Skuteczność prezerwatywy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-05, 15:03   #91
Xunia
Raczkowanie
 
Avatar Xunia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Lord of Justice Pokaż wiadomość
Przeczytaj całą dzisiejszą dyskusję. Nie posługuj się określeniami, których nie rozumiesz.

Nie sądziłem, że tak trudno wam zrozumieć, że są osoby dla których zachowanie błony dziewiczej dla ukochanej osoby jest istotne.

Widzisz je tu gdzieś? A tak... jest jedna taka osoba... TY
Xunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 17:20   #92
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Lord of Justice Pokaż wiadomość
Nie sądziłem, że tak trudno wam zrozumieć, że są osoby dla których zachowanie błony dziewiczej dla ukochanej osoby jest istotne.
Dla Ciebie naprawdę błona dziewicza równa się dziewictwo?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 20:01   #93
Lord of Justice
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 32
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Wiecie, zawsze mnie śmieszyło, że ludzie piszą "więcej tolerancji dla czyichś poglądów" a sami tej tolerancji w sobie nie mają.
Neciak ! Dałem Ci szansę, a Ty dalej złośliwie się wypowiadasz. Twoje wypowiedzi nic nie wnoszą dyskusji.

Dałem wiele dowodów tolerancji dla waszych poglądów. Nigdy nie wyśmiewałem waszego stanowiska. Wy moje wielokrotnie. Dla was błona dziewicza nic nie znaczy. Wiele z was straciło ją zupełnie przypadkowo i to wasza sprawa (pewnie ma to znaczenie dla waszej oceny) , ale dla wielu kobiet wielkim przeżyciem jest jej utrata podczas zbliżenia z ukochaną osobą. Także dla niektórych mężczyzn defloracja ukochanej kobiety jest czymś wyjątkowym.
Lord of Justice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 20:07   #94
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Lord of Justice Pokaż wiadomość
Dla was błona dziewicza nic nie znaczy. Wiele z was straciło ją zupełnie przypadkowo i to wasza sprawa (pewnie ma to znaczenie dla waszej oceny) , ale dla wielu kobiet wielkim przeżyciem jest jej utrata podczas zbliżenia z ukochaną osobą. Także dla niektórych mężczyzn defloracja ukochanej kobiety jest czymś wyjątkowym.
Ty tu mówisz o dziewictwie, a nie o posiadaniu błony moim zdaniem.
Sama błona nic nie znaczy.

Śmieszne jest podejście, że dziewica=pani z błoną między nogami, a nieważne jest to, co owa pani ma za sobą - seks oralny, pieszczoty wszelkiego rodzaju itd itd.

Jak ktoś chce dziewicy, to niech sie zainteresuje nie tym czy ma błonę, bo jak widzisz, można ją stracić na wiele sposobów, ale tym jakie ma doświadczenie w kwestii seksu - bo to brak tego doświadczenia czyni z niej dziewicę, a nie sama błona.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 20:13   #95
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Lord of Justice Pokaż wiadomość
Neciak ! Dałem Ci szansę, a Ty dalej złośliwie się wypowiadasz. Twoje wypowiedzi nic nie wnoszą dyskusji.

Dałem wiele dowodów tolerancji dla waszych poglądów. Nigdy nie wyśmiewałem waszego stanowiska. Wy moje wielokrotnie. Dla was błona dziewicza nic nie znaczy. Wiele z was straciło ją zupełnie przypadkowo i to wasza sprawa (pewnie ma to znaczenie dla waszej oceny) , ale dla wielu kobiet wielkim przeżyciem jest jej utrata podczas zbliżenia z ukochaną osobą. Także dla niektórych mężczyzn defloracja ukochanej kobiety jest czymś wyjątkowym.
Ale mnie nie obchodzi twoja szansa, bo jesteś dla mnie tylko kolejnym facetem na forum, który pisze głupoty że głowa mała.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 20:16   #96
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Lord of Justice Pokaż wiadomość
Także dla niektórych mężczyzn defloracja ukochanej kobiety jest czymś wyjątkowym.
Czy tylko mnie mowienie o utracie dziwictwa w ten sposob doprowadza do bialej goraczki Caly czas wyobrazam sobie: 'Kochanie chodz... zdefloruje Cie
.. Muah.. muah...'
A co do blony dziewiczej... Wystarczy kasa i takie rozdziewiczanie mozesz miec dosc czesto.... I to tej samej ukochanej kobieta...
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 20:17   #97
Lord of Justice
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 32
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Dla Ciebie naprawdę błona dziewicza równa się dziewictwo?
Rozmawialiśmy już na ten temat. Zależy jak zdefiniujemy dziewictwo. Jeżeli przyjmiemy, że dziewica to osoba, która nigdy nie miała stosunku płciowego to posiadanie błony nie jest warunkiem sine qua non do uznania za dziewicę.

