Wyjdź za mnie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-12, 21:52   #61
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Wyjdź za mnie

Mnie to dziś bawi , najpierw cycka Ci prawie widać , a tu zaraz do mamusi po radę

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

A co sie stalo z matka corek Tadeusza? Mówili?
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 22:14   #62
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Wyjdź za mnie

W sumie beznadziejny odcinek. Jakos niewykorzystali potencjału, ogladało sie jak słaby serial, bez emocji
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 22:28   #63
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Wyjdź za mnie

Doczytałam Na napisach końcowych, że to był ślub humanistyczny.
I że w Polsce on jest nieuregulowany i wymaga rejestracji w usc.
A jak to jest w Hiszpanii?
Czy ten slub to lipa?
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 22:41   #64
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Wyjdź za mnie

Moze i lepiej dla nich zeby był lipny-bo potem beda niczym Ania ze ŚoPW musieli sie rok rozwodzić jak nie wyjdzie... A Gosi mama mówiła prawdę i tylko prawdę, prawdziwe zycie jest w Polsce-oboje są z innych miast, maja swoje prace zoobowiazania, on ma dzieci... To sie tylko takie proste wydaje...
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 06:56   #65
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wyjdź za mnie

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Doczytałam Na napisach końcowych, że to był ślub humanistyczny.
I że w Polsce on jest nieuregulowany i wymaga rejestracji w usc.
A jak to jest w Hiszpanii?
Czy ten slub to lipa?
Serio? To pewnie jednak pic na wodę .
Ja też jestem rozczarowana tym odcinkiem, zapowiedzi były ciekawsze .
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 08:50   #66
Kocia_Mama81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 66
Dot.: Wyjdź za mnie

Ktoś tu już słusznie zauważył, że montaż w tym programie jest... dziwny. Historia poszczególnych par skrócona do minimum. Wszystko jakieś takie pocięte, urywkowe, prowizoryczne.
Kocia_Mama81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 09:32   #67
anna1412
Raczkowanie
 
Avatar anna1412
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Wyjdź za mnie

Lubię ten program, ale po wczorajszym odcinku kompletnie nie rozumiem jego idei.

Nazywa się: "Wyjdź za mnie", a koniec końców okazuje się, że udzielony ślub jest nieważną prawnie szopką, co zresztą Polsat stara się zakamuflować.
Po ceremonii Małgosia mówi o sobie do kamery: "Stan cywilny - mężatka", choć to zwyczajna w tym momencie nieprawda.

Skoro to tylko zabawa show powinien nazywać się choćby "Zaręczyny" i skupiać po prostu na dobieraniu par.
Byłoby przynajmniej uczciwie wobec widza.

A tak... Polsat traci na wiarygodności.
Naraża się na krytykę i oskarżenia o manipulację.
anna1412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-13, 09:35   #68
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Wyjdź za mnie

Dlatego to będzie pierwsza i ostatnia edycja tego programu
Co jak co ,ale widzowie nie lubią aż takiej ściemy
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 08:28   #69
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Wyjdź za mnie

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Niewierzę ten przypakowany sportowiec do mamusi po radę dzwonił czy ma sie zwiazać z Ania czy nie....
Straciłam do Kamila szacunek. To było żałosne na maxa! No dajcie żyć - nie podejmie żadnej decyzji bez mamusi? Taki facet to porażka Szkoda Ani, niech ucieka od niego jak najdalej![/COLOR]
Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Doczytałam Na napisach końcowych, że to był ślub humanistyczny.
I że w Polsce on jest nieuregulowany i wymaga rejestracji w usc.
Czyli, że co? Lipa na całego?
No tak, dlatego Tadek tak na luzie po tygodniu się oświadczył.
Cytat:
Napisane przez anna1412 Pokaż wiadomość
"Zaręczyny" i skupiać po prostu na dobieraniu par. Byłoby przynajmniej uczciwie wobec widza.
A tak... Polsat traci na wiarygodności.
Naraża się na krytykę i oskarżenia o manipulację.
Może i uczciwe ale kompletnie nieatrakcyjne i nie mieliby oglądalności. Jestem trochę rozczarowana, że ten program to lipa ale... ja tam go w sumie już nawet polubiłam.:P Są psychole, jest się z czego pośmiać.
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))

Edytowane przez CarrieBra
Czas edycji: 2018-04-14 o 08:30
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 14:09   #70
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Question Dot.: Wyjdź za mnie

