Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-25, 18:14   #871
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ja robię depilatorem w domowym zaciszu, a obecnie zastanawiam się nad kupnem IPL z Remingtona
Mnie niestety wrastają po depilatorze włosy, czego bym nie próbowała. Właśnie nad IPL też intensywnie myślę. Męcz dalej dziewczyny na Zarowym o rezultaty.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 18:41   #872
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Na to tylko jedna rada - depilacja
Teraz raczej depiluję, ale do tej pory wrastały mi włoski strasznie (chociaż po ostatniej depilacji odpukać nie, więc liczę na to, że się uspokoiło). Tyle, że po depilacji to znowu mam czerwone kropki, które się długo goją, więc to też tak estetycznie nie wygląda, aleee dostałam jakiś spray od dermatologa na podrażnienia skóry i coś robi. Ale mimo wszystko, czy gole, czy depiluję nogi jak z okładki nie są.

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ja jak mam lenia, np. w tym roku i nie depiluję się tylko golę to też mam kropki, mimo że nie mam ani cienkiej ani delikatnej skóry. Po depilacji natomiast nie ma tego efektu, bo nie ma włosa. Więc no..ogólnie po depilowaniu nogi są dużo ładniejsze. Ja robię depilatorem w domowym zaciszu, a obecnie zastanawiam się nad kupnem IPL z Remingtona
I też właśnie się zastanawiam nad tym IPL (albo z Phillipsa), ale tu znowu biorę leki światłoczułe, więc jak się pytałam w salonie o laser czy fotoepilacje to nie mogłam.
Ogółem już przywykłam do myśli, że nie będę mieć nóg modelki. Tylko teraz myślę jak wyrównać ten koloryt, mam krem na przebarwienia ale o ile pamiętam nie można się przy nim opalać, więc czeka na jesień. A na razie myślę nad jakimś samoopalaczem albo rajstopami w sprayu.

A ja mam taką sprawę, szukam dwóch rzeczy na wyprzedażach. Torba z ekoskóry podobna do tego Korsa (no, podróbka po prostu jakaś :P) i bluzeczka z kołnierzykiem bez rękawów (tylko nie z takiego plastikowego materiału, bo tylko takie znajduję ). Jakby któraś przypadkiem się natknęła to bardzo proszę o linka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MK151A04J-Q11@5.1.jpg (8,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bezowa-lub-biala-koszula-bez-rekawow-hm-bershka.jpg (10,9 KB, 15 załadowań)
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 19:35   #873
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Fashionelka ma super zrobione. I wcale nie wyglądają sztucznie.
Też mi się podobają Daj w ogóle znać, jak będziesz po zabiegu. Jestem bardzo ciekawa, jakie będą Twoje wrażenia i opinia

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
1000zł, do końca zeszłego roku było 800
najwięcej zdjęć ma w galerii na fb, większość to oczywiście bezpośrednio po, ale są też wygojone. Ja akurat bólu się nie boję, mogę go znieść, a jestem zdesperowana, bo codziennie muszę sobie malować, a to też wcale dobrze nie wygląda
Weszłam na jej stronę internetową i widzę, że od października cena wzrośnie do 1200 zł Niepotrzebnie zaczęłyśmy ten temat, bo znowu zacznę o tym myśleć

