Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-01, 13:42   #631
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Czy któraś z was używała No-Scar? Pomógł? Mam dużo przebarwień i chciałabym się ich pozbyć

Edytowane przez fifi_xd
Czas edycji: 2012-11-01 o 14:08
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 14:11   #632
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez fifi_xd Pokaż wiadomość
Czy któraś z was używała No-Scar? Pomógł? Mam dużo przebarwień i chciałabym się ich pozbyć
Uzywalam, 2 duze opakowania G*** pomógł a wcierałam długo tak jak zaleca producent.
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 16:07   #633
anu
Raczkowanie
 
Avatar anu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 147
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Moja skóra nawet przy izoteku nie była czerwona ani nic:P Jak u nosorożca :P

Hehehe to tak jak u mnie, pancernik Tzn acne derm w końcu mnie kiedyś tam zaczął podrażniać, ale to było po X lat stosowania
anu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 11:34   #634
sokinky
Raczkowanie
 
Avatar sokinky
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 245
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Spośród wszystkich objawów dwa nie dają mi żyć - pękający kącik, który smaruję wszystkim, co mi do ręki wpadnie, a nadal boli okrutnie, gdy np. próbuję jeść. Zwłaszcza po nocy Drugi to krwiste strupy w nosie. Strupy, które gdy odpadną, bądź naruszę je przy smarkaniu na przykład, krwawią. Cały nos mnie boli. Co wy robicie żeby temu jakoś zaradzić?
sokinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 11:59   #635
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cześć dziewczyny.
Od wczoraj czytam wszystkie wątki dotyczące doustnych retinoidów i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że chyba nadeszła pora i na mnie...

Mam prawie 25 lat, z trądzikiem zmagam się od 10 roku życia. Raz gorzej, raz lepiej. Najgorszy okres w życiu miałam w wieku lat 17, gdy na szczęście dość dobry dermatolog wyleczył mnie doustnie Unidoxem, zewnętrznie retinoidami. Kuracja była długa, męcząca, ale skuteczna i na 2-3 lata miałam względny spokój.

Jakieś 4 lata temu znowu miałam tragiczny wysyp i po konsultacji z dermatologiem i ginekologiem oraz badaniach zaczęłam brać hormony, cyzli konkretnie Cyprest - refundowany lek antyandrogenny, odpowiednik Diane35. Zewnętrznie jakieś maści, bodajże Klindacne. Wszystko pięknie zeszło, skóra wyglądała dobrze, ale po odstawieniu Cyprestu gospodarka hormonalna rozregulowała mi się do takiego stopnia, że przez ROK (!!!!) nie miałam okresu i męczyłam się strasznie z problemami ginekologicznymi (cera w tym czasie całkiem ok, raz na jakiś czas jakaś krosta wyskoczyła, ale nie było źle). Dopiero kilku miesięczna kuracja Duphastonem mi pomogła i dostałam okres, a wraz z nim... pogorszenie cery

I tak od około roku zmagam się na zmianę z okresami względnie dobrymi i tragicznymi. Teraz jestem w momencie tragicznym, gdzie gdy już wyleczy mi się jedna krosta, to wyskakuje inna, a przebarwienia pozapalane pojawiają się niewiadomo skąd. Skóra twarzy wygląda źle chociaż dbam o nią jak o dziecko. Obecenie używam Acnedermu, ale efektów póki co nie ma. A ja coraz bardziej załamuję się tym wszystkim. Zaczyna dochodzić do tego, że wstydzę się pokazać bez makijażu przed swoim facetem, z którym mieszkam Wieczorem przychodzę do łóżka z łazienki jak jest zgaszone światło, rano na szczęście on wstaje o 6, ja później, więc nie widzi mnie i mojej mordy. W weekend ja zawsze wstaję pierwsza i szybko biegnę do łazienki aby się pomalować. Paranoja.

Postanowiłam poprosić dermatologa o doustne retinoidy. Nie wiem czy mi przepisze, bo może mój problem nie jest aż tak bardzo nasilony jak u innych. Wieczorem mogę wam wstawić zdjęcie to ocenicie.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 12:25   #636
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez sokinky Pokaż wiadomość
Spośród wszystkich objawów dwa nie dają mi żyć - pękający kącik, który smaruję wszystkim, co mi do ręki wpadnie, a nadal boli okrutnie, gdy np. próbuję jeść. Zwłaszcza po nocy Drugi to krwiste strupy w nosie. Strupy, które gdy odpadną, bądź naruszę je przy smarkaniu na przykład, krwawią. Cały nos mnie boli. Co wy robicie żeby temu jakoś zaradzić?
Kącik smaruj alantanem (w kremie lepszy moim zdaniem )
a co do nosa to nie pomogę bo nie miałam z tym takiego problemu, ale na pewno znajdziesz coś nawilżającego śluzówkę, musiałabyś popytać w aptece może nawet zwykła sól fizjologiczna się nada