Jeżeli jednak ktoś by przyjął, że dziewicą jest tylko kobieta, która ma błonę dziewiczą to odpowiedz nasuwa się sama.

Osobiście jestem zwolennikiem pierwszej definicji. Nie zmienia to faktu, że dla wielu kobiet defloracja przez ukochoną osobą ma duże znaczenie. Tak samo pewna część mężczyzn jest dumna z tego, że zdeflorowała swoją narzeczoną czy żonę. Możecie to sobie wyszydzać i wyśmiewać. Część z was bardzo to lubi, zwłaszcza jak nie ma argumentów.
Lord of Justice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 20:19   #98
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Akashka Pokaż wiadomość
Czy tylko mnie mowienie o utracie dziwictwa w ten sposob doprowadza do bialej goraczki
Mnie też i to jak cholera. Defloracja jest u lekarza, a żeby to połączyć z seksem to aż niesmacznie brzmi.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 20:20   #99
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Lord of Justice Pokaż wiadomość
Nie zmienia to faktu, że dla wielu kobiet defloracja przez ukochoną osobą ma duże znaczenie. Tak samo pewna część mężczyzn jest dumna z tego, że zdeflorowała swoją narzeczoną czy żonę. Możecie to sobie wyszydzać i wyśmiewać. Część z was bardzo to lubi, zwłaszcza jak nie ma argumentów.
Przestan sie do jasnej anielki wypowiadac w imieniu tych kobiet Co Ty w ogole mozesz miec w tym temacie do powiedzenia?? Mow w swoim imieniu
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 20:22   #100
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Lord of Justice Pokaż wiadomość
Rozmawialiśmy już na ten temat. Zależy jak zdefiniujemy dziewictwo. Jeżeli przyjmiemy, że dziewica to osoba, która nigdy nie miała stosunku płciowego to posiadanie błony nie jest warunkiem sine qua non do uznania za dziewicę.
No właśnie. To dlaczego ciągle mówisz o tej błonie?
To nie jest wyznacznik dziewictwa.
Cytat:
Tak samo pewna część mężczyzn jest dumna z tego, że zdeflorowała swoją narzeczoną czy żonę. Możecie to sobie wyszydzać i wyśmiewać.
Ja tam z nikogo się nie wyśmiewam, ale uważam, że dumnym to można być z osiągnięć naukowych, zdobycia dobrej pracy, osiągnięcia wymarzonego celu, a nie z przerwania komuś błony między nogami.

Edit:
Mam pytanie - czy Ty jesteś prawiczkiem?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q

Edytowane przez karolynka90
Czas edycji: 2010-11-05 o 20:23
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 20:22   #101
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Mnie też i to jak cholera. Defloracja jest u lekarza, a żeby to połączyć z seksem to aż niesmacznie brzmi.
Tym bardziej ze wydawaloby sie ze dla Lorda cos tam cos tam rozdziewiczenie partnerki jest czyms bardzo waznym, ma sie wiazac z uczuciem, miloscia itp... i nagle wyjezdza z defloracja To ci dopiero pieszczotliwe i czule okreslenie...
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 20:29   #102
Lord of Justice
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 32
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Akashka Pokaż wiadomość
Czy tylko mnie mowienie o utracie dziwictwa w ten sposob doprowadza do bialej goraczki Caly czas wyobrazam sobie: 'Kochanie chodz... zdefloruje Cie
.. Muah.. muah...'
A co do blony dziewiczej... Wystarczy kasa i takie rozdziewiczanie mozesz miec dosc czesto.... I to tej samej ukochanej kobieta...
Partnerzy, którzy się kochają nie mówią w ten sposób. A co do tzw. hymenoplastyki (ciekawe czy Neciak znał to określenie ?) jest ona przeprowadzana w niektórych gabinetach. Ale nie słyszałem, by było wiele kobiet, które by przeprowadzały ten zabieg więcej niż jeden raz.