Cytat:
Napisane przez Alneonka Pokaż wiadomość
A ja mam taką sprawę, szukam dwóch rzeczy na wyprzedażach. Torba z ekoskóry podobna do tego Korsa (no, podróbka po prostu jakaś :P) i bluzeczka z kołnierzykiem bez rękawów (tylko nie z takiego plastikowego materiału, bo tylko takie znajduję ). Jakby któraś przypadkiem się natknęła to bardzo proszę o linka.
Zerknij na stronę Mango Outlet - przed chwilą kliknęłam tam dwie białe koszule za szalone 19 zł i 29 zł Torebkę a la Kors też miałam z Mango (kolekcja jesień/zima 2014) i byłam z niej bardzo zadowolona, ale niestety uszy mi popękały dosyć szybko Warto jednak zaglądać, bo od czasu do czasu pojawiają się u nich mniej lub bardziej klasyczne shoppery
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 21:59   #874
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Doszły moje meliski i jest miłość od pierwszego wrażenia. Super wygodne, mój standardowy rozmiar idealnie trzyma się nogi. Daję zdjęcie poglądowe z neta, jakby kogoś bardzo interesowały, to zastanowię się nad fotami "na żywo".
Chyba przepadłam i będę musiała kupić melissowe szpilki.
bardzo ładne
mam 3 pary sandałów melissa i są bardzo wygodne, ba, to jedyne sandały które mnie nie obcierają po całym dniu chodzenia.
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 22:16   #875
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Dziewczyny, we wrześniu idę na wesele. Co prawda jest jeszcze 7 tygodni, ale szukam sukienki, bo nie lubię tego robić na ostatnią chwilę, kiedy już nie mam wyjścia i muszę brać co jest. Nie jestem przekonana do tego zestawu, ale może podpowiecie? Myślałam o tej kiecce, do tego te buty, no i jako dodatki czarną kopertówkę, złoty delikatny naszyjnik i delikatną bransoletkę.
Dodam, że na mnie sukienka będzie trochę dłuższa. Modelka ma 178 cm., ja 172.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7739349600_1_1_1.jpg (49,5 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: png Screenshot_2015-07-18-19-22-15-1.png (558,2 KB, 56 załadowań)

Edytowane przez naciulatko
Czas edycji: 2015-07-25 o 22:17
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 00:58   #876
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, we wrześniu idę na wesele. Co prawda jest jeszcze 7 tygodni, ale szukam sukienki, bo nie lubię tego robić na ostatnią chwilę, kiedy już nie mam wyjścia i muszę brać co jest. Nie jestem przekonana do tego zestawu, ale może podpowiecie? Myślałam o tej kiecce, do tego te buty, no i jako dodatki czarną kopertówkę, złoty delikatny naszyjnik i delikatną bransoletkę.
Dodam, że na mnie sukienka będzie trochę dłuższa. Modelka ma 178 cm., ja 172.
Jeśli mam być szczera, to mnie się sukienka nie podoba... Osobiście nie lubię takich zabudowanych - wolę, jak ma jakiś dekolt, bo to ładnie wydłuża szyję Buty też do mnie nie przemawiają, po prostu nie podobają mi się
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 03:04   #877
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Jeśli mam być szczera, to mnie się sukienka nie podoba... Osobiście nie lubię takich zabudowanych - wolę, jak ma jakiś dekolt, bo to ładnie wydłuża szyję Buty też do mnie nie przemawiają, po prostu nie podobają mi się
Dziękuję za opinię
Mnie się buty bardzo podobają i, o ile nie zdecyduję się na sukienkę, do której nie będą pasowały, to planuję je założyć na wesele.
Co do sukienki nie jestem w pełni przekonana. Podoba mi się, ale wolę jednak bardziej stonowane kolory. Chciałabym znaleźć na wesele coś w szarościach albo w beżach, ale niestety nic ładnego nie wpadło mi w oko. Choć jestem na tyle na tak w stosunku do tej sukienki, że wiem, że wykorzystam ją nie tylko na wesela, ale też jakiekolwiek urodziny, imieniny, wyjścia. Wystarczy, że dodam skromną biżuterię i jest ok. A nie chciałabym też kupić sukienki, która nie będzie miała zastosowania w codziennych sytuacjach.
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-26, 10:08   #878
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Też mi się podobają Daj w ogóle znać, jak będziesz po zabiegu. Jestem bardzo ciekawa, jakie będą Twoje wrażenia i opinia



Weszłam na jej stronę internetową i widzę, że od października cena wzrośnie do 1200 zł Niepotrzebnie zaczęłyśmy ten temat, bo znowu zacznę o tym myśleć