visionAM co do makijażu to całkowicie Cię rozumiem. Pamiętam jak miałam nocować u koleżanki i bałam się zmyć puder ale te czasy już minęły. Życzę Ci abyś dostała izotek bo ile lat można się z tym męczyć też nie miałam tak tragicznie, tylko strefa T, ale jak powiedziałam, że używałam już wszystkiego co się da i mam tego serdecznie dosyć to dostałam ten lek.
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 12:33   #637
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Mam nadzieję, że tak będzie, chociaż boję się okropnie skutków ubocznych, ale mimo wszystko idealna cera jest tego warta. Mam już namiary na dobrą panią dermatolog w stolicy - koleżanka się u niej leczyła i pod jej okiem brała izotek. Mam nadzieję, że nie będę musiała długo czekać na wizytę... jak mi powie termin na koniec grudnia albo styczeń to pójde prywatnie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 12:54   #638
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Wiadomo, że lepiej nie leczyć się u prywatnego lekarza bo sam koszt tabletek to ponad 1000 zł a jak się doda jeszcze opłaty za wizyty to prawdziwy kosmos
A skutki uboczne są do przeżycia, najgorsze dla mnie było (i nadal jest) wypadanie włosów.
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:50   #639
sokinky
Raczkowanie
 
Avatar sokinky
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 245
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Dzięki allex11, widzę, że alantan dobry na wszystko!

A co do makijażu to również doskonale rozumiem...nie ma opcji, żebym wyszła z domu bez, jednak staram się stopniowo ograniczać ilość nakładanych kosmetyków. Tzn starałam się do tej pory, bo teraz znów mam wysyp I najgorsze jest w nim to, że nie jest równomierny, a przez to znośny dla oka, tylko dół policzka jest w miarę czysty a w górnych partiach armagedon!! Ale nie martwię się tym, bo wiem, że tabletki prędzej czy później przyniosą efekty, na które czekam z utęsknieniem
sokinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 14:18   #640
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

dokładnie, Alantan jest wszechstronny ;D
doczekasz się efektów, wysyp się skończy i wszystko się będzie goiło.
Gdyby nie przebarwienia to już bym śmigała bez pudru (no może tylko korektor na moje wielomiesięczne, niezniszczalne pozostałości) )
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 14:22   #641
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez allex11 Pokaż wiadomość
Wiadomo, że lepiej nie leczyć się u prywatnego lekarza bo sam koszt tabletek to ponad 1000 zł a jak się doda jeszcze opłaty za wizyty to prawdziwy kosmos
A skutki uboczne są do przeżycia, najgorsze dla mnie było (i nadal jest) wypadanie włosów.
wiem, zdaję sobie z tego sprawę, ale po prostu nie chcę czekać niewiadomo ile na pierwszą wizytę i jeśli będzie to konieczne to pierwszy raz pójdę prywatnie... wiem, że u tego dermatologa kolejne kontrolne wizyty są już poza kolejką
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 15:47   #642
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez sokinky Pokaż wiadomość
Spośród wszystkich objawów dwa nie dają mi żyć - pękający kącik, który smaruję wszystkim, co mi do ręki wpadnie, a nadal boli okrutnie, gdy np. próbuję jeść. Zwłaszcza po nocy Drugi to krwiste strupy w nosie. Strupy, które gdy odpadną, bądź naruszę je przy smarkaniu na przykład, krwawią. Cały nos mnie boli. Co wy robicie żeby temu jakoś zaradzić?
Do nosa polecam sól fizjologiczną Mi poleciła Visez i to jedyne co mi pomogło..
A na kąciki mi pomagał jedynie Pimafucort - ale jest jedynie na receptę..

Zostało mi 5 dni kuracji.. Potem mam smarować twarz na noc Differinem.
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 16:09   #643
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 266
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez sokinky Pokaż wiadomość
... Strupy, które gdy odpadną, bądź naruszę je przy smarkaniu na przykład, krwawią. Cały nos mnie boli. Co wy robicie żeby temu jakoś zaradzić?
Mam tak samo!
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 16:45   #644
stagnacja21
Raczkowanie
 
Avatar stagnacja21
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 169
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez sokinky Pokaż wiadomość
Spośród wszystkich objawów dwa nie dają mi żyć - pękający kącik, który smaruję wszystkim, co mi do ręki wpadnie, a nadal boli okrutnie, gdy np. próbuję jeść. Zwłaszcza po nocy Drugi to krwiste strupy w nosie. Strupy, które gdy odpadną, bądź naruszę je przy smarkaniu na przykład, krwawią. Cały nos mnie boli. Co wy robicie żeby temu jakoś zaradzić?