Hymenoplastyka jest argumentem na korzyść mojego poglądu. Są kobiety, które są w stanie wiele poświecić, by mieć błonę dziewiczą, choćby tylko odtworzoną (ma ona inną strukturę). Nie popieram tego rodzaju zabiegów. Ale niektóre kobiety lubią oszukiwać. Czasem kobieta poddaje się zabiegowi za wiedzą partnera a nawet namową, ale też tego nie popieram.
Lord of Justice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 20:32   #103
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Lord of Justice Pokaż wiadomość
Są kobiety, które są w stanie wiele poświecić, by mieć błonę dziewiczą, choćby tylko odtworzoną (ma ona inną strukturę). Nie popieram tego rodzaju zabiegów. Ale niektóre kobiety lubią oszukiwać.
I wtedy znów są dziewicami?
Właśnie nie.
Dlatego ta błona ma znaczenie żadne.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 20:33   #104
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Lord of Justice Pokaż wiadomość
Partnerzy, którzy się kochają nie mówią w ten sposób. A co do tzw. hymenoplastyki (ciekawe czy Neciak znał to określenie ?) jest ona przeprowadzana w niektórych gabinetach. Ale nie słyszałem, by było wiele kobiet, które by przeprowadzały ten zabieg więcej niż jeden raz.

Hymenoplastyka jest argumentem na korzyść mojego poglądu. Są kobiety, które są w stanie wiele poświecić, by mieć błonę dziewiczą, choćby tylko odtworzoną (ma ona inną strukturę). Nie popieram tego rodzaju zabiegów. Ale niektóre kobiety lubią oszukiwać. Czasem kobieta poddaje się zabiegowi za wiedzą partnera a nawet namową, ale też tego nie popieram.
Co ty do k*** nędzy ze mnie robisz? Myślisz, że jak nazwałeś mnie dzieckiem neo to oznacza, że jestem głupia? Ja trolla przestaję karmić dziewczyny, wy róbcie jak chcecie. Ale szkoda palców na takiego palanta.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 20:38   #105
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

To ze kobieta sobie zafunduje nowa blone dziewicza ozacza ze jest dziewica
Poza tym jakos wydaje mi sie ze placzesz sie w zeznaniach...
Kolejna rzecz to nie wiem ku czemu sluza te wywody? Chcesz nasz umoralniac czy co? Probujesz nas przekonac ze powinnysmy zachowac blone dziewicza dla tego jedynego? Nie uzywac tamponow, nie cwiczyc najlepiej caly czas sie nie ruszac coby sie uchowala? Moze i sa ludzie ktorym na tej blonie dziewiczej zalezy i niech sobie sa. Ludzi na swiecie jest tylu ze napewno znajda sie 2 osobki z takimi samymi pogladami na ten temat i beda sie wspolnie ta 'defloracja' cieszyc. Ale sa tez ludzie ktorym to zwisa, nie przywiazuja do tego wagi, cieszy ich kazde zblizenie z ukochana osoba bez wzgledu na blone dziewicza.. I nie wiem po co o tym dyskutowac? Swiat jest duzy, wszyscy sie na nim pomiescimy i nie ma potrzeby narzucania komus swoich pogladow...
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 20:40   #106
Lord of Justice
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 32
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Ale mnie nie obchodzi twoja szansa, bo jesteś dla mnie tylko kolejnym facetem na forum, który pisze głupoty że głowa mała.
Popisałas się swoją tolerancją. Dla mnie jesteś kobietą, która robi wiele zamieszania, ale nie ma nic ciekawego do powiedzenia czy napisania.

