Br±zowow³ose farbowane. Cz.II - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-10-01, 11:18   #2281
Elph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 462
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ

2) Najlepszym rozwi±zaniem jest farba br±zowa, ale "ultrarozja¶niaj±ca w pierwszym etapie", czyli taka która nie tylko farbuje, ale i rozja¶nia to co by³o wcze¶niej. Niestety takich farb jest niewiele wedle moich obserwacji. Niemniej naprawdê widzê ró¿nicê. Kiedy u¿ywam zwyk³ej farby w odcieniu br±z muszê co jakie¶ 5 farbowañ zastosowaæ metodê z punktu 1) aby mieæ idealnie taki sam odcieñ na ca³ej d³ugo¶ci w³osów. A jak u¿ywa³am przez rok "ultrarozja¶niaj±cej farby dla w³osów br±zowych" to nie musia³am robiæ nic, w³osy by³y idealnie tak samo br±zowe na ca³ej d³ugo¶ci.

Pozdrawiam
Mo¿na wiedzieæ, co to za farby? I ile kosztuj±?
Elph jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-01, 13:19   #2282
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez wpatrujacy sie elf Poka¿ wiadomo¶æ
Mi farba z Avonuu ( ciemny braz ten zaraz przed czarnym) wyszla strasznie Mialam 3 rozne odcienie na wlosach ;(



A ja dzis jade z Schwarzkopf Country Colors Arabia (Black Brown)
dobrze wiedzieæ na przysz³o¶æ ¿e nie warto wywalaæ pieniêdzy na jaki¶ bubel
ja w³a¶nie jestem po farbowaniu burgundem wellatonu nie wytrzyma³am
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-01, 13:44   #2283
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
dobrze wiedzieæ na przysz³o¶æ ¿e nie warto wywalaæ pieniêdzy na jaki¶ bubel
ja w³a¶nie jestem po farbowaniu burgundem wellatonu nie wytrzyma³am
poka¿ siê proszê!!! od dawna mam ochotê na ten kolor
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-01, 15:00   #2284
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
poka¿ siê proszê!!! od dawna mam ochotê na ten kolor
proszê fotka zrobiona na potrzeby wiza¿u widaæ jak kolor wygl±da w pe³nym s³oñcu z prawej strony globusa
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0090.jpg (71,4 KB, 59 za³adowañ)
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-01, 15:01   #2285
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

kochana, jak masz ochotê to rób, szkoda czasu na przemy¶lenia
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-01, 17:08   #2286
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
kochana, jak masz ochotê to rób, szkoda czasu na przemy¶lenia
Cudowny ! no chyba mnie przekona³a¶tyle,¿e ja chce zmieszaæ burgund z jakim¶ br±zem poniewa¿ nie chcê a¿ tak mocnego efektu przynajmniej na razie.

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

w normalnym ¶wietle,kolor jest ciemny?tak jak np z lewej strony?
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-01, 17:12   #2287
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

cieszê siê ¿e Ci sie podoba

tak, kolor jest bardzo ciemny moze i ja siê skuszê na jakie¶ mieszanie kolorów w przysz³o¶ci tylko ze w tym przypadku farbowa³am piank± wiec ze zmieszaniem by³yby nici
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-10-01, 17:14   #2288
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
cieszê siê ¿e Ci sie podoba

tak, kolor jest bardzo ciemny moze i ja siê skuszê na jakie¶ mieszanie kolorów w przysz³o¶ci tylko ze w tym przypadku farbowa³am piank± wiec ze zmieszaniem by³yby nici
a bo ja myslalam,ze farbowalas normalna farba Wellaton. jak stan w³osów po piance?bo do tej pory czyta³am same z³e opinie...

