Skuteczność prezerwatywy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-05, 22:16   #121
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Lord of Justice Pokaż wiadomość
Zależy jak zdefiniujemy dziewictwo.
definicja jest jedna i tego się trzymajmy.
Dziewictwo stan mężczyzny lub kobiety, przed podjęciem stosunków seksualnych. Kobieta jest wówczas określana mianem dziewicy, natomiast mężczyzna – prawiczka.

nie ma 5 różnych definicji, więc ich nie twórzmy. gdybyś od razu się posługiwał prawidłową definicją, to całej tej dyskusji by nie było.

Cytat:
PRZEMYŚL TO!
Zawodność prezerwatywy może stać się przyczyną czyjegoś życia lub śmierci: może począć się dziecko, a z drugiej strony może rozpocząć się śmiertelna choroba, np. AIDS. Po rozważeniu powyższych faktów okazuje się, że tzw. „bezpieczny seks”, propagowany szeroko przez mass media nie jest wcale bezpieczny ani dla Ciebie, ani dla osoby, z którą będziesz chciał/a spędzić swoje życie. Prawdziwie „bezpieczny seks” to wzajemna wierność dwojga ludzi, którzy podarowali się sobie nawzajem na całe życie.
po tym od razu widać, że tekst pisany przez nawiedzonego katolika [bez urazy dla wierzących, ale nienawidzę fanatyzmu]. dlatego w cały ten zbiór informacji nie wierzę.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 23:06   #122
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Lord został zbanowany za tą wypowiedź?
Cytat:
Neciak ! Dałem Ci szansę, a Ty dalej złośliwie się wypowiadasz. Twoje wypowiedzi nic nie wnoszą dyskusji.

Dałem wiele dowodów tolerancji dla waszych poglądów. Nigdy nie wyśmiewałem waszego stanowiska. Wy moje wielokrotnie. Dla was błona dziewicza nic nie znaczy. Wiele z was straciło ją zupełnie przypadkowo i to wasza sprawa (pewnie ma to znaczenie dla waszej oceny) , ale dla wielu kobiet wielkim przeżyciem jest jej utrata podczas zbliżenia z ukochaną osobą. Także dla niektórych mężczyzn defloracja ukochanej kobiety jest czymś wyjątkowym.
Chociaż uważam, że pisał głupoty, to powodu do bana nie widzę.
Wyjaśni mi ktoś?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 23:21   #123
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

tak się przy okazji zaczęłam zastanawiać - czemu użytkownicy z czterocyfrową liczbą postów dostają bany tymczasowe, a reszta stałe?
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 23:22   #124
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Grin, nie podcina się gałęzi na której się siedzi.
W ten deseń
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 08:04   #125
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Lord został zbanowany za tą wypowiedź?
Chociaż uważam, że pisał głupoty, to powodu do bana nie widzę.
Wyjaśni mi ktoś?
moim zdaniem może ban stały do trochę za dużo, ale nie powinien zostać bezkarny za swoje wypowiedzi. Drażni się z nami przez 4 strony, ok, ale wg mnie jego wypowiedzi w stronę Neciaka były poniżej poziomu. Na zasadzie "Mam cię w głębokim poważaniu" + odzywki odnośnie kartkówki, dzieci neostrady i dawanie szansy. Litości. Koleś ma stanowczo zbyt wysokie mniemanie o sobie
Wiesz, to nie byłoby aż takie rażące, gdyby nie fakt za co Neciak otrzymała Bana
Jakaś sprawiedliwość musi być (ale ja go nie zgłosiłam )
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 10:07   #126
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Właśnie sobie oglądam "Na wspólnej" i tam też o tych mikroporach i o tym, ze prezerwatywa nie zabezpiecza przed wirusem hiv Oo
To na cholerę wałkują tyle w tych szkołach, że tylko prezerwatywy są najlepszym sposobem antykoncepcji w takich sytuacjach?! Oo
Ach, biedne my kobietki, nic tylko zostać dziewicą aż do śmierci :P

Edytowane przez Ewelinka_00
Czas edycji: 2010-11-06 o 10:09
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 10:34   #127
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

tez to widziałam i sie załamałam. Nie wiem po co tak demonizują prezerwatywy. Przecież jest to tak na prawdę jedyny środek, który zabezpiecza przed chorobami. Wiem, ze może nie jest skuteczny w 100%, ale jakieś 99% bezpieczeństwa daje. zawsze lepsze to niż pójść na całość.

