Lakiery hybrydowe cz.3 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-24, 12:27   #301
karcia334
Raczkowanie
 
Avatar karcia334
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 167
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

na pewno biore extra base ale kurcze konczy mi sie top z semilaca wiec cos musze kupic,brac znowu semilacka czy moze jednak ten hard top / co lepsze ?

sprawa wyglada tak ze za 107 zł moge miec extra base hard top i hard base i darmowa wysylke wtedy top i baza wychodza po 17 zł albo kupic tylko extra base i placic 10 zł za wysylke ? co lepsze dziewczyny troche sie boje ryzykowac bo nie wiem czy te produkty sie sprawdza a z drugiej strony cena kusi ;/

Edytowane przez karcia334
Czas edycji: 2015-09-24 o 12:35
karcia334 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 13:39   #302
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

dziewczyny ja tak trochę z innej beczki wam się tez z harda zrobił taki glut? Bo ostatnio jak otworzyłam buteleczkę to ciężko było mi wyciągnąć pędzelek, tyle się ciągnęło, nie mówiąc już o nakładaniu na paznokcie :/
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 15:06   #303
KasiaiKamil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez ahali123 Pokaż wiadomość
mam kilka i jestem zadowolona
polecam kolorki 047 jest śliczny, musisz go mieć,
110 też bardzo fajny taki dżinsowy kolorek, 011 klasyczna czerwień
Dzięki wezmę kilka do wypróbowania ale jednak większe zamówienie zrobię z semilac Tyle rozmyślania i jestem w punkcie wyjścia.
__________________
02.07.2016
KasiaiKamil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 15:10   #304
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja tak trochę z innej beczki wam się tez z harda zrobił taki glut? Bo ostatnio jak otworzyłam buteleczkę to ciężko było mi wyciągnąć pędzelek, tyle się ciągnęło, nie mówiąc już o nakładaniu na paznokcie :/
ja nie miałam takiej sytuacji, ale u mnie nigdy za długo nie leżał, ze względu na jego małą wydajność
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 15:39   #305
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez karcia334 Pokaż wiadomość
na pewno biore extra base ale kurcze konczy mi sie top z semilaca wiec cos musze kupic,brac znowu semilacka czy moze jednak ten hard top / co lepsze ?

sprawa wyglada tak ze za 107 zł moge miec extra base hard top i hard base i darmowa wysylke wtedy top i baza wychodza po 17 zł albo kupic tylko extra base i placic 10 zł za wysylke ? co lepsze dziewczyny troche sie boje ryzykowac bo nie wiem czy te produkty sie sprawdza a z drugiej strony cena kusi ;/
jeśli kupujesz base extra to już base hard nie potrzebujesz ja bym na Twoim miejscu wzięła base extra, hard top i jakiś kolor żeby do 100zł dobić
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 16:01   #306
karcia334
Raczkowanie
 
Avatar karcia334
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 167
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
jeśli kupujesz base extra to już base hard nie potrzebujesz ja bym na Twoim miejscu wzięła base extra, hard top i jakiś kolor żeby do 100zł dobić
niby nie potrzebuje ale zdarza sie ze robie paznokcie mamie siostrze czy nogi bez wzmocnienia czy przedluzenia wiec w sumie taki drogi produkt mi nie jest potrzebny a pojemnosciowo baza hard wychodzi taniej..
a nie wiem wlasnie jaki kolor wybrac widzialam na stronie za 20 zł własnie mietowy a takich niebieskich turkusowych nie mam w swojej kolecji tak samo neonka kanarkowego ,ciezko zdecydowac bo nie znam pewniakow z neonail
karcia334 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 16:10   #307
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 123
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
10% od zakupów, więc na samej bazie jest 6.90 zł do przodu
Dziewczyny KAŻDY przy nowej rejestracji dostaje rabat 10 % wspominałam o tym, więc warto nawet na innego maila złożyć zamówienie plus od 100 zł darmowa wysyłka to opłaca się wziąć 2 lakiery na spróbowanie

Czuszka
Ja proszek akrylowy używam do utwardzonia tak jak piszesz na bazę i hard się chowa..
Dziś pierwszy raz użyłam extra base więc proszku nie dałam żeby mieć sprawiedliwa opinie ale jedno wiem nakłada się cudownie, baza gelish Ciężej się poziomuje zobaczymy jak.z.trwałością
MarlenaC jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-24, 16:53   #308
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Pyt. nr 1. Pisała któraś z Was ze ma nadzieję na zniżki na targach. Myślałam żeby iść ale wejsciowka kosztuje wiec iść po lakiery się nie opłaca. Idziecie tez w innym celu i przy okazji kupujecie lakiery czy ja coś źle doczytalam z tymi targami.

