprezentatywny opieram się tylko i wyłącznie na moim kontakcie z panią PS i na mojej ocenie jej torebki
Jak dla mnie w tym temacie wyczerpałam już swoją wiedzę




Ja mogę polecić torebki Batycki jedną, sztywną mam od ponad 10 lat i poza rączkami, które sobie wymieniłam, wygląda, jak nowa, a swego czasu użytkowałam ją bardzo często




Ja mam zegarek Tissota ze stali szlachetnej i raz na rok chodzę do zegarmistrza na czyszczenie rysek. Z Twoim też bym poszła do dobrego zegarmistrza. Ze swojej strony mogę Ci doradzić, jeśli takowego nie masz, żebyś poszła do Kruka i powiedziała, że masz zegarek od nich (może być dajmy na to ten Tissot) i chcesz go oddać do czyszczenia, a jest już dawno po gwarancji. Oni mają listę współpracujących z nimi zegarmistrzów i podadzą Ci sprawdzonego i idź do takiego. Nie używam złotych rzeczy, ale myślę, że dobry zegarmistrz coś zaradzi. Z tym, że ja za renowację i czyszczenie mojego płacę ok. 100 zł, więc nie wiem czy to byłoby dla Ciebie opłacalne.
To super jakość tej torebki, którą masz chociaż nie wiem czy na moją kieszeń muszę zajrzeć.
Hmm 100zl jeśli odrzuca reklamację to 1/3 wartości zegarka,ale przecież go nie wrzucę jeśli mechanizm jest ok. Jeszcze gdyby starlo się całkowicie to przynajmniej byłoby brązowe złoto zamiast różowego a nie tak s łatki...

Na dodatek wczoraj złamał mi się obcas,na szczęście byłam niedaleko ZT i było jeszcze 30min do zamknięcia jak tam dotarłam... nie było czasu na szukanie różnych sklepów, wiedzialam gdzie jest Zara więc wparowalam tam i nic z wyprzedaży fajnego nie znalazłam... kupiłam sandałki w regularnej cenie,a w tym miesiącu mi to bardzo nie na rękę

Długa sukienka z h&m,którą pokazywałam -śliczna, ale znalazlam mini dziurki na niej więc do zwrotu - zamówiłam drugą taką samą, bo tamta leżała naprawdę fajnie i... trn sam rozmiar na metce, ale jest dużo większa jakiegoś pecha mam ostatnio
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 17:03   #761
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
To super jakość tej torebki, którą masz chociaż nie wiem czy na moją kieszeń muszę zajrzeć.
Jeśli chcesz to zrobię zdjęcie i sama zobaczysz, jak wygląda. A ma ok.10 lat, z tym, że ostatnie 2, 3 lata leży w szafie

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Hmm 100zl jeśli odrzuca reklamację to 1/3 wartości zegarka,ale przecież go nie wrzucę jeśli mechanizm jest ok. Jeszcze gdyby starlo się całkowicie to przynajmniej byłoby brązowe złoto zamiast różowego a nie tak s łatki...

Na dodatek wczoraj złamał mi się obcas,na szczęście byłam niedaleko ZT i było jeszcze 30min do zamknięcia jak tam dotarłam... nie było czasu na szukanie różnych sklepów, wiedzialam gdzie jest Zara więc wparowalam tam i nic z wyprzedaży fajnego nie znalazłam... kupiłam sandałki w regularnej cenie,a w tym miesiącu mi to bardzo nie na rękę
Nie mam pojęcia co Ci odpowiedzą w reklamacji, różne kwiatki widziałam, typu: naturalne zużycie czy jakoś tak. Trzymam kciuki za pozytywne rozpatrzenie jej! jeśli by się jednak nie udało to spróbuj z zegarmistrzem

niestety niektóre "przygody" idą lawinowo.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-18, 17:46   #762
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Apropos torebek Pauliny Schaedel to osobiście uważam, ze wypromowały je blogerki. I osoby znane...
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 18:26   #763
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Zamówiłam sobie pierwsze w życiu melissy, sandałki. Długo się opierałam, ciekawe co będzie.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 20:43   #764
justytynka
Zadomowienie
 
Avatar justytynka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Mam pytanie apropo reklamacji towaru: Czy jak kupiłam bluzkę rok temu i teraz wygląda jak szmata bo się rozciągnęła i zmechaciła pomimo prawidłowego prania to reklamacja powinna zostać rozpatrzona pozytywnie? W Bershce odrzucili mi i uzasadnili to tak, że to normalne, że bluzka się mechaci... odwołałam się bo moim zdaniem skoro mam 2 lata gwarancji na towar to przez 2 lata bluzka powinna wyglądać normalnie.