Takie jeszcze przemyślenie ciśnie mi sie na palce. Dlaczego nigdzie nie mówi się o tym, że zarazić się można robiąc tatuaż, zakładając kolczyki. Może nas zarazić fryzjer, który nie wysterylizuje narzędzi, albo kosmetyczka, która nie korzysta z jednorazowych patyczków do skorek, albo nie odkaża cążek?
Aha - u dentysty też można się zarazić i prawdopodobieństwo takiego (i wyżej wymienionych) zarażenia na pewno nie jest mniejsze niż poprzez sex z prezerwatywą.
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 10:34   #128
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
Drażni się z nami przez 4 strony,
A Wy z nim.
Cytat:
ok, ale wg mnie jego wypowiedzi w stronę Neciaka były poniżej poziomu. Na zasadzie "Mam cię w głębokim poważaniu" + odzywki odnośnie kartkówki, dzieci neostrady i dawanie szansy. Litości. Koleś ma stanowczo zbyt wysokie mniemanie o sobie
Zgadzam się.
Cytat:
Wiesz, to nie byłoby aż takie rażące, gdyby nie fakt za co Neciak otrzymała Bana
Jak to za co? Za język wypowiedzi.

EOT
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 10:48   #129
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

ban za jeden wulgaryzm? Ostrzeżenie - ok. Ale nie ban. Nawet tymczasowy.

Ale nie nam o tym decydować. Moderatorzy rządzą się własnymi prawami i często dają bany nie tym osobom, którym trzeba
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 11:08   #130
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
ban za jeden wulgaryzm? Ostrzeżenie - ok. Ale nie ban. Nawet tymczasowy.
Zgadzam się. I tym bardziej nie rozumiem banu stałego dla Lorda.

Teraz już naprawdę EOT.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 12:54   #131
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
Wiesz, to nie byłoby aż takie rażące, gdyby nie fakt za co Neciak otrzymała Bana
Ban to było połączenie, bo miałam jeszcze stare 3 punkty. Dziś wygasły i bana już nia ma

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewelinka_00 Pokaż wiadomość
Właśnie sobie oglądam "Na wspólnej" i tam też o tych mikroporach i o tym, ze prezerwatywa nie zabezpiecza przed wirusem hiv Oo
Ja też to ostatnio oglądałam i cieszyłam się, że byłam na łóżku bo był padła chyba..

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
ban za jeden wulgaryzm? Ostrzeżenie - ok. Ale nie ban. Nawet tymczasowy.
Dwa ostrzeżenia dostałąm i widziałam, że Pomadka bardzo się z tego cieszyła.

Dobra, EOT..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 13:14   #132
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Ja też to ostatnio oglądałam i cieszyłam się, że byłam na łóżku bo był padła chyba..
Ja też to widziałam i nie wiem jakim cudem nie zwróciłam na to uwagi.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 08:55   #133
Firenze
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 36
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Lord został zbanowany za tą wypowiedź?
Chociaż uważam, że pisał głupoty, to powodu do bana nie widzę.
Wyjaśni mi ktoś?
Wstyd mi za was dziewczyny. Chyba Lord był pierwszym facetem na tym forum, który potrafił z wami wygrać w dyskusji (a to nie jest łatwe). Uważam, że udowodnił swoję tezę o tym, że są osoby, dla których rozdziewiczenie wraz z utrata błonki jest bardzo ważnym przeżyciem, a poza tym zdemaskował Neciaka.

Sama uważam, że lepiej stracić dziewictwo (wraz z utratą błonki) z mężczyzną podczas prawdziwego stosunku, a nie podczas ćwiczeń gimnastycznych, czy z brudnymi paluchami jakiegoś kolesia jak Neciak.
Wiem coś o tym. Mój pierwszy raz był cudowny, pomijając orgazmy łechtaczkowe, miałam także dwa pochwowe (z partnerem jestem do dziś). Owszem było trochę stresu, trochę bólu, ale nigdy nie zamieniłabym tych chwil, na żadne inne przerwanie błonki. Nie uważam, że dziewczyny, które straciły blonkę inaczej są gorsze, ale niektóre z nich chyba rzeczywiście mają kompleksy, bo wiedzą, że sporo straciły.