Zerknij na stronę Mango Outlet - przed chwilą kliknęłam tam dwie białe koszule za szalone 19 zł i 29 zł Torebkę a la Kors też miałam z Mango (kolekcja jesień/zima 2014) i byłam z niej bardzo zadowolona, ale niestety uszy mi popękały dosyć szybko Warto jednak zaglądać, bo od czasu do czasu pojawiają się u nich mniej lub bardziej klasyczne shoppery
O nie... 1200? No ładnie... gdyby nie buty i inne rzeczy,które kupiłam w ciągu ostatnich 2-3lat to już dawno miałabym nowe brwi i to 400zl taniej...
Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, we wrześniu idę na wesele. Co prawda jest jeszcze 7 tygodni, ale szukam sukienki, bo nie lubię tego robić na ostatnią chwilę, kiedy już nie mam wyjścia i muszę brać co jest. Nie jestem przekonana do tego zestawu, ale może podpowiecie? Myślałam o tej kiecce, do tego te buty, no i jako dodatki czarną kopertówkę, złoty delikatny naszyjnik i delikatną bransoletkę.
Dodam, że na mnie sukienka będzie trochę dłuższa. Modelka ma 178 cm., ja 172.
Jeśli jest dłuższa to ok mnie by takie buty bardzo skróciły...
sama idę na wesele w październiku i też nie mam pojęcia co ubiore...
Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ja jak mam lenia, np. w tym roku i nie depiluję się tylko golę to też mam kropki, mimo że nie mam ani cienkiej ani delikatnej skóry. Po depilacji natomiast nie ma tego efektu, bo nie ma włosa. Więc no..ogólnie po depilowaniu nogi są dużo ładniejsze. Ja robię depilatorem w domowym zaciszu, a obecnie zastanawiam się nad kupnem IPL z Remingtona
Próbowałam kiedyś depilatorem i myślałam, że umrę z bólu... chociaż to stary depilator,bez żadnych nakładek chłodzących itd. i też balabym sie wrastajacych włosków :/
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 11:18   #879
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Zerknij na stronę Mango Outlet - przed chwilą kliknęłam tam dwie białe koszule za szalone 19 zł i 29 zł Torebkę a la Kors też miałam z Mango (kolekcja jesień/zima 2014) i byłam z niej bardzo zadowolona, ale niestety uszy mi popękały dosyć szybko Warto jednak zaglądać, bo od czasu do czasu pojawiają się u nich mniej lub bardziej klasyczne shoppery
Dzięki, przejrzę. Chociaż na razie znalazłam taką koszulę jak chcę w reservedzie, tylko z nowej kolekcji.

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, we wrześniu idę na wesele. Co prawda jest jeszcze 7 tygodni, ale szukam sukienki, bo nie lubię tego robić na ostatnią chwilę, kiedy już nie mam wyjścia i muszę brać co jest. Nie jestem przekonana do tego zestawu, ale może podpowiecie? Myślałam o tej kiecce, do tego te buty, no i jako dodatki czarną kopertówkę, złoty delikatny naszyjnik i delikatną bransoletkę.
Dodam, że na mnie sukienka będzie trochę dłuższa. Modelka ma 178 cm., ja 172.
a mnie tam się podoba zestaw sama bym tak się ubrała, o ile faktycznie sukienka będzie dłuższa. Ale jeśli źle się czujesz w takich mocnych kolorach to może jeszcze poszukaj. Ja akurat uwielbiam połączenie czarny-czerwony.
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 12:12   #880
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Dziewczyny, help!
Moja mama w przyszłą sobotę obchodzi urodziny i nie wiem co jej sprawić z tej okazji (zwykle dawała mi jakąś podpowiedź, ale tym razem zażyczyła sobie niespodziankę ). Lubi dostawać książki (ale jest na bieżąco ze wszystkimi nowościami), dobre kosmetyki (najlepiej pielęgnacyjne), biżuterię, gadżety też. Macie jakieś pomysły?
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 13:32   #881
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, we wrześniu idę na wesele. Co prawda jest jeszcze 7 tygodni, ale szukam sukienki, bo nie lubię tego robić na ostatnią chwilę, kiedy już nie mam wyjścia i muszę brać co jest. Nie jestem przekonana do tego zestawu, ale może podpowiecie? Myślałam o tej kiecce, do tego te buty, no i jako dodatki czarną kopertówkę, złoty delikatny naszyjnik i delikatną bransoletkę.
Dodam, że na mnie sukienka będzie trochę dłuższa. Modelka ma 178 cm., ja 172.
mi się sukienka bardzo podoba, buty mogą byc ale nie razem, nie lubie poprostu połączenia czerwieni z czernią.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-26, 14:10   #882
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię
Mnie się buty bardzo podobają i, o ile nie zdecyduję się na sukienkę, do której nie będą pasowały, to planuję je założyć na wesele.
Co do sukienki nie jestem w pełni przekonana. Podoba mi się, ale wolę jednak bardziej stonowane kolory. Chciałabym znaleźć na wesele coś w szarościach albo w beżach, ale niestety nic ładnego nie wpadło mi w oko. Choć jestem na tyle na tak w stosunku do tej sukienki, że wiem, że wykorzystam ją nie tylko na wesela, ale też jakiekolwiek urodziny, imieniny, wyjścia. Wystarczy, że dodam skromną biżuterię i jest ok. A nie chciałabym też kupić sukienki, która nie będzie miała zastosowania w codziennych sytuacjach.
Mnie się wydaje, że te buty przez czub dodatkowo wydłużają stopę Ja osobiście nie lubię takiego efektu, chociaż dużej stopy nie mam, bo rozmiar 38 Natomiast jeśli chodzi o sukienki na wesele, to również wolę kupować takie, które jeszcze gdzieś wykorzystam Jeśli idę jako gość, to jak najbardziej takich szukam W sierpniu akurat wybieram się na wesele, na którym będę świadkiem, więc w tej sytuacji musiałam kupić troszkę strojniejszą, ale też bez przesady
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 15:17   #883
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, help!
Moja mama w przyszłą sobotę obchodzi urodziny i nie wiem co jej sprawić z tej okazji (zwykle dawała mi jakąś podpowiedź, ale tym razem zażyczyła sobie niespodziankę ). Lubi dostawać książki (ale jest na bieżąco ze wszystkimi nowościami), dobre kosmetyki (najlepiej pielęgnacyjne), biżuterię, gadżety też. Macie jakieś pomysły?
U mnie sprawdzają się karty podarunkowe do ulubionego sklepu (w przypadku mojej mamy - c&a).