Dziwny odcinek, dziwny montaż
Przyszły nowe osoby, pokazali wizytówkę tylko tej blondynki, faceta zupełnie pominęli
Szkoda też, że w żaden sposób realizatorzy nie pokazują nam tego, co dzieje się w domu (np. impreza, na którą poszła Kasia, nawiązywanie się znajomości, zaangażowania, rozkwitanie uczuć..) W sumie wszystko tylko tak po łebkach
W następnym odcinku Tomek znowu się zakocha ciekawe czy nowa wybranka umie gotować i ma ładne buty
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 20:58   #71
X_ana_X
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 378
Dot.: Wyjdź za mnie

No faktycznie porażka z tymi ślubami, pic na wodę, fotomontaż. To nie ma żadnej mocy prawnej, nic. Ślub udzielony przez jakiegoś faceta, który prowadzi program...pffff, nabijanie widzów w butelke. Szkoda, aż odechciało mi się oglądać.

Jedyny plus, to Grzesiek. Naprawdę zyskał w moich oczach. Z początku myślałam, że jest zwykłym sebą, a to super facet
X_ana_X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-14, 21:04   #72
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Wyjdź za mnie - nowy program Polsatu

Grzesiek jest w porządku, szkoda że wziął się za Kaśkę. Kompletnie nie pasuje do niego ta kobieta.

Bawi mnie sytuacja z Kamilem i Anią. Oni się w ogóle za ręce kiedyś trzymali, przytulali, cokolwiek? Czy on z braku laku tą całą akcję odwalił? Bo ten montaż tak kuleje, że totalnie nie rozumiem co się między tą parą dzieje..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 21:12   #73
X_ana_X
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 378
Dot.: Wyjdź za mnie

W ogóle zauważcie, że nowi lokatorzy nie mają szans na stworzenie związku. "stara gwardia" eliminuje ich na ceremonii zaręczyn...to troche bez sensu, starzy będą siedzieć na darmowych wakacjach bez końca i czekać na dobre laseczki, a wszystkich nowych będą odsyłać do domu(no chyba, że pojawi się jakaś dzaga, na którą każdy się rzuci).

Może Grzechu przerzuci się na tę nową laskę.

Ps. w ogóle po co wprowadzają do programu nowych skoro ich nie pokazują?
X_ana_X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 10:53   #74
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wyjdź za mnie

Znalazłam wczoraj ten wątek, doczytałam, że można obejrzeć serial na ipli, co uczyniłam wieczorem - no i jestem .

Cytat:
Napisane przez X_ana_X Pokaż wiadomość
Kaśka i Grzesiek-typowa para klasycznych sebixów. Seba i jego Karyna. O ile Grzesiek pomimo tej swojej "sebowatości" i looku faceta z nadciśnieniem (wiecznie czerwony od sterydów) zdaje się być sympatycznym i ciepłym kolesiem, to Kaśka...tragedia. Nie rozumiem czemu on tak za nią lata. Ani ona ładna, ani fajna... Wygląda na styraną życiem 45 latkę, agresywna, typowa patola, często pijana, roznegliżowana i uważa się za najpiękniejszą. Pomimo tego, że Grzesiek z wyglądu i mentalności, to typowy seba, to szkoda go dla niej. Bo wydaje mi się, że w związku z normalną kobietą byłby ciepłym i kochającym facetem.

Waldek i Kamil - jak dla mnie lecą w kulki. Te ich pseudo związki ciągną tylko po to, żeby dłużej zostać w domu zaręczyn na darmowych wakacjach, polansować sie w tv. No i ciągle czekają na dostawę nowych, atrakcyjniejszych dziewczyn. Bo obecnie w domu zaręczyn zbyt atrakcyjnych kobiet nie ma. Szkoda Laury, dziewczyna ciepła i szuka miłości, ale ten Waldek...gra tylko na czas. Przeciez na swoim fanpage wyraźnie zaznaczył, że szuka ATRAKCYJNEJ SEKSUALNIE, on czeka na jakąś instagramową lolitkę. Tyle, że tam, póki co, takich nie ma. Dla mnie Waldi to typowy "warszawski oszust". Przyjechał z małego miasta do wawy, zgrywa managera, buja się po ekskluzywnych lokalach z podróbką drogich zegarków i w wypożyczonej furze szukając dziuniek. Słabo. Laura będzie przez niego płakać, a szkoda....

Tomasz to totalna porażka. To jakiś psychol. Nie dziwię się, że jest sam. Co raz na zabój kocha inną, a podstawowym testem na partnerkę jest test GOTOWANIA. No i obuwia, zapomniałam....

