Sklep Naturalne Piękno - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-17, 19:52   #121
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Stosował ktoś może ich krem z jedwabniem?
http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100002
Jak odczucia? Zapycha? Dobrze się wchłania? Jest lekki czy raczej tworzy okluzje? Będę wdzięczna za opinie
ja stosowałam. Nic specjalnego choc zły nie jest troszkę się maże na skórze ale wchłania do matu..
Ostatnio mother of pearl i puder perłowy aplikuję pędzlem do podkładu
Odnośnie rozświetlającego kremu oczyszczającego.
Kupiłam na NP zarówno krem rozświetlająco-oczyszczający oraz lotion oczyszczający. Ten drugi całkiem niedawno wykończyłam, był niesamowicie wydajny. Szkoda że go już nie ma na NP bo uważam że to genialny produkt. Nie podrażniał, świetnie zmywał makijaż, twarz była bardzo dobrze oczyszczona i nie ściągnięta zarazem. Gdy go skończyłam wróciłam do olejku myjącego z BU który bardzo lubiłam i klops. W porównaniu z lotionem olejek wypada bardzo blado, nie mogę się do niego przekonać. Dlatego odstawiłam go i zaczęłam stosować krem oczyszczający. Jest bardziej gęsty od lotionu ale ma podobne właściwości- o wiele lepiej zmywa twarz niż olejek, twarz nie jest tłusta ale też nie sucha. Nie podrażnia ani skóry ani oczu. Na pewno zrezygnuję na stałe z zakupu olejków na BU na rzecz produktów myjących z NP. Są rewelacyjne (swoja drogą NP mogłoby wrzucić z powrotem do oferty ten lotion).
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-06-17 o 19:55
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 20:14   #122
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Aga - dzięki Właśnie szukam jakiegoś kremu, żeby go na noc aplikować z mother of pearl Twoim sposobem Ostatnim razem użyłam w tym celu Physiogelu i efekt był bardzo fajny ale mimo wszystko ten krem jest jak dla mnie na cieplejsze dni zbyt treściwy. Marzy mi się coś o konsystencji ThermalFix Vichy tylko o dobrym składzie Wiem, wiem - marzyć zawsze można

EDIT:
Jeszcze chętnie się dowiem opinii na temat ich bazy kremowej Kremy na niej są stabilne? Nie zapycha?
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui

Edytowane przez confused_girl
Czas edycji: 2009-06-18 o 23:34
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 12:39   #123
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Ale się zdenerwowałam Nie wiem czy wcześniej tego nie zauważyłam czy niedawno im się skończył towar, ale ani kremy oczyszczające ani baza kremowa nie są dostępne ;( Teraz kiedy już się zdecydowałam na ich zakup Życie jest niesprawiedliwe Pozostaje mi tylko dalej myć paszczę HiPPciem
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 19:04   #124
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Pojawił się krem oczyszczający . No i muszę pochwalić produkty do pielęgnacji ciała - masła i kremy. Skórka jak u dzidziusia!
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 21:10   #125
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Właśnie widziałam Na razie poczekam, aż baza kremowa wróci do sklepu, bo póki co znalazłam idealny sposób oczyszczania buzi
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 21:45   #126
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
... oraz lotion oczyszczający. Ten drugi całkiem niedawno wykończyłam, był niesamowicie wydajny. Szkoda że go już nie ma na NP bo uważam że to genialny produkt. Nie podrażniał, świetnie zmywał makijaż, twarz była bardzo dobrze oczyszczona i nie ściągnięta zarazem.
tez go lubie, a o mojej mamie juz nie wspomne. uwielbia go i placze, ze nie jest teraz dostepny

zamawiam dosc czesto z np. ostatnei zamowienie robilam dla siebie, mamy, sasiadki i 2 ciotek, a jeszcze z mama zapominialysmy o kilku kolezankach.
lubie np za szybka przesylke, dobre produkty oraz za duze gratisy

jutro spodziewam sie od nich nasteonej paczki

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------
Olej ze slodkich migdalow- jeden z faworytow, uzywam do wszystkeigo – wcieram we wlosy i od stop do glow, dodaje do wszystkiego. Widze jego właściwości regenerujące, zastąpiłam nim oliwe z oliwek po depilacji, obowiązkowo w domu musi być

