Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-01, 11:30   #1321
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez Vallarr Pokaż wiadomość
To trochę szkoda, bo o ile jej mąż jest [autocenzura], to akurat ten artykuł jest spójny, logiczny i prawdziwy. Nie pasuje do tego tematu za cholerę i chlamydię.

Tak, wstrzemięźliwość chroni najlepiej przed STD i niechcianą ciążą. Słynna "szklanka wody zamiast". Wyśmiewanie tego znacznie lepiej nadaje się do tego tematu jako niedorzeczna opinia
Ten artykuł JEST niedorzeczny. Według autorki brak wiedzy na temat seksualności sprawi, że dzieciaki nie będą uprawiać seksu. A wiedza=demoralizacja.

Choroby weneryczne zresztą też można leczyć, ale nie można wstydzić się iść do lekarza (a przecież ginekolog to nie dentysta!).

I te prezerwatywy niechroniące przed chorobami.

I potępianie tych, którzy uprawiają seks, chociaż nie są gotowi na dzieci (niektórzy nigdy nie są).
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 12:24   #1322
Vallarr
Raczkowanie
 
Avatar Vallarr
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Vallarr Send a message via Skype™ to Vallarr
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Przeczytałem jeszcze raz, na wszelki wypadek. Gdzie Ty tam widzisz promowanie braku wiedzy? Tam tego nie ma, nadinterpretujesz poza granice przyzwoitości. Za to prezentowanie półprawd bez informowania o ryzyku to nie tylko demoralizacja, to nadużycie i błąd. Co ona pokazała zgrabnie i bez indoktrynacji.
Co do gumek - ona tylko przytacza wyniki badań. Że przytacza tylko te badania, które potwierdzają jej tezę? Każdy tak robi, idiotyzmem byłoby oczekiwać czegoś innego.
Że tak zacytuję: "Saying that passing out condoms does not increase sexual behavior is kind of like saying that passing out cars and keys does not increase driving behavior."

No i dodajmy, za CDC.gov - bynajmniej żadnym religijnym czy konserwatywnym źródłem:
Cytat:
How can I reduce my risk of getting herpes?

The only way to avoid STDs is to not have vaginal, anal, or oral sex.

If you are sexually active, you can do the following things to lower your chances of getting herpes:

Being in a long-term mutually monogamous relationship with a partner who has been tested and has negative STD test results;
Using latex condoms the right way every time you have sex.
Herpes symptoms can occur in both male and female genital areas that are covered by a latex condom. However, outbreaks can also occur in areas that are not covered by a condom so condoms may not fully protect you from getting herpes.

Artykuł zmusza do myślenia, bo wszędzie trąbią o zabezpieczeniach (słusznie), ale pokazują tylko jedną stronę medalu. Że Ci się coś ze światopoglądem nie zgadza - nie oznacza od razu, że jest niedorzeczne i musisz wyśmiać. Zachowajmy ten temat na ewidentne bzdury, a nie proste dissy.
Vallarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 14:13   #1323
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez Vallarr Pokaż wiadomość
Przeczytałem jeszcze raz, na wszelki wypadek. Gdzie Ty tam widzisz promowanie braku wiedzy? Tam tego nie ma, nadinterpretujesz poza granice przyzwoitości. Za to prezentowanie półprawd bez informowania o ryzyku to nie tylko demoralizacja, to nadużycie i błąd. Co ona pokazała zgrabnie i bez indoktrynacji.
Co do gumek - ona tylko przytacza wyniki badań. Że przytacza tylko te badania, które potwierdzają jej tezę? Każdy tak robi, idiotyzmem byłoby oczekiwać czegoś innego.
Że tak zacytuję: "Saying that passing out condoms does not increase sexual behavior is kind of like saying that passing out cars and keys does not increase driving behavior."

