Sklep Naturalne Piękno - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-07, 11:29   #301
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ja na glinkę Ghassoul czekam 4 czy 5 tydzień... .
Powinni na stronie podawać przybliżony termin pojawienia się produktu, bo takie czekanie jest denerwujące
Ja też powoli kończę glinkę Ghassoul i pewnie będę niedługo zamawiać. Od razu wezmę 2
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 13:20   #302
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
Powinni na stronie podawać przybliżony termin pojawienia się produktu, bo takie czekanie jest denerwujące
Ja też powoli kończę glinkę Ghassoul i pewnie będę niedługo zamawiać. Od razu wezmę 2
No tak, tylko, że ja wysyłałam zapytanie o dostępność glinki i dokładnie 7.04 otrzymałam odpowiedź, że będzie dostępna za około 2 tygodnie... Który dziś mamy? A glinki nadal brak... To jest niepoważne .
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 14:26   #303
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Mother of Pearl jest już dostępna i wczoraj popełniłam zamówienie :

Mother of Pearl
Proszek z orzecha włoskiego
Olej jojoba
Keratyna hydrolizowana w płynie
Krem Oczyszcz.Rozśw.
Ekstrakt ze śliwki (dla siorki)
Nawilżające Mleczko do Twarzy Sodium PCA + B5 (dla siorki)

i próbkę zachwalanego oleju z czarnuszki

No i nie mogę się doczekać przesyłki
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 15:19   #304
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
No tak, tylko, że ja wysyłałam zapytanie o dostępność glinki i dokładnie 7.04 otrzymałam odpowiedź, że będzie dostępna za około 2 tygodnie... Który dziś mamy? A glinki nadal brak... To jest niepoważne .
Tak się na pewno nie zdobywa klientów Szkoda, że ta glinka jest dostępna tylko u nich w tak dobrej cenie (w ECOSpa za 100g trzeba zapłacić ok. 16 zł).
Z tego co pamiętam to właśnie Ty mi ją polecałaś - jest świetna, dziękuję
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 22:31   #305
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
Tak się na pewno nie zdobywa klientów Szkoda, że ta glinka jest dostępna tylko u nich w tak dobrej cenie (w ECOSpa za 100g trzeba zapłacić ok. 16 zł).
Z tego co pamiętam to właśnie Ty mi ją polecałaś - jest świetna, dziękuję
Glinka już się pojawiła , ale jest tylko prażona, a ja zawsze kupowałam tą normalną. No nic, zamówiłam od razu dwie.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 16:08   #306
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Hey dziewczyny miała któraś z Was moze mydła z glinka? I ile własciwie kosztuje przesylka?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 10:34   #307
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Szukam osób z Bolesławca i okolic w celu obniżenia kosztów zakupu w Naturalne Piekno . Zainteresowane proszę o kontakt na PW.
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 08:47   #308
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cześć dziewczyny Czy woda kwiatowa oferowana przez NP ( np. z kwiatu pomarańczy) to jest coś w rodzaju hydrolatu i można stosować do przemywania twarzy (nic nie ma o ph) czy jest to coś w rodzju wody toaletowej stosowanej dla zapachu ? Jakoś nie jednoznacznie jak dla mnie tam napisali .