Mi na pękający kącik pomógł alantan.
Też miałam te strupki w nosie, strasznie to bolało i denerwowało. Stosowałam sól fizjologiczną, ale nie pomagało, kiedyś posmarowałam sobie nos w środku zwykłą wazelina i przeszło. Po kilku tygodniach strupki wróciły, ale wtedy już wiedziałam czym smarować i szybko się ich pozbyłam. Może też spróbujesz.
stagnacja21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 17:42   #645
sokinky
Raczkowanie
 
Avatar sokinky
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 245
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez stagnacja21 Pokaż wiadomość
Mi na pękający kącik pomógł alantan.
Też miałam te strupki w nosie, strasznie to bolało i denerwowało. Stosowałam sól fizjologiczną, ale nie pomagało, kiedyś posmarowałam sobie nos w środku zwykłą wazelina i przeszło. Po kilku tygodniach strupki wróciły, ale wtedy już wiedziałam czym smarować i szybko się ich pozbyłam. Może też spróbujesz.
Próbowałam! Cóż...po posmarowaniu wazeliną zaczyna mnie kręcić w nosie i zbiera mi się na kichanie. Jak kichnę to leci krew, wazelina i kto wie co jeszcze. Bajka
sokinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 19:25   #646
pryszczblog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 40
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

dziewczęta i chłopcy wczoraj zakończyłam leczenie Aknenorminem które trwało ok. 9 miesięcy. Jestem na tak i wszystkim polecam bo było warto, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, trzymam kciuki za tych co przed, w trakcie i po, obyśmy nigdy nie musieli wracać do tego koszmaru.


Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-12-10 o 14:58 Powód: spam
pryszczblog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 12:05   #647
natalkao
Przyczajenie
 
Avatar natalkao
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

cudowną masz skórę teraz, ja jestem po 2 msc leczenia Axotretem, po strasznym wysypie powoli się upokaja, mam nadzieję że niedługo będę wyglądać jak Ty )
natalkao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 20:18   #648
sokinky
Raczkowanie
 
Avatar sokinky
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 245
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Nie myślałam, że w ciągu jednego dnia może na skórze pojawić się pryszcz, urosnąć niemal do rozmiaru ziarnka groszku, okrutnie boleć, a potem po prostu pęknąć... Wysypie, przemiń już
sokinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 09:56   #649
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez pryszczblog Pokaż wiadomość
dziewczęta i chłopcy wczoraj zakończyłam leczenie Aknenorminem które trwało ok. 9 miesięcy. Jestem na tak i wszystkim polecam bo było warto, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, trzymam kciuki za tych co przed, w trakcie i po, obyśmy nigdy nie musieli wracać do tego koszmaru.
piknie jest!

Zeszły mi podrażnienia po tym okropnym benzacne! A wyglądało to na prawdę źle. We wtorek jadę na ostatnie badania, igła, brrr ciekawe ile wyniesie cholesterol bo zawsze wychodził za wysoki.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-12-10 o 14:58 Powód: Spam w cytacie
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 12:04   #650
trafficjam
Raczkowanie
 
Avatar trafficjam
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 240
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

a u mnie 58 dzień po 30mg. i ciągle wysyp...;c kiedy już widzę, że jest fajnie, buzia się wygaja i wycisza, znowu jest bum i całe poliki w pryszczach. jedyne z czego jestem zadowolona to czoło, które z dnia na dzień jest coraz gładsze!
w tym tyg idę do dermy, mam nadzieje, że uda mi się wybłagać podwyższenie dawki do 40 mg, szczególnie, że prawie nie odczuwam skutków ubocznych. jedyne co to mam suche usta, lekko suchą twarz i ostatnio w sumie zauważyłam, że jestem bardziej zmęczona i śpiąca.

pryszczblog gratulacje! wyglądasz, jakbyś nigdy nie miała trądziku
trafficjam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 22:21   #651
sokinky
Raczkowanie
 
Avatar sokinky
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 245
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

A słyszałyście kiedykolwiek o przypadku, żeby komuś Izotek nie pomógł? Nie mam na myśli nawrotu po zakończeniu leczenia, ale brak efektów...pytam z ciekawości
sokinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 09:55   #652
pryszczblog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 40
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

dziękuje, sama nie mogę uwierzyć ,że tak teraz wyglądam (kiedyś też) i jak szybko mi minęła ta kuracja, trzymam kciuki
więcej podobnych historii na http://www.izotek.pl/www/
pryszczblog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:00   #653
AlexSandra3
Raczkowanie
 
Avatar AlexSandra3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 61
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez pryszczblog Pokaż wiadomość
dziewczęta i chłopcy wczoraj zakończyłam leczenie Aknenorminem które trwało ok. 9 miesięcy. Jestem na tak i wszystkim polecam bo było warto, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, trzymam kciuki za tych co przed, w trakcie i po, obyśmy nigdy nie musieli wracać do tego koszmaru.
Super efekty, gratulacje! Napisz proszę jaką przyjmowałaś dawkę, przy jakiej wadze i czy dawka była zawsze stała. Pozdrawiam serdecznie.

