Mamy październikowe 2018 cz. IV - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-09, 09:30   #1831
purediamond3333
Raczkowanie
 
Avatar purediamond3333
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 62
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Jasiel, a co bylo dla Ciebie najwiekszym szokiem po cesarce?
purediamond3333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 09:31   #1832
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Ja jestem po cc, miałam ja 11.10 i jak byłam ostatnio na wizycie u ginekologa to powiedział ze już możemy się seksic w sensie ze no nie powinnismy ale jak nas najdzie to nic się nie stanie byleby pamiętać o antykoncepcji haha.


Ja już po cc doszłam do siebie fizycznie, skakam,hasam jak gazela, brzuch powolutku, powolutku wraca do normy przy noszeniu pasa pociazowego jest tysiąc razy lepiej a psychicznie nie musiałam dochodzić do siebie bo spłynęło po mnie to ze miałam cc w sumie ;P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 10:22   #1833
Jasiel
Raczkowanie
 
Avatar Jasiel
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 151
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez purediamond3333 Pokaż wiadomość
Jasiel, a co bylo dla Ciebie najwiekszym szokiem po cesarce?
1.CZY TO ABY NAPEWNO MOJE DZIECKO?! Jakieś duże, nos po teściowej, poznawałam ją w pierwszych dniach po numerze wózeczka (co ze mnie za matka)

2.Jak to cesarka?! Przecież ja byłam tak dobrze do porodu przygotowana. ( )

3.Co z naszymi planami dużej rodziny?! Minimalne odstępy między porodami? Ryzyko utraty ciąży przez zrosty? Na to się nie pisałam

4. Uczucie mrowienia pod raną może się utrzymać do pół roku (co?!?!?! ILE?!?!?!) Tak naprawdę to już przechodzi, ale jak się dowiedziałam to szok.

5. Po latach blizna może rwać na zmianę pogody (info od sąsiadki z sali poporodowej po drugiej cesarce - Jak u starego górala)

To takie najważniejsze szoki poporodowe u mnie
__________________
JSL
Jasiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 22:46   #1834
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Jasiel Pokaż wiadomość
1.CZY TO ABY NAPEWNO MOJE DZIECKO?! Jakieś duże, nos po teściowej, poznawałam ją w pierwszych dniach po numerze wózeczka (co ze mnie za matka)

2.Jak to cesarka?! Przecież ja byłam tak dobrze do porodu przygotowana. ( )

3.Co z naszymi planami dużej rodziny?! Minimalne odstępy między porodami? Ryzyko utraty ciąży przez zrosty? Na to się nie pisałam

4. Uczucie mrowienia pod raną może się utrzymać do pół roku (co?!?!?! ILE?!?!?!) Tak naprawdę to już przechodzi, ale jak się dowiedziałam to szok.

5. Po latach blizna może rwać na zmianę pogody (info od sąsiadki z sali poporodowej po drugiej cesarce - Jak u starego górala)

To takie najważniejsze szoki poporodowe u mnie
Nie pociesze Cię. Ja miałam 1wszy porod SN z nacięciem, niedługo będzie 4 lata a czasami czuję blizne :/ nie boli, takie dziwne odczucie.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 04:36   #1835
purediamond3333
Raczkowanie
 
Avatar purediamond3333
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 62
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Ryzyko utraty kolejnej ciazy przez zrosty...to wlasnie przeraza mnie najbardziej :/
Planowalismy z mezem nastepne dziecko jak tylko moje cialo doszloby do siebie, a tu trzeba czekac rok albo i dluzej ... zalezy jak szybko bede sie regenerowac....
Mam silny lek, zebysmy nie wpadli ( nawet pomimo antykoncepcji) bo moja cialo dopiero sie goi i moze nie wytrzymac kolejnego wysilku. Tez tak macie?
purediamond3333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 06:44   #1836
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez purediamond3333 Pokaż wiadomość
Ryzyko utraty kolejnej ciazy przez zrosty...to wlasnie przeraza mnie najbardziej :/
Planowalismy z mezem nastepne dziecko jak tylko moje cialo doszloby do siebie, a tu trzeba czekac rok albo i dluzej ... zalezy jak szybko bede sie regenerowac....
Mam silny lek, zebysmy nie wpadli ( nawet pomimo antykoncepcji) bo moja cialo dopiero sie goi i moze nie wytrzymac kolejnego wysilku. Tez tak macie?