W mojej ocenie dyskusja z wami nie ma żadnego dalszego sensu. Myślicie, że nie wiadomo jak dużo wiecie o seksie czy o potrzebach mężczyzn, a tak naprawdę wiele z was ma dopiero pierwszego partnera z którym współżyje raptem od kilku miesięcy. Macie po 21, 22 lata, może jeszcze kiedyś będziecie potrafiły prowadzić dyskusję.
Lord of Justice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 20:52   #107
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Lord of Justice Pokaż wiadomość
Popisałas się swoją tolerancją. Dla mnie jesteś kobietą, która robi wiele zamieszania, ale nie ma nic ciekawego do powiedzenia czy napisania.

W mojej ocenie dyskusja z wami nie ma żadnego dalszego sensu. Myślicie, że nie wiadomo jak dużo wiecie o seksie czy o potrzebach mężczyzn, a tak naprawdę wiele z was ma dopiero pierwszego partnera z którym współżyje raptem od kilku miesięcy. Macie po 21, 22 lata, może jeszcze kiedyś będziecie potrafiły prowadzić dyskusję.
Jesli do mnie tez to bylo to jasnowidz z Ciebie kiepski...
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 20:54   #108
Jamie69
Raczkowanie
 
Avatar Jamie69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 337
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Lord of Justice, przepraszam, ale to, co piszesz jest śmieszne.
Jako osoba, którą zdeflorował mężczyzna muszę powiedzieć, że po wszystkim, byłam cholernie zła na siebie za to, że nie przebiłam błony tamponem/wibratorem lub w jakikolwiek inny sposób . Dlaczego? Bo pierwszy raz byłby o wiele przyjemniejszy.
Choć twierdzisz, że to po pierwszym stosunku seksualnym kobieta przestaje być dziewicą, gloryfikujesz posiadanie kawałka błony między nogami. Wiesz, że niektóre kobiety nigdy jej nie miały? I co, nie nazwiesz dziewicą taką pięciolatkę, która urodziła się bez niej?

BTW: gdybyś miał dłuższy staż na forum, wiedziałbyś, że Neciak jest jedną z najbardziej cenionych i inteligentnych Wizażanek.

Cytat:
Myślicie, że nie wiadomo jak dużo wiecie o seksie czy o potrzebach mężczyzn
Myślałam, że mówimy o traumie, jaką przeżywają kobiety, które utraciły dziewictwo z tamponem (tudzież koniem [jazda konna ]), a nie o potrzebach mężczyzn. Potrzeb, które (jak mniemam) sprowadzają się do potrzeby oglądania krwi na prześcieradle i zwijającej się z bólu partnerki podczas pierwszego razu. Ewentualnie do zmacania/zobaczenia owej błony, co może być potraktowane jako gra wstępna .
__________________
Jesteś bardzo brutalna w stosunku do tych, którzy cię kochają, Scarlett. Bierzesz ich miłość i trzymasz ją nad ich głowami niczym bat.

Edytowane przez Jamie69
Czas edycji: 2010-11-05 o 20:58
Jamie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 20:54   #109
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Akashka Pokaż wiadomość
Jesli do mnie tez to bylo to jasnowidz z Ciebie kiepski...
No wiesz, pewnie to głównie o mnie było, czyli baaaardzo kiepski jasnowidz. Ale skoro samozwańcze ginekologopodobne coś, no to jasnowidz tak samo
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 20:54   #110
Lord of Justice
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 32
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Akashka Pokaż wiadomość
To ze kobieta sobie zafunduje nowa blone dziewicza ozacza ze jest dziewica
Poza tym jakos wydaje mi sie ze placzesz sie w zeznaniach...
Kolejna rzecz to nie wiem ku czemu sluza te wywody? Chcesz nasz umoralniac czy co? Probujesz nas przekonac ze powinnysmy zachowac blone dziewicza dla tego jedynego? Nie uzywac tamponow, nie cwiczyc najlepiej caly czas sie nie ruszac coby sie uchowala? Moze i sa ludzie ktorym na tej blonie dziewiczej zalezy i niech sobie sa. Ludzi na swiecie jest tylu ze napewno znajda sie 2 osobki z takimi samymi pogladami na ten temat i beda sie wspolnie ta 'defloracja' cieszyc. Ale sa tez ludzie ktorym to zwisa, nie przywiazuja do tego wagi, cieszy ich kazde zblizenie z ukochana osoba bez wzgledu na blone dziewicza.. I nie wiem po co o tym dyskutowac? Swiat jest duzy, wszyscy sie na nim pomiescimy i nie ma potrzeby narzucania komus swoich pogladow...
Przytoczyłem już definicję dziewicy za którą się opowiadam. W niczym się nie plączę. Uprawianie sportu a nawet zakładanie tamponów nie musi się wiązać z utratą dziewictwa. Nie narzucam nikomu swoich poglądów, to raczej wy usiłujecie to uczynić. Cel wywodów ? Obrona tezy, że są kobiety i mężczyźni dla których przerwanie błony dziewiczej podczas zbliżenia z ukochaną osobą jest ważnym przeżyciem.