No i dodajmy, za CDC.gov - bynajmniej żadnym religijnym czy konserwatywnym źródłem:



Artykuł zmusza do myślenia, bo wszędzie trąbią o zabezpieczeniach (słusznie), ale pokazują tylko jedną stronę medalu. Że Ci się coś ze światopoglądem nie zgadza - nie oznacza od razu, że jest niedorzeczne i musisz wyśmiać. Zachowajmy ten temat na ewidentne bzdury, a nie proste dissy.
"Zdaniem MEN-u jest szansa, by edukację seksualną w Polsce stworzyć na nowo. Na nowo, czyli zgodnie z wytycznymi organizacji, które za cel stawiają sobie demoralizację dzieci i młodzieży. Demoralizację, która wiąże się z wcześniejszą inicjacją seksualną, rosnącą liczbą młodocianych matek czy coraz większą liczbą przypadków zachorowań na choroby przenoszone drogą płciową."

Według mnie ten fragment o tym świadczy.
Edukacja seksualna nie powinna wyglądać tak jak w cytowanym przez ciebie fragmencie CDC.gov, to prawda, dlatego trzeba ją zreformować, a według Pani Terlikowskiej i jej małżonka najlepiej by było gdyby edukacji seksualnej nie było wcale.
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 18:59   #1324
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
(a przecież ginekolog to nie dentysta!).
.
Ciekawa jestem czy ci co tak sie czepiaja tego zdania byli co pol roku u gina/uro od wieku 11 lat, bo tak często są wtedy kontrole dentystyczne.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 19:01   #1325
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem czy ci co tak sie czepiaja tego zdania byli co pol roku u gina/uro od wieku 11 lat, bo tak często są wtedy kontrole dentystyczne.
Fajnie wiedzieć o tych kontrolach dentystycznych :d
Od 17 r.z. jestem srednio co pol roku u ginekologa. Nie wiem co w tym dziwnego.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 19:22   #1326
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Rozwala mnie opinia,że jeśli ktoś mówi,że nie chce mieć dzieci to spotka go za to kara i będzie bezpłodny
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 19:57   #1327
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Fajnie wiedzieć o tych kontrolach dentystycznych :d
Od 17 r.z. jestem srednio co pol roku u ginekologa. Nie wiem co w tym dziwnego.
17 ma sens, tekst jest kierowany do dzieci z podst i gim, nie do dorosłych kobiet
Nadal chce zobazyc chlopca badajacego prostate tak często jak chodzi do dentysty
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-01, 20:29   #1328
Vallarr
Raczkowanie
 
Avatar Vallarr
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Vallarr Send a message via Skype™ to Vallarr
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez Lady_Mosquito Pokaż wiadomość
"Zdaniem MEN-u jest szansa, by edukację seksualną w Polsce stworzyć na nowo. Na nowo, czyli zgodnie z wytycznymi organizacji, które za cel stawiają sobie demoralizację dzieci i młodzieży. Demoralizację, która wiąże się z wcześniejszą inicjacją seksualną, rosnącą liczbą młodocianych matek czy coraz większą liczbą przypadków zachorowań na choroby przenoszone drogą płciową."

Według mnie ten fragment o tym świadczy.
To przeczytaj to jeszcze raz, a w razie potrzeby jeszcze raz. Potem, jak dalej nie będziesz przekonana - polecam Ci poczytac opracowania dotyczące efektów edukacji seksualnej na wzór angielski w samej GB. To nie są tajne dane, to nie są zmanipulowane badania na wybranych grupach pod tezę.
To dane angielskich instytucji odpowiedzialnych za ochronę zdrowia.
Trzeba naprawdę złej woli, by tu doszukać się tego, co tam widzisz.