Na dobre Ci to windzie dwa takie maluchy w domu to byłaby masakra

Znam pełno osób po cc które i 3 dzieci maja i wszystko w porządku było i podczas ciąży i podczas porodu itd także dziewczyny nie ma co demonizować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 15:35   #1837
purediamond3333
Raczkowanie
 
Avatar purediamond3333
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 62
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

xxboo, znasz laski z krotkim odstepem czasu po cesarce ( takie , ktore zaciazyly 3-4 miesiace po porodzie)? Interesuje mnie jak zachowalo sie cialo i kondycja zdrowotna takich kobiet podczas drugiej ciazy ( zrosty, blizna, kondycja macicy).
purediamond3333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-12, 18:32   #1838
smileska
Zadomowienie
 
Avatar smileska
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 845
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez purediamond3333 Pokaż wiadomość
xxboo, znasz laski z krotkim odstepem czasu po cesarce ( takie , ktore zaciazyly 3-4 miesiace po porodzie)? Interesuje mnie jak zachowalo sie cialo i kondycja zdrowotna takich kobiet podczas drugiej ciazy ( zrosty, blizna, kondycja macicy).
Wtrące sie w dyskusje ... nie ma zależności. Każde cialo jest inne.
Ja pierwsze CC mialam w 2009 roku. Teraz po 9 latach w drugiej ciąży na cito robili mi drugą CC bo bylo zagrożenie pęknięcia macicy która byla slaba i cienka. Kolejne ciążę wykluczone (nie planowalam wiecej). Czas nie ma tu duzego wplywu. Bardziej zalezy od organizmu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 12.12.2005
Zaręczyny 12.12.2008
Córka 31.08.2009
Ślub cywilny 11.12.2010
Ślub kościelny 09.09.2017
Syn w drodze
smileska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 19:08   #1839
Jasiel
Raczkowanie
 
Avatar Jasiel
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 151
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez smileska Pokaż wiadomość
Wtrące sie w dyskusje ... nie ma zależności. Każde cialo jest inne.
Ja pierwsze CC mialam w 2009 roku. Teraz po 9 latach w drugiej ciąży na cito robili mi drugą CC bo bylo zagrożenie pęknięcia macicy która byla slaba i cienka. Kolejne ciążę wykluczone (nie planowalam wiecej). Czas nie ma tu duzego wplywu. Bardziej zalezy od organizmu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Smileska, faktycznie twój przykład daje do myślenia,

xxboo, dla kogo masakra dla tego masakra

Leżałam w szpitalu z dwoma dziewczynami które marzyły o bliźniętach, więc nie nam oceniać.......
__________________
JSL
Jasiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 19:40   #1840
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez purediamond3333 Pokaż wiadomość
xxboo, znasz laski z krotkim odstepem czasu po cesarce ( takie , ktore zaciazyly 3-4 miesiace po porodzie)? Interesuje mnie jak zachowalo sie cialo i kondycja zdrowotna takich kobiet podczas drugiej ciazy ( zrosty, blizna, kondycja macicy).


Tak krótko to nie. Najwcześniej chyba po roku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Jasiel Pokaż wiadomość
Smileska, faktycznie twój przykład daje do myślenia,



xxboo, dla kogo masakra dla tego masakra



Leżałam w szpitalu z dwoma dziewczynami które marzyły o bliźniętach, więc nie nam oceniać.......


Hmmmm wiesz po prostu wiem jak to jest mając pod opieka więcej niż 1 dziecko. Wiem tez jak bardzo wymagające są roczniaki czy 2 latki. Podziwiam mamy które decydują się na dzieci z tak mała różnica wieku. Dla mnie ciężko byłoby siedzieć i karmić niemowlaka i mieć np 1,5 roczniaka pod opieka który jeszcze nie je wszystkiego samodzielnie, potrzebuje zmiany pampersa itd


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 22:50   #1841
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez purediamond3333 Pokaż wiadomość
xxboo, znasz laski z krotkim odstepem czasu po cesarce ( takie , ktore zaciazyly 3-4 miesiace po porodzie)? Interesuje mnie jak zachowalo sie cialo i kondycja zdrowotna takich kobiet podczas drugiej ciazy ( zrosty, blizna, kondycja macicy).
Ja znam dziewczyny co jedna zaszła 4 miesiące po cc w drugą ciąże a druga 6 miesięcy po cc.
Nie było problemów z blizna. Raczej inne ciążowe dolegliwości.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...