Jak czytam to forum to coraz bardziej przekonuj się, że co osoba to inny gust. Ja np. UWIELBIAM zestawienie czarny i czerwony, a nie znoszę pastelowych kolorów, które tyle kobiet uwielbia.

Tak myślę czy nie zrobić sobie czegoś w rodzaju "photo challenge" z ciuchami na instagrama, tj. robić codziennie zdjęcia stroju w którym wychodzę.
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 15:50   #884
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Alneonka Pokaż wiadomość
U mnie sprawdzają się karty podarunkowe do ulubionego sklepu (w przypadku mojej mamy - c&a).

Jak czytam to forum to coraz bardziej przekonuj się, że co osoba to inny gust. Ja np. UWIELBIAM zestawienie czarny i czerwony, a nie znoszę pastelowych kolorów, które tyle kobiet uwielbia.

Tak myślę czy nie zrobić sobie czegoś w rodzaju "photo challenge" z ciuchami na instagrama, tj. robić codziennie zdjęcia stroju w którym wychodzę.
To bardzo dobrze, że każdemu podoba się coś innego i są różne gusta Inaczej byłoby nudno

Mnie połączenie czerni z czerwienią nie pasuje, a pastele lubię (chociaż nie wszystkie) Wiele zależy od typu urody i tego, co komu pasuje, a co nie

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, help!
Moja mama w przyszłą sobotę obchodzi urodziny i nie wiem co jej sprawić z tej okazji (zwykle dawała mi jakąś podpowiedź, ale tym razem zażyczyła sobie niespodziankę ). Lubi dostawać książki (ale jest na bieżąco ze wszystkimi nowościami), dobre kosmetyki (najlepiej pielęgnacyjne), biżuterię, gadżety też. Macie jakieś pomysły?
Może wizyta u kosmetyczki / w salonie masażu / spa ?

Ewentualnie - jeśli Twoja mama lubi biżuterię, to może np. bransoletka z grawerem?
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 15:51   #885
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Też mi się podobają Daj w ogóle znać, jak będziesz po zabiegu. Jestem bardzo ciekawa, jakie będą Twoje wrażenia i opinia
Dam znać oczywiście
Z jednej strony nie mogę się już doczekać a z drugiem trochę się boję
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 17:46   #886
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, we wrześniu idę na wesele. Co prawda jest jeszcze 7 tygodni, ale szukam sukienki, bo nie lubię tego robić na ostatnią chwilę, kiedy już nie mam wyjścia i muszę brać co jest. Nie jestem przekonana do tego zestawu, ale może podpowiecie? Myślałam o tej kiecce, do tego te buty, no i jako dodatki czarną kopertówkę, złoty delikatny naszyjnik i delikatną bransoletkę.
Dodam, że na mnie sukienka będzie trochę dłuższa. Modelka ma 178 cm., ja 172.
Moim zdaniem ten zestaw jest trochę zbyt codzienny jak na wesele Na pewno poszukałabym trochę bardziej eleganckiej sukienki

