Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-) - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-01, 02:34   #901
renatkanuta
Przyczajenie
 
Avatar renatkanuta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
GG do renatkanuta
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

hmmm cena cena cena... a czy to istotne? Czy jak dostaniecie pierścionek plastikowy nb przyszly narzeczony chwilowo kasy nie ma powiecie nie ?? po co pierścionek z brylantem, diamentem itd jak milosc nieszczera, oparta na kłamstwie i zdradzie... ? ja dostalam skromny pierścionek, znam jego cene ale nie zamierzam jej tu podac. Narzeczony moj jest jeszcze 100dentem, nie ma stałej pracy i wiem ze musiał sporo poświecić zeby zarobić na niego, choc cena nie byla cholernie wielka. wiem, ze mnie kocha nad zycie, ja kocham Jego i to mi wystarczy.. a tak naprawde ppierścionek to tylko SYMBOL! liczy sie co w glowie, w myslach i w sercu a nie cena pierścionka. wg mnie niektore dziewczyny powinny sie lekko ogarnąc, bo przechwałki o tym ile to nie kosztował ICH pierścionek są strasznie infantylne. o ile te panienki wogole dostaly jakikolwiek od kogokolwiek pieścionek.. Pamietajcie- prawdziwa SZCZERA miłość płynąca z serca, nie potrzebuje oprawy w postraci niebagatelnych sum wydanych na bibeloty, biżuterie, kwiaty czy pierśionek zarecszynowy. takie moje zdanie pozdrawiam te mądrzejsze Panie
renatkanuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 10:46   #902
natalqa88
Raczkowanie
 
Avatar natalqa88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śrem
Wiadomości: 110
GG do natalqa88
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Może się mylę, ale po przeczytaniu Twojego posta miałam wrażenie, że napisałaś to z zazdrości... To, że dziewczyny napisały, że ich pierścionki były drogie, to nie znaczy, że się przechwalają czy coś w tym stylu... Jeśli ich TŻ-ów stać na to, żeby im kupić takie drogie, to dlaczego nie? Owszem, masz rację, że liczy się uczucie, a nie brylanty, ale uważam, że niepotrzebnie napisałaś takie mocne słowa... Ja sama dostałam pierścionek za kwotę poniżej 300 zł i jestem szczęśliwa Wiem, że mój TŻ wydał na niego tyle, ile mógł i zupełnie mi to wystarczy... Ale nie będę najeżdżać na dziewczyny, których narzeczonych stać było na to, żeby obdarować je drogimi diamentami.

Dziewczyny, cieszmy się wspólnie zaręczynami i naszym szczęściem

Pozdrowienia dla wszystkich zaręczonych Wizażanek
__________________
Jesteśmy razem 0d 18.07.2004 r.

Nasze zaręczyny odbyły się 15.08.2008 r.

Najważniejszy dzień w naszym życiu - 13.05.2011 r.
natalqa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 16:59   #903
ewelinka3f
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka3f
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow...
Wiadomości: 271
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez renatkanuta Pokaż wiadomość
hmmm cena cena cena... a czy to istotne? Czy jak dostaniecie pierścionek plastikowy nb przyszly narzeczony chwilowo kasy nie ma powiecie nie ?? po co pierścionek z brylantem, diamentem itd jak milosc nieszczera, oparta na kłamstwie i zdradzie... ? ja dostalam skromny pierścionek, znam jego cene ale nie zamierzam jej tu podac. Narzeczony moj jest jeszcze 100dentem, nie ma stałej pracy i wiem ze musiał sporo poświecić zeby zarobić na niego, choc cena nie byla cholernie wielka. wiem, ze mnie kocha nad zycie, ja kocham Jego i to mi wystarczy.. a tak naprawde ppierścionek to tylko SYMBOL! liczy sie co w glowie, w myslach i w sercu a nie cena pierścionka. wg mnie niektore dziewczyny powinny sie lekko ogarnąc, bo przechwałki o tym ile to nie kosztował ICH pierścionek są strasznie infantylne. o ile te panienki wogole dostaly jakikolwiek od kogokolwiek pieścionek.. Pamietajcie- prawdziwa SZCZERA miłość płynąca z serca, nie potrzebuje oprawy w postraci niebagatelnych sum wydanych na bibeloty, biżuterie, kwiaty czy pierśionek zarecszynowy. takie moje zdanie pozdrawiam te mądrzejsze Panie