Cel uważam za osiągnięty. Dobranoc.
Lord of Justice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 20:54   #111
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Jamie69 Pokaż wiadomość
BTW: gdybyś miał dłuższy staż na forum, wiedziałbyś, że Neciak jest jedną z najbardziej cenionych i inteligentnych Wizażanek.
Dziękuję, miło wiedzieć
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 21:03   #112
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Lordzie, ze mną tez nie będziesz dyskutować? Bo do moich wypowiedzi coś nie chcesz się odnosić..?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q

Edytowane przez karolynka90
Czas edycji: 2010-11-05 o 21:05
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 21:06   #113
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Co ty do k*** nędzy ze mnie robisz? Myślisz, że jak nazwałeś mnie dzieckiem neo to oznacza, że jestem głupia? Ja trolla przestaję karmić dziewczyny, wy róbcie jak chcecie. Ale szkoda palców na takiego palanta.
proszę wyhamować z takim słownictwem...
niestety ta wypowedź owocuje banem.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 21:10   #114
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Lord of Justice Pokaż wiadomość
Przytoczyłem już definicję dziewicy za którą się opowiadam. W niczym się nie plączę. Uprawianie sportu a nawet zakładanie tamponów nie musi się wiązać z utratą dziewictwa. Nie narzucam nikomu swoich poglądów, to raczej wy usiłujecie to uczynić. Cel wywodów ? Obrona tezy, że są kobiety i mężczyźni dla których przerwanie błony dziewiczej podczas zbliżenia z ukochaną osobą jest ważnym przeżyciem.

Cel uważam za osiągnięty. Dobranoc.
Przeciez nikt nie mowi ze nie ma Ja Twoje argumenty i ta teze odebralam jako jedyna wlasciwa wedlug Ciebie. I tak jakbys nie przyjmowal do wiadomosci faktu ze sa kobiety i mezczyzni dla ktorych blona dziewicza nie ma znaczenia...
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 21:19   #115
Lord of Justice
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 32
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Jamie69 Pokaż wiadomość
Lord of Justice, przepraszam, ale to, co piszesz jest śmieszne.
Jako osoba, którą zdeflorował mężczyzna muszę powiedzieć, że po wszystkim, byłam cholernie zła na siebie za to, że nie przebiłam błony tamponem/wibratorem lub w jakikolwiek inny sposób . Dlaczego? Bo pierwszy raz byłby o wiele przyjemniejszy.
Choć twierdzisz, że to po pierwszym stosunku seksualnym kobieta przestaje być dziewicą, gloryfikujesz posiadanie kawałka błony między nogami. Wiesz, że niektóre kobiety nigdy jej nie miały? I co, nie nazwiesz dziewicą taką pięciolatkę, która urodziła się bez niej?

BTW: gdybyś miał dłuższy staż na forum, wiedziałbyś, że Neciak jest jedną z najbardziej cenionych i inteligentnych Wizażanek.


