Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-13, 20:59   #61
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Nie wiem. Ale serial miał pięć sezonów, więc do pewnego momentu oglądalność musiała być w miarę dobra. Ja i tak śledziłam tylko jeden wątek, bo był dobrze zagrany i w miarę sensowny. I fajnie się go oglądało.

To długo się utrzymał skoro, aż 5 sezonów miał. Na TVN to bardzo dużo nawet. Przeważnie się ogląda dla 1 lub 2 fajnych wątków.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 21:04   #62
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
To długo się utrzymał skoro, aż 5 sezonów miał. Na TVN to bardzo dużo nawet. Przeważnie się ogląda dla 1 lub 2 fajnych wątków.
No, autentycznie zawsze. Jakby scenarzystom starczało fajnych pomysłów tylko na rozpisanie dwóch wątków, a potem stwierdzali, że "może jakoś to będzie". No przecież chociażby tego gwałtu to raczej nie wymyślili na podstawie komentarzy widzów na facebooku. Znaczy, chyba .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 21:08   #63
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

Raczej nikt z komentujących czegoś takiego by nie chciał i nie wymyślił. W ogóle co za dziwny pomysł.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 21:18   #64
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
Raczej nikt z komentujących czegoś takiego by nie chciał i nie wymyślił. W ogóle co za dziwny pomysł.
Dziwny, dziwny. Powiem ci, że to była akcja rodem z opery mydlanej. A to był dopiero drugi sezon i to początek, a gdzie tu jeszcze do końca sezonu piątego, nie?

Jak zawsze cię zapraszam na ten wątek, tak teraz proszę, żebyś wpadała na wątek "W rytmie serca", bo chciałabym jeszcze poobgadywać Szarka (no co, lubię gościa).
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 22:05   #65
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Dziwny, dziwny. Powiem ci, że to była akcja rodem z opery mydlanej. A to był dopiero drugi sezon i to początek, a gdzie tu jeszcze do końca sezonu piątego, nie?

Jak zawsze cię zapraszam na ten wątek, tak teraz proszę, żebyś wpadała na wątek "W rytmie serca", bo chciałabym jeszcze poobgadywać Szarka (no co, lubię gościa).

Albo telenoweli brazylijskiej i to takiej słabszej.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 22:09   #66
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
Albo telenoweli brazylijskiej i to takiej słabszej.
A dobra telenowela nie jest zła. Za to słabsza to straszne zło .

"Lekarze" początkowo mieli mieć szósty sezon, ale, że kompletnie posypał im się główny wątek miłosny i spadła oglądalność, to serial wypadł.

Edytowane przez mdusia123
Czas edycji: 2019-05-13 o 22:12
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 16:19   #67
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

Wątek trochę umarł, więc pozwólcie, że, jako autorka, nieco go ożywię. I nawet będę pisać na temat .

Już jakiś czas temu dosyć mocno wkręciłam się w oglądanie powtórek serialu "Na Wspólnej", które są wrzucane na tvn player. To znaczy nie wkręciłam się w sam serial jako taki, a bardziej w jeden wątek. Chodzi mi o wątek Romana i Honoraty.

Wiem, że na wątku poświęconym "Na Wspólnej", który można znaleźć na forum, dużo jest opinii, że ten wątek z czasem zaczął coraz bardziej przypominać parodię i ogólnie to już za dużo było u nich różnych dziwacznych akcji, ale ich początki ogląda mi się naprawdę jakoś tak...przyjemnie. Nie mam pojęcia jak to wyjaśnić, dlaczego tak jest, ale coś w tym jest takiego fajnego, co sprawia, że ten wątek jest dla mnie interesujący.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-20, 21:08   #68
flowersite
Raczkowanie
 
Avatar flowersite
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 84
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

Do telenowel można myślę zaliczyć 'O mnie się nie martw', bo jesienią będziemy mogli zobaczyć już 11 sezon. Pomimo pewnego wypalenia oglądam dalej - taki idealny serial na piątkowe wieczory. I tam moją ulubioną parą jest Sylwia i Paweł. Już od pierwszego spotkania bohaterów wiedziałam że to coś na czym będzie można zawiesić oko. Fajni aktorzy, nieoklepani, z ogromną chemią i potencjałem. Scenariusz również udany - kto się czubi ten się lubi. Kłótnie, przepychanki, dogryzanie, a w tym wszystkim przyjaźń a potem już uczucie.
Fajną komediową parą też jest tutaj Marta z Krzyśkiem. Ankudowicz z Domagałą naprawdę dają radę. Fanem głównej pary nigdy zbytnio nie byłam, więc akurat posunięcie że śmiercią bohaterki mnie nie ruszyło.