Dlaczego wychodzisz z założenia,że jeśli ktoś dostaje pierścionek z brylantem,to miłość jest nieszczera? Czy to,że kogoś stać żeby kupić droższy pierścionek jest powodem do nieuzasadnionych ataków?Jedni dostają pierścionek za 15 tys,inni za 5,a jeszcze inni za 500.I to oczywiste,że dla każdej z nas swój pierścionek jest najładniejszy,ale taka krytyka bierze się chyba z kompleksów.Czy ktoś ma się tłumaczyć i przepraszać za to,że może pozwolić sobie na kupno pierścionka za 5 tys?
ewelinka3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 11:43   #904
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

dokładnie. Szczerość uczucia i cena pierścionka nie mają nic do rzeczy. Nikt nie mówił, że nie przyjąłby pierścionka taniego, ale chyba też nie ma osoby, która nie przyjęłaby pierścionka bo jest za drogi? (to czy chcemy wyjść na narzeczonego to jest w tym temacie sprawa oczywista)

Słyszę nutkę zazdrości. I po co te ciężkie słowa i odwoływania się do mądrości?
Jeżeli nie podoba ci się wątek to go zwyczajnie omijaj.

Inne dziewczęta chcą się dowiedzieć ile wydaje się na pierścionki, więc tu zaglądają.
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 18:10   #905
natalqa88
Raczkowanie
 
Avatar natalqa88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śrem
Wiadomości: 110
GG do natalqa88
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Dokładnie! Popieram dziewczyny w 100%...
__________________
Jesteśmy razem 0d 18.07.2004 r.

Nasze zaręczyny odbyły się 15.08.2008 r.

Najważniejszy dzień w naszym życiu - 13.05.2011 r.
natalqa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 06:28   #906
renatkanuta
Przyczajenie
 
Avatar renatkanuta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
GG do renatkanuta
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

nie kochane, nie zżera mnie zazdrośc. zwyczajnie czytając wypowiedzi niketórych pan zastanowiło mnie co dla nich jest wazne tak naprawde- czy to ze maja drogi pierscionek ktorym moga sie pochwalic czy to ze znalazly tego Jedynego owszem uzylam mocnych slow ale nie chcialam nikogo obrazic. przeczytalam prawie wszystkie sktrony z tego watku tego dnia i normalnie niektore wypowiedzi mnie wkurzyly :P i nie chodzi o fakt ze ktos ma drogi pierscionek to nie jest kochany itd tylko o dziwny sposob mowienia o tym no ale skoro uwazacie ze jestem zazdrosna...
renatkanuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 11:04   #907
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Odniosłaś się bez żadnych imion ani dat, do naszych wypowiedzi. Forum działa w ten sposób, że jeśli nie podajesz konkretnego tematu ani osoby, to automatycznie jest to rozumiane jako odnośnik do ostatnich wypowiedzi. A w ostatnich nie ma niczego, co napisałaś. Jest normalna rozmowa, nie chwalenie ani narzekanie na cenę taniego pierścionka. Miałyśmy więc prawo się oburzyć lub poczuć urażone.

A tak przy okazji, to twoja wypowiedź naprawdę pobrzmiewa zazdrością, zawiścią i jest bez sensu. Ale to już tak poza głównym wątkiem mojej odpowiedzi
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-08, 12:32   #908
hecate5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 494
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

ehh po co wchodzic na to forum i pisac teksty w stylu: nie powiem ile kosztował bo mnie to nie interesuje albo to nie jest wazne. To forum nie dotyczy rozważania tego czy powinno sie pisać ile kosztował pierścionek albo czy dziewczyny które pisza cene sa materialistkami tylko jest zadne proste pytanie: "Ile koszowały Wasze pierscionki zaręczynowe". Jeśli ktoś nie ma ochoty podawac to po co wchodzi tu? nie rozumiem
hecate5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 12:44   #909
Nesca77
Raczkowanie
 
Avatar Nesca77
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Australia + Emiraty Arabskie
Wiadomości: 91
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Nesca77
Smile Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Dwa lata temu, moj obecny maz zawiozl mnie na zabieg i czekajac na mnie wszedl do Galerii Diamentow, pokazano mu chyba z kilkanascie roznych pierscionkow, z ktorych wybral 3 ktore mu sie podobaly i kazal zapisac sprzedawcy numery. Po zabiegu zaprowadzil mnie do tej galerii a ja, nie znajac jego wyboru, wytypowalam 3 identyczne jak maz...
Przerazajace, ale my tak czasem mamy...