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, help!
Moja mama w przyszłą sobotę obchodzi urodziny i nie wiem co jej sprawić z tej okazji (zwykle dawała mi jakąś podpowiedź, ale tym razem zażyczyła sobie niespodziankę ). Lubi dostawać książki (ale jest na bieżąco ze wszystkimi nowościami), dobre kosmetyki (najlepiej pielęgnacyjne), biżuterię, gadżety też. Macie jakieś pomysły?
Jeśli lubi czytać książki, to może Kindle? Z bardziej standardowych prezentów: łańcuszek z wisiorkiem, skórzany portfel, elektryczna szczoteczka do mycia twarzy? Moja mama cieszyła się też zawsze z bonów na zabiegi kosmetyczno-fryzjerskie czy bilety do teatru - można to dodatkowo połączyć z zaproszeniem na obiad/kolację do ulubionej restauracji

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Dam znać oczywiście
Z jednej strony nie mogę się już doczekać a z drugiem trochę się boję
Nie dziwię się wcale! Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło zgodnie z planem, a efekt był taki, jaki sobie wymarzyłaś
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 20:04   #887
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, we wrześniu idę na wesele. Co prawda jest jeszcze 7 tygodni, ale szukam sukienki, bo nie lubię tego robić na ostatnią chwilę, kiedy już nie mam wyjścia i muszę brać co jest. Nie jestem przekonana do tego zestawu, ale może podpowiecie? Myślałam o tej kiecce, do tego te buty, no i jako dodatki czarną kopertówkę, złoty delikatny naszyjnik i delikatną bransoletkę.
Dodam, że na mnie sukienka będzie trochę dłuższa. Modelka ma 178 cm., ja 172.
Jakbyś pokazała te rzeczy na sobie, to łatwiej byłoby coś powiedzieć.
Ale generalnie mnie ten zestaw się podoba.

Doris koniecznie zdaj relację z brwi.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 20:31   #888
vouvray
Zadomowienie
 
Avatar vouvray
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 405
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Hej dziewczyny, mogę do Was dołączyć? Dopiero odkryłam ten wątek, a na wizażu siedzę od kilku lat.

Od jakiś 2 lat zmieniłam styl ubierania. Obecnie preferuję casual elegance, ale niestety mam pewien problem. Moje ubrania są zwykle zrobione z bardzo delikatnych tkanin i zbyt często mi się zdarza, że zaciągam je paskiem od zegarka, torebką, czy nawet paznokciem. I później przeżywam pół dnia. Znacie ten ból?
Druga sprawa to taka, że nie czuję się dobrze w stroju składającym się z t-shirtu i trampek, a pracuję w przemyśle i nie mogę chodzić wystrojona po hali, bo bardzo łatwo mogę sobie zniszczyć ubranie. Czy któraś z Was ma podobny problem, że do pracy nie ma żywcem czego ubrać?

Edytowane przez vouvray
Czas edycji: 2015-07-26 o 21:16
vouvray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 20:40   #889
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez vouvray Pokaż wiadomość
Druga sprawa to taka, że nie czuję się dobrze w stroju składającym się z t-shirtu i trampek, a pracuję w przemyśle i nie mogę chodzić wystrojona po hali, bo bardzo łatwo mogę sobie zniszczyć ubranie. Czy któraś z Was ma podobny problem, że do pracy nie ma żywcem czego ubrać?
Ja jestem geodetą biurowo-terenowym więc mam po prostu w szafie dwa sektory - jeden prywatny, drugi do pracy. Tyle o ile że ja nie mam problemów z odczuciami będąc w balerinach/adidasach/tenisówkach i w t-shirtcie. Wszystkie ubrania mam do znudzenia w tych samych kolorach - biel, beż, czerń i szarości, więc czuję się mimo to dość klasycznie.
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-26, 20:59   #890
vouvray
Zadomowienie
 