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie pierwsze w życiu melissy, sandałki. Długo się opierałam, ciekawe co będzie.
Jak dotrą to koniecznie zdaj relację i pokaż foto
__________________
Instagram
justytynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 07:12   #765
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Mam pytanie apropo reklamacji towaru: Czy jak kupiłam bluzkę rok temu i teraz wygląda jak szmata bo się rozciągnęła i zmechaciła pomimo prawidłowego prania to reklamacja powinna zostać rozpatrzona pozytywnie? W Bershce odrzucili mi i uzasadnili to tak, że to normalne, że bluzka się mechaci... odwołałam się bo moim zdaniem skoro mam 2 lata gwarancji na towar to przez 2 lata bluzka powinna wyglądać normalnie.
Wg mnie powinni rozpatrzyć pozytywnie. Wiadomo, że produkty zużywają się, ale bez przesady, w rok nie powinna wyglądać jak szmata. Bardzo rzadko coś reklamuję, a jak reklamuje to następuje to na ogół po pierwszym praniu (np.w Zarowych jeansach szwy poprzekręcały się), ale zawsze koloryzuje nieco temat. Po pierwsze mówię że prana i użytkowana zgodnie z metką, dwa..nawet jeśli założyłam coś pięć razy, mówię że dwa Właśnie ze względu na to, że po roku absolutnie powinni przyjąć reklamacje, ale w wielu sklepach tego nie robią, a że w naszym kraju większość ludzi nie zna swoich praw, no to odpuszczają a oni zarabiają Osobiście nie reklamuję jakiś głupich t-shirtów za 10zł. Bo kupowałam w sinsayu z braku laku i szybko przestały wyglądać. I to był pierwszy i ostatni zakup u nich.

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Przyszła wczoraj torebka Wittchena i Jest chemia między nami. I zdecydowałam się wreszcie na model New Balance i kliknęłam.
__________________


Edytowane przez sskers
Czas edycji: 2015-07-19 o 07:15
sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 08:15   #766
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Mam pytanie apropo reklamacji towaru: Czy jak kupiłam bluzkę rok temu i teraz wygląda jak szmata bo się rozciągnęła i zmechaciła pomimo prawidłowego prania to reklamacja powinna zostać rozpatrzona pozytywnie? W Bershce odrzucili mi i uzasadnili to tak, że to normalne, że bluzka się mechaci... odwołałam się bo moim zdaniem skoro mam 2 lata gwarancji na towar to przez 2 lata bluzka powinna wyglądać normalnie.

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------



Jak dotrą to koniecznie zdaj relację i pokaż foto
Normalnie też bym Ci odpowiedziała, że powinni uznać, chociaż rok jak na bluzkę z bershki to i tak długo
Mnie w wittchenie załatwili tym, że to normalne i indywidualne zużycie zastanawiam się czy nie napisać ze zdjęciami do konsultana UOKiK,ale nie wiem czy jest sens zawracać im głowę
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz to zrobię zdjęcie i sama zobaczysz, jak wygląda. A ma ok.10 lat, z tym, że ostatnie 2, 3 lata leży w szafie



Nie mam pojęcia co Ci odpowiedzą w reklamacji, różne kwiatki widziałam, typu: naturalne zużycie czy jakoś tak. Trzymam kciuki za pozytywne rozpatrzenie jej! jeśli by się jednak nie udało to spróbuj z zegarmistrzem

niestety niektóre "przygody" idą lawinowo.
Chętnie, możesz pokazać
Jestem prawie pewna, że stwierdzą, że to normalne użytkowanie albo niewłaściwe... że np. pryskałam perfumami. Albo, że mam żrący pot
Jeśli kupię kiedykolwiek następnego lorusa, to będzie srebrny...
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 09:38   #767
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość


Przyszła wczoraj torebka Wittchena i Jest chemia między nami. I zdecydowałam się wreszcie na model New Balance i kliknęłam.
Które wybrałaś? Ja moje uwielbiam
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 10:17   #768
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Które wybrałaś? Ja moje uwielbiam
Te z załącznika, WR996EA. Chciałam miętowe 996 PMI ale nigdzie nie znalazłam. Są na allegro, ale z tego co przegrzebałam ściągane z Chin/Tajwanu i sporo ludzi podważa ich oryginalność.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty,klasyka,new-balance-wr996ea,326707243-big.jpg (138,0 KB, 70 załadowań)
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 10:26   #769
ona679
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 91
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Wg mnie powinni rozpatrzyć pozytywnie. Wiadomo, że produkty zużywają się, ale bez przesady, w rok nie powinna wyglądać jak szmata. Bardzo rzadko coś reklamuję, a jak reklamuje to następuje to na ogół po pierwszym praniu (np.w Zarowych jeansach szwy poprzekręcały się), ale zawsze koloryzuje nieco temat. Po pierwsze mówię że prana i użytkowana zgodnie z metką, dwa..nawet jeśli założyłam coś pięć razy, mówię że dwa Właśnie ze względu na to, że po roku absolutnie powinni przyjąć reklamacje, ale w wielu sklepach tego nie robią, a że w naszym kraju większość ludzi nie zna swoich praw, no to odpuszczają a oni zarabiają Osobiście nie reklamuję jakiś głupich t-shirtów za 10zł. Bo kupowałam w sinsayu z braku laku i szybko przestały wyglądać. I to był pierwszy i ostatni zakup u nich.