A pierscionek, tez przez przypadek po roku znalazlam rachunek (nie chcialam znac ceny), kosztowal 7 tys zl.
Moze ta informacja jest autorce do czegos potrzebna, moze pisze prace na ten temat albo co...
Taki temat, wiec odpowiadam, jak ktos nie chce sie wypowiadac na ten temat, nie musi zabierac glosu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ring a.jpg (39,8 KB, 317 załadowań)
Nesca77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 19:29   #910
Fulvia
Przyczajenie
 
Avatar Fulvia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 18
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

A ja mój wybierałam z TŻ 4 już ponad lata temu... I biorąc pod uwagę fakt że wtedy byliśmyy bardzo młodzi i bez pracy to się Kochany wykosztował(chyba prawie 400zł kosztował-białe złoto z małym diamencikiem.) Potem sie biedak martwił że za mały ten diament - No ale to nie jest najważniejsze tylko intencje i uczucia wiem że sie starał i zawsze chce mi nieba przychylić. Cena nie gra roli-jakby był za 40zł z cyrkonią albo 4zł z bazaru kochałabym go tak samo
A pierścionek mi sie podoba skromny taki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zar.jpg (20,8 KB, 93 załadowań)
Fulvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 20:21   #911
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

rozpietosc cenowa jak widze ogromna
na szczescie w wykonaniu i wygladzie roznic nie ma i czesto tani pierscionek jest duzo ladniejszy niz ten za 'troszke' wiecej papierkow

ja bym chyba zamordowala TZa gdyby mi kupil pierscionek za kilka tysiacy, bo ja pierscionkow poprostu nie nosze... zareczynowy lezy w szufladzie szkoda na mnie kasy jesli chodzi o ten rodzaj bizuterii

Fulvia mam pierscionek od tego samego jubilera tylko z szafirem i dwoma malutkimi brylancikami swoja droga ich zaklad jubilerski widze z okna w kuchni
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 08:12   #912
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

cena zależy od dwóch czynników. Diament (czystość i wielkość), oraz sklep (na al.Jerozolimskich w arenie kupicie pierścionek za 4 tys, który w małym, np 80 tysięcznym mieście będzie kosztował już tylko 2,500.)
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 16:21   #913
Natalis23
Raczkowanie
 
Avatar Natalis23
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 55
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

moj nie wiem ile kosztował ale jest dokaldnie taki jaki chcialam... czyli tak jakby obraczka... z białego zlota wysadzana brylancikami...
Natalis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 13:54   #914
blazej23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Miłe Panie pomóżcie. Moja dziewczyna codziennie czyta to forum i wczoraj przeglądając ten wątek wyczytałem jej przez ramie, że dziewczyny nie chcą drogich pierścionków zaręczynowych, bo to nie o cene chodzi, boja się, że zgubią. Powiedzcie, czy to prawda? Bo tu pojawia się moj problem. Przed wakacjami zdecydowałem się, że się jej oświadczę. Przeglądając neta znalazłem pierścionek dokladnie w jej guście. Wiem, że będzie zachwycona. Tylko,że teraz nie jestem już taki pewien. Problem jest taki,że pierścionek ten jest z pół karatowym diamentem kosztuje ponad 7 tys. Pierwszy raz jakakolwiek blyskotka zrobiła na mnie takie wrażnie. Wiem,że jest idealny dla niej, bo podoba jej się blask diamentów i taki krój i bardzo chciałem jej dać właśnie ten. Jestem dziennym studentem bez stałej roboty, wiec postanowiłem przez 3 miesiące laby na niego zarobić. Udało mi się i wczoraj go dostałem. Na żywo robi jescze 1000 razy piękniejsze wrażenie. Bajer. Tylko,że teraz się zastanawiam, czy Ona się nie wścieknie, że tyle na niego wydałem. Większość z Was pisze,że nie chce drogich pierścionków. A wiem, że jakbym jej dal pierścionek z odpustu też przyjęłaby oświadczyny. Obawiam się, żeby nie bał się go nosić, bo chce żeby go nosiła do końca życia!!! Wiem,że marzyła o pierścionku z diamentem, ale na razie tylko z takim maleńkim, a śmiała się że taki wymarzony to może go dostać na 50 rocznicę ślubu jak będzie nas stać. Ale ja tak bardzo chciałem jej go dać juz teraz, na zaręczyny. No i nie wiem, czy dobrze zrobiłem, bo nie chce, żeby się o niego przesadnie martwiła, tylko żeby go nosiła.Niby moge go wymienić, ale mówie Wam on naprawę jest rewelacyjny i chce żeby nosiła właśnie ten. Nie wyobrażam sobie żeby nosiła jakiś inny. Please... Help... Wymieniać, czy nie?!?!