A druga sprawa. Ja ostatnio kupiłam top hard z neonail i kurcze dwa razy robiłam mani i ledwo tydzień trzyma. Wcześniej miałam Semilac. Wszystkie lakiery bez zmian a mimo wszystko ten odchodzi od brzegów. Miała któraś z was z nim takie problemy? Bo ja się zrazilam ale może coś źle robie
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 17:26   #309
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Szukalam ale nie udalo mi sie nic znalezc - czy Was top Gelish tez zalewa skorki? Juz nie wiem co zrobic i jak malowac, z kolorami nie mam problemu.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 17:42   #310
ma_g_da
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 99
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

z C.Z. mam z wrzuconych wzorników pst8, pst11, pst 13. Daję 2 warstwy a krycie jest 100%
ma_g_da jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 17:55   #311
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 123
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Szukalam ale nie udalo mi sie nic znalezc - czy Was top Gelish tez zalewa skorki? Juz nie wiem co zrobic i jak malowac, z kolorami nie mam problemu.
Też mnie top gelish denerwuje, ocieram pędzelek praktycznie do sucha a jak nakładam i tak mam wrażenie że on się wylewa na paznokieć a nie ze ja go nakładam pędzelkiem....
MarlenaC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-24, 17:58   #312
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dobrze wiedziec, ze nie jestem jedyna. Ostatnio malowalam nim i udalo mi sie pomalowac dobrze, ale zanim utwardzilam paznokcie top zdazyl sie rozlac na skorki. nie chce kupowac innego topa, skoro ledwie otworzylam Gelisha...
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 19:31   #313
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 123
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dziewczyny dwie warstwy extra base neonail
.. Szczerze Spodziewałam się czegoś ciut mocniejszego, aż żałuję że jednak nie dałam proszkiu akrylowego :-(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0260.jpg (52,9 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0261.jpg (53,1 KB, 95 załadowań)
MarlenaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 21:28   #314
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Pokaż wiadomość
Dziewczyny dwie warstwy extra base neonail
.. Szczerze Spodziewałam się czegoś ciut mocniejszego, aż żałuję że jednak nie dałam proszkiu akrylowego :-(
Auć
Ile dałaś warstw ?? Ja korzystam jeszcze z harda, daję bazę + dwie warstwy harda i potem lakier, mam paznokcie jak skała
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 06:12   #315
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Pokaż wiadomość

Czuszka
Ja proszek akrylowy używam do utwardzonia tak jak piszesz na bazę i hard się chowa..
Dziś pierwszy raz użyłam extra base więc proszku nie dałam żeby mieć sprawiedliwa opinie ale jedno wiem nakłada się cudownie, baza gelish Ciężej się poziomuje zobaczymy jak.z.trwałością
jak robię "normalnie" to daję jedną warstwę bazy extra i paznokcie są wyczuwalnie mocniejsze. Jednak przy naprawach bądź konkretnych przedłużeniach lepiej dodać właśnie proszek akrylowy. Mam jednego paznokcia przedłużonego bazą extra o jakiś 1 cm a w jednym miejscu baza była nałożona na "mięsko" (tak mi niefortunnie się złamał że nie było innego wyjścia jak forma) i to przedłużenie już nie daje rady na bazie neonail. W miejscu gdzie stykało się z mięskiem zaczynało pękać. Raz poprawiałam i drugi raz zrobiło się to samo. Wczoraj mocno podpiłowałam, nałożyłam extra base, zanurzyłam w proszku akrylowym, utwardziłam, lekko wyrównałam na kształt i teraz jest cacy. Mocny, twardy a po pęknięciu nie ma śladu

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Szukalam ale nie udalo mi sie nic znalezc - czy Was top Gelish tez zalewa skorki? Juz nie wiem co zrobic i jak malowac, z kolorami nie mam problemu.
gelish jest rzadki. Ja dawałam "na bogato" i nigdy nie zalałam skórek.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 06:51   #316
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Auć
Ile dałaś warstw ?? Ja korzystam jeszcze z harda, daję bazę + dwie warstwy harda i potem lakier, mam paznokcie jak skała
Tylko potem chyba ciężko to schodzi, co?? Musisz pilowac harda?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 07:44   #317
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 123
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Auć
Ile dałaś warstw ?? Ja korzystam jeszcze z harda, daję bazę + dwie warstwy harda i potem lakier, mam paznokcie jak skała
Dwie warstwy extra base i paznokieć wygina się tak jak na zdjęciu szczególnie wskazujące i po kontakcie z wodą szczególnie, potem już jest ciut lepiej ale jak widać przy cienkich paznokciach nie ma co się cudów spodziewać po extra base,