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-01 o 17:15
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-01, 17:21   #2289
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
a bo ja myslalam,ze farbowalas normalna farba Wellaton. jak stan w³osów po piance?bo do tej pory czyta³am same z³e opinie...
hm.. powiem tak, po zmyciu farby w³osy by³y sztywne ale po na³o¿eniu serum do³±czonego do farby zrobi³y siê miêkkie i b³yszcz±ce my¶lê ¿e zale¿y to w du¿ej mierze od w³osów i ich kondycji ja mam fio³a na punkcie pielêgnacji
zobaczymy jak bedzie po pierwszym myciu

a widzia³a¶ mo¿e mixy syossa?? fajne maj± kolory

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

zastanawia³am siê te¿ nad fioletowym br±zem shwarzkoppa ale nie wiem czy by³oby mi dobrze w tym odcieniu
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-01, 17:25   #2290
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
hm.. powiem tak, po zmyciu farby w³osy by³y sztywne ale po na³o¿eniu serum do³±czonego do farby zrobi³y siê miêkkie i b³yszcz±ce my¶lê ¿e zale¿y to w du¿ej mierze od w³osów i ich kondycji ja mam fio³a na punkcie pielêgnacji
zobaczymy jak bedzie po pierwszym myciu

a widzia³a¶ mo¿e mixy syossa?? fajne maj± kolory

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

zastanawia³am siê te¿ nad fioletowym br±zem shwarzkoppa ale nie wiem czy by³oby mi dobrze w tym odcieniu
widzia³am mixy,podoba³ mi siê mix fioletów w³a¶nie chyba mix ober¿yny i jagody.A jak± masz cerê i kolor oczu?ja jestesm bledziakiem mam niebieskie oczy w tamtym roku w zimie walnê³am sobie ciemny fiolet Garniera wysz³o prawie czarno z piêkna fioletow± po¶wiat±.Ka¿dy siê zachwyca³.nie wiem jakby¶ wygl±da³a,w ka¿dym razie w kolorach bordo Ci ¶licznie,mo¿e mix czerwieni i purpury Syossa?
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-01, 17:31   #2291
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
widzia³am mixy,podoba³ mi siê mix fioletów w³a¶nie chyba mix ober¿yny i jagody.A jak± masz cerê i kolor oczu?ja jestesm bledziakiem mam niebieskie oczy w tamtym roku w zimie walnê³am sobie ciemny fiolet Garniera wysz³o prawie czarno z piêkna fioletow± po¶wiat±.Ka¿dy siê zachwyca³.nie wiem jakby¶ wygl±da³a,w ka¿dym razie w kolorach bordo Ci ¶licznie,mo¿e mix czerwieni i purpury Syossa?
do ¶niadych nie nale¿ê, niestety oczy mam zielone jak my¶lisz?? fiolet by³by ok??
obawiam siê ze do mixu czerwieni i purpury mam za ciemne w³osy
ta ober¿yna jest ciekawa
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-01, 17:34   #2292
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

je¶li jutor da³o by siê zrobiæ zdjêcia w normalnym ¶wietle,bez s³oneczka ¿eby zobaczy³a jak kolor wygl±da dok³adnie to bardzo bym prosi³a i tak czujê,¿e w poniedzia³ek lecê po farbê

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
do ¶niadych nie nale¿ê, niestety oczy mam zielone jak my¶lisz?? fiolet by³by ok??
obawiam siê ze do mixu czerwieni i purpury mam za ciemne w³osy
ta ober¿yna jest ciekawa
je¶li nie jeste¶ bardzo opalona to ja bym spróbowa³a,bo wed³ug mnie osoby ¶niade sztucznie i tandetnie wygl±daj± w fioletach.A przy jasnej cerze taki kolorek piêknie siê prezentuje,kojarzy mi siê z urod± ¶nie¿ki my¶lê,¿e by³oby super.Na pewno mia³a by¶ lepszy efekt ni¿ u mnie,bo ja nak³ada³am fiolet na prawie czarne w³osy dlatego uzyska³am tylko po¶wiatê fioletu.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-01, 17:38   #2293
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

ok, postaram siê co¶ wykombinowaæ

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

ja niedawno mia³am ¶ci±gany kolor i dlatego teraz ten burgund tak mi wyszed³, swoje w³osy mam prawie czarne wcze¶niej mia³am rude
mo¿e spróbujê z tym fioletem ale trochê odczekam
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-01, 17:41   #2294
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

a o jakim¶ fiolecie jeszcze my¶la³a¶,czy tylko ze schwarzkoppa? moja kole¿anka uzywa koloru ober¿yna,równie¿ jest ¶liczny.Chyba Joanny...