A myślałam, że mówimy o traumie, jaką przeżywają kobiety, które utraciły dziewictwo z tamponem (tudzież koniem [jazda konna ]).
Na wizażu panuje atmosfera jak w filmie Seksmisja. Jeżeli neciak jest jakimś waszym guru, to tylko wam współczuję. Ktoś to wyzywa i obraża a poza tym nie napisał w tym wątku niczego ciekawego jest waszą cenioną szefową ?
W Seksmisji grał ją Wiesław Michnikowski.


Jeżeli natomiast Twój pierwszy raz Jamie był dla Ciebie niemiłym przeżyciem to Ci współczuję. Wiele kobiet ma jednak wspaniałe wspomnienia z pierwszego zbliżenia.

Nie mam już ochoty na dalszą rozmowę z wami. Róbcie sobie co chcecie, wyśmiewajcie innych to wam najleiej wychodzi.

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Akashka Pokaż wiadomość
Przeciez nikt nie mowi ze nie ma Ja Twoje argumenty i ta teze odebralam jako jedyna wlasciwa wedlug Ciebie. I tak jakbys nie przyjmowal do wiadomosci faktu ze sa kobiety i mezczyzni dla ktorych blona dziewicza nie ma znaczenia...
Akashka. Postawiona przeze mnie teza nie jest jedyną słuszną i nigdy tak nie twierdziłem. Doskonale zdaję sobie sprawę, że są osoby dla których sposób utraty błony dziewiczej nie będzie miał znaczenia. Proszę o wybaczenie, że nie mogę ustosunkować się do wszystkich waszych wpisów, ale jestem sam a was wiele. Jeszcze raz: dobranoc.
Lord of Justice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 21:24   #116
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Proponuję przestać karmic trola i stwarzać mu pretekst do jego żałosnych wypowiedzi, może jednak wrócimy do dyskusji w kwestii skuteczności prezerwatyw?
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 21:24   #117
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Lordzie, ze mną tez nie będziesz dyskutować? Bo do moich wypowiedzi coś nie chcesz się odnosić..?
nie martw się. Moje wypowiedzi również olewa.
Jak dla mnie chłopiec gubi się w zeznaniach i w dodatku swoimi wypowiedziami obraża nas. Szkoda pisania.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
proszę wyhamować z takim słownictwem...
niestety ta wypowedź owocuje banem.

a może najpierw zainteresowałabyś się tokiem dyskusji a nie wlepiasz bana za pierwsze słowo, powszechnie uznawane za niecenzuralne?
Uważasz, że ubliżanie innym i wyrażanie się z pogardą jest ok, dopóki nie jest użyty wulgaryzm? O to chodzi? Jakiś specjalny filtr jest na forum do szybkiego wyszukiwania i wstawiania banów za przeklinanie?
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 21:27   #118
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Lord of Justice Pokaż wiadomość
Wiele kobiet ma jednak wspaniałe wspomnienia z pierwszego zbliżenia.
Skąd wiesz?
Cytat:
Proszę o wybaczenie, że nie mogę ustosunkować się do wszystkich waszych wpisów, ale jestem sam a was wiele. Jeszcze raz: dobranoc
Wybaczam.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 21:27   #119
Jamie69
Raczkowanie
 
Avatar Jamie69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 337
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Lord of Justice Pokaż wiadomość
Na wizażu panuje atmosfera jak w filmie Seksmisja. Jeżeli neciak jest jakimś waszym guru, to tylko wam współczuję. Ktoś to wyzywa i obraża a poza tym nie napisał w tym wątku niczego ciekawego jest waszą cenioną szefową ?
W Seksmisji grał ją Wiesław Michnikowski.


Jeżeli natomiast Twój pierwszy raz Jamie był dla Ciebie niemiłym przeżyciem to Ci współczuję. Wiele kobiet ma jednak wspaniałe wspomnienia z pierwszego zbliżenia.

Nie mam już ochoty na dalszą rozmowę z wami. Róbcie sobie co chcecie, wyśmiewajcie innych to wam najleiej wychodzi.
Szkoda, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Neciak to ceniona i inteligentna osoba, a nie nasza szefowa . De facto, mająca chyba jakiś gorszy dzień...

