Facet mowi ze potrzebuje czasu i pisze na drugi dzien po zerwaniu. Help! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-03-28, 04:18   #31
CiemnookaTajemnica1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 126
Dot.: Facet mowi ze potrzebuje czasu i pisze na drugi dzien po zerwaniu. Help!

Fscet z którym spotykałam się za kasę tez poznał mnoe z dzieckiem i z znajomymi
Dla niektórych to nie znaczy jakoś wiele..
CiemnookaTajemnica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-28, 04:39   #32
CiemnookaTajemnica1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 126
Dot.: Facet mowi ze potrzebuje czasu i pisze na drugi dzien po zerwaniu. Help!

Ten facet traktuje Cię jak darmowa prostytutkę … jego zapłata są ochłapy zaangażowania i miłe slowka. Rzuca Ci okruszki a Ty z radością je zjadasz i czekasz na kolejne i jedzcze myślisz ze jesteś w związku a nawet rzuciłabym dla niego marzenie o dzieciach … o jakich dzieciach? Z koleżanka?
CiemnookaTajemnica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-30, 11:03   #33
ItsPiranhaBay
Raczkowanie
 
Avatar ItsPiranhaBay
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 166
Dot.: Facet mowi ze potrzebuje czasu i pisze na drugi dzien po zerwaniu. Help!

Bylam z takim gosciem w zwiazku 1.5 roku. Poki bylo fajnie i niewiele problemow, tylko dobre spedzanie czasu, okazyjnie jakas klotnia o cos, ale zaraz szybkie pogodzenie sie to super. Tez swietny seks, super chemia, no zycie jak z bajki. Schody sie zaczely, gdy sie wkrecilam i zaczelam proponowac rozwijanie zwiazku i zebysmy szli w strone bardziej powazna, planow na przyszlosc. To sie zaczal wycofywac rakiem, nie wprost oczywiscie, ale zauwazylam wycofanie, potem zrobily sie z tego klotnie, wyszlo ze sie czepiam i mam pretensje, tez uslyszalam, ze juz mu sie nie chce przyjezdzac bo sie klocimy i stracil przyjemnosc z naszych spotkan. Oczywiscie wzielam wine na siebie, zaczelam sie biczowac ze za duzo chce i w ogole jestem beznadziejna, co on w jakis sposob podbijal, moze nie wprost ale no generalnie wychodzilo ze problemem w zwiazku jestem ja a nie on. Tez mialam duzo takich a moze za duzo chce, a moze za bardzo sie kloce, a moze niepotrzebnie naciskam, a moze... No wiec jak przyjelam wine na siebie to sie wzielam za naprawianie tego zwiazku. I tak sie staralam zeby bylo jak on chce, nie naciskac, nie pytac. Moja frustracja rosla, czulam sie niespelniona, nie wiedzialam na czym stoje. Oczywiscie on i tak sie rozstal ze mna bo 'mimo ze sie staral to i tak mielismy problemy ktorych nie dalo sie rozwiazac'. Jakie? Do dzisiaj nie wiem, bo nie sprecyzowal. Po prostu koles uciekl i to jeszcze bez jakiejs konkretnej szczerej rozmowy ktorej sie nie dalo przeprowadzic.



Zostalam sama, wymeczona psychicznie, z poczuciem winy i obnizona samoocena, wyrzucajaca sobie ze przeze mnie wszystko.



A prawda jest taka, ze moze ja swieta nie bylam ale to niedojrzaly gowniarz byl ktory nie chcial sie wiazac na serio, a jesli z kims moze to nie ze mna. Tylko nie mial jaj zeby mi to powiedziec no i poki nie bylo bardzo na serio to bylo wygodnie ale jak zaczelam czegos chciec, to wyszlo ze 'zmienilam sie i on juz nie jest ze mna szczesliwy'. Tez mial takie akcje ze niby nie chce, ale pozniej pisze czy chce sie spotkac, czy daje sie przekonac, a ja glupia za nim latalam. Tfu.



Moim zdaniem to uciekaj od niego. Nie pozalujesz, oszczedzisz sobie duzo lez i cierpienia, tacy faceci nie wiedza czego chca.
ItsPiranhaBay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-30, 14:03   #34
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 322
Dot.: Facet mowi ze potrzebuje czasu i pisze na drugi dzien po zerwaniu. Help!

♥️



Dopiero teraz zaczynam widziec wszystko z perspektywy. Ile meczenia sie z mojej strony tam bylo. Niestety tego sie jakos nie widzi odrazu.
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudnięcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-30, 16:43   #35
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Facet mowi ze potrzebuje czasu i pisze na drugi dzien po zerwaniu. Help!

Facet ma Cię za kolezankę, zrobiłaś się problematyczna, to odpalił apkę randkową i szuka nowej koleżanki. Zrób to samo i olej typa, że tez Ci się chciało w ogóle w to wchodzić. Chcesz miec dzieci? No to chyba nie z tym panem, skoro on ma już trójeczkę. Te dzieci zawsze będą i zawsze będzie im poświęcał czas i spore pieniądze. Nie odezwiesz się, to zobaczysz, że zaraz przyjdzie zaskomleć pod drzwiami, bo zaden z niego rarytas do układania sobie życia.
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-30 17:43:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.