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

hehe rozumiem,sama jestem po trzech ¶ciaganiach koloru,raz u fryzjera gdzie tak mi spali³ w³osy,¿e musia³am ¶ci±æ i dwa razy sama robi³am k±piel
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-01, 17:43   #2295
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

nie, a¿ tak nie my¶la³am tzn. nie rozgl±da³am sie za fioletem

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
a o jakim¶ fiolecie jeszcze my¶la³a¶,czy tylko ze schwarzkoppa? moja kole¿anka uzywa koloru ober¿yna,równie¿ jest ¶liczny.Chyba Joanny...

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

hehe rozumiem,sama jestem po trzech ¶ciaganiach koloru,raz u fryzjera gdzie tak mi spali³ w³osy,¿e musia³am ¶ci±æ i dwa razy sama robi³am k±piel
no to fryzjer-ekspert

__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-01, 17:44   #2296
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
nie, a¿ tak nie my¶la³am tzn. nie rozgl±da³am sie za fioletem
gdyby¶ siê zdecydowa³a polecam Ciemny Fiolet 100% Color Garniera.Daje piêkny kolor,w³osy s± b³yszcz±ce i nawet po paru tygodniach moje w³osy sprawia³y wra¿enie jakby dopiero co by³y po farbowaniu.Zdrowe,piêkne i b³yszcz±ce.Zreszt± maj± te¿ fajne kolory bordo i czerwienie je¶li Ciê to interesuje no gapiê i siê gapiê na ten Twój kolor ¶liczny jestide w poniedzia³ek po farbê:P
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-01, 17:58   #2297
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
gdyby¶ siê zdecydowa³a polecam Ciemny Fiolet 100% Color Garniera.Daje piêkny kolor,w³osy s± b³yszcz±ce i nawet po paru tygodniach moje w³osy sprawia³y wra¿enie jakby dopiero co by³y po farbowaniu.Zdrowe,piêkne i b³yszcz±ce.Zreszt± maj± te¿ fajne kolory bordo i czerwienie je¶li Ciê to interesuje no gapiê i siê gapiê na ten Twój kolor ¶liczny jestide w poniedzia³ek po farbê:P
nigdy nad garnierem siê nie zastanawia³am, ale kolory s± ca³kiem fajne nie wychodz± ciemniejsze ni¿ obiecuj±??

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

nie pozostaje Ci nic innego jak lecieæ do sklepu pianki jest naprawdê sporo wiêc wystarcza na w³osy do ³opatek

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

tak przegladam te kolory i kasztan opalizuj±cy jest bardzo ciekawy
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-01, 18:06   #2298
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

a co polecasz do pielêgnacji?? bo ja mam kolekcjê Biovaxów i maskê miodow± z Joanny.mo¿e masz co¶ do polecenia dobrze od¿ywiaj±cego w³osy,oprócz tych wszystkich drogeryjnych od¿ywek nafaszerowanych silikonami?

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
nigdy nad garnierem siê nie zastanawia³am, ale kolory s± ca³kiem fajne nie wychodz± ciemniejsze ni¿ obiecuj±??