Maslo kakaowe- na lato doskonale, opalamy się na niego- opalenizna doskonala, szybka, brazowa nie czerwona, bez poparzen i innych takich.. uzywam go także jako balsam do ciala- nawilżenie trzyma nawte kilka dni- woda po mnie splywa jak po kaczuszce. Skora ma ladny koloryt. Konsystencja jest stala, twarda trzeba rozpuścić w kąpieli wodnej, ab tego uniknąć mieszam je z olejem ze słodkich migdałów lub sezamowym, wtedy nadal jest cialem stalym, ale rozpuszcza się zlatwoscia pod wpływem temperatury ciala

Mocznik- kupiony z mysla o mamie, która ma luszczyce; mama jednak nie lubi bawic się takimi proszkami wiec zuzywam go ulepszaajc nim krem do stop- faktycznie bardziej zmiekcza

Olej sezamowy- kolejny faworyt, uzywany od stop do glow, stosuje go także rano na twarz, pod makijaż, slicznie się wchlania i lubie jego zapach- takich prazonych sezamkow, używałam tez fo higieny intymnej- dobry bo go nie czuc


Olej z kukui- nie zachwycil mnie

Woda kwiatowa- neroli – bardzo lubie, zapach ladny, szkoda ze tak krotko się utrzymuje ( chciał gdy rano wcieram go wcialo, nastepnbie nakładam olej to po calym dniu myjąc się czuje subtelnie jego zapach), spelnia swoja role

Woda kwiatowa- bulgarska roza
- przewaznie stosuje jako tonik- koi poparzenia słoneczne, mam wrazenie jakby nawilżała troszke, zapach przyjemny

Woda kwiatowa szalwia- ma jej duzo,wiec smaruje nia cialo. Ma ladny zapach

Maslo mango- lubie zapach, który moim zdaniem jest wyrazny. Zmiekcza, faktycznie łagodzi wysypke, napina skore. Także stosowałam je pod makijaż, latwo się rozpowadza

Neem- smierdzioch okrutny, kojarzy mi się ze zgnilym miesem.. ale da rade się do niego przyzywczaic, jest gorzki, czuc go nawet wiele godzin po zmyciu. Ale dzialanie ma swietne- pupa niemowlaka. Dodaje go do glinki lub stosuje solo na noc

Krem z maslem kakaowym, maslem shea o zapachu mietowym- zapach jak czekoladki after eight, za akzdym razem slinka mi cieknie jak się nim smaruje, jednak zapach dosc szybko się ulatnia. Dzialanie ma fajne, jest dosc tlusty na noc, dobry po oplaniu, dobrze się rozprowadza

Maslo Shea nierafinowane z olejem jojoba mleko i miod- zapach sredni, miodu mocno nie czuc ( u mnie to na plus), przyjemne, dobrze się rozprowadza

Łagodny lotion
- jak już wczesniej pisałam genialny, wydajny, zapach mzoe być


Olejek cytrynow
y- olejek jak olejek, zapach nie rzucil mnie na kolana, stosujemy go do odkurzacza

Olej jojoba
- dobrze nawilza, dobrze się wchalania

Olej palmowy czerwony
- nadaje ladny koloryt po oplaniu. Nie mam jednak cierpliowsci do nakładania go solo, wszystko Kolo się brudzi ( ostatnio nawet sciane udalo mi się nim pomalowac), dlatego mieszam go z olejem ze słodkich migdałów * ostatnio z palmowym z nasion zmieszałam ale nie testowałam tego jeszcze), pod taka postacia mi odpowiada doskonale. Dodalam go także do kremu na dzien i nadal mu fajny zolty kolor, ale także widze poprawe koloru buzi

Plyn do demakijazu oczu- może być, ale nie ma szaleństwa, fajnie nawilza, tylko szkoda ze nie mogę się nim domyc do konca i musze się wspierac pianka… ale z drugiejstrony zawsze mam problem ze zmyciem tuszu, na NP. Pisza ze ma kolor rozowy- mój takiego koloru nie ma