Tak sobie piszę sama ze sobą na tym wątku

Troche obawiałam się zamawiać w tym sklepie po przeczytaniu Waszych postów a tym czasem poszło całkiem gładko. Bardzo potrzebowałam Kremu Odżywczo Normalizującego na noc , który świetnie nawilża mi skórę , nie podraznia , nie zapycha i nie świece się po nim pod minerałami - sprawdziłam to dzięki uprzejmości moniar83 . Kremu jednak nie było od jakiegoś czasu w sklepie. W końcu zadzwoniłam do pana Przemka , ktory wyciagnął kremiki z magazynu i jeszcze tego samego dnia złożyłam zamówienie. Jak pisałam wyżej potrzebowałam tylko kremu na noc ale nie zdziwicie się pewnie , że przy okazji zamówiłam jeszcze "pare" rzeczy:
Żel pod oczy z kolagenem
Ekstrakt z pszenicy
Ginko Biloba
Ekstrakt z jabłek
Wodę z pomarańczy
Paczula kompozycja zapachowa
Róża kompozycja zapachowa a do tego dwie próbki ;
olej makadamia Bio
Krem Oczyszczająco Rozświetlający
(probki spore mozna nieźle popróbować )
Wczoraj przyszła paczucha wszystko ładnie zapakowane , opisane z datami ważności , nic sie nie powylewało .
Zamawiałam 1.06 wieczorem a 7.06 pachnące skarby były u mnie. Biorąc pod uwagę , ze tydzień był dość nietypowy uważam , że bardzo przyzwoity czas realizacji. Acha mailem otrzymywałam na bieżąco informacje o stanie mojego zamówienia. Reasumując jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie czego i Wam życzę .
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2010-06-09 o 07:26
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 16:57   #309
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Czy macie jakieś patenty na ekstrakt z hibiskusa? Jakie ma on działanie na skórę lub włosy?
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 12:57   #310
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Mam próbkę mleczka pszczelego i nie wiem do czego mogę je dodać?

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny miała któraś z Was moze mydła z glinka? I ile własciwie kosztuje przesylka?
Miałam, są bardzo dobre i ślicznie pachną olejkiem eterycznym.
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 17:50   #311
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Witajcie, powracam do wizażu po rocznej "tylko czytam" przerwie związanej z pisaniem magisterki
W NP kupuję już od ponad roku i jestem bardzo zadowolona! Przyznam szczerze, że tak jak jedna z Was pisała, chyba właśnie bez produktów z tego sklepu nie mogłabym się obejść.....w szczególności bez cudownych glinek, mother of pearl i pudru perłowego..... Moje dzisiejsze zamówienie wygląda następująco:
  1. Francuska Glinka Czerwona
  2. Franc. Glinka Czerwona
  3. Puder perłowy
  4. Mother of Pearl
  5. Zielona Montmorillonite
  6. Ascophyllum nodosum
  7. Maseczka Peel-Off z Acerolą
  8. Revitalising Peel-Off
  9. Balsam do ust
Za wyjątkiem czerwonej glinki, której jeszcze nie miałam okazji stosować, każdy z tych produktów jest moim absolutnym must have serdecznie je polecam
__________________
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!


Edytowane przez Silent Witch
Czas edycji: 2010-07-18 o 17:56
Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 05:41   #312
ivka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 21
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Dziewczyny czy zauwazylyscie ze w skladzie Luksusowego serum wystepuje dwa PARABENY!!!?? jak to mozliwe ze w kosmetykach ktore sa niby 100% naturalne moga wystepowac parabeny? niepojete to dla mnie. Nigdy wiecej Serum nie kupie! zauwazylyscie parabeny na innych ich produktach?
ivka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 11:18   #313
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

ivka111 masz podane składy więc jak Ci nie odpowiada to nie kupuj, a nie się dziwisz po??
poza tym zobacz ile on ma składników naturalnych od początku składu, potem zobacz na zwykły krem z drogerii i zobaczysz różnice.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 08:08   #314
ivka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 21
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
ivka111 masz podane składy więc jak Ci nie odpowiada to nie kupuj, a nie się dziwisz po??
poza tym zobacz ile on ma składników naturalnych od początku składu, potem zobacz na zwykły krem z drogerii i zobaczysz różnice.