A jeszcze co do dziewczyn z dużym stażem. Co to jest z tym banem stałym ? Czy to znaczy, że Lord, który pokonał was w dyskusji, został pozbawiony za to możliwości wypowiadania się ?
To żałosne, że Neciak, który dużo bardziej obraził Lorda, podał go do bana. Ale widać niektóre z dziewczyn nigdy nie potrafią pogodzić się z porażką.

Żadna z Was, nawet jak ma z 10 000 wpisów, nie może nic z tym zrobić ?
Wydaje mi się, że warto by było, aby faceci mogli się wypowiadać i przedstawiać swój punkt widzenia. Oni nieco inaczej postrzegają różne kwestie.
Firenze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 09:13   #134
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Firenze Pokaż wiadomość
Wstyd mi za was dziewczyny. Chyba Lord był pierwszym facetem na tym forum, który potrafił z wami wygrać w dyskusji (a to nie jest łatwe). Uważam, że udowodnił swoję tezę o tym, że są osoby, dla których rozdziewiczenie wraz z utrata błonki jest bardzo ważnym przeżyciem, a poza tym zdemaskował Neciaka.

Sama uważam, że lepiej stracić dziewictwo (wraz z utratą błonki) z mężczyzną podczas prawdziwego stosunku, a nie podczas ćwiczeń gimnastycznych, czy z brudnymi paluchami jakiegoś kolesia jak Neciak.
Wiem coś o tym. Mój pierwszy raz był cudowny, pomijając orgazmy łechtaczkowe, miałam także dwa pochwowe (z partnerem jestem do dziś). Owszem było trochę stresu, trochę bólu, ale nigdy nie zamieniłabym tych chwil, na żadne inne przerwanie błonki. Nie uważam, że dziewczyny, które straciły blonkę inaczej są gorsze, ale niektóre z nich chyba rzeczywiście mają kompleksy, bo wiedzą, że sporo straciły.

A jeszcze co do dziewczyn z dużym stażem. Co to jest z tym banem stałym ? Czy to znaczy, że Lord, który pokonał was w dyskusji, został pozbawiony za to możliwości wypowiadania się ?
To żałosne, że Neciak, który dużo bardziej obraził Lorda, podał go do bana. Ale widać niektóre z dziewczyn nigdy nie potrafią pogodzić się z porażką.

Żadna z Was, nawet jak ma z 10 000 wpisów, nie może nic z tym zrobić ?
Wydaje mi się, że warto by było, aby faceci mogli się wypowiadać i przedstawiać swój punkt widzenia. Oni nieco inaczej postrzegają różne kwestie.
to zabawne, że uważasz, ze Lord, swoim ignoranctwem wygrał dyskusję
Jak do tej pory okazał tylko ograniczony zasięg swojej tolerancji wmawiając nam, ze mamy kompleksy skoro nie zgadzamy się z jego zdaniem.
Miło mi, że masz inne poglądy niż my i proszę cię, żebyś nie wyskakiwała z tymi kompleksami. Bo wg mnie kompleksy ma ten, który nie godząc się z czyjąś opinią zarzuca je rozmówcy.
Fajnie, że miałaś AŻ tyle orgazmów, ale nie o tym jest dyskusja (btw jeśli uprawiłaś petting, to w momencie pierwszego stosunku wg mnie juz nei byłaś dziewicą )
Nikt tu nei mówi o 'brudnych paluchach jakiegoś kolesia', nie obrażaj Neciaka sugerując, że tak właśnie zaczęła swoją przygodę z sexem (btw jesteś pewna, że penis Twojego partnera był czysty? śmiem twierdzić, ze nie umył go po sikaniu (przepraszam za dosłowność) a później poszedł się z Tobą kochać - myślałaś o tym?)
I ostatnia sprawa - skąd wiesz, że miałaś nienaruszoną błonę aż do pierwszego stosunku? Masz zaświadczenie od lekarza? Jesteś pewna, ze używając tamponu, albo rozciągając się na w-f w szkole nie uszkodziłaś jej sobie?

Edit:
Lord nie jest tu jedynym facetem, ale za to jako jest jednym z nielicznych facetów na tym forum, który jest tak negatywnie nastawiony na zdrową dyskusję i przyjmowanie obcych argumentów.