Avatar vouvray
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 405
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ja jestem geodetą biurowo-terenowym więc mam po prostu w szafie dwa sektory - jeden prywatny, drugi do pracy. Tyle o ile że ja nie mam problemów z odczuciami będąc w balerinach/adidasach/tenisówkach i w t-shirtcie. Wszystkie ubrania mam do znudzenia w tych samych kolorach - biel, beż, czerń i szarości, więc czuję się mimo to dość klasycznie.
Ja mam te same kolory co Ty plus jeszcze brązy. Ostatnio nakupowałam sobie kilka T-shirtów, ale to nie jest to w czym się dobrze czuję. Zresztą w tygodniu z reguły siedzę w domu, więc ubieram się jak lubię głównie tylko w weekendy Chyba zrobię podobnie, jak Ty, że stworzę drugi sektor w szafie, bo za dużo czasu mi schodzi kombinowanie rano w co się dziś ubrać.
vouvray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 21:47   #891
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ja jestem geodetą biurowo-terenowym więc mam po prostu w szafie dwa sektory - jeden prywatny, drugi do pracy.
O, chyba fajna robota.
Ja znowu mam w pracy dress code, więc trochę inne problemy.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 21:55   #892
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Ja będę miała w pracy (teraz na praktykach) biały fartuch i białe laczki Taka będę stylowa w robocie
Moja mama natomiast nawet w największe upały, ze względu na dress code, musi mieć rajstopy A klimatyzację w budynku zamontowali im dopiero w tym roku.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 22:52   #893
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Fashionelka ma super zrobione. I wcale nie wyglądają sztucznie.
aż zajrzałam na jej instagrama i sorry, ale to nie są ładne brwi:
https://instagram.com/p/5WdHIqNF9S/?taken-by=elajza
https://instagram.com/p/5l7rjitF2E/?taken-by=elajza
https://instagram.com/p/5kZK_8NFyL/?taken-by=elajza
https://instagram.com/p/5jVUOmNF_M/?taken-by=elajza

wytatuowana kreska w jedną stronę, a włoski w drugą, słabo to wygląda,
nie wiem w ogóle po co ona przy brwiach grzebała skoro własne miała ciemne i wyraźne

jedyne dobrze zrobione brwi widziałam na insta u @rockagirl
(dziewczyna jest, że tak powiem, specyficzna ale brwi ładnie ma zrobione)
https://instagram.com/p/2eTiPrDDOf/?taken-by=rockagirl

w realu za to NIGDY nie widziałam dobrze zrobionych brwi, zawsze widać, że jest coś namalowane na skórze i że nie są to prawdziwe brwi
IMHO lepiej robić hennę i troszkę się podmalować:
https://www.youtube.com/watch?v=9US6pIRPcgo
https://www.youtube.com/watch?v=So4h0B40FPw
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 06:34   #894
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 07:04   #895
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość

jedyne dobrze zrobione brwi widziałam na insta u @rockagirl
(dziewczyna jest, że tak powiem, specyficzna ale brwi ładnie ma zrobione)
https://instagram.com/p/2eTiPrDDOf/?taken-by=rockagirl
W komentarzach podała nawet niezłą, ludzką cenę, bo nie widziałam w żadnym salonie ostatnio ceny poniżej 1000zł.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 08:43   #896
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez vouvray Pokaż wiadomość
Ja mam te same kolory co Ty plus jeszcze brązy. Ostatnio nakupowałam sobie kilka T-shirtów, ale to nie jest to w czym się dobrze czuję. Zresztą w tygodniu z reguły siedzę w domu, więc ubieram się jak lubię głównie tylko w weekendy Chyba zrobię podobnie, jak Ty, że stworzę drugi sektor w szafie, bo za dużo czasu mi schodzi kombinowanie rano w co się dziś ubrać.
No ja powiem Ci, że nie mam jakoś dużo ubrań roboczych. T-shirty i jeansy są moją bazą w obu przypadkach. Jedynie buty, dwie bluzy i kilka jakichś bluzek w których chodzę tylko do pracy (nie mogę w pracy nosić zbyt opiętych ubrań, ze względu na kolegów ).
Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
O, chyba fajna robota.
Ja znowu mam w pracy dress code, więc trochę inne problemy.
Jakby była lepiej płatna.. Przez pierwsze dwa lata jarałam się nią, no bo w zawodzie ect., ale teraz przeszkadzają mi zarobki i marna perspektywa w tym temacie. Znalazłam teraz dorywczą pracę w geodezji, ale no nie do końca o to chodzi, żeby pracować zamiast odpoczywać No ale jest szansa, że będę musiała za jakiś czas przekwalifikować się, więc..