Maslo shea z olejem jojoba- bardoz fajnie, nawilza, regeneruje, ujedrnia

Baza kremowa- ukrecilam na niej jeden kremik i jest swietny, ma konsystencje puszystej pianki, sama baza jest ciezsza ale lzejsza od kremu Nicea, nastepnym razem dodam czegos zapachowego, bo baza ma zapach który mi się srednio podchodzi- kojarzy mi się z pestkami


Olej z pestek moreli
- wbrew zapewnieniom NP. nie pachnie on marcepanem, sam olej dobrze się rozprowadza, nie wchalania się tak dobrze jak sezamowy, ale tez dobrze, lubie go- napina, az czuc ze buzia jest „napita”


Po rozpoczęciu romansu z olejami wygładziły mi się zmarszczki mimiczne0 na czole zniknely. U mojej mamy to samo. Wszyscy się ammy pytaja co ona robi, ze ciagle mlodnieje i każdy kto poznaje nasz sekret tez chce abyśmy mu zamówiły te cuda.
Po wszystkich olejach czuje się dobrze nawilzona, jedrna.
Wczesniej o tej porze roku wyglądałam jak kameleon- uczulenie, podrażnienie, czerwona skora, luszczenie się, a w tym roku nic J skora wyglada pieknie


Mam jeszcze olej z pestek arbuza i olej herbaciany, ale w sumei nie wiem co o nich napisac, bo nie pamiętam :P
Tak samo z maslami, miałam jeszcze jakies jako gratis, ale teraz nie wiem

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2009-07-09 o 21:48
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 20:25   #127
Przemek naturalne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Klaniam sie uprzejmie, jestem Przemek z NP
Z ogromnym zainteresowaniem przeczytałem cały wątek i uwagi. Bardzo cenne, dziękuje. Będe tu często zaglądał, być może uda mi się w czymś pomóc lub doradzić, albo wyjaśnić wątpliwości.
Odnośnie trudności z uzupełnianiem braków - to prawda, czasami mamy z tym problem, ale dość powiedzieć iż ostatnio kilka produktów (peeling cukrowy, czy aksamitny krem oczyszczający) aż trzykrotnie musiał wrócić, gdyż paczka została zniszczona przez kuriera. Dramat

Pozdrawiam serdecznie
Przemek
Przemek naturalne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 10:02   #128
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Dawno mnie tu nie było Fajnie, że pojawił się Przemek. Pozdrawiam.
I donoszę, że pojawiła się opcja wyboru oleju w szklanej butelce. Dzięki wielkie - ja wiem, że te plastiki były OK, ale szkło do mnie bardziej przemawia
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 13:09   #129
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

czesc

Probowala juz ktoras nowosci: olejkow do wlosów z amli, chambeli i raat ki rani? szczegolnie interesuja mnie wlasciwosci amli- do wlosow ciemnych. Mogaby to byc korzystniejsza alternatywa do sproszkowanej amli z BU (trudnosci w nakladaniu, mala wydajnosc, itd.)
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 18:32   #130
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
czesc

Probowala juz ktoras nowosci: olejkow do wlosów z amli, chambeli i raat ki rani? szczegolnie interesuja mnie wlasciwosci amli- do wlosow ciemnych. Mogaby to byc korzystniejsza alternatywa do sproszkowanej amli z BU (trudnosci w nakladaniu, mala wydajnosc, itd.)
To nie jest żadna alternatywa dla BU Poczytaj składy - jedyne co jest w tych olejach to parafina, zapach (perfum) i barwnik Nie ma tam żadnych ziół. No chyba, że istnieją olejki eteryczne z amli i to one kryją się pod 'perfum'. Zresztą nawet jeśli to mógłby być rozpuszczony w lepszym medium niż parafina. Nie jest to natomiast z pewnością olej z amli.
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 15:02   #131
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Dziewczyny, olej herbaciany, który polecacie w wątku to ten:

http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100002

czy ten:
http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100002

??
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 16:39   #132
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, olej herbaciany, który polecacie w wątku to ten:

http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100002

czy ten:
http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100002

??
Ten drugi - ten pierwszy to nie olej herbaciany, ale wyciąg z liści, czyli macerat.
__________________
Niezamienna_już_na_nic