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

nie pozostaje Ci nic innego jak lecieæ do sklepu pianki jest naprawdê sporo wiêc wystarcza na w³osy do ³opatek

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

tak przegladam te kolory i kasztan opalizuj±cy jest bardzo ciekawy
ja kupiê normaln± farbê Wellaton Burgundnie wiem czemu jako¶ te nowo¶ci pianki itd mnie nie przekonuj± choæ kolor wyszed³ Ci fajny,ale sama pisa³a¶,¿e w³osy s± sztywne a moje s± po "przej¶ciach" nie chê ¿eby ¼le zareagowa³y.A Garnier wychodzi ciemniej ale bez przesady,po paru myciach kolor dochodzi do takiego jaki ma byæja lubiê Garniera,choæ ostatnio zdradzam go z Wellatonem
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-01, 19:26   #2299
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

ja przewaznie kupuje maski u fryzjerów w te nowo¶ci sklepowe to ja nie wierze
obecnie co drugie mycie u¿ywam maski zageszczaj±cej, odbudowywuj±cej w³osy lereala, przewaznie koncówki mam w sredniej kondycji bo u¿ywam prostownicy i ta maska dobrze sobie z tym radzi minusem jest brak po³ysku na w³osach


to ja bede czekaæ na efekty farbowania

zaraz wrócê, musze zrobiæ marchewke zasmazan±

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

marchewka zrobiona
zastanowiê siê nad któryms z kolorów garniera bo sa na prawdê fajne
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-01, 19:58   #2300
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ja przewaznie kupuje maski u fryzjerów w te nowo¶ci sklepowe to ja nie wierze
obecnie co drugie mycie u¿ywam maski zageszczaj±cej, odbudowywuj±cej w³osy lereala, przewaznie koncówki mam w sredniej kondycji bo u¿ywam prostownicy i ta maska dobrze sobie z tym radzi minusem jest brak po³ysku na w³osach


to ja bede czekaæ na efekty farbowania

zaraz wrócê, musze zrobiæ marchewke zasmazan±

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

marchewka zrobiona
zastanowiê siê nad któryms z kolorów garniera bo sa na prawdê fajne
polecam seriê 10o% color kolory s± piêkneu¿ywa³am wszystkim szatynów,fiolety,i czernieby³am zachwycona
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-01, 20:56   #2301
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

no to ¶wietnie na pewno wypróbujê
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-01, 22:29   #2302
Fleuri
Raczkowanie
 
Avatar Fleuri
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 103
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

dziewczyny mam problem, miesiac temu farbowalam sie jeszcze na czerwono, teraz mam na glowie rudy z jasnym, myszatym brazem na odroscie, chcialabym wrocic do brazu, tylko nie wiem jak to zrobic czy wgl zlapie mi braz, kiedy teraz wlosy sa rude?? i jaka farbe mam uzyc, zeby uzyskac raczej jasny, lub sredni braz, bo ciemne nie beda mi pasowac wcale wertuje watki i stronki o brazach, ale nadal niewiele wiem, wiec pytam was chcialabym na glowie cos takiego - http://images2.fanpop.com/images/pho...67-299-450.jpg choc i tak wiem, ze pewnie zostane ruda, bo farba nie poradzi sobie z czerwonym pigmentem no ewentualnie z moim szczesciem wyjdzie czarny uchroncie mnie od tego prosze
__________________
Wear what you want. Say what you want. Live now. Do it now. Take risks. This life is yours.