Edytowane przez blazej23
Czas edycji: 2008-09-24 o 15:03
blazej23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 13:59   #915
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez blazej23 Pokaż wiadomość
Miłe panie pomóżcie. Moja dziewczyna codziennie czyta to forum i wczoraj przeglądając ten wątek wyczytałem jej przez ramie, że dziewczyny nie chcą drogich pierścionków zaręczynowych, bo to nie o cene chodzi, boja się, że zgubią. Powiedzcie, czy to prawda? Bo tu pojawia się moj problem. Przed wakacjami zdecydowałem się, że się jej oświadczę. Przeglądając neta znalazłem pierścionek dokladnie w jej guście. Wiem, że będzie zachwycona. Tylko,że teraz nie jestem już taki pewien. Problem jest taki,że pierścionek ten jest z pół karatowym diamentem kosztuje ponad 7 tys. Pierwszy raz jakakolwiek blyskotka zrobiła na mnie takie wrażnie. Wiem,że jest idealny dla niej, bo podoba jej się blask diamentów i taki krój i bardzo chciałem jej dać właśnie ten. Jestem dziennym studentem bez stałej roboty, wiec postanowiłem przez 3 miesiące laby na niego zarobić. Udało mi się i wczoraj go dostałem. Na żywo robi jescze 1000 razy piękniejsze wrażenie. Bajer. Tylko,że teraz się zastanawiam, czy Ona się nie wścieknie, że tyle na niego wydałem. Większość z Was pisze,że nie chce drogich pierścionków. A wiem, że jakbym jej dal pierścionek z odpustu też przyjęłaby oświadczyny. Obawiam się, żeby nie bał się go nosić, bo chce żeby go nosiła do końca życia!!! Wiem,że marzyła o pierścionku z diamentem, ale na razie tylko z takim maleńkim, a śmiała się że taki wymarzony to może go dostać na 50 rocznicę ślubu jak będzie nas stać. Ale ja tak bardzo chciałem jej go dać juz teraz, na zaręczyny. No i nie wiem, czy dobrze zrobiłem, bo nie chce, żeby się o niego przesadnie martwiła, tylko żeby go nosiła.Niby moge go wymienić, ale mówie Wam on naprawę jest rewelacyjny i chce żeby nosiła właśnie ten. Nie wyobrażam sobie żeby nosiła jakiś inny. Please... Help... Wymieniać, czy nie?!?!
Jeżeli marzyła o pierścionku z diamentem to nie wymieniaj. Po za tym przecież nie musi wiedzieć ile kosztował. Ja na jej miejscu zamiast krzyczeć, że kupiłeś taki drogi wzruszyłabym się, że poświęciłeś wakacje, żeby na niego zarobić
Życzę powodzenia
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 14:14   #916
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Błażej, takie gadanie, że dziewczyna nie chce drogiego pierścionka jest tylko gadaniem, ba albo wiedzą, że dostaną tani albo już dostały tani. A mój chłopak też chce mi kupić w takiej kwocie jak twój i nie bój się. Będę się cieszyła strasznie