Tadek i Gośka- sympatyczni, ale jak dla mnie to za szybko. Ona jest dla niego za młoda, wspominała, ze miała brać ślub, ale została zdradzona. Więc teraz pewnie w desperacji i w celu złagodzenia ran po ex na łapu capu zaszalała z Tadkiem...
W zasadzie zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Od Kasi wiało patologią już podczas pierwszego wieczoru w willi. Grzesiek rzeczywiście sympatyczny, ciepły facet. Nie za bardzo mój typ z wyglądu, ale myślę, że poza "zewnętrzem" ma sporo do zaoferowania. Tomasz to tragedia, już rozumiem, dlaczego nadal jest sam. Kamil na siłę prowadza się z Anią, pewnie aby jeszcze pobyć w programie. Jedynie co do Waldka mam wątpliwości czy gra.

Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
Czytałam na fb komentarz, że Laura przypomina z wyglądu aktorkę Olgę Frycz.
Zgadzam się. Poza tym trochę mi też przypomina Jessicę Albę.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
A co sie stalo z matka corek Tadeusza? Mówili?
Ja tylko usłyszałam w ostatnim odcinku, jak matka Gosi powiedziała, że Tadeusz jest trzy miesiące po rozwodzie - co mnie zszokowało, bo sadziłam, że minimum od dobrych paru lat nie jest z matką swoich córek. Jeśli to prawda, to niestety tym bardziej dobrze im nie wróżę. Owszem, może im wyjść, ale ich naprawdę dużo dzieli. I z tego co kojarzę, to w pierwszym odcinku, jak Gosia usłyszała ile lat ma Tadeusz, to powiedziała do kamery, że "ślubu z tego nie będzie".

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Doczytałam Na napisach końcowych, że to był ślub humanistyczny.
No to wszystko jasne. Ja wprawdzie nie widziałam ostatnich 10 minut czwartego odcinka (internet mi siadł), ale coś mi nie pasowało w tym gościu udzielającym ślubu - że to chyba coś nie bałdzo po naszemu. I zagadka rozwiązana - żadnego "prawdziwego" ślubu nie było. I pewnie nie będzie.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 10:57   #75
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Wyjdź za mnie - nowy program Polsatu

Nie wiem wlasciwie po co ten program skoro sluby sa oszukane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 11:01   #76
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wyjdź za mnie

Cytat:
Napisane przez X_ana_X Pokaż wiadomość
W ogóle zauważcie, że nowi lokatorzy nie mają szans na stworzenie związku. "stara gwardia" eliminuje ich na ceremonii zaręczyn...
Tak, to było głupie, bo akurat nowa Kasia i ten Białorusin (Paweł?) zaczęli się mieć ewidentnie ku sobie.

Cytat:
Napisane przez X_ana_X Pokaż wiadomość
Może Grzechu przerzuci się na tę nową laskę.
O ile mu Tomaszek pozwoli się do niej dopchać. Przecież już się szczerzył* na jej widok i mówił, że jest sympatyczna.

* Na samym początku uznałam, że ma ładny uśmiech, ale obecnie wydaje mi się, że jest to takie uśmiechanie się na pokaz.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;82945551]Nie wiem wlasciwie po co ten program skoro sluby sa oszukane.[/QUOTE]
Pewnie autorzy programu będą się bronić, że "przecież nie było mowy o tym, jaki to rodzaj ślubu będzie".
Swoją drogą, jak słyszę hasło "ślub humanistyczny", to zaraz mi się przypomina szeroko zakrojona impreza ślubna Zii86 z forum gazeta.pl.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 13:08   #77
X_ana_X
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 378
Dot.: Wyjdź za mnie

Ja padałam ze śmiechu i zażenowania-kreują doniosłą chwilę, podniosły moment, a ślubu udziela jakiś psycholog telewizyjny. To taki ślub mogę i ja udzielić dwóm sąsiadom-tylko kto to weźmie na serio?
X_ana_X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 13:10   #78
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wyjdź za mnie

Cytat:
Napisane przez X_ana_X Pokaż wiadomość
Ja padałam ze śmiechu i zażenowania-kreują doniosłą chwilę, podniosły moment, a ślubu udziela jakiś psycholog telewizyjny. To taki ślub mogę i ja udzielić dwóm sąsiadom-tylko kto to weźmie na serio?
No cóż, chyba przy ceremoniale humanistycznym celebransem może być każdy . Tam się nawet tekst przysięgi układa po swojemu.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 13:16   #79
X_ana_X
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 378
Dot.: Wyjdź za mnie

O, dokładnie, i jeszcze ten tekst 'przysięgi'...