Edytowane przez niezamienna_juz_na_nic
Czas edycji: 2009-08-21 o 16:40
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 21:56   #133
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Ten drugi - ten pierwszy to nie olej herbaciany, ale wyciąg z liści, czyli macerat.
Dziękuję
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 16:49   #134
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Czy próbował już ktoś żelu pod oczy z kolagenem oraz żelu przeciwłupieżowego
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 11:44   #135
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

ja dałam się skusić na żel kolagenowy....fajnie orzeźwia, jak ktoś ma problem ze spuchniętymi oczkami rano, będzie jak znalazł....niestety nie wpływa na moją skórę jakoś wybitnie wspomagająco ot, musiałam sobie wypróbować na w własnej skórze ten cały kolagen
__________________
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 20:06   #136
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez Silent Witch Pokaż wiadomość
ja dałam się skusić na żel kolagenowy....fajnie orzeźwia, jak ktoś ma problem ze spuchniętymi oczkami rano, będzie jak znalazł....niestety nie wpływa na moją skórę jakoś wybitnie wspomagająco ot, musiałam sobie wypróbować na w własnej skórze ten cały kolagen
Dzięki za pomoc
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 14:53   #137
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Czy jest tu może ktoś, kto walczył z siwizną?
I wygrał.
__________________

yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 20:21   #138
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

dostalam dziś przesylke , tempo expresowe , zamówiłam ekstrat z lukrecji
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 19:34   #139
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Przymierzam się do pierwszego zamówienia z NP i po przeczytaniu wątku (oraz wątku minerałoholiczek i paru innych, "pokrewnych") mam kilka pytań.

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Czy ktoś mógłby się podzielić swoja opinią na temat tego kremu
http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100002
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Odnośnie rozświetlającego kremu oczyszczającego.
Kupiłam na NP zarówno krem rozświetlająco-oczyszczający oraz lotion oczyszczający. Ten drugi całkiem niedawno wykończyłam, był niesamowicie wydajny. Szkoda że go już nie ma na NP bo uważam że to genialny produkt. Nie podrażniał, świetnie zmywał makijaż, twarz była bardzo dobrze oczyszczona i nie ściągnięta zarazem. Gdy go skończyłam wróciłam do olejku myjącego z BU który bardzo lubiłam i klops. W porównaniu z lotionem olejek wypada bardzo blado, nie mogę się do niego przekonać. Dlatego odstawiłam go i zaczęłam stosować krem oczyszczający. Jest bardziej gęsty od lotionu ale ma podobne właściwości- o wiele lepiej zmywa twarz niż olejek, twarz nie jest tłusta ale też nie sucha. Nie podrażnia ani skóry ani oczu. Na pewno zrezygnuję na stałe z zakupu olejków na BU na rzecz produktów myjących z NP. Są rewelacyjne (swoja drogą NP mogłoby wrzucić z powrotem do oferty ten lotion).
Agabil1, ale chodzi o krem oczyszczajaco-rozświetlający - ten tu:
http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100002
prawda?

Dopytuję się, bo w poscie Confused_Girl jest link do Aksamitnego Kremu Oczyszczającego - a ja nie wiem, na który się zdecydować... W "rozświetlajcym" trochę mnie zniechęca słowo "rozświetlający", bo pamietam, że kremy "rozświetlające" (przynajmniej te "drogeryjne") są nie dla cery z "problemami naczynkowymi" (które mam). Aczkolwiek ten jest niby do cery wrażliwej, no i sama już nie wiem...

I jeszcze a propos olejku herbacianego:
Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Ten drugi - ten pierwszy to nie olej herbaciany, ale wyciąg z liści, czyli macerat.
^ Teraz jest tylko ten wyciąg z liści - jest sens go brać? Bo pod wpływem wątku mam ochote na olej herbaciany...