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Przyszła wczoraj torebka Wittchena i Jest chemia między nami. I zdecydowałam się wreszcie na model New Balance i kliknęłam.
Można prosić o link do tej torby?
ona679 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-19, 11:20   #770
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Te z załącznika, WR996EA. Chciałam miętowe 996 PMI ale nigdzie nie znalazłam. Są na allegro, ale z tego co przegrzebałam ściągane z Chin/Tajwanu i sporo ludzi podważa ich oryginalność.
Fajne, ja mam bordowe właśnie z allegro, bo nigdzie takich nie mogłam znaleźć i przyszły oryginalne na szczęście.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 11:51   #771
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez ona679 Pokaż wiadomość
Można prosić o link do tej torby?
https://www.sklep.wittchen.com/produ...ka-damska.html
Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Fajne, ja mam bordowe właśnie z allegro, bo nigdzie takich nie mogłam znaleźć i przyszły oryginalne na szczęście.
Mogę prosić link na pw? Tak na przyszłość jakbym chciała jeszcze jakieś kupić
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 12:19   #772
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Te z załącznika, WR996EA. Chciałam miętowe 996 PMI ale nigdzie nie znalazłam. Są na allegro, ale z tego co przegrzebałam ściągane z Chin/Tajwanu i sporo ludzi podważa ich oryginalność.
Świetne Też będę musiała kupić sobie jakieś sportowe obuwie bo moje czerwone Reeboki od września będę zabierała na siłownię. Skoro tak tu wszyscy zachwalają New Balance to pewnie sama się na nie skuszę
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 12:29   #773
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Fajne, ja mam bordowe właśnie z allegro, bo nigdzie takich nie mogłam znaleźć i przyszły oryginalne na szczęście.
Ja też mogę prosić o link? Szukam od dawna bordowych NB, ale to jakaś masakra

Ja mam Wittchena z Lidla (czarnego, a la Jet Set) i jestem bardzi zadowolona, cały czas z nim chodzę. Aktualnie mam 3 większe torebki i tyle mi starcza, szczególnie, że nie lubię się przepakowywać z jednej do drugiej.

O, ewentualnie jeśli ktoś ma małą stopę - http://www.schuh.eu/womens-burgundy-...sh/1977203250/

sklep zaufany, przesyłka 5 euro, więc cena całkiem całkiem wychodzi ja niestety potrzebuję 39

Edytowane przez Fionaaa
Czas edycji: 2015-07-19 o 12:37
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 12:48   #774
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Proszę o niepokazywanie już torebki z wittchena, bo rozbiję moją skarbonkę z kasą na wakacje.

Poszukać muszę kostiumu na duży biust.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 13:03   #775
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Świetne Też będę musiała kupić sobie jakieś sportowe obuwie bo moje czerwone Reeboki od września będę zabierała na siłownię. Skoro tak tu wszyscy zachwalają New Balance to pewnie sama się na nie skuszę
Jak dla mnie są przede wszystkim świetnie wyprofilowane! Przez co są mega przewygodne. Więc wg mnie warto się nimi zainteresować. Tylko można najpier podejść do stacjonarnego (jeśli się ma) pomierzyć bo ja normalnie noszę 37 a w NB 36 lub 36,5 sa dobre.

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Proszę o niepokazywanie już torebki z wittchena, bo rozbiję moją skarbonkę z kasą na wakacje.

Poszukać muszę kostiumu na duży biust.
Ja właśnie przegrzebuję internety za kostiumem Jak jest już jakiś fajny fason, to kolory pstrokate. Jak kolory są fajne, to fason do Ewentualnie kosztuje $ monet.
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 13:11   #776
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Jak dla mnie są przede wszystkim świetnie wyprofilowane! Przez co są mega przewygodne. Więc wg mnie warto się nimi zainteresować. Tylko można najpier podejść do stacjonarnego (jeśli się ma) pomierzyć bo ja normalnie noszę 37 a w NB 36 lub 36,5 sa dobre.
To jest prawda
Myślałam, że w Conversach jest wygodnie, ale na dłuższych spacerach NB sprawdzają się 2 razy lepiej.

Wysłałam wam PW.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 14:48   #777
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Proszę o niepokazywanie już torebki z wittchena, bo rozbiję moją skarbonkę z kasą na wakacje.

Poszukać muszę kostiumu na duży biust.
Daj znać jak coś znajdziesz. Kupiłam już jeden w tym roku, ale przydałby się zapasowy na wakacje.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 17:01   #778
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
To jest prawda
Myślałam, że w Conversach jest wygodnie, ale na dłuższych spacerach NB sprawdzają się 2 razy lepiej.

Wysłałam wam PW.
Nic nie dostałam
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 17:05   #779
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Nic nie dostałam
A teraz?
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 18:23   #780
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
I jak? Nie śmierdzi już?
Śmierdzi to ta eko skóra wietrzy się już 3 dzień !!!!!
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-18 14:57:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.