Do "naczynkowców" Forte Inter Erisu- czy warto;))) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-31, 19:53   #1
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139

Do "naczynkowców" Forte Inter Erisu- czy warto;)))


Witajcie!
Wreszcie znalazłam troszkę czasu na wizaż i przeglądałam newsy. Znalazłam tam coś ciekawego mianowicie: Aktywna mikroemulsja na naczynka w ampułkach Forte Inter Erisu.Ciekawa jestem czy któraś z Was tego używała Czy warto to cudo kupić? Proszę o opinie "naczynkowców"
dla Wszystkich
Golabek
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-31, 22:26   #2
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Re: Do "naczynkowców" Forte Inter Erisu- czy warto;)))

Ja osobiście polecam.
Mam problemy z naczynkami i uzywałam juz bardzo wielu kremów na ten kłopocik - tzn. generalnie one nie wchłoną ci pajączków ale zmniejszą kruchość naczyń ergo zapobiegną powstawaniu nowych no i do tego zmniejszają rumień, podrażnienie i rozgrzanie policzków czy nosa - do najlepszych wg mej skromnej opinii należy krem pharmaceris z vit. K ileś tam procent (vitacapilaril sie chyba nazywa) i właśnie to serum Inter- bardzo łagodzi ale najlepiej jeszcze na to jakis kremik położyć. Ja polecam mimo ze tanie to nie jest - ale ja np. zuzywałam jedną ampułkę na parę razy więc mozna się tym cieszyc dłuzej. Stosowałam juz wiele pomysłów na naczynka ( flos lek, avene, living dimension, dermike-maseczke (uczuliła mnie ) auriderm, nawet kwasy) i raczej mnie te specyfiki nie zadowoliły, jakos mnie osobiscie własnie spodobały sie powyższe dwa. Ostatnio kupiłam sobie w esentii krem Rilastil na naczynka - okropnie pachnie (jakos tak hipernaturalnie co jesli chodzi o doznania aromatyczne atutem w tym przypadku nie jest) ale ma taki zielonkawy kolor i w sumie bardzo ładnie łagodzi - pięknie obkurcza i wybiela naczynkowe chilli na twarzy. Jeśli chodzi o Inter erisa, mnie osobiscie nie uczuliło i dobrze działało więc sprubować możesz. Ale poczekaj na opinie innych dziewczyn co by bardziej obiektywne info na ten temat uzyskać.
Pozdrawiam
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-01, 09:18   #3
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Re: Do "naczynkowców" Forte Inter Erisu- czy warto;)))

Dzięki maniaa za info
Ja też już sporo kosmetyków na naczynka przestestowałam Ale najbardziej przypadł mi do gustu kremik Lierac'a.Ma zielonkay odcień więc kryje ten nielubiany "rumień". A o tym specyfiku Erisa w ogóle nie wiedziałam Przydałaby mi się taka kuracja Możesz napisać mi jeszcze czy to cudo ma jakiś zapach i jak się wchłania czy jest tłuste?
dla Wszystkich "naczynkowców"
Golabek
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-01, 14:17   #4
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Re: Do "naczynkowców" Forte Inter Erisu- czy warto;)))

W opakowaniu znajduje się 10 ampułek zawierającyjych przezroczysty, lekko zabarwiony i praktycznie bezzapachowy płyn - czystę escynę. Płyn praktycznie od razu się wchłania, nie zostawia filmu,tylko leciutko nawilża - na emulsje przydaje się więc kremik. Kuracja jest niby przeznaczona na 10 dni ale producent nie wyklucza możliwości, ba nawet chyba zaleca w trudniejszych przypadkach stosowanie jej dłużej. Ja używam mniejsze ilości, tzn, ampułka starcza mi na 2 czasem 3 dni przez co jednym opakowaniem mozna cieszyc sie dłuzszy czas. Uzywalabym jej częściej ale nie zawsze moge sobie pozwolc. Szczególnie warto w ten sposób przygotowac naczynka do zimy. Ja kupuje sobie czasem opakowanie i nie uzywam ciągle tylko np. na narty i po żeby się zabezpieczyc. Myslę ze nie ma co uzywac jej non stop ale od czasu do czasu szczególnie póżną jesienią i zimą warto.
Pozdrawiam.
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-01, 18:36   #5
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Re: Do "naczynkowców" Forte Inter Erisu- czy warto;)))

Dzięki Maniaa za wyczerpujące info Przy najbliższej okazji wypróbuję to cudo

Golabek
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-03, 10:42   #6
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Do "naczynkowców" Forte Inter Erisu- czy warto;)))

Witaj Gołąbku
<piwo>
Z kremów naczynkowych bardzo dobre opinie maja kremy apteczne: Lireac i Avene. Jeszcze nie testowałam więc to tylko zasłyszane opinie.
Ja używam produktów firmy MayStar - przeznaczonych do cery kremy na dzień, na noc, piling enzymatyczny, maseczki i różnego rodzaju ampułki - m.in witaminową - rozświetlajaca i odżywiająca skóre i apmułki łagodzące uczucie pieczenia i 'leczące' krostki, które czasem wystepują przy naczynkach. Kosmetyki te można kupić w niektórych gabinetach kosmetycznych /lub na targach kosmetycznych)/
pozdrawiam
Sam <papapa>
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-04, 06:55   #7
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Re: Do "naczynkowców" Forte Inter Erisu- czy warto;)))

Witaj Sam
Ślicznie dziękuję za namiarki na kremiki Mam jeszcze pytanko o kremiki firmy MayStar. W jakich cenach są te produkty, tak mniej więcej
Pozdrawiam cieplutko
Golabek
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-05, 09:20   #8
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Do "naczynkowców" Forte Inter Erisu- czy warto;)))

Czesć
Kosmetyki te kupiłam na Targach kosmetycznych w Warszawie. Wiem, że mozna je też dostać w niektórych salonach (jeżeli bedziesz chciała - mam namiar do jednego z nich - pisz na adres escimo@wp.pl).
Na Targach są one sprzedawane w dużych opakowaniach - przeznaczonych do salonów np. kremy po 200 ml (czyli czterokrotnie więcej niz tradycyjne kremiki), tak samo tonik i mleczko mają wielgachne butelki. Krem kosztuje koło 50-60 zł, tonik i mleczko - każde koło 50.
Powiem Ci ,że używam ich dopiero od miesiąca, a cera się uspokoiła (oczywiscie nadal jest troszke zaczerwieniona, ale przy naczynkach to nieuniknione).
Jeżeli chcesz mogę Ci przesłać np. faxem liste preparatów przeznaczonych do ceru unaczynionej.

Pozdrawiam
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.