Zachęciłyście mnie też do zakupu oleju ze słodkich migdałów, ale też są 2: zimnotłoczony i rafinowany
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 22:44   #140
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
I jeszcze a propos olejku herbacianego:


^ Teraz jest tylko ten wyciąg z liści - jest sens go brać? Bo pod wpływem wątku mam ochote na olej herbaciany...

Zachęciłyście mnie też do zakupu oleju ze słodkich migdałów, ale też są 2: zimnotłoczony i rafinowany
Wyciąg z liści polecany jest do cer suchych, natomiast ten normalny do cer mieszanych. A co do oleju ze słodkich migdałów, to lepiej wybrać zimnotłoczony. Jaka jest różnica pomiędzy zimnotłoczonym a rafinowanym? Zajrzyj tutaj: http://www.zrobsobiekrem.pl/?oleje-zimnotloczone,41
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 01:09   #141
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

czy jak przy produkcie jest "powiadom mnie"to znaczy ze beda klopoty z zamowieniem? bo tak jest przy bazie kremowej ktora bardzo chcialabym zamowic.
jesl tak to moze to sie nada jako baza do suchej cery?
http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100002

a co do tego maceratu z lisci zielonej herbaty to on jest gorszy od oleju czy poprostu bardziej dla cer suchych? czy ogolnie jest mniej wartosciowy?

chce sobie baaardzo ukrecic kreemik
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 07:23   #142
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

jesli jest powiadom mnie to produktu nie ma.. i nie ma go juz od dawna niestety :/ ja sie ratuj lotionem do ciala- w sumie ten nie ma takiego zapachu
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 07:54   #143
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Wrócił olej herbaciany:
http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100013
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 14:25   #144
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
jesli jest powiadom mnie to produktu nie ma.. i nie ma go juz od dawna niestety :/ ja sie ratuj lotionem do ciala- w sumie ten nie ma takiego zapachu
a ten lotion jest pewnie taki dosc wodny? znaczy jak balsam a nie jak kremik?

INCI: Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Beeswax, Coconut Oil, Shea Butter, Helianthus Annus, vegatable glicerine, mango butter, phenoxyethanoll, Prunus Amygdalus Dulcis , Vitamine E acetate,
a takie skladniki jako baza na krem by sie nadawaly?
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/

Edytowane przez ultrafiolet88
Czas edycji: 2009-11-25 o 14:31
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 14:52   #145
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

mi ostatnio wyszlo cos pomiedzy- bardzo fajna kosystencja, taka puszysta no i dziala rewelacyjnie
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 15:08   #146
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

a mikksowalas to jakos albo dodawalas jakis emulgatorów? czy poprostu dodalas do chcialas i mieszu mieszu i wyszlo tak ladnie?
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 15:12   #147
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

mieszu, mieszu.. w sumie nie bawie sie z konserwantami, bo to mija sie moim zdaniem z celem, no i robie male proporcje, wiec zuzywam dosc szybko.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 21:04   #148
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

dzieki dzieki
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 15:26   #149
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

a ja sie na np zawiodlam.. i to kolejny raz, tym razem przestalam robic tam zakupy. prawie przy kazdym moim zamowieniu, ktoras z rzeczy byla niedostepna mimo jej dostepnosci na stronie, ostatnio z probkami pani z obslugi nie byla zbyt mila, a teraz juz w ogole- ograniczenie, ze przy zakupach za 50 zl mozna sobie jakies malutki wskazane przez nich wybrac.. moze gdyby tak bylo od poczatku, to by mnie to tak nie ruszylo.. ale pamietam, ze do moich pierwszych zamowien dostawalam maselka itp. no coz.. przeszlam do konkurencji, zobaczymy czy na stale czy tymczasowo.. ale jakos nie widze w najblizszej przyszlosci checi robienia tam zakupow..

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2009-12-07 o 22:30
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 16:32   #150
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Sklep Naturalne Piękno

no to mnie zmartwilas, zrobilam sobie koszyk, glownie na shea i kakaowym masle mi zalezy, ale jak mowisz ze tak kręcą cos to sie chyba zastanowie czy wyslac
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-08 13:12:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.