...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-04, 21:01   #31
mrowcia1616
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 98
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Rei, śliczne masz włosy zarówno przed prostowaniem jak i po, rzeczywiście GHD to cudo, a ten błysk niczym na zdjęciach gwiazd z Hollywood. Ostatecznie przekonałaś mnie do zakupu GHD, jak tylko wpłyną mi pieniądze na konto kupuję to cudeńko.

a tak by the way, cóż to za magiczne odżywki które używasz?
mrowcia1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 22:02   #32
nathalie359
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 16
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Dzięki, też mi się udało w końcu to znaleźć i:

http://www.ghdshoppinguk.com/black-g...hter-p-32.html

Czy możesz luknąć czy wysyłają stąd do Polski i czy można płacić przez pay-pal?

Czy to ten sam model co tu: http://www.lookfantastic.com/hair/gh...mat-black.html ?
Naprawdę dobrze Ci radzę, nie kupuj z tej strony prostownicy, bo to na 100% jest podróbka!

Na oficjalnej stronie GHD (www.ghdhair.com) jest zamieszczona lista stron, na których można kupić oryginalne GHD. A jeżeli chcesz sprawdzić, czy jakaś inna strona jest autoryzowana to wejdź na http://www.ghdhair.com/customer-care/counterfeit i wpisz adres strony i będziesz mogła sprawdzić, czy jest dobra, czy nie.

Sama jak niedawno szukałam dla siebie GHD to każdą stronę sprawdzałam, bo bałam się podróbek. Kupiłam na amazon.co.uk, sprawdziłam hologram na stronie i jest oryginalna
nathalie359 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 23:25   #33
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Smile Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez mrowcia1616 Pokaż wiadomość
a tak by the way, cóż to za magiczne odżywki które używasz?
...odżywki/maski różne... hehe WAX (dla porostu włosów... bo chcę długie, jednak moje włosy się przyzwyczaiły chyba i musiałam szukać innych), lubię Pantene Pro V, Dove, Nivea, a teraz np. mam jakąś mało znaną markę z hurtowni fryzjerskiej za 28zł/1litr Allwaves (foto - dla włosów po trwałej ondulacji :P chciałam je mocno odbudować) i bardzo lubię tą maskę... wcześniej potrafiłam chodzić z nią w ręczniku parę godzin ale teraz już nie muszę.. nakładam na 10-20min (w ciepełku) i włosy są piękne... Ja mi się ta pucha skończy to zakupię coś na porost włosów z tej firmy (jeśli znajdę )
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 14:11   #34
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Rei a jakich odżywek używasz?
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 14:24   #35
goo_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 69
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

hej.
zastanawiam się nad kupnem tego cuda bądź sedu, wyczytałam, że do moich włosów najlepszą prostownicą będzie taka z płytkami turmalinowymi i jonizacją. mogłabyś napisac jakie płytki ma Twoje ghd? po zdjęciach widzę, że mamy podobne włosy, więc myślę, że wybór ghd będzie ok, chociaż sedu też kusi...
goo_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 18:24   #36
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez goo_girl Pokaż wiadomość
hej.
zastanawiam się nad kupnem tego cuda bądź sedu, wyczytałam, że do moich włosów najlepszą prostownicą będzie taka z płytkami turmalinowymi i jonizacją. mogłabyś napisac jakie płytki ma Twoje ghd? po zdjęciach widzę, że mamy podobne włosy, więc myślę, że wybór ghd będzie ok, chociaż sedu też kusi...
ceramiczna
http://www.ghdhair.com/ghd-IV-styler
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 08:53   #37
kasiapacz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 57
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Witam. Strasznie się napaliłam na tą prostownicę. Mam pytanie do dziewczyn co ja zakupiły wysyłkowo z uk. Jak wygląda zapłata za prostownice? Przychodzi i płaci się w złotówkach czy funtach? Pytam żebysię nie wygłupić.
kasiapacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 14:17   #38
milkoz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 19
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