Zastanawiam się skąd Twoja troska o bana Lorda? Masz coś wspólnego z tym panem? (np ten sam komputer xD)
Do dziewczyn, które widzą - czy ban stały blokuje dane IP czy tylko danego maila?
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek

Edytowane przez agata_slomka
Czas edycji: 2010-11-08 o 09:19
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 10:12   #135
Firenze
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 36
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
to zabawne, że uważasz, ze Lord, swoim ignoranctwem wygrał dyskusję
Jak do tej pory okazał tylko ograniczony zasięg swojej tolerancji wmawiając nam, ze mamy kompleksy skoro nie zgadzamy się z jego zdaniem.
Miło mi, że masz inne poglądy niż my i proszę cię, żebyś nie wyskakiwała z tymi kompleksami. Bo wg mnie kompleksy ma ten, który nie godząc się z czyjąś opinią zarzuca je rozmówcy.
Fajnie, że miałaś AŻ tyle orgazmów, ale nie o tym jest dyskusja (btw jeśli uprawiłaś petting, to w momencie pierwszego stosunku wg mnie juz nei byłaś dziewicą )
Nikt tu nei mówi o 'brudnych paluchach jakiegoś kolesia', nie obrażaj Neciaka sugerując, że tak właśnie zaczęła swoją przygodę z sexem (btw jesteś pewna, że penis Twojego partnera był czysty? śmiem twierdzić, ze nie umył go po sikaniu (przepraszam za dosłowność) a później poszedł się z Tobą kochać - myślałaś o tym?)
I ostatnia sprawa - skąd wiesz, że miałaś nienaruszoną błonę aż do pierwszego stosunku? Masz zaświadczenie od lekarza? Jesteś pewna, ze używając tamponu, albo rozciągając się na w-f w szkole nie uszkodziłaś jej sobie?

Edit:
Lord nie jest tu jedynym facetem, ale za to jako jest jednym z nielicznych facetów na tym forum, który jest tak negatywnie nastawiony na zdrową dyskusję i przyjmowanie obcych argumentów.

Zastanawiam się skąd Twoja troska o bana Lorda? Masz coś wspólnego z tym panem? (np ten sam komputer xD)
Do dziewczyn, które widzą - czy ban stały blokuje dane IP czy tylko danego maila?
Dziwi mnie Twój sposób myślenia. Według Ciebie dziewicą jest kobieta, której żaden mężczyzna nie dotknął po jakiejkolwiek części ciała czy tylka taka, której nie włożył do środka paluszka ? Bo nie napisałąś o jaką formę pettingu Ci chodzi.
Byłam dziewicą, miałam błonkę i nie potrzebowałam na to zaświadczenia lekarza. Nikt wcześniej niczego mi tam nie wkładał. Nie rozerwałam jej wcześniej ani przez tampon ani w inny sposób. A mój mężczna był czyściutki, bo razem się wcześniej kąpaliśmy i zawsze jest czyściutki. Twoje "śmiem twierdzić, że się nie umył" też można uznać za obrażliwe. Sorry, ale czy Ty miałaś problem z penisem, który nie został umyty po wysiusianiu się ? Bo tak trochę dziwnie, że o tym napisałaś.

A co do Twojego przekonania co do negatywnego nastawienia na dyskusję Lorda i ograniczonego zakresu tolerancji, to się nie zgadzam. Ale każdy ma prawo do swojego osądu.

Edytowane przez Firenze
Czas edycji: 2010-11-08 o 10:14
Firenze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 11:07   #136
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Firenze Pokaż wiadomość
Wstyd mi za was dziewczyny. Chyba Lord był pierwszym facetem na tym forum, który potrafił z wami wygrać w dyskusji (a to nie jest łatwe). Uważam, że udowodnił swoję tezę o tym, że są osoby, dla których rozdziewiczenie wraz z utrata błonki jest bardzo ważnym przeżyciem, a poza tym zdemaskował Neciaka.