Reasumując - chciałabym więcej zarabiać, mieć większe możliwości..nawet jeśli będzie wiązało się to ze zmianą zawodu. Ale czas pokaże.

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja będę miała w pracy (teraz na praktykach) biały fartuch i białe laczki Taka będę stylowa w robocie
Moja mama natomiast nawet w największe upały, ze względu na dress code, musi mieć rajstopy A klimatyzację w budynku zamontowali im dopiero w tym roku.


---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
wytatuowana kreska w jedną stronę, a włoski w drugą, słabo to wygląda,
nie wiem w ogóle po co ona przy brwiach grzebała skoro własne miała ciemne i wyraźne
Dokładnie taka sama moja pierwsza myśl jak przeczytałam, że je sobie zrobiła

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Wy tutaj chcecie dorabiać brwi a ja walczę ze swoimi krzakami Nienawidzę ich i dałabym się pochlastać, żeby było ich mniej i na mniejszej powierzchni.
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 08:51   #897
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Wy tutaj chcecie dorabiać brwi a ja walczę ze swoimi krzakami Nienawidzę ich i dałabym się pochlastać, żeby było ich mniej i na mniejszej powierzchni.
Nie martw się, ja też mam brwiowe "haszcze", które co 2 dni muszę przetrzebiać i co tydzień skracać, bo inaczej wyglądałabym pewnie mniej więcej tak



Ale jak tak sobie pomyślę, to ja rzadko czego mam w niedoborze, raczej z nadmiarami walczę, poza jednym jedynym wyjątkiem, którym są włosy na głowie... Tego mogłabym mieć 2 razy tyle co mam
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 09:02   #898
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Nie martw się, ja też mam brwiowe "haszcze", które co 2 dni muszę przetrzebiać i co tydzień skracać, bo inaczej wyglądałabym pewnie mniej więcej tak



Ale jak tak sobie pomyślę, to ja rzadko czego mam w niedoborze, raczej z nadmiarami walczę, poza jednym jedynym wyjątkiem, którym są włosy na głowie... Tego mogłabym mieć 2 razy tyle co mam
Na szerokość mam podobne co ten Pan I mam dwie brwi i na szczęście nie rosną długie. Jedyny plus.

Włosy mam akurat do moich kręconych. Nie za dużo, nie za mało
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 10:45   #899
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Nie martw się, ja też mam brwiowe "haszcze", które co 2 dni muszę przetrzebiać i co tydzień skracać, bo inaczej wyglądałabym pewnie mniej więcej tak



Ale jak tak sobie pomyślę, to ja rzadko czego mam w niedoborze, raczej z nadmiarami walczę, poza jednym jedynym wyjątkiem, którym są włosy na głowie... Tego mogłabym mieć 2 razy tyle co mam

hihi - you made my day
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 11:44   #900
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

W temacie braku i nadmiaru owłosienia, ma któraś jakieś doświadczenia z depilacją laserową? chyba już o to kiedyś pytałam ale w koncu stwierdziłam że najwyższa pora zaszczedzić na to w końcu i sie zdecydować.

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
aż zajrzałam na jej instagrama i sorry, ale to nie są ładne brwi:
https://instagram.com/p/5WdHIqNF9S/?taken-by=elajza
https://instagram.com/p/5l7rjitF2E/?taken-by=elajza
https://instagram.com/p/5kZK_8NFyL/?taken-by=elajza
https://instagram.com/p/5jVUOmNF_M/?taken-by=elajza

wytatuowana kreska w jedną stronę, a włoski w drugą, słabo to wygląda,
nie wiem w ogóle po co ona przy brwiach grzebała skoro własne miała ciemne i wyraźne

jedyne dobrze zrobione brwi widziałam na insta u @rockagirl
(dziewczyna jest, że tak powiem, specyficzna ale brwi ładnie ma zrobione)
https://instagram.com/p/2eTiPrDDOf/?taken-by=rockagirl

w realu za to NIGDY nie widziałam dobrze zrobionych brwi, zawsze widać, że jest coś namalowane na skórze i że nie są to prawdziwe brwi
IMHO lepiej robić hennę i troszkę się podmalować:
https://www.youtube.com/watch?v=9US6pIRPcgo
https://www.youtube.com/watch?v=So4h0B40FPw
masakra, tragiczne te brwi są
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-18 14:57:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.