ja zamowilam ghd na stronie lookfantastic i przyjmuja tylko platnosci karta online. Z tego co wiem na innych stronach platnosci wygladaja tak samo.
milkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 15:55   #39
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

z PayPala można płacić, tylko trzeba konto założyć powodzenia
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 19:29   #40
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Rei jestem pod wrażeniem, super włoski . To twój naturalny kolor? Jestem ciekawa jak bedzię z niszczeniem się włosów po dłuższym stosowaniu. Rzeczywiście temperatura nastawia się automatycznie? Czytałam chyba kiedyś gdzieś, że nie można samodzielnie regulować temperatury. Liczę na twoje relacje
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 22:52   #41
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Rei jestem pod wrażeniem, super włoski . To twój naturalny kolor? Jestem ciekawa jak bedzię z niszczeniem się włosów po dłuższym stosowaniu. Rzeczywiście temperatura nastawia się automatycznie? Czytałam chyba kiedyś gdzieś, że nie można samodzielnie regulować temperatury. Liczę na twoje relacje
Dziękuję - mój naturalny kolor to 4cm odrost Włosy miałam farbowane ciemnym blondem Castinga, który się prawie sprał i kolor jest zbliżony do mich naturalnych Temp wg mnie sama się reguluje, samodzielnie tego się nie zrobi, ponieważ nie ma takiej możliwości (pokrętła czy też elektronicznej regulacji).. Z tego co przeczytałam ta prostownica osiąga max temp 180st ... nie wiem jak to sprawdzić, trzeba w to wierzyć hihi Za 1 pociągnięciem pasemko jest proste, loczki wychodzą rewelacyjnie, jak będę miała zdjęcia to pokaże Pozdrawiam
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 05:47   #42
goo_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 69
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Rei, a nie orientujesz się czy ghd ma w ofercie prostownice z płytkami turmalinowymi bądź jonizacją?
W sumie to po Twoich włosach wiedzę super efekt od ceramicznych, więc może i mnie takie wystarczą? hmm... już sama nie wiem na którą się zdecydowac
goo_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 10:02   #43
nathalie359
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 16
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Pytanie nie do mnie kierowane, ale pozwolę sobie odpowiedzieć Otóż każda prostownica GHD ma jonizację, bo to już podstawa w dobrych prostownicach. Tak naprawdę ciężko czegokolwiek dowiedzieć się o tych prostownicach, bo producent chyba uważa, że one są tak świetne i znane, że nie pisze o ich właściwościach na stronie głównej Udało mi się trafić na stronę, która okazała się dla mnie bardzo przydatna. To z niej dowiedziałam się np. jakie płytki ma GHD. I tylko tam przeczytałam, że jeśli chodzi o turmalinowe płytki to ma je GHD Precious. Podaję adres tej strony odnośnie GHD Precious -> http://www.ukhairdressers.com/store/...ID=GHDPrecious Strona na znajduje się na liście zaufanych na http://www.ghdhair.com/ To chyba wszystko
nathalie359 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 14:28   #44
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez nathalie359 Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie kierowane, ale pozwolę sobie odpowiedzieć Otóż każda prostownica GHD ma jonizację, bo to już podstawa w dobrych prostownicach. Tak naprawdę ciężko czegokolwiek dowiedzieć się o tych prostownicach, bo producent chyba uważa, że one są tak świetne i znane, że nie pisze o ich właściwościach na stronie głównej Udało mi się trafić na stronę, która okazała się dla mnie bardzo przydatna. To z niej dowiedziałam się np. jakie płytki ma GHD. I tylko tam przeczytałam, że jeśli chodzi o turmalinowe płytki to ma je GHD Precious. Podaję adres tej strony odnośnie GHD Precious -> http://www.ukhairdressers.com/store/...ID=GHDPrecious Strona na znajduje się na liście zaufanych na http://www.ghdhair.com/ To chyba wszystko
zgadza się

dodam jeszcze ze ceramika jest wystarczająca ;D i mam wrażenie że to inna lepsza jakość.. włosy suną jak jedwab Jonizacja to raczej standard szczególnie w takiej cenie. Osobiście turmalin nie polecam, miałam w prostownicy poprzedniej i jakoś nie byłam zadowolona, wole ceramikę Ale to tylko moja opinia
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 20:58   #45
nathalie359
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 16
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