W tym fragmencie jest mowa nie o braku edukacji seksualnej, tylko o dramatycznie złych skutkach błędnej edukacji z idiotycznie wybranym naciskiem na bezrozumne eksplorowanie seksualności przez dzieci i młodzież - to fakty. No chyba, że podważysz fakty, próbuj. Będzie zabawnie.
Cytat:
Napisane przez Lady_Mosquito Pokaż wiadomość
Edukacja seksualna nie powinna wyglądać tak jak w cytowanym przez ciebie fragmencie CDC.gov, to prawda, dlatego trzeba ją zreformować
Co do CDC - to nie jest żadna edukacja, to żadne tezy, to FAKTY. Oficjalne, bezstronne fakty. CDC to całkiem poważna instytucja, wiesz? Na tych faktach można oprzeć przekaz, bo chwilowo powszechna narracja brzmi tak, jakby gumki były gwarancją. Nie są. Dramatycznie zmniejszają ryzyko i trzeba je promować, ale nie można wmawiać bzdur o całkowitej ochronie, zachęcać do eksperymentów, a potem na brak edukacji zwalać problem ciąż i STD. Nie można, po prostu.
Cytat:
Napisane przez Lady_Mosquito Pokaż wiadomość
a według Pani Terlikowskiej i jej małżonka najlepiej by było gdyby edukacji seksualnej nie było wcale.
No i znowu - skąd te tezy? Naprawdę mnie intryguje gdzie w tym konkretnym artykule znalazłaś takie teksty i co ciekawe - jej męża? Ja go tam nie widzę, nawiedza Cię jego widmo i szepcze do uszka? Współczuję.

Ale - Ty nie komentujesz artykułu, Ty sobie radośnie nadinterpretujesz pod tezę, bo Cię dysonans poznawczy ugryzł. Bo przecież to niemożliwe, żeby na frondzie ktoś coś z sensem i opartego na faktach napisał!

Jak wszystkie poprzednie posty, które wspominają o ginekologu jak dentyście. No cholera, gdzie to padło w tekście? Nie widzę. Mój link jest jakiś wybrakowany, ucieło specjalnie pode mnie fragment tekstu, czy wy po prostu radośnie wyśmiewacie coś, czego tam nie ma, ale wy widzicie?
Spokojnie, to się leczy.
Vallarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 21:27   #1329
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez Vallarr Pokaż wiadomość
To przeczytaj to jeszcze raz, a w razie potrzeby jeszcze raz. Potem, jak dalej nie będziesz przekonana - polecam Ci poczytac opracowania dotyczące efektów edukacji seksualnej na wzór angielski w samej GB. To nie są tajne dane, to nie są zmanipulowane badania na wybranych grupach pod tezę.
To dane angielskich instytucji odpowiedzialnych za ochronę zdrowia.
Trzeba naprawdę złej woli, by tu doszukać się tego, co tam widzisz.

W tym fragmencie jest mowa nie o braku edukacji seksualnej, tylko o dramatycznie złych skutkach błędnej edukacji z idiotycznie wybranym naciskiem na bezrozumne eksplorowanie seksualności przez dzieci i młodzież - to fakty. No chyba, że podważysz fakty, próbuj. Będzie zabawnie.

Co do CDC - to nie jest żadna edukacja, to żadne tezy, to FAKTY. Oficjalne, bezstronne fakty. CDC to całkiem poważna instytucja, wiesz? Na tych faktach można oprzeć przekaz, bo chwilowo powszechna narracja brzmi tak, jakby gumki były gwarancją. Nie są. Dramatycznie zmniejszają ryzyko i trzeba je promować, ale nie można wmawiać bzdur o całkowitej ochronie, zachęcać do eksperymentów, a potem na brak edukacji zwalać problem ciąż i STD. Nie można, po prostu.

No i znowu - skąd te tezy? Naprawdę mnie intryguje gdzie w tym konkretnym artykule znalazłaś takie teksty i co ciekawe - jej męża? Ja go tam nie widzę, nawiedza Cię jego widmo i szepcze do uszka? Współczuję.

Ale - Ty nie komentujesz artykułu, Ty sobie radośnie nadinterpretujesz pod tezę, bo Cię dysonans poznawczy ugryzł. Bo przecież to niemożliwe, żeby na frondzie ktoś coś z sensem i opartego na faktach napisał!