Ja z harda już kompletnie zrezygnowałam na moich paznokciach jest miękki jak guma

Extra base z proszkiem będzie Super ale osoby z miękkimi paznokciami mogą się rozczarować po opiniach na forum
MarlenaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 08:39   #318
KasiaiKamil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dziewczyny czy ma znaczenie z jakiej firmy ma być ten akryl ?
__________________
02.07.2016
KasiaiKamil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 09:32   #319
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez KasiaiKamil Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ma znaczenie z jakiej firmy ma być ten akryl ?
Nie ma znaczenia, dowolny akryl.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-25, 10:40   #320
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Tylko potem chyba ciężko to schodzi, co?? Musisz pilowac harda?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Ja trzymam w folii z acetonem 15 min, zeskrobuję metalowym radełkiem i schodzi, czasem coś zostanie, jakiś mały "placek", lekko to zmatowię, wyrównam i robię nowe mani. Nie mam żadnego problemu. Wcześniej jak ściągałam, to po 10 min, bo robiło się aż gorąco w środku i słabo schodziło, ale jak wytrzymam i potrzymam dłużej to schodzi.

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Pokaż wiadomość
Dwie warstwy extra base i paznokieć wygina się tak jak na zdjęciu szczególnie wskazujące i po kontakcie z wodą szczególnie, potem już jest ciut lepiej ale jak widać przy cienkich paznokciach nie ma co się cudów spodziewać po extra base,

Ja z harda już kompletnie zrezygnowałam na moich paznokciach jest miękki jak guma

Extra base z proszkiem będzie Super ale osoby z miękkimi paznokciami mogą się rozczarować po opiniach na forum
A ja myślałam nad kupnem tej bazy, a w takim razie zaczynam powątpiewać. Też mam słabe paznokcie, ale przy użyciu bazy Semilac i Harda (2 warstwy) są mega twarde i nie ma na nie siły by je chociaż trochę tak wygiąć.
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 11:14   #321
Pazurkowe_love
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Lakier hybrydowy oliwkowy

Hej, mam pytanie czy wiecie z jakiej firmy lakierów hybrydowych znajdę kolor oliwkowy? Sprawdzałam semilac, cosmetic zone I olivia ale tam nie ma typowej oliwki faktycznie są zielone ale to nie ten kolor. Proszę o pomoc strasznie mi się spodobał 😁 Pozdrawiam 😊
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150925_121221.jpg (173,3 KB, 41 załadowań)
Pazurkowe_love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 11:54   #322
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja trzymam w folii z acetonem 15 min, zeskrobuję metalowym radełkiem i schodzi, czasem coś zostanie, jakiś mały "placek", lekko to zmatowię, wyrównam i robię nowe mani. Nie mam żadnego problemu. Wcześniej jak ściągałam, to po 10 min, bo robiło się aż gorąco w środku i słabo schodziło, ale jak wytrzymam i potrzymam dłużej to schodzi.



A ja myślałam nad kupnem tej bazy, a w takim razie zaczynam powątpiewać. Też mam słabe paznokcie, ale przy użyciu bazy Semilac i Harda (2 warstwy) są mega twarde i nie ma na nie siły by je chociaż trochę tak wygiąć.
Ale przeciez MarlenaC pisze ze u niej i hard sie nie sprawdzal.
Generalnie z tego, co obserwuje, osoby u ktorych hard byl OK, sa bardziej zadowolone z bazy Neonail. Ale to sa jednak podobne produkty, wiec jesli Hard w ogole nie pomogl to neonail tez moze nie pasowac.

Ja z bazy Neonail jestem zadowolona, mam juz dosc dlugie paznokcie i sie o nie specjalnie nie boje, sa twarde i mocne. Akryl to moze nie jest ale roznica jest bardzo duza.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 12:02   #323
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

U mnie pazury z extra bazą z neonail są wystarczająco twarde, ale dopiero po nałożeniu 3 warstw. Hard z 2 warstwami mi nie wystarczał,nadal mocno się wyginały, a 3 warstw nie próbowałam ponieważ paznokieć byłby już za gruby. Neonail ma tę przewagę że nawet z 3 warstwami paznokcie nadal pozostaja cienkie, ale wyraźnie utwardzone Przedlużyłam nim 2 paznokcie na szablonie i tez super się trzyma.
Mimo wszytsko spróbuje jeszcze kiedyś z proszkiem akrylowym

Edytowane przez kaczorka
Czas edycji: 2015-09-25 o 12:03
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 12:32   #324
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Pytała któraś z was (wybaczcie, ale nie pamiętam, która z was to była, a nie chce mi się szukać tego postu ) o to jak się odmacza połączenie akryl+baza hybrydowa