Edytowane przez Suqub
Czas edycji: 2018-11-13 o 22:51
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-23, 06:25   #1842
purediamond3333
Raczkowanie
 
Avatar purediamond3333
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 62
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Dobrze wiedziec, ze byly takie przypadki szybkich ciaz po cesarskim cieciu i ze wszystko bylo ok.
Bylam u dwoch roznych lekarek na badaniu kontrolnym po cesarkim cieciu. Jedna mi powiedziala, ze po miesiacu od porodu, moge wrocic na silownie ( przed ciaza bylam bardzo aktywna fizycznie i duzo cwiczylam), a druga, ze powinna odczekac 6 miesiecy i moge jedynie spacerowac i plywac ( pomalu).
Jak u Was z aktywnoscia po porodzie? Probowalyscie juz cwiczyc?
purediamond3333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-23, 08:26   #1843
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez purediamond3333 Pokaż wiadomość
Jak u Was z aktywnoscia po porodzie? Probowalyscie juz cwiczyc?
Ja co prawda 3 tygodnie SN, ale już odliczam aż minie te 6 tygodni i jak gin da mi zielone światło to albo siłownia albo bieganie, bo już nie mogę na siebie patrzeć... Waga pokazuje +6kg w stosunku do wagi sprzed ciąży. Niby mieszczę się we wszystkie ciuchy, ale czuję się jak wielka galareta


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 21:52   #1844
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
Ja co prawda 3 tygodnie SN, ale już odliczam aż minie te 6 tygodni i jak gin da mi zielone światło to albo siłownia albo bieganie, bo już nie mogę na siebie patrzeć... Waga pokazuje +6kg w stosunku do wagi sprzed ciąży. Niby mieszczę się we wszystkie ciuchy, ale czuję się jak wielka galareta


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie 5 tygodni i jeszcze 7 kg, tak z 5 chce jeszcze zgubic. Ogolnie w ciuchy w nogach i tylku wchodze, ale brzuch jeszcze mi zostal i nie moge dopiac spodni. Juz szukam karnetu na silke i fitness ale chyba zaczne na spokojnie tak przed swietami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lykki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 16:54   #1845
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
U mnie 5 tygodni i jeszcze 7 kg, tak z 5 chce jeszcze zgubic. Ogolnie w ciuchy w nogach i tylku wchodze, ale brzuch jeszcze mi zostal i nie moge dopiac spodni. Juz szukam karnetu na silke i fitness ale chyba zaczne na spokojnie tak przed swietami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja planuję zacząć po świętach, bo mam zamiar jeszcze się nażreć ile wlezie 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 21:57   #1846
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
Ja planuję zacząć po świętach, bo mam zamiar jeszcze się nażreć ile wlezie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja codziennie się przymierzam ale jak mam starsza w domu to mi ciężko. Pobiegalabym sobie i najbardziej do tego się przymierzam.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 22:09   #1847
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Ja codziennie się przymierzam ale jak mam starsza w domu to mi ciężko. Pobiegalabym sobie i najbardziej do tego się przymierzam.
Do mnie też najbardziej przemawia bieganie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 21:50   #1848
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Oj tak tez bym chetnie pobiegala ale musialabym chyba wieczorem jak moja juz usnie bo w dzien to male szanse czesto chce cyca takze byloby ciezko albo z nia na klatce przyczepiona do cycka wtedy moze by sie udalo

Jak tam u was wogole dziewczyny co slychac ?
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 21:58   #1849
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Jak tam u was wogole dziewczyny co slychac ?
U nas zaczęły się problemy z brzuszkiem niestety... Ogólnie to karmienie, pampers, usypianie i tak w kółko 🤣 byle przeżyć kolejny dzień 🤪


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-05, 16:49   #1850
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
U nas zaczęły się problemy z brzuszkiem niestety... Ogólnie to karmienie, pampers, usypianie i tak w kółko 🤣 byle przeżyć kolejny dzień 🤪


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas podobnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lykki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-19, 16:00   #1851
purediamond3333
Raczkowanie
 