Jak wszystkie poprzednie posty, które wspominają o ginekologu jak dentyście. No cholera, gdzie to padło w tekście? Nie widzę. Mój link jest jakiś wybrakowany, ucieło specjalnie pode mnie fragment tekstu, czy wy po prostu radośnie wyśmiewacie coś, czego tam nie ma, ale wy widzicie?
Spokojnie, to się leczy.
Po pierwsze- nie podważam cytatu z CDC więc nie wiem po co się tak unosisz. Nie twierdzę też, że edukacja seksualna powinna polegać tylko na pokazaniu wszystkich dostępnych środków antykoncepcyjnych i nauce zakładania prezerwatyw.
Po drugie- nie raz słyszałam wypowiedzi Państwa Terlikowskich w telewizji i czytałam ich wywody w Internecie, więc wiem. Mają negatywny stosunek do edukacji seksualnej.
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 21:49   #1330
Vallarr
Raczkowanie
 
Avatar Vallarr
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Vallarr Send a message via Skype™ to Vallarr
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Napisałaś, pozwolę sobię zacytować raz jeszcze:
Cytat:
Edukacja seksualna nie powinna wyglądać tak jak w cytowanym przez ciebie fragmencie CDC.gov, to prawda
Sęk w tym, że powinna. Powinna być na tym oparta. Ale zgaduję w takim razie, że zwyczajnie źle sformułowałaś myśli.

Skoro:
Cytat:
Nie twierdzę też, że edukacja seksualna powinna polegać tylko na pokazaniu wszystkich dostępnych środków antykoncepcyjnych i nauce zakładania prezerwatyw.
To czemu atakujesz artykuł, który na tym się opiera?

Nt. Terlikowskiego się nie wypowiem, bo bym ostrzeżenia hurtem złapał. Tyle tylko, że rozsądne, rzeczowe, uargumentowane artykuły na frondzie nt. seksu są zbyt cenne, by hurtem wyśmiać za autorkę i źródło, olewając treść.
Tam naprawdę nie widzę nic głupiego i niedorzecznego, dlatego bronię. Może ma prywatnie dużo głupsze teksty, może inne poglądy są niedorzeczne, ten nie.

Za dużo jest przykładów prawdziwie niedorzecznych, durnych opinii nawiedzonych katechetek czy publicystów, żebym nie uważał sensownego artykułu za cenny
Vallarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 22:36   #1331
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez Vallarr Pokaż wiadomość
Napisałaś, pozwolę sobię zacytować raz jeszcze:

Sęk w tym, że powinna. Powinna być na tym oparta. Ale zgaduję w takim razie, że zwyczajnie źle sformułowałaś myśli.

Skoro:

To czemu atakujesz artykuł, który na tym się opiera?

Nt. Terlikowskiego się nie wypowiem, bo bym ostrzeżenia hurtem złapał. Tyle tylko, że rozsądne, rzeczowe, uargumentowane artykuły na frondzie nt. seksu są zbyt cenne, by hurtem wyśmiać za autorkę i źródło, olewając treść.
Tam naprawdę nie widzę nic głupiego i niedorzecznego, dlatego bronię. Może ma prywatnie dużo głupsze teksty, może inne poglądy są niedorzeczne, ten nie.

Za dużo jest przykładów prawdziwie niedorzecznych, durnych opinii nawiedzonych katechetek czy publicystów, żebym nie uważał sensownego artykułu za cenny
Na początku chciałam się odnieść do CDC, a potem to tego tekstu z rozdawaniem prezerwatyw i wyszło mi takie coś (nie wiem jak ja to czytałam przed opublikowaniem). Chodziło o to, że edukacja seksualna nie powinna być oparta tylko na pokazaniu dostępnych metod antykoncepcyjnych i "rozdawaniu prezerwatyw".
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-01, 22:55   #1332
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
17 ma sens, tekst jest kierowany do dzieci z podst i gim, nie do dorosłych kobiet
Nadal chce zobazyc chlopca badajacego prostate tak często jak chodzi do dentysty
To chyba ja ten cytat znam z trochę innego kontekstu, tj od strony faktu, iz nastolatka sama do ginekologa nie pójdzie.
Ciekawi mnie tez od kiedy ginekolog bada prostatę...
PS kończąc gimnazjum masz 16 lat.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 00:29   #1333
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
To chyba ja ten cytat znam z trochę innego kontekstu, tj od strony faktu, iz nastolatka sama do ginekologa nie pójdzie.
Ciekawi mnie tez od kiedy ginekolog bada prostatę...
PS kończąc gimnazjum masz 16 lat.
Serio pytasz? Nie rozumiesz, ze chodzi o to, ze znowu się robi jakis kult z posylania coraz młodszych dziewczynek, coraz częściej do gina, ale o chłopcach sie nic nie wspomina? Ida sie badac dopiero jak mają problem kolo 50tki i to jest ok, a wszyscy sie oburzają, bo ktoś napisał, ze 12latka nie musi chodzić do gina na tak czesto, jak do dentysty, no faktycznie straszne.
Czekam az powiedza, ze noworodki codziennie musza chodzic, bo w te strone to zmierza.