A co było nie tak z turmalinami? Pomijam fakt, że nie mam pojęcia co to jest Czym się różnią we właściwościach od ceramiki? Bo ja na innym wątku o prostownicach przeczytałam, że (i tu cytuję) "To już jest nowsza generacja, jeśli chodzi o prostownice. Turmalin powoduje lepsze wytwarzanie się jonów ujemnych, zamyka łuski włosa, dzięki czemu włosy oprócz łatwego prostowania, są bardziej błyszczące i gładkie. Poza tym ma działanie antystatyczne". Przepraszam, że męczę Ale ciekawi mnie to, bo sama po tej wypowiedzi i przeczytaniu prawie całego wątku o prostownicach skusiłam się na GHD z turmalinami.
nathalie359 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 09:45   #46
goo_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 69
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

dzięki dziewczyny!

bardzo mi to "rozjaśniło" umysł w kwestii kupowania prostownicy hehe a wolę się upewnic, bo tym razem chcę kupic cos porządnego (niestety z tej prostownicy, którą teraz mam nie jestem zadowolona ;-/ )
też dużo się naczytałam o turmalinach i stwierdziłam, że do moich włosów będą najlepsze, głównie ze względu na to, że włosy mają się po nich nie puszyc.

mnie się wydaje, że turmaliny są "dodatkiem" do płytek ceramicznych, więc teoretycznie powinny byc ok, Rei, dlaczego nie byłaś zadowolona z turmalin? możesz coś wiecej na ten temat napisac? jakiej prostownicy używałas? co było nie tak?

nathalie359, skusiłaś się? czy to znaczy że używasz już ghd turmalinowej? napisz coś więcej też pomożesz mi w ostatecznym wyborze
goo_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 14:49   #47
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Rei a proszę powiedz mi czego używasz do ochrony włosów przed wysoką temperaturą? (ja nadal rozważam opcję zakupu ghd, ale z pro - sprzęt to kupa kasy, ale chyba lepiej zakupić raz a porządnie, bo podobno chytry dwa razy traci nie jestem na tyle odważna żeby kupić ze strony producenta, tak naprawdę to nie mam pojęcia nawet jak się za to zabrać :/
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 18:12   #48
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Jolcia88 Pokaż wiadomość
Rei a proszę powiedz mi czego używasz do ochrony włosów przed wysoką temperaturą? (ja nadal rozważam opcję zakupu ghd, ale z pro - sprzęt to kupa kasy, ale chyba lepiej zakupić raz a porządnie, bo podobno chytry dwa razy traci nie jestem na tyle odważna żeby kupić ze strony producenta, tak naprawdę to nie mam pojęcia nawet jak się za to zabrać :/
Właśnie jestem w takim samym stanie
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 19:11   #49
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Smile Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Jolcia88 Pokaż wiadomość
Rei a proszę powiedz mi czego używasz do ochrony włosów przed wysoką temperaturą? (ja nadal rozważam opcję zakupu ghd, ale z pro - sprzęt to kupa kasy, ale chyba lepiej zakupić raz a porządnie, bo podobno chytry dwa razy traci nie jestem na tyle odważna żeby kupić ze strony producenta, tak naprawdę to nie mam pojęcia nawet jak się za to zabrać :/
Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Właśnie jestem w takim samym stanie
na zdjęciach które załączyłam to nic ale na co dzień używam Babyliss Proliss 3 Liss'Up
teraz planuje kupić coś z Matrixa