Edytowane przez Fleuri
Czas edycji: 2011-10-01 o 22:30
Fleuri jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-02, 08:29   #2303
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Fleuri Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny mam problem, miesiac temu farbowalam sie jeszcze na czerwono, teraz mam na glowie rudy z jasnym, myszatym brazem na odroscie, chcialabym wrocic do brazu, tylko nie wiem jak to zrobic czy wgl zlapie mi braz, kiedy teraz wlosy sa rude?? i jaka farbe mam uzyc, zeby uzyskac raczej jasny, lub sredni braz, bo ciemne nie beda mi pasowac wcale wertuje watki i stronki o brazach, ale nadal niewiele wiem, wiec pytam was chcialabym na glowie cos takiego - http://images2.fanpop.com/images/pho...67-299-450.jpg choc i tak wiem, ze pewnie zostane ruda, bo farba nie poradzi sobie z czerwonym pigmentem no ewentualnie z moim szczesciem wyjdzie czarny uchroncie mnie od tego prosze
ja bym poleci³a Ci jasny br±z Wellaton,wychodzi co¶ w stylu ciemnej czekolady.Jest ciemny ale nie jest czarny.No i niema rudych refleksów.pewnie te Twoje rudo¶ci po jakim¶ czasie Ci wyjd± ale my¶lê,¿e na pocz±tku farba je dobrze pokryje.To na prawdê bardzo ³adny kolor.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-02, 08:49   #2304
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
gdyby¶ siê zdecydowa³a polecam Ciemny Fiolet 100% Color Garniera.Daje piêkny kolor,w³osy s± b³yszcz±ce i nawet po paru tygodniach moje w³osy sprawia³y wra¿enie jakby dopiero co by³y po farbowaniu.Zdrowe,piêkne i b³yszcz±ce.Zreszt± maj± te¿ fajne kolory bordo i czerwienie je¶li Ciê to interesuje no gapiê i siê gapiê na ten Twój kolor ¶liczny jestide w poniedzia³ek po farbê:P
mi 100% color zmy³ siê szybko... w ogóle garnier mi siê szybko zmywa...
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-02, 08:53   #2305
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
mi 100% color zmy³ siê szybko... w ogóle garnier mi siê szybko zmywa...
a u mnie jest strasznie trwa³y
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-02, 13:11   #2306
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 4 248
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

zafarbowa³am w³osy L'orealem recital preference e burges/ciemny br±z, kolor wyszed³ jak ten http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...y-kasztan.aspx

chyba trochê za ciemny ten kolor, poczekam a¿ siê spierze i nastêpnym razem wybiorê virginie/jasny z³ocisty br±z, no chyba, ¿e siê przyzwyczajê
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

w³osomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra¿ni jak brak sk³adów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-02, 13:17   #2307
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
a ile za niego da³a¶?

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------


dziêki,kupi³am nie dawno ta farbê i ba³am siê,¿eby nie wysz³a jaka¶ czarna bo nie farbowa³am nigdy Syossem
znalazlam w jednej drogeri za 26 zl
w Rossmannie za 29 zl jest
i jednek mialam racje ze Wellaton w Rossmanie 12 , 90 zl
takze nie musisz jechac

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
proszê fotka zrobiona na potrzeby wiza¿u widaæ jak kolor wygl±da w pe³nym s³oñcu z prawej strony globusa


super kolor
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-02, 13:21   #2308
joanna871
Raczkowanie
 
Avatar joanna871
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 101
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

to ja pokaze swoje zdjecia ,troche nie wyrazne ,pierwsze zdjecie to Garnier 100% color ciemny szatyn,zdjecie drugie to Wellaton ciemny braz,jedyna roznica jaka zauwazylam to ze wellaton trzyma sie znacznie dluzej


IMG_0818.jpg

P5083473 (2).jpg
__________________
''Kobieta jest organizmem ultradoskona³ym. Potrafi siê regenerowaæ po ekstremalnie ciê¿kich do¶wiadczeniach. Przetrwa wszystko...''

W³osy-57cm
Cel: 90cm zadbanych k³aczków
joanna871 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-02, 13:22   #2309
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

a mi sie udalo akurat promocja w Rossmanie jest na szampony Palette i kupilam ten kasztan za 8 99 zl
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-10-02, 13:34   #2310
joanna871
Raczkowanie
 
Avatar joanna871
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 101
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

A ja mam dobra wiadomosc dla tych ktore kochaja br±zy a nie chca miec rudych refleksow,po chyba 7latach szukania taka farba wkoncu istnieje
ale zla wiadomosc ze nie wiem czy jest dostepna juz w polsce

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

podaje linka z odcieniami,maly wybor ale farba swietna naprawde !!!!

http://www.johnfrieda.co.uk/homecolo...ur/shades.aspx
__________________
''Kobieta jest organizmem ultradoskona³ym. Potrafi siê regenerowaæ po ekstremalnie ciê¿kich do¶wiadczeniach. Przetrwa wszystko...''

W³osy-57cm
Cel: 90cm zadbanych k³aczków
joanna871 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.