Zawodnik MMA mnie rozwalił, nie wie czy chce być z dziewczyną, musi zapytać mamęalbo coś czujesz i wtedy żadna opinia nie jest ważna, albo nie czujesz i choćby Ci doradzali, to bez sensu w to brnąć. Zrani tylko Ankę. Chociaż z drugiej strony...czy oni kiedykolwiek się przytulili, pocałowali?

Robią to wszystko tylko po to, żeby przetrwać w domu zaręczyn - wakacje za darmo, imprezka za darmo, no i czekają na wjazd wartego uwagi towaru. A że nowi uczestnicy są dość przeciętni i nikt ze starej gwardii się na nich nie łakomi, to są eliminowani na starcie. Okropne to było jak chcieli wyeliminować białorusina i nową kaśkę pomimo, że między nimi iskrzyło

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

ps. czy wzięcie ślubu oznacza opuszczenie domu zaręczyn? Ktoś wie?

myślę, że Kaśka i Białorusin szybko się sobie oświadczą, bo jeśli tego nie zrobią, to stara załoga ich wyrzuc.

Co do Waldka-ciągle gada tej Laurze teksty na zasadzie "chcioałbym, ale nie mogę", słabo, jakby się zakochał, to wiedziałby czego chce.
Bardziej niż na Laurze, zależy mu na darmowych wakacjach w luksusach
X_ana_X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-15, 18:54   #80
anna1412
Raczkowanie
 
Avatar anna1412
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Wyjdź za mnie

Przeczytajcie sobie z ciekawości regulamin programu (załącznik).
Znalazłam w necie.
Jest w nim napisane, że np. organizatorzy mogą nakazać uczestnikom, żeby na jakiś czas stworzyli parę , mogą zmieniać reguły w trakcie etc.
Czyli wszystko jest reżyserowane.

Ps. Ślub humanistyczny mogą zawrzeć także osoby tej samej płci, co również dowodzi, że jest w naszym kraju kompletnie nieważny.
Znaczy tyle samo co dajmy na to ślub aktorów w serialu
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf 20180205_regulamin Wyjdź za mnie.pdf (247,9 KB, 20 załadowań)
anna1412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 21:15   #81
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Wyjdź za mnie

Myślałam, że nie będę tego oglądać, ale w weekend z nudów włączyłam i teraz muszę już śledzić dalsze losy

Gosia wygląda na starszą. Ma 24 lata i już szuka męża w tv. Jak sobie tak przypomnę siebie, to w tym wieku studia kończyłam, nie w głowie by mi było takie coś no ale każdy ma inne patrzenie na świat Tadek wydaje się ok, ale też mocno dziwi mnie, że 3 miesiące po rozwodzie już szuka kolejnej żony i to w Polsacie.

Kaśka to może niech lepiej do Warsaw Shore się zgłosi, albo Ex na plaży. Widziałam jej konto na fb, 99% zdjęć to wydęte usta albo pozowanki przed lustrem. Nie mogę patrzeć na tę jej szminkę w kolorze podkładu Ogólnie toksyk z niej jak nic!

Tomasz jest creepy!

Grzesiek może zainteresuje się tą nową blondynką. Jednak obawiam się, że w takiej sytuacji Kaśka napije się i jej natłucze
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 22:14   #82
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Wyjdź za mnie

Zwróciliście uwagę, że nowa blondynka jest po 40-tce? Chyba 42 albo 43 lata. I jest tak nieprawdopodobnie ponaciągana i ostrzyknięta, że nie umiem patrzeć na nią z sympatią. Razem z Kaśką nadają się do Warsaw Shore i targania się tam za kudły

Ślub humanistyczny - no tego się po Polsacie nie spodziewałam (zwłaszcza, że TVN przetarł szlaki). Oszukujo!
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 22:32   #83
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wyjdź za mnie

Cytat:
Napisane przez analityczna8 Pokaż wiadomość
Ślub humanistyczny - no tego się po Polsacie nie spodziewałam (zwłaszcza, że TVN przetarł szlaki). Oszukujo!
Generalnie śmiech na sali z tym ślubem. Aczkolwiek tak jak pisałam wyżej - w reklamówkach chyba nie obiecywali cywilnego czy konkordatowego (ten drugi, jak i kościelny, jest w ogóle wykluczony przez regulamin). No ale dzięki temu Gosia i Tadeusz świeżo-upieczony-rozwodnik mogli tak szybko zdecydować się na taką imprezę .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 22:37   #84
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Wyjdź za mnie