Chyba nie do końca tak. Skoro sklep sie firmuje jako 100% kosmetyki naturalne- naturalne piękno i to zacheca klientów to nie powinien dodawać parabenów.
Fakt nie zauważyłam składu bo zaufałam na ślepo troche, wcześniej się to nigdy nie zdażyło w kosm. które zamawiałam.
A wytłumaczenie "ile on ma składników naturalnych od początku składu, potem zobacz na zwykły krem z drogerii i zobaczysz różnice" wogóle mnie nie przekonuje!!! co z tego że inne maja miej? ja nie chce wogóle Parabenow a nie tłumaczyć się będe że mniej..
W każdym kosmetyku "troche mniej" i jaki jest wtedy sens stosowania kosm. naturalnych ???
ivka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 11:27   #315
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

najpierw pochwale masło mango, miałam próbkę i bardzo fajne, w kontakcie ze skórą rozpuszcza się od razu! nie tak jak kakaowe.

IV mnie bardziej martwi dodatek Diazolidinyl Urea niz te parabeny, na które tak krzyczysz wybacz reagujesz trochę stereotypowo, słyszysz paraben myślisz ZŁE
polecam sklepy z półproduktami do własnego kręcenia kosmetyków, np mazidła, wtedy będziesz miała pełną kontrolę nad składem.
--
Iv chodzi mi o to że jakbyś zagłebiła się w biochemie to byś zauważyła ze DU jest "gorszy" niż parabeny, które cię tak wkurzyły, czy jest to jedyny składnik który rozpoznajesz w składzie?
__________________
żegnaj Herko


Edytowane przez braworka
Czas edycji: 2010-07-28 o 08:08
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 06:01   #316
ivka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 21
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

[QUOTE=braworka;20956155]najpierw pochwale masło mango, miałam próbkę i bardzo fajne, w kontakcie ze skórą rozpuszcza się od razu! nie tak jak kakaowe.

IV mnie bardziej martwi dodatek Diazolidinyl Urea niz te parabeny, na które tak krzyczysz wybacz reagujesz trochę stereotypowo, słyszysz paraben myślisz ZŁE
QUOTE]

A slyszac Paraben mam myslec DOBRE? i skakaz z radosci do gory???
nie wiem czemu to takie zdziwienie u was powoduje. chyba na tym polega sens uzywania kosmetykow naturalnych zeby Unikac wszystkich swinstw ktore sa dodawane i ktore jedynie szkodza. Zdziwilo mnie ze taki sklep jak NP bawi sie w parabeny.
ivka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 19:36   #317
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Glinka już się pojawiła , ale jest tylko prażona, a ja zawsze kupowałam tą normalną. No nic, zamówiłam od razu dwie.
A ja się nie załapałam na ten rzut glinki Bo stwierdziłam, że jeszcze mam a teraz widzę dno w pudełeczku, super
A w sklepie znowu glinki ni ma Czy ktoś oprócz mnie czeka jeszcze na glinkę?
Znalazłam na all ciekawą ofertę - 100g glinki za 7,90 zł i przesyłka nawet tańsza...Chyba zamówię

oj kurcze, przecież ten sprzedawca z all to sklep naturalne piękno.... teraz doczytałam, to na ich stronce glinki nie ma a na all sprzedaja... hmmm

Edytowane przez Makobratek
Czas edycji: 2010-08-05 o 19:56
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 19:38   #318
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100024 co myslicie o tym masełku? nadawałby sie na kremik? mam bardzo sucha skore z tradzikiem i wszytko mnie zapycha
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 11:35   #319
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Witaj Mini- ja też mam skórę z trądzikiem. Z doświadczenia wiem, że do takiej skóry nie maslo!!! Właśnie mam pytanko do osób doświadczonych już z produktami Naturalnego Piękna.
przymierzam się do paru rzeczy:
- olej zimnotłoczony z kminku czarnego/ czarnuszki - ponoć idealny dla skóry z niedoskonałościami
- maseczka z glinki zielonej Montmorillonite