Sama uważam, że lepiej stracić dziewictwo (wraz z utratą błonki) z mężczyzną podczas prawdziwego stosunku, a nie podczas ćwiczeń gimnastycznych, czy z brudnymi paluchami jakiegoś kolesia jak Neciak.
Wiem coś o tym. Mój pierwszy raz był cudowny, pomijając orgazmy łechtaczkowe, miałam także dwa pochwowe (z partnerem jestem do dziś). Owszem było trochę stresu, trochę bólu, ale nigdy nie zamieniłabym tych chwil, na żadne inne przerwanie błonki. Nie uważam, że dziewczyny, które straciły blonkę inaczej są gorsze, ale niektóre z nich chyba rzeczywiście mają kompleksy, bo wiedzą, że sporo straciły.

A jeszcze co do dziewczyn z dużym stażem. Co to jest z tym banem stałym ? Czy to znaczy, że Lord, który pokonał was w dyskusji, został pozbawiony za to możliwości wypowiadania się ?
To żałosne, że Neciak, który dużo bardziej obraził Lorda, podał go do bana. Ale widać niektóre z dziewczyn nigdy nie potrafią pogodzić się z porażką.

Żadna z Was, nawet jak ma z 10 000 wpisów, nie może nic z tym zrobić ?
Wydaje mi się, że warto by było, aby faceci mogli się wypowiadać i przedstawiać swój punkt widzenia. Oni nieco inaczej postrzegają różne kwestie.
Zdemaskował? Że niby jak? Ja widziałam tylko, że mnie obraził.
Przestań gadać w ten sposób, bo jeszcze ty zarobisz bana. Gdybyś czytała uważnie to wiedziałabyś, że nie jakiś koleś. Brudne paluchy? Wiesz co to jest petting? No tak, nie wiesz, bo rzekomo u ciebie był od razu seks z czyściutkim peniskiem twojego chłoptasia.

1. Jestem dziewczyną, 2. on mnie obraził więcej razy, 3. jeśli nie wiesz kto go "podał do bana" to się łaskawie nie wywpowiadaj oskarżając pierwszą z brzega dziewczynę.

Jeszcze powiedz, że to my mamy kompleksy

Sądzę, że mamy do czynienia z kolejnym trollem

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Agata - moderatorzy jakoś ustawiają chyba, czy blokuje IP.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 11:28   #137
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Firenze Pokaż wiadomość
Nie uważam, że dziewczyny, które straciły blonkę inaczej są gorsze, ale niektóre z nich chyba rzeczywiście mają kompleksy, bo wiedzą, że sporo straciły.
Co straciły?
Ja straciłam swoją błonę (bożesz, jak to brzmi) podczas pierwszego stosunku i nie uważam, żeby to było wspaniałe przeżycie.
No chyba, że ktoś lubi ból.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 12:12   #138
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Co straciły?
Ja straciłam swoją błonę (bożesz, jak to brzmi) podczas pierwszego stosunku i nie uważam, żeby to było wspaniałe przeżycie.
No chyba, że ktoś lubi ból.
ja to chyba jestem najgorsza z was wszystkich, bo nie wiem kiedy straciłam swoją błonę
Uprawiało się tam jakieś sporty w przeszłości a nawet gimnastykowało Tampony zaczęłam używać na długo przed moim pierwszym razem, a tak na prawdę nie mam zaświadczenia od ginekologa, żem zachowała 'wianuszek'
Biedny mój TŻ. Ja mu powiedziałam, żem czysta jak łza i że on jest moim pierwszym, a teraz dowiaduję się, ze mogłam go nieświadomie wprowadzić w błąd
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 12:13   #139
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

"Straciłam błonę" lepsze niż "zostałam zdeflorowana" xD
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 12:40   #140
Firenze
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 36
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
(btw jeśli uprawiłaś petting, to w momencie pierwszego stosunku wg mnie juz nei byłaś dziewicą )
Nie odniosłaś się do tego czym dla Ciebie jest petting. Ja akurat przed pierwsym razem byłam czysta jak łza. Ale może Ty zechcesz określić, w jakim momencie według Ciebie dziewczyna już nie jest dziewicą po pettingu - bo tak napisałaś. Czy według Ciebie każdy rodzaj pettingu (np. samo pieszczenie łechtaczki) powoduje utratę dziewictwa czy tylko taki w którym jest wkładany do środka paluszek.