Wiem ile się ma lat, chodzilam do gimnazjumm
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 00:33   #1334
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

O ile mi wiadomo, badanie prostaty nie musi zaczynać się tak wcześnie jak cytologia. Ale nie twierdzę, że to, że faceci to olewają jest dobre.
Taki kult posyłania coraz młodszych dziewczynek do gina, że moja 19 letna szwagierka po pierwszej cytologii wylądowała w szpitalu bo miała już zmiany
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 10:55   #1335
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Ja byłam po raz pierwszy w wieku 15 lat
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 11:01   #1336
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Taki kult posyłania coraz młodszych dziewczynek do gina, że moja 19 letna szwagierka po pierwszej cytologii wylądowała w szpitalu bo miała już zmiany
moja 23 letnia koleżanka poszła dopiero, jak zaszła w ciążę.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 12:55   #1337
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Ja poszłam pierwszy raz jak miałam 23 lata, przed rozpoczęciem współżycia. Byłam dziewicą, okres wzorowy, zero jakichkolwiek infekcji czy innych dolegliwości. Myślę, że jakby przytrafiły mi się upławy czy problemy z cyklami to szybciej bym pognała do ginekologa, ale w takim przypadku? Lekarz tylko to potwierdził.
Za to mam jedną znajomą, która zaszła w ciążę mają 21 lat, do ginekologa poszła pierwszy raz dopiero w 5 miesiącu .
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 09:19   #1338
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Temat umarł weszłam dzis tutaj i jakis czas temu byly poruszane zabobony ciazowe, dodam dwa z autopsji mama jak byla ze mna w ciazy to modne bylo zrobienie jednego jasnego pasemka na wlosach. Tata jak ja zobaczyl to skrzyczal ze dziecko urodzi sie z jasnym pasemkiem, mama oczywiscie go wysmiala :p a ja urodzilam sie z cala glowa czarna oprocz tego pasemka w tym samym miejscu gdzie mama zrobila. Mam do dzis. Druga rzecz, oparzyla sie w kciuka w ciazy i urodzilam sie ze znamieniem.
No takie glupie ze nieprawdopodobne a jednak
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 13:56   #1339
Blair Audrey
Rozeznanie
 
Avatar Blair Audrey
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 688
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
Temat umarł weszłam dzis tutaj i jakis czas temu byly poruszane zabobony ciazowe, dodam dwa z autopsji mama jak byla ze mna w ciazy to modne bylo zrobienie jednego jasnego pasemka na wlosach. Tata jak ja zobaczyl to skrzyczal ze dziecko urodzi sie z jasnym pasemkiem, mama oczywiscie go wysmiala :p a ja urodzilam sie z cala glowa czarna oprocz tego pasemka w tym samym miejscu gdzie mama zrobila. Mam do dzis. Druga rzecz, oparzyla sie w kciuka w ciazy i urodzilam sie ze znamieniem.
No takie glupie ze nieprawdopodobne a jednak
Serio? a to szczęście masz

Mam jeden kwiatek. Mój znajomy myślał, że kiedy pozna smak spermy (nawet własnej) to od tego zostanie gejem
Blair Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 14:02   #1340
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez Blair Audrey Pokaż wiadomość
Serio? a to szczęście masz

Mam jeden kwiatek. Mój znajomy myślał, że kiedy pozna smak spermy (nawet własnej) to od tego zostanie gejem
Litościiii, leżę!
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 16:44   #1341
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez Blair Audrey Pokaż wiadomość
Serio? a to szczęście masz

Mam jeden kwiatek. Mój znajomy myślał, że kiedy pozna smak spermy (nawet własnej) to od tego zostanie gejem
No przecież sperma jest tak cudownym nektarem że jak raz spróbujesz to do końca życia chcesz tylko ssać penisy.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 17:16   #1342
Blair Audrey
Rozeznanie
 