To miło, że zależy Ci na pierścionku i nie jest to dla Ciebie nic nieznaczący gest. Widać, że kochasz swoją dziewczynę.
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 14:24   #917
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez blazej23 Pokaż wiadomość
Miłe panie pomóżcie. Moja dziewczyna codziennie czyta to forum i wczoraj przeglądając ten wątek wyczytałem jej przez ramie, że dziewczyny nie chcą drogich pierścionków zaręczynowych, bo to nie o cene chodzi, boja się, że zgubią. Powiedzcie, czy to prawda? Bo tu pojawia się moj problem. Przed wakacjami zdecydowałem się, że się jej oświadczę. Przeglądając neta znalazłem pierścionek dokladnie w jej guście. Wiem, że będzie zachwycona. Tylko,że teraz nie jestem już taki pewien. Problem jest taki,że pierścionek ten jest z pół karatowym diamentem kosztuje ponad 7 tys. Pierwszy raz jakakolwiek blyskotka zrobiła na mnie takie wrażnie. Wiem,że jest idealny dla niej, bo podoba jej się blask diamentów i taki krój i bardzo chciałem jej dać właśnie ten. Jestem dziennym studentem bez stałej roboty, wiec postanowiłem przez 3 miesiące laby na niego zarobić. Udało mi się i wczoraj go dostałem. Na żywo robi jescze 1000 razy piękniejsze wrażenie. Bajer. Tylko,że teraz się zastanawiam, czy Ona się nie wścieknie, że tyle na niego wydałem. Większość z Was pisze,że nie chce drogich pierścionków. A wiem, że jakbym jej dal pierścionek z odpustu też przyjęłaby oświadczyny. Obawiam się, żeby nie bał się go nosić, bo chce żeby go nosiła do końca życia!!! Wiem,że marzyła o pierścionku z diamentem, ale na razie tylko z takim maleńkim, a śmiała się że taki wymarzony to może go dostać na 50 rocznicę ślubu jak będzie nas stać. Ale ja tak bardzo chciałem jej go dać juz teraz, na zaręczyny. No i nie wiem, czy dobrze zrobiłem, bo nie chce, żeby się o niego przesadnie martwiła, tylko żeby go nosiła.Niby moge go wymienić, ale mówie Wam on naprawę jest rewelacyjny i chce żeby nosiła właśnie ten. Nie wyobrażam sobie żeby nosiła jakiś inny. Please... Help... Wymieniać, czy nie?!?!
Nie wymieniaj skoro marzyła o taki pierscionku z diamentem.Zapewne jej się bardzo spodoba,a ceny wcale nie musisz jej wyjawniać.
Ps.Też mój pierscionek ma diament.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 14:28   #918
Natalis23
Raczkowanie
 
Avatar Natalis23
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 55
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez blazej23 Pokaż wiadomość
Miłe panie pomóżcie. Moja dziewczyna codziennie czyta to forum i wczoraj przeglądając ten wątek wyczytałem jej przez ramie, że dziewczyny nie chcą drogich pierścionków zaręczynowych, bo to nie o cene chodzi, boja się, że zgubią. Powiedzcie, czy to prawda? Bo tu pojawia się moj problem. Przed wakacjami zdecydowałem się, że się jej oświadczę. Przeglądając neta znalazłem pierścionek dokladnie w jej guście. Wiem, że będzie zachwycona. Tylko,że teraz nie jestem już taki pewien. Problem jest taki,że pierścionek ten jest z pół karatowym diamentem kosztuje ponad 7 tys. Pierwszy raz jakakolwiek blyskotka zrobiła na mnie takie wrażnie. Wiem,że jest idealny dla niej, bo podoba jej się blask diamentów i taki krój i bardzo chciałem jej dać właśnie ten. Jestem dziennym studentem bez stałej roboty, wiec postanowiłem przez 3 miesiące laby na niego zarobić. Udało mi się i wczoraj go dostałem. Na żywo robi jescze 1000 razy piękniejsze wrażenie. Bajer. Tylko,że teraz się zastanawiam, czy Ona się nie wścieknie, że tyle na niego wydałem. Większość z Was pisze,że nie chce drogich pierścionków. A wiem, że jakbym jej dal pierścionek z odpustu też przyjęłaby oświadczyny. Obawiam się, żeby nie bał się go nosić, bo chce żeby go nosiła do końca życia!!! Wiem,że marzyła o pierścionku z diamentem, ale na razie tylko z takim maleńkim, a śmiała się że taki wymarzony to może go dostać na 50 rocznicę ślubu jak będzie nas stać. Ale ja tak bardzo chciałem jej go dać juz teraz, na zaręczyny. No i nie wiem, czy dobrze zrobiłem, bo nie chce, żeby się o niego przesadnie martwiła, tylko żeby go nosiła.Niby moge go wymienić, ale mówie Wam on naprawę jest rewelacyjny i chce żeby nosiła właśnie ten. Nie wyobrażam sobie żeby nosiła jakiś inny. Please... Help... Wymieniać, czy nie?!?!