Avatar purediamond3333
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 62
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Dziewczyny, mam nadzieje, ze macierzystwo Wam sluzy, a maluszki sa zdrowe i radosne
Z perspektywy czasu, od momentu porodu zmagam sie z brakiem snu. Pierwszy miesiac byl spoko, nie czulam zmeczenia z powodu braku regularnego snu, podekscytowanie i adrenalina z narodzin syna dawaly mi niebywala sile na codzien. Kryzys zaczal sie w drugim miesiacu. Moj maly budzi sie co 2-3 h na karmienie a w dzien pospi maks 1 h. Wczesniej spalam 8 h pod rzad, jak sie urodzilo dziecko, moj organizm przezyl szok Nie radze sobie z brakiem snu. Drzemki czy spanie kiedy spi dziecko nie pomagaja w regenracji bo ja potrzebuje pospac 8 h ciagiem, bez wybudzania. Inaczej jestem jak zombie hahaha
Jak sobie radzicie z brakiem mozliwosci pospania dluzej? U mnie danie tatusiowi synka na noc nic nie da, bo maly nie pije z butelki mojego mleka, tylko z piersi wiec zonk. Macie jakies pomysly?
purediamond3333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-19, 17:30   #1852
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez purediamond3333 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam nadzieje, ze macierzystwo Wam sluzy, a maluszki sa zdrowe i radosne

Z perspektywy czasu, od momentu porodu zmagam sie z brakiem snu. Pierwszy miesiac byl spoko, nie czulam zmeczenia z powodu braku regularnego snu, podekscytowanie i adrenalina z narodzin syna dawaly mi niebywala sile na codzien. Kryzys zaczal sie w drugim miesiacu. Moj maly budzi sie co 2-3 h na karmienie a w dzien pospi maks 1 h. Wczesniej spalam 8 h pod rzad, jak sie urodzilo dziecko, moj organizm przezyl szok Nie radze sobie z brakiem snu. Drzemki czy spanie kiedy spi dziecko nie pomagaja w regenracji bo ja potrzebuje pospac 8 h ciagiem, bez wybudzania. Inaczej jestem jak zombie hahaha

Jak sobie radzicie z brakiem mozliwosci pospania dluzej? U mnie danie tatusiowi synka na noc nic nie da, bo maly nie pije z butelki mojego mleka, tylko z piersi wiec zonk. Macie jakies pomysly?


Na Facebooku grupa tętni życiem a tutaj pustki się zrobiły.
Ja powiem Ci ze dla mnie najgorsze właśnie było to wstawanie co 3h jak w zegarku w nocy, bałam się ze zasnę karmiąc dziecka i ja upuszcze na ziemie ja w dzień nie potrafię spać wiec nie byłam w stanie odespać nic, bo po prostu nie zasnę w środku dnia.

Nie wiem co Ci poradzić bo u mnie Hania śpi w nocy bez pobudki 8-10h od 2 miesiąca życia, wiec no nie wyobrażam sobie nawet jak funkcjonować w tej chwili po takim przerywanym śnie.

A może dawaj na noc odciągnięte z butelki ? Albo w ogóle odciagaj na noc i niech tata tez karmi w końcu czemu tylko Ty masz wstawać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-20, 05:33   #1853
purediamond3333
Raczkowanie
 
Avatar purediamond3333
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 62
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

xxboo, jeju, ale masz super, ze tyle potrafi przespac. Bosko Moj jest glodny co 3 h w nocy, czasami budzi go mokra pieluszka. Plus jest taki, ze nie wyje w nocy, tylko jest grzeczny. najedzony, zmieniona pieluszka i idzie grzecznie spac. zawsze zasypia punktualnie o 7, i to jest mega plus, ze ma swoj rytm.
ile pieluch dziennie zuzywasz? ja mam wrazenie, ze moj mega czesto robi kupe i siusiu))
P.S Nie chce ani smoczka ani butelki. Probowalam setki razy. Ty;ko piers, dlatego tata nie karmi w nocy bo butelka odpada. Zyje chwila, ze jak przyjdzie rozszerzenie diety to sobie odespie, ale to bedzie za pare miesiecy. Jak zyc do tego momentu, nie wiem czy przetrwam to wybudzanie non stop. Serio