Czy mogłabym prosić o recenzje osoby, które korzystały z tych produktów- szczególnie na temat oleju z czarnuszki- czy faktycznie ma takie cudowne działanie
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 00:34   #320
Pampelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 65
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
Witaj Mini- ja też mam skórę z trądzikiem. Z doświadczenia wiem, że do takiej skóry nie maslo!!! Właśnie mam pytanko do osób doświadczonych już z produktami Naturalnego Piękna.
przymierzam się do paru rzeczy:
- olej zimnotłoczony z kminku czarnego/ czarnuszki - ponoć idealny dla skóry z niedoskonałościami
- maseczka z glinki zielonej Montmorillonite


Czy mogłabym prosić o recenzje osoby, które korzystały z tych produktów- szczególnie na temat oleju z czarnuszki- czy faktycznie ma takie cudowne działanie
Potwierdzam cudowne działanie oleju z czarnuszki- pieknie goi różnego pochodzenia krostki itp. Moja siostra również jest zakochana w tym oleju. Tylko czasami szczypie tuż po aplikacji, ale to szybko mija. Ja wieczorem przecierałam wacikiem nasączonym czarnuszką twarz a nastepnie wklepywałam swój standardowy krem, a po kilku dniach z dużych krostek robiły sie małe punkciki.
Polecam do wypróbowania
Pampelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 09:30   #321
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

tyle ze ja potrzebuje nawilzenia nie czegos co mi tradzik "zaleczy" mam strasznie sucha skore
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 14:56   #322
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
tyle ze ja potrzebuje nawilzenia nie czegos co mi tradzik "zaleczy" mam strasznie sucha skore
polecam kwas hialuronowy Z biochemii urody w formie żelu i zmieszać z dowolnym kremem byle lekkim jak są problemy z krostkami. Super nawilżacz, a przy tego typu cerze wydaje mi się, że dużo lepszy od dowolnego masła. Masło przede wszystkim natłuszcza czyli odżywia, a nawilżenie to trochę inna bajka. Ale tylko moje zdanie jakbym mogla pomóc to chętnie;-)
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 13:28   #323
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez Pampelina Pokaż wiadomość
Potwierdzam cudowne działanie oleju z czarnuszki- pieknie goi różnego pochodzenia krostki itp. Moja siostra również jest zakochana w tym oleju. Tylko czasami szczypie tuż po aplikacji, ale to szybko mija. Ja wieczorem przecierałam wacikiem nasączonym czarnuszką twarz a nastepnie wklepywałam swój standardowy krem, a po kilku dniach z dużych krostek robiły sie małe punkciki.
Polecam do wypróbowania
Też zakupiłam ten przesławny olek i rzeczywiście stosowany na skórę działa cuda, ale zastanawiam się czy próbowałyście go stosować wewnętrznie, bo etykieta na opakowaniu informuje, że jest to olej spożywczo - kosmetyczny...a w internecie jest wiele informacji na temat jego właściwości oczyszczających organizm z toksyn (wątrobę). Np: http://www.rozanski.gower.pl/nigella.html
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 14:56   #324
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
polecam kwas hialuronowy Z biochemii urody w formie żelu i zmieszać z dowolnym kremem byle lekkim jak są problemy z krostkami. Super nawilżacz, a przy tego typu cerze wydaje mi się, że dużo lepszy od dowolnego masła. Masło przede wszystkim natłuszcza czyli odżywia, a nawilżenie to trochę inna bajka. Ale tylko moje zdanie jakbym mogla pomóc to chętnie;-)
BU ma również swój wątek
dodam od siebie, że bardzo skutecznie odżywia i nawilża skórę połączenie HA, oleju i masła - ja mieszam HA (z BU właśnie), olej arganowy i masło shea z Naturalnego Piękna - zamawiam słój 0.5kg i bardzo się to opłaca
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 19:22   #325
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Czy ktoś używał aktywnego kremu peelingującego lub algi Ascophyllum nodosum? Bardzo proszę o opinie
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 16:41   #326
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Czy ktoś używał żelu przeciwłupieżowego?
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 22:30   #327
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Moje dotychczasowe zamówienia:
  • Olej z Pestek Granatu
  • Ekstrakt z Cytrusów
  • Olej z kminku czarnego
  • Olej Jojoba Zimnotłoczny
  • Glinka Marokańska
  • Puder perłowy
  • Peeling ze Słodkich Migdałów
  • NMF - Naturalny Czynnik Nawilżający
  • Kwas hialuronowy małocząsteczkowy
  • Masło kakaowe (próbka)
  • Olej makadamia Bio (próbka)
  • Olej Herbaciany Zimnotł. (próbka)
  • Masło Cupuacu
  • Shea Nierafinowane
  • Olej Chaulmogra
  • Olej kokosowy NR
  • Australijska Glinka Czarna
  • Oliwkowozielona glinka
  • Algi Laminaria
  • Witamina C
  • Gotu kola ekstrakt
  • D-Pantenol 100%
  • Tlenek cynku
  • Mocznik
  • Ascophyllum nodosum
  • Olej Awokado Zielony (próbka)
  • Aksamitny Krem Oczyszczający (próbka)
  • Orientalna kompozycja zapachowa
Trochę tego dużo ,ale najbardziej ze sklepu cenię olej z czarnuszki, ekstrakt z gotu cola - choć ma niższe stężenie niż ten z mazideł chyba i glinkę marokańską - choć ta z ecospa była chyba trochę lepsza, ale cena też nie ta
Jakbyście dziewczyny zakupiły hydrolat oczarowy - to proszę o opinię i ew. porównanie go do oferowanych przez inne sklepy. Interesujący wydaje się też Błoto termalnehttp://www.naturalne-piekno.pl/index.php?page=shop.produ ct_details&flypage=flypag e-ask.tpl&product_id=968&ca tegory_id=66&option=com_v irtuemart&Itemid=100077 Gdyby miało takie właściwości co maseczka DAXa vulcanic mat - to byłoby fajnie...
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:11   #328
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