Jeśli chodzi o turmaliny to... moje włosy po prostowaniu się nie elektryzują, natomiast prostownica z turmalinami sprawiała że owszem elektryzowały się hehe i wyglądałam jak odbiornik energii elektrycznej
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 19:48   #50
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Ja używam szamponów z Matrixa, ten pomarańczowy według mnie jest najlepszy. Teraz mam fioletowy z odżywką, ale jakoś mnie nie zachwyca Muszę poszukać czegoś dobrego do ochrony włosów no i czegoś co wspomoże efekt prostowania
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 21:06   #51
nathalie359
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 16
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez goo_girl Pokaż wiadomość

mnie się wydaje, że turmaliny są "dodatkiem" do płytek ceramicznych, więc teoretycznie powinny byc ok, Rei, dlaczego nie byłaś zadowolona z turmalin? możesz coś wiecej na ten temat napisac? jakiej prostownicy używałas? co było nie tak?

nathalie359, skusiłaś się? czy to znaczy że używasz już ghd turmalinowej? napisz coś więcej też pomożesz mi w ostatecznym wyborze
Z tego co się orientuję to rzeczywiście płytki sa ceramiczne i po prostu pokryte tym tajemniczym turmalinem

A jeśli chodzi o moją prostownicę to mam ghd precious, która jak wyczytałam na jednej stronie ma właśnie płytki z turmalinem. Jestem zachwycona efektem! Mam włosy za ramiona, falowane i z tendencją do ogromnego puszenia się, jak tylko wyjdę na dwór. A włosy po wyprostowaniu ta prostownicą są idealnie proste i nic a nic się nie puszą I są takie aż do następnego mycia (choć przyznam szczerze, że jakoś nie mogłam uwierzyć, że to jest możliwe), czyli nawet 4 dni (i nie muszę nic poprawiać). Choć już tego 3,4 dnia są lekko wywinięte, ale dzięki temu wyglądają naturalniej, a nie proste jak druty

Po pierwszym prostowaniu po prostu byłam w szoku efektów, bo włosy nie dość, że proste idealnie przez 4 dni (po drodze był sylwester!) to jeszcze lśniące i sypkie Użyłam wtedy resztki mojego L'oreala hot liss i doszłam do wniosku, że ten blask to była też zasługa tego kosmetyku. Z racji, że miałam końcówkę, kupiłam Dove heat defense therapy i stanowczo odradzam!!! Po dwóch użyciach z racji tego, że ten kosmetyk ma dużo alkoholu, moje końcówki były wysuszone! Musiałam chyba tonę jedwabiu nałożyć, żeby doprowadzić do porządku

No i właśnie też jestem na etapie poszukiwań idealnego środka, który zabezpieczyłby włosy przed temperaturą, bo to jest dla mnie najważniejsze.
nathalie359 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 11:06   #52
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

A czy 180stopni to nie będzie za mało dla kogoś kto zawsze prostował włosy temperaturą 200-220?
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 14:15   #53
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
A czy 180stopni to nie będzie za mało dla kogoś kto zawsze prostował włosy temperaturą 200-220?
nie będzie - jestem tego przykładem
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 14:23   #54
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
nie będzie - jestem tego przykładem
To dobrze bo dziś już będę zamawiać GHD ten sam model co Ty masz na Lookfantastic
A jakiej prostownicy używałaś wcześniej?
Ja mam od 7 lat Efalocka, bardzo porządna prostownica, włosy utrzymują mi się proste cały dzień, prostuję co rano bo przez noc zawsze mi się pomną. Tylko że staruszek powoli zaczyna odmawiać posłuszeństwa: ma pozdzierane przebarwione płytki, trzeba pociągnąć kilka razy po paśmie żeby było proste i sam się wyłancza kiedy chce Dlatego chcę kupić coś nowego, oczywiście lepszego. I trochę się boję że mi nie spasuje a to jednak sporo kasy..
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 17:58   #55
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

To dobrze bo dziś już będę zamawiać GHD ten sam model co Ty masz na Lookfantastic





Ile tam kosztuje przesyłka do Polski?? Jakbyś mogła podać link dokładnie co zamawiasz...