P.S Dziewczynki czy lecą wam rzęsy przy izoteku?? Mi strasznie się osłabiły, boję się że niedługo nie będę miała czego malować:| A co do buzi nadal bez zmian....

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-12-10 o 14:59 Powód: spam w cytacie
AlexSandra3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:05   #654
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez AlexSandra3 Pokaż wiadomość

P.S Dziewczynki czy lecą wam rzęsy przy izoteku?? Mi strasznie się osłabiły, boję się że niedługo nie będę miała czego malować:| A co do buzi nadal bez zmian....
Hmm... no trochę mi wypadło, ale szczerze obwiniałam za to tusz, nie pomyślałam że to przez izotek.
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 11:56   #655
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

słyszałam o takim skutku ubocznym jak wypadanie rzęs osobiście nie miałam z tym problemu. Codziennie (no teraz już kiedy mi się zechce ) smaruje je olejkiem rycynowym. Wzmocniły się i są troszkę jakby dłuższe. Spróbuj, może zahamuje to wypadanie, a olejek kosztuje grosze
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 12:12   #656
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Hmm... no trochę mi wypadło, ale szczerze obwiniałam za to tusz, nie pomyślałam że to przez izotek.
Ja też mam wrazenie ze mam je slabsze. Ale przeciez odrosną ;P
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 14:24   #657
AlexSandra3
Raczkowanie
 
Avatar AlexSandra3
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 61
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Dziękuję za odpowiedzi. Pomyślę o olejku rycynowym, chociaż z drugiej strony mam tak wysuszone gałki ostatnio i "piasek w oczach" że obawiam się większego ich podrażnienia po wysmarowaniu ich czymś tłustym Wygląda na to że trzeba przeczekać, oby było warto!
AlexSandra3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 15:15   #658
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez AlexSandra3 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi. Pomyślę o olejku rycynowym, chociaż z drugiej strony mam tak wysuszone gałki ostatnio i "piasek w oczach" że obawiam się większego ich podrażnienia po wysmarowaniu ich czymś tłustym Wygląda na to że trzeba przeczekać, oby było warto!
spróbuj z tym olejkiem trzeba nakładać bardzo mało bo inaczej to trochę skleja rzęsy. ja nakładam go szczoteczka po zużytym tuszu i sprawdza się to świetnie. jeśli nie chcesz olejku to może jakaś odzywka do rzęs? pamiętam, ze kiedyś używałam taniej z sensique i tez była ok

strasznie wysusza mi twarz, jak nałożę podkład to kiepsko to wygląda nawet podczas brania tabletek nie miałam takiej sachary ma twarzy
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 11:40   #659
anu
Raczkowanie
 
Avatar anu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 147
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

właśnie się zorientowałam, że niedługo kończę 3 opakowanie aknenorminu, a to oznacza, że zjadłam już prawie 3600 mg... Czyli przy mojej minimalnej dawce skumulowanej 6240 i 40 mg dziennie mogę liczyć na to, że kuracja skończy się gdzieś w połowie stycznia... Jupi!

Tylko cerę dalej mam taką blah. Ostatnio coś mi powyskakiwało na policzkach, zaskórniki zamknięte dalej tkwią w skórze i w ogóle cera jest jakaś taka niezbyt seksi. Za to skutków ubocznych już prawie nie mam. Mam nadzieję, że do końca kuracji już wszystko będzie cacy
anu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 11:43   #660
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez anu Pokaż wiadomość
Tylko cerę dalej mam taką blah. Ostatnio coś mi powyskakiwało na policzkach, zaskórniki zamknięte dalej tkwią w skórze i w ogóle cera jest jakaś taka niezbyt seksi. Za to skutków ubocznych już prawie nie mam. Mam nadzieję, że do końca kuracji już wszystko będzie cacy
Będzie będzie nie martw się Wszystko zniknie U mnie najdłużej trwało "znikanie" gul z szyi
Jestem już miesiąc po kuracji i wszystko jest ok, krew z nosa już nie leci a wcześniej codziennie była. W następnym tyg pójdę na badanie hormonów (bo teraz nie wiem czy mogę jeśli mam @ orientuje się ktoś?) i może do alergologa się wybiorę.
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-19 14:47:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.