jestem pod ogromnym wrazeniem sklepu Zamowienie robilam 16.02 po godzinie 23,a dziś paczke mam juz u siebie! Jako gratis wybralam zachwalany olej z czarnuszki-az 10ml( a na mazidlach 11ml kosztuje 8,04zl). Ponadto wybralam najtansza przesylkę za 5,60 ekonomiczna, a paczka doszla priorytetem. Zamawiałam puder perlowy i mother of pearl (oba również zachwalane ). Z pewnościa zajże tam ponownie
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 10:48   #329
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Zakupiłam olej z czarnuszki i hydrolat oczarowy mam nadzieje,ze mi pomoże na trądzikową cerę
Mam pytanie czy po zastosowaniu oleju z czarnuszki można wklepać krem czy tylko na noc się go używa? Nie tłuści za bardzo cery? Nie zapycha?
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”




Edytowane przez PanzerKitty
Czas edycji: 2011-02-21 o 16:25 Powód: błąd
PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 15:02   #330
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Zakupiłam olej z czarnuszki i hydrolat oczarowy mam nadzieje,ze mi pomoże na trądzikową cerę
Mam pytanie czy po zastosowaniu oleju z czarnuszki można wklepać krem czy tylko na noc się go używa? Nie tłuści za bardzo cery? Nie zapycha?
Ja czarnuszki na noc używam, bo wchłania się dość średnio (gorzej od jojoby, lepiej od innych olejów), troszkę tłuści i pachnie bardzo intensywnie, co może niektórym przeszkadzać... Ale absolutnie moim zdaniem zapychania nie trzeba się bać, wręcz przeciwnie - olejek goi i zmniejsza niespodzianki W razie czego dobrze ją stosować wymieszaną z żelem hialuronowym i ew. olejkiem jojoba, albo po prostu punktowo, tam gdzie potrzeba i na to krem. Trzeba eksperymentować. Powodzenia!!!
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-08 13:12:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.