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Wiecie co dziewczyny, dzwoniłam dziś do swojej fryzjerki i zna firmę ghd (bo cała reszta obskoczonych fryzjerów nie znała) i rozmawiała z przedstawicielem handlowym o sprowadzeniu ghd. Powiedziała, że pokręcił nosem i polecił mosera. Mówił, że ghd to wcale nie jest taka rewelacja i że na mosera nigdy jeszcze nie mieli reklamacji no i zabił mi gwoździa, nie wiem co czynić :| POMOCY!
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 22:45   #56
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Jolcia88 Pokaż wiadomość
To dobrze bo dziś już będę zamawiać GHD ten sam model co Ty masz na Lookfantastic





Ile tam kosztuje przesyłka do Polski?? Jakbyś mogła podać link dokładnie co zamawiasz...

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Wiecie co dziewczyny, dzwoniłam dziś do swojej fryzjerki i zna firmę ghd (bo cała reszta obskoczonych fryzjerów nie znała) i rozmawiała z przedstawicielem handlowym o sprowadzeniu ghd. Powiedziała, że pokręcił nosem i polecił mosera. Mówił, że ghd to wcale nie jest taka rewelacja i że na mosera nigdy jeszcze nie mieli reklamacji no i zabił mi gwoździa, nie wiem co czynić :| POMOCY!
może nie ma możliwości zdobycia taniej GHD? - a chce zarobić
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 06:50   #57
kasiapacz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 57
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Witam ponownie. Wczoraj zamówiłam prostownice ghd na lookfantastic. WzięŁam podstawowy model, czyli IV styler w zestawie z kosmetykiem ochronnym ghd i pokrowcem za 99,99 funtów. Wysyłka do Polski około 4 funtów, wiec nieduzo. Płaci się kartą lub prez Paypal. Przewidywany termin dostawy 3-5 dni. No zobaczymy.... Czekam w napięciu

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

A tak wogóle nie wiem skąd się bierze u nas w Polsce cena 830 zł za tą prostownice
kasiapacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 10:49   #58
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

A ja nie mogłam zapłacić przez PayPal i w ostatniej chwili z koleżanką dzwoniłyśmy po ludziach i szukali kto ma wolne 5 stów na karcie kredytowej. Niby pisze że można płacić przez PayPal ale jak przychodzi co do czego to nie ma takiej opcji.

Jolcia ja zamówiłam ten standardowy model IV Styler z pokrowcem. Przesyłka 4 funty to taniej niż często w Polsce.
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 14:39   #59
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Dziewczyny napiszcie proszę jak już przyjdą Wam te prostownice z lookfantastic ok??

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

A czy ta opłata 4 funty jest stała(jeżeli chodzi o Polskę)?? W którym momencie zamówienia wyświetla się koszt przesyłki? Kto dostarczy mi tą prostownicę w Polsce, poczta??

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

http://www.lookfantastic.com/hair/gh...-heat-mat.html

Zobaczcie dziewczyny to by mnie interesowało. Rozumiem, że cena 99,99 to jest ich cena prawda?? Bo tam jest
Price: 132,85
Our price: 99,99
Przepraszam za moje dopytywania

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

I jeszcze jedno dziewczynki. Jak mam konto w Inteligo i kartę płatniczą Visa Electron to mogę ją zapłacić na lookfantastic?? Bardzo proszę o odpowiedzi na moje (jak Wam się pewnie wydaje) durne pytania
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:37   #60
milkoz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 19
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

a ja zamówiłam prostownice w srode a otrzymalam ja we wtorek, listonoszka mi ja przyniosła ;p jeśli chodzi o cene to oczywiście 'our price'. Konto mam w ing i probowalam kupic na karte maestro ale nie mialam mozliwosci zaplacenia karta online, musialam sobie specjalnie inna karte wyrobic, ktora umozliwa platnosci online.
milkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-17 13:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.