Avatar Blair Audrey
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 688
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
No przecież sperma jest tak cudownym nektarem że jak raz spróbujesz to do końca życia chcesz tylko ssać penisy.
No a nie?
Blair Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 17:51   #1343
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez Blair Audrey Pokaż wiadomość
No a nie?
No ba! Ledwo wytrzymuję w pracy bo nie mogę przestać myśleć o ssaniu penisów.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 23:02   #1344
MalineczkaCalineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 147
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
No ba! Ledwo wytrzymuję w pracy bo nie mogę przestać myśleć o ssaniu penisów.
Ile ssiesz dziennie ? ;D
MalineczkaCalineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 19:19   #1345
Glassred
Raczkowanie
 
Avatar Glassred
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 32
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Abstrahując od ssania penisów, nie dalej jak dwa dni temu spotkałam się z ciekawą mądrością, otóż:
Jeśli kobieta podczas stosunku ma we krwi jeden albo więcej promil alkoholu, to nie ma szans na zajście w ciążę, bo alkohol zabija i osłabia plemniki.

__________________
"Illusions to illusions. Illusions are the blind girls's song. Illusion of a closed room."
Glassred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 15:20   #1346
Blair Audrey
Rozeznanie
 
Avatar Blair Audrey
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 688
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez Glassred Pokaż wiadomość
Abstrahując od ssania penisów, nie dalej jak dwa dni temu spotkałam się z ciekawą mądrością, otóż:
Jeśli kobieta podczas stosunku ma we krwi jeden albo więcej promil alkoholu, to nie ma szans na zajście w ciążę, bo alkohol zabija i osłabia plemniki.


A potem ludzie się dziwią, czemu w patologicznych, pijackich rodzinach tyle dzieci... a oni biedni chcieli się zabezpieczyć, i przy okazji wpadli w nałóg :/
Blair Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 23:03   #1347
Glassred
Raczkowanie
 
Avatar Glassred
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 32
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez Blair Audrey Pokaż wiadomość

A potem ludzie się dziwią, czemu w patologicznych, pijackich rodzinach tyle dzieci... a oni biedni chcieli się zabezpieczyć, i przy okazji wpadli w nałóg :/

Mnie oprócz tego ciekawi kwestia techniczna takiego zabezpieczenia...Już na upartego można jakoś podciągnąć pijanego faceta pod pijane plemniki (gwałt analny młotem pneumatycznym na logice), ale pijaną kobietę?
Destylarnia w pochwie czy co...?
__________________
"Illusions to illusions. Illusions are the blind girls's song. Illusion of a closed room."
Glassred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 23:17   #1348
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez Niedopowiedzenia Pokaż wiadomość
Rozwala mnie opinia,że jeśli ktoś mówi,że nie chce mieć dzieci to spotka go za to kara i będzie bezpłodny
stety niestety najczęściej jest tak, że ktoś bardzo pragnie i nie może począć od razu, a drugi nie chce i wpadnie przy pierwszej dziurce w gumie
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 23:23   #1349
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
stety niestety najczęściej jest tak, że ktoś bardzo pragnie i nie może począć od razu, a drugi nie chce i wpadnie przy pierwszej dziurce w gumie
Dokladnie im bardziej chcesz dziecka tym dluzej sie starasz, a im bardziej go nie chcesz tym szybciej zachodzisz
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 23:24   #1350
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Niedorzeczne opinie na temat seksu, antykoncepcji i nie tylko part II

Cytat:
Napisane przez Glassred Pokaż wiadomość
Mnie oprócz tego ciekawi kwestia techniczna takiego zabezpieczenia...Już na upartego można jakoś podciągnąć pijanego faceta pod pijane plemniki (gwałt analny młotem pneumatycznym na logice), ale pijaną kobietę?
Destylarnia w pochwie czy co...?
Bo jak kobieta pije, to ma sucho i technicznie bedzie ciezko. Moja opiekunka kolonijna tak się zeszła ze swoim chlopem, bo chcieli sprawdzić, czy będzie sucha.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-08 09:24:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.