Wszystko sciema, aż zaczynam sie zastanawiać czy te pierścionki zreczynowe czy obrączki które są "troche" warte bedą musieli oddawać produkcji po zakończeniu zdjęć? Jesli nie-to mozna sie zaręczac czy tam brać ślub , bo przynajmniej coś "na pamiątkę" będzie

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2018-04-15 o 22:38
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 11:01   #85
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Wyjdź za mnie

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Wszystko sciema, aż zaczynam sie zastanawiać czy te pierścionki zreczynowe czy obrączki które są "troche" warte bedą musieli oddawać produkcji po zakończeniu zdjęć?
To by były niezłe jaja.
A ja mam inne pytanie - skoro Tadeusz i Gosia są już po ślubie to oni opuszczają program? Czy dalej bedziemy mogli śledzić ich "miłość"?
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 14:35   #86
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wyjdź za mnie

Cytat:
Napisane przez CarrieBra Pokaż wiadomość
To by były niezłe jaja.
A ja mam inne pytanie - skoro Tadeusz i Gosia są już po ślubie to oni opuszczają program? Czy dalej bedziemy mogli śledzić ich "miłość"?
Wydaje mi się, że opuszczą program i nowi przyjdą.
Nowa Małgosia ma 41 lat.
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 07:31   #87
anna1412
Raczkowanie
 
Avatar anna1412
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Wyjdź za mnie

Cytat:
Napisane przez X_ana_X Pokaż wiadomość
O, dokładnie, i jeszcze ten tekst 'przysięgi'...

Zawodnik MMA mnie rozwalił, nie wie czy chce być z dziewczyną, musi zapytać mamę
Na mój gust, to "wątek" Kamila jest wyreżyserowany od początku do końca.
On przyszedł do tego programu żeby się wypromować jako sportowiec i tyle.
Nawet na jego profilu na FB o programie są tylko wzmianki zamieszczane na siłę (pewnie produkcja mu każe).
Gość na wszystkich zdjęciach z programu (tym razem mówię o ogólnym profilu "Wyjdź za mnie") totalnie się nudzi, ma minę jakby pozował z łaski.
Między nim a tą Anią nie ma żadnej chemii, żadnego zainteresowania (zwłaszcza z jego strony), a nagle na zajawkach następnego odcinka widzimy, że dostali osobny apartament.
Strasznie naciągane.
Myślę, że oni są dobrani przez organizatorów tylko po to, żeby było więcej akcji, a tak naprawdę to nawet za specjalnie się nie lubią.
anna1412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 08:33   #88
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Wyjdź za mnie

Cytat:
Napisane przez anna1412 Pokaż wiadomość
Myślę, że oni są dobrani przez organizatorów tylko po to, żeby było więcej akcji, a tak naprawdę to nawet za specjalnie się nie lubią.
Tyle, że oni nie wprowadzają żadnej akcji. Są jak takie flaki z olejem...:P Już więcej akcji wprowadza świr - Tomasz. No chyba, że przez "akcje" rozumiemy telefony do mamusi to wtedy był szał.
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 11:06   #89
anna1412
Raczkowanie
 
Avatar anna1412
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Wyjdź za mnie

Cytat:
Napisane przez CarrieBra Pokaż wiadomość
Tyle, że oni nie wprowadzają żadnej akcji. Są jak takie flaki z olejem...:P [...]
W sumie masz rację, z tym, że chyba od następnego odcinka, co wynika z zajawki, trochę się z nimi zacznie.
anna1412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 11:28   #90
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wyjdź za mnie

Cytat:
Napisane przez CarrieBra Pokaż wiadomość
Tyle, że oni nie wprowadzają żadnej akcji. Są jak takie flaki z olejem...:P Już więcej akcji wprowadza świr - Tomasz. No chyba, że przez "akcje" rozumiemy telefony do mamusi to wtedy był szał.
Też tak to widzę - zero chemii między nimi, to mało zręczne milczenie, gdy siedzą razem. Tomasz jest dla mnie póki co najbarwniejszą postacią. Bo Waldek i Laura są także mało interesujący, a ciągle przepychanki Kasi i Grzegorza zaczęły mnie drażnić.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-09 11:49:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.