nono jestem pod wrazeniem... taki facet jaki Ty to skarb tak sie poswiecic dla ukochanej... hehe nie no zarcik...;p

a co do pierscionka to hmmm szczerze mowiac to ja balabym sie nosic taki pierscionek... po pierwsze to gdybym go zgubila to chyba bym sie pociela... a co dopiero mialabym potem powiedziec Tż???!!
chyba nosilabym go tylko na wielkie wyjscia chocaiz i wtedy chyba bym sie bala:P gdybym zarabiala po kilkadziesiat tys i moj tz tak samo to byloby ok;p;p wiedzialabym, ze zawsze moge kupic inny... ale jak narazie tyle nie zarabiamy haha i zgubic pierscionek za 7 tys to dla mnie masakra...
a z drugiej str nosic taki skarb na rece to tez zaszczyt
a skoro nie mozesz juz go wymienic to co innego chcesz zrobic??? stalo sie... kupiles go i nei pozstaje Ci nic innego jak oswiadczyc sie swojej ukochanej:rolle yes:chyba nie bedziesz czekac do waszej 50 rocznicy.. a zreszta nie musisz jej mwoic ile za niego zaplaciles...
ja jak bym wiedzial, ze moj Tż kupil taaaaki drogi pierscionek to na poczatku chyba bym sie neizle wkurzyla ale chyba szybko by mi przeszlo wiedzac, ze mam swoj wymarzony pierscionek
takze głowa do gory....
Natalis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 14:28   #919
blazej23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Dziękuje za tak szybką odpowiedz. Chodzilem po domu jak struty i nie mogłem sobie żadnego zajęcia znaleźć. A tak się łamałem czy tu coś napisać. Wiem, że ona marzy o takim pierścionku bo w czerwcu jak chcialem wybadać co jej się podoba, przechodząc obok apartu, tak niby od niechcenia pokazałem takie ładne cacuszko za 5499 zl(pamiętam jak dziś) i zagadałem: O... zobacz pewnie o takim marzą panie na zaręczyny. Ty pewnie też? Ona się zaśmiała i powiedziła: Marzę, piękny. Ale chyba na 50 rocznicę ślubu jak będzie nas stać, a nie na zaręczyny, bo spójrz na jego cenę. I poszliśmy. Wtedy już sobie obiecałem, że nie będzie czekać 50 lat. Zresztą głupio sie przyznać, ale robota mi sprawiała dziką radość, jak sobie myślałem na co zbieram. Byłem chol..... dumny, że mi się udalo go nabyć. Tylko teraz się łamię, żeby go nosiła, bo widać na pierwszy rzut oka, że sporo kosztował i ona napewno się zorientuje. Tylko znając ją to pewnie dopiero po kilku dniach, bo ta moja Gapa tak się przejmie zaręczynami, że znając ją nawet nie spojrzy na początku na pierścionek. Pozdrawiam
blazej23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-24, 14:29   #920
ewa2002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 24
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
Błażej, takie gadanie, że dziewczyna nie chce drogiego pierścionka jest tylko gadaniem, ba albo wiedzą, że dostaną tani albo już dostały tani.
No nie wiem czy to jest tak do końca. Ja drogiego pierścionka nie chce, bo lubię taką skromną, delikatną biżuterię, a co za tym idzie, jej cena jest raczej niska.
Także to wszystko zależy od gustu dziewczyny. Jeżeli dziewczynie się podoba to cena moim zdaniem nie gra roli. Chociaż 7 tys zł za pierścionek to jak dla mnie baaaardzo dużo. Ale jak już wspomniałam, moim zdaniem to wszystko zależy od gustu dziewczyny.
ewa2002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 14:35   #921
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez blazej23 Pokaż wiadomość
Dziękuje za tak szybką odpowiedz. Chodzilem po domu jak struty i nie mogłem sobie żadnego zajęcia znaleźć. A tak się łamałem czy tu coś napisać. Wiem, że ona marzy o takim pierścionku bo w czerwcu jak chcialem wybadać co jej się podoba, przechodząc obok apartu, tak niby od niechcenia pokazałem takie ładne cacuszko za 5499 zl(pamiętam jak dziś) i zagadałem: O... zobacz pewnie o takim marzą panie na zaręczyny. Ty pewnie też? Ona się zaśmiała i powiedziła: Marzę, piękny. Ale chyba na 50 rocznicę ślubu jak będzie nas stać, a nie na zaręczyny, bo spójrz na jego cenę. I poszliśmy. Wtedy już sobie obiecałem, że nie będzie czekać 50 lat. Zresztą głupio sie przyznać, ale robota mi sprawiała dziką radość, jak sobie myślałem na co zbieram. Byłem chol..... dumny, że mi się udalo go nabyć. Tylko teraz się łamię, żeby go nosiła, bo widać na pierwszy rzut oka, że sporo kosztował i ona napewno się zorientuje. Tylko znając ją to pewnie dopiero po kilku dniach, bo ta moja Gapa tak się przejmie zaręczynami, że znając ją nawet nie spojrzy na początku na pierścionek. Pozdrawiam
No to do dzieła Będzie dobrze. Trzymam kciuki I powiedz narzeczonej, żeby nam foty tego cuda tutaj wrzuciła
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 14:37   #922
blazej23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