Oprócz tego WRS. Weronika i Andrzej oraz Ewa i Szarek - dwie ulubione pary. Głównych bohaterów dla mnie mogliby wywalić, a oni niech zostaną.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
flowersite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 21:18   #69
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

Cytat:
Napisane przez flowersite Pokaż wiadomość
Do telenowel można myślę zaliczyć 'O mnie się nie martw', bo jesienią będziemy mogli zobaczyć już 11 sezon. Pomimo pewnego wypalenia oglądam dalej - taki idealny serial na piątkowe wieczory. I tam moją ulubioną parą jest Sylwia i Paweł. Już od pierwszego spotkania bohaterów wiedziałam że to coś na czym będzie można zawiesić oko. Fajni aktorzy, nieoklepani, z ogromną chemią i potencjałem. Scenariusz również udany - kto się czubi ten się lubi. Kłótnie, przepychanki, dogryzanie, a w tym wszystkim przyjaźń a potem już uczucie.
Fajną komediową parą też jest tutaj Marta z Krzyśkiem. Ankudowicz z Domagałą naprawdę dają radę. Fanem głównej pary nigdy zbytnio nie byłam, więc akurat posunięcie że śmiercią bohaterki mnie nie ruszyło.

Oprócz tego WRS. Weronika i Andrzej oraz Ewa i Szarek - dwie ulubione pary. Głównych bohaterów dla mnie mogliby wywalić, a oni niech zostaną.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Tak, myślę, że można takie sezonowe, ale trwające już dosyć długo, seriale zaliczyć do telenowel.

Mówisz, że na razie serial w miarę trzyma poziom? Bo takie "Przyjaciółki" nie mają wiele więcej sezonów, a podobno już tam jest słabo. Ja niestety nie oglądam ani jednego serialu, ani drugiego, więc ciężko mi się wypowiadać na ich temat.

Co do "W rytmie serca"- pełna zgoda. I jeszcze Agnieszka i Robert raczej już nie powinni być razem, bo to by było jakieś takie głupie. Ona go zostawiła, teraz oszukuje i oni mieliby się kiedyś tam zejść? Nie miałoby to sensu.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 22:28   #70
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Wątek trochę umarł, więc pozwólcie, że, jako autorka, nieco go ożywię. I nawet będę pisać na temat .

Już jakiś czas temu dosyć mocno wkręciłam się w oglądanie powtórek serialu "Na Wspólnej", które są wrzucane na tvn player. To znaczy nie wkręciłam się w sam serial jako taki, a bardziej w jeden wątek. Chodzi mi o wątek Romana i Honoraty.

Wiem, że na wątku poświęconym "Na Wspólnej", który można znaleźć na forum, dużo jest opinii, że ten wątek z czasem zaczął coraz bardziej przypominać parodię i ogólnie to już za dużo było u nich różnych dziwacznych akcji, ale ich początki ogląda mi się naprawdę jakoś tak...przyjemnie. Nie mam pojęcia jak to wyjaśnić, dlaczego tak jest, ale coś w tym jest takiego fajnego, co sprawia, że ten wątek jest dla mnie interesujący.
Długo oglądałam 'Na Wspólnej; ale potem wkręciłam się w "Barwy Szczęścia".
Co do pary Romana i Honoraty, to najbardziej kojarzę ich ze zjadaniem ciasteczek z Maryśką
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2

Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 22:38   #71
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
Długo oglądałam 'Na Wspólnej; ale potem wkręciłam się w "Barwy Szczęścia".
Co do pary Romana i Honoraty, to najbardziej kojarzę ich ze zjadaniem ciasteczek z Maryśką
Było coś takiego, faktycznie. Ogólnie to w pewnym momencie scenarzyści chyba zaczęli ciut przeginać z dziwnymi akcjami w ich wątku (wspomniane ciasteczka i z czytania wizażowego wątku serialu kojarzę jeszcze kilka innych dziwnych akcji z nimi), ale uważam, że początki mieli naprawdę całkiem sympatyczne.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-20, 23:09   #72
flowersite
Raczkowanie
 
Avatar flowersite
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 84
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Tak, myślę, że można takie sezonowe, ale trwające już dosyć długo, seriale zaliczyć do telenowel.