Przyznam, że nie spotkałam jeszcze osoby, która opowiadałaby się za pierwszą wersję

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość

Sądzę, że mamy do czynienia z kolejnym trollem

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------
Dla ciebie trollem jest chyba każdy kto ma inne zdanie niż ty.
Firenze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 12:45   #141
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Nie, trollem jest ten, kto tak walecznie broni trolla i przyczepia się do konkretnej osoby jak rzep psiego ogona.

Cytat:
Ale może Ty zechcesz określić, w jakim momencie według Ciebie dziewczyna już nie jest dziewicą po pettingu - bo tak napisałaś. Czy według Ciebie każdy rodzaj pettingu (np. samo pieszczenie łechtaczki) powoduje utratę dziewictwa czy tylko taki w którym jest wkładany do środka paluszek.
Gdybyś wiedziała, co to jest dziewictwo, to nie pisałabyś tego.

Kolejna "czysta jak łza" dziewica od siedmiu boleści..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 12:46   #142
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Firenze Pokaż wiadomość
Nie odniosłaś się do tego czym dla Ciebie jest petting. Ja akurat przed pierwsym razem byłam czysta jak łza. Ale może Ty zechcesz określić, w jakim momencie według Ciebie dziewczyna już nie jest dziewicą po pettingu - bo tak napisałaś. Czy według Ciebie każdy rodzaj pettingu (np. samo pieszczenie łechtaczki) powoduje utratę dziewictwa czy tylko taki w którym jest wkładany do środka paluszek.

Przyznam, że nie spotkałam jeszcze osoby, która opowiadałaby się za pierwszą wersję


---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------



Dla ciebie trollem jest chyba każdy kto ma inne zdanie niż ty.
No to widzisz, dla mnie dziwictwo traci się z momentem pierwszego kontaktu seksualnego. Dziewictwo jest w głowie, a nie między nogami. Chcesz mi powiedzieć, że do momentu gdy nie uprawiałam seksu, a tylko np. partner pieścił mi łechtaczke- palcem, językiem, jakkowleik- byłam dziewicą? Jesli tak to spoko, bo ja sie nie czułam.



Mam wrażenie, że tam rozmowa ma coraz niższy poziom...
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 12:53   #143
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Czysta jak łza ex-dziewico może łaskawie odpisałabyś na to co pokolorowałam?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 12:54   #144
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Firenze Pokaż wiadomość
Nie odniosłaś się do tego czym dla Ciebie jest petting. Ja akurat przed pierwsym razem byłam czysta jak łza. Ale może Ty zechcesz określić, w jakim momencie według Ciebie dziewczyna już nie jest dziewicą po pettingu - bo tak napisałaś. Czy według Ciebie każdy rodzaj pettingu (np. samo pieszczenie łechtaczki) powoduje utratę dziewictwa czy tylko taki w którym jest wkładany do środka paluszek.

Przyznam, że nie spotkałam jeszcze osoby, która opowiadałaby się za pierwszą wersję
Wikipedia:
Cytat:
Dziewictwo – stan mężczyzny lub kobiety, przed podjęciem stosunków seksualnych
i
Cytat:
Oprócz pełnych stosunków płciowych, ludzi (a także niektóre gatunki zwierząt) cechuje też wiele innych zachowań seksualnych. Zaliczają się do nich (...) petting (czyli pieszczenie narządów płciowych lub innych stref erogennych partnera, które może doprowadzić do orgazmu, ale z wyłączeniem immisji członka do pochwy)
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 13:48   #145
impegata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 610
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Firenze Pokaż wiadomość
Nie odniosłaś się do tego czym dla Ciebie jest petting. Ja akurat przed pierwsym razem byłam czysta jak łza. Ale może Ty zechcesz określić, w jakim momencie według Ciebie dziewczyna już nie jest dziewicą po pettingu - bo tak napisałaś. Czy według Ciebie każdy rodzaj pettingu (np. samo pieszczenie łechtaczki) powoduje utratę dziewictwa czy tylko taki w którym jest wkładany do środka paluszek.
Firenze, skoro wg Ciebie utrata dziewictwa= utrata błony dziewiczej to rozumiem, że można latami uprawiać seks analny i oralny i póki nasza "błonka" jest na właściwym miejscu nazywać siebie dziewicami? I analogicznie jeśli błona przebije się przy aplikacji tamponu/ cwiczeniach to nie jestesmy juz "czyste jak łza"? A dziewczyny, znam takie, którym błona nie"pękła" przy pierwszym a np przy 5 pełnym stosunku. Czy do tego czasu były dziewicami?
Naprawdę trzeba odróżnić "dziewictwo" z biologicznego (obecność błony) a psychicznego punktu widzenia!
impegata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 14:27   #146
Firenze
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 36
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
(btw jeśli uprawiłaś petting, to w momencie pierwszego stosunku wg mnie juz nei byłaś dziewicą )
O pettingu zaczęła pisać Agata. Może więc wyjaśni w jakim przypadku po pettingu nie jest się już dziewicą, bo takie zajęła stanowisko.