W sumie dziś jak wróci z pracy i wejdzie na ten swój Wizaz to mam nadzieję że znajdzie ten wątek i jakoś go głośno skomentuje. Nie ukrywam,że na to liczę. Ale dziękuje za odpowiedzi. Uspokoiłem się, a tak to mogłaby się domyśleć, że coś knuję
blazej23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 14:38   #923
Natalis23
Raczkowanie
 
Avatar Natalis23
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 55
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
Błażej, takie gadanie, że dziewczyna nie chce drogiego pierścionka jest tylko gadaniem, ba albo wiedzą, że dostaną tani albo już dostały tani. A mój chłopak też chce mi kupić w takiej kwocie jak twój i nie bój się. Będę się cieszyła strasznie

To miło, że zależy Ci na pierścionku i nie jest to dla Ciebie nic nieznaczący gest. Widać, że kochasz swoją dziewczynę.
nie do konca to tylko gadanie...
mysle, ze kazdy jets inny... sa ludzie, ktorzy wola byc skromni i nei zalezy im na pierscionku za kilka tys... wola skromneijsza biztureie... a inni znowu wola zakladac na siebie rozne drozsze cacka...
sa ludzie. ktorych stac na bizuterie nawet za kilkanascie tys a pomimo to nosza kupiona u zwyklego jubilera za kilkaset zlotych...
ja osobiscie balabym sie nosic tak droga bizuterie... sama nie wiem ile ksoztował moj pierscionek i wiem, ze mojego Tż na pewno stac byloby na pierscionek za kilka tys ale wiem, ze tyle to on nei ksoztowal.. i bardzo sie ciesze... zreszta jeszcze przed oswiadczynami mowilismy o pierscionku i sama stwierdzialm, ze nie chce takiego drogiego... poprostu na prawde balabym sie go nosic... i taka jest prawda...
Natalis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 14:59   #924
blazej23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

No i właśnie dlatego, że niektóre Panie mówią, że pierścionek zaręczynowy powinien być tani, sie tak wkręciłem. Ale wiem, że Ona lubi taką biżuterię i że o takim cacuszku skrycie marzy. Ale wiem też, że mi tego nie powie, bo wie że "teoretycznie" nie było możliwości żebym już Jej teraz taki dał. Ale Jej dam i mam nadzieję, że będzie nosić. Jak zgubi to trudno, radości którą mi sprawi to jak Jej go wręcze i to, że sam na taki zarobiłem, nic mi nie odbierze.
blazej23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 15:10   #925
Natalis23
Raczkowanie
 
Avatar Natalis23
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 55
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez blazej23 Pokaż wiadomość
No i właśnie dlatego, że niektóre Panie mówią, że pierścionek zaręczynowy powinien być tani, sie tak wkręciłem. Ale wiem też, że Ona lubi taką biżuterię i że o takim cacuszku skrycie marzy. Ale wiem, że mi tego nie powie, bo wie że "teoretycznie" nie było możliwości żebym już Jej teraz taki dał. Ale Jej dam i mam nadzieję, że będzie nosić. Jak zgubi to trudno, radości którą mi sprawi to jak Jej go wręcze i to, że sam na taki zarobiłem, nic mi nie odbierze.
ja myśle, ze cena nie gra zadnej roli... przeciez chyba nie o to chodzi w milosci... zeby rozliczac sie za ile kupilo sie pierscionek...
jesli Twoja ukochana marzy o tkaim pierscionku to bedzie szcześliwa, ze go dostala...
ja rowniez byłam szceśliwa, ze dostalam taki pierscionek o jakim marzylam.. i jestem pewna, ze czy kosztował by 100 zl czy 10 tys to jets malo wazne... najwazniejsze.. ze to ten o ktorym marzylam!!
nie mowie, ze pierscionek POWINIEN byc tani.. wg mnei powienien byc wlansie taki o jakim marzy ukochana...
i jak sam mowisz nic nei odbierze Ci radości z wreczenia jej tego pierscionka... i chyab o to chodzi a chwila, w ktorej twoja ukochana zobaczy piesrcionek jets bezcenna... takze po co zamartwiac sie ile kosztowal pierscionek... juz lepiej sie marwtic czy przyjmei oswiadczyny heh zartuje... wiadomo, ze przyjmie
pozdrawiam
Natalis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 15:16   #926
natalqa88
Raczkowanie
 