Nie musisz mi współczuć, bo wiele kobiet odczuwa ból podczas pierwszego razu i jest to całkowicie normalne. Błędem jest nastawianie się na fajerwerki, kiedy dopiero rozpoczyna się przygodę z seksem. Jeśli dołożymy do tego grubą błonę dziewiczą, to zazwyczaj nie jest kolorowo.

Jeżeli mówimy tylko o doznaniach fizycznych, to muszę przyznać, że nie spotkałam w swoim życiu żadnej kobiety, dla której byłoby to wspaniałe doświadczenie.

Chciałabym, abyś napisał coś o kobietach, które urodziły się bez błony dziewiczej. Uważasz je za mniej wartościowe? Czy może one z założenia powinny czuć się mniej wartościowe? Czy dla potencjalnego partnera kobieta uprawiająca seks oralny z X osobami i mająca nienaruszoną błonę jest bardziej wartościowa od takiej, która nie ma ani żadnych doświadczeń seksualnych ani skrawka tkanki między nogami?
__________________
Jesteś bardzo brutalna w stosunku do tych, którzy cię kochają, Scarlett. Bierzesz ich miłość i trzymasz ją nad ich głowami niczym bat.
Jamie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 21:36   #120
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Lord of Justice Pokaż wiadomość
Na wizażu panuje atmosfera jak w filmie Seksmisja. Jeżeli neciak jest jakimś waszym guru, to tylko wam współczuję. Ktoś to wyzywa i obraża a poza tym nie napisał w tym wątku niczego ciekawego jest waszą cenioną szefową ?
W Seksmisji grał ją Wiesław Michnikowski.
wybacz. Nie znam wizażanki Neciak, ale ruszylo mnie jak pisałeś w odniesieniu do niej. Nadrobiłam wszystkie posty napisane podczas mojej nieobecności w domu i mimo, ze nie znam dziewczyny jestem obużona sposobem wypowiedzi na jej temat. Nie masz prawa traktować nikogo z góry i zwracać się jak do 'gówniarza z podstawówki'. Tam bardziej, ze ŻADNA z nas ciebie nie obraziła.

Cytat:
Jeżeli natomiast Twój pierwszy raz Jamie był dla Ciebie niemiłym przeżyciem to Ci współczuję. Wiele kobiet ma jednak wspaniałe wspomnienia z pierwszego zbliżenia.
znót wo samo. Nie wypowiadaj sie za większość, ok? No chyba, ze 'rozdziewiczałeś' tuziny dziewczyn i każda z nich zapewniała ciebie, ze było cudnie i że miała nieziemski orgazm.
Jeśli tak, to twoje wywody o cnocie i czystości aż do ślubu brzmią bardzo fałszywie.

Cytat:
Nie mam już ochoty na dalszą rozmowę z wami. Róbcie sobie co chcecie, wyśmiewajcie innych to wam najleiej wychodzi.

wystarczy, ze przestaniesz wciskać nam na siłę Jedyną Słuszna Prawdę, że choćby się paliło i waliło błonę trzeba mieć



Cytat:
Akashka. Postawiona przeze mnie teza nie jest jedyną słuszną i nigdy tak nie twierdziłem. Doskonale zdaję sobie sprawę, że są osoby dla których sposób utraty błony dziewiczej nie będzie miał znaczenia. Proszę o wybaczenie, że nie mogę ustosunkować się do wszystkich waszych wpisów, ale jestem sam a was wiele. Jeszcze raz: dobranoc.
właśnie, że cały czas próbujesz nam powiedzieć, ze jesteśmy mniej warte i generalnie w mniejszości, bo prawdziwa kobieta chce zachować swoją błonę dla samca, który tę błonę zdefloruje.
Z resztą, raz piszesz, że ważny jest akt, a później, ze są kobiety które w imię miłości rekonstruują błonę
Na prawdę uważasz, ze to jest normalne (rekonstrukcja)? Moim zdaniem większość przypadków kwalifikuje się do terapii psychologicznej, a już na pewno do konsultacji przed zabiegiem. To brzmi tak samo absurdalnie jak powiększanie biustu po to, żeby partner nie zdradzał.
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-09 20:54:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.