Edytowane przez purediamond3333
Czas edycji: 2019-01-20 o 05:36
purediamond3333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-20, 06:13   #1854
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez purediamond3333 Pokaż wiadomość
xxboo, jeju, ale masz super, ze tyle potrafi przespac. Bosko Moj jest glodny co 3 h w nocy, czasami budzi go mokra pieluszka. Plus jest taki, ze nie wyje w nocy, tylko jest grzeczny. najedzony, zmieniona pieluszka i idzie grzecznie spac. zawsze zasypia punktualnie o 7, i to jest mega plus, ze ma swoj rytm.
ile pieluch dziennie zuzywasz? ja mam wrazenie, ze moj mega czesto robi kupe i siusiu))
P.S Nie chce ani smoczka ani butelki. Probowalam setki razy. Ty;ko piers, dlatego tata nie karmi w nocy bo butelka odpada. Zyje chwila, ze jak przyjdzie rozszerzenie diety to sobie odespie, ale to bedzie za pare miesiecy. Jak zyc do tego momentu, nie wiem czy przetrwam to wybudzanie non stop. Serio


O kurde no to słabo ;( a próbowałaś różnych, pewnie tak....

Ja zuzywam około 10-12 pieluszek i to jest dość dużo bo dziewczyny z tego co pisały po 6-8. Ale no moja księżniczka drze się jak ma pełna pieluchę heheheh poza tym co będę oszczędzać

Ja już dietę rozszerzam za miesiąc Ty pewnie za 3? Wiec już niedługo dasz radę nie chcesz do nas na fb dołączyć ?
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-20, 06:27   #1855
purediamond3333
Raczkowanie
 
Avatar purediamond3333
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 62
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Witaj w klubie, u mnie to samo z pieluchami )))
Ja rozszerzam diete na poczatku 6 miesiaca. Taki jest ambitny plan
Jaki pokarm zamierzasz wprowadzic jako pierwszy?

P.S Nie mam fb i nie chcialabym zakladac. Za duzo czasu zzera, mialam juz wczesniej i podziekowalam

Edytowane przez purediamond3333
Czas edycji: 2019-01-20 o 06:28
purediamond3333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-20, 06:33   #1856
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez purediamond3333 Pokaż wiadomość
Witaj w klubie, u mnie to samo z pieluchami )))
Ja rozszerzam diete na poczatku 6 miesiaca. Taki jest ambitny plan
Jaki pokarm zamierzasz wprowadzic jako pierwszy?

P.S Nie mam fb i nie chcialabym zakladac. Za duzo czasu zzera, mialam juz wczesniej i podziekowalam


Bo czasu zabiera mnóstwo to prawda jest ja to chyba już sie uzależniłam.
Wiesz co myślałam nad kaszka do mleka. Jakaś ryżowa bezglutenowa bo młoda jest na mleku hipoalergicznym z mniejsza zawartością białka. Ostatnio była tez promocja w rossmannie 2+2 wiec kupiłam marchewki, dynie, warzywa jakiestam, owocki wiec pojedynczo będę wprowadzać ze względu na możliwość wystąpienia alergii u Hanki




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-20, 06:54   #1857
purediamond3333
Raczkowanie
 
Avatar purediamond3333
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 62
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Super, ze masz juz pomysl i zaopatrzylas sie w produkty Ile miesiecy ma Twoja Hania?
Ja sie bije pomiedzy marchewka i ziemniakiem ( ponoc lepiej zaczac od warzyw, bo jak posmakuje owocow, to moze odrzucic warzywa bo nie sa tak slodkie), a bananem. Kurcze to bedzie jego pierwszy posilek wiec myslalam, ze banan to super rozwiazanie bo zdrowy i slodki, niech sie dziecku dobrze kojarzy pierwszy smak ale mam zamiar poczytac literature o rozszerzaniu diety bo poki co zyjemy karmieniem piersia
purediamond3333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-20, 07:39   #1858
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

11 stycznia skończyła trzy miesiące diete będziemy rozszerzać myśle ze jakoś za miesiąc

Ja tez właśnie muszę coś poczytać bo zielona w tym jestem heheheh


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-25, 16:52   #1859
Milenamikus1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 4
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Witam jest tutaj ktoś jeszcze? Chciałabym pogadać...
Milenamikus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-25, 17:03   #1860
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Milenamikus1 Pokaż wiadomość
Witam jest tutaj ktoś jeszcze? Chciałabym pogadać...
Hej Jesteśmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-28 15:55:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.