Avatar natalqa88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śrem
Wiadomości: 110
GG do natalqa88
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez blazej23 Pokaż wiadomość
No i właśnie dlatego, że niektóre Panie mówią, że pierścionek zaręczynowy powinien być tani, sie tak wkręciłem. Ale wiem, że Ona lubi taką biżuterię i że o takim cacuszku skrycie marzy. Ale wiem też, że mi tego nie powie, bo wie że "teoretycznie" nie było możliwości żebym już Jej teraz taki dał. Ale Jej dam i mam nadzieję, że będzie nosić. Jak zgubi to trudno, radości którą mi sprawi to jak Jej go wręcze i to, że sam na taki zarobiłem, nic mi nie odbierze.
No i bardzo dobrze Jeśli wiesz, że Ona taką biżuterię lubi, to nawet się nie zastanawiaj Już go kupiłeś, całe wakacje pracowałeś na niego więc Twoja przyszła narzeczona na pewno to doceni
Ja dostałam w miarę tani pierścionek. Znam jego cenę, bo sama go wybierałam Ale nie uważam, że gdybym dostała pierścionek za takie pieniądze, to że bałabym się go nosić... Byłabym szczęśliwa tak samo jak teraz Wiem, że w tym momencie mojego TŻ-ta nie było stać na droższy pierścionek i miałam akurat to szczęście, że pierścionek, który mi się spodobał był w idealnej cenie

Wracając do tematu...
Błażeju, daj swojej ukochanej ten pierścionek i bądźcie szczęśliwi To jest najważniejsze! Trzymam kciuki za Was
__________________
Jesteśmy razem 0d 18.07.2004 r.

Nasze zaręczyny odbyły się 15.08.2008 r.

Najważniejszy dzień w naszym życiu - 13.05.2011 r.
natalqa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 15:18   #927
blazej23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Chyba rzeczywiście się za bardzo wkręcilem. Ale to przez to, że z jednej strony już nie mogę się doczekać, aż Jej go wręcze, a z drugiej nawet nie wiecie jak się stresuje... I nawet nie wiem czemu. Wiem, że jest wspaniała, marze o tym żeby spędzić z Nią resztę życia, jestem pewna, że się zgodzi. A i tak ten stresik...
blazej23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 15:22   #928
blazej23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

A teraz to już chyba muszę dać Jej szlaban na Wizaz , bo jak to przeczyta i się zoriętuje, że ja to ja, to dopiero będzie... Nie no, żartuje... Bo mnie tu zaraz zlinczujecie. Zresztą to chyba byłoby kiepskie podziękowanie za Waszą pomoc Pozdrawiam
blazej23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 15:31   #929
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez blazej23 Pokaż wiadomość
A teraz to już chyba muszę dać Jej szlaban na Wizaz , bo jak to przeczyta i się zoriętuje, że ja to ja, to dopiero będzie... Nie no, żartuje... Bo mnie tu zaraz zlinczujecie. Zresztą to chyba byłoby kiepskie podziękowanie za Waszą pomoc Pozdrawiam
Może lepiej by było gdyby nie odkryła ten wątek.A z drugiej strony jestem ciekawa,która to wizażanka ma takiego szczęsciarza(żeby nie było ja nienarzekam na swojego)Przecież to ma być niespodzianka,więc niewygadaj nam tu za dużo.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 18:29   #930
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez blazej23 Pokaż wiadomość
Chyba rzeczywiście się za bardzo wkręcilem. Ale to przez to, że z jednej strony już nie mogę się doczekać, aż Jej go wręcze, a z drugiej nawet nie wiecie jak się stresuje... I nawet nie wiem czemu. Wiem, że jest wspaniała, marze o tym żeby spędzić z Nią resztę życia, jestem pewna, że się zgodzi. A i tak ten stresik...
O matko wizażankomezcyzna
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-21 09:12:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.