Pytałam o to, ale dotychczas nie ma odpowiedzi. Dziewczyna przestaje być dziewicą bo facet dotknął jej łechtaczki ? Dla mnie nie. Przestaje być dziewicą, bo facet dotknął jej piersi. Dla mnie nie. Według mnie nawet w przypadku dotykania wejścia do pochwy dziewczyna nie przestaje byc dziewicą.

Pytanie tylko jak potraktować wkładanie do pochwy paluszka przez partnera. Jeżeli błony i tak dziewczyna nie ma, bo sobie ją wcześniej jakoś uszkodziła to chyba nie przestaje być dziewicą. A jeżeli facet paluszkiem ją uszkadza ? Dla jednych z was przestaje być dziewicą (chyba Agata tak sądzi , ale jeżeli jednak zmieniła zdanie co do utraty dziewictwa przez petting niech da znać), a dla innych nadal jest dziewicą, bo nie było właściwego stosunku ( nie miała w dziurce penisa).
Firenze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 14:31   #147
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Wiesz dlaczego uważam cie za trolla? Bo nie potrafisz odpowiedzieć na to co napisałam na kolorowo.

Nie ma dla jednych to, a dla drugich tamto. Jeśli dziewczyna i facet uprawiają petting (on dotyka jej piersi, łechtaczki, wkłada palce, ona dotyka jego penisa, jest seks oralny) to NIE JEST DZIEWICĄ i tyle.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 14:32   #148
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Firenze Pokaż wiadomość
O pettingu zaczęła pisać Agata. Może więc wyjaśni w jakim przypadku po pettingu nie jest się już dziewicą, bo takie zajęła stanowisko.

Pytałam o to, ale dotychczas nie ma odpowiedzi. Dziewczyna przestaje być dziewicą bo facet dotknął jej łechtaczki ? Dla mnie nie. Przestaje być dziewicą, bo facet dotknął jej piersi. Dla mnie nie. Według mnie nawet w przypadku dotykania wejścia do pochwy dziewczyna nie przestaje byc dziewicą.

Pytanie tylko jak potraktować wkładanie do pochwy paluszka przez partnera. Jeżeli błony i tak dziewczyna nie ma, bo sobie ją wcześniej jakoś uszkodziła to chyba nie przestaje być dziewicą. A jeżeli facet paluszkiem ją uszkadza ? Dla jednych z was przestaje być dziewicą (chyba Agata tak sądzi , ale jeżeli jednak zmieniła zdanie co do utraty dziewictwa przez petting niech da znać), a dla innych nadal jest dziewicą, bo nie było właściwego stosunku ( nie miała w dziurce penisa).
Wróć do mojego postu #144.
Nieważne co Ty sobie myślisz na temat dziewictwa.
Jest definicja i jej się trzymajmy.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 14:34   #149
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Nie ma dla jednych to, a dla drugich tamto. Jeśli dziewczyna i facet uprawiają petting (on dotyka jej piersi, łechtaczki, wkłada palce, ona dotyka jego penisa, jest seks oralny) to NIE JEST DZIEWICĄ i tyle.
Neciaku, uważaj, bo jeszcze tak jak w innym wątku zostaniesz zasypana pytaniami `a czy dziewczyna, która trzymała w ręku penisa faceta też nie jest dziewicą?!`
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 14:37   #150
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Skuteczność prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
Neciaku, uważaj, bo jeszcze tak jak w innym wątku zostaniesz zasypana pytaniami `a czy dziewczyna, która trzymała w ręku penisa faceta też nie jest dziewicą?!`
Wolę to niż to co tutaj lord i firenze wypisują :p
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-09 20:54:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.