Z mojego doświadczenia wynika, że:
1. owo połączenie odmacza się dość dobrze, jednak pazurki trzeba trzymać w kompresach trochę dłużej niż zazwyczaj, (+5 min)
2. odmoczona masa nie schodzi w formie "płatków-wiórków" jak sama hybryda, akryl w połączeniu z bazą pod wpływem acetonu robi się miękki, glutowaty trochę jak wystudzony kisiel lub budyń,
3. odmoczoną masę dość łatwo zeskrobać patyczkiem, ale trzeba to zrobić dość szybko, bo gdy wyparuje z niej aceton, to ponownie staje się twarda. Dlatego też, należy pamiętać, by nie zdejmować kompresów ze wszystkich paznokci na raz, a pojedynczo z każdego paznokcia



PS. przy odrobinie chęci i umiejętności z bazy i akrylu można zbudować paznokieć, więc myślę, że da się tym sposobem nawet przedłużyć paznokieć jednak nie wiem jak jest w praktyce, bo nie próbowałam
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 12:45   #325
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

A to dlatego muszę skrobać i dłużej odmaczać. .....

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 16:21   #326
samantagrey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 254
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

A do mnie leci lampa Diamond, ponieważ tunelówka uległa zniszczeniu. Nie będę ukrywać, że się cieszę..
__________________
" Piekło jest puste. Wszystkie diabły są tutaj. "
samantagrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 17:20   #327
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 123
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Moze Faktycznie coś w tym jest ze osoby Niezadowolone.z harda trochę rozczaruja się extra base

Ja mimo wszystko nie żałuję zakupu, następnym razem położę 3 warstwy bo jak Pisze kaczorka baza super się kładzie warstw nie widać ale ogólnie niektóre osoby mogą się Rozczarować
Chociaż powiem ze jak nie mam jakiś czas kontaktu z wodą pazury znowu wydają się twardsze ale jestem przekonana że z proszkiem akrylowym będzie to idealne dla mnie

Co do odmaczania bazy i proszku powiem tak., napewno dużo.lepiej schodzi Niż hard który trzeba było pilowac, podważac etc. Tu schodzi super tylko.trzeba dłużej Przytrzymać wacik ale u mnie 20 mim i Schodzi całość czasem.zostaje tylko tak.jak pisze Gejszalicious taka galaretka ale zdrapuje się dobrze bo to taki żelek jest :-P
MarlenaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 18:06   #328
jokasiu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 55
Dot.: Lakier hybrydowy oliwkowy

Cytat:
Napisane przez Pazurkowe_love Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie czy wiecie z jakiej firmy lakierów hybrydowych znajdę kolor oliwkowy? Sprawdzałam semilac, cosmetic zone I olivia ale tam nie ma typowej oliwki faktycznie są zielone ale to nie ten kolor. Proszę o pomoc strasznie mi się spodobał 😁 Pozdrawiam 😊
Faktycznie eekt jest super, ale szczerze mówiąc nie kojarzę czy w ogóle jest taki hybrydowy.... ale sprawdź lakiery mistero milano pegasus - szkrzydlaty rumak albo mensa odległa planeta. Podobne.
jokasiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 18:18   #329
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Pokaż wiadomość
Moze Faktycznie coś w tym jest ze osoby Niezadowolone.z harda trochę rozczaruja się extra base

Ja mimo wszystko nie żałuję zakupu, następnym razem położę 3 warstwy bo jak Pisze kaczorka baza super się kładzie warstw nie widać ale ogólnie niektóre osoby mogą się Rozczarować
Chociaż powiem ze jak nie mam jakiś czas kontaktu z wodą pazury znowu wydają się twardsze ale jestem przekonana że z proszkiem akrylowym będzie to idealne dla mnie

Co do odmaczania bazy i proszku powiem tak., napewno dużo.lepiej schodzi Niż hard który trzeba było pilowac, podważac etc. Tu schodzi super tylko.trzeba dłużej Przytrzymać wacik ale u mnie 20 mim i Schodzi całość czasem.zostaje tylko tak.jak pisze Gejszalicious taka galaretka ale zdrapuje się dobrze bo to taki żelek jest :-P
Ja używam i proszku i harda 😶

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-26, 11:07   #330
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Robiłam wczoraj mani i trochę słońce mi popsuło sprawę, bo utwardziły mi się pędzelki w bazie i Hard próbowałam nasączonym actonem wacikiem coś wskórać, ale niestety nic to nie dało :/ da się coś z nimi zrobić ? czy już "po ptakach" ?
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-16 14:31:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.