Mówisz, że na razie serial w miarę trzyma poziom? Bo takie "Przyjaciółki" nie mają wiele więcej sezonów, a podobno już tam jest słabo. Ja niestety nie oglądam ani jednego serialu, ani drugiego, więc ciężko mi się wypowiadać na ich temat.



Co do "W rytmie serca"- pełna zgoda. I jeszcze Agnieszka i Robert raczej już nie powinni być razem, bo to by było jakieś takie głupie. Ona go zostawiła, teraz oszukuje i oni mieliby się kiedyś tam zejść? Nie miałoby to sensu.
Wiesz, oglądalność spada jak wszędzie. Sporo osób odeszlo po śmierci głównej bohaterki, ale dla mnie jako osoby która wielką sympatią jej nie darzyła nie jest to wielka strata i nadal jest ok. Dla mnie Ci najlepsi aktorzy i bohaterowie nadal są w grze.

'Przyjaciółek' nie oglądam, więc nie powiem jak z poziomem, ale samo słuchanie przez moje koleżanki że tam to już każdy z każdym sypiał a wątki z kochankami są zawsze na topie, mnie nie zachęca. W OMSNM czegoś takiego nie ma, więc to na plus. Nawet właśnie w wątku miłosnym Sylwii i Pawła scenarzystki mogły pójść w standard, czyli zdrady, byli partnerzy i dzieci, a jednak postanowiły na coś nieszablonowego. W Przyjaciółkach musiałby się pojawić kochanek, pewnie nawet nie jeden.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez flowersite
Czas edycji: 2019-06-20 o 23:11
flowersite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 23:27   #73
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

Cytat:
Napisane przez flowersite Pokaż wiadomość
Wiesz, oglądalność spada jak wszędzie. Sporo osób odeszlo po śmierci głównej bohaterki, ale dla mnie jako osoby która wielką sympatią jej nie darzyła nie jest to wielka strata i nadal jest ok. Dla mnie Ci najlepsi aktorzy i bohaterowie nadal są w grze.

'Przyjaciółek' nie oglądam, więc nie powiem jak z poziomem, ale samo słuchanie przez moje koleżanki że tam to już każdy z każdym sypiał a wątki z kochankami są zawsze na topie, mnie nie zachęca. W OMSNM czegoś takiego nie ma, więc to na plus. Nawet właśnie w wątku miłosnym Sylwii i Pawła scenarzystki mogły pójść w standard, czyli zdrady, byli partnerzy i dzieci, a jednak postanowiły na coś nieszablonowego. W Przyjaciółkach musiałby się pojawić kochanek, pewnie nawet nie jeden.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
To u nich jest ten wątek DDA? W sumie to faktycznie o wiele oryginalniejsze od kolejnych zdrad i podchodów.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 23:51   #74
flowersite
Raczkowanie
 
Avatar flowersite
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 84
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
To u nich jest ten wątek DDA? W sumie to faktycznie o wiele oryginalniejsze od kolejnych zdrad i podchodów.
Tak, u nich. Są zwolennicy i przeciwnicy tego pomysłu. Ja to rozumiem, ale to i tak zdecydowanie lepsze niż scenariusz wzięty z jakieś brazylijskiej telenoweli (chociaż w polskich produkcjach jest to na porządku dziennym). Bałam się jak scenarzystki pociągną ich wątek po zejsciu ale jest lepiej niż myślałam. Poza tym myślę że tak czy siak serial zmierza ku końcowi, więc jakichś większych roszad nie będzie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
flowersite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 09:45   #75
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

Cytat:
Napisane przez flowersite Pokaż wiadomość
Tak, u nich. Są zwolennicy i przeciwnicy tego pomysłu. Ja to rozumiem, ale to i tak zdecydowanie lepsze niż scenariusz wzięty z jakieś brazylijskiej telenoweli (chociaż w polskich produkcjach jest to na porządku dziennym). Bałam się jak scenarzystki pociągną ich wątek po zejsciu ale jest lepiej niż myślałam. Poza tym myślę że tak czy siak serial zmierza ku końcowi, więc jakichś większych roszad nie będzie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
A no to na pewno. Ileż można oglądać kolejne zdrady, nie?

