Zanature - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-07, 21:36   #1
arosok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11

Zanature


Hej,
ja tutaj w trochę innych celach na forum, ale zapytam przy okazji.
czy ktosia używała kosmetyków naturalnych Zanature? Taka tam nowa firma i mi mignęła, więc pytam bardziej doświadczonych.
Jak ktoś ma jakąś opinię o Zanature to proszę się podzielić z góry dzięki za pomoc,
arosok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-08, 07:01   #2
corka_rybaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 101
Dot.: Zanature

Tak, ja mam. Pisałam już o niej w wątku o Pixie Cosmetics. To marka założona przez jednego z członków zarządu Pixie, który doprowadził do destrukcji Pixie i ukradł jej know how. Wszystko po to, aby w oparciu o to know how założyć spółkę z super bogaczem -właścicielem Fale Loki Koki. Żaden z nich nie zapłacił ani grosza kobiecie, która kiedyś stworzyła markę Pixie znaną dobrze na rynku z doskonałych kosmetyków. Została w ten sposób pozbawiona całego swojego życiowego dorobku, a bogacz razem z nieuczciwym wspólnikiem chcą się bogacić na jej okrutnej krzywdzie. Mam nadzieję, że nikt nie będzie chciał tego kupować i nakładać sobie na twarz takiej złej energii płynącej z tej krzywdy. Jak Tadeusz Borowski pięknie powiedział Nie ma piękna, jeśli w nim leży krzywda człowieka. Nie ma prawdy, która tę krzywdę pomija. Nie ma dobra, które na nią pozwala.
Więcej o tym można przeczytać na blogu xxx Cała sprawa jest szokująca i nadaje się na świetny film sensacyjny. Szkoda, że to z życia wzięte

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-09-05 o 15:41 Powód: link
corka_rybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-31, 15:56   #3
arosok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Zanature

Jesu, jaki troll konkurencji. Pytam o kosmetyki, a nie o teorię spiskową, że ktoś postanowił być bondowskim złoczyńcą.
Bzdurny komentarz i nie na temat.
arosok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-01, 19:49   #4
corka_rybaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 101
Dot.: Zanature

Komentarz bardzo na temat, pytałeś o opinię o Zanature to ją dostałeś. Firma - złodziej otworzona przez ludzi, co nie mają pojęcia o kosmetykach, ale wiedzą jak kogoś wyrolować. No chyba, że nie chciałeś żadnej opinii o Zanature, a tylko za ich kasę uprawiasz marketing szeptany.

Edytowane przez corka_rybaka
Czas edycji: 2023-09-01 o 19:57
corka_rybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-05, 18:12   #5
arosok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Zanature

Pytam o kosmetyki, a nie o fantazje jakiejś baby, która nawet nie ma nic wspólnego z firmą. Ten link powyżej to jakaś bzdura. Prokuratura się powinna zająć takim pomówieniem. Nie ma ani grama dowodu, język jak z powieści dla nastolatków, a pomysł, że ktoś od lat miał koncepcję przejęcia firmy rodem z Bonda czy innego kina akcji.

Pytam o kosmetyki firmy, która mi się pojawiła, a Ty mnie oskarżasz o szeptankę? Niezła projekcja, biorąc pod uwagę, że to Ty piszesz o firmie w ten sposób. Gdyby to była moja firma - natychmiast byłoby wezwanie do zaprzestania zniesławiania i wniosek do prokuratury, bo to ohydne, co tu się odjaniepawla. Mam nadzieję, że Zanature się dobierze do autorki bloga (tej całej mamusi właścicielki, ile ona ma? 5 lat, że mamusia ją musi bronić!?) i pozwie ją na grubą kasę za te bzdury.

A akapit o książkach, które czyta to cudowny przykład na zajęcia z manipulacji. Taka podprogowa sugestia, że jest złym człowiekiem, bo czyta "złe książki". Halo? Średniowiecze? To Ty dzwonisz!

Serio, mam nadzieję, że napisze ktoś, kto ma coś PRAWDZIWEGO do napisania o KOSMETYKACH, a nie kłamstwa konkurencji. Czuję, że za chwilę się dowiemy, że mamusia i córusia zaraz otworzą swoją markę kosmetyków i trolle takie jak Ty będą miały prikaz oczerniania konkurencji i pisania peanów na cześć nowej marki.
Brzydzi mnie to. Mam ochotę zacząć kupować te kosmetyki tylko na przekór tym bzdurom. Ale nie będę, bo mam trochę szacunku do siebie, w przeciwieństwie do Ciebie, więc czekam na faktyczne recenzje i opinie.
arosok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-08, 13:02   #6
corka_rybaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 101
Dot.: Zanature

No popatrz, wystarczy otworzyć szerzej usta i od razu można Cię poznać po charakterystycznym stylu wypowiedzi. To Ty jesteś Slalom, która pojawiła się tutaj na tym forum w wątku "€žPixie Cosmetics czyli nasze polskie minerałki" natychmiast po tym, jak ów Tomasz zmanipulował Sylwię do założenia z nim spółki, aby ją później wyrolować. Za swój prymitywny marketing szeptany i agresywny język Slalom została(został) zbanowana(zbanowany). Jednak jakieś ślady po niej/nim pozostały na forum. Ja język Slalom doskonale pamiętam Ze źródeł dobrze poinformowanych wiem, że ta/ten Slalom to był sam Tomasz, który udawał tutaj kobietę. Czyżbyśmy więc ponownie mieli przyjemność gościć pana Tomasza? Cóż, podobno historia lubi się powtarzać.


A gdyby, jak piszesz, "€žmamusia i córusia" otworzyły kiedyś "€žswoją"€ markę to myślę, że wiele osób byłoby szczęśliwych, że może zakupić swoje ulubione kosmetyki u ich twórcy, a nie u ich złodzieja. Mam nadzieję, że karma do Was wróci i oby to było jak najszybciej.

Edytowane przez corka_rybaka
Czas edycji: 2023-09-08 o 13:16
corka_rybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-08, 14:59   #7
corka_rybaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 101
Dot.: Zanature

Aaaa, i przestań spamować internet informacjami i głupimi pytaniami o tą złodziejską firmę. Taki prymitywny marketing na pewno Wam nie pomoże. W życiu warto być przyzwoitym, a na krzywdzie biznesu nie zbudujecie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2023-09-08 15_04_53-Window.jpg (42,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2023-09-08 15_24_10-Window.jpg (56,1 KB, 15 załadowań)
corka_rybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-09-17, 15:21   #8
MartaOstojska
Raczkowanie
 
Avatar MartaOstojska
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 56
Dot.: Zanature

Uuuu .... Czasami tak jest, że w tego typu sytuacjach jak w przypadku tych firm, jeden drugiemu kradnie know -how. Moim zdaniem bardzo dobrze zrobiłaś, że dałaś zdjęcia tutaj z tymi wpisami. Ja z kolei pytałam już w różnych miejscach, akurat o inne kosmetyki, a dokładniej chodzi o QMS Medicosmetics, ale nie otrzymałam odpowiedzi na grupach na fb więc zdecydowałam, że do swojego gabinetu zamówię po prostu i klientki same zdecydują czy im pasują czy nie.
MartaOstojska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-17 16:21:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.