Myślisz?
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 09:52   #76
flowersite
Raczkowanie
 
Avatar flowersite
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 84
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
A no to na pewno. Ileż można oglądać kolejne zdrady, nie?



Myślisz?
Tak mi się wydaje. Ale zobaczymy - Ojca Mateusza kręcą dalej, więc może i OMSNM jeszcze pociągną.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
flowersite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 10:27   #77
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

Cytat:
Napisane przez flowersite Pokaż wiadomość
Tak mi się wydaje. Ale zobaczymy - Ojca Mateusza kręcą dalej, więc może i OMSNM jeszcze pociągną.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Może pociągną jeszcze trochę. Jeżeli oglądalność jest zadowalająca, to w sumie dlaczego nie?
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 15:22   #78
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

Cytat:
Napisane przez flowersite Pokaż wiadomość
Ojca Mateusza kręcą dalej, więc może i OMSNM jeszcze pociągną.

Mogliby Ojcu Mateuszowi zafundować wątek romansowy, taki kontrowersyjny temat
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 15:51   #79
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Mogliby Ojcu Mateuszowi zafundować wątek romansowy, taki kontrowersyjny temat
W sensie, że jemu jako postaci?
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-21, 17:55   #80
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

Cytat:
Napisane przez flowersite Pokaż wiadomość
Tak, u nich. Są zwolennicy i przeciwnicy tego pomysłu. Ja to rozumiem, ale to i tak zdecydowanie lepsze niż scenariusz wzięty z jakieś brazylijskiej telenoweli (chociaż w polskich produkcjach jest to na porządku dziennym). Bałam się jak scenarzystki pociągną ich wątek po zejsciu ale jest lepiej niż myślałam. Poza tym myślę że tak czy siak serial zmierza ku końcowi, więc jakichś większych roszad nie będzie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Zaciekawiło mnie to DDA w Polskim serialu. W ogóle w serialu. To chodzi o ten psychologiczne syndrom DDA czy coś innego?
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 18:19   #81
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
Zaciekawiło mnie to DDA w Polskim serialu. W ogóle w serialu. To chodzi o ten psychologiczne syndrom DDA czy coś innego?
Przynajmniej coś oryginalnego, a nie kolejne zdrady i wredne byłe, co nie?
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 18:35   #82
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

Zaskoczyłyście mnie. Fajnie chociaż to przedstawili? Aż muszę obejrzeć .
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 18:38   #83
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
Zaskoczyłyście mnie. Fajnie chociaż to przedstawili? Aż muszę obejrzeć .
Ja nie wiem, niestety też nie oglądam. Tylko czytam jedną stronę internetową o serialach i z niej wiem, że tam występuje taki wątek.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 20:02   #84
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

Fajnie, też ich lubię
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 18:15   #85
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

A co powiecie o "Barwach szczęścia" i połączeniu Jerzego z Małgorzatą? Anna i Jakub kompletnie się nie udali (bardziej ze względu na wykonanie, bo dalej uważam, że sam pomysł naprawdę nie był zły), ale Jerzy i Małgorzata to, moim zdaniem, całkiem niezłe połączenie. Przejrzałam sobie teraz na szybko i pobieżnie odcinki 2006 i 2007 i jakoś tak lepiej wypadają. Co myślicie?
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 23:48   #86
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
A co powiecie o "Barwach szczęścia" i połączeniu Jerzego z Małgorzatą? Anna i Jakub kompletnie się nie udali (bardziej ze względu na wykonanie, bo dalej uważam, że sam pomysł naprawdę nie był zły), ale Jerzy i Małgorzata to, moim zdaniem, całkiem niezłe połączenie. Przejrzałam sobie teraz na szybko i pobieżnie odcinki 2006 i 2007 i jakoś tak lepiej wypadają. Co myślicie?
Pasują do siebie
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2

Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-29, 09:48   #87
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Pary w polskich operach mydlanych/wielosezonowych serialach obyczajowych

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
Pasują do siebie
Dokładnie, jakoś tak przyjemniej się ich ogląda. W ogóle to ja zastanawiam się, dlaczego, jak był ten wątek z Anną i Jakubem, twórcy nie zrobili z niego jakiegoś stalkera. Oglądając tamte odcinki odnosiłam wrażenie, że on może mieć takie właśnie zapędy, ale scenarzyści urwali ten wątek bez sensu.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-29 10:48:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.